j. VAN OOST AFWEZIG TANDARTS B. TAS JAARCONCERT APPELTAART KANEEL-SUIKERBOLLEN Woensdag 11 mei 1988 DE EENDRACHTBODE 3 Leny Bogert en Wim van Zetten Dianna Bout en Louwran Verwijs Lieven de Lange en Marian van den Berg KEES GOUDZWAARD en SYLVIA VAN LOON D.P. Geuze en n" C.J.' Geuze-Overbeeke D.P. Geuze en C.J. Geuze-Overbeeke Rinus Quist en Coba Quist-van Tiggele WA. Ligtendag en M. Ligtendag-de Graaf WA. Ligtendag en M. Ligtendag-de Graaf Freek du Pont en Liza du Pont-Hommel A. Aarnoudse en H.W. Aarnoudse-den Engelsman Marinus A. Lindhout en Neeltje M. Lindhout-Klippel Hallo opa en oma de Groen Mirjam Tessa Michelle Cees-Jan Roy Jan-Willem DE BREDE EN DE SMALLE WEG i.v.m. vakantie. De praktijk wordt ter plaatse waargenomen door: Tandarts E.A. Smaal Spreekuren en afspraken blijven ongewijzigd. Smolstods^ mannenkoor ZATERDAG 14 MEI 1988 in de Vossenkuil Oud-Vossemeer CNV zomerverzilvering M.A. Flikweert Uitnodiging receptie WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER Vrijdag en zaterdag: van 4.50 voor3.75 gevuld met rozijnen en suikerchips van 2.75 voor2.25 Brood- en banketbakkerij Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen Door 's Heeren goed- i heid werden wij ver- blijd met de geboorte t van ons dochtertje en} zusje Helena Cornelia Wij noemen haar ELI NE Gabri Janssen en Nelly Janssen- Aarnoudse Leendert en Jan 4696 AX, Stavenisse. Boswei 8, 5 mei mei 1988 Wij zijn verloofd 6 mei 1988 Touwslagersdreef 21, Tholen Stenepad 10, St. Maar tensdijk. hopen zich op D.V. 12 mei te verloven. Touwslagersdreef 11 i 4691 LW Tholen Mosselkreekstraat 22 4675 BP St. Philips- land mei 1988. delen u mede, ook namens wederzijdse ouders, dat zij op D.V. vrijdag 20 mei 1988 in het huwelijk zullen treden. De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden om 14.30 uur in het gemeentehuis te Sint Philipsland. U bent van harte welkom op de receptie van 20.00 tot 21.30 uur in Party-center "Hof van Holland", Kaai 1 te Tholen. Mei 1988 Ten Ankerweg 39a, Tholen - Emmastraat 6, Sint Philipsland Toekomstig adres: Wilhelminastraat 31, 4675 BS Sint Philipsland. Wij gaan trouwen! En wel op vrijdag 20 mei 1988 om 14.00 uur in het gemeentehuis van Steenbergen. De kerkelijke inze gening vindt plaats om 14.30 uur in de r.k. kerk te De Heen. Receptie van 19.30 tot 21.00 uur in zaal P. Koch, Kap. Kockstraat 55 te Welberg. Ons toekomstig adres is: Vloedlijn 46, 3191 HS Hoogvliet. Onder de Molen 15, 4698 AT Oud-Vossemeer Langeweg 17, 4655 AJ De Heen Op D.V. 14 mei is het 25 jaar geleden dat onze ge liefde ouders in het' huwelijk zijn getredèn. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is onze hartelijke wens. Cees en Marja Jos Els en Kees Johan Lianne en Jaap 4693 RA Poortvliet, mei 1988 Deestraat 81 Zo de Heere wil en wij leven, hopen op 14 mei met onze kinderen de dag te herdenken dat we 25 jaar door de band des huwelijks verbonden zijn Indien u ons wilt feliciteren, bent u van harte wel kom op D.V. vrijdag 3 juni op de receptie van 20.00 tot 21.30 uur in 't Ouwe Raed'uus, Langestraat 16 te Poortvliet. 4693 RA, Poortvliet, mei 1988, Deestraat 81. Op maandag 16 mei a.s. hopen onze geliefde ouders de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen ze nog vele gezonde jaren toe. Carna en Dirk Gelegenheid om onze ouders te feliciteren op vrij dag 20 mai a.s. van 20.00 uur tot 21.30 uur in het Ouwe Raed'uus, Langestraat 16, Poortvliet. 4693 EA Poortvliet, mei 1988 Wilhelminastraat 6a. Op 17 mei a.s. hopen onze geliefde kinderen hun 25-jarige huwelijksdag te herdenken. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun ouders. J.M. de Graaf C. de Graaf-Moerland Sint-Philipsland, mei 1988 Mosselkreekstraat 17. Langs deze weg willen wij eenieder dankzeggen voor de vele bloemen, belangstelling en felicitaties bij het openen van onze zaak op vrijdag 6 mei jl. Geschenken, boek- en kantoorboekhandel Fam. Kleppe Scherpenisse, mei 1988 Hoge Markt 5 1963 1988 Zo de Heere wil en wij leven hopen op 17 mei a.s. onze geliefde ouders de dag te herdenken dat ze 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van de kinderen. Wilt U onze ouders feliciteren met dit heuglijke feit, dan bent U van harte welkom op D.V. vrijdag 20 mei in het verenigingsgebouw, Voorstraat 36 van 19.30 tot 21.00 uur. 4675 BX, St-Philipsland, mei 1988 Achterstraat 50 1963 - 1988 Op 17 mei a.s. zijn onze ouders 25 jaar een paar. Sandra en Charel Irene Helma Kalisbuurt 47, 4698 CP Oud-Vossemeer. Receptie 17 mei van 18.30 tot 19.45, in het restau rant van de Sporthal De Kannebuis te Halsteren. 1943 - 1988 Op 13 mei a.s. hopen onze ouders en grootouders de dag te herdenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen nog vele gezonde jaren toe. Oud-Vossemeer Ad en Nel Ad en Saskia Monique en Richard Tholen Plony en Louis Jacky Oud-Vossemeeer, mei 1988 Schoolstraat 47. 1938 1988 Op 19 mei a.s. is het 50 jaar geleden dat onze ouders en grootouders in het huwelijk zijn getreden. Zij willen deze dag feestelijk gedenken D.V. op Vrijdag 27 mei a.s. in het Dorpshuis "De Vossen- kuil", Raadhuisstraat 7 te Oud-Vossemeer. Receptie van 19.30 tot 20.30 uur in bovengenoemd Dorpshuis. Hun dankbare kinderen en, kleinkinderen. 4698 CS Oud-Vossemeer, mei 1988, Kalisbuurt 56. Hartelijk gefeliciteerd met jullie 30 jarig huwelijk, van Richard, Esther en Reinier. Poortvliet, 14 mei 1988. Hogeweg 29. 1928 1988 Door des Heeren goedheid hebben wij met onze kinderen en kleinkinderen op 3 mei onze 60-jarige echtvereniging in gesloten kring mogen herden ken. A.J. den Engelsman Cath. den Engelsman- v.d. Jagt. Sint-Annaland, mei 1988 v.d. Bosstraat 17 Voor de vele en velerlei gelukwensen bij mijn be noeming tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau zeg ik, mede namens mijn gezin, allen van harte dank. Zovele blijken van hartelijke belangstelling hebben deze gebeurtenis voor ons onvergetelijk gemaakt. T.C. Benou Sint-Maartensdijk, mei 1988 Parallelweg 2 Mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkin deren wil ik allen die tijdens mijn verblijf in de Klokkenberg en bij mijn thuiskomst hun blijken van medeleven getoond hebben in de vorm van be zoek, brieven, kaarten, telefoontjes, bossen bloe men, bloemstukjes, fruitschalen en manden enz. enz. hartelijk dankzeggen. Het was overweldigend en daardoor niet mogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Nogmaals aan allen veel dank. L. van Dijke, 4691 KG Tholen, mei 1988. Mossellaan 14. Mede namens mijn vrouw dank ik een ieder harte lijk voor de ontvangen persoonlijke en schriftelijk felicitaties vergezeld van bloemen, ontvangen na de toekenning van de koninklijke onderscheiding. Ook de Kon. Fanfare Accelerando voor de serena de en verzorgde receptie. Dit alles heeft ons goed gedaan. J. Boon Sint-Annaland, mei 1988 v.d. Bosstraat 8 Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, nog vrij onverwacht, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder-, groot- en over grootmoeder MARIA DE ROUCK echtgenoot van Abraham Sentse Kempeneers op de leeftijd van 74 jaar en 6 maanden. 