J. VAN OOST inname vakantiezegels GEMEENTE ST. PHILIPSLAND Hof van Holland WATERSCHAP THOLEN Oprichting KLAVERJASCLUB CAFÉ VERZILVERING ER IS HOOP! ER IS ZEKERHEID! Zang- en Orgelavond Vrijdag en zaterdag APPELFLAPPEN R0ZIJNENSL0F Donderdag 10 november 1988 DE EENDRACHTBODE 3 HINDERWET Burgemeester en wethouders van Sint Philipsland maken ingevolge het bepaal de in de Wet algemene bepalingen mi lieuhygiëne bekend: dat zij voornemens zijn de door het dagelijks bestuur van het Waterschap Tholen gevraagde vergunning, tot het oprichten en in werking hebben van een rioolwater-zuiveringsinstallatie op het perceel Abraham Wisseweg ong. te Sint Philipsland, kadastraal bekend gemeente Sint Philipsland, sectie g, nummers 15 ged./225 ged./226 ged., te verlenen. De ontwerp-beschikking tot verlening van de vergunning en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden ter in- zage tot 25 november 1988 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en op de woens dagmiddagen van 14.00 tot 17.00 uur, alsmede op de woensdagen gedurende deze termijn van 17.00 tot 20.00 uur (na telefonische afspraak) op de gemeente secretarie, afdeling algemene zaken Kerkring 1, Sint Philipsland. De aanvrager, alsmede degenen die be zwaren hebben ingebracht n.a.v. de aan vraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde da tum (25 november 1988) gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen n.a.v. de ontwerp-beschikking. Een bezwaarschrift dient te worden ge richt aan ons college. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daar toe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden ingediend. Wij vestigen er de aandacht op dat dege ne die een bezwaarschrift heeft inge diend en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest later beroep kunnen instellen bij de Kroon tegen de genomen beschikking. Sint Philipsland, 10 november 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd. Kerstverzilvering wordt gehouden op vrijdag 18 november a.s. van 19.00 tot 21.00 uur door p.v. J.M. de Graaf J. van Beierenstraat 54, Sint-Maartensdijk Speelavond maandag Opgeven bij Hof van Holland 01660-2590 of W. Schot (tel. 2665) Bouw-, Bagger en Schildersbedrijven Op donderdag 17 november van 19.00 tot 21.00 uur bij: J. LIGTENDAG Onze hoop: dat is Christus Zelf! En hoopt u ook op Zijn wederkomst? BEKENDMAKING Het dagelijks bestuur van het waterschap Tholen maakt bekend, dat ingevolge het Algemeen Zeeuws Waterschapsreglement vanaf vrijdag 11 november 1988, gedu rende veertien dagen voor de ingelanden ter griffie van het waterschap, Onder de Linden 7 te Sint-Maartensdijk, ter visie liggen: a. de begroting voor het dienstjaar 1989; b. de 2e wijziging van de begroting voor het dienstjaar 1988 elk met memorie van toelichting. Bezwaren tegen de vorengenoemde ont werpen kunnen binnen 8 dagen na af loop van eerder genoemde termijn, schriftelijk door de ingelanden worden ingediend bij de Algemene vergadering van het waterschap Tholen, Onder de Linden 7 te Sint-Maartensdijk. De stukken zijn voor de ingelanden te gen betaling van kosten verkrijgbaar. Sint-Maartensdijk, 10 november 1988. Het dagelijks bestuur voornoemd, De griffier, de dijkgraaf, J.D. de Korte l.C. Hage. Voor hulp aan moeder èn kind bij niet gewenste zwangerschap. Werkgroep Tholen: Tel. 01662-2974 verzorging van: grafmonumenten snelle leveringstijden jarenlange ervaring waarborgt deskundig advies en kwaliteit Bel voor vrijblijvende informatie tel. 01875-2198 KLINKERLANDSEWEG 13 3244 BD NIEUWE TONGE WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER 5 halen4 betalen met amandelspijs van 3.95 voor2.95 Brood- en banketbakkerij Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen (6 Dankbaar en blij zijn ftj wij met de geboorte w van onze zoon en (6 12 broertje S Michel »Jan en Corry Walpot ftj S Leonard jz Judith (9 Sander to fts 4675 CE Sint-Philips- >2 land, fó (64 november 1988 ft> «Oostdijk 12 >2 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de kaar ten, bloemen en cadeaus die we mochten ontvangen bij de geboorte van ons doch tertje en zusje Mirjam Bram, Hetty en Heidi Goedegebuure 4697 GG Sint-Annaland, november 1988 Bierensstraat 46 Laurus Verwijs en Huiberdina Pieterne/la Bout geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking zal plaatsvinden op D.V. donderdag 17 november 1988 om 14.00 uur in het stadhuis te Tholen. De weleerwaarde heer Ds. A.J. Gunst hoopt hier na ons huwelijk kerkelijk te bevestigen om 15.