Voorlichting over project Kanaalzone Bescherming grondwater ISLMG tVMmm DUSGEFELICITEERO Verloren en gevonden Sanering woonwagencentra Donderdag 15 juni 1989 Visie gevraagd Voorlichting IX BHKOHP Provinciale Staten van Zeeland vergaderen op vrijdag 23 juni a.s. Op de agenda staan 22 punten, variërend van wegen aanleg tot bibliotheeksubsidie en van milieubeheer tot beroe- penvoorlichting. Wegverbetering Milieufonds Onderwijs en bibliotheken Bootdiensten Archief en film Diversen Rijksscholen gemeenschap P. Canisiusschool Chr. mavo Tholen Thoolse scholengemeenschap voor Ito/lhno/mavo MAVO LHN0 LTO Mollerlyceum Roncalli s.g. Zeeuwse Muziekschool Verloren voorwerpen PAK EVEN UW ZAKBOEKJE Gevonden voorwerpen: ABDIJ In de Zeeuws-Vlaamse Kanaalzone liggen woningen en bedrijven vaak dicht bij elkaar. Dat gaat niet altijd zonder problemen. Soms beïnvloedt de industrie het woongenot, maar evenzo worden de ge bruiksmogelijkheden van bedrijfsterreinen beperkt doordat dichtbij woningen staan. De problemen in deze industriële zone die loopt van Terneuzen tot Sas van Gent, blijven hiertoe niet beperkt. Ook de verschillende verkeerssoorten zitten er elkaar meer dan eens in de weg. Denk maar aan de bruggen over het kanaal, waar zowel het verkeer op het land als op het water hin der van ondervindt. Van verschillende kanten wordt geprobeerd oplossingen aan te dragen. Het blijkt dan niet altijd even gemakkelijk of goed moge lijk over het eigen werkterrein of belang heen te kijken. En juist in de Kanaalzone geldt dat de oplossing van één probleem vaak weer andere problemen oproept. Om hieraan wat te doen heeft een aantal 'partijen' in de Ka naalzone de handen ineen gesla gen voor het project "Gebieds gerichte benadering Kanaalzo ne Zeeuwsch-Vlaanderen". Het moet gegevens opleveren om beslissingen die nu en in de toe komst - voor het gebied worden genomen meer in samenhang te bekijken. Dat vraagt van de be- hele centrum voor verplaatsing in aanmerking. Dit is kort samengevat de inhoud van het provinciale sanerings- en renovatieplan woonwagencen tra. Dit plan ligt van 15 juni tot en met 15 juli ter visie. In die pe riode kunnen bezwaren tegen het plan worden ingediend bij gedeputeerde staten van Zee land, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Een aantal woonwagencentra in Zeeland is volgens de provincie aan sanering toe. Het gaat om de centra in Goes, Middelburg, Vlissingen, Sas van Gent en Sluiskil. Behalve in Sas van Gent zouden op de andere centra nog wel enkele slopers kunnen blij ven. Voor woonwagenbewoners die niet slopen, moet elders een nieuwe plaats worden gezocht. Maar het is ook denkbaar dat het sloopgedeelte wordt ver plaatst naar bestaande be drijfsterreinen en het woonge deelte voor ten hoogste 15 woonwagens in stand blijft. Al leen in Sas van Gent komt het trokken partijen een eenduidige visie op de Kanaalzone. Overigens zal niet elk probleem dat in het gebied speelt in het project aan de orde komen. Met name zullen zaken worden opge pakt die met zowel het milieu, de ruimtelijke ordening als de eco nomie te maken hebben. Aan het project nemen verschil lende overheden (de gemeenten in het gebied en de provincie als mede de