'Zwaar valt ons dit verlies' Sint-Philipsland A.S. Kempeneers Merksem R.G. Kempeneers G. Kempeneers-Vandevelde Freddy en Francine Tania Bram en Carine Wesly, Michael Lena en Gustaaf Johnny 4675 BP Sint-Philipsland, 6 mei 1988 Mosselkreekstraat 28 De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 10 mei jl. op de al gemene begraafplaats te Sint-Philipsland om 14.00 uur. Plotseling is van ons heen gegaan onze lieve tante MARIA KEMPENEERS-DE ROUCK echtgenote van Abraham Sentse Kempeneers op de leeftijd van ruim 74 jaar. Wij zullen je missen tante Marie. Kees en Hannie Zonnemaire, mei 1988 De begrafenis heeft plaatsgevonden, 10 mei jl. op de algemene begraafplaats te Sint-Philipsland. Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons was en bete kende, geven wij u kennis dat de Heere, een half jaar nadat onze vader is overleden, in het ziekenhuis Lie- vensberg te Bergen op Zoom van onze zijde heeft weg genomen, onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder ANNA GEUZE weduwe van Pieter Hengstmengel in de ouderdom van 81 jaar en 2 maanden Portland U.S.A. J.P. Bakker-Hengstmengel J. Bakker Sint-Maartensdijk I.C. Hengstmengel A.G. Hengstmengel-van Beek Sint-Maartensdijk M.M. van Gorsel- Hengstmengel J. van Gorsel Sint-Maartensdijk A.P. op den Brouw- Hengstmengel J.A. op den Brouw Klein- en achterklein kinderen Sint-Maartensdijk, 5 mei 1988 Sint-Maartenshof, Bloemenlaan 2 Correspondentie-adres: J.C. Hengstmengel, Bloemenlaan 156, 4695 HR Sint- Maartensdijk De begrafenis heeft plaatsgehad op maandag 9 mei jl. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een kortstondige ziekte uit ons midden heeft weggeno men, onze innig geliefde broer, zwager, oom en oud-oom CORNELIS PIETER VAN DEN BERG in de ouderdom van 84 jaar en 3 maanden. Stavenisse: P.M. van den Berg P. van den Berg-van Oeveren M.P. van den Berg D.J. van den Berg J.P. van Eenennaam-van den Berg H. van Eenennaam neven en nichten 4696 BB Stavenisse, 4 mei 1988 Poststraat 10 De begrafenis heeft plaatsgehad op maandag 9 mei om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Stave nisse, voorafgegaan door een rouwdienst in het vere nigingsgebouw der Oud Ger. Gemeente. Op 4 mei jl. heeft de Heere nog onverwacht tot zich genomen, onze geliefde zwager en oom JACOB CORNELIS BIJL echtgenoot van Cornelia Dina Geuze in de ouderdom van bijna 88 jaar. Dat zij gesterkt mag worden bij dit zware verlies. Brummen Mw. N. v. Dijke-Geuze dhr. H. Gerritse Oud-Vossemeer I. Geuze D.G. Geuze-v. Driel dhr. Adr. Geuze H. Havermans-Geuze C. Havermans. St. Annaland Mevr. E.Quaak-Geuze St. Philipsland S. Fonteyne-Quaak Adr. Fonteyne Mw. C. Verkerke-Quaak dhr. Jac. Quaak Oud-Vossemeer mw. M. Geuze-Minheere mej. Saar Geuze dhr. Jac. Geuze De begrafenis heeft plaatsgehad, zaterdag 7 mei jl. vanuit de Ned. Herv. Kerk te Oud-Vossemeer, mei 1988. Na een geduldig gedragen lijden overleed 4 mei op 87-jarige leeftijd onze zwager en oom JACOB BIJL A.J. v.d. Stel J.S. Bevelander-v.d. Stel A.P. Bevelander Rien en Wilma Bram en Corina Henny en Bram S.J. Roggebrand-v.d. Stel C. Roggeband Bea en Dim Margo M.J. v.d. Stel J. Cambach-v.d. Stel J. Cambach De begrafenis heeft plaatsgevonden op 7 mei jl. te Oud-Vossemeer. Oud-Vossemeer, mei 1988 Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is een ieder persoonlijk te be danken voor de zeer vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn in nig geliefde man, vader en grootvader DANIEL VAN VOSSEN betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Het vele medeleven in onze droeve dagen is ons tot grote steun geweest. A.P. van