grote maten Elegante damesmode in grote maten Donderdag 27 oktober 1983 EENDRACHTBODE 3 Dennis Marieke Sjaak Hoek A nja van den Berge WATERSCHAP THOLEN BEKENDMAKING Het Dagelijks Bestuur van het waterschap Tholen maakt bekend, dat, overeenkom stig het bepaalde in het Algemeen Regle ment voor de waterschappen in Zeeland, - van vrijdag 28 oktober af, gedurende veer tien dagen, ter griffie van het waterschap te Sint-Maartensdijk, Onder de Linden 7, ter inzage van de ingelanden worden ne- dergelegd en in afschrift of druk tegen be taling der kosten verkrijgbaar worden ge steld: a, de begroting met memorie van toelich ting voor het dienstjaar 1984; b. de le wijziging van de begroting met memorie van toelichting voor het dienstjaar 1983. Bezwaren tegen bovenbedoelde ontwer pen kunnen binnen acht dagen na afloop van vorengenoemde termijn schriftelijk door de ingelanden worden ingediend bij de Algemene vergadering van het water schap Tholen, Onder de Linden 7 te Sint- Maartensdijk. Sint-Maartensdijk, 25 oktober 1983 DE GRIFFIER, DE DIJKGRAAF J.D. de Korte, I.C. Hage. WATERSCHAP THOLEN BEKENDMAKING De Voorzitter van het Hoofdstembureau voor de verkiezing van hoofdingelanden in de distrikten II en IV van het water schap Tholen maakt bekend, dat bij de op 19 oktober 1983 gehouden verkiezing tot hoofdingeland vertegenwoordigende de waterkwaliteit (huishoudelijk) in distrikt IV is gekozen: MEVROUW M. DIJKSLAG-JANSEN TE THOLEN Het betreffende proces-verbaal ligt ter griffie van het waterschap voor een ieder ter inzage. Sint-Maartensdijk, 21 oktober 1983 De voorzitter van het Hoofdstembureau voornoemd, I.C. Hage (46-60) Klassiekmaar ook jonge mode. Onze herfst/ wintercollectie maakt ook u modieus en elegant. (Ook rolstoelpaskamer aanwezig) Komt u vrijblijvend een kijkje nemen. (oude) Markt 46-48 - Roosendaal - tel. 01650 - 58668 I Wij zijn erg blij met de geboorte van onze zoon en broertje Dingenus Wij noemen hem Wim, Betty en Sjaak van Vossen 20 oktober 1983 Burg. Smithstraat 27 4697 HD St. Annaland Tot nader bericht Kapsalon gesloten. Ps. 139, vs. 14-16 Dankbaar en blij be richten wij u dat wij uit Gods hand een doch tertje en zusje hebben ontvangen Maria Adriana i Wij noemen haar Leen en Nel Priem-Schakel Niels 16 oktober 1983 Boswei 28 4696 AX Stavenisse Jan van Tiggele en Ciska de Jonge Geven elkaar hun ja-woord op 4 november a.s. in het stadhuis te Tholen om 15.00 uur. Receptie van 19.30 tot 21.00 uur in "De Wellevae- te", Hoenderweg 133, Sint-Annaland. Poortvliet, Julianastraat 2 Stoofstraat 23 Toekomstig adres: Deestraat 32, 4693 CH Poortvliet. en hebben het genoegen u te kunnen mededelen, dat zij elkaar hun Ja-woord zullen geven op vrijdag 4 november a.s. om 14.00 uur, in het stadhuis te Tholen. De kerkelijke bevestiging van ons huwelijk zal plaatsvinden om 14.30 uur in de Chr. Ger. Kerk te Tholen, door Ds. L.W. van der Mey U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 tot 21.30 uur in "Meulvliet", Zoekweg 8 te Tholen Oktober 1983 Toekomstig adres: Hoogaarsstraat 18,4691 KC Tholen Op 29 oktober a.s. hopen onze ouders Maarten Jacob den Braber en Adriana Cornelia Nieuwelink hun 35-jarig huwelijk te vieren. Wij wensen hen nog vele