J. VAN OOST HET NEDERLANDSE RODE KRUIS AFDELING THOLEN BL0EDAFNAME-AV0ND 3.75 2.95 Donderdag 3 maart 1988 DE EENDRACHTBODE 3 Johanna Jacomina Anne Johan den Braber en Lenie Aarnoudse j Jette L.J. den Braber en M. den Braber- Neele L. Goedegebuure en J.M. Goedegebuure-Opree J. Polderman en C. Polderman-v.d. Meer A. Moerland DM. Moerland-Kunst H. Luijk-Ridder hof J. Hage en H.H. Hage-Vroegop J. Schot en A.M. Schot-Russcher Dankbetuiging DOOD EN LEVEN AMY Anne Robert Marjan Marco WAT U VERS HAALT IS PAS LEKKER Vrijdag en zaterdag: MALAGA APPELTAART APPEL-ROZIJNENBROOD Brood- en banketbakkerij Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en i zusje J Wij noemen haar Koos en Helmya Westdorp-Schot i Mark 4691 LW Tholen [29 februari 1988 i Touwslagersdreef 69 Wij zijn verloofd [26 februari 1988 Prinses Irenestraat 16 {4696 CA Stavenisse i Prins Bernhardstraat 16 >4696 BW Stavenisse i Blij en gelukkig zijn we met de geboorte van Jan, Carin en Tijmen van der Kleijn-op den i Brouw 3261 KD Oud-Beijerland 28 februari 1988 Oostdijk 153 125 Februari waren mijn i geliefde kinderen, zus [en zwager 35 jaar ge- 'trouwd. Hopende op i i nog vele goede gezonde [jaren. 1 Dat wordt toegewenst door hun innig geliefde moeder, zuster en zwa- ger. 4196 AW Tricht Buikstraat 36 Op 7 maart a.s. is het 25 jaar geleden dat onze ouders en grootouders elkaar het ja-woord hebben gegeven. Dit willen we vieren op vrijdag 11 maart. Wij wensen ze nog vele gezonde jaren toe. Sint Annaland: Conny, Hans Hans Scherpenisse: Piet, Rianne Marcia Sint Annaland, maart 1988 Vrijdag 26 februari 1988 hebben onze geliefde ouders in huiselijke kring de dag herdacht dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Oud Vossemeer: Josien van Driel- Polderman Piet van Driel 4697 DA Sint Annaland, Huygensstraat 21 4 Maart 1988 zijn onze lieve ouders 50 jaar ge trouwd Dat ze nog vele jaren in ons midden mogen zijn, is de wens van hun dankbare kinderen Adrie en Mien Lauw en Bets Ko en Rika Ria en Han Leny en Dim Rien en Mieneke Anton en Hennie Jos Theo en Alie Mardiolien en Bram Deze dag hopen we te vieren in Dorpshuis De Wimpel. Receptie van 19.30 tot 21.00 uur. 4675 BS Sint Philipsland, maart 1988 Wilhelminastraat 33 1908 1988 (6 Op D.V. donderdag 3 maart hoopt onze dierbare V? moeder en oma ft ft haar tachtigste verjaardag te herdenken. >2 {6 We zijn dankbaar voor haar dienende liefde en ft trouwe zorg en hopen dat ze nog lang bij ons zal (6 >2 mogen zijn. >2 M. Sjouke-Luijk ft ft Leny Luijk ft ft H. van Gorsel-Luijk ft ft A.J. v. Gorsel (6 Sjan, Jeroen en ft >2 Christian ft ft Dieske Sjouke ft ft Piet Geuze ft ft Oud Vossemeer, maart 1988 ft >2 Schoolstraat 35 >2 Op 10 maart a.s. zijn onze opa en oma vijftig jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd namens de kleinkinderen: Bert, Johan en Elrike Hans en Berrie Elles en Cyrille Scherpenisse, maart 1988 Noordstraat 3 1938 Hartelijk Gefeliciteerd 1988 Donderdag 3 maart hopen onze lieve ouders, groot- en overgrootouders hun 50-jarig huwelijk te herdenken. Wij wensen hun nog vele jaren toe. Tholen: Hellevoetsluis: Tholen: Hoogvliet: Stoffel en Conja Janet en Paul Jordy, Colette Anita en Johan Niels, Chrisstof Jolanda en Peter Christel en Erik Catrien en Gommert Sylvia en Wim Paul John en Marian Dianne Kees en Joke Joost Adrie en Ko Ciska, Diana, Carlo Jolinda, Sjaak en Cris Johan en Yvonne Marijke, Andrea en Johannis Tholen, 3 maart 1988 Psalm 116 vers 12 Na een tijd van grote zorgen en spanningen moch ten wij door Gods goedheid dankbaar met onze geliefde kinderen en kleinkinderen ons 35-jarig huwelijk herdenken. Daar het onmogelijk is een ieder persoonlijk te be danken voor de persoonlijke en schriftelijke felici taties, bloemen en andere geschenken die we van u mochten ontvangen, willen wij dit van deze plaats doen. Nogmaals hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. L.J. den Braber M. den Braber-Neele Sint Philipsland, maart 1988 Karreveld 1 Bij onze gouden bruiloft ontvingen wij vele blij ken van belangstelling, bloemen, fruit en andere attenties. Hartelijk dank hiervoor! Wij waren blij verrast, het heeft ons goed gedaan! Tevens namens mijn vrouw, onze kinderen en kleinkinderen dank voor de vele goede wensen tij dens haar verblijf in Lievensberg. H.J. Meloen J.W.A. Meloen-Boogaard Sint Annaland, maart 1988 Vervuld van groot verdriet, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze allerliefste zorgzame THIJS VAN GINK echtgenoot van Joke Scheepers op de leeftijd van 51 jaar. Tholen: J.C.C.M. van Gink- Scheepers Roosendaal: Jack en Nannette Roosendaal: Ron en Annelie fam. van Gink fam. Scheepers 4691 GL Tholen, 29 februari 1988 Kon. Julianastraat 25 De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrij dag 4 maart, om 10.45 uur, in de St. Jan, Markt te Roosendaal waarna, om 12.30 uur de krematieplech- tigheid volgt in het krematorium te Breda, ingang Tuinzigtlaan. Samenkomst in de kerk. De avondwake vindt plaats op donderdag 3 maart om 19.00 uur, in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemel vaart te Tholen. Thijs is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Robijndijk 215 te Roosendaal. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 3 maart, van 18.00 tot 19.00 uur, aldaar. Er is voorafgaande aan beide diensten gelegenheid tot schriftelijk kondoleren achter in de kerk en persoon lijk, na de krematieplechtigheid in de ontvangkamer van het krematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Op het aller onverwachts nam de Heere uit dit leven weg, onze geliefde zuster en schoonzuster MAATJE DORST op de leeftijd van 68 jaar en 7 maanden. A.l. Dorst J.M. van Oeveren-Dorst A. van Oeveren 4696 RJ Stavenisse, 26 februari 1988 Pilootweg 3 De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 2 maart jl. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Stavenisse. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen dat de Heere nog vrij onverwachts uit onze werkkring heeft weggenomen onze geachte kollega MARIEN DE JAGER Zijn kollegialiteit en vriendschap zal bij ons in dank bare herinnering voortleven. Sterke de Heere zijn vrouw en kinderen in dit verlies. Jan van Dijke Bart den Hollander Kees Quist Rien Tholenaar Toon Brusselaars Oud Vossemeer, 23 februari 1988 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit ons mid den weggenomen onze broer, zwager en oom M. DE JAGER A.K. van Hemert N. v. Hemert-de Jager Jannie en Flip Ria De Heere sterke zijn vrouw en kinderen. Scherpenisse, februari 1988 Lente Plein 9 Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droef heid van ons weg te nemen onze schoonzoon, zwager en oom MARIEN DE JAGER op de leeftijd van 52 jaar. Uit aller naam: familie P. Poot-Potter kinderen en kleinkinderen Poortvliet, februari 1988 Met droefheid geven wij kennis dat na een langdurig geduldig gedragen lijden van ons is heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante EMELIA MAATJE VAN DIJKE echtgenote van H. Giljam op de leeftijd van 67 jaar. Poortvliet: C. van Dijke-Uil Oud Vossemeer: M.E. Vroegop-van Dijke Halsteren: J.M. van Dijke Oud Vossemeer: A.D. van Dijke G.D. van Dijke-Polderman J. van Dijke-Lindhoud J.H. Klippel-van Dijke P. Klippel Rotterdam: L.A. van Dijke E.A.W. van Dijke- van der Graaff Borsele: A.J. van den Houten-van Dijke M. van den Houten neven en nichten Goudswaard, 29 februari 1988 Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons deed en be tekende, geven wij u kennis dat de Heere, na een ge duldig gedragen lijden, nog vrij onverwachts in het Ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde en zorgzame man, vader en opa