DANSEXPRESSIE U MODESHOW W.J. MOSSELMAN 3.95 2.50 Zang- en Orgelavond KLAAS JAN MULDER W.G.M. van der Valk, GEEN SPREEKUUR GEMEENTE SINT PHILIPSLAND SMALSTADS MANNENKOOR STUDIO MADELEINE GEMEENTE SINT PHILIPSLAND Donderdag 13 september 1984 EENDRACHTBODE 3 Marc André Ilona in het Cromwiel te Steenbergen. BEKENDMAKING jaarconcert Zanggroep Alouette Tom van Gurp piano Rienk Lanooy viool vn» VERTAAL Fa. L. van Driel mode en L. Rijstenbil haarmode Nodigen U uit tot het bijwonen van hun ■X De entree is 5.00 inclusief koffie met koekje, verzorgd door bakkerij Zwegers. Kaarten zijn verkrijgbaar bij bovenstaande adressen. Deze zal worden gehouden op dorpshuis 'De Vossenkuil' te Oud Vossemeer. Wij tonen U onze nieuwe wintercollectie. Er wordt niet alleen dameskleding geshowd, maar ook heren-, en kinderkleding. •X- De modellen worden gekapt door L. Rijstenbil haarmode, zodat u ook een indruk krijgt van wat er op dat gebied deze winter 'in' is. Donderdag, vrijdag en zaterdag 13, 1 4 en 15 september Maandag en dinsdag 1 7 en 18 september 'Woensdag 1 9 september Dit alles bij uw Thoolse slagers HINDERWET GEMEENTE SINT PHILIPSLAND Namens de voorzitter van de welzijns- commissie Sint Philipsland wordt een ieder uitgenodigd tot het bijwonen van de openbare vergadering van de wel zij nscommissie welke vergadering zal plaatsvinden op 27 september 1984, aanvang 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Programma 1985 3. Herziening procedure- en inspraakregels 4. Wijziging commissieverordening 5. Wijziging subsidieverordening 6. Rondvraag 7. Sluiting De secretaris van de welzijnscie. Sint Philipsland, C.G.B. Bernard Weekendreklame van: 5 APPELCARREES 6 R0ZIJNENB0LLEN Chr. Thools m. koor "Rehoboth" POL LIE heeft weer volop keus, want.... de nieuwe collectie is binnen! Dames en heren bonneterie Vrijetijdskleding (broeken en shirts) Pyjama's en lingerie Wol- en handwerken, enz. enz. Uw aankopen worden t/m 22 september met dubbel "RING"-zegels gewaardeerd. I I I C Oud-Vossemeer r U LLI EL Tel. 01667-2365 [Wij zijn dankbaar en 1 blij u te laten weten, dat ESTHER op 8 sep-1 tember 1984 een 1 broertje heeft gekre- 1 gen. Marcus Krijn Willem Wij noemen hem J Zijn gelukkige ouders] en zusje zijn: i Wim, Sarian en i Esther Huijser Moeder en zoon rusten van 12.00 tot 15.00 uur. i Gein 34 3068 GJ Rotterdam j (Op maandag 17 Sep tember '84 hoopt onze j tante D. Bronius- Scherpenisse Oranjestraat 39, 3511 RA Utrecht >haar 80ste verjaardag [te gedenken. Fam. Scherpenisse Op 7 september 1984 werd ons dochtertje Marjolein geboren. Lianne en Peter van Dongen Hoogstraat 21 14691 CA Tholen tel. 01660-3644 [Moeder en dochter i rusten van 12.00 - 15.00 i uur. Met grote blijdschap [geven wij u kennis van [de geboorte van ons zoontje Adrianus Johannes geboren 9-9-'84 Wij noemen hem Tonnie en Hans van Amerongen Petra [Voorstraat 30, St. An- i naland. Wij hebben ons) verloofd: Ellen de Groen en A drie Giljam op 7-9-1984 Burg. v. Oeverenstr. Poortvliet. Hoge Markt 9, Scherpenisse Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen bij de geboorte van ons dochtertje Teunis en Gienie de Jong-Bout St. Maartensdijk, september 1984 Pres. Rooseveltstraat 33. ©p 17 september a.s. zijn onze ouders M. Krijger en J. J. H. Krijger-Hollestelle 25 jaar getrouwd. U kunt hen feliciteren op 21 september a.s. van 19.30-21.00 uur in restaurant „Chez Ie Port", Kade 2, Steenbergen. Heieen en Gert Marinus 4661 PB Halsteren, september 1984 Tholenseweg 14 Zo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde ouders J. Hage en P. Hage-Dijke op 17 september te gedenken dat ze 25 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Anna van Burenplein 2 4694 BK Scherpenisse