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Ge meente te Tholen. Zij die ons willen feliciteren zijn van harte welkom op de receptie die duurt van 20.00 tot 21.30 uur in Gemeenschapscentrum "Meulvliet" aan de Zoek weg te Tholen. Mosselkreekstraat 22, 4675 BP Sint-Philipsland Touwslagersdreef 11, 4691 LW Tholen Ons toekomstig adres is: Garnalenstraat 15, 4691 KM Tholen. Adrie Joppe en Marianne van Houdt hebben het genoegen u, mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen hu welijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 18 november 1988 om 15.30 uur in het stadhuis te Tholen. U bent van harte welkom op onze receptie vanaf 19.30 tot 21.00 uur in sporthal 'de Meulvliet', Zoekweg 8 te Tholen. November 1988 Wilhelminastraat 34, Sint-Philipsland Doelweg 13, Tholen Toekomstig adres: Bosstraat 44, 4691 BD Tholen. 1963 1988 Op 15 november a.s. is het 25 jaar geleden dat on ze ouders Kees Dieleman en Mattie Die/eman-Wagemaker in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dit samen met u te vieren op vrijdag 18 november a.s. Gelegenheid tot feliciteren van 19.30 tot 21.00 uur in de grote zaal van Dorpshuis "De Wimpel" te Sint-Philipsland. Arno Karin en Franco Marja 4675 BB Sint-Philipsland, november 1988 Gladiolenstraat 16 1938 Eben Haëzer 1988 Op 17 november a.s. hopen onze lieve ouders, grootouders en overgrootouders W.J. v. Hemert en J. v. Hemert-Ponse de dag te herdenken, dat ze 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achter kleinkind. Scherpenisse: Adrie en Neeltje v. Hemert de Jager Jannie en Flip Ria Sint-Maartensdijk: Rien en Heieen v. Hemert- Rijnberg Anja en Arjon Angela Wij hopen deze dag in familiekring te herdenken. Sint-Maartensdijk, november 1988 Bleekveldstraat 8 Voor de enorme stroom van kaarten, bloemen, planten en andere fijne attenties die wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijk van familie, vrienden en clientèle willen wij, ook namens onze kinderen, iedereen heel hartelijk bedanken. G Koopman N. Koopman-v.d. Ree Sint-Maartensdijk, november 1988 Heden behaagde het de Heere tot onze grote droef heid van onze zijde weg te nemen mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, behuwdvader, groot- en overgrootvader JOHANNIS MARINUS AARNOUDSE op de leeftijd van 90 jaar. Oud-Vossemeer: W.C. Aarnoudse-Kot Heinkenszand: A. Aarnoudse A. Aarnoudse-Brand Bergambacht: M. Lakerveld-Aarnoudse H. Lakerveld Tholen: A. Aarnoudse B.K. Aarnoudse-Schot Tholen: C.C. Bout-Aarnoudse J. Bout Alphen a/d Rijn: A. Goedegebuure-Aarnoudse W.J. Goedegebuure Oud-Vossemeer: W. Aarnoudse T.A. Aarnoudse-Brouw Ouwerkerk: H. den Boer-Aarnoudse J. den Boer Oud-Vossemeer: A. Aarnoudse W.C. Aarnoudse-den Boer Morwich-Ontario: J. Maaskant-Aarnoudse A.A. Maaskant Stavenisse: B. Aarnoudse M. Aarnoudse-van Dommelen Spijkenisse: J.M. Aarnoudse-Aars klein- en achterklein kinderen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op dinsdag 8 november op de algemene begraafplaats te Oud-Vossemeer. Oud-Vossemeer, 4 november 1988 Kalisbuurt 54 Heden behaagde het de Heere, plotseling van onze zij de weg te nemen, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader, broer, zwa ger en oom ABRAHAM GEENSE echtgenoot van Maatje Lijntje Quist op de leeftijd van 64 jaar en 3 maanden. Sterke de Heere ons in dit verlies. M.L. Geense-Quist H.W. van Dijke-Geense D. van Dijke J.M. Geense J. Geense-Wagemaker M.H. van de Velde-Geense H.S. van