Rampenbestrijding Schelde-Rijnkanaal Reconstructie kruispunt 's-Heer Hendrikskinderen Cursus zelf wijn maken Open huis kadaster Optreden H. Elsink geschrapt aanvraag bolsius afvalverwerkingssystemen (tholen) I X BK HO Hl' Bestuurszaken Volks gezondheid Subsidie voor zaterdagopening streekmuseum Cursus voor veel korter vergaderen Cultuurroute op St. Philipsland Nieuw lid voor R. van Toezicht van Lievensberg provinciale griffie Donderdag 30 maart 1989 (OM M I SS I KS Provincie vraagt steun minister voor projecten openluchtre creatie, die passen in het thema "Nederland-waterland" Veerse Gatdam Domburg Cultuurhistorie Bruinisse REC Thétën 11 april PAK EVEN UW ZAKBOEKJE ABDIJ Dinsdag 4 april, 11.00 uur, zal de eerste kamer uit gedeputeer de staten zitting houden. De heer R.F.M. de Cock uit Vogel waarde heeft de provincie ver zocht het besluit van het water schap Hulster Ambacht om een waterloop te onderhouden, te vernietigen. Het waterschap is genoodzaakt over een perceel van de heer De Cock te rijden om bij de sloot te kunnen ko men. Tevens moet hij de delfspecie opslaan. Hij is het niet eens met dit besluit. Op 4 april, om 11.20 uur, hoort de tweede kamer uit gs het standpunt van het college van b en w van Goes. Een inwoonster van Goes heeft een beroep schrift ingediend tegen het besluit van het gemeente bestuur haar geen bijstand te verlenen. De zittingen worden in het open baar gehouden in het provincie huis in Middelburg, Sint Pie terstraat 42. BI Op vrijdag 31 maart, 10.00 uur, vergadert de statencommissie voor bestuurszaken. De belang rijkste agendapunten zijn de rampenbestrijding en hulpverle ning op de Schelde-Rijnverbin- ding, subsidiewijziging Welzijns wet, het verlenen van subsidie voor een consulent bewoners commissies, de vakantieweken voor ouderen en gehandicapten, het welzijnsonderzoek, de inter nationale surfweek voor gehan dicapten, een film over de weer- visserij, de culturele uitwisseling tussen Oost- en West-Vlaande- ren en Zeeland en de promotie activiteiten van de VVV. Uit het fonds voor bijzondere voorzie ningen worden bijdragen ge vraagd voor het project "tele matica en Zeeland", voor een De provincie Zeeland begint binnenkort met de reconstruc tie van het kruispunt 's-Heer Hendrikskinderen in de weg Goes-'s-Heer Arendskerke. Het totale karwei gaat rond f 3 mil joen kosten. Zoals het er nu naar uitziet zal het werk duren tot in november. De aansluitingen van de Oude Rijksweg op de doorgaande weg zullen recht tegenover elkaar worden gebracht; de doorgaan de rijbanen worden "uit elkaar getrokken", waarna opstelstro ken voor het afslaande verkeer worden gemaakt; ook komen er verkeerslichten; de bushalten worden vervangen; nieuwe abri's worden geplaatst. De fietspaden tussen 's-Heer Hen drikskinderen en de afslag Wolp- haartsdijk zullen worden geas falteerd. Het noordelijke fietspad wordt verlegd naar de onder berm van de dijk en met een fietstunneltje onder de Westen- weg doorgevoerd. Hiervoor zal de Westenweg ongeveer een week afgesloten moeten wor den. In het algemeen zal worden getracht het verkeer zo goed mogelijk gaande te houden, al zal er zo nu en dan wat vertra ging zijn. De provinciale wa terstaat .voert de directie over het werk, dat is opgedragen aan Kon. Wegenbouw Stevin in Goes. BV Nederland Haarlem plaatst de verkeerslichten. BI Ni© onderzoek naar aangepaste landbouw en voor het onder zoek "Zeeland - meer in het bij zonder Zeeuwsch-Vlaanderen - en Europa 1992". De commissie basis- en eerste lijns-gezondheidszorg van de provinciale raad voor de volks gezondheid, vergadert op>dins- dag 4 april, 19.00 uur. Aan de orde komen de discussienota substitutie in de gezondheids zorg, de nota preventie geestelij ke volksgezondheid en een pro ject van de Wereldgezondheids organisatie over de relatie tus sen milieu, volkshuisvesting en gezondheid. De commissie