SOS telefoon Zeeland Geen financiële beletsels meer voor Philips- en Oesterdamwegen Zomer 1988 Philipsdam, tweede helft 1988 Oesterdam Cursusaanbod vrouwenraad IN BEROEP Inschrijven voor de nieuwe danslessen vanaf 15 AUGUSTUS a.s., iedere avond tussen 7 en 9 uur aan de zaal. Donderdag 7 augustus 1986 Het dagelijks bestuur van de provincie heeft deze week de begroting voor 1987 gepresenteerd. In de begroting wordt het beleid voor volgend jaar uitgestippeld en aangegeven wordt hoe het geld het best kan worden besteed. Terugblik Werkgelegenheid De Schelde Streekplan Recreatie Welzijn Te koop Milieu Er lijken geen financiële beperkingen meer te zijn om de wegenwerken aan Philips- en Oesterdam omstreeks 1989 gereed te laten zijn. Gedeputeerde Staten van Zeeland schrijven dat in hun begrotingsbrief 1987. Verkiezingen Minder ramen lappen Riolering Stormvloedkering Waterschappen Groeiende werk loosheid Bloemzaadteelt PAK EVEN UW ZAKBOEKJE A PROGRAMMA- OVERZICHT y S.L.O.TH. ZIT r OP 89.9 MHZ. SSIiOim tel. 01660-4004 n mm Zuid Oostsingel 23a - Bergen op Zoom - Tel. 01640-36768 44511 ABDIJ De vrijwilligers van de SOS telefonische hulpdienst Zeeland kregen in 1985 6.619 telefoongesprekken binnen. Dat was 5,5 procent meer dan in 1984. Ruim de helft van alle gesprekken werd gevoerd buiten kantooruren, waaruit moge blijken, dat permanente bezet ting een belangrijke zaak is voor de hulpdienst. De gemiddelde duur van een ge sprek is 23 minuten. Het komt voor, dat een gesprek maar en kele minuten in beslag neemt, maar daar staan gesprekken van enkele uren tegenover. Van alle mensen die bellen noemt 37 procent de naam niet. In 1984 was het percentage anonieme bellers 58 procent. In het jaar verslag van de hulpdienst wordt gesteld, dat niet duidelijk is, waardoor die grote verschui ving is ontstaan. Als persoonlij ke informatie wordt verschaft door de opbellers, dan worden die gegevens vertrouwelijk be handeld. Na een jaar wordt alle informatie vernietigd. Mannen bellen vaker naar de te lefonische hulpdienst dan vrou wen: 55 procent tegen 45 pro- ceritl In 1'-1.,4 procent van de gesprekken gaat hat grprp sek sueel ppgewonden te geraken danwel daarover te praten. Doorgaans zijn het mannen die de hulpdienst daarover bellen. Andere onderwerpen die in de telefoongesprekken worden IEUWS aangeroerd zijn eenzaamheid (18 procent van alle telefoont jes), problemen met relaties (16,6 procent) en problemen over seksualiteit (13,2 procent). Mannen bellen vaker over echt scheiding en seksualiteit en vrouwen meer over problemen in hun huwelijk of moeilijkheden in andere relaties. Datzelfde beeld wordt verkregen bij de kinder- en jeugdtelefoon. Jon gens bellen vaker over seksuali teit en meisjes over verliefdheid en problemen met vrienden of vriendinnen. De belangrijkste taak van de 51 vrijwilligers die bij de SOS telefonische hulp dienst werken, is luisteren. Ver der wordt geprobeerd opbellers moed in te spreken en te troosten. Ook wordt in geza menlijk overleg tussen de opbel ler en de vrijwillig(st)er gezocht naar oplossingen voor de pro blemen. In vijftien procent van de gesprekken wordt geadvi seerd of verwezen naar andere hulpverlenende instanties. De SOS telefonische hulpdienst is dag en nacht bereikbaar op nummer 01180-15551. De kinder- en jeugdtelefoon is te bellen tussen vier uur 's mid dags en acht uur 's avonds op nummer 01180-38080. De Zeeuwse Vrouwenraad, overkoepelend orgaan van een aantal vrouwenorganisaties in de provincie, heeft een programmaboekje gemaakt met daarin het cursusaanbod voor het seizoen 1986-1987. De cursussen hebben alle betrekking op bestuurlijke functies in het vrouwenwerk. Sommige cursussen worden per re gio verzorgd, andere worden gegeven in