de Velde kleinkinderen en achterkleinkind Sint-Philipsland, 28 oktober 1988 Plataanstraat 11 De begrafenis heeft dinsdag 1 november plaatsgehad op de alg. begraafplaats te Sint-Philipsland. Degenen, die door vergetelheid geen rouwbrief heb ben ontvangen, gelieven deze rouwadvertentie als zo danig te beschouwen. Met droefheid moesten wij afscheid nemen van onze innig geliefde en zorgzame opa ABRAHAM GEENSE op de leeftijd van 64 jaar en 3 maanden. Wij zullen hem erg missen. Erna en Albert Maurits Marjolijn, Jaco Harm-Jan Michèl Mathilda Eveliene Harm Roland Maurice Sint-Philipsland, 28 oktober 1988 Geheel onverwacht, werd van onze zijde weggenomen mijn geliefde vrouw, onze moeder, grootmoeder en zuster MARIA DEN ENGELSMAN echtgenote van Jan Marinus Istha op de leeftijd van 75 jaar. Oud-Vossemeer: J.M. Istha Stad a/h Haringvliet: D.M. Istha A.C.W. Istha-Goudzwaard John Nieuwerkerk: D.C.M. Noordsij-Istha J. Noordsij Frank Poortvliet: J.M. Bolier-den Engelsman 4698 BD Oud-Vossemeer, 5 november 1988 Molenstraat 78 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 9 no vember j.l. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Oud-Vossemeer. Met droefheid geven wij kennis dat plotseling van on ze zijde is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante, mevr. M. ISTHA-DEN ENGELSMAN echtgenote van J.M. Istha op de leeftijd van 75 jaar. Oud-Vossemeer: M.J. Istha-van Dalen M.P. Istha Tholen: J.S. Deurloo-lstha L. Deurloo Oud-Vossemeer: A.S. v.d. Dussen-lstha G. v.d. Dussen L. Istha K.C. Istha-Niemantsverdriet neven en nichten Oud-Vossemeer, 5 november 1988 Diep bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij U mede dat de Heere, na een kortstondige ziekte, uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde man, vader en grootvader HENDRIK PIETER KEUR in de leeftijd van 78 jaar. Ridderkerk: C.J. Keur-Potter kinderen en kleinkinderen 8 november 1988 2985 BC Ridderkerk da Costalaan 34 Geen bloemen - Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zaterdag 12 november, aanvang 10.30 uur in de aula van het rouw- centrum aan de Lagendijk 114 te Ridderkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Vredehof" aldaar. Vanaf zaterdagmorgen 10.15 uur is er gelegenheid tot afscheidnemen in het rouwcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum. Heden heeft de Heere tot onze diepe droefheid vrij onverwacht uit onze familiekring weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom HENDRIK PIETER KEUR echtgenoot van Cornelia Potter op de leeftijd van 78 jaar. Scherpenisse: E. Keur-de Boer Middelburg: H.P. Schot-Keur A.J. Schot Hedel: C.P. Keur-Hartog Scherpenisse: A.J. van Dijke-Keur neven en nichten Ridderkerk, 8 november 1988 da Costalaan 34 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij tot ons verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve oma en overgrootmoeder MARIA QUIST weduwe van David Wessels Haar meeleven zullen we erg missen. Bergen op Zoom: David en Berna Chantal Christiaan en Terry Pieter en Anja Sint-Philipsland: Chris en Rosa Marijn Kootwijkerbroek: David en Marty Houten: Ella en Piet Tholen: Aad en Aria Houten: Ria Sint-Annaland: Piet Sint-Annaland, 7 november 1988 Heden overleed plotseling onze geliefde schoonzuster en tante MARIA QUIST weduwe van D. Wessels op de leeftijd van 87 jaar. Tholen: C. Quist-van Ofwegen Sint-Annaland: neven en nichten Sint-Annaland, 7 november 1988 En nu, wal verwacht ik, o Heere! mijne hoop, die is op U. Psalm 39 4 Met diepe droefheid, madr dankbaar voor alles wat zij voor ons mocht betekenen, delen wij u mee dat de Heere onverwacht, maar op Zijn tijd, van ons heeft weggenomen, onze innig geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder MARIA QUIST weduwe van David Wessels op de leeftijd van ruim 87 jaar. Sint-Annaland: A.C. Wessels C.H. Wessels-Snoep Halsteren: L. Wessels A.E. Wessels-Tan Sint-Annaland: J. van 't Hof-Wessels M.C. van 't Hof 4697 BG Sint-Annaland, 7 november 