'Altijd werken naar perfectie' SPORTKLEDING Verrassend vertrek Ard Beurkens naar de hoofdklasser Vlissingen ESH Sint-Philipslandse spits verlaat Vosmeer na 1 seizoen uitlaten De specialist in Volgend jaar jubileert de Eendrachtcup Pinkstertournooi v.v. Vrederust WHS-veteranen het sterkst Donderdag 11 mei 1989 DE EENDRACHTBODE 19 Jh^x Keeperstraining van Frans Hoek in St. Maartensdijk groot succes "Altijd werken naar perfectie, het hoogst bereikbare." De enthousiaste Frans Hoek houdt dat de 55 deelne mers aan de keeperstraining in St. Maartensdijk vrij dag verschillende keren voor. Financieel moeilijk Alle eilandclubs Demonstratie /.«nrtshni. Steenbergen Kaaistraat 6 Tel.: 01670 - 6 33 66 Dames aan de bal In hotel de Draak te Bergen op Zoom begon voor Ard Beurkens uit St. Philipsland vrijdag het hoofdklasse- avontuur bij Vlissingen. Met Vosmeer-trainer Ko Stoutjesdijk uit St. Maartensdijk als steun en toever laat bij de hand, trof hij met Vlissingen 'een goede re geling'. Noad de club Bewijzen Talent Naar Ajax WHS junioren in Duitsland Geweldige dag Schitterende vent 01640-33676 onder-uw-auto Tholencup bij WHS volleybal paardensport T r "S •v \v W S?4 i,V' V.:^'$*S>> .HL, TN - ^#^*a£Nifi^v - - *v\ - Met Amsterdamse kapsones en veel humor weet hij de keepers, de vele trainers en andere belangstel lenden uitstekend te vermaken. Bij menige doelman hangt overi gens de tong op de schoenen, zo afgemat is men na zo'n inspan nend dagje. Ondanks alle inzet krijgen vele keepers nog een veeg uit de pan ook. "Om iemand op een hoger niveau te brengen, moet je wel eens vervelend doen", ver ontschuldigt Frans Hoek zich. "Soms hebben mensen dat no dig." De keeperstrainer van Ajax en de KNVB en schrijver van een aantal voetbalboeken, vijzelt het zelfver trouwen van de 55 deelnemers weer wat op met de opmerking, dat ook de keepers van het Neder lands elftal en de ploegen in de eredivisie nog fouten maken. Di verse keepers waren zeer lovend over de training van Frans Hoek. "Het was iets fantastisch, iets unieks", zei Smerdiek-doelman Kees Lindhout. Frans Hoek, die 12 jaar bij Volen- dam keeper was, achtte destijds zijn kwaliteiten te gering om ho gerop te komen. In plaats van het profvoetbal koos hij een andere richting door de academie voor li chamelijke opvoeding en de ClOS-opleiding te volgen. Adrie van Splunter, Adrie v.d. Rhee, Kees Lindhout en Jan v.d. Rijzen hadden niet voor niets sinds februari veel energie in de keepersdag gestoken. "We hébben er nog wel geweldig aan moeten trekken om 60 deelnemers te krij gen, maar 't is een geslaagde dag", vertelde Van Splunter. Het idee kwam eigenlijk van Smerdiek-keeper Kees Lindhout, die bij Frans Hoek een keepers kamp in Hoorn meemaakte. "In het Zuid-Hollandse Rijswijk heb ik later een keepersdag bijge woond en dat aangekaart bij het bestuur omdat ook eens in St. Maartensdijk te houden. De in schrijving verliep erg stroef, zodat we eigenlijk tot het laatst toe de kriebels hadden, want financieel is het heel moeilijk zo'n dag rond te krijgen. Het bleek laksigheid, want uiteindelijk was er ontzet tend veel belangstelling en organi satorisch is het perfect gelopen. Zonder sponsors(fa. Verjaal, Jo Maat, Marian, Leen Moerland en Heshof) is zoiets echter niet te or ganiseren", aldus Kees Lindhout. Pupillen en junioren moesten 20 gulden betalen, senioren 30 gul den om de keepersdag in St. Maartensdijk mee te maken. De verenigingen betaalden collectief, waarbij soms een eigen bijdrage Een glunderende keeperstrainer Frans Hoek (links) klaar voor de demonstratietrai ning m.m.v. Kees Lindhout, Jacky