het Van Eeghenhuis in Aardenburg. Een voorzitterscursus wordt op 16, 23 en 30 september gehouden in Terneuzen. Aan de orde komen onder andere het leiden van ver gaderingen en discussies en inzicht in besluitvormingstechnieken. Een vervolgcursus secretaris wordt op 18 september en 2 oktober in Goes verzorgd. De cursus sluit aan op de secretarissencursus van vorig jaar. Nu zal het oefenen in notuleren centraal staan. De cursus aanvragen van subsidie wordt op 30 september georga niseerd voor de regio Schouwen-Duiveland, op 28 oktober in Ter- neuzen, 18 november in Middelburg en 20 januari in Goes. Kennismaken met bestuurlijke activiteiten kan op de cursus van die naam in Goes en in Oostburg. In Goes zijn de data 21 en 28 okto ber en 4 november en in Oostburg 6, 13 en 27 november. Drie cursussen worden in het Van Eeghenhuis gehouden. Een na dere kennismaking met bestuurlijke activiteiten is gepland op 1 2 en 13 februari. De cursus vergader- en discussietechniek is op 28 en 29 november.en de vervolgcursus voor voorzitters is op 29 en 30 januari. De externe cursussen zijn gratis; voor de interne wordt een bijdra ge van f 6,50 per dagdeel gevraagd. De reiskosten worden steeds vergoed. Nadere informatie over de Vrouwenraad en het cursusaanbod is verkrijgbaar bij de Zeeuwse Vrouwenraad, Dam 31, postbus 429, 4330 AK Middelburg, telefoon 01180.34733. M Provinciale begroting 1 987 In het komende begrotingsjaar zijn er verkiezingen voor provin ciale staten. De Zeeuwse bevol king kiest dan opnieuw haar bestuur. Voor het huidige dage lijkse bestuur biedt de begroting een goede gelegenheid eens te kijken wat van hun plannen de afgelopen vier jaar is verwe zenlijkt. De bestrijding van de werkloos heid was de voornaamste taak, waarvoor het provinciaal bestuur zich gesteld zag. Er zijn drie bijzondere bronnen waaruit geld kan worden geput om aan die taak gestalte te geven: het werkgelegenheidsfonds, het fonds bijzondere voorzieningen en het voorwaardenscheppend beleid. Het werkgelegenheidsfonds bestaat sinds 1982 en is be doeld om werkgelegenheid te creëren en te behouden in de marktsector. Dat gebeurt meestentijds door ondernemers achtergestelde leningen te ver strekken. Van 1982 tot en met 1986 besteedde de provincie hieraan zeven miljoen gulden. Er wer den zevenhonderd banen uit ge maakt dan wel behouden. Het fonds bijzondere voorzie ningen wordt gebruikt om werk in de overheidssfeer te stimule ren, zoals de aanleg van riolerin gen. Het fonds werd in 1983 in gesteld en er was sindsdien een goede tien miljoen gulden te besteden. Via die overheidspro jecten kon de provincie bijdra gen aan 700 manjaren werk. Het voorwaardenscheppend beleid is een rijksaangelegen heid. Dat wil zeggen, dat het rijk aan de provincie geld be schikbaar stelt voor het sociaal- economisch beleid. Van 1981 tot en met 1986 ging het om 26 miljoen gulden. Onder meer werd hieruit een bijdrage voor de aanleg van de Kaloothaven in Vlissingen-Oost betaald: tweemaal f 2,5 miljoen. Voor het behoud van de Konink lijke maatschappij De Schelde in Vlissingen, waar een kleine vierduizend mensen werk vin den, werd de stichting Écono mische Ontwikkeling Zeeland opgericht. De provincie en de gemeenten in Zeeland konden dit doen door het bijzondere di vidend van de nv Provinciale Zeeuwse Energie Maatschappij (PZEM) te gebruiken. De provincie bepaalde haar bij drage op f 26,5 miljoen aan bij zondere leningen voor het moe derbedrijf De Schelde. Aan de Sicon en de Gieterij in Middel burg werden leningen verstrekt van respectievelijk f 4,4 mil joen en f 3 miljoen. In de ruimtelijke ordening wordt gewerkt aan de totstandkoming van een streekplan voor de hele provincie. Het voorontwerp is inmiddels gepresenteerd. Nu