verpleeghuizen en gezondheidszorg voor oude ren van de provinciale raad voor de volksgezondheid vergadert op woensdag 5 april, 10.15 uur. Bespreekpunten zijn de tus senrapportage 1988 van het project zorgverlening voor oude ren op de Bevelanden, de dis cussienota substitutie in de ge zondheidszorg, de indicatie- advisering voor bejaardenoor den en verpleeginrichtingen en de wachtlijsten voor opname in Zeeuwse verpleegtehuizen. De agenda's met bijbehorende stukken liggen ter inzage in het informatiecentrum van de pro vincie, Abdij 9 in Middelburg. De statencommissie voor be stuurszaken vergadert in het provinciehuis. Sint Pieterstraat 42 en de commissies van de Ra- Voz vergaderen in Hotel Termi nus, Frederik den Hollanderlaan 37 in Goes. IEUWS Zeeland Waterland Gedeputeerde staten van Zee land hebben minister Braks van landbouw en visserij voorge steld vijf projecten op te nemen in het programma openluchtre creatie 1990 van dat ministerie. In volgorde van belangrijkheid zijn dat: de herinrichting van de Veerse Gatdam, de herinrichting van de boulevard in Domburg, het tot stand brengen van cul tuur-historische routes in Zeeuwsch-Vlaanderen, Schou wen Duiveland en Sint-Philips- land, het tot stand brengen van kanoroutes in de hele provincie en de aanleg van een wandel promenade in Bruinisse. "Goed geoutilleerde voorzieningen zijn nodig om de groeiende stroom dagrecreanten op te kunnen vangen", zo schrijven GS de mi nister. Het provinciaal beleid is al enke le jaren gericht op de bevorde ring van de recreatie. De bedrij vigheid in deze sector groeit en ook de werkgelegenheid neemt erin toe en het gaat de provincie vooral om dit laatste. Uitvloei sel van het beleid is het slag vaardig gebruik maken van rijksfondsen, zoals het pro gramma openluchtrecreatie van het ministerie van landbouw en visserij. De herinrichting van de Veerse Gatdam is noodzakelijk door de knelpunten op verkeerskundig gebied. Rijkswaterstaat heeft in een nota al aangegeven hoe het verkeer beter zou kunnen verlo pen. Het Recreatieschap Het Veerse Meer, dat de dam beter voor de recreanj wil inrichten, de provincie en de betrokken ge meenten hebben met rijkswa terstaat al een voorlopige begro ting van de kosten gemaakt. Als de herinrichting voor de recrea tie tegelijk met de verbetering van de wegen kan worden aan gepakt, zal dat de kosten flink drukken. De dam is op het gebied van de recreatie een van de grootste knelpunten in de provincie. Op drukke dagen steken plankzei lers en dagjesmensen tussen het drukke verkeer over. De au to's staan bumper aan bumper in de berm geparkeerd en zowel het op de weg komen als het van de weg afgaan levert ge vaarlijke situaties op, omdat er geen vluchtstrook is. Een absolute noodzaak is dan ook een scheiding van het bestemmingsverkeer en het toe ristische verkeer. Voorts is het wenselijk verschillende vormen van recreatie te zoneren, zodat ze elkaar niet in de weg kunnen zitten. Het is bijvoorbeeld ge vaarlijk als zwemmers en plank zeilers van hetzelfde water ge bruik maken en plankzeilers en sportvissers zullen elkaar ook dwars zitten, leder krijgt zijn deel, zo is de bedoeling. De herinrichting Van de boule vard in Domburg is ook een pro ject dat goedkoop kan worden uitgevoerd in samenhang met een ander noodzakelijk werk: de dijkversterking door het Water schap Walcheren in het kader van de Deltawerken. De verster king vindt grotendeels plaats aan de zeekant. De gemeente wil gelijktijdig de boulevard ver fraaien. De provincie steunt dit streven in het kader van de "upgrading van de Zeeland-boulevard": na Gedeputeerde Staten van Zee land willen f 40.000,— be schikbaar stellen ter ondersteu ning van de "waakvlamovereen komst" op het Schelde-Rijnka naal. Deze overeenkomst is be doeld om bij ongevallen op het Schelde-Rijnkanaal zo snel en met een zo goed mogelijke uit rusting op de plaats des