■HHP Russen probleem voor Hage Ter Tolne weer schooldamfinalist Vosmeerteams subtop Voorjaarsmode in Duidelijke winst Sint-Annaland Sint Maartenshof Scheepswerf, fietsveer, watersportverenigingen doen mee aan open dag HOORTOESTELLEN Wandelen bij v.v. Vosmeer De Casembrootschool en CNS De Regenboog halen het niet Vosmeer dames niet compleet AU IC I ENS WHS 4 verliest van Vrederust Donderdag 19 april 1990 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 afd. voetbal Jeugd Teleurstelling Driëndertigste in damtournooi Praag; Baerends negende Voor het tweede achtereenvolgende jaar heeft het team van Ter Tolne uit Tholen de landelijke finale bereikt van het schooldamtournooi. In de halve finale bleven de Tholenaren zaterdag in Zwijndrecht vijf scholen de baas. De Casembrootschool uit Sint-Annaland eindig de op de vijfde plaats. In een andere halve finale, die in 's-Gravenpolder werd gespeeld, eindigde CNS De Regenboog uit Tholen als laatste. Vosmeer 4 deelt punten Winst Vosmeer 5 Waterrecreatie staat zaterdag in middelpunt De scheepswerf Van Duivendijk in Tholen, het fiets veer Gorishoek-Yerseke en de watersportverenigingen in Stavenisse, Sint-Annaland en Tholen doen zaterdag mee aan de eerste 'open dag waterrecreatie'. Op 16 plaatsen in Zeeland zijn in het kader hiervan uitgebrei de activiteiten georganiseerd. Nederland waterland Verlies dames 2 Collecte voor de gehandicaptensport PENSTRAAT 37, BERGEN OP ZOOM, TELEFOON 01640-45264 Vlakbij Grote Markt en Parkeergarage. Slechte start I Zowel het eerste als het tweede team van t.v. Sint-Annaland boek ten in hun derde competitie wedstrijd een duidelijke overwinning. Het eerste team trad in Vlissingen aan tegen het nog ongeslagen Schelde 2 en won met maar liefst 0-6. Siem Snoep voelt zich in het team steeds beter thuis. Door sterk spel won hij zowel zijn en kelpartij als het dubbelspel met Frans de Wit overtuigend. Enkels: Leen Goedegebuure 1-6, 0-6; Frans de Wit 4-6, 0-6; Cent van Dijke 2-6, 0-6; Siem Snoep 3-6, 3-6. Dubbels: Leen Goedegebuu- re/Cent van Dijke 4-6, 4-6; Frans de Wit/Siem Snoep 2-6, 2-6. Sint-Annaland 2 versloeg Sprink 5 met 5-1. Uitslagen enkelpartijen: Dirk Westdorp 6-0, 6-0; Adrie Goedegebuure 6-2, 6-2; Rien Goe degebuure 6-2, 6-2; Wim van Leeuwen 6-4, 6-4. Dubbels: Dirk Westdorp/Adrie Goedegebuure 6-0, 6-4; Rien Goedegebuu- re/Wim van Leeuwen 4-6, 7-5, 6-7. De openingstournooien voor de jeugd van t.v. Sint-Annaland zijn op Goede Vrijdag afgesloten. In totaal deden 38 leden mee, 21 tot 13 jaar en 17 t/m 17 jaar. De jon geren speelden aantrekkelijke wedstrijdjes in poules, er bleken verschillende talentvolle spelertjes bij te zijn. Na afloop werden ze allemaal verrast met limonade en snoep. Bij de oudere jeugd werd gespeeld om het hoogste aantal gewonnen games. Met goed tennis kwamen als winnaars naar voren: William Vroegop (15 games), eilandkampi oene Miranda Heijboer en Antoin van Luyk (12 games) en Tim v.d. Wal (10 games). De jeugd wordt begeleid door een actieve commis sie, bestaande uit Willie de Rijke, Dieneke van Dijke, Hanna Moer land en Marry Fase, met hulp van tennisleraar Frans de Wit. Men is er in geslaagd meer dan 30 jeugd leden in te schrijven voor verschil lende competities. Het openingstournooi voor de se nioren ging tweede Paasdag niet door wegens het slechte weer. Het is uitgesteld tot zondag. Het vorig seizoen van de tweede naar de derde klasse zaterdag ge degradeerde tweede herenteam van Eegedima kreeg zaterdag een behoorlijke teleurstelling te ver werken. Tegen het eveneens on geslagen Zierikzee 1 werd op de derde competitiedag onnodig met 4-2 yerloren. Frank Knop en Ruud Bothof wonnen beiden hun enkelpartijen. Emiel