Donderdag 4 december 1986 DE EEN DRACHTBODE 3 Cornells Corné Anita Thomas Sebastiaan Laurens Leen Poot en Dien Polderman Rens Dorst en Jos Dorst-van Dienst 1961 In plaats van kaarten C.L. Hage en E.M. Hage-Baaij L. v.d. Berge en H. v.d. Berge-Lindhout Oom Leen en Tante Leen In plaats van kaarten M.C. v.d. Slikke eq J.J. v.d. Slikke-Heijboer Uitslag verloting "DE V0SSENKUIL" Prijzen grote loterij Vogelvreugd Sint Philipsland Oud. Ger. Gemeente Op D.V. dinsdag 9 december hoopt dhr. J. de Boer uit Terneuzen een SPREEKBEURT te houden voor de Ger. Bijbel Stichting. Aanvang 19.30 uur. Iedereen is van harte welkom. Boekentafel G.B.S. aanwezig. De Stichting 'Beter Wonen' houdt el ke maandag van 10.30 - 12.00 uur spreekuur op het navolgende adres: Molenstraat 16 18, 4695 CK Sint Maartensdijk Telefoon 01666-3955 Spreekuur woningzoekenden: Mondeling: elke maandag van 10.30 tot 12.00 op adres Molenstraat 16/18 Telefonisch:maandag 9.00-10.00 u. Woensdag 9.00 - 10.00 uur donderdag 13.30 - 14.30 uur STEENHOUWERIJ FERKET, REYNS EN DE MAAT B.V. GRAFMONUMENTEN in vele modellen, soorten en prijzen MARMER EN NATUURSTEEN voor alle doeleinden Agentschap: THOLEN toonkamer Postweg 3 tel. 01660-2650 (Dankbaar en blij zijnV zwij met de geboorte vanj 5 onze zoon ^We noemen hem Cor en Bea Lensen-Schot 11 december 1986 J Ter Vate 1 >4691 CN Tholen Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de vele cadeaus, geld, bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter Adrie, Toos en Maikel v.d. Jagt Hoenderweg 98 4697 BM St. Annaland We hadden het volbracht, wij samen; de spiraal van het leven ging weer voort. Jij schreeuwde, terwijl mijn tranen kwamen: het was voorbij, ik had je gehoord. Geboren: A.J. Janssen-Poot J.H.E. Janssen Philippe 28 november 1986 Molendijk 19 4695 BB Sint Maartensdijk willen elkaar het jawoord geven op vrijdag 12 de cember 1986 om 15.00 uur in het stadhuis te Tholen. Receptie van 19.30-21.00 uur in "Meulvliet", Zoekweg 8, Tholen. 4694 EB Scherpenisse, december 1986 Op 5 december 1986 hopen mijn ouders hun 12'/2 jarig huwelijk te vieren. Receptie op vrij dag 12 december 1986 van 19.30-20.30 in de Vos- senkuil, Raadhuisstraat 7, Oud Vossemeer. Monique 4698 AL Oud Vossemeer, december 1986 Bou Kooymanstraat 23 Door Gods goedheid mogen wij D.V. 8 december herdenken dat we 25 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden Gelegenheid tot feliciteren op D.V. maandagavond 8 december van 8 tot 10 uur in- „'t Ouwe Raed'uus", Langestraat 16, Poortvliet. C.L. Hage E.M. Hage-Baaij en kinderen december 1986 Schoolstraat 2, 4693 BG Poortvliet '4" n j L. Zo de Heere wil en zij leven, hopen op 8 december onze geliefde zus, zwager, oom en tarite de dag te gedenken dat ze 25 jaar door de echt ver bonden zijn. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van J.N. Rijstenbil M.P. Rijstenbil-Baaij en kinderen Scherpenisse, december 1986 Op 12 december is het 40 jaar geleden, dat onze ouders, schoonouders, opa en oma zijn getrouwd. Zij hopen dit te vieren op zaterdag 13 december. Gelegenheid tot feliciteren op 13 december 's avonds vanaf 8 uur in Café Smerdiek, Markt 46. Sint Maartensdijk, december 1986 Kastelijnsweg IA Van harte gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk. Nog veel gezonde jaren toegewenst door Peter en Belinda Phillip en Saskia Jackie en Lisinka Sint Maartensdijk, december 1986 Op D.V. 12 december a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders hun 40 jarige echtvereniging te gedenken. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun liefhebbende kinderen en kleinkinderen. C. v.d. Slikke-v.d. Slikke M.C. v.d. Slikke Kees Martin Anco Jan-Pieter Rianne Marco Wie onze ouders hiermee wil feliciteren is van harte welkom op de receptie 's avonds van 8 tot 10 uur in 't Ouwe Raed'uus, Langestraat 16, Poortvliet. Poortvliet, december 1986 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de ve le bloemen, planten en gelukwensen, bij ons 25-jarig huwelijk ontvangen. M. van der Maarl T.A. van der Maarl-Walhout St. Maartensdijk, december 1986 Markt 22 Bedroefd zijn wij dat na een werkzaam leven plot seling uit ons midden is weggerukt, mijn innig ge liefde man en onze dierbare vader en opa GABRIEL HEIJBOER echtgenoot van Anna Janna Lanooy op de leeftijd van 66 jaar. Oprichter en oud-hoofdredacteur van de Eendrachtbode Ridder in de Orde van Oranje Nassau Allen die hem gekend hebben, zullen begrijpen wat wij in hem verliezen. St. Annaland: A.J. Heijboer-Lanooy Wim Rhoon: Rien en Marian Mathieu en Willem 4697 ED St. Annaland, 29 november 1986 Ring 64. De begrafenis heeft heden plaats, donderdag 4 de cember 1986 om 14.00 uur vanuit de Ned. Herv. Kerk aan de Ring te St. Annaland. Vooraf vindt een rouwdienst plaats, aanvang 13.10 uur. Zij die de begrafenis willen bijwonen, worden ver zocht om 13.00 uur in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula aan de F.M. Boogaardweg te St. Annaland. Geen bloemen en geen toespraken. Tot onze diepe droefheid nam de Heere plotseling van ons weg, onze geliefde en zorgzame broer, zwager en oom GABRIËL HEIJBOER echtgenoot van Anna Janna Lanooy St. Annaland: Mevr. T. Heijboer-Moerland C. Heijboer C.J. Heijboer-Anthonisse IJsselmonde: J. Heijboer E. Heijboer-Boon neven en nichten St. Annaland, november 1986 Met verslagenheid geven wij u kennis van het plot seling overlijden van onze lieve en onvergetelijke zwager en oom GABRIËL HEIJBOER op de leeftijd van 66 jaar. St. Annaland: C. Goedegebuure-Lanooy A.D. Goedegebuure Eindhoven: M.P.J. van Dijk-Lanooy A. van Dijk Oud-Beijerland: J. Lanooy J.J.L. Lanooy-van Dalen neven en nichten St. Annaland, 29 november 1986 Wij zijn erg bedroefd dat we afscheid van onze OOM BRIËL moeten nemen. Maartje en Jan-Willem Rienk en Karin Corneline Utrecht, 4 december 1986 Zaterdag 29 november j.ï. kon de zangavond die in de Nederlands Hervormde Kerk van Stavenisse ge houden zou worden geen doorgang vinden. Kort voordat deze avond zou aanvangen werd in ^ïet kerkgebouw een belangstellende luisteraar, dhr. G. Heijboer uit Sint Annaland, plotseling onwel. De toestand van de betrokkene liet zich na korte tijd zo ernstig aanzien waarop wij, het bestuur van de Chr. Gem. Zangvereniging "Laudate Dominum", die deze kooravond had georganiseerd, besloten deze af te gelasten. Even later ontvingen wij het droevige bericht dat dhr. G. Heijboer, in de ambulance op weg naar het ziekenhuis, was overleden. Het bestuur van "Laudate Dominum" betuigt hiermee zijn oprechte deelneming en wenst de fa milie Heijboer en in het bijzonder mevrouw Heij boer veel kracht en sterkte toe om deze zware slag te verwerken. Sterke de Heere hen in dit grote verlies. Het bestuur van de Chr. Gem. Zangver. "Laudate Dominum" Stavenisse. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van de heer G. HEIJBOER Zijn persoonlijkheid en vriendschap zullen bij ons steeds in dankbare herinnering blijven. Hanna en Piet Gunter-v.d. Reest Marja en Daan Scherpenisse-v.d. Jagt Katie en Kees van Winkelen- Van Vossen Sint Annaland, december 1986 Met grote verslagenheid vernamen wij het plotse ling overlijden van onze oud-werkgever, de heer G. HEIJBOER Zijn hartelijkheid en kennis van zaken zullen wij node missen. Wij wensen de familie sterkte toe in dit grote verlies. Personeel Eendrachtbode, Joke de Witte-Goedegebuure Lieven de Lange Kees de Koning Sint Annaland, 29 november 1986 Met diepe verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van onze oud werkgever G. HEIJBOER Tot het laatst van zijn leven was hij voor velen van ons een vriend in huis. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Namens correspondenten en bezorgers van de Eendrachtbode St. Annaland, 29 november 1986 Tot onze ontsteltenis vernamen wij dat de Heere plotseling heeft weggenomen onze oud-werkgever G. HEIJBOER Zijn vriendelijkheid en hulpvaardigheid zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Wij wensen de familie kracht en berusting toe dit verlies te kunnen dragen. St. Annaland: A. de Jonge-den Haan Frankrijk: S.P. Moerland-Ampt St. Annaland: N.J. Heijboer St. Annaland: N.A. Roeland-Hage Oud-Vossemeer: A. v.d. Hoven-van Poortvliet Harmeien: A.J. van Dieren Stavenisse: t,G. Smits^Hage Sint Ahnalahd, november 1986 Een vriend is van ons heengegaan, die wetenschap is moeilijk te bevatten. Wie zoals hij in 't leven heeft gestaan, was tot een zegen die niet is te schatten. Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze buurman. GABRIËL HEIJBOER W. v. Vossen M. v. Vossen-Ligtendag Petra Johan en Ine Sint Annaland, december 1986 Volstrekt onverwacht overleed ons mede bestuurs lid en ere-lid GABRIËL HEIJBOER uitgever in Sint Annaland. Zijn wijs inzicht, zijn grote collegialiteit en zijn be scheidenheid kenmerkten zijn persoonlijkheid. 35 Jaren heeft hij onze vereniging gediend als bestuurder. Wij verliezen in hem een zeer goede vriend en een deskundige collega. In gedachten zal hij bij ons blijven. Bestuur Nederlandse Nieuwsblad pers Den Haag, 29 november 1986 Tot onze ontsteltenis namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde vriend en collega GABRIËL HEIJBOER Namens: Directie Dieleman B.V. (familie Tichem) en medewerkers Tholen, 29 november 1986 Met leedwezen vernamen wij het overlijden van de heer G. HEIJBOER De goede samenwerking blijft in onze herinnering voortleven. Wij wensen de familie sterkte in dit zware verlies. Ed en Anita Kouwenhoven Sinnt Annaland, 29 november 1986 De leden van de Lionsclub Tholen geven met droefheid kennis van het plotselinge overlijden van hun medelid GABRIËL HEIJBOER Door zijn vriendschap en opbouwende instelling diende Briël onze vereniging en de Thoolse samen leving. Wij hopen en verwachten dat zijn vrouw en kinde ren kracht en steun mogen ontvangen om het ver lies van man en vader te dragen. Namens alle leden A.A. Meloen, president Tholen, december 1986 Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van ons gewaar deerd lid de heer GABRIËL HEIJBOER Gedurende meer dan 50 jaar is hij betrokken ge weest bij het wel en wee van onze vereniging. Zijn positieve instelling was een voorbeeld voor allen. Het bestuur, leden en supportersvereniging v.v. W.H.S. wensen de nabestaanden veel sterkte toe, bij dit zware verlies. Voetbalvereniging W.H.S. Sint Annaland, 29 november 1986 Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons trouw lid, de heer G. HEIJBOER Meer dan tientallen jaren heeft hij zich als lid inge zet voor het Rode Kruiswerk op het eiland Tholen. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Namens bestuur Rode Kruis Tholen Sint Annaland, 29 november 1986 Met leedwezen namen wij kennis van het plotse ling overlijden van ons medebestuurslid, de heer G. HEIJBOER Meer dan 6 jaar heeft hij zich vol overgave voor dit belangrijke werk ingezet. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Federatiebestuur, directie en personeel voor Maatschappe lijke Dienstverlening Noord- Zeeland. Sint Annaland, 29 november 1986 Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons medebestuurslid en vice-voor- zitter, de heer G. HEIJBOER Meer dan tientallen jaren heeft hij zich als bestuurder ingezet voor de gezinsverzorging en de maatschappelijke dienstverlening. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Namens bestuur Welzijnsorgaan te Tholen. Sint Annaland, 29 november 1986 Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van ons adviserend bestuurslid en oud- voorzitter, de heer G. HEIJBOER Bestuur, ere-lid en leden van middenstandsvereniging "Activa" Sint Annaland, 29 november 1986 Met leedwezen hebben wij kennis moeten nemen van het plotseling overlijden van ons bestuurslid en mede-oprichter van onze federatie, de heer G. HEIJBOER Zijn nimmer aflatende inzet voor de belangen van Tholen in het algemeen en voor de Middenstand in het bijzonder, blijven bij ons in herinnering. Namens Fed. Middenstands verenigingen J.K. Elenbaas, voorz. P. Groffen, secr. Poortvliet, 2 december 1986 Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons medebestuurslid de heer G. HEIJBOER Vele jaren heeft hij zich als bestuurder van onze vereniging ingezet. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Bestuur en leden van IJsclub St. Annaland Sint Ahnaland, 29 hovembef 1986 Met leedwezen namen wij kennis van het plotseling overlijden van ons bestuurslid, de heer G. HEIJBOER meer dan twintig jaar heeft hij zijn redactionele ca paciteiten voor ons ingezet. Stichting Thoolse Dagen St. Annaland, november 1986 Wij gedenken - met dankbaarheid - ons bestuurs lid GABRIËL HEIJBOER die ons ontviel en die ons steeds met raad en daad terzijde stond. Bestuur Streekmuseum "De Meestoof" Sint Annaland, 29 november 1986 Bestuur, Raad van Toezicht, Direktie en Personeel van de Coöperatieve Rabobank "Sint Annaland - Poortvliet" B.A., geven met leedwezen kennis van het overlijden van hun oud-voorzitter van de Raad van Toezicht, de heer. G. HEIJBOER op de leeftijd van 66 jaar. Van 1969 tot 1983 heeft de heer G. Heijboer de be langen van de voormalige Rabobank Sint- Annaland met grote toewijzing gediend. Zijn nagedachtenis zal in dankbare herinnering blijven. Sint-Annaland, 29 november 1986. Heden nam de Heere, tot onze diepe droefheid, na een geduldig gedragen lijden nog vrij onverwacht van onze zijde weg, onze geliefde zwager en oom CORNELIS PRIEM echtgenoot van P.T. Hage op de leeftijd van 69 jaar. Sint Annaland: Fam. van Poortvliet-Vroegop Ko van Poortvliet Stavenisse, 21 november 1986 Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12-9 Heden is kalm en rustig ingeslapen in het Sint An- thoniusziekenhuis te Sneek, mijn geliefde man, on ze zorgzame vader, groot- en overgrootvader HUBRECHT GERARD MARINUS NELISSE echtgenoot van Elisabeth Joppe op de leeftijd van 78 jaar. Rutten: E. Nelisse-Joppe Emmeloord: C.E. Hoek-Nelisse G.M. Hoek Grouw: E. Meester-Nelisse Th. Meester Akkrum: B. Nelisse D. Nelisse-de Haan Lemmer: A.A. Jongsma-Nelisse C. Jongsma Klein- en achterklein kinderen 8313 AC Rutten, 25 november 1986 Plantsoenweg 5 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden te Rutten. Heden is van ons heengegaan in het Sint Antonius- ziekenhuis te Sneek onze geliefde broer, zwager en oom H.G.M. NELISSE echtgenoot van E. Joppe op de leeftijd van 78 jaar. Scherpenisse: J.M. Poot J. Poot-Jagt M.J. Poot N.M. Poot-Tichem E.C. Poot G. Poot B.J. Poot-Franke neven en nichten Rutten, 25 november 1986 Sint Maartensdijk: Elburg: Na een liefdevolle verpleging in het bejaardente huis "De Schutse", heeft de Heere tot mijn diepe droefheid, op Zijn tijd van mijn zijde weggeno men, mijn innig geliefde en zeer zorgzame man MARIS CORNELIS VROEGOP op de leeftijd van 81 jaar en 6 maanden. Sint Annaland: M. Vroegop-Hage 4697 GM Sint Annaland, 26 november 1986 Bejaardentehuis "De Schutse", kamer 001. De begrafenis heeft plaatsgevonden op maandag 1 december op de algemene begraafplaats, F.M. Boogaardweg te Sint Annaland. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op zijn tijd van onze zijde weggenomen, onze geliefde zorgzame oom MARIS CORNELIS VROEGOP echtgenoot van Maatje Hage op de leeftijd van 81 jaar en 6 maanden. Namens alle neven en nichten Sint Annaland, 26 november 1986 Heden behaagde het de Heere, na een moedig ge duldig gedragen lijden, van onze zijde weg te ne men, onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder, onze zuster, schoonzuster en tante HENDRINA VAN DEN BOOGAARD sinds 1933 weduwe van Pleun de Heer op de leeftijd van 82 jaar en 6 maanden. J.C. de Heer 4691 CK Tholen, 30 november 1986 Schuttershof 27 De begrafenis heeft plaatsgehad D.V. woensdag 3 december op de algemene begraafplaats te Tholen. Met droefheid maken wij u bekend, dat de Heere na een smartelijk, doch zeer moedig gedragen lij den van ons heeft weggenomen, onze lieve vader, groot- en overgrootvader CORNELIS LEENDERT VERSTRATE weduwnaar van Adriana Kempeneers in de ouderdom van ruim 90 jaar. L.J.J. Verstrate J. Verstrate-de Zwart M.W. Verstrate-Quist A. Verstrate M. Verstrate-Moerland Klein- en achterklein kinderen Bergen op Zoom, 28 november 1986 A.B.G. Correspondentie-adres: A. Verstrate, Langeweg 35, 4675 RJ Sint Philipsland. De begrafenis heeft plaatsgehad, dinsdag 2 decem ber op de algemene begraafplaats te Sint Phi- Heden werd plotseling uit ons midden weggerukt, door een noodlottig ongeval, ons trouw en actief lid, de heer L. VERWAAL op de leeftijd van 82 jaar. Bestuur en leden h.s.v. 't Scharretje Oud Vossemeer, 2 december 1986 Voor de vele blijken van belangstelling en medele ven ons betoond, tijdens de ziekte en na het overlij den van onze lieve vader, groot- en overgrootvader en lieve huisgenoot CORNELIS WIELAARD betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Wielaard Mevr. A.D. Bevelander- van de Ree Inzonderheid Dr. Janse voor de goede medische verzorging. St. Maartensdijk, december 1986 De talrijke persoonlijke en schriftelijke gelukwensen, kaarten, bloemen en ca deaus ter gelegenheid van ons zilveren huwelijksfeest hebben ons veel goed ge daan. Mede namens onze kinderen hartelijk dank. Het werd een onvergetelijke dag. Ab en Corrie Vriesma-van Daalen Oud Vossemeer december 1986 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma LENA QUAAK zeggen wij u hartelijk dank. W. Quaak kinderen en kleinkinderen Scherpenisse december 1986 Kleine Loo 11 Voor de vele belangstelling in de vorm van kaarten, bloemen en fruit tijdens ons verblijf in het ziekenhuis Lievensberg en bij onze thuiskomst, zeggen wij u hartelijk dank, ook namens onze kinderen Dhr. L. van Splunter en Mevr. M. van Splunter- Gunter St. Annaland december 1986 Tienhoven 15 1e pr. half varken 992 2e pr. vark. achterbil 585 3e pr. strook karbonade 395 4e pr. varkensbuik 373 5e pr. rauwe ham 878 6e pr. rollade 193 De prijzen zijn af te halen bij slager Graauwmans, Raadhuisstraat 28, Oud- Vossemeer Hierbij willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de kaarten, cadeaus en het geld dat we bij onze verlo ving mochten ontvangen. Annette van Duuren en Wim Kempeneers Sint Philipsland december 1986 Wilhelminastraat 55 Mosselkreekstraat 12 Voor de belangstelling, die wij ontvingen bij ons 40-jarig huwelijk, in welke vorm dan ook, zeggen wij u ook namens onze kinderen hartelijk dank. A.M. van Dijke en L.J. van Dijke-de Heer Oud Vossemeer december 1986 Voor de vele belangstelling en attenties, in welke vorm dan ook, tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis in Tilburg en Lievensberg, zeg ik u mede namens vrouw en kinderen hartelijk dank. L. Andriesse Scherpenisse december 1986 Weststraat 6 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de vele cadeaus, kaarten en geld die wij bij onze verloving heb ben ontvangen. Jeanet den Braber en Rien de Vos Stavenisse december 1986 6089, 6237, 2254, 3557, 2419, 1497, 3181, 3526, 5673, 1783, 5097, 6715, 3912, 5452, 3520. Prijzen kunnen worden opgehaald bij: M. Giljam, Schoolstraat 15, - Sint Annaland. Stichting "BETER WONEN" Molenstraat 16-18, 4695 CK SINT MAARTENSDIJK Steensedijk 100, Hulst, tel. 01140-12906 en 16828

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1986 | | pagina 3