milieuinspectie), het Havenschap Terneuzen, de Ka mer van koophandel, de Kring van werkgevers en de Zeeuwse Milieufederatie deel. Allen zijn vertegenwoordigd in een stuur groep. Nog niet uitgekristalli seerd is hoe de definitieve besluitvorming over het project plaatsvindt. Om de bewoners in de Kanaal zone te informeren over het pro ject wordt op 22 juni 's avonds op initiatief van de stuurgroep in Sluiskil een informatieve bijeen komst belegd, ledereen is die avond welkom in zaal Dallinga, Nieuwe Kerkstraat 5. De aan vang is om 20.00 uur. Het doel, de werkwijze en de stand van zaken van het project zullen daar uitgebreid aan de or de komen. Ook enkele zaken die parallel aan het project lopen zul len kort worden toegelicht. Het gaat om ontwikkelingen die niet kunnen wachten op afronding van het project. Deze wordt in de loop van 1990 verwacht. Een informatieblad waarin het project is beschreven, kan wor den afgehaald op de gemeente huizen in Terneuzen en Sas van Gent. Het kan ook worden aan gevraagd bij het informatiecen trum van de provincie, tel. 01180-31400. Het plan kan worden aange vraagd bij het informatiecen trum van de provincie. Abdij 9 te Middelburg, tel. 01180-31400. De tweede kamer uit gedepu teerde staten van Zeeland houdt dinsdag 20 juni drie achtereen volgende zittingen om beroeps schriften te behandelen over algemene bijstandszaken. De kamer hoort inwoonsters van Terneuzen en Middelburg en de beide gemeentebesturen om achtereenvolgens 10.00 uur, 10.20 uur en 10.40 uur. De openbare zittingen worden ge houden in het provinciehuis, Sint-Pieterstraat 42 Middelburg. IEUWS Staten vergadering Begonnen wordt met enkele waterschaps-zaken. Gedeputeerde Staten stellen voor het aantal gezworenen (dagelijkse bestuurders) van de Zeeuwse waterschappen te ver minderen. Dit strookt met lan delijke studies over doelmatig functioneren van waterschap pen. Bovendien, zo stellen GS, is het aantal gezworenen per waterschap eerder gestoeld op historische gronden dan op on derlinge verhoudingen van omvang. Het advies is nu: Tholen 5 gezworenen (min 2); De Drie Ambachten 6 (-4); Het Vrije van Sluis 6 (-4); Hulster Ambacht 6 (-4); Schouwen- Duiveland 6 (gelijk); Noord- en Zuid-Beveland 7 (-3); Walcheren 7 (-2). Afhankelijk van de situatie bij de verschillende waterschappen, wordt de datum van ingang na der door GS bepaald. Verder stellen GS voor de ope ningstijden van de stembureaus bij waterschapsverkiezingen te bekorten: van 12.00 uur tot 19.00 uur. Hieraan liggen argu menten van efficiëntie en kostenbesparing ten grondslag, alsmede het feit dat voor de wa terschapsverkiezingen de op komst gering is. De heffing van het geschot voor gebouwde en ongebouwde ei gendommen (grond en gebou wen) is tot nu toe gebaseerd op het algemeen Zeeuws water schapsreglement. De andere "waterschapsheffing", de ver ontreinigingsheffing is gegrond op een belastingverordening. Dit laatste willen GS ook voor de heffing van het geschot; in het algemeen kan worden gesteld dat hierdoor de rechtszekerheid beter wordt gewaarborgd. GS vragen de staten een bedrag van ruim twee ton uit te trekken voor het maken van plannen voor verdere verbeteringen (over een afstand van ca. 4 km) aan de weg Oostburg IJzendij- ke. 