onheils te zijn. Het bergingsbedrijf Theu- nissen uit Dinteloord heeft zich verplicht een schip, met mensen en materieel gereed te hebben om rampen (met name brand) te kunnen bestrijden. De brand weerkorpsen in het omliggende gebied zullen zorgen voor "opstappers" op het schip. De f 40.000,— van de provincie Zeeland is een éénmalig bedrag, bedoeld om de opstapbeman- ningen te kunnen trainen. Aan de waakvlamovereenkomst doen mee de aan het kanaal grenzende gemeenten, waaron der op Zeeuws grondgebeid Tholen, Sint-Philipsland en Rei- merswaal. Het in stand houden van de overeenkomst kost de gemeenten jaarlijks f 0,41 per inwoner. De provincies Noord- Brabant, Zuid-Holland en Rijks waterstaat zijn ook benaderd; deze instanties meenden echter dat er voor hen geen taak was weggelegd. Provinciale Staten beslissen op 21 april over de waakvlam- bijdrage. M de opknapbeurt van de Vlissing- se boulevards en de inrichting van de nieuwe zeedijk bij West- kapelle is nu Domburg aan de beurt. Onderdeel van het ge meentelijke plan is tevens het doortrekken van het fietspad dat deels al is aangelegd tussen Westkapelle en Domburg op Westkappels grondgebied. Bij de cultuur-historische routes gaat het vooral om kleinschalige voorzieningen, zoals bewegwij zering, informatiepanelen, zit banken en ook de aanleg van ont brekende fiets- en voetpaden. GS vragen de minister 200.000 gul den voor dit project. Feitelijk gaat het om meerdere projecten, na melijk in Zeeuwsch-Vlaanderen, op Schouwen en Sint-Philips- land. Zeeland telt veel historische en cultuur-historische objecten. Voor onbekenden blijven deze bezienswaardigheden echter vaak onbekend, doordat ze aan achterafweggetjes liggen. Via cultuur-historische routes kun nen deze objecten 'zichtbaar' worden gemaakt en bovendien kan in een route een hele serie in teressante zaken aan elkaar wor den gekoppeld. GS vinden dat deze routes de aantrekkelijkheid van 't Zeeuw se achterland verhogen en sei- zoensverlengend kunnen wer ken. Het geschikt maken van wateren en watergangen voor het kanovaren is een project dat de provincie al enkele jaren op het verlanglijstje heeft staan. GS vragen de minister om 50.000 gulden. Het geld zal worden besteed aan rustplaat sen en overstappunten, die vooral worden aangelegd op plaatsen waar de kanoroutes de wandel- en fietspaden kruisen. Op het ogenblik wordt in West Zeeuwsch-Vlaanderen hard ge werkt aan het verwezenlijken van enkele routes. Tenslotte de wandelpromenade in Bruinisse. De gemeente wil die aanleggen tussen de dorps kern en het recreatiegebied van Aqua Delta, noordwestelijk van de sluis. Deze promenade zou tevens voorzien moeten worden van trappen, banken, picknick sets, wegwijzers, trappen en wat er nog meer op een prome nade thuishoort. Vanaf de pro menade ontstaat een aantrekke lijk uitzicht op de Grevelingen. De minister wordt gevraagd om een bijdrage van 45.000 gulden. GS menen dat het project goed past in het thema Nederland waterland. Dit thema komt in de vierde nota ruimtelijke orde ning ter sprake als een soort sleutelthema voor recreatie en natuur. Op de cultuur-histori sche routes na passen alle voor gestelde projecten in het the ma. Eind vorig jaar hebben GS als zes projecten bij de minister van landbouw ingediend voor het programma openluchtrecreatie 1990. Het ziet ernaar uit dat de ze projecten voor het komende zomerseizoen al gereed zijn. Niettemin hebben GS een nieu we serie projecten ingediend. GS geven de minister hun rede nen in het schrijven: "Geconstateerd kan worden dat binnen onze provincie zich belangrijke knelpunten voor doen binnen de openluchtre creatie. Goed geoutilleerde voorzieningen zijn nodig om de groeiende stroom dagrecrean ten op te kunnen vangen. Het onderzoeksrapport Dagrecrea tie vanuit de zuidelijke Rand stad onderschrijft deze tendens voor inwoners uit dit gebied. Doch door