gelukkige en gezonde ja ren toe Kinderen en Kleinkinderen St. Philipsland, oktober 1983 Op vrijdag 28 oktober zijn onze ouders P. Bout en J. J. Bout-Hartog 40 jaar getrouwd. Wij hopen dit met hen te vieren op vrijdag 28 okto ber in café Smerdiek Piet Flip en Ineke Gelegenheid tot feliciteren van 20.00 - 21.30 uur in Café Smerdiek, Markt 46. Sint Maartensdijk, oktober 1983 Alb. Schweitzerstraat 25 1903 -1983 Op 1 november a.s. hoopt onze lieve moeder en oma C. Prince-Jansen haar 80ste verjaardag te vieren Dat ze nog lang in ons midden mag zijn, is de wens van haar kinderen en kleinkinderen Nel en Rienus Corrie en Peter Sjaak en Sonja Diana Yerseke, oktober 1983 Op 1 november a.s. hoopt onze lieve moeder en oma C. Prince-J ansen haar tachtigste verjaardag te vieren Haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinde ren feliciteren haar hartelijk Tholen, oktober 1983 Burg. van Vrijberghestraat 2 Alle kiezers die op zo'n duidelijke'wijze medegewerkt? hebben aan mijn herverkiezing tot hoofdingeland van het waterschap Tholen worden hiervoor hartelijk be dankt. Mevr. M. Dijkslag-Jansen Heden is uit ons midden weggenomen, geheel onver wacht, onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante, ANTHONIA JACOMINA VAN VOSSEN op de leeftijd van 54 jaar en 2 maanden J. J. van Vossen J. M. van Vossen-Mosselman J. A. Rijnberg-van Vossen A. Rijnberg J. J. van Vossen L. van Vossen-den Braber Leo C. K. van Vossen 4697 CJ Sint Annaland, 23 oktober 1983 Schoolstraat 59 De teraardebestelling heeft plaatsgevonden op woensdag 26 oktober om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint Annaland vanuit dé aula. Haar stoel is leeg, haar stem is stil Wij zwijgen Heer, het was Uw wil Heden behaagde het de Heere, nog vrij onverwachts, van onze zijde weg te nemen in het ziekenhuis „Lie- vensberg" te Bergen op Zoom mijn innig geliefde vrouw en onze geliefde schoonzuster en tante. MARIA JOZINA OVERBEEKE echtgenote van Jan van Dijk op de leeftijd van ruim 71 jaar. J. van Dijk 4697 GS Sint Annaland, 23 oktober 1983 Tienhoven 78 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op heden don derdag 27 oktober om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Sint Annaland, vanuit de aula aan de F. M. Boogaardweg 17. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis Geen bloemen Heden nam de Heere van onze zijde weg onze geliefde schoonzuster en tante, MARIA JOZINA OVERBEEKE echtgenote van Jan van Dijk op de leeftijd van 71 jaar. Werkendam: M. G. van Dijk E. van Dijk-Gunst R. J. van Dijk Nieuwendijk: C. van Dijk A. van Dijke-Hage Marco en Antoinette Werkendam: Mevr. S. van Vuuren-de Jongh Sint Annaland, 23 oktober 1983 Na een geduldig gedragen lijden heeft de Heere, tot onze diepe droefheid, na een liefdevolle verpleging in het A.B.G. van ons weggenomen, mijn lieve man en onze zorgzame vader en grootvader, NEHEMIA POTAPPEL echtgenoot van Helena van Haaften op de leeftijd van 71 jaar en 9 maanden Stavenisse: H. Potappel-van Haaften St. Philipsland: J. Potappel J. Potappel-Geuze Stavenisse: P. Potappel N. Potappel-v.d. Graaf St. Maartensdijk: D. Potappel L. J. Potappel-op den Brouw en kleinkinderen 4696 BD Stavenisse, 20 oktober 