't Is de bedoeling de weg breder te maken en het fietspad op vei liger afstand te leggen. De uit eindelijke kosten worden op f 2 miljoen geraamd. Vorige week werd in deze ru briek al uitvoerig aandacht be steed aan het voorstel van GS een milieufonds in te stellen. Het gaat om een bedrag van f 50.000,-, bestemd voor het subsidiëren en stimuleren van veelbelovende projecten, waar onder voorlichting en educatie. Vorige week zijn alle bewoners en bedrijven in de vier grondwa terbeschermingsgebieden in Zeeland geïnformeerd over de gevolgen van het in werking tre den van een nieuwe verorde ning voor deze gebieden. In deze verordening wordt de be scherming van het grondwater geregeld. In drie van de vier gebieden - de gebieden rond de waterwin- plaatsen Haamstede, oranjezon en Biggekerke - gelden nu wat strengere regels dan voorheen. Zo zal het niet meer mogelijk zijn een ontheffing te krijgen voor het plaatsen van een tank waar in brandstof wordt bewaard. Op termijn zullen ook bestaande tanks moeten verdwijnen. Voor het vierde grondwaterbe schermingsgebied bij St. Jan steen is nog niet duidelijk welke maatregelen er gewenst zijn. Totdat die duidelijkheid er wel is, zullen in elk geval geen nieuwe activiteiten van bedrijven wor den toegestaan die een risico in houden voor het grondwater. Bewoners en bedrijven in de vier gebieden doen er overigens goed aan activiteiten waarvoor in het verleden al een ontheffing nodig was, vóór 1 juli a.s. aan te melden bij het provinciaal bestuur, voorzover zij er nog geen ontheffing voor hadden. Dit kan van belang zijn om later voor een schadevergoedingsre geling in aanmerking te komen. Wie onverhoopt de verzonden informatie niet heeft ontvangen, kan deze alsnog aanvragen bij het informatiecentrum van de provincie, tel. 01180-31400. M GS willen de Hogeschool Zee land een eenmalige financiële in jectie geven van vijf ton. Het geld komt uit het Welzijnsfonds, het Fonds bijzondere voorzienin gen en uit de algemene midde len van de provinciale begroting 1989. In hun voorstel benadrukken GS de sociaal-economische beteke nis van de hogeschool voor Zeeland. De bijdrage is bestemd ter verbe tering van de infrastructuur (mo derne apparatuur etc.). In december zal voor de vijfde maal de Zeeuwse beroepenma- nifestatie plaatsvinden in Goes. Onderwijs en bedrijfsleven laten hier gezamenlijk zien welke kan sen er voor jongeren op de Zeeuwse arbeidsmarkt zijn. GS stellen voor een subsidie van f 30.000,- te verlenen in de orga nisatiekosten en tevens een bij drage te verlenen in de vervoers kosten wanneer die hoger zijn dan f 5,- per leerling (tot een maximum totaalbedrag van f 15.000,-). Gs willen de Gemeenschappelij ke regeling Zeeuwse bibliotheek en de Provinciale bibliotheekcen trale eenmalig hogere uitkerin gen geven: resp. f 40.000,- (ivm. rijksuitkering door samen werking met Roosevelt Studie centrum) en f 120.000,- (ivm. functiewaardering medewer kers). Provinciale Staten zullen twee voorstellen behandelen die be trekking hebben op de perso neelsomvang van de Provinciale Stoombootdiensten. GS willen de ploegsterkte van de varende dienst in totaal verminderen met 30 