J. VAN OOST Zendingsmiddag WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER Vrijdag en zaterdag APPELTAART PAKJE R0GGEKNAR HARDE BROODJES Donderdag 17 mei 1990 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 3 I Ellen Cornells Ewoud Niels Coenraad Cornells Koen Gertrude Maurice Franciscus Maurice Kees van Iwaarden en Anne-Marie Verloop Theo van 't Hof en Petra van Iwaarden Hartelijk gefeliciteerd Wim en Marja J. Ligtendag en C.W. Ligtendag-Meijer Jan Ligtendag en Corrie Ligtendag-Meijer A.C. Wessels en C.H. Wëssels-Snoep A.C. Wessels en C.H. Wessels-Snoep Adam Cornells Wessels en Cornelia Hendrina Snoep J. Ligtendag en C.W. Ligtendag-Meijer A. Moerland en J.W. Moerland-v.d. Gouwe i.p.v. kaarten J.M.J. (Co) Pleune M.C. (Riet) Pleune-Wesdorp A.M. Geluk en E. Geluk-Oudesluys Maartenskerk St. Maartensdijk D.V. Hemelvaartsdag 24 mei a.s., aanvang 14.30 uur Sprekers: ds. A.G. Boogaard, Oud-Vossemeer ds. J. Koppelaar, Kinderdijk Arjan Bekeert u en gelooft...! Vergeving van zonden van 4.50 voor3.50 van 1.65 voor1.35 6 stuks..1.95 Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen Gelukkig en blij zijn» >2 wij met de geboorte van onze dochter en zusje ;2 Leo en Heieen Visser >y S Peter en Annemiek ft >z 4675 PC St. Philipsland ft 15 mei 1990 2 ft Lange Kruisweg 7 ft Dankbaar en blij zijn we dat God ons een i zoontje heeft ge- I schonken. We noemen hem René en Marlies 'v. Oudenaarde 4697 CM St. Annaland J 12 mei 1990 Crooswijk 1 Dankbaar en blij zijn s wij met de geboorte van Sonze zoon Wij noemen hem Martijn en Joke Bomas J 4675 CV Sint Philipsland 12 mei 1990 Zijpestraat 9 Tijdelijk adres: kraam- afdeling St. Franciscus- ziekenhuis Roosendaal Voor al de blijken van mee leven na de geboorte, tijdens het verblijf in het ziekenhuis en bij de thuiskomst van ons dochtertje en zusje willen wij u hartelijk be danken, fam. M.M. de Rooij 4697 RD Sint-Annaland mei 1990 Kleinedijk 8 Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en ons broertje Wij. noemen hem Rien en Marian Heijboer-Palsgraaf Mathieu en Willem 13 mei 1990 3161 XJ Rhoon, Pieter Groenenboomstraat 2 tel. 01890-14543 geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de vol trekking zal plaatsvinden op D.V. woensdag 23 mei 1990 om 14.30 uur in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. U bent van harte welkom op onze re ceptie van 19.00 tot 20.30 uur in Gemeenschapscen trum "De Wellevaete", Hoenderweg 133 te Sint-Annaland. Sint-Annaland, Zuidstraat 1 Sint-Philipsland, Krammerstraat 8 Toekomstig adres: Zijpestraat 6, 4675 CV Sint-Philipsland gaan trouwen na 3 jaar samenwonen op vrijdag 25 mei 1990 om 15.00 uur in het gemeentehuis te St. Maartensdijk. U wordt uitgenodigd op de receptie van 19.00 tot 20.30 uur in "De Wellevaete", Hoenderweg 133 te St. Annaland. Ons adres blijft: Zuidstraat 19, 4697 CS St. Annaland 11 november 1977 - 11 mei 1990 Van ons allemaal Op D.V. maandag 21 mei zijn 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd, en nog vele gelukkige en ge zonde jaren samen. Is de wens van: Moeder Ligtendag-Neele Izak en Saar Reijngoudt Johan en Marja Breeman Sint-Philipsland, mei 1990 1965 1990 Op D.V. 21 mei a.s. hopen mijn geliefde zuster en zwager, onze oom en tante 25 jaar getrouwd te zijn. Wij wensen hen nog vele gelukkige en gezonde ja ren toe. J. Filius-Meijer neven en nichten Sint-Philipsland, mei 1990 1965 1990 TeI uw Zegeningen Til ze één voor één Op 20 mei a.s. zal het D.V. 25 jaar geleden zijn dat wij elkaar het ja woord gaven. We hopen dit samen met familie, vrienden en be kenden te gedenken op zaterdag 26 mei a.s. Wanneer U ons wilt feliciteren bent U welkom van 19.15 tot 21 uur in de Wellevaete te St. Annaland, Hoenderweg 133. 