J. VAN OOST KERSTFEEST REÜNIE WATERSCHAP THOLEN WATERSCHAP THOLEN TIJDREDE S.G.P. WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER SLAGROOM KERSTTAART MINI VRUCHTENCAKE Donderdag 22 december 1988 DE EENDRACHTBODE 3 Het Dagelijks Bestuur van het water schap Tholen maakt bekend dat de Alge mene Vergadering in haar vergadering van 13 december jl. heeft vastgesteld het waterkwaliteitsbeheersplan 1987-1992. Het vastgestelde plan ligt op de griffie van het waterschap en op de secretarieën van de gemeente Tholen en Sint-Philips land vanaf vrijdag 23 december 1988 ge durende één maand voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder die reeds bezwaren heeft ingediend tegen het ontwerp-plan, bezwaren indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland. Tijdstippen van ter visie legging: Elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.30 uur. Sint-Maartensdijk, 22 december 1988. Het dagelijks bestuur voornoemd, I.C. Hage, dijkgraaf. J.D. de Korte, griffier. Op zaterdag 24 december willen wij met de kinderen van de ZONDAGSSCHOOL het vieren. Wij nodigen jullie uit voor een broodmaaltijd om 17.00 uur. Om 19.00 uur zijn de ouders en belangstellenden van harte welkom in 't Ouwe Raed'uus. Zondagsschool Kleine Kracht Poortvliet Verhuisd Het dagelijks bestuur van voornoemd waterschap maakt bekend, dat vanaf he den gedurende twee maanden op de grif fie van het waterschap, Onder de Linden 7 te Sint-Maartensdijk en op de sekreta- rieën van de gemeenten Tholen en Sint- Philipsland ter inzage ligt: een ontwerp van wijziging van de hef fingsverordening verontreiniging opper vlaktewateren waterschap Tholen. Deze wijziging is een gevolg van een wetsvoorstel tot wijziging van de wet ver ontreiniging oppervlaktewateren, onder meer betreffende de opheffing van het onderscheid tussen de begrippen heffing en bijdrage en aanpassing van de hef fingsregelingen voor woonruimten op re- kreatieterreinen en voor de zogenaamde kleine bedrijven; de verordening dient in overeenstemming met de wettekst te worden gebracht. Een ieder is bevoegd om gedurende de termijn van terinzagelegging tegen be doeld ontwerp bezwaren in te dienen bij de Algemene Vergadering van het water schap, Onder de Linden 7, 4695 BV Sint- Maartensdijk. Sint-Maartensdijk, 23 december 1988. Het dagelijks bestuur voornoemd, I.C. Hage, dijkgraaf. J.D. de Korte, griffier. HET GROOTSTE GESCHENK ALLER TIJDEN Kerstviering Philadelphia Plaats: "de Wingerd" in Tholen. Aanvang: 19.30 uur. St. Maartensdijk, gebouw 'Calvijn' D.V. donderdag 29 december, 19.30 uur Ds. W. Pieters uit Genemuiden Vrijdag en zaterdag van 15,00 voorf 12,50 slechtsf 1,00 Wij wensen u prettige kerstdagen en een goede jaarwisseling Brood- en banketbakkerij Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen S Ons tweede kindje een klein wonder (6 het klinkt zo gewoon S maar is voor ons zo heel bijzonder. Jacobien Joanne >2 Wij noemen haar 8 Sharonne Zusje van Denise. Martin en Marianne de (4 (6 Jager >2 2 4691 KH Tholen, 15 december 1988 8 Mossellaan 34 Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en ca deaus die we bij de geboorte van ons dochtertje en zusje Willeke mochten ontvangen. Gerrit, Tini, Rolinda en Teunike Vos Stavenisse, december 1988 Boswei 3 Hartelijk gefeliciteerd papa en mama met jullie 12 Vi-jarig huwelijk. Leon Goudszwaard Sint-Philipsland, 22 december 1988 Schoolstraat 22 Het sprookje is waar, want Hans en Grietje zijn al 12'A jaar een paar. Hartelijk gefeliciteerd Hans en Margriet Nog vele gelukkige jaren. De Bollenpelsters Sint-Philipsland, 22 december 1988 Op D.V. 30 december hopen onze ouders, schoon ouders en grootouders C. Scherpenisse en A.H. Scherpenisse-Ridderhof de dag te gedenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Zij hopen dit te vieren op vrijdag 30 december, waarbij zij gelegenheid geven tot feliciteren tussen 19.30 en 22.00 uur in het verenigingsgebouw van de N.H. Kerk, Ring, Sint-Annaland. Peter en Arianne Anita en Wim Mérice 4697 CZ Sint-Annaland, december 1988 Huygensstraat 28 1938 1988 Op D.V. 24 december 1988 hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders W. van Leeuwen en S.P van Leeuwen-Haasnoot hun 50-jarig huwelijk te gedenken. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kin deren, klein- en achterkleinkinderen. 'j j, I. .43 Halsteren: Jan, Rina Katwijk aan Zee: Nel, Cor Ossendrecht: Mar, Cobus Katwijk aan Zee: Leuni, Cor Tholen: Gerrit, Corrie Sint-Annaland: Wim, Rina Bergen op Zoom: Syna, Jan Sint-Annaland: Gijs, Corrie Bergen op Zoom: Mart, Marie-José Tholen: Mijke, Berry Klein- en achterklein kinderen 4691 HV Tholen, december 1988 Abr. Crijnssenstraat 29 Mede namens mijn vrouw en kinderen zeg ik allen hartelijk dank voor de vele blijken van belangstel ling, die ik in verband met mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. G Meertens Poortvliet, december 1988 Bedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve opoe WILLEMINA LEINSE-POTAPPEL Wim en Corrie Robert en Erik Coen Aart Wilma en Hans Ilona, Joyce en Ferry José en Nico Judith en Erik Maja en Henk Anja en Paul Sint-Annaland, 14 december 1988 Heden nam de Heere, op Zijn tijd en wijze, onver wachts van onze zijde weg mijn innig geliefde zorgza me man, zwager, oom en neef JAN CORNELIS KLAASSE echtgenoot van Adriana Jacoba op den Brouw op de leeftijd van bijna 70 jaar. Sint-Maartensdijk: A.J. Klaase-op den Brouw 4695 CH Sint-Maartensdijk, 17 december 1988 Markt 44 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan huis. De begrafenis zal heden plaatsvinden op donderdag 22 december om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats, aanvang 13.15 uur. Heden nam de Heere, onverwachts van mij weg mijn geliefde zwager JAN CORNELIS KLAASSE op de leeftijd van bijna 70 jaar. Sint-Maartensdijk: J. Klaasse-van den Hoek Sint-Maartensdijk, december 1988 Heden heeft de Heere onverwacht weggenomen, na zoveel jaren van vriendschap, de heer J. KLAASSE De Heere sterke de bedroefde weduwe. Sint-Maartensdijk: P. Kaat-Bijl Sint-Maartensdijk, december 1988 Met leedwezen hebben wij het droeve bericht ontvan gen, dat op Gods tijd en op Zijn wijze, plotseling is overleden onze oud-penningmeester en nog mede bestuurslid van het Streekcomité Tholen-Sint- Philipsland van de Ger. Bijbelstichting, de heer J.G KLAASSE Vanaf de oprichting van ons comité in 1972 heeft hij altijd met liefde en ijver het werk van het G.B.S. mo gen dienen. De Heere sterke zijn vrouw en verdere familie in dit verlies, en heilige deze roepstem ons aller hart. Namens bestuur voorzitter, M.C. den Engelsman secretaris, M. Heyboer Met ontroering nam het college van kerkvoogden en notabelen van de Hervormde Gemeente Sint- Maartensdijk kennis van het plotselinge overlijden op 69-jarige leeftijd van de heer JAN CORNELIS KLAASSE Gedurende bijna 15 Zi jaar heeft hij als notabel de be langen van onze Gemeente mogen dienen. De Heere gedenke de weduwe in dit zo smartelijk ver lies en vervulle de ledige plaats met Zichzelf. Namens het college van kerkvoogden en notabelen van de Hervormde Gemeen te Sint-Maartensdijk, J.M. Kauffmann, voorzitter kerkvoogdij L.J. Koopman, voorzitter notabelen Sint-Maartensdijk, 17 december 1988 Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons deed en be tekende, geven wij u kennis dat onverwachts van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgza me vader en lieve opa PIETER POTTER echtgenoot van J.M.W. Gebraad in de ouderdom van 80 jaar en 6 maanden. Sint-Maartensdijk: J.M.W. Potter-Gebraad Sint-Annaland: Ph. Potter M.H. Potter-Koopman Jolies Sint-Maartensdijk: J.S. Slager-Potter D.K. Slager Sint-Maartensdijk: P. Potter W.J. Potter-Boogaard Patrick Tholen: A.P. Potter E.M. Griminck 4695 CE Sint-Maartensdijk, 16 december 1988 Markt 19 De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 21 