Verhuisd WATERSCHAP THOLEN GESLOTEN Fa. A. Deurloo en Zn. A.N. MES VERHUISD J. Verkerke Donderdag 19 juni 1986 DE EENDRACHTBODE 3 Jacobus Jos Ome Rien en tante Lieneke Rien en Lineke Jan en Janny J. Kempeneers en J. Kempeneers-Kaashoek J. Geluk en C.L. Geluk-Duynhouwer Bram Theunisse en Tabitha Smit 1946 1986 Pieter Cornelis Stols en Jannetje Stols-Pagé P.M. Priem en M. Priem-van Haaf ten BEKENDMAKING Het dagelijks bestuur van het water schap Tholen maakt bekend, dat overeenkomstig het bepaalde in het Algemeen Zeeuws Waterschapsregle ment, vanaf heden gedurende veer tien dagen, ter griffie van het waterschap te Sint Maartensdijk, On der de Linden 7, ter inzage van de in gelanden worden gelegd en in afschrift of druk tegen betaling der kosten verkrijgbaar worden gesteld: a. de 4e wijziging van de begroting met toelichting voor het dienst jaar 1985 b. de door de ontvanger overgeleg de rekening met bijlagen over het dienstjaar 1985 Bezwaren tegen bovenbedoelde ont werpen kunnen binnen acht dagen na afloop van vorengenoemde termijn schriftelijk door de ingelanden wor den ingediend bij de Algemene verga dering van het waterschap te Sint Maartensdijk, Onder de Linden 7. Sint Maartensdijk, 19 juni 1986. HET DAGELIJKS BESTUUR VOORNOEMD, DE DIJKGRAAF, I.C. Hage. DE GRIFFIER, J.D. de Korte. Ferketi Reyns en de Maat B.V. Rouwonderneming "SCHOT B.V." wegens vakantie van 23 t/m 30 juni 1986 De Stichting 'Beter Wonen' houdt el ke maandag van 10.30 - 12.00 uur spreekuur op het navolgende adres: Molenstraat 16 18, 4695 CK Sint Maartensdijk Telefoon 01666-3955 Spreekuur woningzoekenden: Mondeling: elke maandag van 10.30 tot 12.00 op adres Molenstraat 16/18 Telefonisch:maandag 9.00-10.00 u. Woensdag 9.00 - 10.00 uur donderdag 13.30 - 14.30 uur tandarts GEEN PRAKTIJK van 23 juni tot 21 juli. Uitslag verloting S.P.S. Op de "Toeristenmarkt" van 23 juli a.s. te Sint Annaland zijn nog staanplaat sen voor ondernemers van het gehele eiland. Voor opgave en/of inlichtingen 01665-2402 of 2434 Ogen als sterretjes, een mensje heel klein, je gedachten nog verretjes, wat zijn we blij jouw papa, mama t en zusje te zijn. i Bartje Zo noemen we ons< zoontje en broertje. Ko, Jannie J en Jolanda Stöutjesdijk 4695 GR Sint Maartensdijk J 13 juni 1986 Pr. Rooseveltstraat 32 Dankbaar en blij geven wij u kennis van de ge- j boorte van onze zoon We noemen hem Bram en Elna Boon-Leune i 4675 AZ i Sint-Philipsland, 16 juni 1986 Krabbekreekstraat 18. Moeder en zoon rustent van 13.00 uur tot 15.00? uur. Onze papa en mama zijn 20 juni a.s. 12 1/2 jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd. Judith en Martine Sint Philipsland, juni 1986. Hartelijk gefeliciteerd met jullie 12'/2-jarig huwelijk. Rens, Jantine en Bart Reijngoudt Sint Philipsland, 20 juni 1986 Hartelijk gefeliciteerd met jullie 12 1/2 jarig huwelijk. Jan en Teunie Reijngoudt Johan en Martijn Jan en Marja Walpot Roland en Patrick Sint Philipsland, 20 juni 1986 Eendrachtstraat 17. Hartelijk gefeliciteerd met jullie 25-jarige huwelijksdag. Dat jullie nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van Joop en Lies Diane en Erik Wilma, Ronnie, Sander Sint Philipsland, juni 1986. Zo de HEERE wil en wij leven hopen onze geliefde ouders en grootouders op 22 juni a.s. de dag te herdenken dat zij 25 jaar in het huwelijk zijn verbonden. Dat de HEERE hen nog lang voor elkaar en voor ons mag sparen, is de wens en bede van hun dank bare kinderen en kleinkinderen. Anja en Jaap Jurgen en Judith Wim en Annette Rianne en Arco Arjan en Wilma 4675 BP St. Philipsland, juni 1986 Mosselkreekstraat 12 Op D.V. 22 juni hopen onze geliefde ouders en grootouders