grafmonumenten J. VAN OOST TIMMERMAN NATUURSTEEN B.V. TIJDREDE CHOCOLADE SLAGROOM BOOMSTAM 7.50 K0FFIEBR00DJES 4 BETALEN Donderdag 6 september 1990 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 3 IN MEMORIAM middenstandsdiploma St. Philipsland Kerkgebouw Oud Ger. Gem. D.V. Dinsdag 11 september Ds. A.J. Wijnmaalen uit Vianen Aanvang: 19.30 uur KERKDIENST School met de Bijbel Sint-Annaland WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER van 8.95 voor 5 halen Brood- en banketbakkerij Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen 1960 6 september 199C Pa en Ma Hartelijk Gefeliciteerd met jullie 30-jarig huwelijk Arend-Jan en Mieke Leo en Ada Peter en José Sint-Annaland, september 1990 Tuinstraat 7 Hierbij zeggen wij U hartelijk dank voor de vele at tenties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijksjubileum. J. Schot L.M. Schot-Bos Tholen, september 1990 Machteld v. Gelrestraat 40 Marco Andriesse en Willy Quaak geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking zal plaatsvinden op D.V. 13 september om 13.30 uur in het gemeentehuis te St.-Maartensdijk. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 14.30 uur in het kerkgebouw van de Ger. Gem. te Scher- penisse door de weleerwaarde heer Ds. J. Beens. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 21.00 uur in het "Holland Huis" te Scher- penisse. Kalfdamseweg 10, Poortvliet. Veerdijkseweg 4, Scherpenisse. Toekomstig adres: Laban Deurloostraat 3 4694 BP Scherpenisse Peter de Wilde en Sandra van Dijke gaan trouwen op vrijdag 7 september 1990 om 13.30 uur in het stadhuis te Tholen. U bent hartelijk welkom op onze receptie die wordt gehouden in dorpshuis "De Vossekuil", Raad huisstraat 7 te Oud-Vossemeer van 19.00 tot 20.30 uur. Toekomstig adres: Middelvaart 3 4715 ES Rucphen De "koperen" waren verrast door uw attenties. Erg leuk en bedankt! Kees en Corrie Op vrijdag 7 september a.s. hopen onze ouders en grootouders JA. van Agtmaal en P.M. van Agtmaal-van Oeffelen de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getredei). Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinde ren en kleinkinderen. Lenie en Jan Corrie Petra en Roel Dit wordt in familiekring gevierd. Ten Ankerweg 96 4691 GZ Tholen Dies Dekker Corina van den Boogaart geven U, namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrek king zal plaatsvinden op D.V. 14 september 1990 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Kerkelijke bevestiging van het huwelijk om 14.45 uur in de kerk der Gereformeerde Gemeente te Sint-Annaland door de weleerwaarde heer Ds. J. Beens. U kunt ons feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur in ge meenschapscentrum "De Wellevaete", Hoenderweg 133 te Sint-Annaland. Suzannaweg 2, 4697 ER Sint-Annaland Hoenderweg 94, 4697 BM Sint-Annaland Toekomstig adres: Doublethstraat 1, 4697 CP Sint-Annaland. Philip Vermaas en Christel van Haaften gaan trouwen op 14 september 1990 om 15.30 uur in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 20.30 uur in dorpshuis De Stove te Sta- venisse. Ons adres is: Anjerstraat 3, 4695 HJ Sint-Maar tensdijk. Maandag 10 september a.s. zijn onze lieve ouders Jan Quist en Corrie Quist-den Haan 25 jaar getrouwd. Gelegenheid om hen met dit feit te feliciteren is er 's avonds vanaf 8 uur in gemeenschapscentrum de Wellevaete te Sint-Annaland. Wij wensen hen nog vele gelukkige jaren toe. Hans, Anita René, Monique en Pauline Heidi Irma Sint-Annaland, september 1990 Op 17 september 1990 zijn onze ouders A.M. van den Hoek en H.C. van den Hoek-de Korte 25 jaar getrouwd. Wij wensen hen nog vele gezonde en gelukkige ja ren toe en willen dit vieren op zaterdag 15 septem ber in Haestinge te St. Maartensdijk. Jankees Tonnie St. Maartensdijk, september 1990 Bloemenlaan 17 Op 10 september a.s. hopen onze geliefde ouders Jan op den Brouw en Adrie op den Brouw-Hengstmengel de dag te herdenken dat ze 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog vele gezonde en gelukkige ja ren toe. Martin en Diana Anita U kunt onze ouders feliciteren op vrijdag 14 sep tember "Holland Huis", Laban Deurloosstraat 28 te Scherpenisse van 20.00 tot 21.30 