Ploeg Arie Suarez wint overtuigend AIL SPS loopt voor licht Twee F-pupillen SPS sportman van het jaar Alleen PVAB geregistreerd Harm Wiersma begeleidt verrassing voor veel daminsiders Mini-zaalvoetbaltoernooi in de Wellevaete mogelijk 's avonds Jan Verreijen stopt bij NVS Tholense Boys weerstaat NSW tycddett 'Kofi Donderdag 4 januari 1990 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT 13 voetbal programma Trainer reikt alternatieve sportprijzen uit Tholen mag dan in 1989 geen gemeentelijke sportman, -vrouw of -ploeg hebben, voetbalvereniging SPS heeft er twee! De F-pupillen Edwin Geuze en Mark Smit (beiden uit Scherpenisse) kregen woensdagmiddag uit handen van hun trainer J. v.d. Reijst een beker uitge reikt wegens hun prestaties op sportgebied het afgelo pen jaar. Op formidabele wijze is Toby Hage uit Tholen als overwinnaar uit de herkamp bij de Nederlandse kam pioenschappen voor adspirant dammers gekomen. Via een overwinning op Marina Barkel en een remisepartij tegen Kees Thijssen stelde Toby de tweede plaats veilig, welke een WK-finale plaats en een NK-finale plaats oplevert. Prachtig en sportief Veertien ploegen W zaalvoetbal Molier wint tournooi Caraco Monsterscore l'Esperance Feyenoord jeugd dinsdag bij WHS Kantine oefenvoetbal Enorm enthousiast Brazilië Goede voorbereiding Geen risico Sponsoring Guppies winnen oudejaarstournooi "GEDULD KOOP JE NIET PER ONS, Afscheidswedstrijd tafeltennisser Johan Snoep 1 autobedrijf krebbekx Na ruim 10 jaar nieuwe gezichten in kantine Om de nieuwe lichtinstallatie op het trainingsveld te bekostigen hield voetbalvereniging SPS zaterdag een sponsorloop. Totaal 56 leden brachten f. 3.505,55 bij elkaar voor dit doel. Het bestuur was tevreden met dat resultaat, maar teleurgesteld dat slechts 14 senior leden aan de loop meededen. Toby Hage overtuigend winnaar herkamp N K-ad spiranten dammen Kees Thijssen uit Rosmalen heeft het moeilijk tegen Toby Hage rechtsin de herkamp voor het Nederlands kampioenschap dammen. Voorzitter Van der Wéele van de beheerscommissie van de Wellevaete reikte de eerste prijs van het mini-zaalvoetbaltoernooi uit aan v.l.n.r. Nico Hage, Ab Westdorp, Arie Suarez, Kees Westdorp en knielend Sander Goedegebuure en Rien Fase. tweede dag niet meer bij was, wa ren de Eendracht Boys helemaal van slag. Het mini-zaalvoetbaltoernooi leek vorig jaar aan een zijden draad te hangen omdat de organi satie voor Wim Scherpenisse, be heerder van sportzaal de Wellevaete, te omvangrijk werd. "Ik kreeg echter zoveel verzoeken om tussen Kerst en Oudejaarsdag opnieuw dit evenement te organi seren, dat ik het toch weer heb ge daan. De volgende keer willen we de twee poules 's avonds laten spelen van zes uur tot half twaalf in plaats van overdag. Daarmee komen we tegemoet aan degenen die moeten werken. Alleen de laatste wedstrijddag is dan over dag", aldus organisator Wim Scherpenisse. De voorzitter van de beheerscom missie van de Wellevaete, dhr. M.Ph. van der Weele, reikte vrij dagavond de prijzen uit. Hij sprak over een 'prachtig en spor tief' toernooi. "De veertien ploe gen hebben voor een goede klassering geknokt", zo had Van der Weele op de tribune ervaren. Naast de