J. VAN OOST Van de vrienden Dhr. en Mevr. M.IJ. Bos-Prince Hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk. Nog vele jaren toegewenst. Familie berichten 1 7ow I BOTERKOEK GEVULDE AMANDELBOTERKOEK PR0EFB0TERST0L Donderdag 13 december 1990 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 3 Wim en Ad Hou mes Bikini inspector Abraham 2 Rinus Nel Roggeband-Baay Joke en Mathijs Papa en Mama |2 Hartelijk gefeliciteerd met jullie \2Vi jarig huwelijk J.P. Donken s en M.M. Donken-Donken M.Ph. van der Weele en C.C. Kodde M. Bolier en J.W. Bolier-de Groen J.L. Niemantsverdriet en A.C. Niemantsverdriet-de Jonge i Frans en Maartje Goedegebuure Bedankt [2 We zijn dankbaar en (6 (2 blij met de geboorte» [2 van onze zoon w Johannis Marinus Thomas >2 Stavenisseweg 6 V? 2 4696 RC Stavenisse (2 !2 Blij en gelukkig zijn wij >2 (6 met de geboorte van (6 >2 onze dochter en zusje Pauline (2 Marten (6 Cornells Maarten Mark Marinus Bolier en Johanna W. Bolier-de Groen Matthijs van der Welle en >2 Lydia Pieternella van der Welle- Van Oudenaarde Rienus Bolier en Jo Bolier-de Groen A. Aarnoudse en J. Aarnoudse-de Jonge Dick en Coba Vroegop Danny Jolyne Anton WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER Vrijdag en zaterdag van 4.50 voor3.50 van 5.50 voor4.50 van 6.95 voor5.95 Brood- en banketbakkerij Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen 22-12-1965 22-12-199C 25 Jaar Tholenaren zijn ook 25 huwelijksjaren van onze ouders Wie hen hiermee wil feliciteren is welkom op 22 de cember van 10.00 uur tot 17.00 uur. Ard en Ellen Lilian "Op de valreep" Hoogstraat 31 4691 CA Tholen Hiep Hiep Hoera morgen ziet deze (2 Hartelijk Gefeliciteerd van Corry en Johan >2 (2 Schot en aanhang 25 jaar samen en nog steeds naar ons zin met elkaar. U kunt ons daarmee feliciteren op 15 december a.s. van 19.00 uur tot 23.00 uur in Hotel Hof van Hol land te Tholen. hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwe lijksfeest. Nel en de kinderen 22-6-1978 22-12-1990 k van 6 H Esther, Martijn en Jef- 9 (2 frey Paape (2 Vandaag, 13 december 1990, zijn onze geliefde ou- ders en grootouders (2 35 jaar getrouwd. >2 Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van Maja en Wim Sv Peter, John, Marianne (2 Huib en Jeannette W Anneke en Bram Rianne, Lucy (6 Chris en Rianne S Anne-Marie en Arie [2 Wij hopen dit met elkaar in huiselijke kring te >2 vieren. (6 4691 CT Tholen Doelweg 62 S Op vrijdag 21 december ouders 1990 a.s. vieren onze hun 40-jarig huwelijksfeest. ?2 Die avond is er vanaf 20.30 uur voor alle vrienden, të kennissen en verdere relaties gelegenheid tot felicite- >2 ren in Hotel "De Gouden Leeuw" te Sint-Anna- (6 land. >2 Bergen op Zoom: C.J.C. van der Weele [2 W. Fase |2 4697 PA Sint-Annaland, december 1990 (6 Weg van Kodde 4 )2 Voor uw blijken van medeleven en belangstelling, wel ke wij mochten ondervinden na het overlijden van mijn lieve viouw, onze moeder, groot- en overgroot moeder WILLEMINA MARTINA ISTA betuigen wij hiermede onze hartelijke dank. Fam. A. Schot Tholen, december 1990 Kaai 36 Voor de zeer vele hartelijke blijken van belangstelling tijdens haar ziekte en de bewijzen van deelneming, zo wel mondeling als schriftelijk aan ons betoond, na het overlijden van onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder SUZANNA CATHARINA NOORTHOEK weduwe van Jacobus Verwijs Willen wij u allen langs deze weg hartelijk dank zeggen. Familie Verwijs Sint-Philipsland, december 1990 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg