'Tholen is dijk van gemeente, maar bij de brug houdt het op' Huis voor huis knapt gemeente St. Philipsland Voorstraat op Ds. De Kieviet roept op tot eenheid in afscheidsdienst Zingen Van Gorsel bij herhaalde discussie over jumelage Vertrek hervormd predikant uit Oud-Vossemeer Hoge rente en andere subsidieregeling kunnen plannen vertragen Muzikant Bram Goedegebuure eerste in de ere-afdeling Donderdag 22 maart 1990 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 15 Het voorstel van de Partij van de Arbeid om de ge meente Tholen lid te laten worden van de Raad der Europese Gemeenten haalde het maandagmiddag tij dens de raadsvergadering niet. Subsidies Geen goed zicht Geluidsapparatuur aula's Meisjes van 18 Het gemeentebestuur van St. Philipsland vierde vrij* dagmiddag feest, want opnieuw kon een geheel verbe terde woning in de belangrijkste straat van het dorp - de Voorstraat - aan de bewoners overgedragen worden. Tunnel Oostdijk 56% subsidie Bij zijn afscheid van de Hervormde Gemeente Oud- Vossemeer heeft ds. A.J. de Kieviet zondagmiddag op geroepen tot eenheid. "Tweedracht, onderlinge strijd maakt een heleboel kapot en werkt zeer inefficiënt", zei de vertrekkende predikant. Ruim denkend Sympathiek Hogepriesterlijk gebed Gekrakeel Saambinder Goede prestaties op solistenconours Enkele Thoolse muzikanten hebben zaterdag prima prestaties geleverd op het federatief solistenconcours, dat zaterdag in Middelburg werd gehouden. De zenu wen speelden in de concert- en gehoorzaal weliswaar een grote rol. Volgens insiders was dit met name te wij ten aan het feit dat het programma uren uitliep. ...se vrouwen met pamen een L-( loopt uitopemrimfiemet bretel. Hen lerant samen lezen I Bij de stemming, waar VVD- raadslid J.L. van Gorsel om had gevraagd, bleken er 7 voorstan ders en 9 tegenstanders van het voorstel te zijn (raadslid T. Aar- noudse was door ziekte verhin derd). SGP, CDA en RPF/GPV stemden tegen. Van Gorsel betoogde dat - met het oog op 1992 - het een goede zaak zou zijn wanneer de gemeente Tholen lid zou worden van deze Raad. Hij was teleurgesteld over de mededeling van het college, dat ze niet tot toetreding wilde over gaan. Ook het aangaan van een jumelage (het aanknopen van vriendschapsbanden met een ge meente in een ander Europees land - zoals Bergen op Zoom bij voorbeeld met het Belgische Ou denaarde - wijst het college op dit moment af omdat daarover, zo schrijven B W, 'een zodanige di versiteit in opvattingen bestaat, dat het college thans geen vrijheid kan vinden' hiertoe over te gaan. Van Gorsel wees op de voordelen die aan een lidmaatschap zijn ver bonden. De gemeente zou kunnen profiteren van een aantal subsi dies. "Tholen is een dijk van een gemeente, die tussen grote steden als Rotterdam en Antwerpen ligt, maar op deze manier houdt de wereld bij de brug op". De libe raal wilde wel de jumelage 'losla ten'. "Dat moet door de hele gemeenschap worden gedragen". Mevrouw J.M. Deurloo-van Broekhoven (CDA) troostte zich met de gedachte dat het college het woordje 'thans' had gebruikt waaruit zij kon opmaken dat het in de toekomst wellicht wel moge lijk wordt. De WD kreeg steun van de PvdA bij monde van J. de Bres. Hij wilde wel eens weten hoe de raad erover dacht om daarna een standpunt te bepalen. "Wij hebben altijd voor zo'n lidmaat schap gepleit. Er bestaan al Euro pese verkiezingen en we zullen straks met een aantal elementen te maken krijgen die ook van in vloed zullen zijn op onze gemeen te, bijvoorbeeld in de sfeer van de belastingen". W.C. van Kempen (CDA) zei geen 'goed zicht' te hebben op wat een lidmaatschap nu inhoudt. Hij ver trouwde erop, dat het college wel alert zal reageren wanneer er 'dui delijke belangen voor Tholen' in het geding zijn. Burgemeester H.A. van der