Waterstaat telt het verkeer Oesterdam Lang leven de dorpen Grote Prijs Alfons Blomme Tholen damt subsidie Sloth in Nu ook een jury in Tholen/St. Annaland 7* IX HE HOK P Tholen vraagt ANWB om borden Donderdag 2 februari 1989 Vrijdag 10 februari, 10.00 uur, vergaderen provinciale staten van Zeeland in de Burgerzaal in het stadhuis van Middelburg. Markiezaat Wegen Landinrichting Geschiedenis Neeltje Jans Strategie Museum Van het Thoolse verkeer dat over de Oesterdam gaat is 77% gericht op Zuid-Beveland en 23% op Noord- Brabant. Tellingen van provinciale waterstaat hebben dat uitgewezen. In november en december vorig jaar zijn 1.338 auto's de Oesterdam gepasseerd. Wegwijzers PAK EVEN UW ZAKBOEKJE Hobbyïsten Samenwerking Bezt Landelijke selectie voor beste kinderboeken Apparatuur ABDIJ Eén van de schilderijen van Blomme in het gemeentehuis van Westerschouwen. Zeeuwse schilders en tekenaars kunnen op 31 maart en 1 april werk inleveren in het stadsmuseum Alfons Blomme in Roeselare, België. Zij dingen dan mee naar de Grote Prijs Alfons Blomme, groot honderd duizend Belgische frank. Voorwaarden, die aan de mede dinging zijn verbonden, zijn dat de indieners op 1 januari 1989 25 jaar of ouder waren en dat zij Nederlandstalig zijn. Per schilder moeten twee werken worden in geleverd. Ook aan de werken worden eisen gesteld. Zij moe ten uitgesproken figuratief en twee-dimensionaal zijn. De af metingen moeten binnen 1,00 m bij 1,20 meter blijven en de wer ken mogen niet worden gesig neerd. Er kan worden gewerkt op doek of op elk ander verge lijkbaar duurzaam materiaal. Per werk moet een inschrijfformulier worden ingevuld en onderte kend. Het inschrijfgeld per werk bedraagt 200 BF. Op zaterdag 15 april is de prijs uitreiking in het stadsmuseum Alfons Blomme. De jury bestaat uit de heren G. Gyselen, E. Loncke, E. Verkest en G. Ver- visch. Als de jury de inzendin gen niet van dien aard vindt, dat de Grote Prijs kan worden toe gekend, wordt het geldbedrag over meerdere indieners - ten hoogste drie - verdeeld. Maxi maal veertig werken worden ge selecteerd voor een tentoon stelling in het stadsmuseum. Ui teraard is het bekroonde werk onderdeel van de expositie. De tentoonstelling duurt van 11 tot en met 23 april. Op 24 april moet het werk weer worden opgehaald. Indieners zijn zelf verantwoordelijk voor de verzekering van hun werken. Alfons Blomme (1889-1979) werd in Roeselare geboren. Eén van zijn inspiratiebronnen was de Schouwse Westhoek. In het gemeentehuis van Wester schouwen hangen twee van zijn doeken. Blomme is onder meer onder scheiden met de Grote Prijs van Rome voor de schilderkunst. Hij was groot-officier van kunsten, wetenschappen en letteren in Frankrijk en Spanje. In 1981 is het boek Alfons Blom me, zijn leven, zijn werk versche nen. Het is samengesteld door dr. jur. M. De Bruyne en het kost 925 BF. Deelnemers aan de Gro te Prijs Alfons Blomme kunnen het boek voor gereduceerd tarief kopen bij de Nieuwe Stichting Alfons Blomme, Guido Gezelle- laan 31, 8800 Roeselare, België. Aan hetzelfde adres zijn ook in schrijfformulieren en nadere in formatie over de Grote Prijs verkrijgbaar. hh De AROB-commissie uit Gede puteerde Staten zal op dinsdag 7 februari, 10.00 uur, een hoorzit ting houden. Aan de orde is een bezwaarschrift, ingediend door Automobiel- en autoschadebe- drijf Van Haperen in Koewacht. Burgemeester en wethouders van Hulst hebben de provincie een verklaring van geen bezwaar gevraagd voor de bouw van twee woningen aan de Emma- baan in Heikant. Deze verklaring hebben ze niet gekregen en daarom gaat het automobielbedrijf in beroep. Op 7 februari, om 10.20 uur, be handelt de AROB-commissie een bezwaarschrift van de heer PW. Bos uit Scharendijke. De heer Bos wil een