Zagerkwekerij kan van start N ieu wstraat-puzzel schot in de roos Computertermograaf ook voor Tholen Fiets voor koster Quist Minister Brinkman kijkt in de keuken Terhorst mantels Bakkers in de prijzen Weer drie wethouders Burgemeestersprocedure weer op gang Oefenen op Schelde-Rljn In Goes nieuwe sportopleiding Donderdag 20 maart 1986 DE EENDRACHTBODE 9 Raad keurt geldlening 25 mille goed Tien waardebonnen van 50, Gemeente wil particuliere actie steunen De computertomograaf die de stichting Kankerpre ventie Zeeland wil aanschaffen, gaat bij ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom ook dienst doen voor patiënten van Tholen. Bij verhuizing a.u.b. tijdig een adreswij ziging sturen aan Een- drachtbode, Postbus 5, St. Annaland of aan uw bezorger. Modinettes metaalbewerkers onderwijzers zijn gewild Drukbezochte jubileum-receptie in Geref. Kerk Tholen Gouden greep Aan- en verkoop industriegrond Ongenoegens Bejaardenzorg Afbranden bermen Onderwijs biedt u ook een uitgebreide kollektie zomermantels, regenmantels, blazers en korte jasjes sportief en klassiek. Een nieuwe lente... een nieuwe mantel. Kremerstraat 11 tel. 01640-35471 Bergen op Zoom Advertentie IM Gemeentesecretaris T.C.Benou, bestuurslid van de stichting, deel de dat maandagmiddag in de ge meenteraad mee op vragen van M.van Damme, die er met P. van Belzen voor pleitte, als gemeente het particulier initiatief te steu nen. Ook het bedrijfsleven is ge vraagd bijdragen te storten. "Laat men positief reageren en aan de bijdrage toevoegen, mits de tomograaf bij Lievensberg komt, al wordt verwacht, dat de staatssecretaris reeds als voor waarde zal stellen, dat de appara- De werkloosheid is op Tholen en St.Philipsland in februari gedaald met 29 mannen en 13 vrouwen. Er zijn nu nog 574 mannen en 209 vrouwen bij het arbeidsbureau ge registreerd zonder baan. Ten op zichte van vorig jaar betekent dat 125 werklozen minder: 98 mannen en 27 vrouwen. De daling was te zien in de bouw, metaal, handels- en kantoorpersoneel en los arbei ders. De vraag bleef onveranderd 29: met name modinettes, metaal bewerkers en onderwijzers. tuur ook voor West-Brabant moet dienen", aldus Benou. De tomograaf kost twee miljoen gulden, waarvan de stichting de helft wil betalen. De mobiele ap paratuur zal wekelijks enkele uren bij alle Zeeuwse ziekenhuizen en Lievensberg standplaats kiezen, zodat vermoeiende reizen naar Rotterdam of Breda voor de be trokken patiënten tot het verleden behoren. Raadslid Moerland zette nog een vraagteken bij de gemeentelijke steun omdat aan de ene kant het onderzoek naar baarmoederhals kanker verloren gaat en deze nieu we zaak erbij komt. Tijdens vakwedstrijden in Goes hebben vier Thoolse bakkers hun produkten laten beoordelen. Dhr.v.d.Hoek uit St.Maartensdijk had daarbij een prima resultaat met een ereprijs voor sierstukken van de banketbakker, wat de hoogste prijs was. S.Schot uit St.Maartensdijk had een le prijs met roomhoorns en een eervolle vermelding voor witbrood. A.A.J.Zwegers uit Oud- Vossemeer: le prijs gelegen heidstaart, 3e prijs krentebrood en zachte volkorenbolletjes, eer volle vermelding voor tarwebol, maanzaadbollen en tijgerbrood. J.J.van Oost uit Tholen: 3e prijs Zeeuwse speculaas, eervolle ver melding harde bollen, zachte en luxe broodjes en vruchtentaart. De jubilerende koster W.M. Quist met zijn vrouw zaterdagmiddag in de Gerefor meerde Kerk te Tholen, waar zij vele felicitaties in ontvangst namen. De minister van Welzijn, Volksgezondheid en Cul tuur, mr.drs.L.C.Brinkman(rechts) en de gedeputeer de voor ruimtelijke ordening in Zeeland, mevr.E.Maris-Kosterflinks) bekeken in Anna Jacoba- polder de resultaten van de dorpsvernieuwing. Het