NMS K.C. Dekker GESLOTEN J. VAN OOST MR. J. SCHOT GEMEENTE SINT PHILIPSLAND Wanneer begint het NIEUWE jaar? SINT-ANNALAND GRATIS DIAGNOSETEST Bouw- en Houtbond FNV NOTARIS STICHTING "BETER WONEN" WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER VERSE OLIEBOLLEN EN APPELBEIGNETS GEOPEND Donderdag 29 december 1988 DE EENDRACHTBODE 3 Cornelis Scherpenisse en Abramina H. Ridder hof Lauw Moerland en Betsy Moerland-Verstraten P. Copier en P.A. Copier-de Ronde J.L. van Dijke en P. van Dijke-van Daalen J.J. van Dijke en W. van Dijke-de Hond N. op den Brouw en H.B. op den Brouw-Bijl BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Sint Philipsland maken bekend dat met in gang van 30 december 1988 ter gemeen tesecretarie, afdeling algemene zaken, gedurende drie maanden voor een ieder ter lezing is neergelegd, de bij raads besluit van 9 maart 1988 vastgestelde "Algemene Plaatselijke Verordening". Bedoelde verordening treedt in werking met ingang van 1 januari 1989 en is tegen betaling van de kosten voor een ieder verkrijgbaar. Sint Philipsland, 29 december 1988. Burgemeester en wethouders van Sint Philipsland. De burgemeester, T.A. Vogel De secretaris, J.P.A. de Kok. Hoe kom ik nu aan een nieuw begin? Het einde van "het oude" vinden! JAZZDANS LAURA OUWENS wenst alle leden een swingend 1989. De lessen beginnen weer op dinsdag 10, woensdag 11, donderdag 12 en vrijdag 13 januari. Voor beginnelingen, zowel als voor gevorderden. Tel. 01667-2598 Ned. Middenstands Spaarbank Vanaf 3 januari is er weer gelegenheid tot bijschrijving van de rente. (maandag 2 januari zijn wij gesloten) UITNODIGING voor een Beverol staat op 11 en 12 januari 1989 bij ons klaar om uw tractoren aan een grondige conditietest te onderwer pen. Tel. 01662-2457 Poortvliet Praten over de Bijbel is goedkoop Sint-Annaland Hierbij delen wij mede, dat wij het PV- schap van het S.F.B. per 1 januari 1989 overdragen aan dhr. M.A.H. den' Haan. Crooswijck 22, telefoon 2148. P.W. Scherpenisse Sint-Annaland, december 1988. Op maandag 2 januari 1989 is het kantoor van te Tholen Spreekuur woningzoekenden: Elke maandag van 10.30 tot 12.00 uur op het adres Molenstraat 16-18. Telefonisch: maandag 9.00 - 10.00 uur woensdag 9.00 - 10.00 uur donderdag 13.30 14.30 uur Klachtenmeldingen: schriftelijk via de bekende klachten briefjes; telefonisch maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 10.00 uur. Vrijdag 30 december om 10.00 uur GESLOTEN. Zaterdag Oudejaarsdag Maandag 2 januari: is de winkel de gehele dag Wij wensen u een prettige jaarwisseling en een voorspoedig nieuwjaar. Brood- en banketbakkerij Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen Zo de Heere wil en zij leven hopen op D.V. vrijdag 30 december mijn geliefde kinderen 25 jaar getrouwd te zijn. H.P. Scherpenisse-Theunisse j Sint-Annaland, december 1988 Bierensstraat 33 Op 3 januari a.s. is het 25 jaar geleden dat onze ouders in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dit te vieren op vrijdag 6 januari. Gelegenheid tot feliciteren van 19.30 tot 21.00 uur in Dorpshuis "de Wimpel" te Sint-Philipsland. Digna en Wim Annelies en Wim Leontien 4675 RE Sint-Philipsland, januari 1989 Oude Polder 17 Op 23 december 1988 was het 35 jaar geleden dat onze geliefde ouders en grootouders in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kin deren en kleinkinderen. Janneke en Frits Carina, Ella Freddy en Patrick Henk en Liesbeth Petra, Pieter en Crista Jan en Jacqueline 4691 HK Tholen, december 1988 Jan v. Bloisstraat 23 Op D.V. 30 december hopen onze lieve ouders, schoonouders en grootouders de dag te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Waalwijk: BoudéwijW - Lyda Sliedrecht: Sjaak - Hennie Tholen: Johan - Corry en de kleinkinderen december 1988 1943 1988 Op 29 