arbeidsplaatsen. Uit studies is gebleken dat dit verantwoord is en dat dit geen nadelige gevolgen heeft voor bij voorbeeld de veiligheid. De vermindering van het aantal personeelsleden heeft als resul taat dat de exploitatiekosten met ruim f 1,6 miljoen per jaar zullen verminderen. Personeel in vaste dienst loopt geen risico van ontslag; anders ligt dit met personeel op tijdelijke basis. Het tweede voorstel betreft de automatisering van de kaartver- koop/waldienst van de PSD. Ook deze maatregel zal gevolgen hebben voor het personeel: een vermindering van 115 naar 77 arbeidsplaatsen. De werknemers denken hier anders over. Zij heb ben de zaak voorgelegd aan een advies- en arbitragecommissie, waarvan binnenkort advies wordt verwacht. Indien deze commissie het standpunt van de werknemers onderschrijft dan zal er opnieuw overleg nodig zijn over de eindfase van de operatie: de invoering van een volledig ge automatiseerde kaartverkoop, met alle gevolgen van dien. GS willen f 30.000,- uittrekken voor het inventariseren en be schrijven van de provinciale ar chiefstukken die betrekking hebben op de waterstaat in de periode van 1940 tot 1960. Ook wordt voorgesteld f 10.000,- uit te trekken om te kunnen deelnemen in een lande lijk filmproject, dat voorlichting geeft over de gescheiden inza meling van groente-, fruit- en tuinafval. De statenvergadering wordt ge houden in het Stadhuis Middel burg, aanvang 10.00 uur. De bijeenkomst is openbaar. i .-. ï- Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland- Redactie: bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31402 Eén van de vele geslaagden, Arnold van Riet uit Tho len, hing bij de ouderlijke woning in de Van Gly- messtraat de vlag uit met zijn boekentas. Hij bekroonde zijn opleiding motorvoertuigentechniek praktijk aan de Thoolse scholengemeenschap met suc ces. Pia Elenbaas uit Poortvliet is geslaagd aan de middelbare hotel school De Rooi Pannen in Tilburg. Elma Boudeling uit Sint- Philipsland is aan de scholenge meenschap Frederika Fliedner te Dordrecht geslaagd voor het exa men m.d.g.o. S.A., afstudeerrich ting sociale dienstverlening. Aan de Rijks Middelbare Agrari sche School in Goes zijn geslaagd Jenny den Braber uit Sint- Philipsland voor de 2-jarige rich ting akkerbouw/vollegronds- groenteteelt en Jan Heijboer en Jaap Suurland uit Scherpenisse voor de 3-jarige richting akker bouw en fruitteelt. Nicole Graauwmans uit Oud- Vossemeer en Dieuwke Schmidt uit Tholen zijn geslaagd aan de St. Thomas mavo in Halsteren. Anita Kreeft, Karin Kosten en Li- anne Verwijs uit Sint-Philipsland zijn geslaagd aan de HNO-school De Bongerd te Steenbergen. Aan de Lage Meren te Bergen op Zoom slaagden Cornelis Grijs en Johan de Korte uit Tholen en Bramkees Steendijk uit Stavenisse aan de afdeling electrotechniek. Kees de Jonge uit Tholen slaagde voor de kopklas (éénjarige oplei ding C/D-niveau). Zowel in de kopklas als de leao-afdeling slaag den alle kandidaten. Aan de Rijksscholengemeenschap in Bergen op Zoom zijn geslaagd aan de afdeling MAVO: Regina Lindhout en Ingrid Tim mermans uit Oud-Vossemeer; Pe ter Geene uit Poortvliet; Daphne Bijl, Antoine Slager, Karen Ver duit en Arnold Verjaal uit