de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Nella en Sjaak Johnny en Marjella Herry en Heieen Lenie Scherpenisse, juni 1986 Wilhelminastraat 4. Op 16 juni 1986 was het 25 jaar geleden, dat onze ouders en grootouders in het huwelijk zijn getreden. Nelly en Evert Elmie en Mildred Jan en Hanny Anja en Bram Gelegenheid tot feliciteren op 27 juni vanaf 19.30 uur in hotel Havenzicht te Sint Annaland. Harderwijk, juni 1986 Op vrijdag 20 juni a.s. hopen onze ouders en grootouders hun 40-jarig huwelijksfeest te gedenken. Wij hopen dat ze nog lang in ons midden zullen zijn. Oud Vossemeer: C.I. Stols S. Stols-van Leeuwen Peter> Marja Sint Annaland: H.K. Mol I. Mol-Stols Jeanet Jolanda Sint Annaland, juni 1986 Klippelstraat 11 Zo de Heere wil en wij leven hopen a.s. zaterdag 21 juni onze geliefde ouders en grootouders de dag te herdenken dat ze 35 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Kortgene: Kees en Hanna Angela en Nathalie Stavenisse: Rino en Heieen Ellen, Peter en Marianne Stavenisse: Peter en Hanny Patrick Stavenisse, juni 1986 Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze vader en opa JACOB ADRIAAN ZWAGÊMAKER op de leeftijd van 64 jaar. Tineke en Jan Monique, Michel Ellen en Hennie De begrafenis is gehouden op 18 juni op de be graafplaats "Rhijnhof" te Leiden. Correspondentie-adres: J. Chaudron, Rijnzicht- weg 124, 2341 AE Oegstgeest. Leiden, 13 juni 1986 Op vrijdag 13 juni is toch nog onverwacht overle den in het verpleeghuis "Zuydtwijck" te Leiden onze broer, zwager en oom JACOB ADRIAAN ZWAGEMAKER sinds april 1969 weduwnaar van Margaretha Christina Bergman op de leeftijd van 64 jaar. De begrafenis is gehouden op 18 juni op de be graafplaats "Rhijnhof" te Leiden. Fam. Zwagemaker Leiden, juni 1986 Met grote verslagenheid geven wij u kennis, dat de Heere op een voor ons niet in te denken wijze, van onze zijde heeft weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa, broer zwa ger en oom MARINUS NELISSE echtgenoot van Cornelia Oosdijk op de leeftijd van 66 jaar en 9 maanden. 'Zijn leven was dienen' 'Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies' Anna Jacoba- polder: C. Nelisse-Oosdijk Sommelsdijk: J.C. Vroegindeweij-Nelisse A.D. Vroegindeweij Martin 4675 RL Sint Philipsland, 11 juni 1986 Langeweg 24. De begrafenis heeft plaatsgehad, maandag 16 juni op de algemene begraafplaats te Anna Jacoba- polder. Veilig in Jezus' armen Op 11 juni werd op een voor ons onverklaarbare wijze uit ons midden weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom MARINUS NELISSE Moge God zijn vrouw en kinderen de kracht geven dit voor hen zo zware verlies te dragen en troosten door Zijn Woord. Wij zullen hem zeer missen, want hij was een goed mens. Zijn diepbedroefde familie L. Quist-Nelisse M.A. Westdorp-Nelisse neven en nichten Anna Jacobapolder, 11 juni 1986 Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat de Heere op een voor ons niet in te denken wijze van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom MARINUS NELISSE echtgenoot van Cornelia Oosdijk op de leeftijd van 66 jaar en 9 maanden. A. Anthonisse M. van As-Oosdijk C. van As J. Heijboer-Oosdijk M.W. Heijboer J.C. de Kwak Koolaard- Oosdijk M.G. de Kwak Koolaard neven en nichten Poortvliet, 11 juni 1986 Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat de Heere op een voor ons niet in te denken wijze van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde oom en oudoom MARINUS NELISSE Wij zullen hem nooit vergeten. Scherpenisse: J.A. van Houdt-Heijboer A.J. van Houdt Jolanda, Johan, Mart en Christian Poortvliet: P.C. Heijboer E.D. Heijboer-Heijboer