Streng en Herman Draaijer moesten hun meerdere erkennen in de tegen stander. Een onlogische wisseling van dubbelspel-spelers (Streng/Knop in plaats van Knop/Draaijer) verklaart het on nodig verlies. Het eerste herenteam boekte (na de 5-1 vorige week tegen Goblin) opnieuw een overwinning. Willem Drenth gaf de impuls om Yerseke 2 met 4-2 te verslaan. Naast De vierde keus van WHS heeft met 2-3 verloren van kampioens kandidaat Vrederust 2. Voor beide partijen was het de voorlaatste wedstrijd van het seizoen. Vooral voor de bezoekers was de partij belangrijk, want winst was nood zakelijk om volgende week het kampioenschap veilig te kunnen stellen (al dan niet met een beslis singswedstrijd). WHS kwam via een eigen doelpunt al in de derde minuut op achterstand: 0-1. De Sint-Annalandse ploeg, met diver se invallers uit de jeugd, was ech ter niet van plan zich gewonnen te geven. WHS kreeg wat meer vat op de wedstrijd en men kreeg via Perry Moerland, Leon v.d. Ouden en Marco Scherpenisse enkele kansen. De wat nerveus spelende Brabanders kwamen in de ver drukking. Een solerende Marco Scherpenisse werd binnen de be ruchte lijnen neergelegd en de daaropvolgende strafschop benut te hij zelf: 1-1. Door misverstan den in de defensie van WHS kwam Vrederust even later op een 1-2 voorsprong. Op slag van rust dacht WHS de buitenspelval suc cesvol te hanteren, maar men had niet in de gaten dat Mark West dorp geblesseerd op de doellijn lag. Vrederust werd dus niet terug gefloten en een 1-3 achterstand bij de rust was een feit. Bij WHS kwam Johnny Keur in het veld voor Arné den Engels man. Het spelpeil zakte naar een bedenkelijk niveau. Vrederust speelde nog steeds nerveus en WHS was niet echt in staat er iets moois van te maken. Henk Keur werd vervangen door Leon van 't Hof, maar ook hij kon WHS niet tot grotere daden aansporen. Doelman Van Ast moest nog en kele keren attent reageren door balverlies in de achterhoede. WHS kwam toch nog op 2-3 toen Ad Lindhout Marco Scherpenisse in stelling bracht. De gelijkmaker kwam niet meer op het scorebord. Thoolse dammers uit groep 6, 7 en 8 van 'Ter Tolne' klaar voor de nationale schooldamkampioenschappen op 12 mei. V.l.n.r. Joyce de Vos, Gerbrand Kousemaker, Steven van Dijke. Daarachter Rombout Kousemaker en Michael de Jong. De Regenboog was gehandicapt, omdat de beste speler - Dennis Voor de afdelingsteams van Vosmeer valt er niets meer te halen. In de vierde klas staan Vosmeer 4 en 5 respectievelijk op een derde en een vijfde plaats. Vosmeer 3 staat in de derde klas eveneens op de vijfde plaats. Met nog één wedstrijd te gaan zal daarin niet veel verandering meer komen. Vosmeer 2 kan de titel in de tweede klas definitief verge ten. FC Bergen won maandag en staat nu drie punten voor. Aan één punt hebben de Bergenaren zondag genoeg. Vosmeer moet met de der de plaats genoegen nemen. Vosmeer 4 heeft maandag de in haalwedstrijd tegen Nieuw- Borgvliet 4 met een gelijkspel (2-2) afgesloten. Vosmeer trad met drie invallers aan en kwam na een kwartier op achterstand, toen een Brabantse aanvaller twee man kon uitspelen. Vijf minuten voor de rust werd de stand gelijk. Uit een aanval over rechts zette Johan Geuze de bal voor en Kees Tim mermans Czn. passeerde de doel man. Een sterk begin in de tweede helft leverde na tien minuten op nieuw een Vosmeer-treffer op. Timmermans schoot van afstand onhoudbaar in. Vervolgens ging het wat rommelen in het veld. De Bergse clubscheidsrechter gaf in een buitenspelsituatie een straf schop, waardoor Borgvliet op ge lijke hoogte kwam. Vijf minuten voor het einde ging Frans Steijns alleen door en scoorde een zuiver doelpunt, maar de arbiter had buitenspel