Franke en Peter Scherpenisse. van 50% was vereist, terwijl ande re clubs - eventueel via de activi teitencommissie - alles betaalden gezien het belang van de training. Frans Hoek begon te laat omdat hij naar Renesse was gereden in plaats van naar St. Maartensdijk, maar 't was prachtig weer vrijdag, zodat het wachten niet zoveel ont beringen vergde van de deelne mers. Zeven keepers bleken op het laatst verhinderd te zijn: Sjaak Hommel(geblesseerd) en v.d. Mark van Vosmeer, Theo den En- gelsman(werk) en Kees Smits van WHS, John de Frel van Halsteren en de Brabander R. Didi. Over de afwezigheid van Halste ren was Adrie van Splunter ont stemd. "Ze trekken wel spelers van Tholen weg, zoals ze nu Ger- win Hoek van Vosmeer weer be naderd hebben, maar wanneer er een goede trainingsmogelijkheid is als zo'n keepersdag, dan zie je ze niet. Dat is nu een club die aan de weg wil timmeren!" Alle clubs van Tholen en St. Phi- lipsland hadden keepers afge vaardigd: Tholense Boys: J. Nieuwenhuizen, C.J. Goedegebuure, S. Zoeteweij, J. Schot, R. v.d. Berge en J. v.d. Hoven. SPS: Peter v.d. Male en René Uyl. Smerdiek: Theo Rijnberg, Corné van Haaften, E. v.d. Griek, Alex Hoogendoorn, Kees Lindhout, N. v.d. Griek, H. ten Cate, A. Opree, R. Priem en Martin Lindhout. Stavenisse: J. Moerland, M. Dorst en J. de Vos. WHS: I. Vroegop, S. de Jong, P. Smits, P. Scherpenisse en A. van Vossen. Vosmeer: Jurgen Brusselaars, Fred Hommel, Gerwin Hoek en Connie v.d. Laak. Noad: F. Reijngoudt en Kees Lig- tendag. Verder waren er uit Brabant diver se keepers, onder wie Jacky Fran ke uit St. Maartensdijk van Dosko en deelnemers van DSE Etten Leur, Bergen op Zoom, Putte, Smerdiek-doelman Kees Lindhout in actie tijdens de keepersdag in St. Maartensdijk, waarvoor grote belang stelling was. Chrislandia, Nieuw Borgvliet, Ka- pelle en Halsteren. Na een eerste uitleg in de kantine, waar een stand met keepersbeno digdheden was ingericht, begon Frans Hoek de training met de warming up en de basistechnie ken. Na het eten volgden de spel vormen en tenslotte een demonstratietraining, waarvoor Kees Lindhout(Smerdiek), Peter Scherpenisse(WHS) en Jacky Franke(Dosko) uitgekozen werden. Vrijwel alle Thoolse trainers kwa men tijdens de keepersdag een kijkje nemen, onder wie Jan Eng- lebert van Tholense Boys. "Zo'n dag maakt weer eens duidelijk, dat keeperstraining een heel eigen aanpak eist. Bij de meeste clubs Advertentie I.M. Op de velden van v.v. Vosmeer strijden de Thoolse voetbalclubs zaterdag voor de 24-ste keer om de Eendrachtcup. De vraag is of SPS het succes van vorig jaar - voor het eerst winnaar - kan pro longeren. Om de vijfde, door deze krant beschikbaar gestelde, wis selbeker wordt voor de zesde keer gestreden. In poule A openen Vosmeer en WHS om 13.30 uur het tournooi. twee uur later treedt WHS aan te gen Stavenisse en weer twee uur later staan Vosmeer en Stavenisse tegenover elkaar. Ook in poule B begint elke twee uur een wed strijd. Om 14.00 uur speelt Smer diek tegen Tholense Boys, daarna volgt SPS-Smerdiek en tenslotte Tholense Boys-SPS. De wedstrij den duren twee keer 35 minuten met aansluitend voor elke ploeg vijf strafschoppen. De finales worden op 27 mei in Oud- Vossemeer gespeeld. Uit het programmaboekje blijkt, dat de huidige wisselbeker twee keer is gewonnen door WHS en één keer door zowel Tholense Boys als SPS. In 1984 is de Een drachtcup niet uitgereikt. WHS won het tournooi al 9 keer (laatste keer in 1987), Vosmeer 8 keer (laatste keer in 1974), Smerdiek 2 keer (voor het laatst in 1979), Tholense Boys 2 keer (laatste keer in 1985) en