prijsuitreiking trok Van der Weele nog een lot voor een bal van Oranje international Marco van Basten. Winnaar werd Ko Je- roense. De einduitslag: 1. Abonar St. Annaland 12 p 2. Schot Tholen 8 p 3. Flamingo's St. Annaland 7 p 4. Fijnproever St. An. 6 p en beter doelgemiddel- de 5. WHS St. Annaland 6 p 6. Eendracht Boys St. Maartens- dijk/Tholen 2 p 7. Bizarre St. Maartensdijk 1 p. Met 14 ploegen waren er 2 minder dan vorige keer. Woensdag 27 de cember begon poule A met Fijn proever, WHS, De Kaai 2, Schot, SHF, Smash en Flamingo's. Don derdag volgde poule B en PZN, Abonar, Smalstad, Eendracht Boys, De Kaai 1, Combi en Bizar re maakten er een spannende wedstrijddag van. Tijdens de voorronden duurden de wedstrijden een kwartier. Er kwamen steeds drie spelers binnen de lijnen, de reserves(er mocht constant worden gewisseld) zaten achter het telbord. Van eigen helft mocht er niet worden gescoord en de verdediging mocht niet in het vierkant voor het doel staan. Ge beurde dat toch, dan volgde er een strafschop vanaf het middelpunt van de zaal, waarbij er geen verde diging in het doel mocht staan. Spelen via de muur was toege staan. Achterbal was er alleen wanneer de bal achter het doel lag. Zaterdag 6 januari uur Veerse B.-Stavenisse(Melis) 14.45 SPS 2-Capelle 2(Potappel) 12.30 Smerdiek 2-VVC 2(vGeel) 14.30 Noad 2-Stavenisse 2(vAndel) 12.30 WHS 4-ZPR 2(dGreef) 12.30 Thol.Boys 3-Noad 3(vt Ende) 14.45 Stavenisse 3-Dinteloord 4(Coppens) 14.45 WHS 5-Thol.Boys 4(Wezenberg) 14.30 ZPR 3-SPS 4(Theuns) 14.30 Dinteloord 5-Noad 4(Koremans) 14.30 Smerdiek 3-VVC 6(Slabbekoorn)14.30 FSV 6-Thol.Boys 5(Bastiaansen) 14.45 Klundert 5-Smerdiek 4(vRysbergen) 14.30 Dinteloord-Thol.Boys(vr.) of gra- veltourn. 13.00 RBC 2-WHS l(vriendsch) 14.00 WHS 2-NVS l(vriendsch) 14.30 Zondag 7 januari uur Vosmeer-Luctor Dinsdag 9 januari uur WHS-Feyenoord jeugd(Hopmans) 19.00 Donderdag 11 januari uur VVC-Thol.Boys 19.30 SPS 2-Thol.Boys 2 19.30 Het eerste zaalvoetbaltournooi van Caraco Boys is gewonnen door Molier-Impac. Deze ploeg, die uit komt in de hoogste klasse van de Ne derlandse competitie, was voor iedereen te sterk. Alleen de organise rende vereniging kon de winnaars - dankzij een 1-1 gelijkspel - een puntje afpakken. Tegenvallend was de presta tie van hoofdklasser Bizarre, dat door gelijke spelen tegen SHF en Caraco Boys slechts twee punten behaalde. De einduitslag na zes gespeelde wedstrij den: 1. Molier-Impac 11 p., 2. FC Cromwiel 8 p., 3. Caraco Boys 7 p., 4. SHF 6 p., 5. Batavieren 5 p., 6. De Sport ('s-Gravendeel) 3 p., 7. Bizarre 2 P- l'Esperance profiteerde ervan dat bij tegenstander Oude Molen twee be langrijke schakels ontbraken. Bij de rust leidden de Thoolse dames al met 9-0 en ook in de tweede helft kwam l'Esperance geen moment in de pro blemen, zodat het uiteindelijk 11-0 werd. Voor de rust scoorden Anja v.d. Repe (3x), Maja Vermaas en Marrie Fase (elk 2x), Hanna Moerland en Marjan Verhoef. Na de pauze brach ten Hanna Moerland en Anja v.d. Re pe nog een treffer op hun naam. Het jeugdelftal van sportclub Fey enoord dat uitkomt in de landelij ke competitie speelt dinsdagavond 9 januari om zeven uur tegen het eerste elftal van WHS. De wedstrijd