THOLENDERWIJS VERVANGING RIOLERING HOFSTRAAT EN TER VATE HERBESTRATING VOSSEMEERSEPOORT (THOLEN) Rode Kruis in Sint-Philipsland/AJP niet langer aan top met collecte informatierubriek van de gemeente tholen AGRARISCH THOLEN OPGELET! GRATIS INZAMELING BESTRIJDINGSMIDDELEN GEMEENTEHUIS GESLOTEN SPORT EN ALCOHOL.... EEN SLECHTE KOMBINATIE Mevrouw Walpot-Wagemaker gaf zestig keer een halve liter bloed WAT LIGT TER INZAGE? Donderdag 2 maart 1989 DE EENDRACHTBODE 5 SPREEKUUR B EN W PAK EVEN UW ZAKBOEKJE Modeshows Roncalli Potten Na jarenlang aan de top te hebben gestaan heeft de af deling Sint-Philipsland/Anna Jacobapolder van het Ned. Rode Kruis niet langer de hoogste collecte opbrengst in Zeeland. Voorzitter A. van Doesburg sprak over een 'zwarte bladzijde', want het ledental liep in de laatste twee tot drie jaar ook nog eens met 150 terug. Toch was er nog een lichtpuntje tijdens de jaarvergadering. Mevrouw J. Walpot-Wagemaker kreeg uit handen van oud-voorzitter H. Menger het bronzen Landsteiner ereteken voor 60 keer bloed geven. Zestig keer Oorkonde RIAN DE WAAL HET SMALSTADS MANNENKOOR TONEELGROEP DOMBURG "DRIE VROUWEN OM ÉÉN" Redactie: Voorlichtingsambtenaar Gemeentehuis Tholen Markt 1-5 Sint-Maartensdijk. Tel. 01666-2955" In opdracht van het gemeentebestuur zal door het aannemingsbe drijf H.W.Z. (Hollandse Wegenbouw Zanen B.V.) op korte termijn worden begonnen met de uitvoering van een reeks openbare wer ken in de kern Tholen. Het gaat om de vervanging van het rioolstel sel in de Hofstraat en Ter Vate en om herbestratingswerkzaamhe- den in het gedeelte Vossemeersepoort vanaf de Doelweg tot aan de Ten Ankerweg. Omstreeks 13 maart wordt begonnen met de voorbereidende werk zaamheden, o.a. het aanvoeren van de benodigde materialen en het verwijderen van de klinkerbestrating in de Hofstraat en Ter Vate. Op 14 maart beginnen de nutsbedrijven met het vernieuwen van de lei dingen voor gas, water en electra. Aansluitend vinden de riolerings werkzaamheden plaats. Ongeveer gelijktijdig zullen de werkzaamhe den aan de Vossemeersepoort worden opgepakt, met dien verstan de dat het gedeelte tussen de Ten Ankerweg en de Hofstraat (poli tiebureau) pas in de laatste fase van het werk wordt gerealiseerd. Met de werkzaamheden is een periode van circa 10 weken ge moeid, die naar verwachting 19 mei zal aflopen. Vanaf 13 maart zullen omwonenden daadwerkelijk last gaan ondervinden van de bo vengenoemde werkzaamheden. Zo zal men niet altijd de auto in de straat kunnen parkeren, terwijl de toegankelijkheid voor fietsers en voetgangers op sommige momenten beperkt zal zijn. Ook anderen, niet wonend in of aan de Hofstraat, Ter Vate en de Vossemeerse poort zullen als gevolg van wegafsluitingen en omleidingen hinder ondervinden. Zowel door het gemeentebestuur als van de zijde van de aannemer, zal getracht worden de overlast tot een minimum te beperken. Voor zover nodig wordt een ieder om medewerking en zo mogelijk om be grip gevraagd. Eventuele nadere informatie over de werkzaamheden wordt telefonisch verstrekt ter gemeente-secretarie, afdeling ge meentelijke ontwikkeling, tel. 01666-2955, tst. 255. Bij bijzondere familie-omstandigheden, die het noodzakelijk maken tijdelijke voorzieningen te treffen, kunt u eveneens nader kontakt opnemen. Gedeelte Vossemeersepoort en Hofstraat. Met ingang van 1990 heeft het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, een regeling getroffen met de Ne derlandse handelaren/producenten van landbouwbestrijdingsmidde- len voor wat betreft de inzameling van restanten bestrij dingsmiddelen. Agrariërs kunnen restanten kosteloos inleveren bij het gemeentelijk K.C.A.