lokaal van de oude school aan de Langeweg waarin voorheen klas 1 en 2 zaten, is veranderd in de fraaie woning van het gezin Van der Reest-van Starkenburg. In het midden moeder Marlies met haar zestien maanden oude dochter Emmy, terwijl de minister met commissaris der koningin dr.C.Boertien ook nog even in de wieg keek bij de vijf weken oude Disco. Het excellent gezelschap, zoals burgemeester T.A. Vo gel het uitdrukte, bekeek de woning van onder tot boven. Mevr.v.d. Reest (je moet je eigen naam noemenzei gedeputeerde mevr.Maris in een poging om tegelijk ook nog wat aan het emancipatiebeleid te doen) toon de zich bijzonder tevreden over de woonsituatie. Mijn man wilde absoluut niet weg uit Anna Jacoba- polder - waar hij geboren is - en ik nu ook niet meer. We hebben een auto waarmee je naar de winkels kunt en onze schoonfamilie woont hier. Ik wil voor geen goud meer terug naar de stad) aldus mevr.v.d.Reest, die oorspronkelijk uit Rijnsburg bij Leiden komt. Ze onderstreepte de woorden van de autoriteiten in Ons Dorpshuis) dat Anna Jacobapolder levendiger wordt. Er zijn veel meer jonge gezinnen gekomen in de nieuwe huizen. De burgemeester doet er veel aan) aldus mevr. v.d. Reest. rr te De directie van Marinzo b.v. uit Roosendaal besloot op het in dustrieterrein te Sint Maartens dijk een zagerkwekerij te vesti gen. Gezien de grote investering die daarmee is gemoeid, kwam maandagmiddag in de Thoolse raad het voorstel aan de orde om de directie van dit nieuwe bedrijf een achtergestelde lening te ver strekken van 25.000, Er moet een industriehal ge bouwd worden van ruim 1200 m2 plus kantoor-, laboratorium en koelruimte. Totaal te bebouwen meer dan 1500 m2. Er zou een jaarproduktie van 30 ton zagers moeten komen. Een aasgroothan del is tot afname bereid. Naast de gemeente had economische zaken al een staatsgarantiekrediet in het vooruitzicht gesteld en ook het provinciaal bestuur was bereid een achtergestelde lening te ver strekken. Th. Aarnoudse wees er op, hoe bij behandeling van de nota vis- kweek al werd opgemerkt, dat er veel vakkennis nodig is voor deze aanpak. Het uitgevoerde experi ment had gunstig resultaat, zo had hij ook vernomen. Overigens vond hij de opzet nogal groot. Voor de werkgelegenheid blijft het echter de moeite waard, vond Aarnoudse. Er is medewer king van alle kanten voor dit be drijf, zodat we als gemeente niet mogen achterblijven. Onze fractie staat dan ook positief tegenover dit voorstel en we willen het be drijf een goede start toewensen, aldus de SGP woordvoerder, van Belzen (RPF/GPN) constateerde, dat men hier van doen heeft met een wetenschappelijke industrie. Als straks de Oosterschelde door de gedeeltelijke afsluiting wat minder getijverval krijgt," zou het Intensief hebben vele lezers zich beziggehouden met de puzzel die werd uitgeschreven ter gelegen heid van de opening van het nieu we Eendrachtbode-kantoor. Dui delijk werd mede door de vele oplossingen die ons bereikten, dat een puzzel-gebeuren uit eigen re gio nog meer aanspreekt dan de gebruikelijke kruiswoordraadsels De uitvoeringsregeling Schelde- Rijnverbinding van rijkswa terstaat moet in de praktijk be proefd worden om de theorie te toetsen, zei wethouder Versluijs maandag in de gemeenteraad op vragen van dhr.Van Kempen. De rijksblusboten liggen in Dor drecht en Nijmegen, zodat zoge naamde waakvlam overeenkomsten met particuliere bergers overwogen worden. Dat is voor de Westerschelde ook ge beurd. Van Gorsel vond die priva tisering, zoals dat eveneens op de Noordzee geschiedt, nuttig, maar hij wilde ook bestuurlijke in breng. De onrust over calamitei ten in het Schelde-Rijnkanaal is nog steeds levensgroot, meldde