kon eind vorig jaar wegens de mist niet doorgaan, maar de Rotterdammers bleken bereid om alsnog naar St. Anna land te komen. Na vijftien jaar houdt Jan Verreij en uit Oud-Vossemeer op met het trainen van standaardelftallen. Aan het eind van dit seizoen sluit hij een vijfjarige periode bij NVS in Nieuw-Vossemeer af, waar hij twee keer kampioen werd. Daar voor trainde hij drie seizoenen zijn eigen club Vosmeer, na zeven seizoenen de hoofdmacht van SC Stavenisse onder zijn hoede te hebben gehad. Met beide Thoolse teams vierde hij één keer een kam pioenschap. De opvolger van Ver reijen bij afdelingseersteklasser NVS wordt Kees v.d. Reest, speler van Steenbergen en afkomstig uit Sint-Annaland. D-ainer Jos van Loenhout heeft nog een jaar bijgetekend bij SC Stavenisse. Hij is op dit moment aan zijn tweede seizoen bezig bij de afdelingstweedeklasser. Voor de gemeenteraadsverkiezin gen in maart heeft zich als enige de PVAB in St. Philipsland laten registreren. Plaatselijke afdelin gen van landelijke partijen als PvdA, SGP, CDA, VVD, RPF en GPV hoeven zich niet apart te la ten registreren. Wel moesten niet- landelijk gebonden partijen dat doen, wanneer men tenminste on der eigen naam aan de verkiezin gen wil meedoen. Op Tholen zijn er momenteel geen plaatselijke partijen in de ge meenteraad vertegenwoordigd en niemand heeft zich ook laten re gistreren. In St. Philipsland zijn er twee: de Partij Voor Algemene Belan- gen(PVAB) van de raadsleden A.P. Kornaat en C. den Braber en Gemeentebelang van wethouder A. Kosten. De laatste mag nu niet onder die naam meedoen aan de verkiezingen. Er komt alleen een nummer boven de kandidatenlijst te staan. Provinciaal arts. Sinds 1 januari is de heer A. Felius mevrouw D.D. van Fraassen opgevolgd als pro vinciaal arts jeugdgezondheids zorg van het Kruiswerk in Zeeland. I Vossemeerder v.d. Reijst - die de SPS-jeugd voor het derde jaar traint - kwam tot deze alternatieve uitreiking nadat hij in de E.B. las, dat het gemeentelijk sportgala de finitief niet doorging wegens ge brek aan kwaliteit. "Persoonlijk vind ik dat, gezien het toch gerin ge aantal van de Nederlandse sportbeoefenaars dat in de ge meente Tholen woont, de eisen voor zo'n sportprijs minder hoog gesteld moeten worden. Moet dan iemand persé een superprestatie leveren? Da's niet reëel," vindt v.d. Reijst. Hij vindt het erg belangrijk dat jeugd gaat sporten en ziet de ge meentelijke sportprijs dan ook als een hart onder de riem. "Ik vind dat je als gemeente om je heen moet kijken en sporters moet acti veren. Maar ga niet zeggen: de prestaties zijn te gering. Waarom zou je een Toby Hage, met een vierde plaats op het Nederlands damkampioenschap, geen sport man maken? En zo zijn er wel meer sporters op Tholen." Van de "Deze maken immers het meeste gebruik van de verlichting'aldus voorzitter R. Elenbaas. Hij wilde echter niets zeggen ten nadele van de leden die wél hun beste beentje voorzetten voor SPS. "Dit is een vaste groep waarop je altijd kunt rekenen en dat is ook een prettige gedachte." 's Morgens om elf uur gingen 42 jeugdleden van start om een uur lang te lopen. Dat leverde f. 1.853,05 op. 