bedanken voor uw blijken van belangstelling tijdens de ziekte, en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame va der en opa JACOB MOERLAND In het bijzonder dank aan dr. v. Doesburg. J.J. Moerland-Wesdorp Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Anna Jacobapolder, december 1990 Op D.V. 17 december a.s. hopen onze kinderen, zuster en zwager, oom en tante hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van M.C. de Groen H. de Groen-van Tiggele M.J. de Groen E. Jagt-de Groen P. Jagt J. Dijke-de Groen M. Dijke C. van Zetten-de Groen A. van Zetten Neven en nichten Scherpenisse, december 1990 Nu de ergste periode van mijn leven bijna achter de rug is, voel ik mij verplicht, ALLEN die mij TOEN en ook NU nog, hetzij door woord of daad, mij hebben geholpen, DANK te zeggen. Ik had dat toen zo bitter hard nodig, NU nog. AL die betuigingen van begrip en liefde verbijsteren mij. Nogmaals, dank U allen. A.G Hoek Oostvest 39, St. Maartensdijk, december 1990 Op zondag 16 december a.s. hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders hun 70-jarig huwelijk te herdenken. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun kinderen. Poortvliet: C.M. Geuze- Niemantsverdriet M.C. Geuze i St. Annaland: C. Niemantsverdriet-van j Eenenaam Rotterdam: I.T. Duynhouwer- Niemantsverdriet j D.A. Duynhouwer Tholen: C. Niemantsverdriet G. Niemantsverdriet-de Jonge Poortvliet: J.L. Niemantsverdriet j E.J. Niemantsverdriet- Bolier Klein- en achterklein kinderen Zij wensen het in beperkte familiekring te her- i denken. Nieuw-Vossemeer, december 1990 "De Vossemeren", kamer 44. Burg. Jansenstraat 1 1 Langs deze weg wil ik ieder een hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen, ca deautjes, telefoontjes, be zoek en andere blijken van belangstelling, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst. Jolanda Bazen St. Annaland, december 1990 Graag wil ik langs deze weg al de mensen bedanken die mij een warm hart toedra gen. Tevens wil ik u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar toewensen. Mevr. R. v.d. Velde- de Ronde Bejaardencentrum De Roze- boom Sint-Philipsland, december 1990 dat onze ouders in het huwelijk zijn getreden. Eelco Yolanda 4691 PG Tholen, december 1990 Postweg 13 w -w -v -w -w -w -w -w -w W -W-W "W -W -w w ~w -w w -w -w Voor alle belangstelling die ik mocht ontvangen tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en voor alle hulp aangeboden aan Lia en de kinderen thuis. Jan-Willem Verkamman Oesterstraat 26 Tholen <2 We noemen hem 8 Annet en Marcel fy (2 de Wilde 4 december 1990 (6 (6 Gijam en Corrie (6 Verkamman w Marieke (2 «4691 KH Tholen S Mossellaan 46 6 december 1990 >2 De HEERE, Die leven gaf en leven spaarde,1 verblijde ons opnieuw met de geboorte van een zoon en broertje Wij noemen hem: Dirk v.d. Pol Marga v.d. Pol- Oostdijk Leonard Arné i 4691 GV Tholen Ten Ankerweg 39 7 december 1990 1 wij wensen u gezegende kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Dankbaar en blij hopen wij met onze ouders op D.V. 17 december 1990 hun 25-jarig huwelijk te herdenken. Hun kinderen Petra en Dick U bent welkom om onze ouders te feliciteren op maandag 24 december a.s. van 15.00 tot 18.00 uur in restaurant "De Nieuwe Kloof", Zurenhoek 5 te Bergen op Zoom. 4694 BR Scherpenisse, december 1990 Laban Deurloostraat 2 IN PLAATS VAN KAARTEN "Aangaande mij en mijn huis, wij zullen den HEE- S RE dienen." >2 Deze tekst kregen onze geliefde ouders en