Marcel en Leon Anna Jacobapolder, 11 juni 1986 Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze oom MARINUS NELISSE Wij wensen onze tante veel sterkte toe. Corrie en Leen Rinus en Nel Jannie en Jo Jopie en Bram Han en Lenie Mieneke en Kees Dineke en Jaap Anna Jacobapolder, juni 1986 Tragisch was het overlijden van onze goede mede werker te Anna Jacobapolder, de heer M. NELISSE Al vanaf 1946 waren er contacten, die al die jaren werden bestendigd. Geruime tijd was hij werk zaam als bezorger, daarna als correspondent van onze krant. Het verlies is vooral groot voor zijn vrouw en naaste familie, maar ook wij herdenken met dank baarheid zijn inzet voor ons nieuwsblad. Uitgever, redactie en alle andere medewerkers van de Eendrachtbode Sint Annaland, juni 1986 Na een kortstondige ziekte heeft het de Heere be haagd, zacht en kalm in het ziekenhuis Lievens- berg te Bergen op Zoom, van onze zijde weg te nemen, onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom ADRIAAN VAN DER RHEE weduwnaar van Johanna Jacoba Krougman in de ouderdom van 85 jaar en 10 maanden. Sint-Annaland: M. van der Rhee-van de Hoek Sint-Maartensdijk: W. van der Rhee-Lindhout D. van der Rhee C. van der Rhee- Hengstmengel Neven en nichten Achterneven en achternichten Sint-Maartensdijk, 11 juni 1986 Bejaardentehuis Sint-Maartenshof, Bloemenlaan 2 Correspondentie-adres: D. van der Rhee, Westvest 16, 4695 EB Sint- Maartensdijk De begrafenis heeft plaatsgehad op zaterdag 14 ju ni op de algemene begraafplaats te Scherpenisse. Op 86-jarige leeftijd is van ons heengegaan, in het verzorgingstehuis "Bieduinenhof" te Putte (N.B.) onze geliefde vader en opa DIRK CORNELIS VAN ZANTEN weduwnaar van Jacoba Johanna Hage C.D. Heijboer-v. Zanten W. Heijboer D. Roukema J. Roukema-Geyst M. v. Zanten P. v. Zanten-Boutens D.L. v. Zanten J.E. van Dongen J.P. de Bruijn-v. Zanten M.A. de Bruijn J.A. v. Zanten M. v. Zanten-v.d. Zande Klein- en achterklein kinderen Putte (N.B.), 14 juni 1986 "Bieduinenhof" Correspondentie-adres: Familie v. Zanten, Vischstraat 19, 4691 ED Tholen De begrafenis heeft plaatsgehad woensdag 18 juni op de algemene begraafplaats te Tholen om 14.00 Heden overleed in het rusthuis Bieduinenhof te Putte (N.B.) in de ouderdom van 86 jaar onze zwager D.C VAN ZANTEN weduwnaar van Jacoba J. Hage Tholen: M. van Akkeren-Hage Sint Maartensdijk: J.A. Hage P.M. Hage-Kleppe Putte, 14 juni 1986 Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan onze vader, groot- en overgrootvader en huis genoot ADRIANUS MOOIJAART in de ouderdom van 89 jaar. Enschede: W.A.M. Cordia-Mooijaart W.J. Kruidenier Den Haag: A.M.W. Paris-Mooijaart A. Paris Scherpenisse: C. Suurland-Tichem kinderen, klein- en achter kleinkinderen 4694 CA Scherpenisse, 16 juni 1986 Bakkerstraat 10 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden heden, donderdag 19 juni, om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Scherpenisse. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula, Kastelijnsweg 2a te Sint Maartensdijk. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve oma ADRIANA CORNELIA V.D. SLIKKE weduwe van G Steendijk G zn in de ouderdom van 95 jaar. Raesfeld-Erle: C. Steendijk C. zn M. Steendijk-Brömmel Diane en Tessa Tholen, 13 juni 1986 Huize 'Ten Anker' Correspondentie-adres: C. Steendijk C. zn, Dorstenerstrasse 119, 4285 Raesfeld-Erle BRD De begrafenis heeft plaatsgehad op dinsdag 17 ju ni 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Sta venisse. Uw blijken van belangstelling bij het plotseling overlijden van onze geliefde man, vader en opa JAN BAAIJ hebben ons zeer getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen be tuig ik u mijn oprechte dank. N.M. Baaij-Schot 4661 HB Halsteren, juni 1986 Konijnenberg 40 De overweldigende belangstelling en het medele ven, welke wij ondervonden hebben na het overlij den van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, schoonvader, schoonzoon en opa JOHANNIS SCHERPENISSE hebben ons diep getroffen. Dit doet ons beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke u ons hiermede heeft gegeven. Inzonderheid ds. Van Herk, dokter Noteboom, dokter Janssen, zuster Van Damme. Uit aller naam J.P. Scherpenisse- Goedegebuure Sint Annaland, juni 1986. In verband met de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn ge liefde vrouw en onze lieve schoonzuster en tante MAATJE VERWIJS echtgenote van Willem Beurkens is het mij niet mogelijk ieder persoonlijk te be danken. Weest u er van overtuigd, dat uw condoleance en uw aanwezigheid bij de begrafenis een troostvolle ervaring was. In deze droeve dagen ben ik heel erg gesteund door onze familie, vrienden en kennissen. Voor uw medeleven, in welke vorm dit ook heeft mogen zijn, mijn hartelijke dank. W. Beurkens Sint Philipsland, juni 1986 Schoolstraat 4. Voor de vele blijken van meeleven, betoond na het overlijden van onze geliefde vader en opa KAREL CORNELIS DEURLOO betuigen wij u onze oprech te dank. Speciaal aan fami lie, vrienden en kennissen. De familie Deurloo Tholen, juni 1986 Ter Vate 12 Voor de vele blijken van medeleven bij zijn ziekte en bij het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa ANTHONIE EVERHARD HENDRIK BAAIJ betuigen wij aan ieder onze oprechte dank. Uw medele ven heeft ons gesterkt en ge troost. Kinderen en kleinkinderen Tholen, juni 1986. Voor uw medeleveq tijdens zijn ziekte en na het overlij den van mijn geliefde man en onze lieve vader en opa JACOB LEENDERT RIJSTENBIL echtgenoot van J.G Everaers onze oprechte dank. JG Rijstenbil-Everaers Oud Vossemeer, juni 1986 C. Frankenstraat 37. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik u allen heel hartelijk dankzeggen voor de vele bloemen, fruit, kaarten, geld en andere at tenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heb mogen ontvangen. Ook de genen die hun auto beschik baar gesteld hebben. M.A. Goudzwaard Poortvliet juni 1986 Deestraat 53 Voor de vele kaarten en at tenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst van u mocht ontvangen, zeg ik u allen mede namens mijn ouders hartelijk dank. Jos Verwijs Sint Philipsland juni 1986 Voorstraat 21 Het medeleven en de be langstelling, kaarten, be zoeken en attenties tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuiskomst waren enorm. Hartelijk dank hiervoor, autobezit ters, ook jullie bedankt. Het was een grote steun in deze moeilijke maanden, te weten dat er zoveel mensen met ons meeleefden. Mede namens mijn vrouw en kin deren allen hartelijk bedankt. M.A. Stouten Stavenisse, juni 1986 Pr. Irenestraat 8 Voor alle belangstelling en vele attenties in welke vorm dan ook, die we bij ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen, willen wij u ook namens onze kinderen heel hartelijk bedanken. F.J. den Braber M. den Braber-Verwijs Sint Philipsland, juni 1986 Deldensestraat 25. Voor de vele kaarten, bloe men, geld en geschenken die we voor ons 40 jarig hu welijk mochten ontvangen zeggen wij u ook namens onze kinderen en kleinkin deren hartelijk dank. F. Hooglander J.H. Hooglander- Plandsoen St. Philipsland, juni 1986 Emmastraat 1. Onze huwelijksdag werd mede door uw belangstel ling, voor ons een onverge telijke dag. Hiervoor onze hartelijke dank. Adri en Jannie Menheere 4697 GW Sint-Annaland, juni 1986 Burg. Baasstraat 49. Hans en Corrie Elenbaas willen iedereen bedanken voor de kado's, bloemen en geld, die zij op hun trouw dag mochten ontvangen. Kerkwerve, juni 1986 Simonskerkestraat 10. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen dankzeggen voor het be zoek, de bloemen, fruit, kaarten en vele andere at tenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Ook nog veel dank aan hen die steeds voor vervoer zorgden van mijn vrouw naar het ziekenhuis. G Priem Stavenisse, juni 1986 Poststraat 31. Mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en achterkleinkind wil ik u allen heel hartelijk dank zeggen voor de vele bloe men, fruit, kaarten en andere attenties die ik tij dens mijn verblijf in het zie kenhuis in Roosendaal en bij mijn thuiskomst heb mogen ontvangen. Ook al len die hun auto beschik baar gesteld hebben heel hartelijk dank. J.J. Vroegop Oud Vossemeer, juni 1986 M. Lindhoutstraat 7. Hartelijk dank voor de zeer vele attenties in ziekenhuis Lievensberg en het A.B.G. ontvangen. T.M. v.d. Berge-Coomans Tholen, juni 1986 Mosselhoekseweg 4 Mede namens mijn man en kinderen wil ik langs deze weg familie, vrienden en be kenden hartelijk dankzeg gen voor de bloemen, fruit, kaarten en vele andere at tenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Mevr. D.W. Scheermeijer- Goedegebuure Sint Annaland, juni 1986 Schoolstraat 33 Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van meeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst in welke vorm ook betoond. L.I. Goedegebuure St. Annaland, juni 1986 Tuinstraat 23. Voor de hulp en het meele ven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst zeg ik allen har telijk dank. H.M. Vroegop Tholen, juni 1986. Mede namens mijn man en kinderen wil ik langs deze weg familie, vrienden en be kenden hartelijk dank zeg gen voor de kaarten en attenties tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Mevr. N.M. Poot-Tichem Scherpenisse juni 1986 Molenweg 39 Ons zilveren huwelijksfeest is voor ons een onvergetelij ke dag geworden. Wij willen daarom iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, bloemen, geld en cadeaus. Kees en Nel Moeliker-Kloet 4691 GX Tholen, juni 1986 Ten Ankerweg 52 Wij danken u allen voor de vele felicitaties, kaarten, bloemen en geschenken die wij bij ons huwelijk hebben ontvangen. Johan en Willy Aarts-Slager Stavenisse, juni 1986 Voorstraat 25 Hartelijk dank familie, vrienden en bekenden voor de vele kaarten, bloemen en cadeaus die wij bij ons hu welijk op 6 juni mochten ontvangen. Dick en Lian Uijl Poortvliet juni 1986 Ph. de Goedestraat 20 Steenhouwerij Hulst, Steensedijk 1 00 Tel. 01 140-1 2906 Een modern bedri/f al meer dan 25 aar Gespecialiseerd in: GRAFMONUMENTEN in vele steensoorten modellen prijzen Kleuren katalogus vrijblijvend op aanvraag via lijk- dienaars en grafmakers Voor inlichtingen: Postweg 3 Tel 01660-2650 Toonkamer: Postweg 3 Oud-Vossemeer Voor dringende zaken, dekkleden, balenperstouw eM. Raadhuisstraat 19 01667-2301 Stichting "BETER WONEN" Molenstraat 16-18, 4695 CK SINT MAARTENSDIJK Spoedgevallen neemt tandarts Huizlnga waar op zijn spreekuur. Het blijft wel no. 58 maar nu Parksingel in Tholen D.M. de Boer en M.C. de Boer-Boogaart, gediplomeerd pedicure tel. 01660-4300 Vanaf vrijdag 20 juni 1986. 1e pr. 2799, 2e pr. 2437, 3e pr. 2407, 4e pr. 2696, 5e pr. 2203, 6e pr. 1414, 7e pr. 1447, 8e pr. 1043, 9e pr. 1891, 10e pr. 2938 Prijzen afhalen: L. Hage, Weststraat 1, Scherpenisse. van W. Alexanderplein 2, Scherpenisse naar St. Annaland, De Schutse kamer 14

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1986 | | pagina 3