december hopen onze ouders en groot ouders 45 jaar getrouwd te zijn. Wij nodigen u uit hen daarmee te feliciteren op 30 december tijdens de receptie van 19.30 tot 21.00 uur in het Visnet, Hofstraat te Tholen. Tholen: Wim en Corry Irma Steenbergen: Leny en Piet Iroy en Joyce Scherpenisse: Anja en Karei Poortvliet: Ellen en Tino 4691 GX Tholen, december 1988 Ten Ankerweg 74 D.V. 3 januari 1989 hopen onze lieve ouders, groot- en overgrootouders te herdenken dat ze 65 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang in ons midden mogen zijn, is de wens van hun dankbare kinderen, klein- en achter kleinkinderen. Sint-Maartensdijk: Hein en Bella Goes: Leny en Klaas Arie en Betsy Sint-Maartensdijk: Lina Leen en Tanny Lien en Kees Fien en Jacob Tilburg: Bella en Tjeu Sint-Maartensdijk: Neleward en Jo Piet en Els Terneuzen: Adrie en Jan Sint-Maartensdijk: Jaap en Riet klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid om te feliciteren dinsdag 3 januari a.s. van 20.00 - 21.00 uur in "De Stove" te Sta- venisse. Sint-Maartensdijk, december 1988 Pres. Rooseveltstraat 44 (6 Mede door Uw belangstelling, kaarten en geschen- >2 >2 ken ter gelegenheid van ons zilveren huwelijksfeest w hebben wij fijne dagen mogen beleven. të Ook namens onze kinderen willen wij U hiervoor 19 heel hartelijk bedanken. w 19 P. van Belzen (6 <6 J.J. van Belzen-Moerland ?2 K Tholen, december 1988. 12 Op zaterdag 17 december heeft de Heere op het aller onverwachts uit onze vriendenkring weggenomen 'oom' JAN KLAASSEN echtgenoot van J. o.d. Brouw op de leeftijd van bijna 70 jaar. We zullen hem missen, maar nooit vergeten. Stavenisse: L. van Beveren S.H. van Beveren-Heyboer Henk, Ella, Sandra, Leen en Leonard Potappel Paul, Cobie, Gea en Hilbert de Vos Gerard, Aartje, Alice en Sandra Eerland. December 1989 Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons deed en be tekende, geven wij u kennis dat op Gods tijd en Zijn wijze, na een lang en geduldig gedragen lijden van on ze zijde is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en geliefde opa HUIBRECHT UYL echtgenoot van Willemina Jacoba Bazen op de leeftijd van 74 jaar en 7 maanden. Sint-Maartensdijk: W.J. Uyl-Bazen Tholen: P. de Korte-Uyl D.J. de Korte Sint-Maartensdijk: J.C. Uyl H.J. Uyl-van de Rhee Ossendrecht: H. de Korte-Uyl J.C. de Korte en kleinkinderen 4695 BD Sint-Maartensdijk, 24 december 1988 Zuidsingel 29 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 28 de cember om 14.00 uur op de alg. begraagfplaats Kaste- lijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Na een langdurig ziek zijn hebben wij afscheid moe ten nemen van onze lieve, zorgzame opa HUIBRECHT UYL Tholen: Hans de Korte Wilna de Korte Sint-Maartensdijk: Huib Uyl Ossendrecht: René de Korte Wim de Korte Sint-Maartensdijk, 24 december 1988 Heden overleed in ziekenhuis "Lievensberg" te Ber gen op Zoom onze buurman H. UYL echtgenoot van W.J. Bazen op de leeftijd van 74 jaar. Fam. A. v.d. Hoek Fam. C.J. de Graaf Sint-Maartensdijk, 24 december 1988 Op 24 december bereikte ons het bericht dat van ons is heengegaan één van onze trouwste bezoekers van het "Praathuisje". Wij zullen hem altijd blijven herinneren. Ons aller vriend H. UYL De vrienden van het Praathuisje i 11 -Ai I*va/ Sint-Maartensdijk, december 1988 Heden nam de Heere, tot mijn diepe droefheid, geheel onverwacht van mijn zijde weg, mijn geliefde zorgza me man ABRAHAM KLEPPE echtgenoot van Maria Schot in de ouderdom van 78 jaar. Scherpenisse: M. Kleppe-Schot 4694 BM Scherpenisse, 24 december 1988 Langeweg 20 Correspondentie-adres: P. Duinkerke, Burg. van Ber- chemstraat 1, 4691 JL Tholen. De begrafenis zal D.V. heden plaatsvinden op donder dag 29 december om 11.00 uur op de algemene be graafplaats te Scherpenisse. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in het vereni gingsgebouw van de Ger. Gemeente, Schoolstraat, aanvang 10.15 uur. Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de rouwdienst in het verenigingsgebouw. Zij die de rouwdienst bij willen wonen worden ver zocht om 10.10 uur in het verenigingsgebouw aanwe zig te zijn. Bedroefd geven wij kennis, dat de Heere uit ons mid den heeft weggenomen, na een geduldig gedragen lij den, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante ADRIANA DE JONGE weduwe van Cornelis Menheere op de leeftijd van 79 jaar en 10 maanden. Scherpenisse: D. Andriesse Sint-Annaland: Mevr. C. Andriesse-de Jonge Mevr. C. Heijboer-de Jonge Tholen: R.C. de Jonge Oud-Vossemeer: C. de Jonge-Oostdijk D. Oostdijk Tholen: Mevr. M. Overbeeke-de Jonge Sint-Annaland: J. de Jonge A. de Jonge-den Haan Goes: Mevr. A. de Jonge-Beeke Rotterdam: A. Sirre-de Jonge Th. Sirre Sint-Maartensdijk: J. de Jonge E. de Jonge-de Haan neven en nichten Correspondentie-adres: P. Menheere, Lucas van Ley- denstraat 2, 5213 BA 's-Hertogenbosch. 's-Hertogenbosch, 23 december 1988 Bedroefd geven wij u kennis, dat heden toch nog on verwacht, rustig en vredig, zoals wij haar ook kenden, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma ELIZABETH JACOBA OVERBEEKE weduwe van Cornelis Dane op de leeftijd van 83 jaar. Wouw: J.A.C.M. Bosma-Dane D.W. Bosma Peter en Trudy Remco Rotterdam: M. Dane E. Dane-Cornax Cees en Dorita Cynthia Wouw, 25 december 1988 Leonardushof, kamer 218 Correspondentie-adres: D.W. Bosma, Geerhoek 7, 4724 EG Wouw. De begrafenis heeft woensdag 28 december op de al gemene begraafplaats te Sint-Annaland plaatsgehad. Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, onverwachts van onze zijde weg te nemen, in het bejaardentehuis "Sint-Maartenshof", onze geliefde zorgzame moeder en lieve oma, zuster, schoonzuster en tante CORNELIA BOLIER weduwe van Adriaan de Jager in de ouderdom van 87 jaar en 9 maanden. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Borssele: E.A. Geuze-de Jager J.J. Geuze Lianne en Adriaan Sint-Maartensdijk, 24 december 1988 Bejaardentehuis "Sint-Maartenshof", Bloemenlaan 2 Correspondentie-adres: J. Geuze, Borszeestraat 65, 4454 BS Borssele. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de rouwdienst in het verenigingsgebouw van de Ger. Ge meente, Schoolstraat te Scherpenisse. De begrafenis zal D.V. heden plaatsvinden op donder dag 29 december om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Scherpenisse. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in het vereni gingsgebouw van de Ger. Gemeente, Schoolstraat te Scherpenisse, aanvang 13.45 uur. Zij die de rouwdienst bij willen wonen worden ver zocht om 13.40 uur in het verenigingsgebouw aanwe zig te zijn. Na een liefdevolle verzorging in "De Schutse" heeft de Heere van onze zijde weggenomen, onze vader, grootvader, broer, zwager en oom ARIJ MARINUS VAN BENDEGOM weduwnaar van L.J. Goedegebuure op de leeftijd van 93 jaar en 2 maanden. Sint-Annaland: C.P. van Bendegom A. van Bendegom- van Hekezen Martin en Marianne Rianne Sint-Annaland: J. van Bendegom Sint-Annaland, 25 december 1988 Bejaardencentrum "De Schutse", F.M. Boogaardweg 10. Correspondentie-adres: C.P. van Bendegom, Voor straat 9, 4697 EH Sint-Annaland. De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 28 december om 14.30 uur op de algemene oude begraaf plaats te Sint-Annaland vanuit De Schutse. Heden overleed zacht en kalm onze beste en zorgzame zwager en behuwd zwager, de heer A.M. VAN BENDEGOM weduwnaar van Helena Jacoba Goedegebuure op de leeftijd van ruim 93 jaar. Uit aller naam: Fam. Goedegebuure Sint-Annaland, 25 december 1988 In haar Heer en Heiland Jezus is ontslapen onze liefste moeder. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is na een kortstondig lijden, op de leeftijd van 101 jaar en 5 maanden van ons heengegaan MARTHINA HEIJBOER-VAN VESSEM weduwe van G. Heijboer sr. Haar liefhebbende kinderen: Sint-Annaland: G. Heijboer K. van Duyn-Heijboer M. van Duyn 4697 CC Sint Annaland, 28 december 1988 Nieuwstraat 16. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 31 decem ber a.s. om 14.00 uur. Zij die de begrafenis willen bijwonen, worden ver zocht om 13.00 uur in de aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 30 december van 19.00 tot 20.00 uur in de aula, F.M. Boogaardweg 17. Voor al Uw medeleven, blijkend uit bezoek, schrifte lijk condoleances en bemoedigende woorden bij gele genheid van het overlijden van onze broer, oom en vriend PAUL DROOGERS zeg ik U, mede namens de families Droogers, Jonkers en Meeus, hartelijk dank. J.C. Jonkers-Stok Keldermanslaan 10 4611 AL Bergen op Zoom, december 1988 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvan gen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn ge liefde man, onze zorgzame vader en opa CORNELIS S.J. DE KONING betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. In het bijzonder Dr. Mellema, Dr. Smit, de zusters van de Kruisvereniging en heren Fysiotherapeuten. Namens mevr. J. de Koning-de Leeuw kinderen, klein- en achterkleinkinderen Tholen, december 1988 Burg. Vrijberghstraat 20 Voor de vele blijken van me deleven die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis Lievensberg en bij mijn thuiskomst in St. Maartens- hof, in welke vorm dan ook, van u mocht ontvangen, zeg ik u allemaal hartelijk dank. Tevens alle vrienden en be kenden gelukkig 1989 toe gewenst. Mevr. J. Aarnoudse-v. Zetten Sint-Maartensdijk, december 1988 Bloemenlaan 2, k. 46 Langs deze weg wil ik u al len hartelijk danken, ook namens mijn kinderen, voor uw belangstelling, bloemen, kaarten en fruit tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Tevens wens ik familie, vrienden en bekenden een voorspoedig 1989. Mevr. H.P. van Haaften-Hage Molendijk 76, 4696 BM Stavenisse Mede namens mijn vrouw zeg ik allen hartelijk dank voor de felicitaties, bloemen en planten die wij mochten ontvangen na de onderschei ding van de eremedaille in zilver in de orde van Oranje Nassau. P. Noordijke-Hage 4695 RR Sint-Maartensdijk, december 1988 Provincialeweg 12 Ook namens mijn kinderen wil ik iedereen hartelijk be danken, voor de kaarten en cadeaus die ik bij mijn 90ste verjaardag mocht ont vangen. L.M. Quist-Wagemaker Sint-Philipsland, december 1988 Zuiddijk 56 Voor de vele blijken van me deleven, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, in de vorm van kaarten, bloemen en fruit en andere attenties van u mocht ontvangen, zeg ik namens mijn man en kin deren zeer hartelijk dank. P. Wagemaker-Kunst Sint-Philipsland, december 1988 Deensestraat 28 Wij willen langs deze weg iedereen hartelijk bedanken voor de vele cadeaus, bloe men en kaarten, die we tij dens onze verloving moch ten ontvangen. Tevens wensen wij u een ge lukkig nieuwjaar. Anja van Strien en Kees van Tiggele Sint-Philipsland, december 1988 Wij willen iedereen heel har telijk bedanken voor alle be langstelling in de vorm van felicitaties, geld, cadeaus, bloemen en kaarten, die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. Verder wensen wij iedereen een voorspoedig 1989 toe. Lauwrens en Anneke Kempeneers Sint-Philipsland, december 1988 't Berkenpad 5 Hartelijk dank voor de kaarten, briefjes en tele foontjes zowel van hier als van elders. J. van 't Hof-Ridderhof Sint-Annaland, december 1988 Tienhoven 57 Voor de belangstelling en de zeer vele kaarten, ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuis komst, zeg ik allen heel har telijk dank. Adr. de Witte Sint-Annaland december 1988 