E.H.B.O.-cursus NIEUWE LEDEN 3.95 1.98 KANTONNIER JEUGDDIENST VERHUISD Muziekvereniging Euterpe WATERSCHAP THOLEN HET NEDERLANDSE RODE KRUIS NH-KERK POORTVLIET GEMEENTE SINT PHILIPSLAND De EHBO-vereniging cursus EHBO C.D. Uijl, Ferket, Reyns en de Maat B.V Chr. Thools Kamerkoor 1 sopraan 1 alt 1 tenor Donderdag 6 september 1984 EENDRACHTBODE 3 A rjen Ilona Het Dagelijks Bestuur van het waterschap Tholen roept sollicitanten op voor de per 1 oktober 1984 vrijkomende funktie van bij de technische dienst van het water 'schap, met als standplaats Sint-Philips- land. De aan deze funktie verbonden wedde be draagt op 21-jarige leeftijd minimaal 1.896,— per maand, oplopend tot een maximum van 2.334,— per maand, met toepassing van jeugdaftrek en verdere diensttijduitlopen krachtens de terzake geldende salaris schaal. Verder zijn de gebruikelijke rechtspositie regelingen voor het overheidspersoneel van toepassing. Het waterschap is aangesloten bij de Inter provinciale Ziektekosten Regeling (I.Z.R.). De voorkeur gaat uit naar iemand met er varing op het gebied van kantonnierswerk- zaamheden en als traktorchauffeur en be kendheid met verder voorkomende machi nale werkzaamheden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de technische dienst, de heer Ing. M.J. Giljam, telefoon 01666- 3255. Belangstellenden, bij voorkeur woonachtig in de regio Sint-Philipsland (w.o. Anna-Ja- cobapolder) dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te zenden aan het dagelijks bestuur van het waterschap Tholen, Onder de Linden 7, 4695 BV St. Maartensdijk. Degenen die reeds eerder hebben gesollici teerd en nog belangstelling hebben voor deze funktie dienen opnieuw te solliciteren. Sint-Maartensdijk. 6 september 1984 Welkom bij de Zondag 9 september N.H. kerk Oud-Vossemeer afd. Tholen start het nieuwe seizoen met een en de Basisopleiding (EHBO verplicht) Interesse? Kom naar de informatieavond op dinsdag 1 1 september om 1 9.30 uur in het Rode Kruisgebouw, Radda Barnenstraat in Sint-Maartensdijk. Inlichtingen bij: L. Niemantsverdriet (01 662-231 6) of mevr. Bouten (01 666-31 77). HET RODE KRUIS REKENT OP UW KOMST BEKENDMAKING D. Mullié en B. Mullié-Eilander uit Sint Maartensdijk kan best nog wat gebruiken. Ook oud-leden worden uitgenodigd om in onze vereniging weer een instrument ter hand te nemen. U kunt zich opgeven bij de voorzitter, tel. 01666-2550 of de secretaris, tel. 01666-3489. Als u belangstelling hebt, kom dan dinsdagavond 18 september om half acht naar ons oefenlokaal in de oude kleuterschool in de Radda Barnenstraat. Weekendreklame van: 5 T0MP0UCEN 10 MINIPUNTJES zal bij voldoende deelname weer een nieuwe beginnen. Als u interesse hebt, kunt u zich vóór 25 september opgeven bij Viermeistraat 9, tel. 01 666-2871 Rouwonderneming "SCHOT B.V." vraagt z.s.m. ter aanvulling Inl. en/of aanm. bij dhr. P. Bout, tel. 01660-4315. Liefst op donderdagavond. POLLiE heeft weer volop keus, want.... de nieuwe collectie is binnen! Dames en heren bonneterie Vrijetijdskleding (broeken en shirts) Pyjama's en lingerie Wol- en handwerken, enz. enz. Uw aankopen worden t/m 22 september met dubbel "RING"-zegels gewaardeerd. I I I C Oud-Vossemeer r ULLIl Tel. 01667-2365 Wij zijn erg blij met de j> geboorte van ons s zoontje Adrianus A If ons Maria geboren op 1- septem ber 1984 om 12.38 uur. I Wij noemen hem J Wil en Anjo v.d. Klundert- j Leemreijze (Anjerveld 3, {Bergen op Zoom J Martien en Netty Rouw-de Goffau zeggen iedereen harte-] lijk dank voor wat zij bij de geboorte van Jan-Kees mochten ontvangen. >4691 HV Tholen, I september 1984 A. Crijnssenstraat 19 Peter van Driel en Li a van Haaften hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden D.V. don derdag 13 september a.s. om 13.30 uur n.m. in het Gemeentehuis te St. Maartensdijk. Ons huwelijk zal Kerkelijk bevestigd worden om 14.30 uur door de Weleerwaarde heer Ds. J. J. Tanis, in het kerkgebouw der Ger. Gemeente te St. Anna- land. U kunt ons feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur in „de Wellevaete" te St. Annaland. 15 augustus 1984 St. Annaland, Voorstr. 15 Stavenisse, Pr. Irenestr. 1 Ons toekomstig adres: Tuinstraat 39, 4697 BP St.-Annaland. 1944 - 1984 Op 1 september was het 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders A. Keur en S. Keur-Priem in het huwelijk traden. Wij hopen dat ze nog lang voor elkaar en ons ge spaard mogen blijven. Frans en Ria Alex Betsie en Albert Henri en Sandra Joke en Johan Jan en Sandra Stavenisse, september 1984 Bos 12 Op 12 september a.s. hoopt onze lieve moeder en oma J.P. Roggeband-van Daalen 70 jaar te worden Dat ze nog lang gespaard mag blijven, is de wens kinderen en kleinkinderen 1 Oud-Vossemeer, September 1984 1904 9 september 1984 i Dankbaar en blij willen we met elkaar in Prinsen- beek samenzijn op de tachtigste verjaardag van onze i lieve moeder en oma Geertje Helena Geuze-Quist Rinus en Ria Matthijs en Hellen Mathilde en Willem Maurits en Mariëtte Wout en Miny Matthijs, Carla en Lianne Kees Maatje en Giel Kees Gré en Albert Marlien ]De verjaardagsviering te Poortvliet is op maandag- 1 avond 10 september in 't Ouwe Raed'uus, waar er) i gelegenheid tot feliciteren is vanaf half acht. Met droefheid maken wij u bekend, dat na een ge duldig en moedig gedragen lijden, van ons is wegge nomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, onze lieve zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom JOHANNES KAASHOEK echtgenoot van Cornelia W. J. Vermeulen op de leeftijd van bijna 46 jaar St. Maartensdijk: C. W. J. Kaashoek-Vermeulen Jolancra Martin St. Annaland: M. Kaashoek J. M. Kaashoek-Geense St. Maartensdijk: D. C. Vermeulen J. J. Vermeulen-Poot 4695 HP Sint Maartensdijk, 30 augustus 1984 Bloemenlaan 149 De begrafenis heeft plaatsgehad op maandag 3 sep tember om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Kastelijnsweg IA te Sint Maartensdijk. Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvan gen, gelieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Bedroefd om het grote verlies maar vervuld van grote dankbaarheid hebben wij na een door hem moedig gestreden strijd afscheid moeten nemen van onze in nig geliefde schoonzoon, zwager en oom JOHANNES KAASHOEK echtgenoot van Cornelia W.J. Vermeulen op de leeftijd van bijna 46 jaar. Sterke de Here zijn vrouw en kinderen in deze moei lijke weg. St. Maartensdijk: D.C.Vermeulen J. J. Vermeulen-Poot St. Maartensdijk: A. Vermeulen H. Vermeulen-Ocké Eljo John St. Maartensdijk: A. G. Lindthout-Vermeulen I. Lindthout Angelina Miranda St. Maartensdijk: C.D.Vermeulen J. Vermeulen-Priem Dick en Corine Lianne Jean Sint Maartensdijk, 30 augustus 1984 Heden behaagde het de Heere, die geen rekenschap geeft van Zijne daden, van ons weg te nemen te Sint Maartensdijk, onze