Mun- nik zei, dat de meningen in de raad de opvattingen binnen het college versterkten. "Steeds ko men er verschillende standpunten uit. Wij willen geen voorstel doen". De Bres was het niet eens met Van Kempen: "Er is zoveel over te lezen, dat niemand zich hier kan permitteren te zeggen dat hij er niks vanaf weet". Hij maak te er een voorstel van, on dersteund door Van Gorsel. Wethouder L.J. Koopman ver wonderde zich erover dat Van Gorsel de zaak aan de orde stelde: "Waarom nu, staande de vergade ring een beslissing vragen? Eerder zijn er al twee maal voorstellen over gedaan en twee keer is de raad niet meegegaan". Van der Munnik kapte de discussie die tus sen Koopman en Van Gorsel ont stond, af. "Het college heeft geen behoefte hier nu de voordelen toe te lichten. We komen niet een der de maal naar u toe". De raad boog zich ook over de aanschaf van geluidsapparatuur voor de aula's op de begraafplaat sen. Deze is bedoeld om sprekers beter te kunnen verstaan. De aan schaf van afspeelapparatuur stuit te op bezwaren van de staatkundig gereformeerden. De SGP had niets tegen de geluidsin stallatie, maar fractievoorzitter J. van der Jagt liet weten afspeelap paratuur 'onnodig' te vinden. On langs stelde de PvdA-er M.A.J. van der Linde in de commissie openbare werken voor dergelijke apparatuur aan te schaffen omdat 'muziek bij begrafenissen een be langrijk onderdeel kan zijn'. Het college nam zijn voorstel over. Van der Linde zei daar blij mee te zijn, maar was teleurgesteld in de SGP die tegen de aanschaf van af speelapparatuur is: "Dat is mij een volstrekt raadsel". P. van Bel- zen, die destijds de aanschaf van geluidsapparatuur voorstelde, was blij met de beslissing van het col lege. Hij vroeg zich af of deze ap paratuur ook meegenomen kon worden naar buiten wanneer er aan het graf toespraken worden gehouden. Van Gorsel noemde het een goed voorstel, maar Van der Jagt vreesde voor storingen. Ook Van Kempen voelde voor draagbare apparatuur. Wethouder Koopman had met drie begrafe nisondernemers contact opgeno men om een en ander te bespre ken. "Die vonden dat niet nodig. Bij grote begrafenissen kunnen ze dergelijke apparatuur huren. La ten we allereerst zorgen dat het binnen in orde komt". Het college wil eerst de aula van Tholen en Sint-Maartensdijk van appara tuur voorzien. Voor de aula van St. Annaland zal dit gebeuren bij de toekomstige uitbreiding. Mevrouw J.A. Snoep-Overbeeke (PvdA) vroeg aandacht voor de zogenaamde 1990 - maatregel waarin het rijk heeft bepaald, dat meisjes vanaf 18 jaar voor een ei gen inkomen dienen te kunnen zorgen. In oktober 1989 heeft het college hierover een brochure ge zonden aan meisjes op Tholen. Mevrouw Snoep vroeg zich af of Thoolse meisjes die buiten Tholen school gaan, hiervan ook op de hoogte zijn. Zij pleitte voor meer voorlichting via de gemeentelijke informatierubriek Tholenderwijs, zodat ook ouders kennis van deze maatregel kunnen nemen. De Zeeuwse overkoepelende organi satie heeft het college in een brief gevraagd om ook jongens over de ze maatregel informatie te ver schaffen. P. van Belzen (RPF/GPV) had be zwaren van principiële- en prakti sche aard maar vond toch, dat jongens daarover geïnformeerd dienden te worden. Wethouder J. Versluijs bevestigde, dat er een brief naar de meisjes was uitgegaan. "De doelgroep is zowel meisjes als jongens. De maatregel kan ook voor jongens in de toekomst gevolgen hebben". Van Kempen stelde eveneens voor de zaak nog eens te bekijken. De burgemeester stelde voor de brief voor kennisgeving aan te ne men, maar bespeurde een meer derheid in de raad dat ervoor is alsnog een brief te laten uitgaan. De SGP was tegen. Ook wethou der Koopman: "De vorige brief heb ik ondersteund, want het is een wettelijke maatregel". Van der