1988 Hoenderweg 77 De begrafenis heeft heden donderdag 10 november plaats om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint-Annaland, vanuit de aula, F.M. Boogaardweg 17. Sief ven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dijk wij Is zelfs ontgaan je zegt: ik ben wal moe, maar op een keet- da n ben je aan je laatste beetje toe Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij ons bete kend heeft, geven wij u kennis van het overlijden, van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, zuster, groot moeder en overgrootmoeder MEVROUW J.P.J. STEENDIJK-DE WILDE weduwe van A.G Sleendijk in de ouderdom van 83 jaar. Aardenhout: C.I. Krijger-Steendijk P.D. Krijger Soest: S. Steendijk-Geerlings Tholen: J. Muller-de Wilde Utrecht Suzanne Amsterdam: Peter Sassenheim Marjet en Bonno Pepijn, Thomas Soest: Aart en Lilian Eindhoven: Kees en Ellen Vogelenzang: Eric en Jaqueline Bergen op Zoom, 8 november 1988 Flat Meilust Correspondentie-adres: Oosterduinweg 203, 2111 XG Aardenhout. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 12 no vember a.s. om 14.00 uur op de oude algemene be graafplaats te Sint-Maartensdijk. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in de aula van de nieuwe begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, aanvang 13.20 uur. Zij die de rouwdienst, bij willen wonen worden ver zocht om 13.15 uur in de aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tij dens zijn ziekte en 11a het overlijden van mijn dierbare man en goede vader KRANC1SCUS HOMMEL willen wij u langs deze weg hartelijk danken. In het bijzonder dr. de Looze, dr. Padt, wijkver pleegsters, Federatie Maatschappelijke Dienstverle ning, familie, vrienden en kennissen. Uw aanwezigheid, bloemen en condoleances waren voor ons^en grote sleurt, waaraan wij een blijvende herinnering zullen bewaren. Mevr. A.C. Hommel van loinhoiii en kinderen Oud-Vossemeer, november 1988 Bou-Kooymanstraat 22 Hierbij willen wij u dank zeggen voor het medeleven voor en na het overlijden van onze moeder en oma J. GUNST-VAN SCHOUWEN Namens de familie: J. Gunst Sint-Annaland, november 1988 Voor de vele blijken van medeleven, brieven, kaartjes, telefoontjes en bezoeken, na het plotseling overlijden van mijn lieve man, vader, grootvader en broer, dhr. JAN UYL zeggen wij oprecht onze hartelijke dank. Speciaal dank aan ds. Egas van de Hervormde Ge meente te Poortvliet, tevens ook de Diakonie, waar van wij veel steun mochten ontvangen. Hierbij ook al de verenigingen en gemeentelijke in stanties waar mijn man lid van was. Ook onze speciale dank aan de afgevaardigden van de S.H.B. en alle collega's die ons hun medeleven be tuigden. Gelijk zich een Vader ontfermt over zijn kinderen, ontfermt Zich de Heere over degenen, die Hem vrezen (psalm 103:13). Uit aller naam: Mevr. GJ. Uyl-Andriesse en kinderen Poortvliet, november 1988 Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, enz. die ik in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst mocht ontvangen. Hans v. Popering Sint-Annaland, november 1988 Burg. Baasstraat 27 Voor de vele blijken van medeleven die ik tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen in de vorm van bezoek, kaarten en bloemen en andere at tenties, zeg ik u allen heel hartelijk dank. Mej. D.J. Andriesse Scherpenisse, november 1988 Lentestraat 6 Wij zeggen allen hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, die wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijk. Ook namens de kinderen, klein- en achterklein kinderen. Fam. N, Rijstenbil- van Eenennaam Scherpenisse, november 1988 Mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank aan allen die hun belang stelling en medeleven heb ben getoond bij mijn verblijf en thuiskomst uit de Klokkenberg. P. Fase Sint-Annaland, november 1988 Julianastraat 38 Mede namens onze kinde ren en kleinkinderen, willen wij iedereen hartelijk dan ken voor de belangstelling bij ons 25-jarig huwelijks feest