4697 CL Sint-Annaland, mei 1990 Schoolstraat 32 Op 20 mei a.s. hopen onze oom en tante 25 jaar getrouwd te zijn. Wij wensen hen nog vele gelukkige en gezonde jaren toe. Nelly en Theo Anita, Mieke en Petra Wim en Jeanne Perry en Miranda Elma en Jan Arjan Conny Ab en Collinda Sint-Annaland, mei 1990 Schoolstraat 32 1965 1990 Op D.V. 20 mei a.s. is het 25 jaar geleden dat onze broer en schoonzus, oom en tante elkaar het ja-woord gaven. We wensen hem samen nog vele goede jaren toe. Leen en Lieke Wessels Mientje en Marien van 't Hof neven en nichten Sint-Annaland, mei 1990 1965 1990 D.V. maandag 21 mei hopen onze geliefde ouders hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dit heu gelijk feit willen wij 25 mei a.s. vieren met familie, vrienden en bekenden. Dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen. Peter en Arianne Kees 4675 BE Sint-Philipsland Hengelosestraat 18 u. Op maandag 21 mei zijn onze ouders 25 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd en nog vele jaren samen. Petra en Leo Heieen en John 4694 CA Scherpenisse, mei 1990 Bakkerstraat 14 av i 1955 1990 Op D.V. 18 mei a.s. hopen wij met onze geliefde ou ders en grootouders hun 35 jarige huwelijksfeest te gedenken. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Mart en Coby Mieke en Rinus Ramona en Marco Ron en Gien Lony Tkmara U kunt hen feliciteren op vrijdag 18 mei a.s. vanaf 19.00 tot 21.00 uur in Café Smerdiek, Markt 46, St. 1 Maartensdijk. 1990 1950 Onze ouders en grootouders zijn op D.V. donderdag 24 mei a.s. 40 jaar ge trouwd. Receptie 25 mei van 19.30 tot 20.30 uur in 'De Win gerd' Nieuwe Pad 1 te Tholen. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen 54691 ES Tholen, mei 1990 Grindweg 45 Langs deze weg willen wij U allen dankzeggen voor uw medeleven tijdens het ziek zijn en overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa MARINUS GELUK echtgenoot van P.H. Geluk-Boerboom Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat U zich allen zo betrokken voelde met dit verlies. Moge hij lang in onze herinnering blijven voortleven. P.H. Geluk-Boerbeom kinderen en kleinkinderen St. Philipsland, mei 1990 Esdoornhof 18 Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, onverwachts van onze zijde weg te nemen, mijn innig geliefde vrouw, onze zeer dierbare moeder en oma ADRIANA DEN ENGELSMAN echtgenote van M. Bruijnzeel op de leeftijd van 68 jaar. St. Annaland, M. Bruijnzeel D.K. Bruijnzeel L.L. Bruijnzeel- Goedegebuure A.D. Bruijnzeel S.C. Bruijnzeel-Ridderhof Goes, D.A. Riedijk-Bruijnzeel K.J. Riedijk St. Annaland, J.J. Bruijnzeel J.J. Bruijnzeel E.A. Bruijnzeel-Bout 's-Gravenpolder, E.M. Bruijnzeel St. Annaland, J. Bruijnzeel en kleinkinderen 4697 BT St. Annaland, 12 mei 1990 Cureestraat 21 Geen bloemen De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 16 mei j.l. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te St. Annaland. Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droef heid, onverwachts van onze zijde weg te nemen, onze geliefde oma ADRIANA DEN ENGELSMAN echtgenote van M. Bruijnzeel op de leeftijd van 68 jaar. St. Annaland: Thijs Jappie Rianne Corona en Aart Diana en Marcel Judith Goes: Elly Anita Wilbert St. Annaland: Patricia Matthijs Hubert Arno Esther Sint-Annaland, 12 mei 1990 Na een leven vol kracht en toewijding aan haar werk, is na een kortstondig ziekbed plotseling uit ons midden weggenomen, onze dierbare zuster ADRIANA DEN ENGELSMAN echtgenote van Matthijs Bruijnzeel Jac. J. den Engelsman G.N. den