U kunt onze ouders feliciteren op D.V. maandag 17 september vanaf 20.00 uur in 't Ouwe Raed'uus, Langestraat 16, Poortvliet. Op D.V. 17 september a.s. hopen onze geliefde kin deren, zuster en zwager, oom en tante, hun 25-jarig huwelijk te gedenken J. Hage en P. Hage-Dijke Dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van: Scherpenisse: A. Dijke M. Dijke-Bolier St-Annaland: A. Guiljam-Dijke J. Guiljam Rianne, Leen, Andrê, Jolande Scherpenisse: G. Dijke N. Dijke-v. Dieren Mariska, Renate, Amanda J. Dijke P. Dijke-Meertens Arjan, Renate Scherpenisse, september 1984 Op D.V. 17 september a.s. hopen onze nicht en neef hun 25-jarig huwelijk te gedenken J. Hage en P. Hage-Dijke Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van: Scherpenisse: Mevr. Kloet-Dijke Kaatje Kloet Scherpenisse, september 1984 1944 - 1984 Op D.V. 22 september a.s. is het 40 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders J. Minheere en J. P. Minheere-den Haan in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinde ren en kleinkinderen. Hardinxveld-Giessendam: Kees en Nel Minheere-Burgers Jasper Johnny Mark U kunt ze feliciteren op zaterdag 22 september vanaf 20.00 uur in hotel 'Hof van Holland' te Oud- Vossemeer. Oud-Vossemeer, september 1984 Onder de Molen 19 Op D.V. 22 september a.s. is het 40 jaar geleden dat mijn geliefde kinderen, zuster en zwager J. Minheere J. P. Minheere-den Haan in het huwelijk zijn getreden. Dat zij voor elkaar en voor ons nog lang gespaard mogen blijven. Uit aller naam Mevr. S. den Haan-v.d. Boogaart Sint Ahnaland, september 1984 v.d. Bosstraat 20 Heden nam de Heere, na een ernstige ziekte, in het ziekenhuis 'Bethesda' te Vlissingen uit onze familie kring weg, onze geliefde schoonzuster en tante JOZINA J. A. BIL echtgenote van Jacob Slager op de leeftijd van 67 jaar en 10 maanden. St. Maartensdijk: W. M. Slager J. B. Slager-van Houdt Scherpenisse: M. F. Hage-Slager A. P. Slager Middelburg: C. P. Slager-Schijf Scherpenisse: M.J. Slager C. Slager-de Wilde neven en nichten Vlissingen, 9 september 1984 Paul Krugerstraat 21-528 Heden nam de Heer tot onze diepe droefheid, na een langdurig lijden, nog vrij onverwachts, van onze zijde weg, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom CORNELIS BOLIER echtgenoot van Jannetje W. van 't Hof op de leeftijd van 71 jaar Zwaar valt ons dit verlies Poortvliet: J.W. Bolier- van 't Hof Stellendam:, E.J.N. van den Nieuwendijk- Bolier A.J. van den Nieuwendijk Cora en Jaap JeanetenJan C. M. Bolier Poortvliet: A. J. Bolier-Nouwen Petra, Kees Poortvliet: N. M. Jansen-Bolier P. Jansen Corina, Anneke, Erika 4693 BB Poortvliet, 7 september 1984 Stoofstraat 16 De begrafenis heeft plaatsgehad op dinsdag 11 sep tember j.l. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Poortvliet. Heden nam de Heere van onze zijde weg na een langdurig lijden onze geliefde broer, zwager en oom CORNELIS BOLIER echtgenoot van Jannetje W. van 't Hof op de leeftijd van 71 jaar. Poortvliet: W. D. Bolier-Oostdijk M. Bolier-Geuze Bergen op Zoom: H. Nelisse Oud-Vossemeer: J. J. Barendse-de Wilde Poortvliet: J. Bolier-Overbeeke A. C. Bolier-Overbeeke J. W. Bolier-Quist Papendrecht: J. Bezemer neven en nichten Poortvliet, 7 september 1984 Na een moeitevol lijden overleed op 7 september j.l. onze geliefde zwager, de heer C. BOLIER echtgenoot van J. van 't Hof op de leeftijd van 71 jaar. J.C. van 't Hof A. C. van 't Hof-van Houdt Sint Maartensdijk, september 1984 Hierbij geven wij U kennis van het overlijden van onze oud-medewerker CORNELIS BOLIER Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de wijze waarop hij met inzet van zijn gaven van hoofd, hart en handen een plaats innam in ons bedrijf en gezin. W. C. van Kempen C. van Kempen-van Wouwe Marlien Bram Poortvliet, 7 september 1984 Met leedwezen geven wij kennis van het nog vrij on verwachts overlijden van ons lid, de heer CORNELIS BOLIER op de leeftijd van 71 jaar. Bestuur en leden Reisduif- Scherpenisse. Poortvliet, september 1984. Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, nog onverwachts zacht en kalm uit ons midden weg te nemen, onze geliefde zorgzame vader, be huwd-, groot- en overgrootvader, zwager en oom ABRAHAM DE RIJKE weduwnaar van Lisseija Wesdorp in de ouderdom van 89 jaar en 6 maanden. Stavenisse: P. de Rijke P. A. C. de Rijke-Hage Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Stavenisse, 7 september 1984 Pr. Margrietstraat 2 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 12 september om 13.00 uur op de nieuwe algemene be graafplaats te Stavenisse. Vooraf is er een rouwdienst gehouden in het vereni gingsgebouw der Oud Geref. Gemeente in Ned. Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, nog onverwachts zacht en kalm uit ons midden weg te nemen, onze geliefde zorgzame opa ABRAHAM DE RIJKE weduwnaar van Lisseija Wesdorp in de ouderdom van 89 jaar en 6 maanden. Stavenisse: Bram en Gerrie de Rijke-de Ruiter Peter, Bennard, Ellen Leny en Liza de Vos- de Rijke Elna, Hubert Lisard de Rijke Leen de Rijke Wim de Rijke Lia de Rijke Carina de Rijke Stavenisse, 7 september 1984 Voor Uw medeleven ons betoond na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze vader, behuwd-, groot- en overgrootvader LEENDERT GOEDEGEBUURE betuigen wij U onze oprechte dank. Uit aller naam, M. Goedegebuure-van Iwaarden Groningen, september 1984 Langs deze weg wil ik iedereen en in het bijzonder Jan Kempeneers hartelijk bedanken voor het getoon de medeleven in welke vorm dan ook tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Fam. A. Steijn Sint Philipsland, september 1984 Deensestraat 5 Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven, ondervonden tijdens haar ziekte en na het over lijden van onze zorgzame moeder en oma MARIA i MOERLAND-RIJNBERG betuigen wij U onze op rechte dank. Kinderen en kleinkinderen Sint-Annaland, september 1984 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstel ling, kaarten, bloemen en cadeau's die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter en zusje Danielle Neles en Toos Klippel-Bruijs Miranda en Sandra Oud-Vossemeer, september 1984 Marehoekstraat 58 Voor de overweldigende belangstelling, cadeaus, bloemen en kaarten op mijn 100ste verjaardag zeg ik ook namens mijn kinderen har telijk dank. P. C. Bijl .Tholen, september 1984 Ten Anker k 16 Bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis "Lievensberg" wil ik namens mijn kinde ren,'naast de HEERE, de familie, vrienden en ken nissen dank zeggen voor het hartelijk medeleven, in welke vorm dan ook, dat ik al die lange tijd in het zie kenhuis heb mogen onder vinden, en ook bij mijn thuiskomst, heel hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, fruit en andere attenties. Wed. H. Westdorp-Ponse St.-Annaland, September 1984 Hoenderweg 80 Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling in welke vorm dan ook, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heb ontvangen. C. A. Geluk-Quist Oud-Vossemeer, september 1984 Molenweg 50 Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling in welke vorm dan ook, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heb ontvangen. Fam. Verstrate-v.d. Reest Anna Jacobapolder, sep tember 1984 Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de cadeau's, kaarten, bloemen en felicitaties die wij moch ten ontvangen bij ons hu welijk Ko en Marianne Verkerke