groot- s2 ouders (6 mee, toen ze 25 jaar geleden, op 17 december 1965, in het huwelijk traden. Wij hopen dat ze in de toe- (2 komst voor elkaar en voor ons gespaard mogen >2 blijven. Dat is de wens van hun dankbare kinderen (2 en kleinkinderen: Borssele: Anja en Jan <2 Peter (2 Lydia >2 Woudenberg: Anita en Hans (2 Sint Philipsland: Jaco ?2 André f2 Martin (2 Wij hopen dit heuglijk feit met elkaar te vieren op (2 D.V. 21 december 1990. U wordt in de gelegenheid >2 gesteld hen te feliciteren van 20.00 uur tot 21.30 uur (2 in de zaal van de Oud Gereformeerde Gemeente, 8 Voorstraat 36, te Sint-Philipsland. >2 Eendrachtstraat 31 >2 4675 CR Sint Philipsland (2 hopen op 17 december hun 25-jarig huwelijk te vieren. Nog vele gelukkige en gezonde jaren toegewenst van Ma Bolier-Dijke A. van Zetten-Bolier J.J. van Zetten Ab en Jolanda Petrina en Jan Scherpenisse, december 1990 1965 - 1990 Zo de Heere wil en wij leven, hopen onze geliefde ouders op 17 december 1990 de dag te herdenken dat ze 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Arjan en Rianneke Jos en Marcella Gelegenheid tot feliciteren op D.V. 21 december 1990 van 19.00 tot 20.30 uur in de Vossekuil, Raad huisstraat te Oud-Vossemeer. 4698 RC Oud-Vossemeer, december 1990 Patrijzenweg 54 1965 1990 Het was op 10 december 1990 al weer 25 jaar gele den dat onze ouders in het huwelijk zijn getreden. John en Ingrid Perry en Ellen Dennis Wij hopen dit samen met hen te vieren a.s. vrijdag 14 december 1990 in De Vossekuil te Oud-Vosse- 1 meer. Gelegenheid tot feliciteren van 19.00 uur tot I 20.00 uur. Oud-Vossemeer, december 1990 Cornelis Frankenstraat 7 Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dank baarheid voor alles wat hij voor ons deed en betekende, heeft de Heere van onze zijde weggenomen, na een kortstondige ziekte, in het ziekenhuis "Lievensberg" te Bergen op Zoom, onze lieve en zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom LEENDERT BOS weduwnaar van Abeldina Dane op de leeftijd van 79 jaar. St.'Maartensdijk: A.J.C. Bos M.A. Bos-Voshol Zwaagwesteinde: Leendert en Tannie St. Annaland: Maya en Jaap René St. Maartensdijk: J.C. Neele-Bos L. Neele ms. Philipskercke: Digna en Johan St. Maartensdijk: Linda en Ad Stavenisse: Suzanne en Jaap 4695 EW St. Maartensdijk, 9 december 1990 Viermeistraat 8 Correspondentie-adres: A. Bos, Anjerstraat 6, 4695 HJ St. Maartensdijk. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden heden donderdag 13 de cember om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te St. Maartensdijk. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats, aanvang 13.45 uur. Zij die de rouwdienst bij willen wonen, worden ver zocht om 13.40 uur in de aula aanwezig te zijn. Ten tweede maal in het bijna afgelopen jaar behaagde het de Heere een familielid uit ons midden weg te ne men, nu onze geliefde zwager en oom LEENDERT BOS op de leeftijd van 79 jaar. sinds 1981 weduwnaar van Abeldina Dane Zwaar valt ons dit verlies. St. Maartensdijk: W. Bos-Dane Delft: A. Bosman-Dane A. Bosman St. Maartensdijk: K.J. Pot-Dane J.C. Vroegop-Dane St. Maartensdijk, 8 december 1990 Heden nam de Heere, tot onze diepe droefheid, na een zeer geduldig gedragen lijden, zacht en kalm van ons weg, mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader, broer en zwager DANKER IZAAK DORST echtgenoot van Pieternella Oudesluijs in de ouderdom van ruim 81 jaar. Stavenisse: P. Dorst-Oudesluijs Kruiningen: J.A. Dorst C.J. Dorst-Roozemond Heieen en Dick