Engelsman-Ponse Joh. J. den Engelsman Jan den Engelsman A. den Engelsman-de Witte Adr. den Engelsman R. den Engelsman-van Ast Piet Jansens M. Jansens-den Engelsman M. den Engelsman J. den Engelsman-v.d. Repe Sint-Annaland, mei 1990 Met grote verslagenheid en droefheid heeft de Heere op het alleronverwachtst van onze zijde weggenomen, onze geliefde schoonzuster, nicht en tante ADRIANA BRUIJNZEEL-DEN ENGELSMAN echtgenote van M. Bruijnzeel op de leeftijd van 68 jaar. St. Annaland: W. van Dijke J.K. van Dijjce-Bruijnzeel J.L. Bruijnzeel G. Bruijnzeel-Ketting LJ. Bruijnzeel N. Bruijnzeel-van der Jagt Capelle a/d IJssel: P. de Vos K. de Vos-Bruijnzeel St. Annaland: C. Bruijnzeel W.E. Bruijnzeel-Keur Kloetinge: J. Bruijnzeel A. Bruijnzeel-Fierloos Tholen: D. Bruijnzeel J. Bruijnzeel-Kalle St. Annaland: M. Vroegop-Hage Sint-Annaland, 12 mei 1990 De Heere sterke onze broeder en zwager, met de kinde ren met dit smartelijk verlies. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan on ze lieve en dierbare tante ADRIANA DEN ENGELSMAN echtgenote van Mathijs Bruijnzeel Adi en Ria den Engelsman- Rijnberg Leo en Barbera den Engelsman-v. Gorsel Adri den Engelsman Dies en Myra den Engelsman-Koster Marco en Anita den Engelsman-v. Poortvliet Diana en Jaap Verhoef-den Engelsman Jolanda en Sander Goedegebuure-den En gelsman Arné en Ellie den Engelsman-de Graaf Dia en Ger Ernest-den En gelsman Anita Jansens Carlista en Leon Havermans-den Engelsman Rien den Engelsman Sint-Annaland, 12 mei 1990 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere onver wachts van ons heeft weggenomen onze lieve tante ADRIANA DEN ENGELSMAN echtgenote van Matthijs-Bruijnzeel Ko en Betsie Vroegop- Bruijnzeel Kees en Janneke Lemsom- Bruijnzeel Dirk en Els Bruijnzeel-Mol Jan en Centia Polderman- Brui jnzeel Ab en Hanna Ketting- Bruijnzeel en kinderen Sint-Annaland, 12 mei 1990 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weg genomen onze lieve nicht en vriendin ADRIANA BRUIJNZEEUDEN ENGELSMAN A. Dormaar-Fase Jo en Iza van Dijk-Dormaar Adrie en Rie van Driel- Dormaar Sint Annaland, mei 1990 Met droefheid maken wij u bekend, dat de Heere, voor ons nog onverwachts van onze zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa MARINIS DE GROEN echtgenoot van Jacoba Huberdina Oudesluijs op de leeftijd van 68 jaar. Poortvliet: J.H. de Groen-Oudesluijs Salford (Canada): W. Droogers-de Groen C.W. Droogers Roosendaal: J.N. de Groen A.A.J. de Groen-Garnier Bergschenhoek: H. Hoogerbrugge-de Groen J. Hoogerbrugge Roosendaal: A. de Groen en kleinkinderen 4693 EC Poortvliet, 16 mei 1990 Burg. van Oeverenstraat 4 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur in de aula, Prins Bernhardstraat 1 te Tholen en na de begrafenis in 't Ouwe Raed'uus, Langestraat 16 te Poortvliet. De begrafenis zal plaats hebben D.V. zaterdag 19 mei a.s. op de algemene begraafplaats in Poortvliet om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in 't Ou we Raed'uus om 13.00 uur. Met droefheid geven wij kennis dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan onze beste zwager en oom M. DE GROEN Ophemert: Rotterdam: Ridderkerk: Slikkerveer: Hoek van Holland: Zierikzee: Stavenisse: Zierikzee: Berkel-Rodenrijs: Poortvliet, 16 mei 1990. M.G. Oudesluijs H.C. Oudesluijs-Heeres G.M. Oudesluijs C.J. Oudesluijs-Sjerp I.C. Wielaard H.J. Wielaard-Oudesluijs J.H. Oudesluijs M. Oudesluijs-Buisman P.H. de Krom H. de Krom-Oudesluijs J.N. Oudesluijs E.C. Oudesluijs-van Vossen P.A. Scherpenisse A.A. Scherpenisse-Oudesluijs A. Priem A.A. Priem-Oudesluijs neven en nichten Ik ben mezelf niet meer Loop in mijn eigen