SPS één keer. Op tweede Pinksterdag organi seert v.v. Vosmeer een tournooi voor dameselftallen. Door zes teams wordt in twee poules gespeeld vanaf twaalf uur. Deel nemers: Advendo, Dioz, BSC, Yerseke, Odio en Vosmeer. Op tweede Pinksterdag organi seert v.v. Vrederust haar traditio nele tournooi. Daaraan doen WHS, Smerdiek, Nieuw- Borgvliet, WW '67 en Vrederust mee. Om 10.15 uur verricht W. Hoogstad (hoofd dienst perso neelszaken) de aftrap. De prijsuit reiking is om 17.30 uur in café 't Hoefke in Bergen op Zoom. Om 13.45 uur wordt nog een wedstrijd gevoetbald tussen oud-spelers van de vereniging. Na 8 jaar Noad '67 in St. Philips land en 1 seizoen bij Vosmeer stapt Beurkens van de vierde klas over naar de hoofdklas, het hoogst bereikbare in het KNVB- amateurvoetbal. De overgang komt ook voor de spitsspeler zelf uit de lucht vallen. "Ik had niet verwacht dat er clubs als Vlissin gen naar me kwamen kijken. Zon der dat ik het wist, hadden ze me in de bekerwedstrijd AZVV- Vosmeer en in de ontmoeting te gen Gastel bekeken. Voorzitter Van Elzakker en Kees Mouwen van Halsteren belden me ook nog, maar toen hadden we 't vrijdag al met Vlissingen besproken. We zijn een leuke regeling overeen geko men", zegt de 22-jarige voetballer uit St. Philipsland. "Hij krijgt een auto en ze vergoe den zijn hele handel en wandel", zegt moeder Beurkens enthousi ast. "Als ze flappen hadden laten zien, dan had hij bij Noad kun nen spelen, maar nu vond Ard de aanbieding van Vlissingen het aantrekkelijkst en meest leuk. Toch is Noad alles voor ons. We zien Ard ook liever op zaterdag bij Noad voetballen, dan zondag in Vlissjngen. Dat vonden we ook bij Vosmeer al niet zo leuk, maar hij is 22 jaar en hij moet het zelf maar weten." Moeder Beurkens geeft Ko Stout jesdijk 'alle eer'. "Hij heeft Ard altijd geholpen en nu ook weer begeleid." Zoon Ard reageert wat nuchterder: "Ik heb veel met Ko Stoutjesdijk gepraat en informa tie ingewonnen, maar ook bij an deren." Ard Beurkens heeft van Vlissin gen geen toezeggingen gekregen dat hij in het eerste elftal komt. "Ik sta bij de selectie, maar ik moet me nog gaan bewijzen. Het is ook een hele grote stap van de vierde klas naar de hoofdklas. Als het gelijk niet lukt, wil ik 't ook een jaar in het tweede elftal pro beren. Ik tracht eruit te halen wat erin zit en wil zo hoog mogelijk spelen." Beurkens zegt bij Vosmeer een slecht seizoen te hebben gehad. "Zowel voor mezelf als voor de ploeg, want ik heb door blessures en schorsingen maar 10 van de 22 wedstrijden meegespeeld." Hoewel Vlissingen op een derde plaats van onder niet zo glorieus geëindigd is in de competitie, is Beurkens toch ingenomen met zijn nieuwe club. "Ten eerste is het een hoofdklasser en ten twee de is het Vlissingen." De Walcher- se club heeft toch een bepaalde naam en faam verworven, die ook op de tweebenige St. Philipsland- se vleugelspits aantrekkingskracht uitoefent. "Je ziet immers spelers als Peter van Vossen van Vlissin gen naar het profvoetbal over gaan. Verschillende spelers van Noad hebben me gefeliciteerd. Ze vonden het wel leuk dat ik naar Vlissingen ga." Voor Ard Beurkens, installateur keukenbouw bij Van Herel de Kok in Steenbergen, betekent de over gang naar Vlissingen wel een gro tere opoffering van vrije tijd. "Op dinsdag, donderdag en vrijdag moeten we trainen. Dat betekent na het werk direct eten en de auto in en dan weer als een speer terug. Dat heb ik er echter voor over. Ik probeer eruit te halen wat erin zit", zegt Ard Beurkens. "Als hij er alles voor opzij zet, dan moet het kunnen", meent Vosmeer-trainer Ko