-depot op de stortplaats 'Tuttelhoek'. K.C.A. staat voor klein chemisch afval. Daarbij ontvangen zij een bewijs van afgifte. Wel dient men aan de desbetreffende ambtenaar zijn aansluitnummer van het Landbouwschap op te geven. Bij grote hoeveelheden even bellen Het K.C.A.-depot op de gemeentelijke stortplaats Tuttelhoek' heeft slechts een beperkte capaciteit. Het beste is om telkens kleine restanten af te geven. In het verleden is het gebeurd dat agrariërs, na een zekere vorm van opruimwoede, zich op de stortplaats meld den met meer dan 50 kg aan restanten. Dergelijke hoeveelheden kunnen niet altijd worden aangenomen. Daarom is het zaak om bij hoeveelheden van meer dan 50 kg tevoren even te bellen naar de stortplaats, tel. 01666-3727. Alsdan kan een datum en tijdstip van aflevering worden afgesproken. Goede verpakking De in te leveren bestrijdingsmiddelen dienen goed verpakt te zijn. Met name bestrijdingsmiddelen in poedervorm dienen in deugdelijke verpakkingen (dus geen plastic zakken met scheuren) te worden aangeboden. Is dat niet het geval, dan kan de ambtenaar ter plekke de partij weigeren. Het gemeentebestuur van Tholen doet in deze een ernstig beroep op de agrarische gemeenschap in de gemeente hun steentje bij te dra gen aan een beter milieu. Maak gebruik van de (kosteloze) gelegen heid om op een gemakkelijke en verantwoorde manier van uw restanten bestrijdingsmiddelen af te komen. In verband met de arbeidsduurverkorting voor het gemeenteperso- neel is het gemeentehuis vrijdagmiddag 3 maart 1988 gesloten en tevens telefonisch niet bereikbaar. Houdt u daar rekening mee! Het alcoholgebruik onder de Nederlandse bevolking is dermate groot-dat de rijksoverheid plannen heeft ontwikkeld dit gebruik te rug te dringen. Ook voor de lokale overheid, de gemeente dus, ligt op dit vlak een niet onbelangrijke taak. In het jaarverslag 1 986 van de Rijkspolitie Tholen wordt o.a. opgemerkt dat veel problemen voortkomen uit overmatig alcoholgebruik. In de Thoolse jeugdnota wordt opgemerkt dat het alcoholgebruik onder jongeren een van de meest opvallende signalen is van de toenemende problematiek on der de groep jongeren. Hoewel over de juiste omvang van het alcoholgebruik op Tholen geen cijfers bekend zijn kan zonder meer worden gesteld dat dit ge bruik c.q. misbruik niet minder problematisch is dan elders in Ne derland. Het "pilsje" of de "jonge borrel" zijn ook hier zo ingebur gerd dat de vanzelfsprekendheid waarmee dit "vocht" wordt ge nuttigd op zichzelf al een probleem mag worden genoemd. Be- wustwordende aktiviteiten om alcoholmisbruik te voorkomen wor den door het gemeentebestuur van Tholen dan ook nagestreefd. Via eigen publicaties maar ook met inschakeling van pers, huisart- De eerstvolgende spreekuren van de leden van het college van bur gemeester en wethouders vinden plaats op maandag 6 maart 1989 in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk. De wethouders P. van Schetsen, L.J. Koopman en J. Versluijs houden hun spreekuur van 11.00-12.00 uur. Het spreekuur van burgemeester H.A. van der Munnik komt te vervallen. Wilt u op een ander tijdstip met een van de collegeleden spreken, belt u dan even naar het gemeentehuis, telefoon 01666-2955, toestel 330. sen, horeca-exploitanten, politie, kerk, lokale omroep, sportvereni gingen e.d. zal getracht worden het alcoholmisbruik terug te drin gen. Het onderstaande artikel is zodanig ook bedoeld: Muziek schalt door de kantine van het sportkomplex. Leuk om na de training of wedstrijd nog even wat te gaan drinken om even door te zakken. Er is altijd wel een "goede" reden: we hebben gewonnen of we heb ben verloren!!! Voor een hoop mensen