zijn in Zeeland nog vier streek plannen van kracht, die de in richting van afzonderlijke re gio's regelen: Oost Zeeuwsch- Vlaanderen, West Zeeuwsch- Vlaanderen, Midden-Zeeland en Schouwen-Duiveland. Nu bestaat ook de nota bewo- ningspatroon, waarin wordt aangegeven welke dorpen en steden hun woningbestand kunnen uitbreiden en op welke manier. Die zaak wordt straks via het streekplan voor de hele provincie geregeld. In de stads en dorpsvernieuwing geeft de provincie rijksgeld door aan de gemeenten in Zeeland. De ste den Zierikzee, Tholen, Goes, Middelburg, Vlissingen en Ter- neuzen krijgen hun geld recht streeks van het rijk. De provin cie heeft voor de stads- en dorpsvernieuwing een knelpun tenput, waarop de andere Zeeuwse gemeenten een be roep kunnen doen. Vijf ton uit die pot is bedoeld voor gemeen telijke rioleringswerken en nog eens vijf ton voor andere uitga ven in de stads- en dorpsver nieuwing. Sinds de vaststelling van het beleidsplan voor recreatie en toerisme in 1985 wordt na gestreefd het toeristenseizoen te verlengen, elk-weer- voorzieningen te realiseren, goedkope logiesmogelijkheden van de grond te krijgen en in het algemeen recreatie en toerisme brede bekendheid te geven (promotie). Er wordt gewerkt aan een uit voeringsprogramma voor 1986 en 1987. Er is rijksgeld voor de toeristische ontwikkeling van de "speerpunten" Neeltje Jans en de kust van West Zeeuwsch Vlaanderen en gehoopt wordt, dat dit volgend jaar ook voor Vlissingen het geval zal zijn. De onderzoeksresultaten van de haalbaarheid van de plannen voor Neeltje Jans -het koepel project van Louis van Gasteren- worden nog voor eind dit jaar verwacht. Die plannen voor Neeltje Jans moeten volgend jaar worden getoetst aan de uit gangspunten die gelden voor het beheer om de inrichting van de Oosterschelde, waarbij in volgorde van belang rijkheid staan het milieu, de vis serij en de recreatie. bemoeienis, zoals de ruimtelijke ordening, economische zaken en de waterhuishouding, maar ook tussen de verschillende on derdelen van het milieubeleid zelf. De provincie heeft een geluids- hinderdienst, die ook voor de gemeenten metingen verricht. Activiteiten uit de afgelopen vier jaar zijn verder: stimulering in de uitvoering van riolerings werken en de bouw van zuive ringsinstallaties, de sanering van milieuhinderlijke bedrijven uit woonwijken, de inzameling van landbouwbestrijdingsmid- delen en de verwijdering van olietanks uit waterwinge bieden. Gedeputeerde Staten melden op welzijnsgebied de totstand koming van nota's over het jeugdbeleid, de sport en musea. Aangekondigd wordt de nota facetbeleid emancipatie. In die nota moet worden aangegeven hoe de emanipatie op alle terrei nen van provinciaal beleid gestalte kan krijgen. Sinds vorig jaar wordt in Middelburg een proef gehouden met kinderop vang voor kinderen van provin ciaal personeel. In de gezond heidszorg is de provinciale taak in het ouderenbeleid vergroot. Onlangs is het ontwerp plan voor de bejaardenoorden gepre senteerd. Het is de bedoeling het plan in oktober vast te stel len. In de ziekenhuiszorg moet de komende jaren rekening wor den gehouden met een aanzien lijke verlaging van het aantal bedden. Dat heeft tot gevolg dat het aantal bedden elders, bijvoorbeeld in de verpleeghui zen, zal moeten toenemen. Provinciale Staten wordt de no titie "Naar een samenhangend milieubeleid" in het vooruitzicht gesteld. In de notitie wordt mel ding gemaakt van meer samen hang tussen het milieubeleid en andere sectoren van provinciale De provinciale begroting met al le daarbij horende stukken is voor f 27,60 te koop in het pro vinciehuis Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg, telefoon 01180-31411. De geleidebrief bij de