afzuiginstallatie en een aggregaat omkasten aan de Nieuwe Kerkweg in Scharen dijke. De verklaringen van geen bezwaar, die burgemeester en wethouders van Middenschou- wen hiervoor hebben aange vraagd, zijn door de provincie geweigerd. Een inwoner van Oostburg heeft bij de provincie een beroep schrift ingediend omdat het col lege van b en w van Oostburg hem geen algemene bijstand wil verlenen. Dit beroepschrift wordt behan deld door de tweede kamer uit GS op 7 februari, 10.40 uur. De eerste kamer uit GS houdt op 7 februari, 11.00 uur, zitting om een verzoek van de heer L.J. Blom uit Burgh-Haamstede te behandelen. Het waterschap Schouwen-Duiveland heeft de heer Blom opgedragen om een door hem gedempte sloot langs de Hogeweg in Burgh- Haamstede in de oorspronkelijke staat terug t? brengen. De heer Blom heeft de provincie om vernietiging van dit besluit gevraagd. De zittingen zijn openbaar en worden gehouden in het provin ciehuis in Middelburg, Sint Pie terstraat 42. Hl IEUWS Staten vergadering Provinciale staten kunnen niet in eigen huis vergaderen, door dat de statenzaal wordt ver bouwd. Het gemeentebestuur van Middelburg heeft het pro vinciaal bestuur gastvrijheid ge boden gedurende de verbou wing. De statenzaal wordt uit gebreid met een aanbouw, die gedeeltelijk in glas wordt uitge voerd. Vanuit de zaal komen drie doorgangen naar de aan bouw. Tegelijk met de verbou wing wordt de leibedekking van de statenzaal vernieuwd. De werkzaamheden nemen een aantal maanden in beslag. Ver wacht wordt, dat provinciale staten na de zomervakantie weer in hun eigen onderkomen kunnen vergaderen. Verbouwing en inrichting kosten zeven miljoen gulden. Daarin zijn begrepen de kosten van het ge bouw aan de Groenmarkt, waar in de afdeling welzijn van de provincie is gehuisvest. Het hoogheemraadschap West- Brabant krijgt het waterstaat kundig beheer over het Markie- zaatsmeer - het deel van de Oosterschelde achter de Markie- zaatskade. De grens tussen de provincies Zeeland en Noord- Brabant loopt dwars door het water en daarom moet het hoog heemraadschap een interprovin ciale status krijgen. Provinciale staten van Noord-Brabant en Zeeland moeten een gezamenlijk reglement voor het schap op stellen. De Zeeuwse staten ne men hun besluit in de vergadering van 10 februari. On derdeel van het geheel vormt, als het rijk daarmee instemt, dat de dijk bij de Kreekraksluizen in beheer komt bij het waterschap Noord- en Zuid-Beveland. Provinciale staten vergaderen in stadhuis Middelburg. De staten wordt gevraagd een krediet van zes ton te bestem men voor de voorbereidingen tot verbetering van de Krabbekreek- weg tussen Tholen en Sint Phi- lipsland. Uitvoering van het werk staat pas over vier jaar op het programma, maar als bij ander wegenwerk vertraging ontstaat, kan de Krabbekreekweg naar vo ren worden gehaald. Op dat mo ment is het handig de voorbereidingen rond te hebben. Verder wordt de staten gevraagd 890 duizend gulden te besteden aan de rondweg Biggekerke. De weg heeft zich inmiddels gezet en nu kan de definitieve asfalt- laag worden aangebracht. De kosten bedragen 940 duizend gulden, maar er was nog 50 dui zend gulden over van de aanleg, zodat nu 890 duizend gulden aan de staten wordt gevraagd. Jaarlijks moeten provinciale sta ten aan de minister van land bouw voorstellen doen over de plannen tot landinrichting. Het advies behelst de ruilverkavelin Zeeland heeft dertig gemeenten. Maar er zijn wel vier keer zoveel kleine kernen. Voor die kleine kernen heeft het provinciaal bestuur een beleid uitgestippeld: het regionaal welzijnsbeleid kleine kernen. Lang leven de dorpen is een brochure, waarin wordt aangegeven hoe het beleid gestalte krijgt. Wonen, onderwijs, openbaar vervoer, recreatie en toerisme en win