EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 3 Hallo, ik ben Johan en ik ben blij dat de ba by's er zijn, dan hoef ik ook niet al leen te zijn. Papa en mama vertellen wel hoe ze heten want dat ben ik vergeten. Christian Christianus Antonius 1 Franciscus i en Tatjana 1 Tannetje Jozina i Adriana i Frans, Joke en Johan van Schilt 14697 GV i Sint-Annaland, |4 juni 1990 Burg. Baasstraat 35 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de cadeaus, bloemen, geld en kaarten die we mochten ont vangen bij de geboorte van onze dochter Angela Iman en Anja v.d. Repe Sint-Annaland, juni 1990 i De Heere verblijdde [ons met de geboorten 1 van een dochter en i zusje Ploontje Helena i Wij noemen haar Leanne Johan en Ina de Graaf Ellen 4691 HL Tholen, 130 mei 1990 IJ. v. Bloisstraat 18 Blij en trots zijn wij} met de geboorte van onze zoon Matthijs Sander en Jeannet i Westdorp-van Beveren 4697 CN i Sint-Annaland, 2 juni 1990 1 Crooswijck 32 J Bezoek liefst tijdens de i kraamdagen. Johan Snoep en Ina Polderman hopen in het huwelijk te treden op D.V. vrijdag 8 ju ni a.s. om 13.00 uur in het gemeentehuis van Baren- drecht. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om 14.30 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Sint-Annaland door Ds. A. van Herk. Gelegenheid tot feliciteren vanaf 20.15 uur in de 'Wellevaete', Hoenderweg 133, Sint-Annaland. Toekomstig adres: Johanna Naber-erf 535, 3315 HP Dordrecht. 16 dec. 1977 16 juni 1990 Op 16 juni a.s. is het 12 Vi jaar geleden dat 3Ti KJ Kees Boer en Wilma van Oudenaarde elkaar hun ja-woord gaven. Vrienden en kennissen die ons hiermee willen felici teren zijn van harte welkom van 14.00 tot 17.00 uur in het verenigingsgebouw van de Ger. Kerk "Het Visnet", ingang Hofstraat. 4691 KE Tholen, juni 1990 Mossellaan 51 1950 - 1990 Op D.V. 15 juni hopen wij met onze geliefde ouders en grootouders PL. Polderman en JA. Polderman-van Zetten hun 40-jarige echtvereniging te herdenken. Dat ze nog vele jaren voor elkaar en ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinde ren en kleinkinderen. Tholen: Bep en Arie Els Sandra Martin Peter Tim Spijkenisse: Laura en Nelson Natasja Tamara Veenendaal: Sam en Corrie Vera Eduard Sint-Maartensdijk: Joke en Henny Rick Wij vieren dit in besloten kring in het Visnet, Hof straat, Tholen. juni 1990 1940 1990 Op 13 juni a.s. hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Jacob Kwaak en Helena Kwaak-Lindhout hun 50-jarig huwelijk te gedenken. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achter kleinkind. Kees Jes en Corrie Jack Marco Leny en Jaap Tanja en Ruud Linda en Kees David Peter Jacomien Dita Tineke en Rien Jan en Katy Jacqueline en Casimir Ronny Jaap en Dimphy Amanda Henk en Joke Emmely -Wendy Een ieder die onze ouders wil komen feliciteren, is hartelijk welkom op vrijdag 15 juni a.s. van 20.00 uur tot 21.30 uur in het recreatiecentrum Haestinge, Sportlaan 2 te Sint-Maartensdijk. 4695 CP Sint-Maartensdijk, juni 1990 Haven 42 1940 1990 Zo de Heere wil en zij leven, hopen onze zeer gelief de ouders, grootouders, overgrootouders Laurus Verwijs Dina Cornelia Verwijs-Neele op 14 juni 1990 te herdenken dan zij 50 jaar in het huwelijk zijn verbonden. Dat zij nog lang in ons midden mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. 