Het is zover! „'t K0FFIEHUYS" KERSTZANGDIENST WATERSCHAP THOLEN VERVALLEN „Woord en Daad KERS TZA NG DIENS T GEMEENTE ST. PHILIPSLAND TIJDELIJK TIJDELIJK Pollie Een dringende vraag Donderdag 13 december 1984 EENDRACHTBODE in de Wimpel door V.Z.O.S. St. Philipsland o.l.v. J. Wesdorp m.m.v. het Kinderkoor 'Van Knop tot Bloem' o.l.v. H. Geluk en de zangvereniging 'Maranatha' o.l.v. C. varr Dis Op dinsdag 1 8 december a.s., aanvang 1 9.30 uur In de Ned. Herv. Kerk te Stavenisse op vrijdag 21 december. Medewerking verlenen: Verder werken mee: AANVANG HALF ACHT De aanwezigheid van velen op de recep tie van de 40-jarige Eendrachtbode heeft er mede toe bijgedragen, dat het een feestelijke reünie werd, waarvoor onze hartelijke dank. Ook zijn we bijzonder erkentelijk voor de mooie attenties die we mochten ont vangen. Voor ons was het een fijne mid dag. Familie Heijboer Sint Annaland december 1984 Subsidieverordening stads- en dorpsvernieuwing Burgemeester en wethouders van Sint Philipsland maken bekend dat m.i.v. 14 december t/m 21 december 1984 ter gemeentesecretarie voor eenieder gele genheid bestaat kennis te nemen van de door de gemeenteraad in zijn verga dering van 28 november 1984 vastge stelde subsidieverordening stads- en dorpsvernieuwing. Gedurende deze termijn bestaat voor ingezetenen en belanghebbenden de gelegenheid zowel mondeling als schriftelijk te reageren op deze subsi dieverordening. Mondelinge reacties kunnen ter gemeentesecretarie tijdens kantooruren worden gegeven. Ingeko men reacties zullen ter kennis van de gemeenteraad worden gebracht. Indien de reacties daartoe aanleiding geven zal de gemeenteraad een voorstel wor den gedaan de verordening aan te pas sen. St. Philipsland, 13 december 1984 Burgemeester en wethouders van St. Philipsland, T.A. Vogel, burgemeester J.P.A. de Kok, secretaris Op zaterdag 22 december openen wij Wij nodigen U hierbij uit om een kijkje te komen nemen. ,,'t K0FFIEHUYS" Charles en Betsy Maas-van Tilburg Robert en Stephan Kerstzangdienst SCHOUWING HET DAGELIJKS BESTUUR VAN HET WATERSCHAP THOLEN; maakt bekend, dat ingevolge het be paalde in artikel 13, par. 3 van het Al gemeen Zeeuws Waterschapsregle ment op woensdag 2 januari 1985 een SCHOUWING zal worden gehouden over alle waterlopen en uitwaterings middelen in het waterschap. Op grond van de Verordening waterke ring en waterbeheersing Zeeland zijn de gebruikers of eigenaren van de aan de waterlopen grenzende percelen ver plicht: 1. alle riet, gras en ander onkruid in de waterlopen kort af te maaien en te verwijderen; 2. kleine inzakkingen van de taluds te herstellen en verontdiepingen in de bodem te verwijderen; 3. alle buisleidingen in de toegangsdam- men schoon te maken; 4. het tijdens het schoonmaken op de wegbermen neergelegde vuil te ver wijderen; 5. van de thans gedolven waterlopen de taluds te maaien of schoon te maken. De aandacht wordt er op gevestigd dat, waar thans nog tengevolge van de in de afgelopen zomer uitgevoerde chemi sche bestrijding afgestorven planten enz. in de waterlopen aanwezig zijn, deze dienen te worden verwijderd. Voorts wordt er op gewezen, dat het zich nu op de toegangsdammen bevin dende slik e.d. moet worden verwijderd. Tenslotte worden belanghebbenden er op gewezen, dat bij gekonstateerde overtredingen onherroepelijk tot bekeu ring wordt overgegaan. St. Maartensdijk, 13 december 1984 HET DAGELIJKS BESTUUR VOORNOEMD