december om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. Vooraf werd de rouwdienst gehouden in de Rehoboth- kerk, Westvest. Zeer onverwachts is van ons weggenomen onze gelief de broer, zwager en oom PIETER POTTER echtgenoot van J.M.W. Gebraad op de leeftijd van 80 jaar. Oud-Beijerland: M. Polderman-Potter Vlissingen: J. Izeboud-Potter ,ij-,rn L. Izeboud i nal Gouda: CL van Dijk-Potterj:. Sint-Maartensdijk: K. Potter J.W. Potter-de Viet neven en nichten Sint-Maartensdijk, 16 december 1988 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van onze gewaardeerde zwager PIETER POTTER Veel sterkte toegewenst voor Jo en de kinderen. B.A. Gebraad J. Gebraad-Heijboer W. Moerland-Gebraad C. Moerland J. Moerland-Gebraad M.J. Moerland Stavenisse, december 1988 Met droefheid namen we kennis van het plotseling overlijden van onze vriend en buurman P. POTTER Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Fam. J.P. den Engelsman Fam. C. Poot Fam. P. Poot Sint-Maartensdijk, december 1988 Plotseling ging van ons heen, onze overgetelijke buur man en vriend PIETER POTTER We zullen hem missen. Fam. L.A. Riedijk Sint-Maartensdijk, december 1988 Geheel onverwacht zijn van ons heengegaan onze bes te vrienden PIETER POTTER EN JAN KLAASSE De vrienden van de smederij De Veste Sint-Maartensdijk, december 1988 Onverwacht nam de Heere uit ons midden weg mijn oud-werkgever, de heer P. POTTER in de ouderdom van 80 jaar. Wij zullen hem erg missen. Fam. A.J. de Graaf Sint-Maartensdijk, december 1988 Hammerskjöldstraat 3 Met droefheid ontvingen wij het bericht, dat de Heere plotseling uit het leven heeft weggenomen de oprich ter van het bedrijf, de heer P. POTTER Namens het personeel van installatiebedrijf Potter. A. Oostdijk J. Boogaard H. Qiljam B. Jansen J. Bevelander Sint-Maartensdijk, 16 december 1988 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons oud-lid van de Raad van Toezicht, de heer P. POTTER Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Bestuur, Raad van Toezicht Coöperatieve Rabobank B.A. Sint-Maartensdijk, december 1988 Het bestuur en leden van de Mid. Ver. Smalstad delen u hierbij mede dat is overleden ons oud-bestuurslid en tevens ere-lid van onze vereniging, de heer P. POTTER Namens het bestuur: Voorzitter L.M. v. Houdt-Slootmaker Secretaris P. Maas Sint-Maartensdijk, december 1988 Met leedwezen geven wij kennis dat na een geduldig gedragen lijden is heengegaan onze geliefde en zorg zame broer, zwager en oom DANIEL JOHANNES OPREE weduwnaar van Rachel Dane op de leeftijd van bijna 82 jaar. Breda: J.C. Maas-Opree Scherpenisse: A.J. van Oeffelen-Opree Oud-Vossemeer: H.C. Opree-Joppe Scherpenisse: P.M. Opree A.J. Opree-van Nieuwkerk neven en nichten Condoleance-adres: Noordijkstraat 46, 4318 BK Brouwershaven. Scherpenisse, 20 december 1988 Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere onver wachts uit ons midden heeft weggenomen, onze ge liefde zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante HUBERDINA OUDESLUIJS sinds 10 januari 1967 weduwe van Marinus Willem Klippel in de ouderdom van 87 jaar. Stavenisse: M.A. Klippel J. Klippel-Quist A. Klippel L.J. Klippel-van Haaften W. Klippel J. Klippel C.P. Klippel-Oosdijk klein- en achterklein kinderen 4696 BM Stavenisse, 14 december 1988 Molendijk 58 De begrafenis heeft plaatsgevonden op maandag 19 december om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Stavenisse. Vooraf werd de rouwdienst gehouden in het vereni gingsgebouw der Oud Ger. Gemeente, Pr. Bern- hardstraat. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere onver wachts uit ons midden heeft weggenomen onze gelief de en zorgzame groot- en overgrootmoeder HUBERDINA KLIPPEL-OUDESLUIJS in de ouderdom van 87 jaar. Stavenisse: Rien en Izabel José, Lena, Thijs en Jacoleen Scherpenisse: Rien en Leuntje Corina, Leann, Adriaan en Jan-Kees Stavenisse: Dinie en Piet Adriana, Willeke, Wim, Petra, Pieter en Bert Stavenisse: Dirk Barneveld: Bettie en Bert Leendert Stavenisse: Rien en Jannie Johan, Berend, Rianne Jo en Marian Carien, Martien, John, Bertine Bert en Frieda Stavenisse, 14 december 1988 Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank, aan een ieder die op enigerlei wijze zijn medele ven heeft betoond, tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, behuwd vader, groot- en overgroot vader JOHANNIS MARINUS AARNOUDSE Uit aller naam: Fam. Aarnoudse-Kot Oud-Vossemeer, december 1988 Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven, kaartjes en bezoeken na het plotseling overlijden van mijn lieve man, vader en opa M.G. DE KORTE betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Mevr. GA. de Korte-Geluk en kinderen Sint-Maartensdijk, december 1988 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen, geld en cadeaus bij de geboorte van ons zoontje en broertje Leon Bram en Gerrie de Rijke-de Ruiter Peter Bennard Ellen Aalt Gerlinda 4696 BX Stavenisse december 1988 Prins Margrietstraat 2 Voor de vele blijken van me deleven die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst in welke vorm dan ook, van u mocht ontvangen, zeg ik allen, me de namens mijn vrouw en kinderen, zeer hartelijk dank. J. Kaashoek Sint-Philipsland, december 1988 Hengelosestraat 10 Bij deze wil Ronald Rottier alle kinderen van school en de fam. Kers heel hartelijk bedanken voor de vele kaar ten, fruit en cadeaus die hij tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis en ook thuis heeft mogen ontvangen. Ook zijn ouders willen fa milie, vrienden en kennissen heel hartelijk bedanken voor het medeleven en de belang stelling. Verder willen wij ook ieder een gezond en ge zegend 1989 toewensen. 'Fam. G Rottier-Bolier Poortvliet, december 1988 Deestraat 45 Voor de vele blijken van medeleven die ik tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuiskomst, in welke vorm dan ook, van u mocht ontvangen, zeg ik u namens vrouw en kinde ren, heel hartelijk dank. J.A. Fase Sint-Annaland, december 1988 Tuinstraat 41 Verrast door zoveel geluk wensen, bloemen en andere cadeaus bij ons 25-jarig hu welijk, willen wij, ook na mens onze kinderen, iedereen heel, heel hartelijk bedanken. Tevens wensen we u Geze gende Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar toe. Fam. J.A. den Haan- v.d. Jagt Sint-Annaland, december 1988 Voor de vele blijken van me deleven die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen zeg ik u, ook na mens mijn vrouw, heel har telijk dank. L. Smits Sint-Philipsland, december 1988 Deensestraat 30 Wij willen iedereen, ook na mens onze kinderen en kleinkind heel hartelijk be danken voor de vele kaarten, bloemen en geschenken, die wij mochten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijk. Tevens wensen wij u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Jan en Francien Verhoef 4697 CN Sint-Annaland, december 1988 Crooswijck 44 Hierbij wil ik iedereen be danken voor de vele kaarten, telefoontjes, bloemen en fruitmanden die ik tijdens mijn verblijf in en na thuis komst uit het ziekenhuis van vrienden en kennissen mocht ontvangen. Elly van Beek Sint-Annaland, december 1988 Bij deze dank ik allen harte lijk die bij mijn verblijf in Lievensberg en bij mijn thuiskomst aan mij gedacht hebben met bloemen, fruit, bezoekjes en telefoontjes. Ik ben daar erg dankbaar voor. Ook namens mijn kinderen. G. Robbe-Scherpenisse Sint-Annaland, december 1988 Nieuwstraat 17 Mede door uw belangstel ling, kaarten en geschenken ter gelegenheid van ons zil veren huwelijksfeest, hebben wij fijne dagen mogen bele ven. Ook namens onze kin deren willen wij u hiervoor heel hartelijk bedanken. P. van Belzen JJ. van Belzen-Moerland Tholen, december 1988 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele felicitaties en cadeaus die we bij de geboorte van onze zoon Robert mochten ontvangen. Jan en Jacqueline