Stoutjesdijk. "Ard Beurkens kan geweldig goed voetballen en aanvallers zijn niet dik gezaaid. Hij is nog jong en kan groeien. Gezien zijn talent als voetbaltechnicus en doorzettings vermogen kan Ard de hoofdklas aan. Vlissingen heeft hem onge veer vijf wedstrijden gevolgd en tijdens de bekerwedstrijden is het 'warm' geworden. Voor Vosmeer is het jammer dat hij weggaat, maar ik heb er wel begrip voor. Deze kans moet je met beide han den grijpen. Ik verwacht dat er nog meer spelers van hier naar Vlissingen gaan", aldus Ko Stout jesdijk. Het bestuur van Vosmeer werd na het accoord pas op de hoogte gesteld door Vlissingen. Afge vaardigden van die club waren donderdag ook in Vosmeer bij de bekerwedstrijd tegen Halsteren, maar Beurkens speelde toen in verband met zijn schorsing nog niet mee. wordt de keeper een kwartier voor de spelers onder handen geno men, maar eigenlijk moet je een aparte keeperstrainer hebben. Daar groeien we toch naar toe", aldus Englebert. De trainers G. v.d. Meeberg, Jan Verreijen(NVS), J. Meesters, J. van Loenhout(Stavenisse), Fred van Geel, Kees Stoutjesdij k(Krab- bendijke, binnenkort Smerdiek) en Ko Stoutjesdijk(Vosmeer) ver leenden medewerking als begelei der van een groep, die uit minimaal 3 en maximaal 6 spelers bestond. Ook de Smerdiek-spelers Jan de Viet en Corné Stoutjesdijk en de keeperstrainer van Vosmeer, Hans Buitenhuis, zorgden voor begeleiding. Ard Beurkens, rechts in actie en linksboven als inzet, tijdens een derby Noad-Smerdiek in de vierde klas. speelt inmiddels bij Vosmeer en volgend seizoen bij Vlissingen. f l Hij Kees Lindhout heeft weer genoten van de keepersdag. "Na het kee perskamp in Hoorn, twee jaar ge leden, heb ik mijn stijl al veranderd. Je krijgt na zo'n trai ning meer zelfvertrouwen en je voelt je veel sterker en completer. Frans Hoek heeft me er vandaag telkens uitgepikt, maar nog steeds zijn er tekortkomingen. Eigenlijk zou je dit jaarlijks moeten herha len." Volgens Lindhout heeft de lijn- keeper zijn tijd gehad. "Dat gaat er helemaal uit. Je moet proberen, de bal zo vroeg mogelijk te onder scheppen. Dat houdt in: meer voor het doel spelen, completer zijn. Een bal pakken door uit te lopen bij een buitenspelval vind ik grootser dan een strafschop stop pen. Frans Hoek demonstreerde ook de juiste vangtechniek, waar door je drie kansen hebt in plaats van één. We hebben vandaag be hoorlijk moeten knokken", aldus de Smerdiek-keeper. Hij geeft de kennis door aan zes jeugdige keepers bij zijn eigen club. "Zij kunnen nog van de kansen profiteren, ik niet meer, Een klasse apart, dat waren de ve teranen van WHS zaterdag in het door SC Stavenisse georganiseer de tournooi. De groen-witten wonnen alle wedstrijden met groot verschil en behaalden 8 punten uit 4 wedstrijden, met een doelsaldo van 17 voor en geen te gen. Na de wedstrijden bedankte voorzitter Adrie Elenbaas de scheidsrechters Potappel en Keur voor hun uitstekende leiding en de verenigingen voor hun sportief ge drag. Daarna overhandigde hij de WHS-aanvoerder de wisselbeker en alle andere teams een attentie. Eindstand: 1. WHS 8 p., 2. WC 6 p., 3. Klundert 4 p., 4. SC Stave nisse 1 p., 5. SPS 1 p. Uitslagen: WHS-Stavenisse 5-0, SPS-VVC 0-1, Klundert-WHS 0-4, Stavenisse-SPS 1-1, VVC- Klundert 1-0, WHS-SPS 5-0, Stavenisse-VVC 1-2, SPS- Klundert 0-2, VVC-WHS 0-3, Stavenisse-Klundert 0-2. WHS A/B heeft in het West- Duitse Wewelsburg bij Paders- born in het Sauerland vrijdag meegedaan aan een internationaal jeugdtoernooi. In de B-klasse be reikte men op voetbalgebied niet veel, want van Utrecht werd met 3-1 verloren en tegen het