NATIOHALE OKTOBER hülsta !2! Paauwe's Visie Op Opbergsystemen Delta-Techniek b.v. Nefit-Turbo. Stoken metV^ Schone Winst! VOCHT WEREN? BET0NSCHADE? HOUTHANDEL REIMERSWAAL vocht techniek nederland 18 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 11 oktober 1990 V N „0°* De Hülsta-Jubileum-aanbieding uit het Topside-Programma. Een pronkstuk in laqué- uitvoeringen of attraktief ogende houtsoorten. Een opvallend aksent vormt het vitrine element met gebogen deuren. Als afgebeeld: 7.950,—. En dit is nog maar één voorbeeld uit het skala van mogelijkheden die Hülsta biedt. Geruisloze vouwdeuren nemen weinig ruimte in beslag en geven een volledig overzicht van het kast-interieur. Uitgevoerd met spiegels geeft dat een verrassend ruimtelijk effekt. Afgewerkt met lichtlijsten kunt u het gehele interieur van de kast verlichten Kastinterieurs zijn volledig flexibel en laten zich probleemloos veranderen. Schuifladen, draadmanden, legplanken en stangen zijn voor de handliggende elementen. Wat dacht u van kledingliften en kledingcarrousels? En daar is nog lang niet alles mee gezegd, cassettedeuren, glijdeuren en erkerdeuren vormen een hoofdstuk apart. Enfin, u moest maar eens komen kijkên, dan weet u waar we het over hebben. Een nieuwe generatie slaapkamer- kasten dient zich aan. Kasten die het predikaat 'doordacht' meer dan verdienen. De huidige wooneisen verlangen steeds meer bergruimte op steeds minder oppervlakte. De oplossing heeft men (met name Hülsta) vooral gezocht in revolutionaire deursystemen. Erkerdeuren, cassettedeuren en (glij)vouwdeuren doen hun intrede. Deuren die uiterst funktioneel en qua vormgeving uiterst attraktief zijn. Ook het wandmeubel ondergaat veranderingen. Ook hier wordt optimale funktionaliteit verkregen zonder afbreuk te doen aan een harmonieuze vormgeving. Kortom, de kombinatie- mogelijkheden zijn eindeloos. Hoe groot (of klein) de u beschik-bare ruimte ook moge zijn, laat Paauwe u voorrekenen en adviseren wat de mogelijkheden zijn. 't Is vrijblij- vend en 'op maat' is het sleutelwoord. Zuidweg 20A Zonnemaire Telefoon 01112-1318 Vrijdag koopavond ililil N> Vochttechniek Nederland Veelzijdig en ervaren Boutershemstraat 48, Bergen op Zoom Telefoon 01640-38955. Alles onder één dak bij Hoofdweg 7 Rilland Tel. 01135-1987 Fax 1889 R TBBfP Nefit-Turbo. De zuinigste HR cv-ketel en tevens de schoonste. Zo kunt u eindelijk een milieu- maatregel nemen die u geld oplevert. Stap eens bij ons binnen. We vertellen u er N F FIT graag meer over! verwarming Nijverheidsweg 2, 4675 PX St. Philipsland tel. 01677 - 28 70, fax 01677 - 33 29 Ons werkterrein: Adviezen en onderzoek t.a.v. vochtbestrijding Verhelpen van optrekkend vocht Hydrofoberen van gevels Afdichten van kelders Verhelpen van vocht in kruipruimten Preventief beschermen van funderingen Alle voorkomende betonreparaties Het dichten van lekken in b.v. dilatatievoegen Het leveren van speciaal materiaal Kelderisolatie Uitvoering geschiedt door eigen personeel en vanzelfsprekend garandeert Vochttech niek Nederland de verrichte werkzaamheden. De levering is franko thuis. Regio Zuid-West - Hard en zacht hout - Plaatmateriaal Hardhouten kozijnen en deuren - Kunststof ramen Geprofileerd kozijnhout - Dupanel isolatieplaten Draaikiepramen - Damwandprofielplaten (fabr. British Steel) Eternit golfplaten PVC rioleringsmateriaal enz... enz... enz...

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 18