nieuwe verbindingen met onder andere West-Brabant menen wij dat dit ook opgaat voor andere gebieden. Wij advi seren u derhalve om boven staande projecten op te nemen in het programma openluchtre- kreatie 1990 en hopen op uw steun bij de verdere uitwerking van het thema Nederland-wa terland voor onze provincie". De eind vorig jaar voorgestelde projecten zijn de aanleg van een passantensteiger bij Neeltje Jans, strandophoging bij Katse- veer, bij Gorishoek (gemeente Tholen) en bij Zuidbout (ge meente Duiveland), recreatieve voorzieningen op de zeedijk van Westkapelle en infrastructurele voorzieningen bij het fietsveer Gorishoek-Yerseke. Hi Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31402 Het streekmuseum de Meestoof te St. Annaland krijgt 500 gulden subsidie van de provincie wanneer men in september op zaterdag open is. Daarmee heeft een ver zoek van de regionale project groep Schouwen-Duiveland en Sint-Philipsland voor recreatie en toerisme succes gehad. Een aantal musea wensen op basis van reli gieuze overwegingen niet op zon dag open te zijn, maar zijn wel bereid op de zaterdagen in sep tember hun deuren te openen. Het provinciaal bestuur toonde daar voor begrip en wenste er bij de subsidieverlening ook rekening mee te houden. Het Zeeuws Amateur Wijnma- kersgilde Luctor et Fermento houdt op donderdag 6 april een introductie- en informatieavond over zelf wijnmaken in De Vroo- ne te Kapelle. De bijeenkomst is bedoeld voor belangstellenden voor de cursus die het gilde onder leiding van J. Stomp dit voorjaar gaat geven. Tijdens de introductie-avond kunnen de deelnemers met elkaar kennis ma ken en wordt er uitleg gegeven over de opzet en indeling van de cursusdagen die gepland zijn op 20 april, 11 mei en 18 mei. Boven dien worden er inlichtingen ver strekt over de cursuskosten, de benodigde materialen en wordt een voorproefje gegeven van een les. Na 18 mei -wanneer de eerste vruchten geplukt kunnen worden om zelf wijn te maken- worden de volgende data van de cursusavon den besproken. Bij de cursus - voor beginners en gevorderden- wordt het handboek van Jac. Lambrechts 'Wijnen zelf maken' gebruikt. Voor meer inlichtingen: L.K. Breure, Vierde Dijk 2, Sint- Maartensdijk, tel. 01665 - 2624. Het Regionaal Educatief Cen trum Tholen begint op 11 april weer met een cursus vergadertech niek. Eerdere cursussen leverden goede leerlingen af die nu op de juiste wijze gebruik maken van de hen aangeleerde technieken en dit komt hun club, werkgroep, of commissie dikwijls ten goede, le dereen kent ze, die ellenlange ver gaderingen met moeizame gesprekken, de veelpraters, de be terweters en de zwijgers. Hoe leid je zoiets in goede banen, hoe be trek je iedereen erbij? Tijdens de cursus krijgen die vrijwilligers die veel tijd besteden in een bestuur de juiste techniek onder de knie. Aan de orcfe komen de voorberei ding, taken en rollen, spelregels, besluitvorming, leiding geven, verslaggeving en het aanbrengen van structuur in een vergadering. Er wordt aandacht aan theorie besteed, maar veel meer heeft men aan de praktische kant van de zaak. In het REC gebouw aan de J. van Bloisstraat in Tholen kan dat in een veilige oefensitua tie gebeuren. In principe duurt de cursus 6 lessen, maar men kan desgevraagd de lessen met nog twee uitbreiden. Opgave bij het REC, Zusterstraat 11, Goes, tel: 01100 - 31170. Ook voor mensen die zich best op bestuurdersvlak willen wagen, maar daar vanaf zagen wegens gebrek aan erva ring, zijn deze lessen een prima opstapper. Als het nieuwe seizoen begint, kan men dan op een doel matige, maar toch gezellige wijze in een bestuur, commissie of werkgroep functioneren. Cultuurhistorische routes op Sint- Philipsland zijn als derde project voorgedragen voor rijkssubsidie in 1990. Gedeputeerde staten van Zeeland hebben totaal vijf projec ten bij de minister van landbouw en visserij