THOLENDERWIJS informatierubriek van de gemeente tholen DINSDAGAVOND VERGADERT DE GEMEENTERAAD JAN DE BRES EXPOSEERT 'ZONDER KUNSTGREPEN ZATERDAG 28 APRIL OPENING ZWEMSEIZOEN 1990 PORTEFEUILLE-VERDELING LEDEN VAN COLLEGE VAN BURGEMEESTER EN WETHOUDERS WIJZIGINJG PARKEERVERBOD SCHOOLSTRAAT TE OUD- VOSSEMEER KEN JE LIMIET 80; TE HARD RIJDEN KOST TEVEEL WIJZIGING OPHAALSCHEMA REINIGINGSDIENST I.V.M. KONINGINNEDAG HINDERWET: KENNISGEVING BEKENDMAKING BESCHIKKINGEN WAT LIGT TER INZAGE? HINDERWET: VERZOEKEN OM VERGUNNING HINDERWET: KENNISGEVING VAN BEKEND MAKING ONTWERP BESCHIKKINGEN GEMEENTEHUIS GESLOTEN Donderdag 26 april 1990 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 5 Van 7 mei tot 7 juni SPREEKUUR B EN W. Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk Tel. 01666-8200 Telefax: 01666-3553 Op dinsdag 1 mei a.s. komt de Thoolse gemeenteraad in zijn nieuwe samenstelling bijeen in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. Deze vergadering begint om 19.30 uur en is openbaar. Elke belangstellen de is dus van harte welkom. Op de agenda staan onder meer de na volgende punten: - Afleggen eed of gelofte door de leden van de raad; Om als lid van de gemeenteraad te worden toegelaten leggen de raadsleden de voorgeschreven (art. 45 van de gemeentewet) zui veringseed en ambtseed af. Men zweert of verklaart dat, om tot lid van de raad te worden benoemd, aan geen persoon onder wat naam of voorwendsel ook, enige giften of gaven beloofd of gegeven zijn. Daarnaast zweert of belooft men om iets hoegenaamd in deze betrekking te doen of te laten, van niemand hoegenaamd enige beloften of geschenken aan te nemen. (Zuiveringseed). De raadsleden zwe ren of beloven vervolgens trouw aan de Grondwet en aan de wetten van het Rijk en dat men de belangen van de gemeente Tholen met al hun vermogen zal voorstaan en bevorderen. (Ambtseed). - Voorstel inzake het bepalen van het aantal wethouders: Sinds de gemeentelijke herindeling in 1971 kent de gemeente Tholen het aantal van drie wethouders. Dat is één meer dan de getalscriteria in de gemeentewet aangeven. Als argumenten voor drie i.p.v. twee wethouders zijn steeds aangevoerd de uit gestrektheid vaan de gemeente Tholen en de als gevolg daarvan voor een goede taakuitoefening noodzakelijke vele contacten van de wethouders met de bevolking van de diverse kernen. Bo vendien is de gemeente Tholen als grootste gemeente in noord oost-Zeeland nagenoeg in alle regionale organen vertegenwoor digd, hetgeen niet in de laatste plaats door de lange reistijden voor het bijwonen van vergaderingen veel tijd vergt. Het college van gedeputeerde staten heeft de aangevoerde argu menten steeds erkend en het besluit van de gemeenteraad tot bepaling van het aantal wethouders op drie goedgekeurd. Aan gezien de hierboven genoemde argumenten nog onverkort gel den, stellen burgemeester en wethouders de raad voor voor de zittingsperiode 1990-1994 het aantal wethouders te bepalen op drie. - Verkiezing wethouders; De gemeentewet bepaalt dat de gemeenteraad uit zijn midden de wethouders kiest. Kandidaat-wethouders zijn de heren P. van Schetsen (P.v.d.A.), ing. J. van der Jagt (S.G.P.) en J. Versluijs (C.D.A.). - Benoeming leden diverse raadscommissies en gemeentelijke vertegenwoordigers in regionale en provinciale organen; Na de installatie van de leden van de nieuwe raad kan worden overgegaan tot het benoemen van de leden in de diverse raads commissies en gemeentelijke vertegenwoordigers in regionale en provinciale organen. Voor de goede orde volgt onderstaand nog maals de samenstelling van de gemeenteraad voor de nieuwe zit tingsperiode:- P.v.d.A.: P. van Schetsen, I.C. Moerland, M.A.J. van der Linde J.A. Snoep-Overbeeke en A. den Haan; S.G.P.: ing. J. van der Jagt, M. Dijke, K.A. Heijboer, M.J. Klippel en A. Kersbergen; C.D.A.: J. Versluijs, W.C. van Kempen, J.M. Deurloo-van Broek- I k i a r> I teraad. Eens in de vier jaar treden