I.C. Hage, dijkgraaf J.D. de Korte, griffier. Attentie leden en donateurs Tourclub Tandje Bij St. Maartensdijk De ontspanningsavond van vrijdag 14 december komt te Nieuwe datum wordt t.z.t. bekend gemaakt. S cherpenisse Tijdrede Aanvang 19.30 uur. SLACHTHANEN J.J. Elenbaas Wintertijd geeft winterse temperaturen! Pollie vraagt uw aandacht voor de volgende tips: 25% korting 10% korting Maar ook in Haïti en India heerst grote nood! t J Hoera! jOp 8 december 1984^ heeft Jeroen broertje gekregen J Hij heet Yordi Hans en Jos SloofT& $4691 CD Tholen Kerkstraat 17 i Tevens wensen wij fl prettige Kerstdagen en Of Gelukkig Nieuw-% 6 jaar. STAVEN1SSE Op vrijdag 14 decem-1 ber a.s. hoopt onze j moeder haar 87e ver-J I jaardag te vieren. Van harte gefeliciteerd, i Jo en Wim Langs deze weg willen wij iedereen bedanken, voor de vele blijken van belangstel ling bij de geboorte, en haar verblijf in het Sophiazie kenhuis van ons dochtertje en zusje Jessica Leen, Bea en Dennis Plandsoen Oud-Vossemeer, december 1984 Raadhuisstraat 4 Iedereen bedankt voor de felicitaties, kaarten, tele foontjes en kado's die wij ontvingen na de geboorte van ons dochtertje Mariëlle Leen en Hennie Goedegebuure Nunspeet, december 1983 Maurits Jan Cornelis Schouten en Gerarda Jacoba Buijs hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. woensdag 19 december 1984 om 13.45 uur in het stadhuis te Tholen. Kerkelijke bevestiging en inzegening van het huwe lijk om 14.30 uur in de Gasthuiskapel, Kerkstraat 15 te Tholen door de weleerwaarde heer ds. H. G. Koekkoek, predikant te Alphen aan den Rijn. Gelegenheid tot feliciteren van 17.00 uur tot 18.30 uur in hotel-restaurant "Van Tilburg" te Steenber gen. december 1984 Meye 7a, 2411 PG Bodegraven Kerkstraat 2, 4691 CE Tholen Toekomstig adres: C. van Leeuwenstraat 17, 3443 VW Woerden. Dinsdag 11 december j.l. was het 25 jaar geleden dat onze ouders T Giel Ista Willie van Dijke in het huwelijk zijn getreden. Van harte gefeliciteerd en nog vele jaren toegewenst namens jullie kinderen Sarina en Marcel Giel Johan Lizet Tholen, december 1984 Plantagestraat 13 1959 - 1984 Op 17 december a.s. is het 25 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders M. Heyboer en H. Heyboer-Quist in het huweliuk zijn getreden. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Hanny en Karei Arjan en-Mark Wilma en Piet Lenny Simone en Jaap Wij hopen dit te vieren op vrijdag 21 december a.s. in het „Holland HUis", Laban Deurloostraat 28 te Scherpenisse. leder die onze ouders wil feliciteren is van harte welkom vanaf 19.30 uur. Sint Annaland, december 1984 Raiffeisenstraat 29 1959 - 1984 Op D.V. 17 december a.s. hopen onze geliefde ou ders en grootouders L. J. van de Repe en G. C. van de Repe-van Popering de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere heri nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Karla, David Linda en Jessica Elma Janneke Lydia 4697 CT Sint Annaland, december 1984 Kerkeblokstraat 2 1954 - 1984 Op 16 december a.s. is het 30 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders J. H. van Dijke en C. van Dijke-Scherpenisse in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen Karei en Hanny Arjan en Mark Piet en Wilma Willy en Daan Erna Sint Annaland, december 1984 Julianastraat 14 1949 - 1984 Zaterdag 22 december a.s. hopen mijn lieve ouders A. Hage en M. M. Hage-Goedegebuure te herdenken dat ze 35 jaar geleden in