ondervonden. Janus en Cor Walpot Sint-Philipsland, november 1988 Deldensestraat 14 Hartelijk bedankt voor de belangstelling, kaarten en andere attenties, die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter en ons zusje Helma Fam. W. Brons 4693 RM Poortvliet, november 1988 Kalfdamseweg 2 Schilders- en baggerbedrijf RBS Kaay 1, 4691 EE Tholen. Tel. 01660-2590* Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de kaar ten, bloemen en cadeaus die we mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter Natasja Johan en Mirjan Vroegop 4697 DB Sint-Annaland, november 1988 Huygensstraat 81 Wij willen iedereen, ook namens onze kinderen, heel hartelijk bedanken voor de vele gelukwensen, bloemen, geschenken en geld welke wij op ons 25-jarig huwe lijksfeest mochten ontvan gen. Tevens wil ik iedereen dank zeggen voor de vele kaar ten, bloemen en andere at tenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. Tante Rie en Jan, hartelijk dank weer voor de goede zorgen! Bure Janna en Dia na ook hartelijk dank. Jan en Sarie de Jonge Sint-Philipsland, november 1988 Oostdijk 30 Wij willen iedereen harte lijk danken voor de vele fe licitaties en cadeaus die wij hebben gekregen voor onze verloving. Lianne Vroegop en Pete mac Gregor Dordrecht, Brouwersdijk 354 Perth. Scotland. U.K. Langs deze weg willen wij een ieder die onze trouwdag zo onvergetelijk heeft ge maakt hartelijk bedanken. André en Marianne de Bruin Oud-Vossemeer, november 1988 Dr. Renesstraat 26 Wij willen iedereen die aan ons gedacht heeft in de vorm van een kaart, ca deau, bloemen of geld, har telijk bedanken ook na mens onze kinderen. W. Verwijs M. Verwijs-Quist Sint-Philipsland, november 1988 Gladiolenstraat 25 Wij willen iedereen harte lijk bedanken, voor de vele cadeaus en kaarten, die wij bij onze verloving mochten ontvangen. Wim v/d Klooster en Ina Andriesse november 1988 VCDCT Hengelosestraat 18 SINT-PHILIPSLAND 't Zou kunnen zijn dat de woorden "Er is hoop" toch nog een beetje onzeker bij u overkomen. We hopen zo vaak op mooi weer. Maar dat is helemaal niet het idee van het woord "hoop" in de Bijbel. Daar is juist de hoop iets dat "zeker en vast" is. Als een anker zo vast en zeker. Hij is als voorloper de hemel ingegaan. Hebr. 6:15-20. En waar Hij is zullen allen zeker komen, die Hem als hun red der kennen. Voor iedereen die geen hoop meer heeft, die hopeloos in de knoei zit, met zichzelf, en met heel de toestand in de wereld - voor zo iemand is Hij de enige hoop. Dat is niet zo maar "christelijk" zijn. Nee, Hij wil ons leven vullen. Het zich verbonden weten met Christus in de heerlijkheid en het vaste weten dat Hij tegelijk in ons woont, dat alleen geeft kracht ook aan hen die om hun ge loof vervolgd worden. Zo is Hij onze Hoop! Mag ik vragen: hebt u die levende hoop dat Hij elke dag kan wederkomen? Hoort u ook bij hen die, net als Paulus, uit de hemel de Zaligmaker verwachten? Fil. 3:20. Leeft u ook in "de verwachting van de zalige hoop en ver schijning. "van uw Heiland? Titus 2:13. Het staat er zo helder en duidelijk, en toch ook weer als een geheim: "Wij zullen niet allen ontslapen...!" Kor. 15:51-55. 1 Thess. 4:13-18. Hij komt om de Zijnen te halen. Dat kan elk ogenblik zijn. "Ik kom haastiglijk", zo eindigt de Bijbel. Die hoop te heb ben dat geeft zekerheid en blijdschap. I. Koelewijn, Sint-Annaland, 01665-2471 Landelijk diensten centrum Arnhemseweg 17, 3811 NN Amersfoort tel. 033-620244 (dag en nacht bereikb.) Op D.V. zaterdag 12 november in de Ned. Herv. Kerk te Tholen. Aanvang: 19.45 uur. m.m.v. Chr. Gem. Zangvereniging "Crescendo" te Tholen o.l.v. Piet Bout. Chr. Thools Kamerkoor "Chantez a Dieu" o.l.v. Paul Heijboer. Organist Paul Heijboer. ledereen is hartelijk welkom. Ook voor het restaureren van oude monumenten. Lid Alg. Bond van Natuursteenbedrijven. Verstrekt op verzoek via deze organisatie een gewaarmerkt garantiecertificaat.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1988 | | pagina 3