Vossen-Hage Kinderen en kleinkinderen St. Maartensdijk, 1 mei 1988. Het was een grote troost en steun voor ons zo vele, vaak heel persoonlijke hartverwarmende blijken van deelneming te ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze zorgza me vader en opa CORNELIS MENHEERE In het bijzonder dank aan dr. Janssen voor de medi sche verzorging en begeleiding. Voor dit alles zeggen wij U langs deze weg hartelijk dank. Mevr. M. Menheere- Zwagemaker Kinderen en kleinkind St. Maartensdijk, mei 1988 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader en opa CORNELIS FRANCISCUS VERHEES Uw aanwezigheid, de vele bloemen en condoléances zijn voor ons een grote steun, waaraan wij een blij vende herinnering zullen bewaren. Kinderen en kleinkinderen. Oud-Vossemeer, mei 1988. Dorpsweg 71. In plaats van kaarten Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van medeleving en belangstelling die wij mochten ontvangen na het over lijden van onze lieve vrouw, moeder en oma. CATHARINA POOT-POTTER betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. P. Poot kinderen en achterklein kinderen Poortvliet, mei 1988 Zandweg 7 Voor de vele kaarten, bloe men en andere attenties die wij hebben mogen ontvan gen ter gelegenheid van ons 25 jarig huwelijk, zeggen wij u ook namens onze kin deren hartelijk dank. Gerrit en Plonie van Herk Anna Jacobapolder mei 1988 Lageweg 2 Wij willen ieder hartelijk bedanken voor de vele feli citaties, bloemen en ca deaus die wij bij de ge boorte van hebben ontvangen. Theo, Ellie en Marieke den Engelsman Sint-Annaland mei 1988 Bierensstraat 34 Tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis Lievensberg en bij mijn thuiskomst mocht ik veel kaarten, bloemen, fruit en andere attenties ontvangen. Velen brachten een bezoek of toonden telefonisch be langstelling. Voor al dit medeleven, me de namens mijn man en kinderen, hartelijk dank. P. de Rijke-Hage Stavenisse mei 1988 Pr. Margrietstraat 4 Op 9 april is ons dochtertje en zusje geboren. Voor de vele gelukwensen, kaarten en cadeaus die we hierna mochten ontvangen, willen wij iedereen hartelijk bedanken. Ewoud, Marjo en Jolien Fase Sint-Annaland mei 1988 Voor de vele kaarten, bloe men en geschenken die wij bij onze 50-jarige bruiloft mochten ontvangen, zeggen wij u allen, ook namens on ze kinderen, hartelijk dank. Wij hebben deze dag ge vierd in huiselijk kring. Mede door al die attenties werd het voor ons een fijne herinnering. H. Bolier A.J. Bolier-Rijnberg Scherpenisse Laban Deurloostraat 2a Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen bedanken voor de vele kaar ten, bloemen, fruit en ande re geschenken, die ik tijdens mijn verblijf in en bij mijn thuiskomst uit het St. Fran ciscus ziekenhuis te Roosen daal mocht ontvangen. G. Geuze Bloemenlaan 148 St. Maartensdijk Mei 1988 Wij danken iedereen, ook namens onze kinderen en kleinkinderen voor de bloe men, kaarten en fruit, die wij ter gelegenheid van ons 35-jarig huwelijk mochten ontvangen. M.J. Poot-Tichem Scherpenisse, mei 1988 Molenweg 39 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor alle ca deaus, bloemen, geld en de vele kaarten en attenties die wij bij de geboorte van onze mochten ontvangen. Wim en Sarina Slager Sint-Annaland mei 1988 Nieuwstraat 10 Langs deze weg willen wij een ieder die op welke ma nier dan ook belangstelling heeft getoond bij de ge boorte van ons zoontje heel hartelijk bedanken. Rien en Marjoke Koopman Sint-Maartensdijk mei 1988 Markt 45 Heel hartelijk bedankt voor alle kaarten, bloemen en ca deautjes