binnen een sportvereni ging, is het juist die vorm van sociale kontakten en ontspan ning die het bedrijven van hun sport leuk maken. Dit gezellig samenzijn in de sportkantine gaat veelal ge paard met het nuttigen van een aantal "goud-gele rakkers". Toch is het goed om te weten dat na inspannend bezig ge weest te zijn, het effekt van de alkohol veel sterker is. Er ont staat een slaperig gevoel, het beoordelingsvermogen en de reaktiesnelheid dalen. Zeker als Als er lichamelijke inspanning wordt geleverd, hebben de spieren energie nodig. Deze energie komt o.a. uit de suiker je daarna met de auto, brommer of fiets naar huis moet,is dat een gevaarlijke situatie. Niet al leen voor jezelf, maar ook voor anderen. Steeds regelmatiger zien we sporters al voor de training of wed strijd aan een biertje zitten. Weet dat alkdhol de kans op blessures vergroot en het prestatievermogen vermindert. Hoe dat komt? Door de lichamelijke inspanning vragen de spieren naar meer zuurstof. Hiervoor zijn de bloedsomloop en de hartslag van belang: zij voorzien de spieren van zuurstof en voedsel. Zelfs kleine hoe veelheden alkohol leiden al tot een grotere toevoer van bloed naar de huid. Het hart moet dan extra werk verzetten om de spieren toch van voldoende zuurstof te voorzien. Logisch dus dat dit een- nadelige invloed heeft op de te leveren prestatie. die in de lever is opgeslagen. Als je alkohol drinkt, gebruikt de lever die suiker als brandstof om de alkohol af te breken. Er komt daardoor te weinig suiker naar de spieren, dus is het prestatievermogen minder. Als je alkohol drinkt, denk je dat je warm wordt, maar dat lijkt al leen maar zo. Alkohol zorgt voor bloedvatverwijding, waar door je juist warmte verliest. Koude spieren zijn sneller moe, dus.... Na het drinken van alkohol voelen spelers zich vaak sterker, maar ze reageren langamer en hebben ook minder kontrole over zichzelf, qua spierbeheersing maar ook qua gedrag. Er is een grotere kans op blessures en ook meer kans op aggressievere reakties naar me despelers toe. Tijdens het sporten, worden er in de spieren afvalstoffen gevormd. Deze komen in het bloed terecht en moeten door de lever verwij derd worden. Als de lever op dat moment al bezig is om de genut tigde alkohol af te breken - reken 1 uur per alkoholconsumptie - zal de afvoer van deze spierafvalstoffen vertraagd zijn. Gevolg: spierstijfheid en spiervermoeidheid. Alkohol levert ons ook nogal wat kalorieën. Overmatig alkohol drinken zorgt voor dikker wor den. Dat is voor niemand goed, maar zeker niet bij een sporter, want ook dit heeft weer een nadelige invloed op de prestatie. Het is een nogal éénzijdige opsomming van negatieve eigenschap pen van alkohol geworden, maar het is niet anders. Sport, konditie en ontspanning en gezelligheid mogen en kunnen best wel samengaan. Alleen is dit een bewust gebeuren, een ver antwoord, afgewogen gebeuren. Daarom is het belangrijk dat je weet wat alkohol met je lichaam doet in kombinatie met sporten. Misschien wordt de sportkantine dan weer de SPORT-kantine en kun je daar weer een echte sporter zijn. THOLEN 3 mrt. Wereldgebedsdag, Ten An ker 19.30 u. 6 mrt. Bijeenkomst aquariumver. Labeo, Meulvliet 19.30 u. 9 mrt. Diamiddag, Ten Anker 14.30 u. 9 mrt. Pianist Rian de Waal, hal stadhuis 20.15 u. 11 mrt. Excursie Natuurver, naar Mattenburgh, 9.30 u. 11 mrt. Oriëntatierit MAC, Zoek weg 19 u. 11 mrt. Winteruitvoering Concor dia, Meulvliet 19.30 u. 12 mrt. Viswedstr. De Pieterman 13 mrt. Vergad. Tholen Stad Ac tief, de Kroon 20 u. 14 mrt. Jaarverg. Anbo, Visnet 14 u. 15 mrt. NCVB, bloemschikken, Visnet 19.30 u. 16 mrt. Modeshow, Ten Anker 14 u. 18 mrt. Bingo-dansant Vrienden v.d. Sloth, Meulvliet 20 u. 22 mrt. Optreden NCVB-koor, Ten Anker 19.30 u. 30 mrt. Marijke Boon met 'Een jurk met rozen', Meulvliet 20.15 u. 31 mrt. Alg. ledenverg. wsv De Kogge 31 mrt. Bijeenkomst gewest- bestuur Zeeland Anbo, Meulvliet 10-15 u. OUD-VOSSEMEER 4 mrt. Bingo restauratie r.k. kerk, Vossenkuil 19.30 u. 15 mrt. Bingomiddag Anbo, Vos senkuil 14 u. 18 mrt. Bingo v.v. Vosmeer, café Schetters 31 mrt. Toneelavond v.v. Vosmeer, Vossenkuil 19.30 u. SINT-ANNALAND 3 mrt. Jaarvergad. Accelerando 6 mrt. Plattelandsvr. 