Duitse Delbruck kwamen de St. Anna- landers niet verder dan 0-0. Zo eindigde men door een slechter doelsaldo als laatste in de poule, waardoor WHS direct was uitge schakeld. Zaterdag werd nog vriendschappelijk gespeeld tegen een Oostenrijkse club, waarbij met 5-2 werd verloren. Buiten de lijnen weerde WHS zich echter als de beste, want het uitstapje bleek een gewild 'uitje' voor de 13 spe lers en 8 begeleiders. Het was al voor de derde keer dat WHS naar Duitsland ging. De reis werd don derdag samen gemaakt met Dovo uit Veenendaal, die met een A- elftal aan het Eurosportring- toernooi meedeed. De zeer geslaagde reis werd zondagmid dag in de Raayberg te Bergen op Zoom besloten met een etentje. mar ik probeer iemand van Smer diek dankzij het doorgeven van de nieuwe keeperstechnieken naar Ajax te brengen", zegt Kees Lind hout. Voor Peter Scherpenisse, doelman van WHS 2, was het eveneens 'een geweldige dag'. "Je steekt er enorm veel van op. Ik had al be paalde verwachtingen, maar ik heb er nog meer geleerd, 't Is me heel goed bevallen, maar Frans Hoek zei: dit is nog maar het be gin. Hij bleek een kundig trainer, die de houding, de val- en vang techniek heel duidelijk overge bracht heeft. Een bal pakken zonder geluid, een bal hoog uit de lucht plukken, voorheen leerde je dat jezelf zomaar aan. In overleg met trainer Theo Moerland, die er vrijdag ook bij was, probeer ik mijn keeperswerk bij te schaven. Ik zou zo'n keepersdag nog wel eens mee willen maken", aldus Peter Scherpenisse. Jacky Franke uit St. Maartens dijk, keeper bij Dosko A-junioren regionaal, was de derde doelman die door Frans Hoek voor de de monstratie werd uitgekozen. "Ik had eerder een grote mond gehad en toen zei hij: ik pak je nog wel. Nou ik was er kapot van, zoals ie dereen trouwens, maar ik kreeg nog kramp ook. Donderdag had ik al een hele dag gevoetbald en vrijdag was 't eigenlijk te warm voor zo veel inspanning. Toch was het een hele mooie, leerzame dag. In Zeist had ik al eens een voet balkamp meegemaakt, maar dit was anders, meer op techniek ge richt. Ik had ook al eens een boek van Frans Hoek gelezen, maar ie dereen leerde het keeperswerk 'op zijn eigen manier. Zo'n keepers dag is dan ook voor herhaling vat baar, zeker met zo'n schitterende vent als Frans Hoek", zegt Jacky Franke. Hij blijft waarschijnlijk bij Dos ko, al mag hij niet meer voor de A-junioren uitkomen. Pierre Wit- hagen(le elftal) en Frans Hagen- P00RTWEG 2 - BERGEN OP ZOOM Advertentie I.M. WHS in Sint-Annaland organi seert dit jaar de wedstrijden voor de Thoolse voetbaljeugd om de Tholencup. Het tournooi van de zes eilandelij ke clubs wordt voor de negentiende keer gehouden. Zaterdag komen de allerjongsten, de F-pupillen, in actie. Tholense Boys, WHS en Vosmeer met elk twee teams, Stavenisse, SPS en Smerdiek met elk een. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur. 's Middags vanaf 13.00 uur wordt het tournooi voor de C-junioren afgewerkt. Daarbij slechts vier elftallen: Stavenisse, SPS, Tholen se Boys en WHS. Op 20 mei spelen de E-pupillen en de B-junioren. Het programma voor de E's begint om 9.30 uur. Tholense Boys (twee teams), Smerdiek, SPS en WHS zijn de deelnemers. Het tournooi voor de B-junioren telt slechts drie deelne mers: Vosmeer, Tholense Boys en Smerdiek. Aanvang 10.00 uur. Tenslotte spelen op 27 mei de D- pupillen en de A-junioren. Bij de D's doen alle verenigingen mee (Tholense Boys twee teams) vanaf 9 uur. Het tournooi voor de A- junioren begint om 13.00 uur en hierin is alleen Smerdiek niet ver tegenwoordigd. beek(2e), beiden uit St. Maartens