geliefde zoon, broer, zwager, oom en neef JOHANNES KAASHOEK echtgenoot van Cornelia W. J. Vermeulen op de leeftijd van bijna 46 jaar. St. Annaland: M. Kaashoek J. M. Kaashoek-Geense Ingersoll (Canada)J. R. Kaashoek A. Kaashoek-Verkuil Jo-Anne John St. Annaland: N. Kaashoek A. J. Kaashoek-Goedegebuure Sint Annaland, 30 augustus 1984 Hierbij betuigen wij ons oprecht medeleven met het overlijden van onze geliefde buurman HAN KAASHOEK J. Geuze-Priem E. van Dijke Fam. P. van Dalen Fam. H. A. Pleune-Freeke Fam. C. Drent Fam. Reid L. v.a. Slikke Sint Maartensdijk, augustus 1984 Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van onze gewaardeerde collega J. KAASHOEK op de leeftijd van bijna 46 jaar S.H.B.-personeel busje 900: E. J. Joppe A. van Haaften J. P. v.d. Reest D. J. Quaak J. P. Geldhof C. v.d. Spaan H. M. van 't Hof W. Potappel Stavenisse/St. Maartensdijk, 30 augustus 1984 Hiermede vervullen wij de treurige plicht U kennis te geven van het onverwachts overlijden van mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, behuwd- en grootvader JOHANNES DE VOS echtgenoot van Clasina W. Priem op de leeftijd van 74 jaar en 9 maanden. Stavenisse: C. W. de Vos-Priem Stavenisse: H. de Vos Stavenisse: P. de Vos P. L. de Vos-de Witte St. Annaland: W. C. Uyl-de Vos C. P. Uyl Tholen: C. W. de Vos C. de Vos-Uyl Capelle a./d. IJs- sel: C. R. Klomp-de Vos J. P. Klomp en kleinkinderen 4696 BM Stavenisse, 1 september 1984 Molendijk 40 De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 5 september des namiddags om 13.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Stavenisse. Vooraf werd de rouwdienst gehouden in het vereni gingsgebouw der Oud Geref. Gemeente. Zaterdagmiddag 1 september is nog vrij onverwachts in ziekenhuis „Lievensberg" te Bergen op Zoom overleden, onze lieve en zorgzame opa JOHANNES DE VOS op de leeftijd van 74 jaar en 9 maanden. Stavenisse: Hans, José en Jaap de Vos Stavenisse: Johan en Betty de Vos St. Annaland: Hans, Clarine en Jos Üyl Tholen: John en Han de Vos Capelle a/d Ussel: Mario, Joan en Lennard Klomp september 1984 Heden nam de Heere tot onze droefheid onverwacht uit dit leven weg, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader ANDREAS MARINUS KLOET echtgenoot van Sara Johanna v. d. Slikke op de leeftijd van 82 jaar. Tholen: S. J. Kloet-v. d. Slikke St. Maartensdijk: M. W. Kloet P. C. Kloet-Gaakeer André Kees Marga C. M. P. Breure-Kloet A. C. Breure Sarien en Adrie Anne en Jos 4691 HE Tholen, 1 september 1984 Ten Ankerflat 306 De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 5 september om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Scherpenisse, vanuit het verenigingsgebouw „De Hoeksteen", Molenweg 17a te Scherpenisse. Tot onze droefheid is onverwachts overleden onze geliefde broer, zwager en oom ANDREAS MARINUS KLOET echtgenoot van S. J. van der Slikke op de leeftijd van ruim 82 jaar. Bergen op Zoom: W. A. Geuze-Kloet Oud-Vossemeer: M. A. Geuze M. W. Geuze-van de Zande en kinderen Nieuw- en Sint Joosland: L. P. Kloet-Verburg M. W. Kloet G. P. Kloet Tholen, 1 september 1984 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van dhr. A. M. KLOET Dankbaar zullen wij hem in herinnering houden voor al het werk wat hij ruim 55 jaar als voorzitter en ere-voorzitter voor de vereniging heeft gedaan. Moge zijn echtgenote en verdere familie in dit verlies wor den gesterkt. Bestuur en leden Landbouwvereniging "Eendracht Bindt" St. Maartensdijk. 