Ooststraat 15 Nu, dat is nogal eenvoudig: als het oude voorbij is! Ja, inderdaad, en ook geen seconde voor dat het oude geheel verstreken is. Dat is wel duidelijk. En waarom is dat zo belangrijk? Omdat het in het geestelijke leven net zo is; en dat mogen we ons wel bewust zijn. Allereerst, als het over het eind van ons leven gaat: Als de laatste seconde van ons leven voorbij is, begint de eeuwigheid. Dan komt er voor ieder van ons een nieuw begin. Maar hoe?...In de gelukzaligheid? Of in de eeuwige smart?... Doe dan vandaag nog de goede keuze: 't kan morgen te laat zijn, maar heden nog niet, O zoek dan de redding die Jezus u biedt. Velen die de redding wel zoeken, zitten toch met het probleem, hoe dan toch dat "nieuwe" moet komen in hun leven. Ja, misschien hebt u ook al vaak ge probeerd een nieuw begin te maken, en dat ook bij de Heere gezocht, en toch is het altijd weer mis gegaan. Hoe zit dat dan? Wel, de oplossing is: Pas nadat het oude ten einde is, komt het nieuwe!! Waar kunnen we het einde van ons oude leven anders vinden dan bij het Kruis van Christus? Daar is het einde van de oude mens. Als iemand uitgestreden is, en komt tot de uitroep: "Ik ellendig mens, wie zal mij verlossen??..."Dat is het einde van Romeinen 7. Dan vindt hij of zij de oplossing: "Ik dank God, door Jezus Christus onze Heere!" Rom. 7:25. Dan worden zoekers: vinders. Lees het maar na in Rom. 6:6 "dat onze oude mens met Hem gekruisigd is". Het evangelie leert ons ten eerste dat Christus vóór zondaars gestorven is. Maar wie dat heeft leren geloven, en God daarvoor dankt, die mag ook leren de apostel na te zeggen: "Ik ben met Christus gekruisigd; en ik leef, doch niet meer ik..." Gal. 2:20. "Want gij zijt gestorven" zegt Kol. 3:3. "Wij die der zonde gestorven zijn.zegt Rom. 6:2, 7, 8, 11. Pas wie dat leert verstaan zal het ook dankbaar kunnen uitroepen: "Het oude is voorbijgegaan, ziet, het nieuwe is komen!" 2 Kor. 5. Wij wensen allen een gezegend "nieuw" jaar! J. Koelewijn, 01665-2471, Sint-Annaland. Verrast door zoveel medele ven, cadeaus, kaarten en at tenties die ik mocht ontvangen in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, wil ik iedereen hartelijk danken. Monica Mol Sint-Philipsland, december 1988 Eendrachtstraat 43 Langs deze weg wil ik ieder een ook namens mijn vrouw hartelijk bedanken voor de vele kaarten, belangstelling en telefoontjes die ik in het ziekenhuis Lievensberg en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. G. Potappel Sint-Annaland, december 1988 Tuinstraat 44 Voor de ontvangen bezoe ken en attenties tijdens mijn verblijf in Lievensberg zeg ik u hartelijk dank. Het is voor mij teveel in spanning om op meer per soonlijke wijze te reageren. Op deze wijze wens ik van uit mijn tijdelijk adres tege lijk alle bekenden een gelukkig nieuwjaar. Met hartelijke groeten, G Snoep-van Prooijen Sint-Annaland, december 1988 p.a. Kreeftenstraat 20, 4691 KR Tholen Mede namens mijn man wil len wij u langs deze weg al len hartelijk danken voor de belangstelling tijdens mijn verblijf en bij mijn thuis komst uit Lievensberg. M. Fase-Bevelander Sint-Annaland, december 1988 Hoenderweg 42 Maak tijdig een afspraak bij Landbouwmechanisatiebedrijf Maar echt Gods wil doen is nooit goedkoop. Als God iets van ons vraagt, wat dan ook: iets te doen of iets na te laten - en we doen het niet, - dan staat ons geloof stil en groeien we niet meer. Heel ons leven mag een offer zijn. En wie niets van zichzelf overhoudt, die wordt rijk in God. J. Koelewijn, 01665-2471, Sint-Annaland Wij danken iedereen voor het geduren de 28 jaar genoten vertrouwen en beve len de opvolger bij u aan. Molenstraat 16-18, 4695 CK Sint Maartensdijk Telefoonnummer: 01666-3955

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1988 | | pagina 3