Sint-Annaland, september 1984 Huygensstraat 37 Voor de vele- felicitaties en geschenken in welke vorm dan ook, die wij ter gele genheid van ons 25-jarig huwelijk mochten ontvan gen. zeggen wij mede na mens onze kinderen een ieder hartelijk dank G. Elenbaas M.H. Elenbaas-Hollebrands Scherpenisse, september 1984 Lenteplein 18 Hartelijk dank, ook namens onze kinderen en kleinkin deren voor de vele felicita ties, planten en andere ca deaus die wij bij ons 55- jarig huwelijksfeest moch ten ontvangen. W. Wielaard J. Wielaard-Bevelander Poortvliet, september 1984 Nieuweweg 7 Langs deze weg wil ik, mede namens mijn ouders, ieder een hartelijk danken voor de hulp op 15 augustus en de vele blijken van belang stelling tijdens mijn verblijf in en bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis. Jan Elenbaas St.-Annaland, september 1984 Oostweg 1 De vele blijken van mede leven en hartelijke be langstelling welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze gelief de vader en schoonvader, groot- en overgrootvader DINGENUS JAN DUYZER hebben ons bijzonder aan gesproken. Langs deze weg willen wij onze welgemeende dank daarvoor betuigen. Uit aller naam, A. Duijzer Sint Annaland, september 1984 Zelfs in "Haestinge" Zaterdag 1 5 september is er in "Haestinge"' groot feest. Monseigneur W. Demarteau, missiebisschop van Borneo, komt bij ons de dienst doen. Hij zal voorgaan in de Eucharistieviering, die zoals gewoonlijk 's avonds om 7 uur begint. Bij deze bijzondere gelegenheid zal 't Smalstads Mannenkoor de dienst opluisteren. De plechtigheid vindt plaats in de sportzaal, die natuurlijk feestelijk versierd wordt. U bent allemaal van harte welkom! Wij hopen, dat dit 'n gebeurtenis wordt, waar 't hele eiland trots op kan zijn. Gemeenschap St. Maartensdijk oogarts tot 2 oktober Burgemeester en wethouders van Sint Philipsland ma ken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de "Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne" be kend dat zij in hun vergadering van 4 september 1984 besloten: - aan de heer J. de Jager uit Anna Jacobapolder ver gunning te verlenen als bedoeld in artikel 2 van de Hinderwet voor het oprichten en in werking hou den van een akkerbouwbedrijf, waarbij onder meer gebruik zal worden gemaakt van een aantal elektromotoren en een ondergrondse olie-opslag op het perceel Sluisweg 18; - aan de heer H. van Strien uit Anna Jacobapolder vergunning te verlenen als bedoeld in artikel 2 van de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een akkerbouwbedrijf, waarbij onder meer gebruik zal worden gemaakt van een aantal elektromotoren, een ondergrondse olie- en benzi- ne-opslag en een opslag voor bestrijdingsmiddelen op het perceel Lageweg 10. De beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 14 september 1984 gedurende een maand op de gemeentesecretarie, Kerkring 1, ter inzage.Gedurende deze termijn kunnen de stukken worden ingezien tijdens de werkuren alsmede gedu rende (na telefonische afspraak) drie aaneengesloten uren per week buiten de werkuren. Voor het einde van de termijn van ter inzageligging kan beroep inge steld worden tegen de beschikking door de aanvrager en de betrokken adviseurs alsmede door enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest tegen de aanvraag en de ont- werp-beschikking bezwaren in te brengen. De beroepsschriften dienen te worden gericht aan H.M. de Koningin en te worden ingediend bij de Af deling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad Van State een verzoek gedaan worden tot schor sing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Sint Philipsland, 13 september 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, De burgemeester, J.P.A. de Kok T.A. Vogel Zaterdag 22 september 1984 grote zaal 'Meulvliet' Tholen o.l.v. Jan Wesdorp m.m.v. Sittard o.l.v. Paul Timmermans Aanvang 20.00 uur Entree 8.