'Kleur in kleding', Gouden Leeuw 19.30 u. 15 mrt. Jaarvergad. WIK, Welle- vaete 20 u. 16 mrt. Projectavond De Casem- brootschool 18-19.30 u. 22 mrt. Clown-optreden WIK, Wellevaete 15 u. STAVENISSE 25 mrt. Viswedstr. 't Scharretje 14-17 u. SCHERPENISSE 11 mrt. Ruiteravond Eendracht- ruiters, Holland Huis 20 u. POORTVLIET 8 mft. Alg. verg. Bedrijfsverzor- gingsdienst, Tolrust 19.30 u. SINT-PHILIPSLAND 7 mrt. Belastingzitting CNV, de Wimpel 19.30 u. 10 mrt. Vergad. SGP studiever. Calvijn en kiesver., ver.geb. Oud- Ger. Gem. BERGEN OP ZOOM t/m 19 mrt. Tentoonst. beelden, reliëfs, email en pasteltekeningen, Markiezenhof (Etcetera) 11 mrt. t/m 23 apr. Tentoonst. pa- triottenbeweging en Bataafs- Franse tijd, Markiezenhof 2 mrt. Markus-Passion door Hor tus Musicus Religiosus, Gertru- diskerk 20.15 u. 4 mrt. Natuur- en milieudag We reld Natuur Fonds, Grote Markt 4 mrt. Hans Liberg, Stoelemat 20.15 u. 4 mrt. Int. ruilbeurs miniatuurau to's, zaal Den Ronden 10-15 u. 11, 16, 17 en 18 mrt. (20 u.), 12 mrt. (14.30 u.) en 14 mrt. (19.30 u.) De Groothertogin van Ge- rolstein door B.O.V., Stoelemat 19 mrt. Koffieconcert, Hofzaal Markiezenhof 12 u. 23 mrt. Jos Brink/Frank Sanders, Stoelemat 20.15 u. 30 mrt. Velvet Schwarzes Theater, Stoelemat 19.30 u. f ilm film film ROXY 1: Jan Rap en z'n maat - a.l., do, ma en di 20.15 u., vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20.15 u. ROXY 2: Poltergeist 3 - 16 j., do, ma t/m wo 20 u., vr en za 21.30 u., zo 19 en 21.30 u. 18 again - a.l., vr 19 u., za 14 en 19 u., zo 14 en 16.30 u., wo 14 u. CINEMACTUEEL 1: A fish cal led Wanda - a.l., do, ma en di 20 u., vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.45 u., zo 16.30, 19 en 21.30 u„ wo 14 en 20 u. West side story - zo 12 u. CINEMACTUEEL 2: Cocktail - a.l., do, ma en di 20 u., vr 19 en 21.30 u., za 14, 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Who fra med Roger Rabbit - a.l., do, ma en di 20 u., vr 19 en 21.30 u., za 14 en 19 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u„ wo 14 en 20 u. Op initiatief van de leerlingenraad worden zaterdag in de aul van de Roncalli scholengemeenschap in Bergen op Zoom twee modeshows georganiseerd. Tien modezaken uit de stad verlenen hun medewer king. De opbrengst van de entree gelden komt ten goede aan de vastenactie Terre des Hommes. De school heeft drie jaar geleden een landbouwproject in Chili geadop teerd: een kinderdorp voor zwer vertjes en wezen die met de steun van Terre des Hommes een bestaan proberen op te bouwen. De shows vinden plaats om 19.30 en 21.30 uur. heb hier voor jou een bronzen plak, maar eigenlijk behoort het een gouden plak te zijn. Want je helpt je medemens, en dan nog naamloos. Zestig keer bloed geven is geen kleinigheid,- reken maar uit: 60 keer bloed geven, oftewel 30 liter, oftewel 4 emmers." Dok ter Menger haalde verder aan, dat het bij mevrouw Walpot in de fa milie zat. "Je vader heeft in de tijd dat er nog weinig controle was tot zijn 67e jaar bloed gegeven, de dochter 60 keer en zoon Jan 25 keer." Hij overhandigde mevrouw Walpot het bronzen ereteken en een bos bloemen. Bij