het huwelijk traden. Marco 4691 BD Tholen, december 1984 Bosstraat 14 Op maandag 17 december hoopt onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Geertruida van der Gouwe-Geene haar 100ste verjaardag te gedenken. Haar dankbare kinderen C. Brocatus-v.d. Gouwe M. v.d. Gouwe-Suurlant C. Braal-v.d. Gouwe F. Braai klein- en achterkleinkinderen Bejaardencentrum „de Schutse", kamer 2 F. M. Boogaardweg 10 Sint-Annaïand Heden behaagde het de Heere, geheel onverwachts, van onze zijde weg te nemen mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom MARINUS CORNELIS VAN DER SLIKKE op de leeftijd van 40 jaar en 7 maanden. Scherpenisse: W. P. v.d. Slikke C. v.d. Slikke St. Maartensdijk: P. W. v.d. Slikte M. R. v.d. Slikke-Ponse Rina v.d. Slikke Scherpenisse, 9 december 1984 Bakkerstraat 2 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 12'de- cember om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Scherpenisse, vanuit het verenigingsgebouw 'de Hoeksteen', Molenweg 17a te Scherpenisse. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze geliefde dochter, zuster, behuwdzuster en tante CHRISTINA DEN BOER weduwe van P. A. Bevelander op de leeftijd van 51 jaar Sint Annaland: TH. den Boer M.M. den Boer-Schot Tholen: W. K. den Boer P. L. den Boer-Ridderhof St. Maartensdijk: C. de Bruijn-den Boer S. de Bruijn neven en nichten 10 december 1984 Hand. 2415 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder IZABELLA HENDRINA OOSTDIJK echtgenote van Jacob Johannis van der Klooster in de ouderdom van 71 jaar en 5 maanden Tholen: J. J. van der Klooster Vlaardingen: A. van Buren-van der Klooster W. van Buren Hoogland: J. Moerland H. Moerland-Kozeman Spijkenisse: I. Lans-van Buren A. Lans Martin S. van Buren Lelystad: T. Koetsier-Moerland M. Koetsier Hoogland: T. Moerland en verloofde G. Moerland 4691 JG Tholen, 11 december 1984 Burg. v. Vrijberghestraat 6 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula De begrafenis zal plaats hebben D.V. vrijdag 14 de cember a.s. op de algemene begraafplaats te Tholen om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula. Prins Bernhardstraat, aanvang 13.30 uur. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante IZABELLA HENDRINA OOSTDIJK echtgenote van J. J. v.d. Klooster in de ouderdom van 71 jaar en 5 maanden Fam. D. L. Oostdijk-de Jonge Chr. Oostdijk Rien Piet, Jozien en Wilma Adrie, Ali, Saida en Fatima Leen, Tonny, Sonja en Carolien Janny, Jan, Danielle en Jessica Oud-Vossemeer, 11 december 1984 Oud-Vossemeer: Bergen op Zoom: St. Maartensdijk: Heden is overleden na een langdurige ziekte onze geliefde schoonzuster en tante IZABELLA H. OOSTDIJK echtgenote van J. J. v.d. Klooster op de leeftijd van 71 jaar en 5 maanden Nieuwdorp: J. Rijnberg-Geuze A. Rijnberg P. J. den Hollander A. J. v.d. Klooster L. v.d. Klooster-Jonkergouw W. v.d. Klooster D. v.d. Klooster-v. Vossen St. Annaland: N. W. v. Vossen-v.d. Klooster J. M. D. v. Vossen J. W. v.d. Graaf-v.d. Klooster C. J. v.d. Graaf Ridderkerk: F. D. v.d. Klooster N. v.d. Klooster-Scherpenisse Poortvliet: J. M. v.d. Klooster N. W. v.d. Klooster-Heijboer neven en nichten Tholen, 11 december 1984 De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 14 december a.s. te Tholen. Heden behaagde het de Heere, van onze zijde weg te nemen, in het ziekenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde broer, zwager en oom GERARD CORNELIS KNULST op de leeftijd van 78 jaar Den Haag: M. Markus-Knuist W. M. Rijstenbil-Knulst D. de Wilde A. Stouten-de Graaf neven en nichten Sint-Maartensdijk, 10 december 1984 Markt 27 Correspondentie-adres: W. M. Rijstenbil-Knulst, Beatrixlaan 36, 4694 EG Scherpenisse De begrafenis zal D.V. plaats vinden op donderdag 13 december om 14.00 uur op de nieuwe algemene be graafplaats, Kastelijnsweg la te Sint-Maartensdijk Scherpenisse: St.