uur. Achter 't Bos 33 4695 GB Sint-Maartensdijk Nooit klagend, nooit vragend Haar lasten in stilte dragend Haar hart heeft voor ons geklopt Haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht Na een dappere strijd van enige jaren is moegestreden in haar woning te Delft van ons heengegaan onze ge liefde dochter, kleindochter, zuster, schoonzuster en tante MADY KAISER-OVERBEEKE echtgenote van J. Kaiser moeder van Danny en Sander op de leeftijd van 39 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Anna Jacobapolder: C. Overbeeke M. Overbeeke-v. Dijke Sint-Annaland: M. v. Dijke-Verkerke Stavenisse: D. v. Haaften-Overbeeke A. v. Haaften Sint-Philipsland: C. Overbeeke J. Overbeeke-Meester Stavenisse: L. Smits-Overbeeke J. Smits Neef en nichten 31 augustus 1990 Fam. Overbeeke Noordweg 20, Anna-Jacobapolder De crematie heeft plaatsgehad op woensdag 5 septem ber te Rijswijk. De Heere heeft na een langdurige ziekte nog onver wachts van mij weggenomen mijn geliefde klein dochter MADDY KAISER-OVERBEEKE op de leeftijd van 39 jaar. Ik zal haar missen. Mevr. van Dijke-Verkerke Sint-Annaland, september 1990 De Schutse Spreekt naar het hart van Jeruzalem, en roept haar toe, dat haar strijd vervuld is. Jesaja 40:2a Op Zijn tijd heeft de HEERE tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, grootva der en schoonzoon LEENDERT JANSEN 26 juni 1928 2 september 1990 Ridderkerk- Oostendam: Hendrik Ido Ambacht: Tholen: Nunspeet: Alblasserdam: Hoevelaken: F.G. Jansen-Riemens L.A.W. Terlouw-Jansen C. Terlouw Melus en Petra, Franny, Plonie, Heieen, René, Anja, Eliene M.J. Geluk-Jansen H. Geluk Rianne, Lineke, Leendert K. Jansen W.F. Jansen-van Essen Niels, Jaap, Willemijn C. Jansen A.M.E. Jansen-Groeneveld W. Riemens-Versteeg 2 september 1990 Roggestraat 2 2989 AS Ridderkerk - Oostendam De begrafenis heeft donderdag 6 september plaatsge had op de Algemene Begraafplaats te Hendrik Ido Ambacht. Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat de HEERE, voor ons geheel onverwacht, uit ons midden heeft weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom LEENDERT JANSEN echtgenoot van F.G. Jansen-Riemens op de leeftijd van 62 jaar. J.A.C. Bazen-Jansen J.C. Bazen M.J. Kot-Bazen W. Kot Bram, Johan, Joanne J.C. Bazen A. Bazen-Rijkse Colinda K. Bazen Tholen, september 1990 Met droefheid geven wij u kennis dat na een langduri ge ziekte toch nog onverwachts van ons is weggenomen onze geliefde zwager en oom HUGO VAN RIET echtgenoot van Adriana Filius in de leeftijd van 63 jaar. Sint Philipsland: J. Filius-Meijer Johan en Helga Rick Kees en Maddy Jacolien en Piet Rini en Kathy L. Filius-den Braber Johan en Marlé Linda en Adriaan Oud-Vossemeer: Bram en Henny Sint Philipsland, september 1990 Heden overleed in Lievensberg te Bergen op Zoom on ze lieve zuster, schoonzuster en tante SARA OVERBEEKE weduwe van P. Kruf op de leeftijd van 76 jaar. Poortvliet: P. Nouwen Anna Jacobapolder: C. Overbeeke M. Overbeeke-van Dijke P. Overbeeke E.N. Overbeeke-van Zetten C. Overbeeke A.J. Overbeeke-Polderman Neven en nichten Halsteren, 1 september 1990 St. Maartensdijk: Scherpenisse: Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons mid den heeft weggenomen, mijn zwager, onze oom en oud-oom CORNELIS PIETER VERMEULEN weduwnaar van WJ.A. Sonke in de ouderdom van 84 jaar. Oud-Beijerland: J.W. Scherpenisse Mijnsheerenland: W.M. Scherpenisse A. Scherpenisse-Flach Jan-Willem Janneke Andries Anne Oud-Beijerland: M.A. Scherpenisse E. Scherpenisse-Boekee Jan-Kees Caroline Gert St. Maartensdijk, 31 augustus 1990 Bejaardentehuis "St. Maartenshof" Bloemenlqan 2 Correspondentie-adres: W.M. Scherpenisse, Stougjes- dijk 110, 3271 KG Mijnsheerenland. Geen bloemen De begrafenis heeft plaatsgehad dinsdag 4 september op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te St. Maartensdijk. Plotseling werd van ons weggenomen DHR. CP. VERMEULEN op de leeftijd van 84 jaar. Zijn trouw en vriendschap zullen wij zeker missen. Mevr. H. Hartog-Verwijs Mevr. A. v. Houte-Smit Mevr. M. Bazen September 1990 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis, dat plotseling van ons is heengegaan, onze zorgzame moeder, lieve