kelvoorziening worden in aparte hoofdstukjes behandeld. Ook wordt aangegeven hoe gemeenten aan de hand van dorpsplannen de leefbaarheid in de afzonderlijke dorpen kunnen vergroten. In het boekje is een kaart van Zeeland opgenomen, waarop alle klei ne kernen zijn ingetekend. Het zijn er 120, in grootte variërend van minder dan 500 inwoners tot tussen de 2000 en 5000 inwoners. Voor de duidelijkheid zijn ook de Zeeuwse steden vermeld. Van enke le dorpen zijn foto's in de brochure opgenomen. Lang leven de dorpen is gratis verkrijgbaar bij het informatiecen trum van de provincie. Abdij 9, postbus 6001, 4330 LA Middel burg, telefoon 01180-31400. Het boekje is al verspreid over de gemeenten, dorpsraden, openbare bibliotheken en scholen voor voortgezet onderwijs in de provincie. gen Walcheren, Breskens- Zuidzande, Schoondijke, Sint Philipsland, Sint-Annaland, Axel- se Sassing, IJzendijke- Hoofdplaat, Sint-Maartensdijk en Aardenburg. Al deze ruilver kavelingen zijn in voorbereiding. Als nieuwe projecten worden opgevoerd kust west Zeeuwsch- Vlaanderen, Poortvliet en Axel. Ook wordt Zeelands mening ge vraagd over het landinrich tingsproject Agger van Noord-Brabant. Ruim 1,2 hectare van het gebied ligt op Zeeuws grondgebied, namelijk langs de Schelde-Rijnverbinding. Aan de provincie is een bijdrage van 250 duizend gulden ge vraagd om de agrarische ge schiedenis van Zeeland te doorgronden. De stichting Historisch onderzoek, de land bouwuniversiteit in Wagenin- gen en de commissie regionale geschiedbeoefening Zeeland zijn de initiatiefnemers voor de studie, die tot en met 1993 wordt uitgevoerd. Per jaar be taalt de provincie dan vijftig dui zend gulden. Het dagelijks bestuur stelt aan provinciale staten voor geen subsidie te geven voor de publi- katie over Duitse verdedigings werken in de tweede wereldoorlog. De heer H. Sak kers uit Middelburg heeft de sub sidie gevraagd. Gs wijzen de staten erop, dat de provincie nauw betrokken is bij de ge schiedschrijving over de oorlog. Het eerste deel is al verschenen en het tweede is in voorberei ding. Bovendien is de studie van de heer Sakkers erg specia listisch, waardoor er mogelijk niet zo'n brede belangstelling voor is. Het rijk, de provincie en de ge meente Veere gaan een be stuursovereenkomst aan om Neeltje Jans tot ontwikkeling te brengen. Van rijkszijde zijn er drie ministeries bij betrokken: verkeer en waterstaat, land bouw en visserij en economi sche zaken. In de bestuursovereenkomst worden afspraken gemaakt over verant woordelijkheden en bevoegdhe den. Voor de uitvoering van het beleid is er de nv Beheersmaat- schappij Neeltje Jans. Voor gesteld wordt gedeputeerde J.B. Ventevogel van recreatie als commissaris in de nv aan te wij zen. Ook beslissen de staten over de voordracht van hoofdingenieur-directeur ir. H. Engel van rijkswaterstaat Zee land en algemeen directeur ir. J. Boeve van Cebeco-Zuidwest voor een commissariaat namens de provincie. Provinciale staten buigen zich over de toekomst van Zeeland. Zij doen dat aan de hand van de nota Strategische toekomstver kenning. Uitgangspunten zijn groei van de bevolking, handha ving en verbeteringen van het voorzieningenniveau en vesti gingsklimaat, behoud en ver sterking van het open karakter van het Zeeuwse landschap en verscheidenheid in bedrijvigheid per regio. De voormalige ambtswoning van de commissaris der koningin moet worden verbouwd en gaat daarna dienen als uitbreiding van het Zeeuws Museum. De kosten zijn begroot op vijf ton. De vergaderstukken, inclusief de agenda, voor provinciale sta ten liggen ter inzage in het infor matiecentrum van de provincie. Abdij 9, Middelburg. De statenvergadering is open baar. Publiek is dus ook in de burgerzaal van het Middelburg se stadhuis