de leden af, tegelijk met de le den van de gemeenteraad. De plaatselijke verenigingen zijn in de gelegenheid gesteld schriftelijk kandidaten voor de beheerscom missies in te dienen. Een en ander heeft er toe geleid dat de na volgende personen tot benoeming worden voorgedragen: Beheerscommissie Tholen mevr. J.P. Deurloo-van de Velde namens de N.C.V.B.; dhr. J van den Heuvel namens gymnastiekver. Lympia; dhr. J. Rijsdijk na mens v.v. Tholense Boys; dhr. P. Nijs namens Badmintonclub Batho; dhr. H. Nieuwenhuis namens volleybalver. A.V.C. '87; dhr. A. van der Vlies namens Hervormde Gemeente Immanuel en dhr. W. Potappel namens de zaalvoetbalfederatie Tholen. Beheerscommissie Oud-Vossemeer mevr. A. Schipper-Havermans namens de Zonnebloem; dhr. A. van Westen namens jeugdver. Jong Vosmaer; dhr. J. Hommel namens v.v. Vosmeer en de Oud-Vossemeerse Judover.; dhr. A. Havermans namens de Anbo; dhr. L. Moerland namens toneel ver. Sint Joseph en dhr. J. Vroege namens de openbare bibli otheek. Beheerscommissie Poortvliet dhr. J. Hage namens de Anbo; dhr. M. Quist namens V.V.N.; mevr. M. Overbeeke-Uijl namens de N.C.V.B.; mevr. S. Scherpenisse-Oostdijk namens de Ned. Bond van Plattelands vrouwen; dhr. M. Hage; mevr. A. Smit namens peuterspeelzaal Klein Duimpje. Beheerscommissie Stavenisse mevr. J. de Jong-Geluk namens de E.H.B.O.; dhr. H. Vermaas namens gymnastiekver. Kwiek; dhr. D. Letzer namens mid denstandsver. Stavenisse; dhr. C. van Haaften namens zangver. Laudate Dominum en mevr. P. Beeke-Poot namens gymnastiek ver. Kwiek. Beheerscommissie Sint-Annaland dhr. J, van Poortvliet namens Accelerando; dhr. T. Heijboer na mens de E.H.B.O.; dhr. J. Vroegop namens W.H.S. en de stich ting Dorpsgemeenschap; mevr. R. van 't Hof-Schot namens gymnastiekver. W.I.K.; dhr. A. Goedegebuure als lid muziek groep en dhr. C. Vroegop namens tafeltennisver. Smash '76. Beheercommissie Scherpenisse mevr. P. Hage-Jansens namens de Plattelandsvrouwen; mevr. C. Bolier-de Graaf namens Hervormd Zangkoor en Jeugdkoor; dhr. J. van As namens middenstandsver. Samen Sterk en dhr. J. Bijnagte namens de Oranjevereniging. v Van maandag 7 mei tot donderdag 7 juni vindt in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk een tentoonstelling plaats van foto' en teksten van Jan de Bres. De tentoonstelling heeft als titel meegekregen: if $fc hoven en M.A. van Beek; V.V.D.: J.L. van Gorsel en J. van den Heuvel: R.P.F./G.P.V.: P. van Belzen. - Benoeming leden commissies sport en sociaal-cultureel werk voor de periode 1990-1994; Met het aflopen van de zittingsperiode van de gemeenteraad zijn tevens de zittingsperiodes van de leden van de commissies sport en sociaal-cultureel werk afgelopen. Via een oproep in de ge meentelijke informatierubriek 'Tholenderwijs' en het aanschrij ven van de zitting hebbende leden hebben uiteindelijk voor elke commissie 8 burgers zich via hun vereniging/ organisatie dan wel persoonlijk kandidaat gesteld. Burgemeester en wethouders stel len de raad voor de navolgende personen te benoemen: voor de commissie sport: -de heer L. Hage te Tholen; -de heer J. Rijsdijk te Tholen; -de heer J. de Laater te Tholen; -de heer J. Smulders te Oud-Vossemeer; -de heer T. Moerland te Tholen; -mevrouw C. Moeliker te Sint-Annaland; -de heer J. Pekelsma te Tholen; voor de commissie sociaal-cultureel werk: -mevrouw A. Lankhorst te Tholen; -mevrouw A.S.M. Saris-Coolegem te Stavenisse; -de heer P.C. Geuze te Tholen; -de heer P.J. Moerland te Sint-Annaland; -mevrouw A. van de Sande-Sinke te Tholen; -mevrouw M. van Driel-Vaders, te Oud-Vossemeer. - Benoeming leden van de beheerscommissies voor de dorpshui zen voor de periode 1990-1994; De verordening op de beheerscommissies voor de dorpshuizen bepaalt dat de leden van deze commissies op aanbeveling van burgemeester en wethouders worden benoemd door de gemeen- o> n De openingstijden zijn op werk dagen van 9-12 uur en van 14-17 uur. Op vrijdagmiddagen