J. VAN OOST WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER Vrijdag en zaterdag APPEL CARRE'S 5 MELKBOLLETJES en 5 TARWE BOLLETJES 4 betalen 2,95 Donderdag 15 juni 1989 DE EENDRACHTBODE 3 Theodorus Theo Opa en Oma v/d Berge Marita Teus Walpot en Marianne Geense Edward-Jan van den Broek en An ja de Witte D. Lindhout en J.G. Lindhout-Troost P.M. IJzerman en C.E. IJzerman-Ridderhof Andries Westbroek en Janneke Marina Everaers In plaats van kaarten 1944 1989 P. Jansen en C.P. Jansen-Quist Dankbetuiging Ik, ellendig mens! Wie zal mij verlossen... Rob De Veste/De Burcht Tholen Wim Peeks AFSCHEIDSRECEPTIE St. Philipsland oud Ger. Gem. in Ned. Vrijdag 16 juni aanvang 19.30 uur. Spreekbeurt Ds. A.D. Muilwijk te Dordrecht. Voor de Stichting Ouderenzorg. Collecte ten bate van Ouderenzorg. AANGEPASTE KERKDIENST 5 halen 10 stuks samen voor Brood- en banketbakkerij Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen M. Wesdorp E.J. Wesdorp-Mol 1 i Naast droefheid gaf de(< Heere grote vreugde in 1 ons gezin door de voor- spoedige geboorte van J een zoon en broertje Wij noemen hem H.C. den Haan A.M. den Haan-S van Iterson V i Fenny en Johan Jacqueline Henk y Louise S Andre Gert y Rudie 14675 AX i Sint-Philipsland, 5 [9 juni 1989 'Plataanstraat 2 y. Hartelijk gefeliciteerd Omdat u ons vorige week vergeten was, feliciteren wij u nu pas. Marsha en Jody Tholen, juni 1989 Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, cadeaus en geld, die wij bij de ge boorte van onze mochten ontvangen. Henk en Betty Brinkman Léander, Arjen Hilbert en Sigrid Sint-Maartensdijk,juni 1989 Bloemenlaan 122 Ook namens onze ouders delen wij, u mee dat wij D.V. 23 juni a.s. hopen te trouwen. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 13.45 uur in het gemeentehuis van Sint Philipsland. Gods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een kerkdienst die begint om 14.30 uur in het kerk gebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente te Sint Philipsland. Voorganger in deze dienst is de weleerwaarde heer Ds. A.P. van der Meer. U wordt van harte uitgenodigd deze dienst bij te wonen. Gelegenheid tot feliciteren van 19.30 tot 21.00 uur in dorpshuis "De Wimpel", Eendrachtstraat 52 te Sint Philipsland. Schoolstraat 50 Wilhelminastraat 53 Sint Philipsland, juni 1989 Ons adres wordt: Plataanstraat 18, 4675 AX Sint Philipsland. hebben het genoegen u, mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen hu welijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 23 juni 1989 om 15.30 uur in het ge meentehuis te Sint-Maartensdijk. U bent van harte welkom op onze receptie vanaf 19.30 tot 21.00 uur in 'Haestinge', Sportlaan 2 te Sint-Maartensdijk. Juni 1989 Tienhoven 106, Sint-Annaland Oostsingel 42, Sint-Maartensdijk Ons toekomstig adres is: Schaapskooi 18, 8091 HG Wezep. Op D.V. 25 juni hopen onze geliefde ouders en grootouders 25 jaar getrouwd te zijn. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinde ren en kleinkinderen. Corrie en Nico Rianne Marieke Wilma en John Dennis Nelleke en Theo Oud-Vossemeer, juni 1989 Kalisbuurt 92 Op D.V. 19 juni 1989, hopen onze ouders 25 jaar getrouwd te zijn. Dat ze nog lang voor elkander en ons gespaard mo gen blijven, is de wens van hun kinderen. Rinus en Gertina Jos Sint-Annaland, juni 1989 Hoenderweg 65 Uit liefde voor onze ouders, geven wij U kennis dat zij hun 60-jarig huwelijk hopen te vieren op 27 juni 1989. Kinderen en kleinkinderen wensen hen beiden een fijne dag toe, die gevierd zal worden in de huiselijke kring. 3083 PH Rotterdam, 13 juni 1989 Terschellingsestraat la Mede namens onze kinderen en kleinkinderen, zeg gen wij u hartelijk dank voor de vele attenties die wij bij ons 45-jarig huwelijk mochten ontvangen. A.J. Schot H. Schot-Jansen Tholen, juni 1989 "Eben-Haëzer" Wal 11 Op D.V. woensdag 21 juni a.s. is het 45 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen Gods onmisbare zegen toe en ho pen dat ze nog lang in ons midden mogen zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Willie en Jaap Burger Clement en Cobie, Peter, Heieen en Maarten, Eric, Jacowine Maat en Wim van Vossen Conny, John, Astrid Lenie en Marcel Ver- cammen Sonja, Peter, Marcel Rinus en Anne Jansen Ellen, Peter Lian en Kees van den Berg Martijn, Linda, Anita Hector en Anne Jansen Gelegenheid tot feliciteren vanaf 20.00 uur in De Wingerd, Nieuwe Pad 1, Tholen. 