Vraag 't gratis boekje aan. beter. Normaalgesproken is er niets leuker dan loonsver hoging. Maar u wordt ineens een stuk minder enthou siast, als u daardoor boven de ziekenfondsgrens van f.50.900,- bruto uitkomt. U moet zich dan particulier gaan verzekeren. En u vraagt zich af of u er dan per saldo niet op achteruitgaat, in plaats van vooruit. Gelukkig valt dat in de praktijk nogal mee. Per slot van rekening hoeft u geen zieken fondspremie meer te betalen. U houdt dus een aardig bedrag over, waarmee u vaak al voor een groot gedeelte de overstap van ziekenfonds naar particuliere ziektekostenverzekering kunt maken. Om dat nu op een zo verantwoord mogelijke manier te doen, heeft Zilveren Kruis een informatief boekje geschreven. Zeg maar een recept om niet ziek, maar beter te worden van uw loons verhoging. In dit boekje staan talloze tips en adviezen. Het vertelt u waar u zoal op moet letten bij het selecteren van een verzekeringsmaatschappij en welke mogelijkheden er allemaal zijn. In totaal zijn er meer dan 100 ziektekostenverzekeringen. Eén daarvan is de Variabele KruisPolis van Zilveren Kruis. De verzekeringen vertonen een groot aantal overeenkomsten. Maar op belangrijke punten kunnen de verschillen ook ver uiteenlopen. U moet bijvoorbeeld goed in de gaten houden of'n verzekering beperkingen of uitsluitingen bevat, die u wel eens in vervelende financiële problemen zouden kunnen brengen. Of en vooral hoe u in het buitenland verzekerd bent. Of u wel 24 uur per dag bij uw verzekeringsmaatschappij terecht kunt met uw vragen of problemen. Of er wel snel genoeg wordt uitbetaald. En dan de hoogte van de premie. U wilt natuurlijk zo goed mogelijk verzekerd zijn voor zo weinig mogelijk geld. Kijk daarom ook of u uw premie kunt verlagen door het nemen van een hoger eigen risico. Kortom, als u een goede keus wilt maken voor een particuliere ziektekostenverzekering, dan moet u dit gratis boekje beslist aanvragen. We rekenen u dan meteen voor hoe voor delig de Variabele KruisPolis van Zilveren Kruis voor u is. Geheel vrijblijvend uiteraard. Premievoorbeeld Gezin bestaande uit man (28), vrouw (27) en een kind (2) betaalt bij een eigen risico van f. 250,- een maandpremie van slechts f. 225,05*. Ook andere eigen risico's zijn mogelijk. Exclusief wettelijke bijdrage. Premies per 01.01.'90. Dan weet u tenminste zeker waar u per 1 januari 1990 aan toe bent. Natuurlijk kunt u ook gratis bellen. Het telefoon nummer is: 06-0123 (tijdens werkdagen tot 21.00 uur). •Aankruisen wat zilveren KruisZiektekosten Als u ziek wordt van uw salarisverhoging, ver wijzen wij u graag door naar dit boekje. Naam: Straat: Stuur mij het gratis boekje met meer informatie over: 'Uit het ziekenfonds. En dan?' DM V' Postcode/Plaats: Stuur mij meteen een geheel vrijblijvende offerte voor de (Variabele) KruisPolis met een eigen risico van: f.100,- f.250,- f.500,- Df. 1.000,- f. 2.000,- (Voor alleenstaanden geldt een lager eigen risico.) Geboortedatum man: Geboortedatum kind(eren): Telefoon overdag: vrouw: 's avonds: Gewenste verzekeringsklasse: klasse 3 klasse 2B klasse 2A Ik wil informatie over de Tandartsverzekering. Ik ben nu verzekerd bij: Deze bon in gesloten envelop zonder postzegel sturen naar Zilveren Kruis Ziektekosten, Antwoordnummer 113, 4330VB Middelburg.^ van toepassmg is.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 12