1983 Bos 43 De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 25 oktober j.l. op de algemene begraafplaats te Stave nisse. Op 20 oktober werd van ons weggenomen onze lieve opa. NEHEMIA POTAPPEL Wij zullen opa missen Henri Mario Elna en Pim Leo Henri Anki Nemi Hennie Stavenisse, oktober 1983 Heden nam de Heere, plotseling van onze zijde weg mijn innig geliefde en zorgzame man, broer, zwager en oom, HENDRIK GOEDEGEBUURE echtgenoot van Jannetje Potappel op de leeftijd van 74 jaar en 7 maanden J. Goedegebuure-Potappel 4696 CN Stavenisse, 24 oktober 1983 Dr. Bernhardistraat 25 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 28 oktober a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Stavenisse. Vooraf wordt de rouwdienst gehouden in de Ned. Herv. kerk, aanvang 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Geen bloemen. Heden overleed plotseling onze geliefde zwager en oom, de heer H. GOEDEGEBUURE echtgenoot van J. Goedegebuure-Potappel St. Annaland: W. Leinse-Potappel Leerdam: J. Dorst M. Dorst-Potappel Stavenisse: M. Potappel L. A. Potappel-van Beveren Differdangen: G. Wijgsma W. Wijgsma-Potappel Stavenisse: A. Smits M. Smits-Potappel neven en nichten Stavenisse, 24 oktober 1983 'Heden behaagde het de Heère tot onze diepe droef heid zeer plotseling uit dit leven weg te nemen onze geliefde broer, zwager en oom, HENDRIK GOEDEGEBUURE echtgenoot van Jannetje Potappel op de leeftijd van 74 jaar Stavenisse: C. H. Smits-Goedegebuure - Stavenisse: K. J. Goedegebuure-Dorst Sliedrecht: M. de Bruin Neven en nichten Stavenisse, 24 oktober 1983 Heden overleed tet onze diepe droefheid, na een kortstondige ziekte, onze innig geliefde moeder en oma, NEELTJE MOL weduwe van Arent Vaders in de ouderdom van 74 jaar en 9 maanden St. Philipsland: J.H. Vaders J. L. Vaders-van der Reest A. Vaders M. P. Vermeij-Vaders D. I. Vermeij P. M. ten Hove-Vaders M. L. ten Hove Krabbendijke: J. A. Nelisse-Vaders J. Nelisse Bruinisse: C. N. van den Berge-Vaders C.van den Berge St. Philipsland: A. J. van der Rees'-Vaders P. J. van der Reest en kleinkinderen 4675 CG St. Philipsland, 25 oktober 1983 Stationsstraat 37 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 19.30 tot 21.00 uur aan het sterfhuis. De begrafenis zal plaats hebben D.V. zaterdag 29 oktober a.s. op de algemene begraafplaats te St. Phi lipsland om 13.30 uur, voorafgegaan door een rouw dienst in het verenigingsgebouw van de Oud Ger. Gem., Voorstraat 36, om 12.45 uur Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze vriend en trouw club genoot THEO SLAGER Ontspanning gehandicapten Philadelphia - Scherpenisse, oktober 1983 Heden overleed na een kortstondige ziekte, voor ons nog onverwacht, mijn lieve man, onze zorgzame vader. Daddy en opa, GERARDUS WOUTERUS VAN GOOR echtgenoot van Anna Margaretha Martina van Breemen op de leeftijd van 83 jaar Oud-Vossemeer: A. M. M. van Goor-van Breemen E. M. Peters-Hubbelmeijer J. C. Peters Bergum: A. M. M. Dalman-Hubbelmeijer C. T. Dalman Rob Els 4698 CM Oud-Vossemeer, 23 oktober 1983 Coentjesweg 48 De crematie heeft, naar de wens van de overledene, in alle stilte plaats gevonden op woensdag 26 oktober te Rotterdam. Haar stoel is leeg, haar