's Gravendeel: Bram en Miep Miep en Wim Kees en Huibje Lauran en Dianne Ms. Pionier: St. Philipsland: Tholen: Mosselkreekstraat 22 4675 BP Sint Philipsland U kunt hen feliciteren op vrijdag 15 juni a.s. vanaf 19.30 in het verenigingsgebouw, Voorstraat 36, Sint Philipsland. Sint Philipsland, juni 1990. Op D.V. 13 juni a.s. hopen onze ouders en groot ouders M.P.L. Tazelaar en M. Tazelaar-Geuze de dag te herdenken dat ze 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Kinderen en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren van 15.00-17.00 uur in kleine zaal "Ten Anker" (ingang Clauslaan). Ten Ankerweg 32, Flat 112, 4691 GW Tholen 1935 - 1990 Zo de HEERE wil, en zij leven, hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Benjamin Willem Schot en Elisabeth Quist op 13 juni a.s. de dag te herdenken, dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinde ren, klein- en achterkleinkinderen. Arie en Coby Martine en Jan Marco Elke en Erik Nellie en Kees Liesbeth en Henk Petra, Pieter en Crista Sonja en Jan Jeroen, Annemieke en Marianne Leen en Corina Linda Bennita en Gert Corina en Theo Piet en Marianne Benny Leon Marye Gelegenheid tot feliciteren op 15 juni 1990 van 19.30 tot 21.00 uur in "de Wingerd", Nieuwe Pad 1, Tholen. Tholen, juni 1990 Visstraat 2 Graag wil ik iedereen hartelijk bedanken die hun belangstelling hebben getoond in de vorm van een bezoekje, de vele kaarten, bloemen, fruit en andere attenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis te Roosendaal en bij mijn thuiskomst. Tevens willen wij iedereen bedanken die hun auto beschikbaar hebben gesteld, zodat mijn vrouw mij iedere dag kon bezoeken. Mede namens mijn vrouw en kinderen heel hartelijk bedankt. Anton Moerland 4675 CR Sint-Philipsland, juni 1990 Eendrachtstraat 41 Heden nam de Heere plotseling van ons weg onze ge liefde schoonzoon, zwager en oom ADRIAAN GORISSEN echtgenoot van J. Hollebrands op de leeftijd van 53 jaar. J.l. Hollebrands Netta en Wim Annie en Kobus Koba en Jacob Leny en Marien Ko en Corry Riet en Gerard en neven en nichten Correspondentie-adres: Adenauerstede 41-26, 4463 GA Goes. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en pleegvader MARTINUS VAN DEN BROEK op de leeftijd van 63 jaar. Scherpenisse: J. van den Broek-Kampeers Manolito van den Broek Wendy van Steenpaal Anita van den Broek Michael Saedt Jan van den Broek Ria van Dingelen Martin van den Broek Beb Schneider Maaike van den Broek Andries van Gorsel Annemarie van den Broek Janus de Koning Marcel Kopper Jacobus van den Broek en kleinkinderen 4694 EL Scherpenisse, 30 mei 1990 Anna van Burenplein 17 De begrafenis heeft plaatsgehad op zaterdag 2 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te St. Maartensdijk. Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid van on ze zijde weg, mijn innig geliefde vrouw, zuster en schoonzuster JANNETJE MARIA JANSSEN echtgenote van J. Lindhout op de leeftijd van 65 jaar en 7 maanden. Sint-Maartensdijk: J. Lindhout L.B. Janssen H.C. Janssen-Oudesluijs 4695 EP Sint-Maartensdijk, 1 juni 1990 Jacoba van Beierenstraat 1 De begrafenis heeft plaatsgevonden op 5 juni op de al gemene begraafplaats aan de Kastelijnsweg te Sint- Maartensdijk. Met droefheid geven wij kennis dat onverwachts van ons is heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante JANNETJE MARIA JANSSEN echtgenote van Jacob Lindhout in de ouderdom van 65 jaar en zeven maanden. St. Maartensdijk: W. Lindhout-de Zwarte M. Lindhout M. Lindhout-v.d. Ree J. Priem-Lindhout C. Priem S. Lindhout-van Gorsel Oud-Vossemeer: M. Moerland-Lindhout Iz. Moerland St. Maartensdijk: H. Kwaak-Lindhout Jac. Kwaak M. Lindhout C. Lindhout-v.d. Hoek Neven en nichten St. Maartensdijk, 1 juni 1990 Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weg onze geliefde tante JANNETJE LINDHOUTJANSSEN op de leeftijd van 65 jaar. Sterke de Heere oom Jap in dit voor hem zo zware verlies. 