De Bres. Hij wilde met steun van de provincie wat aan de materieel- voorziening doen met geld uit de op té heffen pot van de Bescher ming Bevolking(BB). Versluijs. noemde het kanaal van nationaal belang en zag met Van Kempen in eerste instantie een taak voor het rijk, maar de gemeentelijke ver antwoordelijkheid wilde hij niet verontachtzamen. De vrijwillige brandweer van Tholen heeft in overleg met West-Brabantse ge meenten het kanaal van Deurloo's kaadje tot het Stellebos toegewe zen gekregen. Daarmee is het pro bleem van de provinciegrens, die midden door het kanaal loopt, opgelost. Het korps Tholen stapt bij calamiteiten in de vluchthaven op een schip. In de Christelijke Scholengemeen schap voor Beroepsonderwijs 'Ter Welle' te Goes gaat de M.D.G.O- opleiding Sport en Bewegen voor de regio Zuid-West Nederland van start. Deze cursus leidt mensen op voor beroepssportleider(ster). De opleiding duurt drie jaar en het eerste cursusjaar verzorgt een al gemeen programma voor iedere leerling. In het daar opvolgende jaar worden 12 lessen per week besteed aan keuzeprogramma's. En in het laatste jaar wordt in 24 lessen aandacht geschonken aan de specialisering die de leerling kiest. De opleiding is eindonder wijs, daarna is verdere studie en scholing mogelijk voor studenten die in hun keuzerichting op het hoogste niveau zijn afgestudeerd. De opleiding geeft ok doorstroommogelijkheden naar verwant hoger onderwijs. natuurprodukt (de vis) daardoor ook kunnen verminderen en dan is dit een goede compensatie. J. de Bres (PvdA) vond het eveneens een gouden greep, maar hij wilde nog geen gouden handdruk ge ven. W.C. van Kempen (CDA) zag het ook als een goede zet, waarmee zijn fractie eveneens volop kon instemmen. Op een vraag van dhr. Aarnoudse of ook ongeschoold personeel en met na me ook uit eigen gemeente ge plaatst zou kunnen worden, kon de raadsvoorzitter bevestigend antwoorden. Nu Marinzo de bouwplannen op korte termijn wenst te realiseren, besloot de raad eveneens om 3240 m2 in- dustriegrond voor 25 jaar in erf pacht te geven voor 6682,— per jaar. De gemeente kocht in december vorig jaar ongeveer 1 hectare in dustriegrond in de Pluimpot van de Credit Lyonais Bank. Toen was er al een kandidaat die grond wilde kopen in dezelfde raadsver gadering werd al een deel door verkocht aan Gerard H. Polder man b.v. Inmiddels groeide Aar ding b.v. met betonaktiviteiten al uit het grondjasje. Ze drong er bij b en w op aan een perceel grond dat van de Lyonais bank was ge kocht aan haar door te verkopen. Daartoe werd nu een eerder besluit tot verkoop aan Polder man b.v. ingetrokken en een nieuw verkoopbesluit voor beide industrieën genomen. De Bres herinnerde er aan,hoe tot aller verdriet destijds de T.B.I. ter ziele ging, maar hiervoor heeft de ge meente weer wel wat in de plaats gekregen, dat zeer goed schijnt te lopen. die we gewoonlijk rond sinter klaas voor de jeugd en rond de kerst voor ouderen afdrukken. Opvallend was eveneens het feit, dat menig postabonnee buiten de regio ook goed op de hoogte bleek te zijn met de namen van onze dorpshuizen, die alle in de puzzel voorkwamen. Uiteraard zullen dat lezers zijn die vaak nog naar hun geboorteplaats komen of daar hun ouders of grootou ders nog hebben wonen. Met het overgrote merendeel uit de kernen van Tholen en Sint Philipsland waren er toch ook oplossingen uit Oud-Beijerland, Bergen op Zoom, Numansdorp, Rotterdam, Zoetermeer, Vlissingen, enz. Knap gedaan. Menige oplossing was vergezeld van een eigen creativiteit, zoals de opgeplakte foto van het nieuwe kantoor of een passende kaart met als opschrift "het laatste nieuws" en daar van binnen in ge plakt "extra editie". Het nieuws