geconstateerd zodat het 2-2 bleef. Vosmeer 5 heeft met 0-2 gewon nen van Steenbergen 7. De oranje- zwarten hadden vanaf het begin een licht veldoverwicht en kwa men halverwege de eerste helft op voorsprong door Danker Kouwen. Tien minuten later scoorde Ri chard Kooien de tweede treffer. Na de pauze drong Steenbergen weliswaar meer aan, maar uit gesproken doelkansen leverde dat niet op. Na een half uur spelen werd de Vosmeer-grensrechter nog belaagd door het Steenbergse elf tal, omdat zij vonden dat hij onte recht voor buitenspel had gevlagd. Het liep allemaal goed af en Vosmeer nam twee punten mee naar huis. In de handelshaven in Tholen is tussen elf en vijf uur een boot te bezichtigen van de rijkspolitie te water. Men kan er alle informatie krijgen over de nieuwe regelingen die gelden voor de Oosterschelde. Ook is er een tentoonstelling inge richt over milieubeheer. De histo rische scheepswerf Van Duivendijk aan de Contr' Escar- pe houdt van tien tot vijf uur open dag, evenals watersportver eniging De Kogge dat doet. Ook in Sint-Annaland en Stave nisse houden de watersportvereni gingen open dag en zullen bootbezitters vragen beantwoor den. In Stavenisse liggen de sche pen zoveel mogelijk gepavoiseerd in de haven, terwijl de sportvis sersschepen in Sint-Annaland ge pavoiseerd uitvaren. Vanuit Gorishoek vaart het fiets- veerpontje De Harpoen om tien, twaalf en twee uur gratis naar Yer seke. De Streek-VVV Eiland Tho len zal met spandoeken de aandacht vestigen op de open dag waterrecreatie. Hof van Holland in Tholen, 't Packhuys in Stave nisse, 't Baeken, De Lagune en De Buutengaets in Sint-Annaland serveren zaterdag een speciaal me nu. De open dag waterrecreatie vormt een onderdeel van de campagne 'Nederland waterland' en wordt waarschijnlijk een jaarlijks terug kerend gebeuren. De opzet is om mensen, die zich tot nu toe niet met waterrecreatie bezighielden, een betere kennis hierover te ver schaffen. Anderzijds wil men Ne derlanders die al een bepaalde vorm van waterrecreatie beoefe nen op nieuwe ideeën brengen. Tenslotte wordt een samenwerking gestimuleerd tussen ondernemers en verenigingen op dit gebied, als mede tussen plaatselijke en regio nale overheid. In eerste instantie richt de open dag zich op de Ne derlandse bevolking, maar in de toekomst wil men ook de bevol king in de ons omringende landen benaderen. Behalve op Tholen zijn in Zeeland zaterdag nog activiteiten in Brou wershaven, Bruinisse, Zierikzee, Colijnsplaat, Yerseke, Kamper land, Wissenkerke, Kortgene, Vee- re, Middelburg, Vlissingen en Vlissingen/De Braakman. De VVV kan uitvoeriger informatie verstrekken over de activiteiten. Kleppe - ontbrak wegens vakantie. De Thoolse kampioen heeft bij de dambond verzocht om voortaan geen damtournooien meer te or ganiseren op een zaterdag in de paasvakantie. De afwezigheid van Kleppe brak het team, zoals ver wacht, op. Menno Vroon, Arjan van Dijke, Kees v.d. Velde en Je roen Robbe speelden slechts twee keer remise. Dat leverde twee wedstrijdpunten en vijftien bord- punten op. Eén remisepartij was tegen de Talmaschool uit Heerlen, die zich wél voor de landelijke fi nale wist te plaatsen. De Regen boog eindigde als zesde. In Zwijndrecht bleek al snel, dat Ter Tolne hoge ogen ging gooien. Na twee ronden stonden de Tho lenaren al twee punten voor op de rest. De Casembrootschool stond in de middenmoot. In de laatste ronde stond Ter Tolne nog steeds twee punten voor en moest het toen opnemen tegen de Sint- Annalanders. Dacht Ter Tolne er te gemakkelijk over? Had De Ca sembrootschool ineens klasse in huis? Het ongeslagen Ter Tolne stond na drie partijen op 4-2 ver lies, zodat de partij tussen Joyce