's Middags was het de beurt aan de senioren, die van twee tot vier uur de tijd hadden om zoveel mogelijk rondjes in de looppas af te leggen. Ondanks het kleine aantal deelnemers bracht dat f. 1.653,50 op. De verlichting op het trainings veld is geleverd door Technisch Bureau Visser b.v. en bestaat uit twee masten, gemaakt door car rosserie Elenbaas. De speciale la klaag werd gespon sord door Akzo coatings. De masten staan 20 meter boven het maaiveld en zijn voorzien van lampen (elk met een vermogen van 2000 Watt) met een spiegel- constructie voor optimale licht- bundeling. Na de sponsorloop stond voorzit ter Elenbaas stil bij het echtpaar Dien en Leen Poot, dat na 10 1/2 jaar stopt met de exploitatie van de SPS-kantine. Zij zochten al ge ruime tijd naar een eigen horeca bedrijf en nemen vanaf volgende Tholense Boys heeft het oefenduel tegen eersteklasser NSW uit Nu- mansdorp met 2-2 afgesloten. De geel-zwarten compenseerden het technisch betere spel van de be zoekers door een grote werklust en inzet. Na twintig minuten nam Tholen verrassend de leiding, toen Erwin de Nijs uit een vrije trap de bal langs de keeper in het doel joeg. NSW profiteerde van een verkeerde uittrap van doelman Hogendoorn om de stand gelijk te trekken. Uit een snel genomen vrije trap kwamen de bezoekers nog voor de rust op voorsprong. Ook Tholen kreeg meerdere kan sen, maar de snelle Leon van El- zakker had te weinig lef in zijn spel om de kansen af te maken. Na de rust eenzelfde spelbeeld. Halverwege de tweede helft werd Hassan Eljilali in de diepte aan gespeeld, maar ook hij aarzelde te lang. Daarna had Van Elzakker pech toen zijn hakbal via de bin nenkant van de paal langs de doellijn rolde, doch niet er over heen. De gelijkmaker kwam toch van Van Elzakker, nadat hij een goede aanval met een schot af rondde. Vanaf dat moment had Tholense Boys wat meer lef, maar de ploeg wist niet aan de leiding te komen. De uitslag was, gezien het spel, terecht. De reserves van Tholense Boys le den tegen NSW 2 een 0-3 neder laag. Met de rust stond het nog 0-0. WHS 1-Meto 1 5-1, Dosko 1-WHS 1 2-2. Reijst vindt het geen excuus dat geen kandidaten bij de commissie sport zijn aangemeld. "Als je we kelijks de krant leest, ben je ook op de hoogte van de prestaties die Tholenaren op sportgebied leve ren. Dan heb je de aanmeldingen niet nodig." Bij SPS traint Van de Reijst twee 'enorm enthousiaste' elftalletjes ("Ik ben met 3 F-jes begonnen, nu heb ik er 19") die iedere trai ning aanwezig zijn. Het ene elftal bestaat uit 5- en 6-jarigen en het andere uit 7-jarigen (die gaan vol gend seizoen over naar de E- pupillen). Voor beide elftallen or ganiseerde de jeugdtrainer on langs wedstrijdjes en aan de hand daarvan beoordeelde hij de voet ballertjes. Het SPS-bestuur ging met zijn plan accoord en zodoen de worden Edwin Geuze en Mark Smit woensdagmiddag - in het bijzijn van hun medespelers en de moeders - gehuldigd als 'sport man van het jaar 1989'. week café Zeeland's Welvaren in Scherpenisse over. Ook Joke Jan sen hield er na 10 1/2 jaar mee op en de voorzitter wilde dat niet on gemerkt voorbij laten gaan. Beide dames kregen een ketting met hanger, waarop de inscriptie 'Be dankt SPS' en een boeket. Voor Leen