de behandeling van het finan cieel verslag van de afdeling maakte dokter Menger opmerkin gen over de hoge reserve van bijna 10.000 gulden. "Waarom potten, als er elders in de wereld nood is," vond hij en kreeg bijval van enke le andere leden. De inkomsten over 1988 bedroegen f. 14.273,92 en de uitgaven f. 12.766,43, zodat het batig saldo f. 1.507,49 was. In zijn openingswoord stond voorzitter Van Doesburg stil bij het werk van het Rode Kruis, zo als de EHBO-cursussen en de bra derie, waar de dames Ten Hove en Nuyens en dhr. Van Dijke veel werk voor verrichten. Dhr. Duy- ens mocht het afgelopen jaar mee met het Rode Kruisschip 'Henry Dunant'. Verder deelde de voor zitter mee, dat op 26 mei een bloedafname-avond wordt gehou den. Menger vroeg om daar meer bekendheid aan te geven, zoals door contact op te nemen met de plaatselijke predikanten. Van 22 mei tot 4 juni is de landelijke col lecte en op 24 juni de braderie. Mevr. Nuyens vertelde de aanwe zigen iets over het welfare-werk van het Rode Kruis. Ze doet dat samen met mevr. Ten Hove-Vaders in de Rozeboom. In totaal doen er 25 mensen aan mee, die veel sok ken en tafellakens maken. In An na Jacobapolder heeft mevr. Ten Hove-Wagemaker de leiding. Met Kerstmis wordt altijd een gezellige middag georganiseerd en ook worden nog aan twee mensen thuisbezoeken gebracht. bloed. M. Wagemaker, A. den Braber, B. Filius en A. Noorthoek gaven tien keer bloed, C. Filius, M.J. Wagemaker, J. Walpot en L. van Strien vijfentwintig keer. Oud-voorzitter dokter H. Menger huldigde vervolgens mevrouw J. Walpot-Wagemaker, die zestig keer bloed had gegeven. "Janna, je ziet er gezond uit. Het bevor dert je gezondheid wanneer je 60 keer bloed geeft," zei Menger. "Ik De lagere collecte-opbrengst (f. 1.936,15 tegen f. 2.933,- in 1987) is te verklaren door het wegvallen van het veer Zijpe-Anna Jacoba polder. De collecte aan het veer was vele jaren een steun in de rug voor de afdeling. De Zeeuwse af deling met het beste resultaat was in 1988 Valkenisse op Walcheren. De daling van het ledental kent verschillende oorzaken. De over stap naar een geautomatiseerde contributie-inning - zodat nie mand meer aan de deur komt - is er daar een van. Ook vertrekken nogal wat mensen na hun huwe lijk naar elders. "Laten we de moed niet laten zakken. We zijn een kleine vereniging, maar laten we groot blijven in het geven van bloed en aan de collecte," zei Van Doesburg. "Het werk van het Ro de Kruis moet doorgaan. Het is zeer belangrijk als we kijken in de wereld naar de gevolgen van vele oorlogen en natuurrampen." In het afdelingsbestuur ontstond een vacature door het aftreden van P. Voorwinden. Voor hem is nog geen opvolger gevonden, zo dat de voorzitter en penning meester A. van Dijke diens taken op zich nemen. Voorwinden maakte tien jaar deel uit van het bestuur en organiseerde de bloedplasma-avonden. Hij was vrijdag verhinderd, maar de voor zitter vertelde dat hem een oor konde zal worden aangeboden. Ook van het hoofdbestuur uit Den Haag was er een presentje. Vervolgens werden de eretekens uitgereikt voor het geven van Dokter H. Menger zette mevrouw J. Walpot- Wagemaker in het zonnetje omdat ze zestig keer een halve liter bloed afstond voor het Rode Kruis. In het midden voorzitter A. van Doesburg van de afdeling Sint-Philipsland/A nna Jacobapolder. Donderdag 9 maart Stadhuishal te Tholen Aanvang 20.15 uur De werkgroep 'Uit op Tholen' presenteert het optreden van Rian de Waal is een zeer begaafd pianist. In 1983 behaalde hij als eerste Nederlandse pianist de finale van het Koningin Elizabeth Concours te Brussel. Als solist trad hij op met vele belangrijke orkesten en hij speelde voor radio en televisie. In Amerika is een twee uur durende t.v.