de Vos en Arné van Vossen beslis send werd. De jeugdige Joyce de Vos zegevierde op het nippertje, waardoor het 4-4 werd. Ter Tolne werd met 9 punten tour- nooiwinnaar en De Casembroot school vijfde met 3 punten. De individuele resultaten: Rombout Kousemaker 9 bordpunten, Joyce de Vos 9, Gerbrand Kousemaker 7, Maykel de Jong 1 en reserve Steve van Dijke (1 partij) 0 pun ten. De Casembroot: Hans Ak kermans 6 bordpunten, Addy Lindhout 4, Michel Mosselman 2 en Arné van Vossen 2. De 16 fina listen treden op 12 mei tegen el kaar in het strijdperk. Vosmeer trad met slechts negen dames aan tegen VVR. De ploeg miste Helma Hommel (werk), Rya den Engelsman (ziek) en Anita Goedegebuure (blessure) en kon zodoende geen vuist maken tegen de ploeg uit Rijsbergen. Toch duurde het nog tot acht minuten voor de rust, eer de thuisploeg een voorsprong nam. Vosmeer kreeg geen uitgesproken kansen en de voortdurende regenval kwam het spel ook niet ten goede. Halverwe ge de tweede helft kwam VVR op 2-0. Door dit resultaat gaat Vosmeer het tweede seizoen in de hoofdklasse met een zevende plaats afsluiten. Naast Madese Boys is Avanti '31 uit Schijndel gedegradeerd naar de regioklasse. BSC 21 38 63-12 Nooit Gedacht 21 31 57-22 Hulsel 21 30 58-20 BMC 21 26 65-38 Twinkle Stars 21 24 41-31 WDS '19 21 22 41-33 Vosmeer 21 19 24-32 Litta 21 18 31-46 Desk 21 17 26-38 VVR 21 14 26-60 Avanti '31 21 7 17-56 Madese Boys 21 6 30-91 Ook het tweede damesteam van Vosmeer was maandag niet com pleet. Met tien dames nam men het op tegen het sterke Odio, de nummer twee van de ranglijst. Het was veelal éénrichtingsver keer. Geplaagd door regen- en ha gelbuien nam Odio in de eerste helft een 0-3 voorsprong. Na de thee kwamen daar nog drie tref fers bij. Ondanks de ruime neder laag gaat het team deze eerste competitie in de tweede klas af sluiten met een verdienstelijke achtste plaats. Internos werd maandag kampioen. In de week van 23 tot 29 april wordt de jaarlijkse collecte ge houden voor de gehandicap tensport. Ook in Zeeland krijgen steeds meer geestelijk en lichame lijk gehandicapten de overtuiging dat lichaamsbeweging in de vorm van sportbeoefening een gunstige invloed heeft op hun handicap. Dit kost echter veel geld. Gehan dicapten betalen zelf een vrij hoge contributie, doch de meerkosten, zoals aangepast vervoer, bijzon der spelmateriaal enz. worden ge subsidieerd door het Nationaal Fonds Sportgehandicapten met inspraak van de provinciale sport raad. Daarom wordt jaarlijks een collecte gehouden om de nood bij de gehandicapten te helpen lenigen. Al jarenlang het adres voor vakkundige en vertrouwde aanpassing van: Gediplomeerd FIDA lid Lid Ned. Vereniging voor Audiologie Gediplomeerd electrotechnisch Ingenieur. Met de auto voor de deur bereikbaar Ingang ook voor rolstoelen geschikt Indien nodig ook bezoek aan huis. Alle merken en typen hoortoestellen Leverancier van ziekenfondsen Vervaardiging van oorstukjes en mini-in-oor toestellen in eigen bedrijf Moderne test- en meetinstrumenten voor controle en aanpassing van Uw toestel. Gewaarborgde Service door: Gratis halfjaarlijkse controle en service abonnement. Gratis Proefperiode. Advertentie I.M. Strandjurkje, ook te gebruiken als pyjama, model Miranda Mol In bejaardentehuis Sint Maartens hui' werd door modehuis Morelli voor de bewoners een modeshow verzorgd. Leen en Adrie Morelli, Coba Ponse, Pietertje Bentschap Knook, Miranda Mol, Henny Pleune en Elly Knuist toonden het - voornamelijk vrouwelijke - pu bliek verschillende pakjes en jur ken. Voor de heren waren er fraaie combinaties, truien en broeken. De bijpassende schoenen werden In het tiende internationale Golden Prague damtournooi heeft