begroting, waarin het be leid wordt toegelicht, is afzon derlijk te koop voor f 7,75 aan hetzelfde adres. iH De hoorcommissie bestem mingsplannen behandelt vrijdag 15 augustus twee bezwaar schriften tegen het bestem mingsplan Muijepolder van de gemeente Tholen. De bezwaren zijn ingediend door mevrouw M. Vroegop-op den Brouw uit Sint- Maartensdijk en door de heer K. Westerweel uit Poortvliet. De heer Westerweel is tegen het ontwikkelen van een woonge bied bij het natuurgebied De Pluimpot. Hij acht een bufferzo ne tussen woningen en het na tuurgebied noodzakelijk. De zitting is openbaar en begint om 10.00 uur in het provincie huis, Sint Pieterstraat 42, Mid delburg. WÊk Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting. Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg, telefoon 01180-31392 of 31402 Er zijn volgend jaar geen extra gelden uit de algemene middelen nodig voor deze omvangrijke pro jecten. Overigens zal moeten blij ken, of door de procedures voor de bestemmingsplannen en de grondverwerving de geplande ter mijn kan worden gehaald. Afronding van de eerste fase van de weg over de Philipsdam tussen Sint Philipsland en het sluizen- complex, is in 1987 te verwachten. Het grondwerk voor de tweede fa se, tussen het sluizencomplex en de Grevelingendam, komt naar verwachting begin 1988 gereed. Daarna kan de wegverbinding worden afgemaakt. Nog steeds is de verwachting, dat de weg over de Philipsdam in de zomer van 1988 gereed komt. Het in het zuiden op de Oester dam aansluitende wegvak is volop in uitvoering. In de loop van 1987 zal het grondwerk voor de gehele Oesterdam gereedkomen, waarna ook daar de weg kan worden aan gelegd Gereed komen daarvan wordt voor de tweede helft van 1988 voorzien. Of dan ook de noordelijke aansluiting op Tholen gereed kan zijn, lijkt nu geheel af hankelijk te zijn van de te doorlo pen procedures. Financieel komt g.s. voor de se cundaire wegen aan ongeveer 600.000 gulden voor de eerste fase van de weg op de Philipsdam met aansluiting op het bestaande we gennet op Sint Philipsland en cir- cia 6 miljoen gulden voor de weg naar en op de Oesterdam. van groot belang, dat ondanks de te verwachtingen beperkingen van de financiële mogelijkheden de kwaliteit van het provinciale be leid wordt gehandhaafd. Evenmin als het rijk,, kan de pro vincie ontkomen aan een discussie over de vraag, hoe de groei van de personele uitgaven kan worden beperkt zonder dat dit leidt tot een onaanvaardbare vermindering van de kwaliteit van het over heidsapparaat. Gestreefd wordt naar een doelmatige, flexibele or ganisatie met een grote interne mobiliteit. Automatisering is daarbij van groot belang. Een belangrijke uitbreiding van het aantal opcenten op de motor rijtuigbelasting per 1 april 1987 le vert de provincie Zeeland 270 mil joen gulden meer op. Het rijk ver laagt de uitkering uit het provin ciefonds dan met 220 miljoen. Met lagere uitkeringen van het rijk moet de provincie volgend jaar op 6 miljoen gulden minder rekenen door personeelsreductie en 7.1 miljoen door ombuigingen. Op het bestaande beleid willen g.s. 790.040 gulden ombuigen. Daaronder vallen o.a. opheffing van de stuurgroep werkloos- heid(besparing 120 mille) en ver laging van de frequentie schoon houden ramen provinciehuis(10 mille). De begroting 1987 is de laatste die in de zittingsperiode 1982-1987 door provinciale staten zal wor den vastgesteld. Volgend voorjaar zijn er verkiezingen. G.S. blikken terug op de afgelopen jaren, maar kijken ook vooruit. Ze constate ren, dat ook voor de komende ja ren rekening moet worden gehou den met 'niet onaanzienlijke om buigingen in de sfeer van de open bare financiën'. G.S. noemen het Hoewel het streven is om het per soneelsbestand