voorgedragen. Na her inrichting van de Veerse Gatdam en de boulevard van Domburg volgen de cultuurhistorische rou tes in Zeeuws-Vlaanderen, Schouwen-Duiveland en Sint- Philipsland. Op korte termijn wordt een studie hierover afge rond. Het gaat om kleinschalige voorzieningen als bewegwijzering, informatiepanelen, zitbanken en de aanleg van ontbrekende fiets en voetpaden. Totaal wil men 200.000 gulden subsidie voor die cultuurhistorische routes. Verder is voor kanoroutes in West- Zeeuws-Vlaanderen 50 mille sub sidie gevraagd en voor aanleg van een wandelpromenade tussen het dorp Bruinisse en Aquadelta 45 mille. Op 31 maart van 10 tot 21 uur en op 1 april van 10 tot 16 uur houdt de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers in Zeeland open huis. Dat gebeurt ter gele genheid van de voltooide reorga nisatie en de automatisering van de registratie van de hypotheken. In alle sectoren van het Kadaster heeft de computer nu het hand en tekenwerk overgenomen. Ook het verzamelen en verwerken van meetgegevens is nu grotendeels geautomatiseerd, evenals de toe deling van kavels in landinrich tingsprojecten. De komende jaren worden ook de kaarten, die 157 jaar lang met de hand werden ge tekend, worden omgezet in digita le bestanden. Tijdens de open dagen is iedereen welkom in het kantoorgebouw aan de Vrijlandstraat 31 in Mid delburg. Dhr. W.J. Schmittmann uit Halsteren is benoemd tot lid van de Raad van Toezicht van de stich ting ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom. Het directielid van General Electric Plastics is voorgedragen door de medische staf. De ondernemingsraad gaf een positief advies. Voorheen maakte de burgemeester van Halsteren, dhr. H.J. Hendriksen, deel uit van de Raad van Toezicht. De samenstelling is nu: voorzitter: burgemeester H.A. van der Munnik uit Tholen, vice- voorzitter: registeraccountant J.J.M. Tempelaars uit Hoogerhei- de, secretaris: huisarts mr.drs. P.T.M. Goddijn uit Bergen op Zoom, leden: kantonrechter mevr. mr. M.E.J. Houtman-van Wijmen uit Breda, notaris mr. Th.H.M. Fikkers uit Bergen op Zoom, mevr. mr.drs. C.H.A. Huisman uit Bergen op Zoom en dhr. W.J. Schmittmann uit Halsteren. In tegenstelling tot eerdere berich ten gaat de try-out van het thea terprogramma van Henk Elsink op Tholen niet door. Ujt op Tho len kreeg te horen, dat Elsink om gezondheidsredenen het hele op treden moet schrappen. Henk Elsink's optreden zou een mooi slot aan een succesvol win terseizoen voor Uit op Tholen ge weest zijn. Maar ook voor het ko mende seizoen heeft men de agen da zo goed als rond- en ook dan kan het publiek weer een uitste kend aanbod van artiesten, musi ci en cabaretiers verwachten. THOLEN 30 mrt. Marijke Boon met 'Een jurk met rozen', Meulvliet 20.15 u. 31 mrt. Alg. ledenverg. wsv De Kogge 31 mrt., 7 en 14 apr. Bijeenkomst gewestbestuur Zee land Anbo, Meulvliet 10-15 u. 3 apr. Dia-avond aquariumver. Labeo, Meulvliet 19.30 u. 8 apr. Uitwisselingsconcert Concordia met Acce lerando 9 apr. Viswedstr. De Pieterman 18 apr. Inschrijven dagreis Anbo 19 apr. NCVB dia's Oranjehuis, Visnet 19.30 u. 22 apr. Excursie natuurver, naar Melanen, Markt 9.15 u. 22 apr. Oriëntatierit MAC, Zoek weg 19 u. OUD-VOSSEMEER 31 mrt. Toneelavond v.v. Vosmeer, Vossenkuil 19.30 u. 4 apr. uiterlijk aanmelden dansles de Vossenkuil 8 apr. Viswedstr. De Makreel, Van Haaftenpolder 14.30-17.30 u. 19 apr. Bingomiddag Anbo, Vossenkuil 14 u. SINT-ANNALAND 1 apr. Viswedstr. 't Scharretje 10-13 u. 5 apr. Begin cursus fotografie Plattelandsvr., Gouden Leeuw 19.30 u. 10 apr. Jeugd EHBO, Wellevaete 19.30 u. 15 apr. Viswedstr. 't Scharretje 10-13 u. 19 apr. Voorlichting astmafonds voor Plattelandsvr., Wellevaete 19.30 u. STAVENISSE 8 apr. Delta-viswedstr. 15.30-18.30 u. 22 apr. Viswedstr. 