groot- en overgrootmoeder MARTIJNTJE JACOMIJNA STIJNTJE SNEEP weduwe van Leendert Hoek in de leeftijd van 86 jaar. Fijnaart: E.C. Hoek T.F.E. Hoek-Punt t F. Hoek-Maris Sint-Annaland: H.A. Hage-Hoek J.L. Hage Cor Delft: Gé en Erik Willemstad: Tineke en Piet Tholen: Marja en Marco Marijn Bergen op Zoom, 1 september 1990 Argolaan 602 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 5 sep tember op de algemene begraafplaats te Fijnaart. Heden behaagde het de Heere, voor ons nog onver wacht, van onze zijde weg te nemen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder ABRAMINA MARTINA LIGTENDAG weduwe van Gerard Noorthoek in de ouderdom van 86 jaar en 8 maanden. Sint-Philipsland: M.C. Noorthoek J. Noorthoek-Verkerke G.C. Noorthoek J.M. Noorthoek-Neele Dordrecht: J. Noorthoek C. Noorthoek-Korthof Sint-Annaland: C.M. Noorthoek N.E. Noorthoek-Elenbaas Dordrecht: W.A. Noorthoek M.H. Noorthoek-den Braber Goes: E.P. Noorthoek Klein- en achterkleinkinderen 4675 CH Sint-Philipsland, 2 september 1990 Julianastraat 2 De begrafenis zal plaatshebben heden donderdag 6 september op de algemene begraafplaats te Sint- Philipsland om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem., Voorstraat 36 om 13.15 uur. Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere onverwachts uit ons midden heeft weggenomen, onze lieve groot- en overgrootmoeder ABRAMINA MARTINA NOORTHOEK-LIGTENDAG op de leeftijd van 86 jaar. Gerard en Margré Marc en William Lia en Jan Niel en Marien Gerard Sarina en Kees Jacqueline en Alexandra Miranda en Glen Gerard, Wim Arianne en Geert Janet, Corine Gerard, Astrid St. Philipsland, 2 september 1990 Heer, herinner U de namen van hen, die gestorven zijn, en vergeet niet dat zij kwamen langs de straten van de pijn; langs de wegen van het lijden, door het woud der eenzaamheid naar het dag en nacht verbeide Vaderhuis, hun toebereid. In dankbaarheid herinneren wij de namen van ons voorgeslacht waarvan onze geliefde vader de laatste was die is heengegaan. Opoe: Jacoba Johanna Pot t 1941 gehuwd met Opa: Cornelis Gaakeer t 1947 Hun kinderen: Neeltje t 1898 Piet t 1967 Arie t 1921 Nelewart t 1969 Janna t 1926 Johan t 1970 Huib t 1952 Neel t 1976 Izak t 1956 Co t 1982 Bram t 1956 Cor t 1990 Namens allen die in liefde met hen verbonden waren. DANKBETUIGING In deze periode van rouw om CORNELIS GAAKEER ondervinden wij dat de vriendschap en het medeleven van de vele men sen die hem gekend hebben, hartverwarmend is. Onze dankbaarheid gaat uit naar allen die, in welke vorm ook, hun deel neming aan ons hebben betuigd. Wij worden getroost door een schat aan dierbare herinneringen uit zijn rijk geschakeerde leven. Uit aller naam: Mw. J.P. Gaakeer Augustus 1990 Waterhoefstraat 47 5041 HC Tilburg "Zij die op Hem vertrouwd, op Hem alleen, ziet zich omringd door zijn weldadigheën" Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, nog vrij onverwacht, onze innig geliefde moe der en oma MAATJE JANNA BAAIJ weduwe van Leendert Pieter van der Hoofd in de ouderdom van 87 jaar en 5 maanden. Tholen: L.P. van der Hoofd A.C. van der Hoofd-de Graaf Leo Dinteloord: A.H. Kwist-van der Hoofd P.J. Kwist Wilma en Marcel Peter 1 september 1990 A.B.G., Bergen op Zoom Correspondentie-adres: L.P. van der Hoofd, Oude- landsestraat 21, 4691 BJ Tholen. De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 5 sep tember j.l. op de algemene begraafplaats te Tholen. DANKBETUIGING Het heeft ons goed gedaan dat zovelen met ons mee leefden na het zo onverwacht overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader WILHELM LOUIS BROEK Voor uw belangstelling, uw mondelinge, schriftelijke en telefonische condoleances en de bloemen willen wij u oprecht bedanken. De kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen St. Annaland, september 1990 Langs deze weg willen wij iedereen heel hartelijk be danken voor de grote be langstelling in de vorm van kaarten, bloemen, planten, cadeaus en geld die we bij ons huwelijk hebben ont vangen. Kees en Jolanda v.d. Werff Scherpenisse, september 1990 Hiermee wil ik u hartelijk bedanken voor alle blijken van belangstelling voor en tijdens mijn opname in het