Munnik schertsend: "U zou de raadszaal even kunnen verlaten". Koopman: "Dat heb ik nog nooit gedaan". Van der Munnik: "Nu kan het nog" (Het is voor Koop man de voorlaatste raadsvergade ring) Koopman: "Dan zouden ze me uit de zaal moeten dragen". De familie J. v.d. Beek-Voshol kreeg de sleutel en een bloemetje van burgemeester T.A. Vogel, die in zijn nopjes was met dit resul taat van de dorpsvernieuwing. De gemeente koopt panden in de oude dorpskom van St. Philips land en Anna Jacobapoider van particulieren, knapt ze grondig op en verhuurt ze aan gegadigden. In dit geval was dhr. C.M. Neele van de tegenover gelegen winkel 'de kleine winst' de verkoper. "Hij heeft zich loyaal opgesteld", ver telde de burgemeester. Hij maakte duidelijk, dat woning renovatie altijd nog een 'hele ope ratie' is. "Mensen moeten tijde lijk ifit de woning, zoals dat ook met de fam. Van de Beek het geval was. Die woonden al in het pand Voorstraat 31 en keren daarin nu terug", zei de burgemeester. "De tijdelijke verhuizing is de moeite waard geweest, want het is mooi geworden", liet dhr. Van de Beek weten. Het gemeentebestuur gaat op de zelfde weg voort en het geld voor woningverbetering is nagenoeg op. In Anna Jacobapoider wor den momenteel nog drie panden verbeterd en aan de Oostdijk komt er nog één aan bod. Voor 1991 staan er huizen in de Deen- sestraat op het programma. Ook de bestrating staat dan op het ver langlijstje, evenals bij Ons Dorps huis in de Langeweg. De burgemeester maakte verder be kend, dat 5 woningen in de Hen- gelosestraat en 1 in de Deldensestraat ook verbeterd worden. Dit zijn huizen van na de ramp in 1954. Als laatste voorbeeld van toekom stige dorpsvernieuwing noemde Vogel het graven van een tunnel door de Oostdijk om de Schoolstraat met de wijk Sluis- blok(Juliana-, Eftima-, Deense-, Prins Hendrik-, Stationsstraat) te verbinden. Hij achtte daarvoor de mogelijkheden beter nu de Oost dijk als gevolg van de stormvloed kering in de Oosterschelde niet meer als tweede waterkering hoeft te fungeren. De burgemeester hoopte, dat de verbetering van de Voorstraat ook door zou gaan. Hij meldde daar bij al de verbouwing van de win kel 'De kleine winst' van dhr. Neele, maar de eigenaar zelf was daar nog minder zeker van. Vogel hoopte in elk geval dat het door gaat om de Voorstraat een beter aanzien te geven. De subsidierege ling waarvan de gemeente heeft geprofiteerd voor renovatie van het pand Voorstraat 31, geldt ook voor particulieren. Neele zou de naast hem gelegen woning Voor straat 40 verbouwen tot winkel en van zijn bestaande bedrijf Voor straat 42 een woning willen ma ken. De burgemeester feliciteerde de fam. Van de Beek met de nieuwe woning en dankte dhr. Neele voor de verkoop, dhr. Van den Hoek van gemeentewerken voor de teke ning en aannemer Kleinbouw- techniek voor de bouwkundige werkzaamheden. "Er is nogal wat verbeterd en veel achterstallig on derhoud uitgevoerd", zei Vogel, die hoopte, dat de fam. Van de Beek er nog lang met veel plezier zou mogen wonen. Het opknappen van het pand Voorstraat 31 heeft 100.000 gul den gekost, waarvan het rijk 56% heeft gesubsidieerd. Daardoor kon de huur beperkt blijven tot 465 gulden per maand. Op de voorheen open zolder zijn nu drie slaapkamers gemaakt. Daarvoor is het dak opgetrokken. De bega ne grond is qua ruimte hetzelfde gebleven. De renovatie van Voorstraat 31 is gecombineerd met Langeweg 29, wat voordeliger is, zo maakt dhr. O. van den Hoek, chef bouw- en woningtoezicht van de centrale dienst gemeentewerken Walche- ren/St. Philipsland duidelijk. Hij geeft aan, dat huurders na vijf jaar de gerenoveerde woning mo- - gen kopen, zoals dat ook geldt- voor woningwetwoningen. Zo'n grondige opknapbeurt als in de Voorstraat kost net zoveel als een volledig nieuwe