Scherpenisse Biddinghuizen, december 1988 Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele belangstelling, kaarten, bloemen, geld en geschen ken, die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. Corné en Trudie Stoutjesdijk Scherpenisse, december 1988 M. den Braber-Neele Karreveld 1 4675 BZ St. Philipsland naar: Beatrixlaan 26 4694 EG Scherpenisse Tevens wens ik U allen gezegende Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele cadeaus, bloe men en kaarten, die we tij dens onze verloving moch ten ontvangen. Lilian Goedegebuure en Anton Dake Sint-Annaland, december 1988 Bij deze willen wij, mede namens onze kinderen, allen die belangstelling toonden bij ons 25-jarig huwe lijksfeest hartelijk be danken. Dies en Corrie Goedegebuure-Boogert Sint-Annaland, december 1988 Burg. Smithstraat 8 Mede namens onze kinderen zeggen wij allen hartelijk dank voor de attenties en belangstelling bij ons 25-ja- rig huwelijksjubileum. J.P. v.d. Reest M.D. v.d. Reest-Moerland Sint-Philipsland, december 1988 Hengelosestraat 6 Voor de vele blijken van me deleven die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, in wel ke vorm dan ook, van u mocht ontvangen, zeg ik u heel hartelijk dank. Fam. den Braber Sint-Philipsland, december 1988 't Keeten 3 Voor de vele blijken van me deleven die ik tijdens mijn verblijf in Lievensberg, Klok- kenberg en Dijkzigtzieken- huis en bij mijn thuiskomst in de vorm van kaarten, bloemen, fruit en andere at tenties van u mocht ontvan gen, zeg ik mede namens mijn vrouw, zeer hartelijk dank. Ook diegenen die met mijn vrouw hebben gereden. W.H. Quist Tholen, december 1988 Dalemsestraat 43 Voor het medeleven, in wel ke vorm dan ook, bij de ge boorte van ons zoontje en broertje Tim tijdens zijn verblijf in het A.M.C. te Amsterdam, in het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom en bij zijn thuiskomst, willen we graag iedereen hartelijk be danken. Jan en Hennie Ponsteen John Heidi Anke 4696 BR Stavenisse december 1988 Wilhelminastraat 5 Is dat de grootste edelsteen, met een waarde van vele miljoenen?...Nee. Van een waarde, die niet is uit te spreken, is de gave die God gaf aan Zijn vijan den! "Gode zij dank voor Zijn onuitsprekelijke gave", zegt 2 Cor. 9 15. Hij gaf Zijn hemel leeg. Dat ge schenk legde Hij in de kribbe. En Christus, Die rijk was, werd arm, arm, tot aan het Kruis, om ons rijk te maken (2 Cor. 8 9). Welk geschenk kunnen wij Hem teruggeven? God verwacht niets meer en niets minder dan: ons zelf. En...met alles wat we hebben! Hij vindt dat Hij daar recht op heeft. Rom. 12 1. En dat heeft Hij toch ook? Alleen door onszelf geheel over te geven aan Hem, aan Zijn Liefde, kan een arme zondaar gered wor den. Maar schrik niet, Hij vraagt ons wel helemaal. En Hij wil ons leren onszelf weg te geven, aan God en aan de mensen. Geven maakt blij. Alleen wie leert geven, zal ook le ren zichzelf geheel over te geven aan de wil van God en in alles naar Gods wil te vragen. Elke dag en op zondag. Praten over de Bijbel is goedkoop Maar echt Gods wil doen is nooit goedkoop. Als God iets van ons vraagt, wat dan ook: iets te doen of iets na te lopen - en we doen het niet, - dan staat ons geloof stil en groeien we niet meer. Heel ons leven mag een offer zijn. En wie niets van zichzelf overhoudt, die wordt rijk in God. J. Koelewijn, 01665-2471, Sint-Annaland. Op zaterdag 24 december hoopt de catechese groep van Philadelphia hun kerstfeest te vieren. Toont uw belangstelling door uw aanwezigheid. Iedereen is van harte welkom. De openbare ULO-school Tholen houdt een reünie op zaterdag 7 januari 1989 voor alle oud-leerlingen en leraren uit het tijd vak 1963-1970. U wordt verwacht in rest-bistro "De Kloeck", Zoomvlietweg 61, Wouwse Plantage van 15.00-19.00 uur. Kosten p.p. f 10,- Inlichtingen: J. Koopman 01670-61108 T. Niemantsverdriet 01658-2165

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1988 | | pagina 3