Sint- Maartensdijk; Cees Baaij, Angeli- que Berrevoets, Ferdi Laban en Eelco van Weele uit Tholen. Afdeling HAVO: Richard van Daalen, Wilma van Gorsel en Eri- ka Potappel uit Oud-Vossemeer; L Eva Fructuoso van der Veen uit Sint-Annaland; Jessica van Ast, Richard de Beeld, Jolanda Kaas hoek, Tanja Lindhout en Corina Moerland uit Sint-Maartensdijk; Aschwin Quist, René Reijngoudt, Jon de Ruijter en Ike Verwijs uit Sint-Philipsland; Miranda Stou ten uit Stavenisse; Wilco Bos, Ja- net van Duivendijk, Diana de Graaff, Maaike Griep, Jeannette Keur, Liesbeth de Korte, Miranda Kousemaker, Elmieg Polderman, Robin Schoonen, Jobert Schot, Arian Stoutjesdijk, Gilde Ver kamman en Richard Withagen uit Tholen. Afdeling ATHENEUM: Miriam van Gorsel uit Oud- Vossemeer; Walter Bevelander en Angelique Koppenhol uit Scher penisse; Marcel Scherpenisse uit Sint-Annaland; Jan Duine en Marcel Wesdorp uit Sint- Maartensdijk; Janine Oskam uit Sint-Philipsland; Gert-Jan Geuze, Robert Melse, Carolijn van den Reydt, Kim Timmer en Jan Wisse uit Tholen. Aan de Petrus Canisiusschool in Bergen op Zoom is het l.b.o- diploma behaald door Simone Hart uit Sint-Annaland; Elles van den Hoek, Annie van Zetten en Cora van Zetten uit Sint- Maartensdijk; Peter Poot en Anja Uijl uit Poortvliet. Anna-Jacobapolder: Anne-Marie van Herk. Dinteloord: Mariëtte van der Ploeg. Oud-Vossemeer: Henny Aarnoud- se, Marjolijn Droogers, Carissa de Graaff, Elma van Putten, Jac- co Rijstenbil, Herko Wisse. Poortvliet: Marjolijn Dekker, Nelleke Noom. Scherpenisse: Els Elenbaas, Karin Heijboer, Marja Jasperse, Dineke Nieuwenhuis, Rianne Rijstenbil. Sint- Annaland: Kees Heijboer, Jan van 't Hof, Caroline van Ou denaarde. Sint-Maartensdijk: Monique Stouten. Stavenisse: Melina Nieuwenhuize. Tholen: Arjen Aarnoudse, Jolan da Bogert, André Bout, Linda de Heer, Manuel Kooijman, Lenny van der Maas, Krijn Moerland, Janita Room, Erik Versluis, Ada de Vos, Arian van Zweden. Tholen: Adriaan v.d. Berge, Jani ta Bolier, Ellen Boogaart, Annette van der Linde, Patricia Quist, Christel Schot, Kees Schot, Pa trick Schults, Marleen Verkerke. Sint-Maartensdijk: Anita op den Brouw, Lisette op den Brouw. Oud-Vossemeer: Nathalie de Greef, Miranda Heyboer, Leon van Treyen, Jacco Vaders. Sint-Annaland: Ad de Keizer. VRIJE AFSTUDEER RICHTING Scherpenisse: Jolanda Bijl, Desi- ree Koppenhol, Mariëlle Vissers. Tholen: Gisou Boender. Sint-Maartensdijk: Christa Hage. Oud-Vossemeer: Ilonka Versluys. VERKOOPPRAKTIJK Tholen: Mahjouba Alhor, Jessica Nieuwenhuize, Jacqueline Ster renburg, Hedi Verkerke. Poortvliet: Tania Kouwen. Oud-Vossemeer: Carla de Jonge. VERZORGENDE BEROEPEN Tholen: Petra van Driel, Jolinda Hage, Jolanda Keur, Jantine de Visser, Sietske de Visser. Sint-Maartensdijk: Els van As, Cobie Bazen, Marja van den Berg, Angelina Lindhout, Corina Suurland. Sint-Annaland: Geranda Scherpe nisse, Carolina Teljeur. Halsteren: Eunice Pool. BOUWPRAKTIJK Oud-Vossemeer: Johan Aarnoud se, Barry van Driel, Adriaan Kers bergen, John Ridderhof, Perry Vroegop. Scherpenisse: Rieni Andriesse, Johny Bolier. Tholen: Jan Dekker, Kees van Duyn, Dennis Veld. Sint-Annaland: Rien den Engels man, Leo Moerland, Jacco van de Sande, Hans