woningwet woning, maar in een rij huizen als aan de Voorstraat kun je moeilijk een nieuw huis zetten, zo geeft Van den Hoek aan. Met de rijks subsidie, alsmede de verhuis- en herinrichtingskosten die de ge meente betaalt, is het gemakkelijk te doen, maar het rijk wil de sub sidie anders betalen. Niet meer in eens zoals voor de Voorstraat 31 nog is gebeurd, maar in tien jaar. "Met de hoge rente erbij betekent dat hogere exploitatiekosten", al dus Van den Hoek. "De huren gaan dan omhoog daardoor wordt het minder aantrekkelijk. De panden Noord weg 13 en Oost dijk 36 worden volgens die nieuwe subsidieregeling aangepakt. De verandering vinden we jammer, want het huidige systeem bevalt heel goed en de mensen zijn er over tevreden. Een woningwetwo ning in een nieuwe woonwijk kost al gauw 575 gulden per maand en dan ben je met 465 gulden zoals hier aan de Voorstraat voordeliger uit. Daar komt bij, dat de bele vingswaarde anders is. Wie in de oude dorpskern gewoond heeft, wil niet zo gauw naar een nieuwe wijk en dankzij de subsidierege ling kun je in de oude sfeer blijven voor minder geld", aldus chef bouw- en woningtoezicht Van den Hoek. Burgemeester Vögel(links) bewondert met aannemer Quist, wethouder Walpot(rechts) en ambtenaar Vermeij het geheel opknapte pand Voorstraat 31. Bij de voordeur de bewoners, het echtpaar Van de Beek-Voshol met voor hen de heren Laban en Van Hoek van gemeen tewerken. De aula op de begraafplaats in St. Maartensdijkfzie foto) wordt evenals de aula's in Tholen en St. Annaland voorzien van een geluids installatie. Sinds augustus 1985 diende hij Oud-Vossemeer en na het vertrek van dr. W.M. Rikin uit St. Maar tensdijk ook nog de deelgemeen ten Rehoboth en Immanuël Tholen. Hij wordt nu predikant in Numansdorp. Aangezien ds. De Kieviet het Woord van God het laatste woord in de afscheidsdienst wilde geven, waren er eerst toespraken. "Een juiste beslissing om de overheid het eerste woord te geven," zei burgemeester H.A. van der Mun nik. "Als ze in de kerk maar niet het.laatste woord heeft." Voor hem was het de elfde predi kant die hij toesprak, de zesde in 3 1/2 jaar vanwie de burgemeester afscheid nam. "Ik mag dus ge middeld 2.96 predikanten per jaar van een kort woord voorzien", had Van der Munnik uitgerekend. Hij schetste ds. De Kieviet als een vriendelijke man met een princi piële houding, zonder veel om haal. "U was ook ruim denkend en meelevend. Men kon u nogal eens zien bij evenementen en Oud-Vossemeer heeft een rijk ver enigingsleven. Deelneming aan en aanwezigheid bij activiteiten kun nen een bijdrage leveren aan de ambtsvervulling en gemakkelijker toegang geven tot mensen. U nam o.a. actief deel aan de volkskerst zang in St. Maartensdijk en aan open kerkdiensten. Bezorgd was u over jongeren die zonder perspec tief opgroeien, zowel kerkelijke als niet-kerkelijke jeugd. Aan de ene kant is het te betreuren dat u vertrekt, maar aan de ande re kant heeft Numansdorp u hard nodig. Ik hoop van harte, dat Oud-Vossemeer weer snel een nieuwe predikant krijgt. U, ds. De Kieviet, zowel namens het ge meentebestuur als namens mij zelf, hartelijk dank en Gods zegen toegewenst", zo besloot de burge meester. Ds. A. van Herk uit St. Anna land, die in de vacaturetijd in Oud-Vossemeer als consulent zal fungeren, bedankte ds. De Kieviet voor zijn inzet in de ring Tholen en de classis Zierikzee. "Vanaf het begin was u secretaris van de ring, altijd bereid om een bijdrage te le veren met vriendelijke broeder lijkheid. Zowel in de classicale zendingscommissie als in de eilan- delijke jeugdraad. Als collega zeg ik: het is heel jammer dat u weg gaat. De Heere zegene wat u hier mocht doen en Hij gaat met u mee naar Numansdorp", aldus consulent Van Herk. Ouderling-kerkvoogd G. Pladdet noemde