ziekenhuis. Vooral de buren, doctoren en verplegend per soneel van het ziekenhuis. Allemaal voor alles veel dank. G. Neele-van Dijke Anna Jacobapolder, sep tember 1990 Langeweg 58 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, cadeaus en andere at tenties die we hebben ontvangen bij de geboorte van onze zoon Michael Leen en Petra Poot Burg. Sluymersstraat 3 Stavenisse, september 1990 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle felicitaties in welke vorm dan ook die wij ont vingen bij de geboorte van onze zoon en broertje Johan Martin, Anja en Eline Polak 4691 KS Tholen augustus 1990 Kreeftenstraat 35 Hierbij zeggen wij U harte lijk dank voor de vele atten ties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijks jubileum. Izaak en Mientje van Haaften-Deurloo 4695 BL St.-Maartensdijk september 1990 Wilhelminastraat 4 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, bloemen, cadeaus, geld en andere attenties die we bij de geboorte van ons dochtertje en zusje Nathalie mochten ontvangen. Jan, Sarina en Wilbert v.d. Berge Stavenisse, september 1990 Molendijk 80 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, giften en cadeaus die we ontvangen hebben bij de ge boorte van onze zoontjes Leen en Kees P. van Vossen PJ. van Vossen-Rijnberg 4675 BX St. Philipsland September 1990 Achterstraat 46 Voor de vele kaarten, plan ten, bloemen en geschenken die wij van u kregen bij het herdenken van ons 40-jarig huwelijk, willen wij u ook namens onze kinderen har telijk bedanken. D. Moerland en G Moerland-Struik Stavenisse, september 1990 Pr. Bernhardstraat 10 Hartelijk dank voor de vele kaarten en attenties tijdens mijn verblijf in en bij mijn thuiskomst uit het zie kenhuis H. van Houte St. Maartensdijk September 1990 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, bloemen en cadeaus die wij bij de geboorte van ons dochterje en zusje Michelle mochten ontvangen. M.G Muller M.M. Muller-Bijl Claudia Sint Maartensdijk, September 1990 Molendijk 9 Mede namens mijn vrouw en kinderen zeg ik u harte lijk dank voor de belangstel ling en het medeleven, in welke vorm dan ook, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuis komst van u mocht ont vangen. Piet Moerland Stavenisse, september 1990 Schoolstraat 16 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, bloemen en andere at tenties die wij bij ons huwelijk mochten ont vangen. Frans en Marja Ista 4695 GG Sint Maartensdijk september 1990 W. Churchillstraat 7 Na de Heere, alle mensen hartelijk bedankt, voor het ongedacht vele medeleven in de vorm van felicitaties, ca deaus enz. bij ons 60-jarig huwelijksjubileum onder vonden. J.W. Hage P.G Hage-v.d. Male Poortvliet, september 1990 Voor de vele blijken van be langstelling tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, zeg ik u al len, ook namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank. J.L. Koopman Sint-Maartensdijk, septem ber 1990 Anjerstraat 16 SINDS 1839 Vierbannenstraat 1. 4306 BH Nieuwerkerk (Zld) Tel 01114-1798' Ook namens mijn vrouw en kinderen zeg ik U allen har telijk dank voor het medele ven, in welke vorm dan ook, dat ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst van u mocht ontvangen. GJ. vd. Griek St. Annaland, september 1990 Tienhoven 31 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, cadeaus, bloemen en geld die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. Arie en Rianne de Vries Tholen, september 1990 Garnalenstraat 45 RVI Goes en Tholen telefoon 01100-14278 D.V. Woensdag 12 september hopen we onze jaarlijkse kerkdienst te beleggen. In deze dienst hoopt voor te gaan Ds. A. van Herk. Plaats: Ned. Hervormde kerk te Sint- Annaland. Aanvang: 19.00 uur. Een ieder wordt hartelijk uitgenodigd deze dienst bij te wonen. Vrijdag en zaterdag Op D.V. 10 september hopen onze geliefde kinderen J. op den Brouw en A. op den Brouw-Hengstmengel hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Dat ze voor elkaar en voor ons nog lang gespaard mogen blijven. AA. op den Brouw J. op den Brouw-Heijboer St. Maartensdijk, september 1990 Achter 't Bos 33

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 3