— (koffie inbegrepen), bejaardenpas en jongeren tot 18 jaar 6,— V oorverkoopadressen Siem Schot, Haven 16, St. Maartensdijk, 01666-2477 Dieleman b.v., Oudelandsestraat 9, Tholen, 01660-2531 J Nog enkele plaatsen vrij in de kindergroep v a. 4 jaar en in de jongvolwassenen en volwassenen groep. Ook privélessen mogelijk. Informatie 01 640-44024 ('s morgens, behalve woensdag) Verhuur en verkoop van bespeelde video cassettes voor VHS en 2000 systeem. VIDEO 2000 vijf 11 complete speelfilms op éanViilao 2000 cassette HIER VERKRIJGBAAR DE ELECTRO SPECIAALZAAK St Maartensdijk Molendijk 4 Tel. 01666-2315 Voor de zeer vele blijken van medeleven, die ik zowel persoonlijk als schriftelijk mocht ontvangen, na het zo plotseling overlijden van mijn innig geliefde man en vader MARINUS A. LINDHOUT zeg ik u ook namens mijn kinderen heel hartelijk dank. D. Lindhout-Prieni Connv en Wim Gert Stavenisse, september 1984 Voorstraat 40 Molenstraat 31 Oud Vossemeer Molenstraat 29 Oud Vossemeer AL Mc********************************** -X- woensdagavond 19 september om 20.00 uur in Haaskarbonade 1 kilo12.75 Ribkarbonade 1 kilo11.75 Verse nasi of bami 500 gram2.75 Gebraden rosbief 100 gram2.50 Schouderham 1 50 gram2.25 Boterhamworst uit eigen keuken 1 50 gram1 .35 Vleessalade 1 50 gram1.50 Magere speklappen 1 kilo6.50 Unox rookworst 1 2.85 500 gram zuurkool GRATIS Rundergehakt met kruiden 500 gram5.50 Rundergehakt met kruiden 1 kilo10.00 F. GRAAUWMANS J.A. CEILINGS C. SLAGER OUD-VOSSEMEER THOLEN ST. ANNALAND Burgemeester en wethouders van Sint Philipsland maken, gelet op artikel 24 van de "Wet Algemene Be palingen Milieuhygiëne", bekend dat zij voornemens zijn, onder oplegging van voorschriften om gevaar, schade of hinder te ondervangen, gunstig te beschik ken op een aanvraag vande heer J. Nell uit Anna Ja cobapolder voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden en wijzigen van de inrich ting Langeweg 62 te Anna Jacobapolder met een var kensstal. De ontwerp-beschikking alsmede de an dere ter zake zijnde stukkenTiggen vanaf heden gedu rende twee weken op het gemeentehuis ter inzage en wel elke werkdag van 9.0Q tot 12.00 uur en op de woensdagmiddagen van 14.00 tot 17.00 uur, alsmede op de woensdagen gedurende deze termijn van 17.00 tot 20.00 uur (na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzageligging kunnen gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de be schikking schriftelijk bij hen worden ingebracht door de aanvrager en ieder die aantoont dat hij redelijker wijs niet in staat is geweest bezwaren in te brengen te gen de desbetreffende aanvraag die reeds gedurende een maand voor een ieder ter inzage heeft gelegen. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Sint Philipsland, 13 september 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester J.P.A. de Kok. T.A. Vogel. Rolluiken Vertikale lamellen Rolgordijnen Vertikale zonwering Markiezen Aluminium jaloezieën Zonneschermen Alum, horren en hordeuren Zonwering en rolluiken Huygensstraat 2, St. Annaland 01 665-2904 en 21 1 5 Gratis advies en prijsopgaaf Ook reparatie aan zonwering Bakkerij de Toekomst - Tholen C. Priem, Spar - Stavenisse Nagelkerke S.R.V. - St. Maartensdijk Voordeelmarkt Vosmeer - Oud-Vossemeer van 5.50 voor van 3.00 voor Op D.V. donderdagavond 20 september a.s in de Ned. Hervormde kerk te Tholen met het o.l.v. dir. Rijk J. Rijkse tenor solist: Johan Baaij organist aanvang 8 uur - toegang vrij

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1984 | | pagina 3