die wij kregen bij de geboorte van onze Jos en Corrie van Splunter Sint-Philipsland mei 1988 't Slaak 4 Voor de vele blijken van meeleven, in allerlei vorm, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, zeg ik u mede mijn vrouw en kinderen hartelijk dank. CJ. Nuyens Sint-Philipsland mei 1988 Volkerakstraat 11 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, kaarten, geld, cadeaus, enz. die wij bij de geboorte van onze zoon en tijdens het verblijf in het St. Franciscusziekenhuis te Roosendaal mochten ont vangen. Wim en Annette Kempeneers Sint-Philipsland mei 1988 Esdoornhof 2 Voor de betoonde belang stelling, bloemen, fruit en kaarten tijdens mijn ver blijf in het Dijkzigt zieken huis te Rotterdam, wil ik u allen, ook namens mijn vrouw hartelijk bedanken. Joh. de Viet Sint-Maartensdijk, mei 1988 Bent u op de smalle weg, die ten leven leidt? "Dat hoop ik!" zegt u?... Dat is dan verschrikkelijk. Want u weet dus niet zeker waarheen u op weg bent, en morgen is misschien uw reis ten einde! U kunt de brede weg niet smal maken.... Sommige mensen lopen heel voorzichtig en aan 't kantje van de brede weg, en ze maken die voor zichzelf en een ander zo smal mogelijk, en dan denken ze dat ze op de smalle weg zijn... Nee, we komen niet in de hemel door godsdienstig of nog zo vroom te zijn; ook niet door kleding of ge woonten daarbij aan te passen. Maar hoe kom ik dan van de brede weg af, en op de smalle weg? Wel, de vraag is: Bent u aan het begin begonnen? Ja, of nee. Aan het begin staat een poort. Matt. 7:14. Die enge poort is de bekering. God zegt dat wij door die poort moeten in gaan, ons moeten bekeren! Jes. 55:7, Mark. 1:15, enz. (Als u God tegenspreekt met een andere tekst uit de Bijbel, en zegt: dat kan ik niet, dan komt u dus nooit op de weg ten leven!) Bij de poort staat het kruis. Daar is vergeving en verzoening voor zondaars. Wie dat bij Christus gezocht en gevonden heeft, en dat is genade, die heeft de weg ten leven ge vonden. Die weg is een smal pad, inderdaad, heel smal en moeilijk soms... Op dat pad wil en zal Gods hand ons vast houden. Want hij laat niet varen het werk van zijn handen. Maar dat smalle pad is alleen voor wie bij het Kruis geweest is. We moeten de zaak, Gods woord, niet omdraaien. Nu nog eens: bent u al door die enge poort gegaan? J. Koelewijn, St. Annaland. Tel. 01665-2471. M v^mctn SMALSTADS MANNENKOOR o.l.v. Jan Wesdorp Medewerkenden: Theunie Beghtel, alt Gert-Jan Vermeulen, piano Maarten Stalpers, klarinet Entree: 7.50 (consumptie inbegrepen) Donateurs: vrij entree Bejaardenpas en C.J.P. pas: 6.— Aanvang: 20.00 uur Voorverkoopadressen: Siem Schot, Haven 16, Sint-Maartensdijk, 01666-2477 Dieleman BV, Hoogstraat 14-16, Tholen, 01660-4150 Heijboer, Ring 66, Sint-Annaland, 01665-2375 Wij willen, ook namens on ze ouders, iedereen hartelijk bedanken voor de vele ca deaus, bloemen, kaarten en andere attenties die we bij ons huwelijk hebben ont vangen. Johan en Hanna Ketting Sint-Annaland mei 1988 Weststraat 3 Schilders op maandag l6-5;88 tussen 19.00 uur en 20.00 uur. RBS op donderdag 26-5;88 en vrijdag 27-5;88 tussen 19.00 uur en 20.00 uur bij Oudelandsestraat 5 4691 BJ Tholen, tel. 01660-3500 Op vrijdag 27 mei a.s. wordt ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan door onze vereniging een gehouden in de kantine van ons sportpark, gelegen aan de Deestraat te Poortvliet, van 19.30 tot 21.30 uur. Uw aanwezigheid zal zeer op prijs worden gesteld. Het bestuur van SPS Nieuw:

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1988 | | pagina 3