1 september 1984 Voor de vele blijken van hartelijke deelneming on dervonden bij het overlij den van onze geliefde broer, zwager en oom IZAAK MOELIKER betuigen wij u onze oprech te dank Fam. Moeliker Tholen. september 1984 Mede namens mijn ouders hartelijk dank voor de vele kaarten en cadeaus die ik tijdens mijn verblijf in het Sophia kinderziekenhuis te Rotterdam en bij mijn thuiskomst heb ontvangen Jurgen Neele St. Philipsland, september 1984 i Voorstraat 38 Door U, door U alleen, Om hel Eeuwig Welbehagen Psalm 898 Met droefheid geven wij u kennis dat na een liefde volle verzorging en verpleging in Rusthuis „Eben- Haëzer" de HEERE op Zijn tijd tot Zich nam, in de Hope des Eeuwigen Levens, onze geliefde tante en nicht MARINA SCHOT in de ouderdom van 87 jaar. M. de Graaf-Littel en familie Familie Schot Middelburg, 31 augustus 1984 Bejaardentehuis „Eben-Haêzer", Briandlaan 2. Correspondentie-adres: M. de Graaf-Littel, Prins Mauritsstraat 9, 3331 XT Zwijndrecht. De begrafenis heeft plaatsgevonden te Tholen dins dag 4 september namiddags 13.00 uur. Langs deze weg wil ik iedereen ook namens mijn kinderen heel hartelijk be danken en in het bijzonder dokter Janssen, Dr. v.d. Bel en zuster Metze voor hun liefdevolle verpleging tij dens zijn ziekzijn en mee leven na het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader, DINGENUS VAN GORSEL Ook de vele kaarten en brieven die we mochten ontvangen zijn ons tot grote steun geweest. J. v. Gorsel-Kleppe Jan en Heieen Nandy Corné 4695 PA St. Maartensdijk, september 1984 Oudelandseweg 10 Langs deze weg wil ik na mens mijn man en kinde ren, familie, vrienden, en kennissen harte lijk dank zeggen voor de vele attenties, die ik heb mogen ontvangen tijdens beide keren dat ik in het ziekenhuis heb gelegen. Fam. Quist- van Oudenaarde St. Philipsland, september 1984 Wilhelminastraat 12 Ieder, die op enige manier medeleven toonde tijdens mijn verblijf in en bij mijn thuiskomst uit het zieken huis, hartelijk dank, ook namens mijn vrouw en kin deren. M. Quist Oud-Vossemeer, September 1984 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens mijn 102e verjaardag ontvangen zeg ik mede namens mijn kinderen en kleinkinderen hartelijk dank. M. J. Moerland Sint Annaland, september 1984 „De Schutse" k. 224 Hartelijk dank, voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heb ontvangen. A. Stols-Zandee Sint Philipsland, september 1984 Henriëtte-polder IA Hiermede wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele bloemen, kaarten, tele foontjes en fruitmanden tij dens mijn langdurig verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Heel hartelijk dank in het bijzonder mijn ouders en familie die mij zo geholpen hebben in deze voor mij moeilijke tijd. Tonnie Polderman Sint Annaland, september 1984 Hoenderweg 90 Onze hartelijke dank voor de vele kaarten, bloemen, cadeaus enz., die wij moch ten ontvangen op onze trouwdag. Jaap en Willy de Rijke-Smits 4696 PD Stavenisse, september 1984 Keetenweg 4 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling, kaarten, bloemen en cadeau's die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter Bert en Hannie Bos-Lindhout St. Maartensdijk, september 1984 Tulpstraat 2 Voor de zeer vele blijken van belangstelling tijdens mijn verblijf in het zieken huis zeg ik U hartelijk dank. A. J. Verjaal Noordwelle, september 1984 Dorpsring 28 D. V. dinsdag 1 1 september, 19.00 uur, de eerwaarde heer Heikamp, Nieuw Leusden. De burgemeester van Sint Philipsland maakt inge volge het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat het college van gedeputeerde staten van Zeeland bij besluit van 26 juni 1984, nummer 1668/215, 4e afd.