schaduw.... Verdrietig delen wij u mede, dat na een moedig gedra gen lijden is overleden, mijn zorgzame lieve vrouw, mijn zus, schoonzus en onze tante CATHARINA JACOBA BEKKER-VAN ENGELEN A.L. Bekker A.M. van Engelen A.A. van Engelen-Bom Henny-Wilna Jan-Willem - Annemarie Oud-Vossemeer, 11 mei 1990 Dr. Renesstraat 15 Correspondentie-adres: Zeedijk 3, 4698 PG Oud-Vos- semeer Geen bezoek aan huis Op uitdrukkelijk verzoek van To heeft de begrafenis op 15 mei in alle stilte plaatsgehad op de algemene be graafplaats te Oud-Vossemeer. Bedroefd, maar dankbaar dat haar 'n verder lijden bespaard is gebleven, geven wij U kennis, dat toch nog onverwacht, thuis, in haar eigen omgeving, is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder HELENA ALBERTA GERARDA LOTTE echtgenote van Wilhelm Louis Broek op de leeftijd van 80 jaar. St. Annaland: W.L. Broek Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 4697 GW St. Annaland, 11 mei 1990 Burg. Baasstraat 59 De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Op 11 mei 1990 werd onverwachts uit ons midden weg genomen onze geliefde oma HELENA ALBERTA GERARDA LOTTE Ik wens haar man en familie veel sterkte toe. André Faber Scherpenisse, mei 1990 "Bij U, o Heere, schuil ik" Heden is in vrede ontslapen onze innig geliefde tante JOZINA HELENA VAN DIJKE Begiftigd met de eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau in zilver. 21-9-1901 t 11-5-1990 Namens de familie: Zeist, P. van Dijke Rilland, Huize "Ter Weel" 11 mei 1990 Correspondentie-adres: J.J. van 't Sant-van Dijke, Schuttershof 22, 4421 GP Kapelle (Z.) De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 15 mei j.l. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Poortvliet. Collecte ten behoeve van Spaanse Evangelische Zending Op 4 mei overleed onze beste vriendin MEVR. V.D. JAGT-VERMAAS Mevr. P. v. 't Hof-Feijtel Mevr. A. Dormaar-Fase Sint-Annaland, mei 1990 Wij willen iedereen heel har telijk bedanken, ook na mens onze kinderen, voor de vele kaarten, geld, ca deaus, bloemen en fruit manden die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. M.P. van Oeveren MJ. van Oeveren den Braber Stavenisse mei 1990 Dr. Bernhardistraat 33 Hierbij willen wij, ook mede namens onze kinderen, ie dereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men en cadeaus die wij mochten ontvangen bij ons 45-jarig huwelijksfeest. Het was een onvergetelijke dag. W.M. Lindhout G Lindhout-Minheere Oud-Vossemeer, mei 1990 Weelhoekstraat 16 Voor alle geschenken, bloe men, geld en kaarten die wij bij ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen zeggen wij u, mede namens onze kinderen Arjenne, Ine en Amber, hartelijk dank. Sina en Breel Gunter Sint-Annaland, mei 1990 Voor alle bloemen, cadeaus en hartverwarmende reacties ontvangen bij ons 25-jarig huwelijk zeggen wij u, mede namens kinderen en klein kinderen, hartelijk dank. Jan en Corry Scherpenisse Tholen, mei 1990 Voor de vele felicitaties en bloemen welke ik heb ont vangen bij mijn Koninklijke onderscheiding, wil ik mede namens mijn vrouw, kinde ren en kleinzoon, U langs deze weg hartelijk dank zeggen. J.M. Vroegop 4697 CL Sint-Annaland, mei 1990 Schoolstraat 26 Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen hartelijk be danken voor de vele kaarten, bloemen en fruit, die ik tij dens mijn verblijf in het zie kenhuis en en bij mijn thuiskomst mocht ontvan gen. Ook hartelijk bedankt voor de vele keren dat mijn vrouw mocht meerijden. G Hoek H. Hoek-den Braber Sint-Maartensdijk, mei 1990 P. Werrecorenplein 13 Hierbij willen wij, ook mede namens onze kinderen en kleinkinderen, iedereen