't Scharretje 14-17 u. SINT-MAARTENSDIJK 30 mrt. Ophalen spullen rommelmarkt Euterpe 15 apr. Jubileumavond Euterpe SCHERPENISSE 8 apr. Viswedstr. De Zeebaars, Gorishoek 15.30-18.30 u. POORTVLIET 6 apr. Jaarvergad. SGP-studiever. Calvijn, gebouw Ger. Gem. SINT-PHILIPSLAND 19 apr. NCVB over klederdrachten BERGEN OP ZOOM t/m 23 apr. Tentoonst. patriotten- beweging en Bataafs-Franse tijd, Markiezenhof 30 mrt. Velvet Schwarzes Theater, Stoelemat 19.30 u. 1 apr. Brabants Orkest, Stoelemat 20.15 u. 8 apr. Brigitte Kaandorp, Stoele mat 20.15 u. 15 apr. Separation (toneel met Linda van Dijk en Kees Brusse), Stoelemat 20.15 u. Gedeputeerde Staten van Zeeland maken op grond van artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne het volgende bekend. Aanvraag Bolsius Afvalverwerkingssystemen (B.A.S) te Tholen heeft bij hen op 21 februari 1989 een vergunning ingevolge de Afvalstoffenwet aangevraagd voor de oprichting van een (proef-) inrichting voor het versneld composteren van groente- tuin- en fruitafval uit huishoudelijk afval. De vergunning wordt gevraagd voor een periode van minimaal 2 jaar. De inrichting is gelocaliseerd bij de gemeentelijke stortplaats "De Tuttelhoek" te Scherpenisse, ka dastraal bekend Scherpenisse, F 598 gedeeltelijk. Ter inzage De aanvraag met bijlagen en overige stukken liggen voor een ieder ter inzage van 31 maart 1989 tot en met 1 mei 1989 op de volgende plaatsen en tijden: op het gemeentehuis van Tholen, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, op werkdagen van 9-12 uur en iedere vrijdagavond in de openbare bibliotheek, Markt 58 te Sint- Maartensdijk van 18-20 uur; op het bureau Milieuzaken van de provinciale griffie, St. Pieterstraat 42, te Middel burg, op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. Na 1 mei 1989 tot bet einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de vergunning, liggen de stukken ter inzage op bovengenoemde plaatsen op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. Bezwaren Een ieder kan bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, St. Pieterstraat 42, 4331 EW Middel burg een gemotiveerd bezwaarschrift indienen tegen het geven van de gevraagde vergun ning en wel tot en met 1 mei 1989. Tegelijkertijd met het indienen van een bezwaarschrift kan een verzoek worden ingediend om persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom verzocht wordt, kunnen tot en met 24 april 1989 tegen de aanvraag monde linge bezwaren worden ingebracht. Hierbij wordt de aanvrager in de gelegenheid gesteld aanwezig te zijn (01180-31537). Middelburg, 22 maart 1989. sint pieterstraat 42, postbus 6001, 4330 la middelburg, tel. 01180-31011 15 apr. Rommelmarkt Jos de Graauw fonds, Schansbaan 9 u. 16 apr. Koffieconcert, Hofzaal Markiezenhof 12 u. 20 apr. Herman Finkers, Stoele mat 20.15 u. 22 apr. Symposium over conciliair proces, aula rijksscholengem. 9.30-15.30 u. 22 apr. Ned. Danstheater, Stoele mat 20.15 u. 29 apr. The cotton club (jazz), Stoelemat 20.15 u. ROXY 1: "Bvins - a.l., do 14, 19 en 21.30 u., vr 14, 19 en 21.30 u.,za 14, 19 en 21.30 u„ zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u„ ma 20.15 u., di 20.15 u. en wo 14 en 20.15 u. ROXY 2: Mississippi burning - a.l., do 19 en 21.30 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u., ma en di 20 u„ wo 14 en 20 u. Avontuur met een staartje - a.l., do t/m zo 14 u. CINEMACTUEEL 1: De Beer - a.l., do en vr 14, 19 en 21.30 u., za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., ma en di 20 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 2: Rain man - a.l., do, vr en za 14, 19 en 21.45 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.45 u., ma en di 20 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Cocktail - a.l., do en vr 19 en 21.30 u., za 14 en 19 u. zo 16.40, 19 en 21.30 u, ma, di en wo 20 u. Frank Frey - a.l., do, vr en za 14 u, zo 14.30, wo 14 u. Otello - zo 12 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 7