Poot was er een horloge met inscriptie. De voorzitter bedankte de drie kantine-mensen voor alle goede en gezellige jaren en wenste het echtpaar Poot een goede toe komst in hun eigen bedrijf. Hans en Jenny Goudzwaard worden de nieuwe gezichten in de SPS- kantine. Tot besluit werden op het trainingsveld de lichten aangezet, zodat iedereen even de nieuwe lampen kon zien branden. Voor de dammer van damclub De Eendracht betekende de uitslag een grote opluchting, want aan het begin van de herkamp stond Toby er zeer slecht voor met zijn S.B. punten. Als de herkamp on beslist zou zijn gebleven, was hij buiten de boot gevallen. Volgens jeugdcoördinator van de KNDB, dhr. Dijkstra, is Toby een grote verrassing voor veel damin siders. Hij was zeer ingenomen met het feit dat de jonge Thole- naar zijn keuzeplaats in de halve finales op een meesterlijke wijze waar maakte met een zilve- renplak. Dijksta vertelde dat de WK te Par- thenay in Frankrijk nog lang niet zeker is. In tegenstelling tot voor gaande jaren heeft Frankrijk zich nog niet aangemeld als organise rend land. Andere mogelijke lan den voor WK organisatie zijn Brazilië, Suriname en de Sovjet- Unie. De kans dat de WK in Ne derland wordt gehouden, is miniem. Toby Hage krijgt tijdens zijn voorbereiding op het WK een aantal trainingsstages bij ex- wereldkampioen Harm Wiersma. Deze bekende grootmeester zal een aantal partijen van hem ana lyseren, persoonlijk met hem doornemen en van kritiek voor zien. Ook zal Wiersma een aantal partijen van Russische tegenstan ders behandelen. Torenhoog favo riet voor de Wk-titel is huidig Met 4 punten voorsprong op de ploeg van Schot uit Tholen heeft het team van Arie Suarez overtui gend het mini- zaalvoetbaltoernooi in sportzaal de Wellevaete te St. Annaland ge wonnen. De onder de naam Abonar uitko mende ploeg won alle wedstrijden tijdens het driedaagse evenement. "Onze spelers pingelen niet, maar hebben veel voor elkaar over", zo verklaart Arie Suarez het succes. "Wij spelen naar elkaar over en zorgen bij een counter steeds twee man erbij te hebben", aldus de spits uit WHS 1. Zijn medespelers waren Rien Fase jr., Nico Hage, Sander Goedegebuure, Kees West dorp en Ab Westdorp, vanwie de laatste twee vorig jaar ook deelna men aan het mini- zaalvoetbaltoernooi, maar dan in een andere ploeg. Het team van Tholense Boys speler Johan Schot bood Abonar nog het beste tegenstand. SHF uit Scherpenisse, dat drie keer de wis seltrofee won, werd vrijdagmor gen in de kwartfinale uitgeschakeld. De Eendracht Boys leek met Pierre van Hooidonk van RBC 1 binnen de gelederen hoge ogen te gaan gooien. Het team van Smerdiek-speler Wim Scher penisse won de eerste dag alles, maar toen Van Hooidonk er de wereldkampioen Igor Koyfman, een van de meest talentvolle Rus sische spelers. De kans dat een niet-Rus kampioen wordt, is vrij klein, want in de Sovjet-Unie zijn er een paar speciale damscholen die al vele kampioenen hebben klaargestoomd voor een hoge damtitel. Toby Hage heeft zijn goede prestaties in de herkamp te dan ken aan een goede voorbereiding van zijn openingsspel. Hij wilde persé winnen van Marina Barkel en remiseren tegen Kees Thijssen, want de laatste