-special vann Rian 'coast to coast' uitgezonden. Voor de liefhebbers van klas sieke muziek is een avond met Rian de Waal een MUST. Op het programma staan werken van Beethoven, Brahms, Schu bert, Chopin en Batholdy. Entree: Leden f 9,- Niet-leden 7 10,— CJP en 65+ f 6,50 Kaartverkoop: V.V.V.-kantoor, Haven 48 te Sint-Maartensdijk, tel. 01666-3771 of bij dhr. A. Volwerk, Mossellaan 59 te Tholen, tel. 01660-3366. Voorbereiding bestemmingsplannen De burgemeester van de gemeente Tholen maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 22, tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 3 maart 1989 voor een ieder ter sekretarie van de gemeente, Markt 1-5 te St. Maartensdijk, ter inzage ligt het besluit van de raad van de gemeente Tholen van 20 februari 1989, waarbij wordt verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende gebieden: a. een gebied aan de Veerstraat te Oud-Vossemeer; b. een gebied aan de Gorishoeksedijk 33a te Scherpenisse; c. een gebied aan de Tienhoven 7 te Sint-Annaland; d. een gebied aan de Zoutziedersdreef te Tholen. De begrenzing van de genoemde gebieden staat aangegeven op de bij bovengenoemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Tegen dit besluit kan binnen 30 dagen na publikatie schrifte lijk bezwaar worden gemaakt bij de gemeenteraad. Sint-Maartensdijk, 2 maart 1989 De burgemeester van Tholen, H.A. van der Munnik. Bouwen in afwijking van bestemmingsplan Er is een aanvraag om een vergunning ingediend door de heer M. Oudesluys, Hogeweg 55 te Sint-Maartensdijk tot het bouwen van een werktuigenberging op het perceel ka dastraal-bekend Sint-Maartensdijk, sektie K, nummer 74, plaatselijk gemerkt Hogeweg 55. Dit plan is niet in over eenstemming met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Burgemeester en wethouders van Tholen zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, na verkregen toestemming van het kol lege van Gedeputeerde Staten van Zeeland, vergunning te verlenen voor het onderhavige plan. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om van 3 maart 1989 tot en met 16 maart 1 989 schriftelijk bezwaar in te dienen bij burgemeester en wethouders van Tholen. De bouwtekeningen liggen gedu rende deze termijn ter gemeentesekretarie te Sint- Maartensdijk, afdeling gemeentelijke ontwikkeling, ter inzage. Sint-Maartensdijk, 2 maart 1989 De burgemeester van Tholen, H.A. van der Munnik. Zaterdag 11 maart Dorpshuis 't Ouwe Raed'uus te Poortvliet Aanvang 20.00 uur De beheerscommissie van het dorpshuis te Poortvliet presen teert een optreden van: Het Smalstads Mannenkoor o.l.v. Jan Wesdorp behoeft geen nadere toelichting. Dit gerenommeerde gezelschap ver zorgt een avondvullend programma voor de ware koorlief hebber. De entree bedraagt f 3,50 p.p. en ouderen met een pas 65 betalen slechts f 2,50. Op vertoon van het toegangsbewijs wordt in de pauze een gratis kopje koffie geschonken. Bij bin nenkomst is er voor een ieder een gratis programmaboekje beschikbaar. Zaterdag 4 maart Dorpshuis De Stove te Stavenisse Aanvang 20.00 uur De beheerscommissie van het dorpshuis te Stavenisse pre senteert een optreden van de: met een klucht in 3 bedrijven onder de titel: Dit doldwaze toneelstuk speelt zich af in het privékantoor van John Overduin, fabrikant in hondensportartikelen. John ziet de toekomst somber in en uit het voornemen om het on gehuwde personeel te ontslaan. Rondom dit gegeven ont staan vele verwikkelingen. De entree bedraagt f5,— voor volwassenen en f 2,50 voor kinderen tot 12 jaar.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 5