is de tentoonstelling gesloten. Bezoeken van groepen kan na telefonisch (dagelijks vóór 10 uur) overleg met de heer de Bres: tel. 01666-3928. Met ingang van zaterdagmiddag 28 april a.s. zijn de beide gemeen telijke zwembaden 'De Spetter' te Tholen en 'Haestinge' te Sint- Maartensdijk weer voor het publiek geopend. Vorige maand en be gin van deze maand heeft in alle Thoolse woonkernen een voorver koop van abonnementen en zwemleskaarten plaatsgevonden. Ook nu nog kunt u abonnementen en zwemleskaarten kopen en wel aan de kassa's van beide baden. Tarieven in 1990 De Thoolse gemeenteraad heeft de zwemtarieven voor 1990 als volgt vastgesteld: Toegangsbewijs (geldig voor één bad) voor personen van 16 tot 65 jaar f3,— voor personen tot 16 jaar en 65 jaar en ouder f2,— Seizoenabonnementen voor personen van 16 tot 65 jaar 51,— voor personen tot 16 jaar en 65 jaar en ouder f 31,50 voor één gezin van 2 personen f 102,— voor één gezin van 3 personen f 108,— voor één gezin van 4 personen f 114,— voor één gezin van 5 personen f 120,— voor één gezin van 6 personen f 126,— Zwemleskaarten voor personen van 16 tot 65 jaar f 60,— voor personen tot 16 jaar en 65 jaar en ouder f 45,— Leiding Als zaterdag 28 april de zwembadpoorten zich weer openen, dan is in zwembad "de Spetter" de leiding opnieuw in handen van de heer J. Jansen en in "Haestinge" van de heer H. Bocxe. Openingstijden Op zaterdag 28 april zijn beide baden geopend van 14.00 tot 17.30 uur. Op zondag 29 april en op Koninginnedag zijn beide baden voor het vrij zwemmen geopend van 13.30 tot 17.30 uur. Vanaf dinsdag 1 mei (het begin van het schoolzwemmen) is er sprake van aange paste openingstijden voor het vrij zwemmen. Deze zijn: Elke dag (behalve zaterdag en zondag) van 7.30-9.00 uur, van 15.30-17.30 uur en van 18.30-20.00 uur. Op woensdag zijn de baden voor het vrij zwemmen ook 's middags beschikbaar en wel van 14.00-17.30 uur. Op zaterdagochtenden zijn de beide baden bezet voor de zwemlessen. Zowel op zaterdag als zondag zijn de openingstijden voor het vrij zwemmen van 13.30-17.30 uur. 150 km/h P» 'JM aanrijdingssnelhcld tegen obstakel 141,7 km/hi 80 km/h Op dinsdag 1 mei a.s. (zie artikel over gemeenteraadsvergadering) worden voor de zittingsperiode mei 1990- mei 1994 de wethouders benoemd. Kandidaat-wethouders zijn de heren P. van Schetsen, ing. J. van der Jagt en J. Versluys. Tussen de burgemeester en de kandidaat-wethouders is overleg gevoerd over de toekomstige portefeuille-verdeling. Daarover is inmiddels volledige overeenstem ming bereikt. (Nadat de formele wethoudersbenoeming op 1 mei heeft plaatsge vonden zal op vrijdag 4 mei (eerste vergadering van het nieuwe col lege van B&W) de officiële portefeuille-verdeligg worden vast gesteld). Het overleg over de toekomstige portefeuille-verdeling tus sen de burgemeester en de 3 kandidaat-wethouders heeft het vol gende resultaat opgeleverd: 1Openbare orde en veiligheid 2. Voorlichting 3. Personeelszaken en interne zaken 4. Volkshuisvesting, bouwnij verheid en monumentenzorg. 5. Ruimtelijke ordening. H.A. van der Munnik burgemeester 1. Financiën 2. Volksgezondheid 3. Welzijn, sector ontspanning (waaronder sport) 4. Sociale zaken P. van Schetsen 1Verkeer en vervoer 2. Grondzaken en niet publieke eigendommen 3. Openbare werken 4. Milieuzaken Ing. J. van der Jagt 1Onderwijs 2. Welzijn, sector ontwikkeling 3. Maatschappelijke zorg en hulpverlening 4. Recreatie en toerisme 5. Economische zaken J. Versluijs Op 30 januari 1990 besloten burgemeester en wethouders het par keren aan een gedeelte van de zuidzijde van de Schoolstraat te Oud- Vossemeer (tussen Molenstraat een Burg. Versluysstraat) en een gedeelte van de noordzijde van de Schoolstraat (ter hoogte van de huisnummers 1 t/m 15 oneven) te verbieden. Uit reacties van een groot aantal buurtbewoners, de medezeggen schapsraad van de openbare basisschool en het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs te Oud-Vossemeer is gebleken, dat dit verbod de veiligheid van de schoolkinderen nadelig beeïnvloed door een slechter uitzicht. In het belang van een goede doorstro ming van het verkeer dient de veiligheid van de schoolkinderen thans te worden afgewogen. Burgemeester en wethouders kennen aan het laatstgenoemde belang een groter gewicht toe en hebben op 10 april j.l. dan ook besloten het besluit van 30 januari 1990 in te trekken. Tegelijkertijd is besloten het parkeren aan de zuidzijde van de Schoolstraat te verbieden. Iedere belanghebbende kan tegen het besluit van het college van B&W van 10 april 1990 beroep instellen binnen een termijn van 30 dagen na heden. Het beroepschrift dient gericht te worden aan de Koningin, doch toegezonden te worden aan de Commissaris der Ko ningin in de provincie Zeeland. Vorige week ging in de gemeente Tholen de Zeeuwse campagne 'Ken je limiet 80' van start. Een snelheidscampagne gericht op de problematiek van de te hoge snelheden, waarmee op zogenaamde 80 kilometerwegen wordt gereden. Van dit soort wegen heeft de gemeente Tholen er tientallen binnen haar grenzen met een totale lengte van maar liefst 350 kilometer. En dat er op Tholen te snel wordt gereden bleek reeds op de eerste dag, waarop op de S6 (de provincialeweg Tholen-Stavenisse) snelheidsmetingen werden ver richt. Maar liefst 59% van de automobilisten overschreed de toe gestane snelheid van 80 km per uurjjaoelijks wordt het percentage snelheidsovertredingen via een zogenaamd terugkoppelinsbord aan de automobilist kenbaar gemaakt. De tweede dag was het aantal overtredingen teruggelopen tot 48% en de derde dag tot 42%. De actie begint dus al enig succes af te tekenen. Te hard rijden kost teveel! En dat hebben we het niet alleen over ex tra brandstof en de daarmee gepaard gaande milieuvervuiling. We doelen in het bijzonder op mensenlevens. In 1989 vielen er in Zee land 491 gewonden in het verkeer en 35 doden. De meeste daarvan vielen op de zogenaamde 80 kilometerwegen. Misschien dat on derstaand staatje voor u een extra reden kan zijn uw snelheid te ma tigen, waardoor er minder gevaar bestaat voor uw eigen leven en dat van anderen. Aanrijdingssnelheden bij snelheidsovertredingen. 2 - stopafstjnd bij droog wegdok Ate een snelheid van 80 km/h nog voldoende aou zijn geweest... om met een auto voor een obstakel te stoppen, rijdt een auto die 100 km/h rijdt in dezelWe situatie, met een snelheid van 68.6 km/h tegen het obstakel. Een auto die 125 km/h rijdt, rijdt met een snelheid \fcn meer dan 108 km/h en een auto die 150 km/h rijdt, rijdt met meer dan 141 km/h tegen het obstakel (file. wegafzettlng geleiderat) aan Veel automobilisten vergeten dat 2e bij het ..berekenen" van de stopafstand (reactie^afstand remweg) bijv. bij 150 km/h In 1 seconde reactietijd meer dan 56m ongeremd afleggen, nog steeds met een snelheid van 130 km/h rijdend. Iri verband met de viering van Koninginnedag op maandag 30 april a.s. zijn de gemeentelijke diensten gesloten en wordt als gevolg daarvan geen huisvuil en bedrijfsafval (containers) opgehaald. Voor de week na Koninginnedag geldt een gedeeltelijk gewijzigd ophaal- schema: Dinsdag 1 mei: Tholen-stad (ten zuiden van de Ten Ankerweg en Grindweg) en de Buitenroute Oost en West; Woensdag 2 mei: Tholen-Dalempolder, Oud-Vossemeer en Poort vliet (totaal); Donderdag 3 mei en vrijdag 4 mei treden er geen wijzigingen op. De gemeentelijke stortplaats 'Tuttelhoek' is op maandag 30 april de gehele dag gesloten. Burgemeester en wethouders van Tholen maken, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat door hen onder oplegging van voorwaarden om gevaar, schade of hinder te ondervangen op 10 april 1990 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet, naar aanleiding van de aanvragen van: a. Interpak B.V. Slabbecoornweg 11 te Tholen voor het oprichten en in werking hebben van een loonpakbedrijf, gelegen aan de Slabbecoornweg 