de ruim 4 1/2 jaar dat ds. De Kieviet in Oud-Vossemeer werkte 'verschrikkelijk kort'. "Maar het is niets vreemds, als we de getallen van de burgemeester horen, al ligt zo'n gemiddelde met appels heel wat anders dan met predikanten. Er is echter een tijd van vasthouden en van loslaten. Gelukkig is Numansdorp niet zo ver weg van Oud-Vossemeer. We wensen u daar Gods zegen toe, morgen en overmorgen", zei ou derling Pladdet. De drie sprekers werden bedankt door ds. De Kieviet, die zich eerst tot de burgemeester richtte. "U staat bekend als iemand met wie het prettig omgaan is en die zich laat inspireren door het Woord van God. De contacten heb ik ge waardeerd. Dat u hier verder tot zegen mag zijn in Zijn ruimtelijke ordening met milieuplichten en - rechten", zei de predikant. Hij dankte consulent Van Herk voor zijn 'sympathieke woorden'. "Een consulentschap betekent werk ten koste van werk in de ei gen gemeente", zei ds. De Kieviet. Hij wees erop, dat hij dankzij de goede gezondheid van ds. Van Loon als plaatsvervanger in het hoogste kerkverband, de synode, niet aan de beurt kwam. "Wel heb ik enige bijeenkomsten van de Provinciale Kerkvergadering mee gemaakt. Dat men onder de be kwaamste leiding van kapitein Jezus de goede koers mag varen naar Gods eeuwige toekomst. In de classis ging 't er gemoedelijk en opbouwend aan toe. De voort gang van het werk in de zendings commissie en de jeugdraad was soms moeizaam omdat het niet gemakkelijk was om mensen te krijgen. In het Breed Ministerie(bestuur) van de ring Tholen moest het ijs eerst wat gebroken worden. Veel liefde in de waardheid en voor el kaar toegewenst. Vijftien maanden was ik consu lent van Rehoboth St. Maartens dijk en Immanuël Tholen, maar het is een nare ervaring dat de be roepen predikant ds. E. van der Sluis uit Maasdam nu bedankt heeft." De vertrekkende predikant dankte verder de pastores in het A.B.G., Lievensberg en Vrederust voor de samenwerking, alsmede de open bare basisschool. Hij stond ook nog stil bij de acties voor Oost Europa en het rusthuis Pniël in België. Van zijn Antwerpse perio de had ds. De Kieviet nogal wat contacten bij de zuiderburen. Hij besloot zijn dankwoord met de woorden: "We gaan een onbe kende toekomst tegemoet, maar met een bekende God. Het moge u allen eeuwig welgaan." Donderdagavond had ds. De Kie viet in kleiner verband al afscheid genomen van kerkelijke verenigin gen, e.d. Zijn afscheidspreek kwam uit Jo hannes 17:22 en 23, het hoge priesterlijk gebed met als thema: 'In Jezus' genadeliefde één'. Ds. De Kieviet verwees naar de verkiezingen in Oost-Duitsland en Letland en het slechten van de Berlijnse muur. "Eendracht maakt macht, zoals in 1940-1945. Ditmaal is de bemoeienis beloond met vrijheid, want om iets moois, iets goed te krijgen, is er eenheid nodig. Onderlinge strijd maakt kapot. Tweedracht maakt on macht. Op wereldlijk niveau zie je veel eenwording, maar op geeste lijk, kerkelijk niveau vaak twee dracht en dat werkt zeer inefficiënt. Hoe eigenaardig, hoe godslasterlijk is dat ook, want bij God is er heelheid, volkomen har monie. Haat en zelfzucht leiden echter tot conflicten, tot onzalig heid. Wat moet God veel verdriet hebben van onze tweedracht. Steeds zoekt hij de gemeente nog op met genadeliefde en Hij is de weg, de waarheid en het leven. Wat een wonder dat Hij Zijn zoon gaf als Paasoffer opdat we het eeuwige leven zouden hebben. Burgers van Gods koninkrijk zijn één in Zijn liefde. Reizigers op weg naar het beloofde land van volkomen eenheid, want Hij is de enige middelaar voor uit onenig heid verlosten. Jezus Christus is de enige pleit- grond met wie je bij God kunt verschijnen. Door Zijn liefdevolle eenheid kun je verlost worden en Zijn schatten ontvangen. Vlucht dan naar Hem, want Hij wil