Toby Hage uit Tholen zeer veel tegenstand ondervonden van Russische dammers. Hij eindigde met 7 punten op een 33e plaats en deed in het zwaar bezette tournooi veel ervaring op tegen uiterst secuur spelende dammers. Bovendien was het een belangrijke schakel in de voorbereiding voor het wereldkampioenschap. Stef Baerends verzamelde 10 punten, wat goed was voor een gedeelde 9e plaats. De 15-jarige Tholenaar heeft in Praag kennis kunnen maken met het randgebeuren dat bij zo'n tournooi komt kijken. Ook het le ven in een gróte Oosteuropese stad was nieuw voor hem en dat heeft mogelijk zijn resultaten enigszins beïnvloed. In de eerste ronde, tegen de Rus Loshakov, speelde Toby Hage niet lekker. Hij had een slechte aanval en verloor een schijf door een combinatie. Even later miste hij een remise-variant en begon het tournooi met een nederlaag. De Thoolse speler, die door financië le steun van zijn sponsor Zekatel aan het tournooi kon deelnemen, herstelde zich goed in de tweede ronde tegen Rima Danileviciene uit Litouwen. Ditmaal 'was zijn aanvalspartij wel goed en Hage won overtuigend met een door- braakcombinatie. In de derde ron de speelde hij remise tegen de Tsjech Marek. De tweede ontmoeting tegen een Tsjech verliep voor Toby beter. Jan Sulc kreeg in een aanvalspar tij te maken met een fraaie 'for cing' waardoor Toby eerst schijfwinst en later partij winst pakte. In de vijfde ronde kwam Hage zorgwekkend te staan in een klassieke positie tegen de Neder lander Dick Siegers. Toch ver kreeg hij met moeite een nipte puntendeling. In de volgende ron de trof hij een 14-jarige Russin en speelde een voordelige klassieke partij. Een kleine onachtzaam heid kostte Toby de partij. Christi na Rimsja strafte dit af met een niet al te moeilijke combinatie. De Amerikaanse dammer Leon Paul was Toby's volgende tegen stander. Paul had duidelijk pro blemen met het goede spel van de Tholenaar, maar helaas speelde Toby een vijf om twee remise niet goed en moest met remise genoe gen nemen. De laatste partij was tevens de moeilijkste, tegen de Russische beroepsdammer Ivan Kozlov. Door een grapje in de opening verkreeg Toby een mooie stand, maar hij vervolgde met een riskante offervariant. Het leek eerst winnend te zijn, maar de er varen Kozlov toonde aan dat To by's plan te ambitieus was en won. Ook Stef Baerends (jeugdleider bij damclub De Eendracht) speel de mee in Praag. Hij ,had een slechte start. Al vrij snel na een 23 uur durende treinreis vanuit de Sovjet-Unie (waar hij in Minsk in Wit-Rusland een zware match had gespeeld) moest Baerends aan het bord verschijnen zonder rust te kunnen nemen en verloor prompt van de Tsjech Sysel. Ook de twee de partij verliep slecht voor de Tholenaar. Hij trapte tegen de Tsjech Nadenicek in twee combi naties. Vanaf de derde ronde had Baerends zijn goede vorm weer te pakken en veegde de Oostduitser Lasch kansloos van het bord. Daarna wist de Tsjech Keder de Tholenaar met veel moeite nog op remise te houden. Voor Stef was de vijfde ronde het startsein voor een grote inhaalra ce. De ex-kampioen van Bulgarije, Velikov, was niet opgewassen te gen een geniepige combinatieve dreiging. Vervolgens werd de Joe goslaaf Petricevic verslagen met een elf zetten diepe 'forcing', waardoor de Tholenaar een dam haalde. Het mooiste resultaat be haalde Baerends in de zevende ronde tegen de Tsjech Stanek. De nummer 145 van de wereldrang lijst werd onaangenaam verrast door een listige damcombinatie. In de laatste ronde trof Baerends de Nederlander Nijmeier, die te kennen gaf niet te willen dammen voor de winst. Al na twaalf zetten waren zoveel stenen van het bord verdwenen, dat het weinig zinvol was om verder