welkom. WH Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg telefoon 01180-31402 Het verkeer dat van Zuid- reiken, maar op de dam keren. van Beveland komt kiest voor 39% de richting Tholen-stad. Het overige verkeer verspreidt zich over het ei land en gaat mogelijk verder. De tellingen - gebaseerd op werk daggemiddelden - zijn aan beide zijden van de Oesterdam uitge voerd. Daarbij bleek dat rond de honderd auto's van de Zuid- Bevelandse kant Tholen niet be- Dat kan zijn na recreatief dan wel ander verblijf. Ook dit jaar zal provinciale wa terstaat de. tellingen uitvoeren. Het gemeentebestuur van Tholen heeft bij de ANWB aangedrongen op een betere bewegwijzering van de Oester- en Philipsdam en de 6264(5900) 4887(4800) Rilland Zuid-Beveland randwegen rond Bergen op Zoom. In een brief stelt het college dat die veel te wensen overlaat, wat een veel gehoorde klacht zou zijn. Overigens is de aansluitende weg op Tholen naar de Oesterdam pas in september gereed, waarna de verbinding door de provincie offi cieel in gebruik zal worden gesteld. B. en w. pleiten voor een verwij zing naar Tholen via de Philips dam, al op Schouwen-Duiveland. Ook in het Bevelahdse en rond Bergen op Zoom worden die niet aangetroffen. "Wij achten dit een ernstige en ook gevoelige tekort koming," schrijven b. en w. Ze wijzen erop, dat ook vanuit Tho len een doelmatige verwijzing naar de verschillende ontsluitin gen ontbreekt. THOLEN 3 feb. Alg. ledenverg. MAC 6 feb. Alg. ledenverg. aquarium ver. Labeo, Meulvliet 19.30 u. 11 feb. Oriëntatierit MAC, Zoek weg 19 u. 15 feb. Jaarfeest NCVB, Visnet 19.30 u. 16 feb. Begin cursus Vrouw en Werk, Meulvliet 17 feb. Alg. ledenverg. bejaar- densoos 18 feb. Competitietournooi bad- mintonver. Batho 18 feb. Filmvertoning 'Caught', Meulvliet 20 u. 23 feb. Informatie- en discussie avond over de rotgans, Meulvliet 19.30 u. OUD-VOSSEMEER 4 feb. Vergad. Bond v. Muziekge- zelsch., zaal Odéon 8 feb. Anbo, diaserie over zeehon den en bespreking enquete, Vos- senkuil 14 u. 15 feb. Jaarvergad. ZLM, Vossen- kuil 19.30 u. 24 feb. Gezinsexcursie Platte- landsvr. en ZLM naar Cehave, vertrek 9 u. 25 feb. De gekkengalerij (cabaret), Vossenkuil 20.15 u. SINT-ANNALAND 10 feb. Gezinsavond Platte- landsvr. en ZLM, vertrek 18.15 u. 18 feb. Voorronde turnwedstr. Ra- bocup, Wellevaete 24 feb. Donateursavond Acce lerando SINT-MAARTENSDIJK 3 feb. Gezinsavond Plattelandsvr. en ZLM, Haestinge 19.45 u. 14 feb. Ledenvergad. VARA afd. Tholen, café Smerdiek 19.30 u. POORTVLIET 6 feb. Alg. ledenverg. Ver. v. Be- drijfsvoorl., Tolrust 14 feb. Eerste les cursus 'Actief in eigen gemeente, Tolrust 15 feb. Natuurver., herkennen bo men/struiken, Lange Zandweg 19.30 u. SINT-PHILIPSLAND 3 feb. Jaarverg. bouw- en hout bond CNV, de Wimpel 19.30 u. 8 feb. Gecomb. vergad. ZLM/CBTB, 19.30 u. 24 feb. Jaarverg. Rode Kruis, Wimpel 19.30 u. BERGEN OP ZOOM vanaf 9 feb. Infowinkel, Mei doornlaan 109, 9-12 u. 11 feb. Info-bijeenkomst voor mensen met een stoma, Lievens- berg 13.30-16 u. t/m 12 feb. Vastenavondten- toonst., zaal Etcetera 18 feb. De drie Musketiers, Stoele- mat 20.15 u. 19 feb. De barbier van Sevilla, Hofzaal Markiezenhof 12 u. 21 feb. Voorl. over botontkalking, Lievensberg 19.30 u. film-I- +film-l- +film+ ROXY 1: 18 again - a.l., do 20.15 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20.15 u. ROXY 2: Beetlejuice - a.l., do 20 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 1: A fish cal led Wanda - a.l., do 20 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 2: Cocktail - a.l., do 20 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. CINEMACTUEEL 3: Who fra med Roger Rabbit - a.l., do 20 u., vr en za 19 en 21.30 u., zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u., wo 14 