4691 EZ Tholen, juni 1989 Louisestraat 13 Bedankt voor de vele blijken van medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuis komst, in de vorm van kaarten, bloemen, geld, fruit en andere attenties. Mar ja, Café 't Centrum Poortvliet, juni 1989 Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil, wij zwijgen Heer, het was uw wil Bedroefd om het grote verlies dat onverwacht in het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve pappa, mijn al lerliefste opa, mijn lieve pleegvader, schoonzoon, broer, zwager en oom JOHANNIS JAN VAN DUKE echtgenoot van Maria Elisabeth Josepha van Thillo op de leeftijd van 56 jaar en 1 maand. Sint-Maartensdijk: M.E.J. van Dijke-van Thillo Zandvliet (B.): I.J. van Dijke C.J.P. van Dijke-van Diejen Johan Sint-Maartensdijk: H.F.M.E. van Dijke Hellevoetsluis: R. Rensink Ossendrecht: wed. van Thillo-Hugens 4695 GL Sint-Maartensdijk, 11 juni 1989 Albert Schweitzerstraat 5 De begrafenis zal plaatsvinden heden donderdag 15 ju ni om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, F.M. Boogaardweg te Sint-Annaland. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats, aanvang 13.10 uur. Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze als zodanig te beschouwen. De Heere nam op Zijn tijd zondagavond in ziekenhuis Lievensberg geheel onverwacht van ons weg mijn lieve broer, mijn zwager, onze oom en oudoom JOHANNIS JAN VAN DIJKE echtgenoot van Maria van Thillo Sint-Annaland: Bergen op Zoom: Rhoon: St.-Maartensdijk: Stavenisse: St.-Philipsland: St.-Annaland: Jan Joh. van Dijke N.A. van Dijke-Lindhout Janny en Kees Miranda Maja en Ad Daniëlle en Anthony Izaak en Laura Benny Willy en René Conja en Peter André St.-Annaland, 11 juni 1989 Geheel onverwachts is van ons heengegaan onze gelief de broer, zwager en oom, de heer JO VAN DIJKE op de leeftijd van 56 jaar Zwaar valt ons dit verlies Zierikzee: K. v.d. Sande-van Dijke E. v.d. Sande St. Annaland: T. Schouten-van Dijke J. Schouten J. van Dijke N. van Dijke-Lindhout Oud-Vossemeer: D. Ridderhof-van Dijke J. Ridderhof Neven en nichten Bergen op Zoom, 11 juni 1989 Gelijk het gras is ons kortstondig leven Op 10 juni j.l. nam de Heere tot zich in enkele minuten tijd, onze gewaardeerde vriend JOHAN VAN DIJKE Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Fam. Joh. v. Splunter- Polderman Sint-Maartensdijk, juni 1989 Bedroefd om het grote verlies, maar dankbaar voor al les wat hij voor ons heeft gedaan, heeft de Heere na een moedig en geduldig gedragen lijden van onze zijde weggenomen, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa JAN SCHERPENISSE echtgenoot van J.M. Boogert op de leeftijd van 68 jaar. Sint-Annaland: J.M. Scherpenisse-Boogert Sint-Maartensdijk: C.C. van Dalen-Scherpenisse P.M. van Dalen C.A. Schrier-Scherpenisse C.C. Schrier Sint-Annaland: D.G. Bos-Scherpenisse K.B. Bos en kleinkinderen 4697 CR Sint-Annaland, 14 juni 1989 Kloosterstraat 9 Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 17 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint- Annaland vanuit de aula F.M. Boogaardweg 17. Zij die de rouwdienst bij willen wonen, worden ver zocht om 13.00 uur in de aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafe nis in de aula. Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij tot onze diepe droefheid afscheid moeten nemen van onze lieve opa JAN SCHERPENISSE Jeannette en Bram Karei en Lianne Christian en Gonnie Jan Rianne Sint-Annaland, 14 juni 1989 We zijn dankbaar voor alles wat je voor ons gedaan hebt, LIEVE OPA SCHERPENISSE Wij zullen je heel erg missen. Samantha en Ricardo Bos Sint-Annaland, 14 juni 1989 Na een moedig gedragen lijden is van ons heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom JAN SCHERPENISSE op de leeftijd van 68 jaar en 5 maanden. Sint-Annaland: M. Ridderhof-Scherpenisse J.C. Ridderhof mevr. E. den Engelsman- Scherpenisse Puttershoek: mevr. S. Scherpenisse-Kraak en kinderen Sint-Annaland, 14 juni 1989 Heden behaagde het de Heere na een geduldig gedra gen lijden van onze zijde weg te nemen onze geliefde zwager en oom JAN SCHERPENISSE echtgenoot van Jannetje M. Boogert in de ouderdom van 68 jaar. Stavenisse: L. Potappel Sint-Annaland: N.J. Boogert J. Boogert-Vroegop J.C. Boogert P. Boogert-van Oeveren Tholen: J. v.d. Kleijn Sint-Annaland: G. Hage-Boogert Breda: A.J. Boogert R. Boogert-Bijl Scharendijke: J. Boogert-van Zetten Zierikzee: P. Boogert J. Boogert-van Schetsen neven en nichten Sint-Annaland, 14 juni 1989 Na een langdurig, geduldig gedragen lijden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve oom J. SCHERPENISSE Neven en nichten Van der Kleijn Tholen, juni 1989 Op 14 juni overleed onze lieve oom JAN SCHERPENISSE Fam. D. Goedegebuure- Boogert Fam. J. Leune-Boogert Fam. A. Dake-Boogert Sint-Annaland, juni 1989 Bedroefd om het verlies, maar vervuld van dankbaar heid voor alles wat zij voor ons deed en betekende, hebben wij, na een door haar moedige strijd, afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lie ve moeder en oma MAATJE RIJNBERG echtgenote van P. Moerland op de leeftijd van 70 jaar en 7 maanden. Sint-Annaland: P. Moerland Rotterdam: Huug en Riet Stavenisse: To en Wim en de kleinkinderen Anita en Arie Peter en Monique 4697 GL Sint-Annaland, 13 juni 1989 v.d. Bosstraat 24 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 16 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint- Annaland, vanuit de aula, F.M. Boogaardweg 17. Zij die de begrafenis willen bijwonen worden verzocht om 13.00 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis. Zeer bedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve oma MAATJE MOERLAND-RIJNBERG die altijd zoveel voor ons betekend heeft. Wij zullen haar liefde en zorg missen. Anita en Arie Peter en Monique 4697 GL Sint-Annaland, 13 juni 1989 Met droefheid geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante, mevrouw M. MOERLAND-RIJNBERG echtgenote van P. Moerland Op de leeftijd van 70 jaar en 7 maanden. Im. Rijnberg J.P. Rijnberg-Polderman M. Fase F.J. Rijnberg D.P. Rijnberg-Goedegebuure neven en nichten Sint-Annaland, 13 juni 1989 Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante MAATJE MOERLAND RIJNBERG op de leeftijd van 70 jaar en 7 maanden. Sint-Annaland: W. Moerland C.L.A. Moerland-Van Poortvliet Breda: Huug en Gerrie Moerland Twan en Wout Rotterdam: Lyan Moerland Jan Fase Sint-Annaland, 13 juni 1989 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer J.G BOS oud-hoofdkantonnier van de voormalige dienstkring Schouwen-Duiveland Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij ge durende ruim 22 jaren in provinciale dienst heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Boertien, voorzitter J.A. Lander, griffier Middelburg, 8 juni 1989 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden op 7 juni j.l. van de heer J.G BOS oud hoofdkantonnier bij de voormalige dienstkring Schouwen-Duiveland van de Provinciale Waterstaat in Zeeland. Met grote waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende ruim 22 jaar in dienst van de provincie heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Directie en personeelsleden van de Provinciale Waterstaat in Zeeland Middelburg, 7 juni 1989 Want gij zijt gestorven en uw leven is met Christus verborgen in God Kolossensen 3:3 Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, nog vrij onverwacht, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom ANDRIES ADRIAAN FILIUS echtgenoot van Elizabeth van den Hout in de ouderdom van 88 jaar en 8 