te spelen. Stef ac cepteerde daarom een remise aanbod. Met tien punten uit acht partijen eindigde de Tholenaar, ondanks zijn slechte start, toch nog op een gedeelde negende plaats en liet daarmee zeven Rus sen achter zich. Hij had slechts twee punten minder als tournooi- winnaar Davydov. Drenth boekte ook Perry Bakx een derde zege op rij in het en kelspel. Bovendien werden beide herendubbels gewonnen, waarbij Bert v.d. Brink en Peter Theunisse zich knap herstelden van een wat mindere prestatie in de enkelspe len. Eegedima 3 (heren) trad als gast heer op voor Zierikzee 2. De Schouwenaars trokken in de sfeer volle ontmoeting met 2-4 aan het langste eind. Opmerkelijk was, dat Jan v.d. Reydt met zijn onor thodoxe spelstijl opnieuw zijn en kelspel won en in de herendubbel met Rein van Nijnatten voor het tweede Thoolse punt zorgde. In de tweede klasse van de dames competitie behaalde Eegedima 1 tegen Souburg 4 met 4-0 de volle winst. Datzelfde deed Eegedima 3 in de vierde klasse tegen Souburg 5. Het team van captain Cootje v.d. Berge ontpopt zich als een echte kampioenskandidaat. In de vijfde klasse kon Eegedima 5 vori ge week nog gelijkspelen tegen Boskreek 3 (2-2), maar de dames Deurloo, Van Velzen, Van Vliet, Heijboer en Van Dongen moesten afgelopen week hun meerdere er kennen in Bathse Kreek 2 (1-3). In de zondagcompetitie werden geen wedstrijden gespeeld. De activiteitencommissie van v.v. Vosmeer organiseert op 7 juli voor de tweede keer de Zeven Dorpentocht, een wandeltocht van 50 kilometer langs alle plaat sen op het eiland Tholen. Vorig jaar trok dit wandelevenement 267 deelnemers uit binnen- en buitenland. "Uit de reacties is ge bleken dat het parcours fan tastisch was, dat de organisatie, en verzorging goed waren. Daardoor is het voor ons een plezier om aan de tweede tocht te beginnen," schrijft voorzitter Jos Hommel in het goed verzorgde programma boekje. Behalve informatie over deelname staat daarin over elke Thoolse plaats een korte beschrijving. Burgemeester H.A. van der Mun- nik - vorig jaar één van de deelne mers - geeft in een voorwoord zijn ervaringen weer. "Zonnig weer, prima temperatuur, een zeer af wisselend landschap, rust en ruimte; je moet meegelopen heb ben om erover mee te kunnen pra ten. Over de wandeltocht zelf heb ik maar één langgerekt (50 km) oordeel: zeer goed georganiseerd," schrijft de burgemeester. Gek scherend gaat hij nog in op de ver zorging tijdens de tocht: "Ik was blij om op de Hogeweg een kop bouillon te krijgen. Die dronk ik overigens met mijn neus dicht. Het was goed spul hoor, daar niet van. Maar zéér laf, echt smake loos. Maar geen gekniesoor." Van der Munnik besluit: "Of ik er op 7 juli 1990 bij zal zijn? Wat denkt u?!" Volgens Jos Hommel is het parcours dit jaar nóg mooier dan in 1989. Naast de tocht van 50 ki lometer zijn er ook afstanden van 30, 15, 10 en 5 kilometer uitgezet. V.v. Vosmeer organiseert nog meer wandel- en atletiekevenementen. Van 19 t/m 22 juni is de jaarlijkse avondwandelvierdaagse, met af standen van 5 en 10 kilometer. En op 11 mei wordt samen met atle- tiekclub Olympia een prestatie loop (1, 2, 5, 10 en 15 kilometer) en een halve marathon georgani seerd in Oud-Vossemeer. showt het met verve tijdens de modeshow in Sint-Maartenshof. door schoenhandel Quist ver zorgd. De aanwezigen genoten bijzonder van het getoonde. Na afloop overhandigde organisator Rudi Nijssen de medewerkers een attentie en van mevrouw Morelli kregen ze bloemen. Aansluitend kon de getoonde kleding van dichtbij worden bekeken en daar van werd druk gebruik gemaakt. Mogelijk wordt er dit najaar weer een show gegeven.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 15