St. Maartensdijk: A.J. Dorst A.H. Dorst-Nelisse Elna en Albert, Rianne en Arco, Hendrina en Dick, Anne- Stephie, André, Caroiien, Danny, Elena Stavenisse: I.J. Dorst M.E. Dorst-Knulst Andrea, Danny en Anne- wien, Petra Yerseke: C.A. Slabbekoorn-Dorst G. Slabbekoorn Elna, André, Danny, Corné, John, Peter, Annelies, Kees, Hannij, Ida, Gerdien, Catharine Stavenisse: A.P. Bentschap Knook-Dorst M.D. Bentschap Knook Miranda, Anita, Kitty, Judi, Frans 4696 BK Stavenisse, 9 december 1990 Voorstraat 2 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren, dagelijks aan huis vanaf 15.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrijdag 14 de cember a.s. op de algemene begraafplaats te Stavenisse om 13.00 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente te Stavenisse, welke zal aanvangen om 12.00 uur. doch gij zijt van Christus, en Christus is van God. 1 cor. 3 vers 23 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij U kennis dat, na een liefdevolle verzorging, is heengegaan onze lieve moeder, groot-, overgrootmoeder, zuster en tante ABERDINA JANSEN-VAN STEE in de leeftijd van ruim 91 jaar. Voorschoten: L.P.A. te Pas-Jansen Th. H. te Pas Léon Lepelstraat: H.J. Jansen E.E. Jansen-Cadogan Silvion, Patrick Noordwijk: Bernadette, Winnyfred, Peter Ulvenhout: J.P. Littooij-Jansen D.H. Littooij Roland, Astrid en achterkleinkinderen 4664 BA Lepelstraat, 10 december 1990 Wethouder Bogersstraat 1 De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden heden donderdag 13 december in de Sint Martinuskerk te Halsteren, aanvang 11.30 uur, waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Tholen. Samenkomst in de kerk. Condoleanceregisters liggen ter tekening in de kerk. Na de teraardebestelling wordt U in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de aula op de algemene begraafplaats. 'Hij is een God van liefde en genade' Psalm 103:3 De Here heeft tot Zich genomen onze lieve broer, zwa ger en oom CENT SCHOT op de leeftijd van 86 jaar Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle aandacht en ver zorging welke hij vele jaren in het ziekenhuis 'Vrede rust' te Halsteren heeft ontvangen. Tholen: H.P. Jansen-Schot J. Schot A. Schot-Roggeband B. Lindhoud-Schot Neven en nichten Halsteren, 10 december 1990 Correspondentie-adres: Mevr. B. Lindhoud-Schot, Ten Ankerweg 32 K 004, 4691 HB Tholen De begrafenis zal heden donderdag 13 december plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Tholen om 15.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula, Prins Bernhardstraat 1 om 14.30 uur. Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dank baarheid voor alles wat zij voor ons deed en betekende, geven wij u kennis, dat de Heere nog onverwachts in het ziekenhuis "Lievensberg" te Bergen op Zoom van onze zijde heeft weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma CATHARINA DE WEIJZE echtgenote van Mathijs Minheere in de ouderdom van 83 jaar. Oud-Vossemeer: M. Minheere Oud-Vossemeer: C. Minheere J.S. Minheere-Berkheij Roosendaal: Matthe en Hanneke Sjoerd, Niek Halsteren: Corrie en Rien Niels, Arno Oud-Vossemeer: René 4698 CB Oud-Vossemeer, 9 december 1990 Pr. W. Alexanderstraat 11 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren, na de begrafenis in "De Vossenkuil". De begrafenis zal plaatsvinden heden donderdag 13 de cember om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Oud-Vossemeer. Heden overleed na een kortstondige ziekte onze gelief de schoonzuster CATHARINA DE