11 te Tholen; b. de heer C. van den Berge, Mosselhoekseweg 4a te Tholen voor het oprichten en in werking hebben van een fruitkwekerij met berging voor werktuigen, gelegen aan de Mosselhoekweg 4a te Tholen; c. timmerfabriek De Pluumpot B.V., Nijverheidsweg 3 te Sint- Maartensdijk voor het oprichten en in werking hebben van een timmerfabriek, gelegen aan de Nijverheidsweg 3 te Sint- Maartensdijk; d. de heer A. de Rooy, Watervlietsedijk 2 te Tholen voor het oprich ten en in werking hebben van een bedrijfsruimte voor het opslaan en sorteren van fruit, gelegen aan de Watervlietsedijk 2 te Tholen. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 27 april 1990 gedurende een maand ter sekretarie van de ge meente Tholen te Sint-Maartensdijk ter inzage, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur, alsmede elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint- Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne en artikel 1 van de Tijdelijke Wet Kroongeschillen, staat gedurende één maand na de datum van deter visielegging beroep open bij de Afde ling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvrager b. de betrokken adviseurs c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22 tweede lid, of 28 eerste lid, onder c, van de wet Algemene Bepalingen Milieuhy giëne bezwaren hebben ingebracht. d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22 tweede lid of 28 eerste lid, onder c van de Wet Algemene Bepalingen Milieu hygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het tref fen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Af deling voor de Geschillen van Bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's- Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige herziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de Ge schillen van Bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Sint-Maartensdijk, 26 april 1990 Burgemeester en wethouders van Tholen Bouwen in afwijking van bestemmingsplan. Er is een aanvraag om bouwvergunning ingediend door: 1. Interscaldis B.V., Postbus 2 te Nieuw-Vossemeer voor de bouw van 10 garages op het perceel, kadastraal bekend Oud-Vossemeer, sektie K, nummers 205/207/210, plaatse lijk gemerkt Burg. Versluisstraat; 2. mevrouw I. van Lente, Postweg 15 te Tholen voor het bouwen van een geitenstal op het perceel, kadastraal bekend Tholen, sektie 0, nummer 162, plaatselijk gemerkt Postweg 15; 3. mevrouw I. van Lente voor de bouw van een melkstal op- het perceel, kadastraal bekend Tholen, sektie 0, nummer 162, plaatselijk gemerkt Postweg 15; 4. het bestuur van de coöperatieve Rabobank Sint-Annaland - Poortvliet B.A., Raiffeisenstraat 24 te Sint-Annaland voor het uitbreiden van een bankgebouw op het perceel ka dastraal bekend Sint-Annaland, sektie G, nummer 914, plaatselijk gemerkt Raiffeisenstraat 24; 5. de heer J. Veraart, Gankelweg 2 te Oud-Vossemeer voor het verbouwen van een woning op het perceel, kadastraal bekend Oud-Vossemeer, sektie K, nummer 766, plaatselijk gemerkt Gankelweg 2; 6. de heer W.E. van Vossen, Touwslagersdreef 81 te Tho len, voor het bouwen van 2 onder één kap woningen op het perceel kadastraal bekend Tholen, sektie 0, nummer 605 (gedeeltelijk) plaatselijk gemerkt Meanderlaan 208 en 210; Deze bouwplannen zijn niet in overeenstemming met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkre gen toestemming van het kollege van Gedeputeerde Staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor de onderhavige bouwplannen. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 27 april tot en met 10 mei 1990 schrif telijk bezwaar in te dienen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De bouwtekeningen liggen gedurende deze ter mijn ter gemeentesekretarie te Sint-Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ontwikkeling ter inzage. Sint-Maartensdijk, 26 april 1990 De burgemeester van Tholen. H.A. van der Munnik. Burgemeester en wethouders van Tholen maken gelet op artikel 12 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne bekend dat op respectievelijk 8 februari en 10 april 1990 bij hen een aanvraag om een vergunning ingevolge de Hinderwet is ingekomen van: a. Maatschap Moerland, Ring 34 te Sint-Annaland voor het oprich ten en in werking hebben van een veestalling op het perceel ka dastraal bekend Sint-Annaland, sectie G., nr. 1438 ged., gelegen aan de Zoetwaterweg te Sint-Annaland; b. de heer A.C. de Hond, Rijkebuurtseweg 2 te Oud-Vossemeer voor het oprichten en in werking hebben van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel kadastraal bekend Oud- Vossemeer, sektie M., nr. 125, gelegen aan de Rijkebuurtseweg 2 te Oud-Vossemeer. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 27 april 1990 op de secretarie van de gemeente Tholen te Sint- Maartensdijk ter inzage elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur, alsmede elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis "Sint Maartenshof", Bloemenlaan 2 te Sint-Maartensdijk. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning(en) kunnen door een ieder gedurende een maand na de datum van de ter inzage legging schriftelijk bij ons college wor den ingebracht. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet kenbaar te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een open bare zitting op maandag 14 mei 1990, om 9.00 uur voor de aan vraag bedoeld onder a. en om 9.30 uur voor de aanvraag genoemd onder b. De zitting vindt plaats in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Burgemeester en wethouders vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaar hebben inge bracht, op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegen heid worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Sint-Maartensdijk, 26 april 1990 Burgemeester en Wethouders van Tholen Burgemeester en wethouders van Tholen maken, gelet op artikel 24, tweede lid onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne bekend, dat zij voornemens zijn gunstig te beschikken onder oplegging van de nodige voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op de aanvragen om een vergu ning ingevolge de Hinderwet van: a. Aneko Modelmakerij, Slabbecoornweg 44 te Tholen voor heet oprichten en in werking hebben van een modelmakerij- technische houtbewerking aan de Slabbecoornweg 44 te Tholen; b. de heer J.K. Lindhout, Scaldisstraat 27 te Scherpenisse voor het oprichten en in werking hebben van een landbouw- bloementeeltbedrijf aan de Lageweg te Scherpenisse. De ontwerpbeschikkingen, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 27 april 1990 gedurende een termijn van veertien dagen ter inzage op de secretarie van de ge meente Tholen te Sint-Maartensdijk van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur, alsmede elke maandag van 17.30 tot 20.30 uur in het bejaardentehuis Sint-Maartenshof, Bloemenlaan 2 te Sint- Maartensdijk. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschik king, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen gedurende de hierboven genoemde termijn van veertien dagen gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwwerp- beschikkingen. Degenen die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient ge richt te worden aan ons kollege. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. 26 april 1990 Burgemeester en wethouders van Tholen. In verband met Koninginnedag vervallen de spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethouders. Wilt u op een an der tijdstip met een van de collegeleden spreken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666-8200 toestel 330. In verband met de arbeidsduurverkorting voor het gemeenteperso- neel is het gemeentehuis vrijdagmiddag 27 april 1990 gesloten en tevens telefonisch niet bereikbaar. Houdt u daar rekening mee!

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 5