IZAK KWAAK echtgenoot van Hendrika Poot op de leeftijd van 72 jaar. Sint Maartensdijk: H. Kwaak-Poot Poortvliet: H.H. Dekker-Kwaak K.H.C. Dekker Sint Maartensdijk: M.C. Kwaak J.S. Kwaak-Gunter Breda: C.H. de Vries-Kwaak J. de Vries en kleinkinderen 4695 BM Sint Maartensdijk, 1 maart 1988 Oostsingel 18 Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren heden donderdagavond 3 maart in de aula, Kastelijnsweg 2A van 19.00 uur tot 20.00 uun De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 4 maart a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats Kastelijnsweg 2A te Sint Maartensdijk. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats, aanvang 13.15 uur. Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve broer, zwager en oom IZAK KWAAK echtgenoot van Hendrika Poot op de leeftijd van 72 jaar. Sint-Maartensdijk: Jac. Kwaak H. Kwaak-Lindhout neven en nichten Sint-Maartensdijk, 1 maart 1988 Dinsdag is van ons heengegaan onze lieve OPA KWAAK Poortvliet: Kees en Lia Henry en Rianne Sjaak en Carola Ineke en Bert Freek Sint Maartensdijk: Breda: Februari 1988 Met droefheid maken wij u bekend, dat de Heere plotseling van ons heeft weggenomen onze lieve zor- gezame vader en opa, broer, zwager en oom ABRAHAM SENTSE HOOGLANDER weduwnaar van Jannetje van Duuren op de leeftijd van 76 jaar en 8 maanden. 'Sterke de Heere ons in dit verlies' E.D. van Oeveren- Hooglander J. van Oeveren D.E. Neele-Hooglander C.J. Neele J. Reijngoudt-Hooglander C. Reijngoudt en kleinkinderen 4675 CD Sint-Philipsland, 1 maart 1988 Oostdijk 25 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dagelijks van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De begrafenis zal plaats hebben D.V. zaterdag 5 maart a.s. op de algemene begraafplaats te Sint-Philipsland om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem., Voor straat 36, om 13.15 uur. Zij die de rouwdienst bij willen wonen worden uitge nodigd om 13.10 uur in de zaal aanwezig te zijn. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze zorgza me opa ABRAHAM S. HOOGLANDER Lianne en Jaap Lisette Bram en Petra Annelies en Leen Jolanda Wilja en Leo Abra en Bram Rens - Jantine - Bart St. Philipsland, 1 maart 1988 Heden overleed op de leeftijd van 78 jaar MARINUS MOERLAND Uit aller naam: P. J. Moerland executeur testamentair Sint-Annaland, 1 maart 1988 Ring 74 Correspondentie-adres: Burg. Smithstraat 41, 4697 HD Sint-Annaland De begrafenis, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden D.V. zaterdag 5 maart a.s. om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint-Annaland. U wordt verzocht om 11.10 uur aanwezig te zijn in de aula, F.M. Boogaardweg 17. Gelegeheid tot condoleren na de begrafenis. Van ons is heengegaan onze zorgzame OME RIEN C. Moerland Han en Adrie Corné en René Peter en Addy Jeroen, Evelien, Egbert, Wieteke, Wouter Wim en Addy Kees, Joos en Pascal Annie en Jos Bas en Rob Lida en Danny Tineke, Karin en David Geke en Wim Jolanda Sint-Annaland, 1 maart 1988 Heden is uit onze familiekring weggenomen onze ge liefde zwager, oom en oud-oom, de heer MARINUS MOERLAND op de leeftijd van 78 jaar. Familie Moerland van Iwaarden Tholen, 1 maart 1988 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-direkteur, oud-commissaris en mede oprichter de heer MARINUS MOERLAND Direktie en personeel Aannemingsbedrijf Gebr. J. en M. Moerland en Zonen b.v. Sint-Annaland, maart 1988 Met droefheid maken wij u bekend, dat de Heere na een geduldig gedragen lijden van ons heeft weggeno men, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgroot vader, broer en oom ADRIAAN MARINUS GEENSE weduwnaar van Maria den Braber in de ouderdom van 93 jaar en 5 maanden. M.A. Geense J. Geense-van der Have J. Geense N.J. Geense-van Oeveren A. Hoek-Geense P.W.J. Hoek G. Geense klein- en achterkleinkinderen 