het verderf niet. Er zijn echter twee soorten men sen: vromen in Jezus Christus en vromen in zichzelf, uit genade ge redden en wegens ongehoorzaam heid verlorenen, uitverkorenen en verworpenen. De Bijbel is wel het meest verkochte boek, maar niet het meest gelezen boek. Wij zijn verscheurd door zelfzucht, gekra keel, onenigheid, twist, nijd en vrome liefdeloosheid. Hoe kan er twist heersen in kerken als er lief de in God is? Laat u zich door Hem leiden en kent u een veranderd, door de Heilige Geest geheiligd nieuw le- Tijdens de afscheidsdienst van ds. A.J. de Kieviet, zon dagmiddag in de N.H. Kerk te Oud-Vossemeer was de sa menzang uit: Gezang 72 uit de bundel 119 gezangen: 1, 2, 3, 4 en 5, Psalm 84: 1, 2 en 5, Psalm 84: 3 en 4, Psalm 89: 7 en 8, Psalm 133:1, 2 en 3 en Psalm 79:7. ven? Die vragen moeten positief beantwoord worden, wil u een ge lukzalige toekomst hebben. Ai het andere is tekort. Gan dan tot de Heere voorbidden Die alles voor u heeft over gehad. Wees ook mijn redder, Lam van God. Wie oprecht in gebed tot Hem komt, wordt niet weggestuurd. Hij wil uw rechtvaardigheid. Doe de harte- en gemeentedeur op slot voor de genadeloze, zondige we reld, maar vraag de Heere Jezus de deur open te doen. Wie verkiest u: maakt u het hokje rood met eigen bloed of met Je zus' bloed? Leer sterven aan uzelf. Dat Hij uw alles moge zijn. Als u-zich om uw levenswij haast, dan wordt u van een, zelfzuchtige ruzie- en scheurmaker een saam binder van Jezus Christus. De stervende kerk kan dan weer een wervende kerk worden. Ook al doet dit afscheid pijn en blijft u uit het oog en eenmaal uit het hart, als u maar niet uit Gods genadeverbond blijft, waar geen verdeeldheid is, maar de volko men heerlijkheid." Ds. De Kieviet besloot met de woorden uit Efeze 4 over de een heid van het geloof, elkaar oot moedig, zachtmoedig en lankmoedig te verdragen in liefde, de eenheid van geest behoudend door de band van de vrede. Vele kerkgangers maakten van de gelegenheid gebruik om het ver trekkende predikantsgezin in de consistorie nog de hand te druk ken. In de introductieafdeling behaal den B. van Bavel en M. de Moor (Concordia), concertslagwerk, de le prijs. Joyce Pul (Concordia), klarinet, 2e pr. Rosemarie Pans en Marscha v.d. Wal (Concordia), klarinet, le pr. In de derde afdeling was er een le prijs voor Marscha v.d. Wal (Con cordia), klarinet. Dominique Goedebuure (Accelerando) werd le op bugel. L.C.W. Vroegop (Ac celerando), bariton, werd ook le en promoveerde. Nad ja Goede buure (Accelerando), bugel, ein digde ook als le, evenals G.J. Goedegebuure (Accelerando) op trombone. In de tweede afdeling was er een 2e prijs voor Robert Lupker (Ac celerando), trompet. Annemarie van Pul (Concordia) werd 2e op fluit. Een zelfde prijs was er voor Jeroen Huiskamp (Tholen). In de eerste afdeling ging er een le prijs naar Carla Visser (Tholen) op klarinet. Erik Manneke (Euter pe) was le op bugel. Corrie Bijl (Concordia) kreeg een hoofdprijs voor fluitspel. In de ere-afdeling (de hoogste af deling) ging de hoofdprijs naar Bram Goedebuure (Accelrando) op alt sax. Prestaties muzikanten Euterpe in introductieafdeling: Mariëlle Wes- dorp, bugel, 2e pr. en een plaat sing in de derde afdeling. Angelina Lindhout, cor hoorn, le pr., Annemarie Kloet, waldhoorn, 2e pr., Suzanne Donken, bugel, 2e pr., Haiko te Kulve, trompet, le pr., Marjolijn Taalman, bugel, 2e pr., Nelieke Rip, bugel, 2e pr., Er ik Manneke, bugel le pr. Resulta ten waar de besturen trots op zijn. Neem nu een abonnement. Voor slechts 73 cent per week wordt volop informatie over Tholen en St. Philipsland verstrekt. Bel nu 01665-2752 of vul de bon in en u krijgt de Eendrachtbode een maand gratis. Naam Adres. Woonplaats.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 15