te beperken, wil len g.s. voor het oplossen van on aanvaardbare knelpunten 599.500 gulden uittrekken voor nieuwe personeelsleden: o.a. voor be roepszaken bij de Algemene Bijstandswet. Voor incidentele uitgaven is er in 1987 zo'n 5.4 miljoen gulden be schikbaar voor o.a.: gemeentelijke rioleringsprojecten 5 ton, stimule ring inzameling klein chemisch afval 55 mille, toeristische in frastructuur 250 mille, huisvesting 1 miljoen, automatisering 7 ton, stads- en dorpsvernieuwing 5 ton, fietspadenfonds 5 ton en bodem onderzoek 150.000 gulden. Door bijzonder onderhoud aan de Zeelandbrug, wat 11 miljoen gulden vergt, is de brug pas in 1994 in plaats van in 1989 volledig afgeschreven. Verondersteld wordt, dat na het gereedkomen van de weg over de stormvloedke ring op 1 oktober 1987 de tolop- brengsten gehalveerd zullen worden. De stormvloedkering in de mond van de Oosterschelde zal in 1987 gebruiksklaar zijn. Zowel op tech nisch als bestuurlijk niveau vindt overleg plaats over de sluitingsme thodieken bij de compartimente- ringswerken. Dit zal, na zandslui- ting van het Tholense Gat in 1986 of begin 1987, worden afgerond in het voorjaar 1987 met de zandsluiting in de Krammer bij St. Philipsland. Daarmee zal de definitieve getijsituatie op de Oosterschelde zijn gerealiseerd. Aspecten die hierbij een rol spelen zijn de invloeden op milieu, visse rij, oevers en polderafwatering. Eind 1986 zal de minister van ver keer en waterstaat haar beslissing omtrent de gebruiksstrategie van de stormvloedkering kenbaar ma ken. De aanpassing van een aantal wa terstaatswerken aan de Ooster schelde is nu afgerond. Werken waarvan de uitvoering voorzien wordt in 1987, zijn de havens van Stavenisse en van Sint Annaland en het gemaal de Noord te Sint Maartensdijk. Binnenkort komen g.s. met een voorstel omtrent het toekomstige Zeeuwse waterschapsbestel. Op grond van twee statenmoties wor den verschillende modellen voor zien van voor- en nadelen, alsme de de belangrijkste financiële ge volgen. Het waterstaatkundig beheer van zowel het Zeeuwse als het Bra bantse deel van het Markiezaat van Bergen op Zoom worden op gedragen aan het Hoogheemraad schap West-Brabant. Dit is een al jaren slepende kwestie. Per 1 september 1986 wordt be gonnen met een provinciale orga nisatie voor de muskusratten- bestrijding met elf vangers, twee rayonambtenaren en één part time coördinator. Vier rijksvan gers en drie vangers in dienst van de waterschappen neemt de pro vincie over. Vijf nieuwelingen worden aangetrokken. De hoeveelheden ingezameld klein chemisch afval zullen door de actieve inzameling en het in richten van inleverdepots naar verwachting aanmerkelijk stijgen. G.S. willen de provinciale bijdrage in 1987 verhogen tot 100.000 gul den. In een actieplan zal de inza- melstructuur voor geheel Zeeland "'orden beschreven. Volgens nieuwe ramingen van het Centraal Planbureau zal de werk loosheid in Zeeland toenemen van 11.3% in 1985 tot 12.3% in 1990. Voor de komende jaren wordt een terugkeer naar vestigingsover schotten verwacht, wat een groei van het arbeidsaanbod betekent. Dit zal een nadelige invloed heb ben op de ontwikkeling van de Zeeuwse werkloosheid. Actiepunten van g.s. zijn: verbete ring aansluiting onderwijs arbeidsmarkt, ondersteuning di verse arbeidsvoorzieningmaatre gelen en projecten, stimulering onderzoek economische ontwik keling en projectontwikkeling op het terrein van energiebesparing, landbouw, visserij, recrea- tie(hoofdaandachtvelden) en on dersteuning van de be drijfsleiding. Als mogelijkheden om het inko men in de landbouw op peil en de bedrijven levensvatbaar te houden noemen g.s. de teelt van hoog waardig zaaizaad en pootgoed of THOLEN 18 aug. Knutselochtend in Meul- vliet, 10 - 12 u. 18 t/m 23 aug. Expositie Natuur vrienden in de Gasthuiskapel 18 t/m 22 aug. Kindervakan- tiespel (Meulvliet). 