4675 CE Sint-Philipsland, 2 maart 1988 Oostdijk 22 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdag 4 maart a.s. aan huis van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaats hebben D.V. zaterdag 5 maart a.s. op de algemene begraafplaats te Sint-Philipsland om 10.30 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem., Voor straat 36 om 9.45 uur. Voor de vele blijken van belangstelling en het medele ven, welke wij mochten ondervinden na het plotseling overlijden van onze innig geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante MARIA JOHANNA GAAKEER-VAN NIEUWENHUIJZEN betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: J. van Nieuwenhuijzen A.G van Nieuwenhuijzen- van Gorsel Sint Maartensdijk, maart 1988 Voor uw belangstelling en medeleven, betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma TONA CORNELIA DE GRAAF weduwe van J.J. Heijboer zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: kinderen en kleinkinderen Sint Maartensdijk, februari 1988 Parallelweg 5 Is er in heel de geschiedenis van het heelal een belangrijker moment dan toen de Zoon van God stierf? De Onschuldige werd zonden-verzoener! En God zegt dat Hij de mensen "bidt" deze blijde boodschap aan te nemen. 2 Cor. 5:20. Dus God heeft van Zijn kant alles gedaan; maar God kan het alleen aan ons kwijt als wij, als een betrapte misdadiger, de handen omhoog steken, en ons overgeven.... En toch... Als er niet meer was dan het Kruis... (hoe durf ik het te zeggen)... Wat dan? Op grond van het Kruis ontvangt iedere zondaar die de verzoening aanvaardt: volledige vergeving en kwijtschelding, en komt niet in het oordeel. Maar alleen met dat - komt niemand in de hemel! Men zou dan, vrij van schuld, op aarde kunnen blijven leven. Er was méér nodig! Een zondaar heeft niet alleen vergeving nodig, maar ook een hele nieuwe natuur, om in de hémel, in de tegenwoordigheid van God te kunnen verkeren. En ook om Christus op aarde te kunnen navolgen. Daarom is er: "Wat méér is...!" "Chnstus is het die gestorven is, ja, wat méér is, die ook opgewekt is..." Rom. 8:34. Zijn overwinningsleven, dat over zonde en dood triomfeert, dat deelt Hij door de Heilige Geest mee aan allen die zich "laten verzoenen". Dat is het nieuwe leven dat een zondaar maakt tot een gelukig kind van God. Dat is het nieuwe leven dat een zondaar maakt tot een gelukkig kind van God. Ga tot de Heere Jezus Christus. Hij maakt u gelukkig: gelukkiger en rijker dan de meeste christenen weten. J. Koelewijn, St. Annaland, 01665-2471. Met dank van de Sloth Wij hebben weer een mijlpaal in de jonge geschie denis van onze Sloth bereikt. Na de ethefvergun- ning op 20 januari hebben wij vandaag, 1 maart, de machtiging mogen ontvangen. Onze Sloth is de eerste lokale omroep in Neder land, die in het bezit is van deze twee waardevolle officiële papieren. Wij zijn hier zeer blij mee en ook dankbaar voor. Graag willen wij langs deze weg alle medewerkers, alle leden, alle donateurs hartelijk dank zeggen voor de fantastische wjjze van samenwerking. In het bijzonder willen wij ons Thools gemeente bestuur dank zeggen voor de waardige wijze van ondersteunen. Namens het bestuur, C.A. Burgers, voorzitter J.W. van Elsacker, secretaris Hierbij dank ik allen ook namens mijn vrouw en kinderen, die mijn afscheid van de Veilingvereni ging tot een heel mooie dag gemaakt hebben. Ook hartelijk dank voor alle attenties in welke vorm dan ook. H. Suurland Scherpenisse, maart 1988 Schoolstraat 16 Hierbij wil ik iedereen be danken voor de getoonde belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis de Klokkenberg en bij mijn thuiskomst. Mevr. L.A. Wolse-Mol Sint-Philipsland maart 1988 Karreveld 12 Voor de vele belangstelling, in welke vorm dan ook, die wij ontvingen bij de ge boorte van willen wij iedereen heel