Uijl. Sint-Maartensdijk: Jan van Haaften. BOUWTHEORIE Stavenisse: Corné Moerland, Jaco Quaak. Poortvliet: Jean-Philippe Paap, Peter Potter. Sint-Annaland: Patrick Quist. Scherpenisse: Jan Rijstenbil. MECHANISCHE TECHNIEK PRAKTIJK Sint-Annaland: Marcel van de Jagt. Sint-Maartensdijk: Jacco van Driel, Johan Knuist, Peter Uyl. Poortvliet: Jan-Willem Hage. Sint-Philipland: Jan Ligtendag, Rens Reijngoudt. Anna4acobapolder: Rene Moerland. Tholen: Eric Offermeijer, Robert Zwagemaker, Siegfried Lindhout, John-P. Snijders. Oud-Vossemeer: Arjan Rijnberg, Jean-P. Pladdet. Scherpenisse: Johan Andriesse, Rene Polderman. MECHANISCHE TECHNIEK THEORIE Scherpenisse: Johan Bolier, An toine Duine, Gert-Jan v.d. Werf. Sint-Philipsland: Marco Boude ling, Julian de Jonge. Tholen: Said Boudou, Marco van Loon, Gilbert Pol. Poortvliet: Marcel Dekker, Mart Geuze. Sint-Maartensdijk: Lené de Graaf, Louis Scherpenisse, Wim van Zetten. Stavenisse: Wim Marinissen. MOTORVOERTUIGEN TECH NIEK PRAKTIJK Scherpenisse: Kees Andriesse, Marco Giljam, Johan van Houdt, Ali Kivrak, Laurens van Steenis. Sint-Annaland: Eddie Anthonis- se, Marnix van Dijke, Corné Gun- ter, Henk Keur. Sint-Maartensdijk: Benny Boo gaard, Corné van Dijke, Paul Nuyts, Kees Priem, Edwin Rijnberg. Tholen: Arjan Eskes, Arnold van Riet, Wim Schot, Corné van de Velde. Oud-Vossemeer: Patrick Mees. Stavenisse: Henri Potappel, Wim Quaak. MOTORVOERTUIGEN TECH NIEK THEORIE Tholen: Hans van Dijke, Jaap van der Kleijn, Erik de Visser. Sint-Annaland: Pieter Elenbaas, André Otten. Stavenisse: Rene Hoek. Sint-Maartensdijk: Thino Jansen, Jan-Kees Schot. Poortvliet: Huibert Leunis. Scherpenisse: Hubert Poot. ATHENEUM. Johan Bosters en Angela Goossens uit Oud- Vossemeer. HAVO. Jolanda Bazen en Danny Vroegop uit Sint-Annaland; Ad Goddrie uit Sint-Maartensdijk; Miriam Heijdra uit Oud- Vossemeer; Rob Suijkerbuijk uit Tholen. MAVO. Renate Polderdijk uit Sint-Maartensdijk. MAVO. Leonard Mol uit Sint- Maartensdijk en Beate van Steyn uit Tholen. HAVO. Annemarie van Bemden en Kees Bijl uit Poortvliet; Ar- mande van Doesburg uit Sint- Philipsland; Aron Josen uit Tholen. ATHENEUM. Paola Schot en Els Zuiddam uit Tholen; Carin Ver heuvel uit Poortvliet. De volgende kandidaten uit Oud- Vossemeer behaalden hun A- diploma: Mark Droogers (mello- phoon), Gerard van Driel (trom bone) en Leo Hartman (bariton). Het B-diploma is behaald door Paul Droogers (trompet) en met lof door Marjolijn Droogers (bugel). Over de periode 15 mei tot 9 juni zijn aan het politiebureau de vol gende en gevonden voorwerpen gemeld. Sieraden: Schakelarmband met naamplaatje Jacco; zegelring met opschrift 'K'; zware zilveren arm band met uiteinde zware zilveren knoppen. Horloges: 'Oud' horloge van goud met doublé band; herenhor loge, merk Citizin, digitaal; da meshorloge doublé, vierkant model. Portemonnees: Kinderportemon nee, kleur blauw met inhoud; bruine portemonnee met sleutel en 150,—; damesportemonnee met 55,bruine portemon nee, 'de Bond'. t THOLEN t/m 30 jun Tentoonst. over vakan tie, openb. bibliotheek 17 jun Clubkamp. Batho, Meul- vliet 9 u. 17 jun Oriëntatierit Mac, Zoek weg 19 u. 17 jun Rommelmarkt, Montesso rischool 10-12 u. 19 jun Voorlichtingsbijeenk. Oosterschelde