van Tholen en Sint Philipsland komt uit de Nieuwstraat met daarbij ook nog een felicitatie en een goede wens voor de toekomst. Er waren toch ook nog al wat foutieve inzendingen, waarvan het merendeel het woord "start- nieuws" had weten te verzamelen uit de vraagpunten. Ook wel "nieuwe start" of "nieuwskrant" en één had er zelfs het woord "verhuist" uit weten te dis tilleren. Dat neemt niet weg dat er vele tientallen goede inzendingen bij waren. Daaruit moesten 10 win naars worden getrokken. Eerst nog even de juiste oplossing: 1. Eendrachtbode (E), 2. MeulvlieT (T), 3. 't Ouwe Raeduus (R), 4. HollAnd Huis (A), 5. De Stove (S), 6. De Wellevaete (W), 7. Ge- meeNtehuis (N), 8. De Vossen- kUil (U), 9. De Wimpel (I), 10. Anna Jacoba (A) Polder, 11 Thoolse Courant (T). Wie de hierboven genoemde letters ETRASWNUIAT in de juiste volgorde plaatste, kreeg de goede oplossing: NIEUWSTRAAT. Er waren ook complimenten voor de redactie van de "leuke vondst om naast de kennis van namen dorpshuizen, enz. tegelijkertijd het nieuwe vestigingsadres van de Eendrachtbode op die wijze on der de aandacht te brengen. Dan tenslotte de gelukkige winnaars nog gefeliciteerd, overigens onder dank aan iedereen die de moeite van inzending nam en er hopen- lijk enig puzzelgenoegen aan be leefde. Een waardebon van 50,— te besteden bij onze ad verteerders in de EB van 6 maart is er voor: A.J. Bevelander - An na van Burenplein 31 - Scherpe- nisse, K. Bijl - Lageweg 1 - Poort vliet, Moerland - Stationsstraat 19 - Sint Philipsland, mevr. J. Ne- lisse - Zurenhoekseweg 1 - Sint Maartensdijk, E.J. Joppe - Burg. Sluimerstr. 20 - Stavenisse, J. de Graaf - Alb. Schweitzerstraat 3 - Sint Maartensdijk - fam. J. Gun- ter - Suzannaweg 6 - Sint Anna land, P.C. Veraart - Veerstraat 34 - Oud-Vossemeer, Saar Fase - Schoolstraat 12 - Oud-Vossemeer en M.J. Hoogedeurne - Kievit - M. van Gelrestraat 88 - Tholen. Dankzij het voorbereidende werk van de jubileumcommissie en de medewerking van de dames van de vrouwenvereniging Tryfosa, geassisteerd door een aantal jon gedames, verliep de receptie van koster W.M. Quist zaterdag tot in de puntjes. Het kostersechtpaar had samen met de familie voor in de Gerefor meerde Kerk aan de Doelweg in Tholen plaats genomen en nam daar een groot aantal goede wen sen van receptie-bezoekers in ont vangst. Nadat de kerk goeddeels bezet was en commissielid K. Jan sen via de kerktelefoon alle mee levende gemeenteleden op de hoogte hield van het verloop van de middag, sprak ds. J.A. Droo- gendijk een dankwoord tot de voorbereidingscommissie. Hij verwelkomde de genodigden en op de eerste plaats de fam. Quist. De predikant las twee brieven voor. Eén was afkomstig uit Sneek, waar ds. Halsema on danks de tussenperiode van 30 jaar, toch nog steeds meeleeft met zijn vroegere gemeente. Er was te vens een brief uit West-Duitsland, waar ds. van Egmond zijn herin neringen aan koster Quist op pa pier had gezet en zijn brommende vriendelijkheid roemde: "wat is een kerk zonder een goede koster". Mevr. A. Boxhoorn-Urbanus sprak de jubilaris en zijn gezin toe namens de kerkelijke gemeente. "U bent een bevoorrecht mens" aldus mevr. Boxhoorn. "Zoveel mensen en vooral uw gezin dra gen U een warm hart toe. U bent tevens een belangrijk punt in de kerk, om met ps. 84 te spreken een gastheer in Gods huis. Werk nemer zijn op deze plaats heeft veel betekenis en veel diepte". Aan mevr. Quist werden eveneens complimenten gegeven wegens het feit dat men als kostersvrouw zeker zo intensief bij de kerk be trokken raakt als de koster zelf. Mevr. Boxhoorn bood Quist een geschenk namens de gemeente aan: een nieuwe fiets, die hij op sommige momenten heel goed ge