achtte Toby toch de sterkste van de twee. In Wester- haar begon Hage met zwart tegen Marina te werken aan het beheer sen van vleugels, via een voorpost op veld 27 en een halve hekstelling aan de andere kant van het bord. Zijn tegenstander probeerde alle complicaties te vermijden en ruil de zich uit de hekstelling. Toby kreeg daardoor een licht positio neel voordeeltje wegens een zwak ke witte randschijf op veld 26. Na voltooiing van een olympische formatie vervolgde wit met een kerkhof ruil. Hiervoor kreeg zwart reële winstkansen via het uitdunnen van wits lange vleugel. Toby bracht heel vakkundig een niet te pareren offerdreiging tot stand, wat hem een goede door braak opleverde. Inmiddels waren beide spelers in tijdnood geraakt en verzuimde de Tholenaar een goede winstvariant te spelen. Vlak voor de tijdscontrole offerde Ma rina ten onrechte een schijf, waar na Toby de stelling op welhaast professionele wijze naar winst wist te leiden, al had hij daarvoor wel een tweede dam nodig. De tweede herkamppartij tussen Kees Thijssen en Marina Barkel eindigde na een langdurig gevecht in remise. Voor Toby Hage was de ze uitslag zeer gunstig, want nu had hij in de derde partij genoeg aan remise. Toby nam vrijdag in Meulvliet in Tholen geen enkel risico in de laatste herkamppartij. Hij opende behoudend klassiek. Een kleine onachtzaamheid van Kees Thijs sen gaf wit de mogelijkheid zich terug te ruilen met een zwakke zwarte randschijf op veld 2. Een tweede, minder nauwkeurige zet van zwart, werd door Toby zonder pardon afgestraft met een gunsti ge 4 om 4 ruil. De witte lange vleugel werd vervolgens goed ont wikkeld, het leverde de Tholenaar zelfs een betere stelling op. Al op de 35ste zet zat zwart in tijdnood, Toby bood op dat moment heel tactisch remise aan, nadat hij een dubbele dreiging in de stelling had I De kruisfinales duurden vrijdag morgen 25 minuten, de wedstrij den in de finalepoule 's middags 12 minuten. Uitslagen poule A: 1. SHF 10 p 2. WHS 10 p 3. Fijn proever 8 p 4. Schot 8 p 5. Flamin go's 4 p 6. Smash 1 p 7. Kaai 2 1 p. poule B: 1. Abonar 10 p 2. Eendracht Boys 10 p 3. PZN 7 p 4. Smalstad 5 p 5. Kaai 1 4 p 6. Combi 3 p 7. Bi zarre 3 p. kruisfinales SHF-Bizarre 7-8, Abonar-Kaai 2 24-1, WHS-Combi 8-6, Eendracht Boys-Smash 14-3, Fijnproever- Kaai 1 11-3, PZN-Flamingo's 6-9, Schot-Smalstad 11-4. De winnaars gingen door naar de finalepoule, finale Bizarre-Abonar 3-8, WHS- Eendracht Boys 9-6, Fijnproever- Flamingo's 2-2, Schot-Bizarre 5-2, Abonar-WHS 6-2, Eendracht Boys-Fijnproever 2-9, Flamingo's- Schot 4-4, Bizarre-WHS 4-6, Abonar-Eendracht Boys 11-5, Fijnproever-Schot 2-2, Flamin- go's-Bizarre 4-4, WHS- Fijnproever 1-0, Abonar-Schot 8-1, Eendracht Boys-Flamingo's 3-5, Bizarre-Fijnproever 3-10, WHS-Schot 3-8, Abonar- Flamingo's 3-2, Eendracht Boys- Bizarre 11-9, Fijnproever-Abonar 5-9, WHS-Flamingo's 3-4, Schot- Eendracht Boys 9-6. gebruikt. Kees Thijssen koos eie ren voor zijn geld en stelde daar mee een WK plaats veilig. Bij analyses achteraf bleek dat Toby zelfs gewonnen stond! Het zal voor Toby Hage de ko mende jaren moeilijk worden zich te handhaven bij de nationale damtop. Naarmate een dammer op een hoger niveau