maanden. Sint-Philipsland: E. Filius-van den Hout M.M. Vermeij-Filius D. Vérmeij Hellevoetsluis: M.C. Filius A.J. Filius-van der Reest klein- en achterkleinkinderen 4675 BJ Sint-Philipsland, 12 juni 1989 Henry Dunantstraat 8 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren voor de begrafenis in het verenigingsgebouw. De begrafenis zal plaats hebben D.V. vrijdag 16 juni a.s. op de algemene begraafplaats te Sint-Philipsland om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem., Voorstraat 36 om 13.15 uur. Diep bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gezin betekende, nam de Heere na een langdurig ziekbed uit ons midden weg, de heer A.A. FILIUS Fam. C.M. v. Oudenaarde- Neele Sint-Philipsland, juni 1989 Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, nog vrij onverwacht, onze lieve zorgzame moe der, pleegmoeder en oma CATHARINA WILHELMINA SCHOT weduwe van Johannis Marinus van Dijke in de ouderdom van 89 jaar en 3 maanden. W.M. van Dijke M. van Dijke-de Jonge C. van Dijke M. van Dijke-Slager klein- en achterkleinkinderen Tholen, 13 juni 1989 Plantagestraat 7 Correspondentie-adres: W.M. van Dijke, Edisonweg 1, 4691 RB Tholen. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. De begrafenis zal plaats hebben D.V. 2aterdag 17 juni a.s. op de algemene begraafplaats te Tholen om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula, Prins Bernhardstraat om 13.15 uur. Bedroefd maar dankbaar voor de liefde die ze ons gaf, delen wij u mee dat de Heere nog onverwachts van ons heeft weggenomen onze lieve pleegmoeder, oma en oude oma CATHARINA WILHELMINA SCHOT weduwe van J.M. van Dijke 12 maart 1900 13 juni 1989 M. v. Dijke-Slager C. v. Dijke Marja-Wim Annelies-Nantko Carin-Jaap Johan-Janneke Marianne-Johan-Mirjam- Menno-Kees-Majanca Tholen, 13 juni 1989 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te be danken voor de getoonde belangstelling in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van onze lieve moeder en oma, mevr. VAN MOORT-MOERLAND willen wij u langs deze weg hiervoor dankzeggen. Fam. van Moort Sint-Philipsland, juni 1989 Voor de vele blijken van belangstelling en het medele ven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van de heer JACOB ADRIAAN SMITS betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam, fam. Quist Poortvliet, juni 1989 Daar het ons onmogelijk is om ieder persoonlijk te be danken voor de kaarten, bloemen, cadeaus en geld die we bij ons 50-jarig huwe lijksfeest mochten ontvan gen, willen wij langs deze weg u allen, ook namens de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind, heel harte lijk bedanken. P.M.B. Bijl K. Bijl-Vermeulen 4695 GZ Sint-Maartensdijk, juni 1989 Hogeweg 15 Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik u allen hartelijk danken voor de ve le kaarten, fruit en andere attenties en het vele medele ven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. H. Fonteijne Sint-Philipsland, juni 1989 Hengelosestraat 3 Daar het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedan ken voor de kaarten, bloe men en andere attenties die wij bij ons 45jarig huwe lijksfeest mochten ontvan gen, willen wij langs deze weg u allen, ook namens on ze kinderen en kleinkinde ren, heel hartelijk bedanken. GP. v.d. Velde PG v.d. Velde-Minheere Tholen, juni 1989 Oudeland 4 Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de bezoeken, kaarten, bloemen en fruit bij mijn verblijf in het Sint Franciscuszieken- huis en bij mijn thuiskomst. Ook iedereen die voor ver voer heeft gezorgd, zodat mijn vrouw mij elke dag kon bezoeken. Het heeft ons erg goed gedaan. Heel hartelijk dank. L. Abrahamse Anna Jacobapolder, juni 1989 Noordweg 19 Hoeveel duizenden hebben deze zucht al geslaakt! leder heeft zijn eigen problemen: een ander weet daar soms niets of maar weinig van. Vragen en problemen die van binnen uit in ons opkomen en waar we toch geen raad mee weten. Of soms dingen van buiten af, waar we in geraakt