har telijk bedanken voor de vele cadeaus, geld, bloemen en kaarten die we bij ons 55-jarige huwelijksfeest mochten ontvangen. Het was een onvergetelijke dag. A.A. Duine JJ. Duine-Bout 4691 HV Tholen, mei 1990 Abr. Crijnssenstraat 7 Hierbij wil ik allen hartelijk bedanken voor de zeer vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in ziekenhuis Lievensberg als bij mijn thuistkomst. Kees Bazen Tholen, mei 1990 Parksingel 20 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele ca deaus, bloemen, kaarten en het geld, die wij bij de ge boorte van ons zoontje en tijdens ons verblijf in het St. Franciscus ziekenhuis te Roosendaal mochten ont vangen. Johan en Wilma van Moort 4675 CS Sint-Philipsland, mei 1990 Eendrachtstraat 64 Voor de vele kaarten en an dere attenties die ik in het ziekenhuis en bij mijn thuis komst mocht ontvangen wil ik iedereen ook namens mijn ouders en broer harte lijk bedanken. Hans Leune Sint-Annaland, mei 1990 Onze hartelijke dank aan al len, die ons 40-jarig huwe lijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Uw vele attenties in de vorm van geschenken, bloemen, geld, felicitatie- kaarten enz. stelden wij op hoge prijs. Mede namens kinderen en kleinkinderen, J.A. Jongsma J.J.M. Jongsma-Capelle Oud-Vossemeer, mei 1990 Voor de vele blijken van me deleven in welke vorm dan ook tijdens mijn verblijf in ziekenhuis Lievensberg, en bij mijn thuiskomst zeg ik U allen, in het bijzonder de buren voor hun hulp, mede namens mijn vrouw en kin deren heel hartelijk dank. P. Vos 4698 BM Oud-Vossemeer, mei 1990 Weelhoekstraat 25 Dat is het "begin van het Evangelie van Jezus Christus, de Zoon van God". Markus 1:1. Sommige mensen zeggen: "Als ik dat toch ooit eens mocht weten, dat ik bekeerd was, of dat ik echt geloof de...; als ik dat dan maar op mijn sterfbed mag hebben...". Zij praten alsof bekering en geloof de Z van het christelijk alfabeth is, en terwijl zijn ze druk over allerlei ernstige on derwerpen, als de heiligmaking, het avondmaal enz. enz. Maar van het christelijk leven naar de Bijbelse gedachte is de A: ellende, B: verlossing en C: dankbaarheid. En alles wat er verder is, komt déérnaü Als we dat niet goed beseffen, en niet al ons praten en doen willen loslaten, om te beginnen bij de A, de B én de C (de dankbaarheid), dan zullen we de rest van het Bijbel se alfabeth ook door elkaar halen. Dan kiezen wij onze eigen volgorde voor de Bijbelse leer, en werkelijk, dan zullen wij andere leerstukken die wij be langrijk vinden voorop zetten (b.v. de uitverkiezing of de doop of iets anders), tot we hopeloos vastlopen. Daarmede begint het Evangelie, Johannes de Doper kwam, predikte de doop der bekering tot vergeving van zonden. Markus 1:4. En ze bekeerden zich en ontvingen vergeving van zonden. Na Johannes "kwam Jezus... predikende het evangelie (dat is: Blijde Boodschap)... bekeert u, en gelooft het evangelie!". Markus 1:15. Bekeert u... dat is onze ellende zien, en van de zonde en de wereld je afwenden. Maar dan ook: en gelooft het evangelie. Dat is de verlossing zien, de Verlosser zien, en Zijn volbrachte werk. En God geloven, dat hij Zijn eigen Zoon aanbiedt als onze Redder. En dankbaarheid. Wie heeft dat? leder die niet de zonde liever wil vasthouden, of door vrome theorieën de Verlos ser opzij schuift... leder die stil geworden is: stil door eigen ellende, en stil bij zulk en liefde-aanbod van God. Die vouwt stil de handen, en dankt. J. Koelewijn, Tuinstraat 45 4697 BP Sint-Annaland, tel. 01665-2471 Tüssen 13.00 en 13.45 zijn wij GESLOTEN Brood- en banketbakkerij

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 3