WEIJZE echtgenote van Mathijs Marinus Minheere op de leeftijd van 83 jaar. Eindhoven: E. Minheere-v.d. Boogaart Klundert: A. Minheere-Nieuwkerk Nieuw-Vossemeer: M. Minheere Oud-Vossemeer: J. Minheere J.P. Minheere-den Haan C. Minheere-Linthout W. Linthout Oud-Vossemeer, 10 december 1990 Na 5 maanden liefdevolle verzorging in verpleeghuis „Eikendonk", is op 87-jarige leeftijd, heel vredig van ons heengegaan mijn lieve moeder, onze lieve oma TINE GRIEP weduwe van Jan Laban Amstelveen: Huub Laban Mascha Serge Waalwijk, 7 december 1990 Corr.-adres: Aïdastraat 8 1183 PB Amstelveen De crematie heeft plaatsgevonden op woensdag 12 de cember in het Crematorium te Breda. Ieder, die tijdens mijn ver blijf in het St. Fransiscuszie- kenhuis in Roosendaal en bij mijn thuiskomst daarna, zijn belangstelling en mede leven, in welke vorm dan ook, heeft getoond, wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, heel hartelijk bedanken. De vele blijken van betrokkenheid, zowel t.o.v. mijzelf als t.o.v. mijn gezin heb ik als hartverwar mend ervaren. Boven alles dank ik God, die mij tijdens de operaties heeft gedragen en mij door de afgelopen weken heen heeft geholpen. W.L. de Haan St. Philipsland, december 1990 Krammerstraat 5 We waren 6 dec. 1990 45 jaar getrouwd. Hierbij willen we familie, vrienden en beken den hartelijk bedanken voor de vele kaarten, cadeaus, bloemen en geld dat we mochten ontvangen. We hebben dit in besloten fami liekring mogen gedenken. Fam. M. Reijngoudt- Verhage St. Philipsland, december 1990 Achterstraat 48 Voor alle bloemen, kaarten en cadeaus, die wij bij de ge boorte van onze hebben ontvangen, zeggen wij iedereen hartelijk dank. Kees, Trudy en Marcella de Graaf 4691 KK Tholen, december 1990 Garnalenstraat 84 Langs deze weg wil ik ieder een, ook mede namens man en kinderen, van harte be danken voor de vele kaarten, telefoontjes, bloemen en fruit, ontvangen tijdens mijn verblijf en thuiskomst uit de dr. Daniel dé Hoed kliniek. Het is mij tot grote steun geweest. Mevrouw J.N. Noom- v.d. Gouwe Sint-Maartensdijk, decem ber 1990 Provincialeweg 13 A Hartelijk bedankt voor alle kaarten en Cadeaus, die wij ontvingen bij de geboorte van ons dochtertje en zusje Jan, Hennie, John, Heidi, Anke en Tim Ponsteen Stavenisse, december 1990 Voor de vele cadeaus, kaar ten, bloemen en andere at tenties, die wij mochten ontvangen bij de geboorte van ons zoontje en broertje willen wij iedereen hartelijk bedanken. Ad en Jannie van Oudenaarde Marco Tholen, december 1990 Garnalenstraat 42 Wij willen iedereen bedan ken voor de bloemen, kaar ten en cadeaus, die wij hebben gekregen op ons 25-jarig huwelijk. Fam. M. Jansen-Deurloo en kinderen Tholen, december 1990 Ook namens mijn kinderen zeg ik iedereen hartelijk dank voor de vele kaarten en andere attenties die ik heb ontvangen bij mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. L.M. Quist-Wagemaker St. Philipsland, december 1990 Zuiddijk 56 In plaats van kaarten Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, ca deaus en geld, die wij bij ons 40-jarig huwelijk moch ten ontvangen. H. Niebeek D.M. Niebeek-Scheermeijer Nunspeet, december 1990 Langs deze weg wil ik ook namens mijn vader en moe der iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen, fruit en andere attenties die ik heb ontvangen in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Jackelien Eikelenboom Poortvliet, december 1990 Zuidplantsoen 21

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 3