bruiken, wanneer de afstand van voor naar achter in de kerk diver se keren op een ochtend afgelegd moet worden. Na deze vrolijke gebeurtenis was er een korte toespraak door ds. Droogendijk die de koster namens de kerke- raad toesprak. "We kunnen het 25 jaar koster zijn op verschillen de manieren bekijken. Quist heeft dit werk willen doen, hij heeft het moéten doen en hij heeft het mó gen doen. Het koster zijn is een stukje kerkewerk waarin men dienstbaar is aan God". Daarna werd Quist staande Lied 44 toege zongen. Ds. Droogendijk over handigde de koster een enveloppe De Thoolse gemeenteraad heeft weer besloten om een derde, bo ventallige wethouder aan te vra gen bij gedeputeerde staten van Zeeland. Op grond van het inwo nertal zou men er maar twee heb ben, maar gezien de uitgestrekt heid van de gemeente is dat te wei nig. De vele taken vergen van de huidige drie wethouders al een groot deel van de dagtaak. Boven- riiet inhoud en voor mevr. Quist waren er bloemen. Ook aan een jarige dochter was gedacht. Er waren trouwens nog vele attenties voor de jubilaris, vooral in de vorm van bloemen, van diverse verenigingen en mensen die hem niet persoonlijk konden feli citeren. Na het lied nam dhr. Quist de mi crofoon voor zijn dankwoord. "Allereerst mijn dank aan God dat Hij mij de gezondheid gaf om dit werk al zo lang te mogen doen", aldus de spreker. Daarna was er ondermeer een dankwoord aan kerkeraad, commissie van be heer, verenigingsbesturen, de or ganisten de heren van Kempen en Groendijk. Lindhout die hem al tijd tot grote steun was en de he ren Jeroense en Luten die hem tij dens die enkele vrije zondag wil len vervangen. Een enkele opmer king over bepaalde ongenoegens kon dhr. Quist niet onderdruk ken. Doch degenen die hem al zo veel jaren kennen, wisten dat zij hierop konden rekenen. De recep tie had na het officiële deel nog een vervolg met een ontspannen samenzijn, waarbij de aanwezi gen nog een praatje met de jubila ris maakten en daarbij nog meni ge herrinnering over zijn 25-jarige periode konden aanhoren. dien is Tholen als grootste ge meente in Noord-Oost Zeeland in nagenoeg alle regionale organen vertegenwoordigd. Ook dit vergt zeer veel tijd, niet in de laatste plaats door de lange reistijden voor het bijwonen van vergaderin gen, aldus het voorstel van b en w. De raad nam maandagmiddag dat besluit al om vanaf het begin van de nieuwe zittingsperiode direct Maandagmiddag was er tijdens het driemaandelijkse rondvraag uurtje de informatie door de PvdA-er J. de Bres of de burge meestersprocedure in de Thoolse vakature inmiddels weer op gang is gekomen. De Bres had namelijk gelezen, dat de commissaris der Koningin, dr. Boertien, weer aan het werk kon gaan. De wnd.burgemeester J. Versluijs antwoordde, dat de commissaris inderdaad het werk weer heeft op genomen. Er vinden nu gesprek ken plaats met de sollicitanten. De verwachting is, dat de kandi daten van de commissaris in april aan de vertrouwenscommissie van de Thoolse gemeenteraad zal wor den voorgelegd. Uit dit antwoord concludeerde De Bres, dat er nog geen nieuwe burgemeester zal zijn bij installatie van de nieuwe raad (op dinsdag 29 april) en die me ning was Versluijs eveneens toe gedaan. De Bres informeerde eveneens of de procedure inspraak bejaarden" zorg al op gang was gekomen. Het is immers de bedoeling dat mensen zo lang mogelijk in eigen omgeving kunnen blijven. Ieder die daarmee ook maar iets te ma ken heeft, moet volgens De Bres zijn stem maar laten horen. Laat men de standpunten vervolgens maar aan de gemeente kenbaar la ten maken. Wethouder Van Schetsen zei hierop dat de in spraak rond de bejaardenoorden op 8 april sluit. Er is volgende week nog