en 20 u. VERVOLG VAN PAG. 1 "Daar moeten we een inzicht in hebben, want verliesgevende acti viteiten accepteren we niet," zei Versluijs. Omdat de vereniging tot doel heeft geld bijeen te brengen voor de stichting, moet dat geld van de inwoners daar ook terecht komen, aldus de wethouder. Mevrouw M. van Driel-Vaders wees op het sterk gestegen leden tal. "Ze hebben er inmiddels 800." (de contributie is een tientje - red.). Versluijs beaamde, dat die post in de begroting was gestegen van 5.620 naar 8.000 gulden. "In een brief schrijft het bestuur, dat die 800 niet allemaal betalen. Om die 8.000 gulden binnen te halen zou er een ledenwerfactie moeten' komen," aldus Versluijs, die geen rigoreuze groei van het ledental verwachtte. Uit de door Sloth in gediende begroting bleek het aan tal betalende leden van de Vrienden op 30 september vorig jaar 468 te zijn. Van de stich tingsleden verwacht Sloth 1.200 gulden aan lidmaatschapsgelden te ontvangen. P.J. Moerland stond volledig ach ter de begrensde subsidie en de ge vraagde informatie van de Vrienden. Het gebruiken van re serves voor iets anders wees hij af. "Als dat toch gebeurt, mag je best eens op je achterste benen staan." Mevrouw A. v.d. Sande-Sinke vroeg zich af, in hoeverre er be hoefte aan de lokale omroep is, gezien het beperkte aantal leden. "Als je iets erg waardeert, dan word je daar lid van. Nu zeg ik: slaat 't niet aan of is het toch maar een stukje hobbyisme?" P.C. Geuze wees erop, dat er wei nig behoefte bestaat om lid te worden van Sloth: "Als je aan de knop van je radio draait, kun je luisteren." Hij wilde een goed on derbouwde argumentatie, waarom dat vaste bedrag er moet komen. Ook vond hij dat goed in de gaten moet worden gehouden of Sloth zich aan de doelstellingen houdt. Door het voornemen van b. en w. ontstaat voor de lokale omroep eenzelfde subsidiëring als voor Uit op Tholen en de VVV. "Sloth moet haar actviteiten afstemmen op de financiële mogelijkheden," aldus b. en w. "Dan maar een ge dwongen beperking van het aan tal zenduren en de accomodatie," vulde Versluijs aan. "Zo is Uit op Tholen ook gebonden aan een stukje keuze van artiesten." De door het college gevraagde sa menwerking met Bezt hoefde vol gens de wethouder geen verdubbeling van het aantal zenduren te betekenen. "Liever zag het college die samenwerking uitmonden in een stukje verbete ring van de kwaliteit van de uit zending." Versluijs wees er de commissie op, dat er nog een subsidie-aanvraag van Bezt ligt. "Door de samenwerking gaat dat bedrag niet automatisch naar Mochten vorig jaar de kinderen van St. Maartensdijk al meedoen aan de jurering voor het beste kinderboek, nu zijn ook de jon gens en meisjes uit Tholen en St. Annaland uitgenodigd om samen met de kinderen van St. Maar tensdijk, te oordelen wie de leukste, mooiste, beste, span nendste boeken schrijft. Het is voor het 2e jaar dat de Ne derlandse kinderjury van start gaat. Deze jury is ingesteld omdat men het er over eens is dat vol wassenen eigenlijk niet kunnen bepalen wie de beste kinderboe ken schrijft: dat moeten de kinde ren zelf doen. Kinderen van 9 jaar en ouder mogen zeggen welke boeken wij het mooist vinden. Dit gebeurt landelijk. Deelnamefor mulieren kan via de bibliotheek school of boekhandel verkrijgen. De boeken zijn in elk geval in de bibliotheek en hebben een sticker op de rug. Het sukses in de Smur- diekse bieb was aanleiding om de andere bibliotheken ook in te schakelen. Elke week vindt er on der begeleiding een bespreking plaats en tijdens de laatste bijeen komst wordt bepaald welk boek de kinderboekenprijs krijgt. Tij dens de Kinderboekenweek in ok tober wordt aan de uitslag een of ficieel tintje gegeven. Wie lid wil worden van deze jury, kan zich tot 12 februari