-Maartensdijk: St.-Maartensdijk (In plaats van kaarten) Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader CORNELIS DE KORTE betuigen we onze oprechte dank. Voorts onze dank aan dominee Van Loon voor de bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden, dhr. Van Tilburg en zuster Bout en verder het verplegend personeel van Sint Maartenshof voor de liefdevolle verzorging, en dokter J. M. van der Bel voor de me dische hulp. Uit aller naam Familie de Korte i Sint Maartensdijk, december 1984 Onze huwelijksdag werd voor onsèeen dag om nooit te vergeten. Daarom willen wij iedereen hartelijk be danken voor de overweldi gende belangstelling, kaar ten, bloemen, geschenken en andere attenties. i Jaap en Lianne Verwijs Sint Philipsland, december 1984 Schoolstraat 24 Hierbij willen wij allen heel hartelijk dankzeggen voor de vele kaarten, bloemen, geschenken en enveloppen met inhoud die we ter gele genheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen m L. A. Stoutjesdijk P. M. Stoutjesdijk- Geldhof St. Maartensdijk, december 1984 Radda Bamenstr. 3 Heel hartelijk dank, ook namens mijn man, voor de bloemen, kaarten en be langstelling bij mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. H. C. van Spijker-Roest Poortvliet, december 1984 Hogedorpstraat 15 Mede namens mijn man en kinderen wil ik u hartelijk bedanken voor de attenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvan gen. Janny Verwijs-Quist Sint Philipsland December 1984 Voorstraat 21 Alle mensen die medeleven hebben getoond tijdens mijn verblijf in Lievensberg en bij mijn thuiskomst in de vorm van kaarten, bloemen en fruit wil ik bij deze nog heel hartelijk bedanken, ook namens mijn kinderen. G. Robbe-Scherpenisse Sint Annaland, december 1984 Nieuwstraat 17 Voor de vele kaarten, bloe men, fruit, geld, cadeaus en andere attenties, ook voor het vele bezoek, dat ik tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvan gen, zeg ik iedereen ook namens mijn ouders harte lijk dank. Betty Elenbaas Poortvliet, december 1984 Zwarteweg 1 Voor de zeer vele blijken van hartelijk medeleven bij het plotseling overlijden van ons innig geliefd ddch- tertje en zusje ANIKA betuigen wij U onze zeer oprechte dank Fam. C. Goedegebuure- De Munck Sint Annaland, december 1984 Burg. Baasstraat 1 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloe men, fruitmanden en ge schenken en verdere atten ties, in welke vorm dan ook. ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. M. J. Klippel A. J. Klippel-v.d. Meer Oud-Vossemeer, december 1984 Btirg. Versluysstr. 