een keer overleg en daaromtrent zal er op 24 maart wel een uitspraak volgen. Mevrouw Boissevain-van het Riet had gezien hoe het Thoolse land schap wordt ontsierd door het af branden van wegbermen en sloot kanten. Is daartoe een regeling getroffen in de Algemene Politie Verordening, zo informeerde zij en welke instructies heeft de brandweer in dat gebeuren? Ver sluijs antwoordde, dat het ver branden van wegbermen niet in de APV is geregeld. Een andere zaak is als er door rookontwikke ling overlast ontstaat, bijvoor beeld voor het verkeer. Het af branden op zich is niet verboden en verder is het een zaak voor de wegbeheerder. De brandweer treedt op als er gealarmeerd wordt en blussing nodig is wegens overlast. :t drie wethouders aan het werk kunnen, onder de voorwaarde, t de nieuwe gemeenteraad er in de vergadering van 29 april geen bezwaar tegen heeft. Mevr.Boissevain vond het volledig een zaak voor de nieuwe raad en De Bres noemde het "belache lijk", dat de wet zodanig in elkaar zit, dat de gemeente dat niet zelf kan regelen maar bij g.s. moet vragen. Wethouder Versluijs gaf hem hoop, want er is een wetswij ziging in de maak om de gemeen- De raad noteerde een bedrag per leerling voor 1986 ten gunste van de m.l.k. school "De Veste", voor de kern-afdeling 1.561,9 en voor e vso afdeling 1560,88, verdeeld in kwaliteitsbepalende kosten en in technische kosten. Op hun verzoek kregen de Eben Haëzerschool te Tholen, de Julia na van Stolbergschoolte Sint Maartensdijk, de School m.d. Bijbel te Oud-Vossemeer de toe zegging dat ze vergoeding krijgen voor de verplichte aanschaf me thode Engels, dat per 1 aug. 1986 moet worden ingevoerd. ;5 ten meer autonomie te geven. De taakverdeling van de drie wet houders zal voorlopig zijn in ver band met de burgemeestersva cature. G.S. van Zeeland hebben onlangs bekend gemaakt, dat gemeenten met 18 tot 24.000 inwoners zoals Tholen voor de wethouders in klasse 5 vallen. Dat betekent een jaarwedde van 57.830 gulden bij een tijdsbestedingsnorm van 80%. St.Philipsland zit in klasse 2 met een wedde van 14.461 gulden bij een tijdsbestedingsnorm van 30%. "IK ZAG, IK ZAG, WAT JE VROUW NIET ZAG..." "Jij bent altijd zo pienter en past zo goed op je tellen, kerel? Zag ik jouw vrouw vandaag met een nieuwe brilo op? Klopt dat?" ""Ja"" "Kom jij dan vanavond met haar eens bij mij een kopje koffie drin ken. Kan zij de bril van mijn vrouw ook eens zien. Dezelfde. Ik zag het duidelijk. En er is maar één kleinigheid anders: Mijn vrouw heeft 'm al vier jaar. Van OPTICIEN VAN MIL-HEYNS. Of zou die 4 jaar op de mode vooruit lopen?" 'DetfcMett'fcofi van MIL-HEIJNS BERGEN OP ZOOM Wouwsestraat 8 Advertentie I.M. Zeeland staat centraal op de watersporttentoonstelling Hiswa, die van 14-23 maart in de RAI te Amsterdam wordt gehouden. De gemeente Tholen heeft er ook een stand in het kader van de werving van bedrij ven en de in 1902 op de werf van de fa. Van Duivendijk in Tholen ge bouwde hoogaars zal een van de trekpleisters zijn. De TH 2, 'de Keu' genoemdwerd gebouwd voor Jan Schot. Tot 1935 deed het schip dienst voor de mosselvisserij, waarna particulier H.de Groot de boot kocht. De gemeente Antwerpen was de volgende eigenaar, de hoogaars tot 1941 benutte als inspectievaartuig voor de visserij. De Schot Scheid kreeg het schip in eigendom en vervolgens de Antwerpenaar H.R.van de Broeke, in ruil voor een schilderij! Triton was de nieuwe naam en toen die in 1976 in de haven van Veere lag, kocht de toen 31-jarige kap per Ron Kotoun uit Zierikzee de oorspronkelijke TH 2. Tijdens de His wa zal op ambachtelijke wijze aan het schip worden gewerkt.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1986 | | pagina 9