's-Gravendeel: Giel en Wilma Janssen- Bolier Leander, Willemiene St. Maartensdijk: Gabri en Nelly Janssen- Aarnoudse Leendert, Jan, Eline, Petra Stavenisse: Arie en Margré Janssen-Smits Corliene St. Maartensdijk: Bart en Jeannette Janssen- v.d. Vlies Goes: Jozina Janssen St. Maartensdijk: Jan Janssen Corina Janssen St. Maartensdijk, 1 juni 1990 Bedroefd zijn we om het overlijden van onze tante J.M. LINDHOUTJANSSEN Wij zullen haar vriendschap en warme belangstelling missen. St. Maartensdijk: E. Lindhout-v. Ast Oud Gastel: Abel, Els en William Juni 1990 Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, in de hope des eeuwigen levens, mijn innig ge liefde vrouw en der kinderen, zeer zorgzame moeder en oma DINA AALTJE RUSSCHER echtgenote van Izaak Lindhout op de leeftijd van 69 jaar. Tholen: I. Lindhout 1. Lindhout J.C. Lindhout-van den Berge Eline Sjaak Dieneke A. Lindhout Jacco Sjaak E.A. van der Reest-Lindhout A.P. van der Reest Bianca Niki Sandra 4691 BC Tholen, 2 juni 1990 Bosstraat 5 Geen bloemen. De begrafenis zal heden plaatsvinden op donderdag 7 juni op de algemene begraafplaats te Tholen om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula, Prins Bernhardstraat 2, door Ds. A.J. Gunst om 13.15 uur. Anna-Jacobapolder: Dag, lieve OMA THOLEN We zullen je ten zeerste missen. Al je kleinkinderen Tholen, 2 juni 1990 Bosstraat 5 Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droef heid, na een kortstondige ziekte in ziekenhuis 'Lievens- berg' te Bergen op Zoom, zacht en kalm van ons weg te nemen mijn geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder MARIA OVERBEEKE weduwe van Arie G Bolier op de leeftijd van 71 jaar. Poortvliet: E.J. Niemantsverdriet-Bolier J.L. Niemantsverdriet Jan en Lia Arie en Nicole Deventer: Marianne en Jan Spijkenisse: Leo, Ingrid en Ilonca Arno en Esther Wilfred en Belinda 4693 BT Poortvliet, 3 juni 1990 Deestraat 15 Correspondentie-adres: J.L. Niemantsverdriet, Langestraat 34, 4693 BT Poortvliet. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de rouwdienst in 't Ouwe Raed'uus. De begrafenis zal heden plaatsvinden op donderdag 7 juni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Poortvliet. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in 't Ouwe Raed'uus, Langestraat, aanvang 13.15 uur. Na een kortstondige ziekte is in het ziekenhuis Lievens- berg te Bergen op Zoom overleden onze lieve zuster, behuwd zuster en tante MARIA OVERBEEKE weduwe van A. Bolier op de leeftijd van 71 jaar. Halsteren: S. Kruft-Overbeeke Poortvliet: P. Nouwen Anna Jacobapolder: C. Overbeeke M. Overbeeke-van Dijke St. Maartensdijk: P. Overbeeke E.N. Overbeeke-van Zetten Scherpenisse: C. Overbeeke A. Overbeeke-Polderman Neven en nichten Poortvliet, 3 juni 1990 Op 3 juni overleed na een kortstondige ziekte onze ge liefde schoonzuster en tante MARIA OVERBEEKE weduwe van Arie C. Bolier op de leeftijd van 71 jaar. Finsterwolde: H. Nelisse en A. Verburg Poortvliet: M. Bolier-Geuze H. Bolier-Oosdijk J. Bolier-Overbeeke Oud-Vossemeer: W. Barendse-de Wilde Papendrecht: Fam. Bezemer Poortvliet, 7 juni 1990 Jouw leven slaat gedrukt in de harten van je kinderen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze innig geliefde moeder en oma ELIZABETH VAN