zijn..., die als bergen ge worden zijn en steeds groter worden. Maar wat kan het een strijd zijn! Tenslotte zitten we als in een strik verward en...waar is een uitweg? De persoon die zo in de ellende zat dat hij bovenstaand opschrift neerschreef, die kwam, al doordenkende bij de bron van de ellende terecht en...hij vond ook de uitweg! Dat is belangrijk. Het staat in de Bijbel, in Romeinen 7. Een hoofdstuk over ons probleem; dat, waardoor alle pro blemen ontstaan...dat is de zonde. Het probleem waar niet tegen te vechten is! En juist zo vond deze persoon de enige oplossing: hij gaf het op! Hij leverde zichzelf, met alle problemen uit aan Je zus Christus. En die uitweg is zo grandioos, dat hij dan uitroept: "Goddank", ik ben eruit, "...door Jezus Christus onze Heere"! 't Is alsof hij dan Romeinen 3 nog eens nagelezen heeft en Romeinen 5:1-11 en dan schrijft hij Romeinen 8. Wie "het niet meer ziet zitten", ziet het daar stóan. Lees het J. Koelewijn, Tuinstraat 45, 4697 BP Sint-Annaland 01665-2471. Naast de Heere, willen wij ook namens onze geliefde kinderen, klein- en achter kleinkinderen, u allen harte lijk bedanken voor de over weldigende belangstelling in welke vorm dan ook, die wij bij ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. Een apart woord van dank aan onze lieve huisgenote voor de zorg en hulp in die bijzondere dagen. AG Neele P.W. Neele-v. Duuren Gouda, juni 1989 Winterdijk 8-41 Wij zeggen iedereen harte lijk dank voor de vele geluk wensen en cadeaus die wij mochten ontvangen bij de geboorte van ons zoontje en broertje Daan, Marja en Janno Scherpenisse Tholen, juni 1989 Garnalenstraat 54 Langs deze weg wil ik, na mens mijn kinderen, ieder een hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, fruit en andere attenties tij dens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst. M. v.d. Jagt-v.d. Klooster Sint-Annaland, juni 1989 Tienhoven 26 Allen die aan mij dachten toen ik in het ziekenhuis lag, wil ik daarvoor hartelijk be danken. M.M. van Dalen-Romeijn Scherpenisse, juni 1989 Voor de vele blijken van be langstelling bij het overlij den van de heer D. VROEGOP in "Huize Ten Anker", be tuigen wij onze oprechte dank. K. en P. Pommé en verdere familie Juni 1989 Bij ons vertrek uit Oud- Vossemeer willen wij ieder een bedanken voor de hulp en bijstand die u ons hebt geschonken in de zeer moei lijke tijd die achter ons ligt. Dr. en mevrouw De Looze voor de medische hulp, ds. en mevrouw De Kieviet en anderen (zeer zeker niet te Vergeten) voor de geestelijke bijstand, zuster Marrees en haar collega's, en mevrouw Sterrenburg en haar help sters voor de hulp. Familie, vrienden, beken den en buren, ook van het Veer, allen hartelijk gegroet en bedankt voor de vriend schap. Tevens nodigen wij u bij de ze hartelijk uit op ons nieu we adres: Weststraat 30, Sint-Annaland. Tel. 01665 - 3251. Fam. Rijstenbil Sint-Annaland, juni 1989 Naast de Heere, die mij uit het ziekenhuis thuisbracht, dank ik ieder namens mijn man en kinderen voor de be zoeken, de getoonde belang stelling, het medeleven, kaarten, bloemen, fruit en andere attenties. Catrien en Laban Jasperse Tholen, juni 1989 Ter gelegenheid van het vertrek van de heer wordt op vrijdag 23 juni a.s. van 16.00 tot 17.30 uur een gehouden in de Veste, Schuttershof, Tholen. Diegenen die in de afgelopen jaren contacten met de heer Wim Peeks hebben gehad, nodigen wij van harte uit om op deze receptie aanwezig te zijn. Het bestuur Het bestuur van de oudervereniging Philadelphia nodigt belangstellenden hartelijk uit tot bijwoning van de voor geestelijk gehandicapten, die D.V. gehouden zal worden op ZONDAG 18 JUNI a.s., 's avonds om zes uur in de Ned. Herv. Kerk te Sint-Annaland. VOORGANGER is ds. A. van Herk. IOp 20 juni 1989 zijn M 45 jaar getrouwd. >2 Hun dankbare kinderen (6 en kleinkinderen: 8 Leen en Nel Jan en Leonne w Henk 4675 RL Anna Jacobapolder, juni 1989 (6 Langeweg 14 k

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 3