22 aug. Dauwzwemmen, De Spetter 22 en 23 aug. Braderie in het centrum 23 aug. Optreden 'Het Goede Doel' in Meulvliet 30 aug. Oriëntatierit MAC 30 aug. Oosterschelde zwemtocht Zwarte Trap - Strijenham POORTVLIET 16 aug. Braderie op de Markt 16 aug. Rollerwedstrijden SCHERPENISSE 8 aug. Disco-show op het Pluim- potterrein in de Komme, 20 u. 30 aug. Pleinconcert show Eu terpe, Hoge Markt SINT MAARTENSDIJK 13 aug. Spelmiddag voor kinde ren in Haestinge 22 aug. Familie-triathlon, Haestinge 28 en 29 aug. Wandelevenement 29 aug. Disco-avond in Haestinge plantmateriaal, volle gronds- groenteteelt, peulvruchtenteelt voor veevoederdoeleinden, teelten Teunisbloem en bloemzaadteelt, bloembollenteelt en intensieve veehouderij. De werkgroep landbouw Zoom meer heeft haar studie vrijwel af gerond. In een later stadium zal deze studie verder worden uitge werkt en vertaald voor de diverse bedrijfstypen en de individuele ondernemer. Het valt te verwach ten, aldus g.s., dat de zoetwater voorziening een belangrijke bij drage zal kunnen leveren aan de inkomensverbetering voor tal van bedrijven en voor behoud van werkgelegenheid op de landbouw bedrijven en in de aanverwante sectoren. Sint Philipsland is geplaatst op het voorbereidingsschema landin richting voor ruilverkaveling met een administratief karakter voor 1900 ha. landbouwgrond. De watertarieven zullen per 1 ja nuari 1987 niet verhoogd worden, zo concluderen g.s. aan de hand van het WMZ-resultaat over 1985 en het geraamde over dit lopende jaar. SINT ANNALAND Tentoonstelling Tegels (Frouwien Visser), De Meestoof 9 aug. Braderie in Voorstraat OUD VOSSEMEER 9 aug. wielerronde 9 aug. Prov. ponykampioenschap pen, Langeweg, terrein Friderichs, Oud Vossemeer BERGEN OP ZOOM Elke vrijdagavond bal voor al leenstaanden in Den Hollandsche Tuyn, Huybergschestraat 14. Aan vang 20.30 uur tot 1 sépt. Mariette Violier, teke ningen en schilderijen en portret ten van Arie Schippers tot 1 sept Tentoonstelling van Lu cie van Dam van Isselt, Markie zenhof (tekeningen, grafiek en schilderijen) film film film ROXY l:Op hoop van zegen a.l. dag. 14, 19, 21.30, zo 14, 16.30, 19, 21.30u ROXY 2:Cobra 12 j dag. 14, 19, 21.30 u, zo 14, 16.30, 19, 21.30 u CINEMACTUEEL ltPolice Aca demy 3 - a.l. dag. 14, 19 en 21.30 u. zo 14, 16.30, 19 en 21.30 u. CINEMACTUEEL 2:Top gun - a.l. dag. 14, 19.00 en 21.30 u. zo 14, 16.30, 19.00 en 21.30 u. CINEMACTUEEL 3:House 16 j dag. 19 en 21.30 u, zo 16.30, 19, 21.30 u, E.T. a.l. dag. 14 u. Vrijdag 8 augustus 18.00-19.30 Weekend voorde deur. Pres.: Marjo Donders, Leo Troost en Harry v.d. Ree. 19.30-20.30 Er is hoop met gospelmuziek. 20.30-22.30 Radio Tropical. Pres.: Jean Quist. Zaterdag 9 augustus 10.30-11.00 Marja's kinderprogramma. 11.00-12.30 Joepie droepie show. Met herh. nrs. 1 top 15 en top 3. 12.30-14.00 Zomereditie. Informatief programma 14.00-16.00 Verzoekhoek. 16.00-17.30 S.L.O.TH.-TUSSENUUR. Pres.: Ko Troost. Zondag 10 augustus 11.30-14.30 Zevensprong. Populair familieprogramma. Pres.: Leen Ottevanger. 14.30-15.30 Bloemendaalse radio kerkdienst Ds. van Gent 20.30-21.30 Viva la Musica. Pres.: Sarien Bout. Maandag 11 augustus 18.00-19.00 Computercorner/hobbyhoek. Pres.: Jan Slab- bekoorn André Bout. Deze week spectrum. Dinsdag 12 augustus 18.00-19.30 Erik Jeroen met hits van toen. Woensdag 12 augustus 18.00-19.00 Streeknieuws 19.00-20.00 Vliegende schijven. Donderdag 13 augustus 18.00-19.30 Rondom 60, Pres.: mevr. v. Driel-Vaders, Greetje Mayer en Wim Ojevaar DANSSTUDIO HENKJ0RDANS DANSEN IS PLEZIER VOOR TWEE Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1986 | | pagina 7