GORSEL weduwe van Hendrik Charpentier op de leeftijd van 75 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Vleuten: Leny en Ed Bekker- Charpentfer j 1 Paul en Miranda Rik en Carla Tilburg: Anita en Martin Sierveld- Charpentier Erik, Martin, Stefan Best: Hans en Riet Charpentier- Driesprong Loek, Lieneke, Stijn Roosendaal, 31 mei 1990 "De Eglantier 1", kamer 42 Correspondentie-adres: Secr. Versteeglaan 35, 3451 XH Vleuten. De begrafenis heeft dinsdag 5 juni plaatsgehad op de begraafplaats Zegestede te Roosendaal. Heden heeft de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma LINA GEUZE weduwe van Jan Rijstenbil in de leeftijd van bijna 80 jaar. Sommelsdijk: J. Rijstenbil M.W. Rijstenbil-van Dam Zierikzee: W. Rijstenbil Barendrecht: M. Waldt-Rijstenbil H.É. Waldt Dordrecht: H.C. van Wasserthal- Rijstenbil F.J. van Wasserthal Kerkwerve: Jac Rijstenbil C.A. Rijstenbil-Capelle en kleinkinderen 4301 TD Zierikzee, 3 juni 1990 Heuvelsweg 2 Gelegenheid tot condoleren donderdag 7 juni van 14.30 tot 16.30 uur en na 19.00 uur aan het woonhuis. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 8 juni in gebouw "Salem", Molenstraat 16 te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zie rikzee, omstreeks 14.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in gebouw "Salem" te Nieuwerkerk. "Wan: Ik ben de HEERE uw Heelmeester!" Exodus 15:26b Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen, mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom CORNELIS VAN KEMPEN in de leeftijd van 82 jaar. Oud-Vossemeer: P.C. van Kempen-Berends Kinderen, klein- en achter kleinkinderen en verdere familie 4698 CD Oud-Vossemeer, 4 juni 1990 Dr. Renesstraat 10 De overledene is opgebaard in de aula aan de Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aldaar is gelegenheid tot rouwbezoek en afscheid nemen, donderdag 7 juni a.s. van 19.00 uur tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben D.V. vrijdag 8 juni a.s. om 11.30 uur op de-begraafplaats aan de Kerkweg te Hardinxveld-Giessendam. Vooraf zal om 10.30 uur een rouwdienst worden ge houden in de aula van het Hervormd-Centrum, Tal- mastraat 9 te Hardinxveld-Giessendam, waarbij een ieder aanwezig kan zijn. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in het Hervormd-Centrum. Geen bloemen. Na vele jaren liefdevol verzorgd te zijn door mevr. A. Quaak, is geheel onverwachts zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve vader en grootvader DR. PIETER RUDOLF VAN DER ELST arts te Stavenisse van 1-4-66 t/m 1-4-77 op de leeftijd van 86 jaar. Oxford (Eng.): H. Cotta-van der Eist J. Cotta Haarlem: R. van der Eist Bussum: M. de Groot-van der Eist R. de Groot Palma de Mallorca (Spanje): E. van der Eist Haarlem: A. van der Eist en kleinkinderen Steenbergen, 2 juni 1990 Rozemarijnstraat 1 Correspondentieadres: Mevr. A. Quaak, Boswei 33, 4696 AX Stavenisse. De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 6 juni om 15.00 uur op de algemene begraafplaats Zorgvlied te Amsterdam, voorafgegaan door een rouwdienst die geleid werd door Ds. Heijkoop, in de aula van de be graafplaats Zorgvlied. Met ontsteltenis namen wij kennis van het overlijden van onze ere-voorzitter en oud artsdocent, dokter P. V.D. ELST Zijn inzet en verdienste voor onze vereniging zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Stavenisse, juni 1990 E.H.B.O. vereniging Stavenisse Diep bedroefd, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis, dat de Heere, voor ons onverwachts