27 Voor de vele kaarten, bloe men, cadeaus en geld bij ons 45-jarig huwelijk zeg gen wij mede namens onze kinderen en kleinkinderen eenieder hartelijk dank. P. C. van Splunter C. J. van Splunter-Lindhoud Sint Maartensdijk, december 1984 Fr. v. Borselenstraat 44 Voor de zeer vele blijken van belangstelling en me deleven ondervonden vóór, tijdens en na mijn verblijf in het ziekenuis, voor de vele kaarten, fruit en bloemen en nog veel meer kado's zeg ik u allen heel hartelijk dank. Inzonderheid de buren van Cromvliet no. 24 en 28 en mijn lieve hulp Ineke Bout. Nogmaals mijn welge meende dank. Wed. M. Goedegebuure- Tholen, Schot december 1984 Cromvliet 22 Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele belangstelling die ik d.m.v. kaarten, fruit en vervoer tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis „Lie vensberg" eif bij mijn thuiskomst mocht ontvan gen. Ook namens mijn zusters, broer en schoonzuster M. v. As St. Maartensdijk, december 1984 Frank v. Borselenstr. 15 Op deze manier willen wij iedereen heel hartelijk be danken voor de zeer vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook ont vangen tijdens ons verblijf in het Gasthuis te Middel burg en bij onze thuiskomst. Fam. S. Maljaars Tholen, december 1984 Kon. Julianastraat 49 Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blij ken van medeleven die we van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en om GOMMERT MARINIS VAN AS betuigen wij u ook namens wederzijdse familie onze oprechte dank. W. van As J. van As-Poot Tholen, december 1984 Kotterstraat 39 Het jeugdkoor uit Scherpenisse o.l.v. Gerrian v.d. Jagt-Wielaard Chr. Gem. koor 'Canticum" uit Tholen Chr. Gem. koor "Immanuel" uit Tholen en de Chr. Gem. zangver. "Laudade Dominum" uit Stavenisse, allen o.l.v. dhr. Iz. Riedijk Een koperkwartet en de organisten J. Hage en P Priem Algehele leiding Ds. B. den Butter Openingstijden: dinsdag t/m donderdag 9.30-1 8.00 uur vrijdag en zaterdag 9.30-02.00 uur zondag 9.30-1 8.00 uur Visstraat 32, Tholen Tevens wensen wij familie, vrienden en bekenden Prettige Kerstdagen en een goed 1985 toe. - iV "J.l 'O D.V. Woensdag 19 dec a.s. in de Ned. Herv. Kerk te Tholen. Medewerking verlenen: Jeugdkoor Scherpenisse o.l.v. mevr. G. Wielaard- v.d Jagt Chr. Gem. koor 'Laudate Dominum'' Stavenisse o.l.v dhr. Iz. Riedijk. Chr. Gem. koor 'Canticum'' Tholen o.l.v. dhr. Iz. Riedijk. J Kinderkoor "de Goede Herder'' Tholen o.l.v mej. C. v.d. Wetering. Ned. Herv. zanger "Immanuel" Tholen o.l.v. dhr. Iz. Riedijk. Organisten: Mevr. M. Hage- v.d. Velde en dhr W C. v. Kempen Meditatie H. Verkeut. Aanvang 19.45 uur Allen hartelijk welkom. :>W D.v. woensdag 1 9 december hoopt Ds. S. de Jong van Katwijk aan Zee, een uit te spreken in het Kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente, Schoolstraat. Alle belangstellenden hartelijk welkom Familie en vrienden prettige feestdagen ge wenst door fam. M.C. van Ast N iedernkampstrasse 2 4930 Detmold BRD Nu voor de Kerst bestellen bij: Tienhoven 108 St. Annaland 01 665-2230 bij aankoop van een donzen dekbed; 1 a 2 pers.: voldons of half dons, een dekbed overtrek met Op onze nieuwe collectie zuivere scheerwollen dekens 1 a 2 pers. Profiteer van deze unieke aanbiedingen! Deze aktie geldt t/m 31 december. F.D. Rooseveltstraat 17 Oud-Vossemeer tel: 01667-2365 uud Stichting Reformatorische Hulpaktie Voor hulp aan Ethiopië en andere Sahellanden ontvingen wij veel geld. Wij zijn U hiervoor erg dankbaar. en onze fondsen raken uitgeput Dit betreft o.m. Leprozen Revalidatiecentrum „Bethesda", (India) Medische klinieken in India en op Haïti Weeshuizen kindertehuizen enz. Onze dringende vraag is: KUNNEN WIJ MET DIT WERK DOORGAAN? Uw reactie is bepalend voor het antwoord!

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1984 | | pagina 3