groeit en heeft plaats voor 2 G O B U O 2 o. O werk dicht bij huis: bij Budelpack opTholen. 8 EENDRACHTBODE, DE THOOLSE COURANT Donderdag 28 december jat e Het bedrijf. Budelpack verpakt op auto matische machines een paar honderdmiljoen verpakkin gen per jaar. Er staan 25 verpakkingslijnen in 8.000 m2 volledige gesepareerde pak- ruimtes. Het gaat daarbij om levens middelen, pharmaceutische produkten, cosmetica, druk werk, diervoeding, technische artikelen, enz. Budelpack is marktleider in Nederland. Met een team van ruim 125 medewerkers willen wij onze positie verder uitbouwen. vvVTÜ V3i De funktie. Onze technische dienst ver vult een spilfunktie binnen het bedrijf. Iedere week worden er 5 verpakkings projecten opgestart, waar voor de machines moeten worden aangepast. Creatieve monteurs kunnen bij Budelpack hun hart uit leven. LTS'ers, MTS'ers, machinisten enz. die een nieuwe uitdaging zoeken, zouden best wel eens in ons team kunnen passen. Onze beloning is volstrekt in overeenstemming met uw kunnen! De funktie. Onze elektriciens installeren en onderhouden de verpak kingsmachines. Ze koppelen de besturingssystemen van de verschillende machines in verpakkingsstraten aan elkaar. De elektriciens bouwen daar voor de schakelkasten en installeren en programmeren plc's. Dit is de baan voor de elektri cien met visie die ook nog een prima beloning op prijs stelt! De funktie. De verpakkingsmachine- operator's worden in ons eigen bedrijf opgeleid om verpakkingsmachines te bedienen. Ze geven daarbij leiding aan een kleine groep van medewerkers, met wie ze samen een compleet eind- produkt tot stand brengen. Voor de man of vrouw met leidinggevende capaciteiten en technische kennis is dit een uitdagende baan die goed wordt beloond! Reageren? Als wij uw belangstelling hebben gewekt, is het eerste dat u kunt doen het aan vragen van een informatie brochure over Budelpack. Daar zit dan gelijk een sollici tatie-inlichtingenformulier bij Eén telefoontje is voldoende om te ontdekken of er mis schien ook voor u in de toe komst mogelijkheden liggen bij Budelpack. Bel met Calista Timmermans, telefoon 01662-2351. Zij stuurt u dan snel de gewenste informatie thuis. 3

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 8