van ons heeft weggenomen na een liefdevolle verzorging in het bejaardentehuis 'De Schutse', onze geliefde schoonmoeder, groot- en over grootmoeder MARIA CORNELIA PÖTAPPEL weduwe van Johannes Jacob van 't Hof op de leeftijd van ruim 91 jaar. Stavenisse: D. van 't Hof-Hage Sint-Annaland: Marja Kodde-van 't Hof Gerard Kodde Dennis Niels Jantina Beek en Donk: Han van 't Hof Marianne van Geffen Sint-Annaland, 1 juni 1990 Correspondentie-adres: Oud-Kempenshofstedeweg 2, 4696 PG Stavenisse. De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 6 ju ni j.l. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Stavenisse, voorafgegaan door een rouwdienst. Heden nam de Heere uit onze familiekring weg onze zuster, schoonzuster en tante MARIA CORNELIA VAN 'T HOF-POTAPPEL weduwe van JJ. van 't Hof St. Annaland: L. Dijkema-Potappel Stavenisse: J.E. Potappel-van Iwaarden M.D. Wesdorp-Potappel P.M. Wesdorp Stavenisse, 1 juni 1990 Tot onze droefheid is overleden onze gewaardeerde buurvrouw MEVR. M.G VAN 'T HOF-POTAPPEL op de leeftijd van ruim 91 jaar. Haar persoonlijkheid is een blijvende herinnering. St. Annaland: Fam. van Putte Tholen: Fam. Stoutjesdijk Stavenisse, juni 1990 Voor uw medeleven en belangstelling na het onver wacht overlijden van onze lieve en zorgzame man, va der en opa DINGENIS MELSE betuigen wij onze oprechte dank. De vele blijken van medeleven en belangstelling zijn ons tot grote steun en troost geweest. Mevr. J.C. Melse-Vos Kinderen en kleinkinderen Tholen, juni 1990 Uw vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze geliefde broer en zwager CHRISTLAAN VAN SPLUNTER heeft ons bijzonder goed gedaan. Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. St. Maartensdijk: E.S.C. Kauffman-v. Splunter J.M. Kauffmann Tholen: S.E.C. Geluk-v. Splunter Huizen: J.M. v. Poortvliet-v. Splunter M.A. v. Poortvliet Tholen, juni 1990 Voor de vele belangstelling ons betoond tijdens ons ver blijf in het ziekenhuis te Goes en in Bergen op Zoom, zeggen wij u hartelijk dank. Dhr. MJ. Poot Mevr. N.M. Poot-Tichem 4694 ET Scherpenisse, juni 1990 Margrietlaan 12 Langs deze weg wil ik ieder een hartelijk bedanken voor de vele bezoeken, kaarten, telefoontjes, fruit en bloe men, voor mijn opname in het ziekenhuis, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, zeg ik u allen mede namens mijn vrouw, hartelijk dank. Gerard Mol Sint-Maartensdi j k, juni 1990 Jac. v. Beierenstraat 22 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de bloemen, kaarten en cadeaus die wij op onze 40-jarige huwelijksdag mochten ontvangen. A.M. Geluk E. Geluk-Oudesluijs kinderen en kleinkinderen Tholen, juni 1990 Grindweg 45 Ook namens onze kinderen, onze hartelijke dank, aan al len die ons 25-jarig huwelijk tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Uw vele kaarten, bloemen, kado's en geld waren geweldig. Jan en Corry Ligtendag Sint-Philipsland, juni 1990 Hengelosestraat 18 Voor de vele blijken van be langstelling, bloemen en ca deaus bij onze 45-jarige echtvereniging ondervon den, zeggen wij u langs deze weg ook namens onze kin deren en kleinkinderen naast de Heere, hartelijk dank. Fam. den Engelsman- Dargatz Sint-Philipsland, juni 1990 Mede namens onze kinderen willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele ca deaus, bloemen en kaarten die wij op onze 35-jarige hu welijksdag mochten ont vangen. W. v. Vossen M. v. Vossen-Ligtendag Sint-Annaland, juni 1990 Ring 68

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 3