har telijk bedanken. Anjo en Arjen van de Klundert Tholen, maart 1988 Bosstraat 12 Mede namens onze kinde ren en kleinkinderen willen wij iedereen hartelijk dan ken voor de bloemen, ca deaus en andere attenties bij ons 35-jarig huwe lijksfeest. K. Goedegebuure- v.d. Houten Oud-Vossemeer, maart 1988 Burg. Versluysstraat 22 Wij willen graag iedereen hartelijk bedanken voor de vele leuke reacties, de kaar ten, het geld, de bloemen en cadeaus die we bij ons hu welijk mochten ontvangen. Mede hierdoor werd deze dag voor ons onvergetelijk. René en Monique van Popering-Quist Sint-Annaland, maart 1988 Gaarne willen wij iedereen hartelijk danken voor de bloemen, kaarten en ca deaus, die wij bij de ge boorte van ons dochtertje en zusje hebben ontvangen. Wim, Corrie en Simone Scherpenisse Sint Maartensdijk februari 1988 Pr. Kennedystraat 29 Hierbij wil ik iedereen be danken voor de getoonde belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, ook namens vrouw en kinderen. Th. Jansen Poortvliet, maart 1988 Stoofstraat 10 Dankbaar dat ik weer uit het ziekenhuis thuis mocht komen, wil ik iedereen har telijk bedanken voor het be zoek, bloemen, fruit en kaarten ontvangen in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Mevr. T. Hage-Gunst Sint Annaland, maart 1988 De Schutse, kamer 109 Voor de belangstelling, de vele kaarten, cadeaus en geld dat wij hebben mogen ontvangen ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk, zeggen wij, ook namens on ze kinderen, hiervoor harte lijk dank! Sjaak en Jopie van Dijke Tholen, februari 1988 Voor de vele blijken van be langstelling, in welke vorm dan ook, die wij ontvingen bij de geboorte van onze zoon en broertje willen wij iedereen hartelijk bedanken. Frans, José en Corina Lindhout 4695 CW Sint Maartensdijk, februari 1988 Oudestraat 10 Langs deze weg willen wij iedereen van wie wij felici taties en cadeaus mochten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijksfeest hartelijk be danken namens onze kinde ren en kleinkinderen. M.A. Opree W.M. Opree- Stoutjesdijk Sint Maartensdijk, februari 1988 Bloemenlaan 131 Langs deze weg willen wij iedereen heel hartelijk dank zeggen voor de zeer vele fe licitaties zowel van hier als van elders, planten, geld en cadeaus ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest. Ook namens onze kinderen en kleinkinderen. Fam. M.W. Heijboer- Oosdijk 4693 PD Poortvliet, maart 1988 Lange Zandweg 6 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te be danken voor de vele felicita ties, bloemen, fruit en cadeaus, ter gelegenheid van onze 40-jarige bruiloft, zeggen wij u, mede namens onze kinderen en kleinkin deren, hartelijk dank. W.J. Hage M.I. Hage-Ketting Poortvliet, februari 1988 Wij bedanken iedereen har telijk voor de felicitaties en cadeaus die wij ontvingen bij de geboorte van onze dochter Jo en Ivonne Zwagemaker Tholen, februari 1988 Hertekamp 14 Voor de vele belangstelling in welke vorm dan ook, die wij ontvingen bij de ge boorte van ons zoontje willen wij iedereen heel har telijk bedanken. Ad en Jannie van Oudenaarde-Polak 4691 KK Tholen, maart 1988 Garnalenstraat 42 Voor de vele attenties in de vorm van bezoeken, bloe men, cadeaus en kaarten die ik ter gelegenheid van mijn 80ste verjaardag van u heb ontvangen, zeg ik ook namens mijn kinderen, heel hartelijk dank. W.F. Quist-Beukelaar Tholen, maart 1988 Hofstraat 41 Op 10 maart houden wij onze halfjaarlijkse Bent U goed gezond, en tussen de 18 en 65 jaar, dan kunt U van 18.30 tot 21.00 uur een halve liter bloed afstaan voor iemand anders die hierdoor kan worden gered. De avond wordt gehouden in: Haestinge te St. Maartensdijk. (gevuld met appel en rumrozijnen) van 4.50 voor van 3.95 voor. Botermarkt 12, telefoon 2324, Tholen

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1988 | | pagina 3