gaat dam men, stijgen de kosten van studie materiaal, reizen en toernooideelname navenant. Op Met een kleine 100 enthousiaste vol leyballers is vrijdag het zo langzamer hand traditionele oudejaarstournooi van AVC gespeeld. Er kon worden in geschreven vanaf de B-jeugd tot onbe paalde leeftijd door zowel competitie als recreatiespelers en introducees. Zij werden qua leeftijd en sterkte ge mengd in teams verdeeld. AVC heeft zo'n 150 leden, waarvan de mini's (8-12 jr.) en de C-jeugd (12-14 jr.) van deelname waren uitgesloten. Dat zijn zo'n 50 leden, zodat het aantal van bijna 100 deelnemers een goede op komst betekende. Er werd gespeeld in twee poules en ieder team speelde vijf wedstrijden, zodat iedereen elk half uur een kwar tier aan bod kwam. De meest vreemde namen (van de teams) werden omge roepen: de Doopies, de Guppies, de Sneeuwklokjes, 't Zooitje, Gillende Keukenmeiden e.d. In de pauze was er eerst gebak en later, vóór de kruisfina les, nog oliebollen. Uiteindelijk won nen de Guppies, maar alle anderen waren eveneens winnaars, want mee doen was het belangrijkste. In de kan tine volgde na afloop nog een verloting, waarna een groot aantal deelnemers nog enkele uurtjes gezellig doorbracht. Zaterdag 13 januari gaan de volleybal lers weer serieus van start. Voor alle teams (uitgezonderd heren 1) is er die dag een thuiswedstrijd in Meulvliet gepland. maar de echte vakopticien brengt het nog op", filosofeerde professor van Piekeren. En vak manschap zou dezelfde slagzin kunnen hebben als vliegen: "'t Is goedkoper dan u denkt!" "Kijk eens naar mijn nieuwe bril, vrouwtje". "Prachtig", bewon derde zij. "Een hele dure natuur lijk weer". "Nee, nee", verbeterde haar man, "een betere van een heel secure opticien. Velen vliegen erin met die lage prijzen. Wie een bril koopt, koopt ogenzorg. En dat is het beste nét goed ge noeg. Het oogmerk van OPTICIEN VAN MIL en ook van mij is: nooit knoeien met het kostbaarste be zit: ogen!" ARN. van MIL Bergen op Zoom WOUWSESTRAAT 8 Advertentie I.M. Om twee uur zaterdagmiddag or ganiseert Smash '76 in sportzaal de Wellevaete te St. Annaland een afscheidswedstrijd voor Johan Snoep. Na tien jaar in het eerste team te hebben gespeeld, zegt hij Smash vaarwel in verband met zijn vertrek naar Dordrecht. Het bestuur heeft hiervoor enkele oudgedienden uitgenodigd. Na de mogelijk spannende wedstrijden wordt er in de foyer op een leuke manier teruggeblikt op het tafel- tennisverleden van Johan Snoep. Alle belangstellenden zijn vanaf twee uur welkom. korte termijn zoeken Toby Hage en zijn begeleider van de Thoolse damclub sponsors voor deelname van Toby aan het Golden Prague toernooi, dat in de Paasvakantie in Tsjechoslowakije wordt ver speeld. Toby heeft nog geen erva ring met buitenlandse toernooien en heeft slechts twee keer tegen Russen gedamd. Golden Prague zou daarom voor Toby een ideale voorbereidingstoernooi voor het Wk kunnen zijn, want het aantal meespelende Russische dammers is er altijd groot. Het is voor zijn damcarrière te hopen dat hij in Praag kan meespelen. PRiNS REINIERSTRAAT 3 STEMBERGEN TELEFOON 0-1670-6-56' TOYOTA Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1990 | | pagina 13