natuurmonument, Meulvliet 20 u. 19 jun Voorspeelavond orgel mu ziekschool, Gasthuiskapel 19.30 u. 22 jun Reis bejaardensoos, vertrek 12.30 u. 24 jun Excursie natuurver, naar Biesbosch 24 jun Muziekdag 105 jaar Con cordia 24 jun Uitvoering muziekschool, Meulvliet 19.30 u. 24 jun Keeten A-race, wsv De Kogge OUD-VOSSEMEER t/m 16 jun. Avondwandelvier daagse, Hof van Holland 18.30 u. 17 jun Schuurfeest PJZ, Lange- weg 21 u. 23 jun Concert BZN, hal Baren- brug 20 u. 8 jul Prestatieloop v.v. Vosmeer 8 jul Zevendorpentocht v.v. Vosmeer SINT-ANNALAND t/m 30 sept Boerderij en platte land, De Meestoof di t/m za 15-17 u. 23 jun Fancy-fair/rommelmarkt, De Casembrootschool 18 u. 27 jun Plattelandsvr. naar Delfts blauwfabriek Lepelstraat, 13.30 u. Kleding/diversen: rode helm, merk Laser MX; mint groen jack met gestreepte manchetten; ken tekenplaat HS-74-NK; skate board kleur wit met rode wielen; witte valkparkiet met rode wan getjes; witte plastic zak met brei naalden, blauwe wol en een ge deelte van een vest; een onderge bit; klep van aanhangwagen, zwart met 2 haken; autowas- borstel, merk Gardena, kleur zwart/oranje; geldbedrag t.w.v. 3300,Verder zijn er weer veel meldingen gedaan van verlo ren sleutels. Sieraden: geen. t' STAVENISSE 30 jun Braderie op camping Sta venisse, 10-16 u. SINT-MAARTENSDIJK t/m 30 jun Tentoonst. over kik kers, openb. bibliotheek t/m 16 jun Zwemvierdaagse, zwembad Haestinge 19 t/m 22 jun Wandeltochten 20 jun Bingo-avond Sint Maar- tenshof, recreatiezaal 19.30 u. 28 jun Plantenexcursie natuurver., 19 u. 30 jun Gourmetten Sint Maar- tenshof, recreatiezaal 14 u. POORTVLIET 24 jun Rommelmarkt/fancy-fair, o.b.s. De Eevliet SINT-PHILIPSLAND 20 t/m 23 jun Avondwandelvier daagse 24 jun Braderie 9 u. BERGEN OP ZOOM t/m 3 sept. Expos, schilderijen op plexiglas, Markiezenhof 15 jun Dia- en filmavond Wereld Natuurfonds, Wouwse Tol 20 u. 17 jun Intern, uitwisseling Spirit, Botte Hommel 21.30 u. 17 jun Speelgoedruilbeurs, zaal Den Ronden 10-15 u. 19 t/m 22 jun Fietsvierdaagse, start paviljoen Rozenoord 18-19 u. 24 jun Quite Simpel, Botte Hom mel 22 u. 30 jun Workshop popsticht. Spirit 30 jun t/m 2 jul Ned. junioren at- letiekkampioensch., Rozenoord 1 jul Reggae festijn, Botte Hommel film film film ROXY 1: My stepmother is an alien - a.l., do, ma en di 20.15 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20.15 u. ROXY 2: Trouble in paradise - a.l., do en ma t/m wo 20 u., vr t/m zo 19 en 21.30 u. Mijn vader woont in Rio - a.l., zo en wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: Pet sema- tary -16 j. do en ma t/m wo 20 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u. CINEMACTUEEL 2: The naked gun - a.l., do, ma en di 20 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Rain Man - a.l., do en ma t/m wo 20 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u. Frank Frey - a.l., zo en wo 14 u. Horloges: dameshorloge, gouden doublé. Portemonnees: lichtbruine da mesportemonnee met inhoud; zwarte portemonnee met inhoud. Kleding/diversen: badlaken in di verse kleuren in plastic zak; bood schappen tas; heren paraplu; da mesfiets. En sleutels. V

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 7