aanmelden bij de bibliotheek in Tholen, St. Anna land of St. maartensdijk. Je krijgt een lijst met 10 boeken die je alle maal moet lezen. Je vult daarover een vragenformulier in en geeft het boek dat je gelezen hebt een rapportcijfer. Dat wordt allemaal ingeleverd tijdens die eerder ge noemde wekelijke bespreking. Dit is je kans om mee te doen om te helpen bepalen wie volgens jouw mening de beste schrijver of schrijfster is. Sloth. Want Bezt functioneert ook nog als huisomroep in Ten Anker en Sint Maartenshof." De wethouder vertelde nog, dat het gemeentebestuur zich garant heeft gesteld voor een geldlening van 10.000 gulden. Dat geld was nodig nadat Sloth via de ether ging uitzenden. Verzoeken om een extra subsidie en een renteloos voorschot werden in maart door het gemeentebestuur van de hand gewezen. In de toelichting van Sloth bij de ingediende balans en jaarcijfers over 1988 zet het bestuur uiteen, dat is begonnen met de aanschaf van apparatuur mede naar aanlei ding van het standpunt van het bestuur van de Vrienden. Dat stelt, dat de lidmaatschapsgelden voor de operationele bedrijfsvoe ring zijn en de donatie van 2.000 gulden dient om de continuïteit op langere termijn te waarborgen. Het is Sloth in dat kader gelukt om 5.000 gulden subsidie van het Anjerfonds te verkrijgen. Sloth rekent de gemeente voor, dat van de ruim 21.000 gulden investerin gen slechts 1.100 gulden gemeen telijke subsidie is gebruikt. Verder licht men toe, dat de reiskosten vergoeding aan de medewerkers minimaal is. Het zou een kwartje per kilometer mogen zijn, maar gezien het werkelijk aantal kilo meters komt Sloth op een vergoe ding van maar 12 cent uit. Zoals wethouder Versluijs al mee deelde, is het tekort in de begro ting met 6.000 gulden teruggebracht. Daarvan is 2.000 gulden afkomstig van het niet meer betalen - na ontvangen in formatie van derden - van de maandelijkse huur aan kabelex ploitant Casema. Verder hoopt Sloth op verlichting, verwarming en water 1.000 gulden en op porto en telefoon 500 gulden te bespa ren. Het restant moet komen uit de toename van het ledental van de Vrienden. Gisterenmiddag besprak de wel- zijnscommissie eveneens de subsi die aan de lokale omroep. Bij het sluiten van deze krant was daar over echter niets naders bekend. Wekelijks Ether 106 donderdag vrijdag: zaterdag: zondag: maandag: dinsdag: woensdag: vast programma .5 Mhz/FM, kabel 18.00-19.30 uu 19.30-20.30 uu 14.00-15.00 uu 15.00-16.00 uu 16.00-17.00 uu 17.00-18.00 uu 18.00-19.30 uu 19.30-20.30 uu 11.00-12.00 uu 12.00-12.30 uu 12.30-14.00 uu 14.00-16.00 uu 16.00-17.30 uu 17.30-18.30 uu 11.30-14.30 uu 14.30-15.30 uu 15.30-16.30 uu 16.30-18.00 uu 18.00-19.00 uu 19.00-20.00 uu 20.00-21.00 uu 18.00-19.00 uu 19.00-20.00 uu 20.00- 18.00- 19.00- 20.00- 13.00- 14.00- 14.30 15.30- 16.00 18.00- 19.00- 20.00- 21.30- SLOTH tel. 01660-4004 89.9 Mhz. Rondom 60 Sloth'jes Door de wereld gaat een woord Op de thee De verjaardagskalender Vliegende Schijven Weekend voor de deur Gospelprogramma er is hoop Music Machine Ditjes en Datjes Sloth Accent De Verzoekhoek Hak op de Tak show Op de Tribune sportprogr. De Zevensprong Bloemendaalse Radiogem. 1 Uur Jan gevarieerd progr. Goed Zeeuws, goed rond Viva La Musica Literatuur en cabaret Dienst Thoolse Kerken Breng eens een zonnetje Maandagavondmatinee sportflitsen 21.00 uur Country muziek 19.00 uur Muziek uit vervlogen tijden 20.00 uur Aan de afwas 21.30 uut Dubbel zout 14.00 uur Pardoes 14.30 uur Kinderprogramma 15.30 uur Er is eén brug chr. koren 16.00 uur Boeklezing voor blinden 18.00 uur Goud en oud 19.00 uur Aan het diner met Gré 20.00 uur Muzikale mengelmoes 21.30 uur City Dance Club 23.00 uur Tandem

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1989 | | pagina 7