#OV, gedeelte lijk heeft goedgekeurd het door de raad dezer ge meente bij zijn besluit van 21 september 1983 vastge stelde bestemmingsplan "Steintjeskreek 1983". Voormeld besluit van gedeputeerde staten en het ge- deelteijk goedgekeurde bestemmingsplan liggen met ingang van 7 september 1984 gedurende één maand voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, Kerkring 1 te Sint Philipsland. Aangezien niemand zich tijdig met bezwaren tot ge deputeerde staten heeft gewend kan gedurende voormelde termijn van ter inzage-ligging bij de Kroon beroep ingesteld worden door de gemeenteraad, de inspecteur van de ruimtelijke ordening en een ieder die bezwaren heeft tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring door Gedeputeerde Staten. Volledigheidshalve deelt hij mee dat de gemeente raad geen zwaarwegende redenen aanwezig acht om tegen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring in beroep te gaan. De beroepsgerechtigden die deze wel aanwezig ach ten dienen hun beroepsschrift te richten aan H.M. de Koningin en in te dienen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Sint Philipsland, 6 september 1984 De burgemeester voornoemd, T.A. Vogel wordt Paasdijkweg lb, Poortvliet, tel. 01662-2618 Zakenadres blijft: D. Mullié b.v. Paasdijkweg la, tel. 01662-2475 Zelfs in "Haestinge" Zaterdag 1 5 september is er in "Haestinge" groot feest. Monseigneur W. Demarteau, missiebisschop van Borneo, komt bij ons de dienst doen. Hij zal voorgaan in de Eucharistieviering, die zoals gewoonlijk 's avonds om 7 uur begint. Bij deze bijzondere gelegenheid zal 't Smalstads Mannenkoor de dienst opluisteren. De plechtigheid vindt plaats in de sportzaal, die natuurlijk feestelijk versierd wordt U bent allemaal van harte welkom! Wij hopen, dat dit 'n gebeurtenis wordt, waar't hele eiland trots op kan zijn. Gemeenschap St. Maartensdijk Bakkerij de Toekomst - Tholen C. Priem, Spar - Stavenisse Nagelkerke S.R.V. - St. Maartensdijk Voordeelmarkt Vosmeer - Oud-Vossemeer van 5.50 voor van 2.50 voor St. Maartensdijk Kon. Fanfare Accelerando Sint Annaland Aan de Sint Annalandse jeugd, die graag muziek maakt. Wij willen jullie allemaal de kans geven een muziekinstrument te gaan bespelen. Dat instrument stellen wij beschikbaar. We zorgen ook in samenwerking met de Zeeuwse Muziekschool voor de opleiding. Heb je belangstelling, kom dan dinsdag 11 september naar ons oefenlokaal. Bierensstraat 2a. om 19.30 uur. Dan geeft de fanfare een openbare repetitie. Voor nadere inlichtingen: seer. Katie van Winkelen. Huygensstraat 111. tel. 2212. Steenhouwerij Hulst Steensedijk 100 Tel. 01140-1 2906 Bergen op Zoom Kamillelaan 4 Tel. 01640-34873 Een modern bedrijf al meer dan 25 jaar Gespecialiseerd in: GRAFMONUMENTEN in vele steensoorten modellen prijzen Kleuren katalogus vrijblijvend op aanvraag via lijk- dienaars en grafmakers. Voor inlichtingen: Postweg 3 - Tel. 01 660-2650 Toonkamer: Postweg 3

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1984 | | pagina 3