dijk, spelen ook al bij de senioren van Dosko. "Er is nog een kans dat ik naar Smerdiek terugga wanneer Kees Lindhout naar Dos ko gaat en Alex Hoogendoorn naar Tholense Boys", aldus Jacky Franke. Het afgelopen seizoen speelde hij behalve in het A-team nog zeven keer een hele wedstrijd in Dosko 2. Daarnaast was hij vijf keer reserve bij het eerste elftal. Scholentournooi Zoals al enkele jaren gebruikelijk or ganiseert AVC op 2 juni het volleybal- tournooi voor scholen. Daarvoor kunnen alle scholen zich tot 15 mei opgeven, met één of meerdere teams. Een team bestaat uit minimaal zes spelers en een of twee reserves. Opgave en inlichtingen bij Anton Timmer mans, Hofstraat 24, Oud-Vossemeer, tel. 01667-2148. Meulvlietcompetitie Uitslagen 7 mei. Dalem-l'Esperance 6-3, Smits Boys-Eendracht Boys 3-8, Smalstad-Pechvogels 15-1, Hof van Holland-de Smulhoek 5-7, 't Anker- Pinocchio 12-2, Veerhoek-The Pub 2-12, Batavieren-Internationals 7-4, Sn^erdiek-Geilings gestaakt bij 1-3. Eendracht Boys klopt Bizarre Na een 2-2 ruststand won Eendracht Boys maandag de oefenwedstrijd te gen Bizarre met 9-5. Binnen tien mi nuten zorgde Addy Stoutjesdijk voor 2-0, waarna het door Nieuwkoop en Ron Adams gelijk werd. Hassan Elji- lali zorgde voor 3-2, maar Peter Fran ke trok de stand opnieuw gelijk. Vervolgens nam Bizarre een voor sprong door Ad Koppens, 3-4. Door Addy Stoutjesdijk (2x), John Nieuw koop en Wim Scherpenisse liep Een dracht Boys naar 7-4 uit. Marco v.d. Wielen scoorde nog tegen, maar Addy Stoutjesdijk en Hassan Eljilali bepaal den de eindstand op 9-5. Twee eerste prijzen Donderdag togen twee leden van de Eendrachtruiters naar het Concours Hippique in Dordrecht. Helen Note- boom reed op Rebel in de Ll-dressuur. Zij behaalde 117 pnt. Op Peppermoon reed zij in de M2-dressuur. Hier behaalde zij 115 pnt. Kees van Dalen reed in het L- springen op Rebel. Hij had 1 weige ring wat 3 ft. betekende. Met Pepper reed hij in het M-springen 4 ft. Zaterdag werd door de Flakkeese Rui ters een kringconcours georganiseerd in Bruinisse. Bij de pony's reed Elise Vissers op Crenpeahy in de B-dressuur. Zij reed 118 pnt. bij elkaar wat goed was voor een 4e prijs. Colinda Mulders op Ari- ba behaalde in deze klasse 106 pnt. In de Ll-klasse reed Lenno Vermaas op Sheila 109 pnt. en Mariska Ver maas op Twister 110 pnt. In het B- springen weigerde Sheila onder Lenno helaas 3x en moest deze combinatie voortijdig de ring verlaten. Mariska met Twister reed in het L-springen een foutloos parcours wat uiteindelijk een 2e prijs opleverde. Helma v.d. Slikke behaalde in de Ml-dressuur 111 pnt. Bij de paarden reed Arjan Stoutjes dijk op Velineke in de Ll-dressuur. Zij behaalde 125 pnt. wat goed was voor een winstpunt en een le prijs. Helen Noteboom behaalde in deze klasse op Rebel een 4e prijs met 121 pnt., wat dus ook een winstpunt bete kende. In de L2-dressuur behaalde Marian de Visser op Battista ook een winstpunt, 120 pnt. In de M2-dressuur behaalde Helen Note boom met Peppermoon weer een winstpunt. Zij behaalde 120 pnt. en een le prijs. Bij het springen reed Kees van Dalen op Rebel in de klasse L. Hij had 1 wei gering wat 3 ft. betekende. In het M- springen reed Kees op Peppermoon een foutloos parcours. In de barrage had deze combinatie 2 balken af. Jan de Visser op Barry reed in deze klasse zowel een foutloos parcours als een foutloze barrage. Dit resulteerde in een tweede plaats. Op zaterdag 27 mei a.s. organiseren de Eendrachtruiters weer hun jaarlijk se kringconcours op het Pluimpotter- rein te Scherpende.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 19