stem is stil Wij zwijgen Heer, het was Uw wil Heden behaagde het de Heere, na een geduldig ge dragen lijden van onze zijde weg te nemen, onze innig geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoe der, MARIA VAN VOSSEN weduwe van Sander Westdorp op de leeftijd van 84 jaar. California: M. Baarda-Westdorp G. Baarda Monster: J. Hoogslag-Westdorp J. Hoogslag Rotterdam: M. v. Rossum-Westdorp H. v. Rossum Honselersdijk: J. Westdorp S. Westdorp-Leeflang St. Annaland: M. Polderman-Westdorp J. Polderman Kattendijke: A. Westdorp J. Westdorp-Rijnberg St. Annaland: H. Westdorp N. Westdorp-van Vliet Kapelle: C. Wisse-Westdorp M. Wisse St. Annaland: A. Ligtendag-Westdorp W. Ligtendag J. Westdorp E. Westdorp-van den Houten M. Goedegebuure-Westdorp G. Goedegebuure Zwitserland: T. Schilling-Westdorp E. Schilling Klein- en achterkleinkinderen 4697 BL Sint Annaland. 22 oktober 1983 Hoenderweg 60 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 26 ok tober om 14.00 uur op de oude algemene begraaf plaats te Sint Annaland, vanuit de aula aan de F. M. Boogaardweg 17A Heden behaagde het de Heere na een geduldig ge dragen lijden van ons weg te nemen onze innig ge liefde grootmoeder en overgrootmoeder, MARIA VAN VOSSEN weduwe van Sander Westdorp op de leeftijd van 84 jaar. Klein- en achterkleinkinderen Sint Annaland. 22 oktober 1983 Heden nam de Heere van onze zijde weg, na een geduldig gedragen lijden, onze zuster en schoonzus ter, MARIA VAN VOSSEN weduwe van Sander Westdorp op de leeftijd van 84 jaar. J. A. Quaak-van Vossen W. C. Quaak Stavenisse, oktober 1983 Van der Lek de Clercqplein 3 Heden overleed tot mijn grote droefheid mijn beste vriendin M. WESTDORP-VAN VOSSEN op de leeftijd van 84 jaar. Mevr. A. Janse-v.d. Welle Sint Annaland, 22.oktober 1983 Hoenderweg 125 Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor haar liefde en vriendschap, hebben wij afscheid moe ten nemen van onze lieve buurvrouw, MARIA VAN VOSSEN weduwe van Sander Westdorp Kees, Hanna en de jongens. Sint Annaland, oktober 1983 Hoenderweg 79 't Hijgend hert, der jacht ontkomen; Schreeuwt niet sterker naar 't genot Van de frisse waterstromen. Dan mijn ziel verlangt naar God. Ja, mijn ziel dorst naar den Heer; God des levens, ach, wanneer Zal ik naad'ren voor Uw ogen; In Uw huis Uw naam verhogen? Heden heeft de Heere tot Zich genomen, in de volle zekerheid des geloofs, mijn geliefde man, onze on vergetelijke vader, groot- en overgrootvader, AREND KOT echtgenoot van Cornelia Jacoba Baay in de gezegende ouderdom van ruim 90 jaar. Werkendam: C. J. Kot-Baay Rijssen: A. Kot H. W. Kot-de Jonge Gameren: P. K. Kót L. Kot-de Jonge Werkendam: C. C. Visser-Kot G. Visser Middelharnis: W. Kot W. Kot-Janson Hardegarijp: J. Kot M. Kot-van Dijke Tholen: C. J. Kot P. Kot-de Hond Hilversum: J. M. Bevelander-Kot J. N. Bevelander Werkendam: A. C. J. Biesheuvel-Kot J. Biesheuvel Geldermalsen: M. J. Visser-Kot G. Visser Werkendam: J. W. Biesheuvel-Kot O. M. Biesheuvel Klein- en achterkleinkinderen 20 oktober 1983 Huttenwal30, 7462 AC Rijssen De begrafenis heeft plaatsgevonden dinsdag 25 okto ber om 12.30 uur op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats, Borcharenweg te Werkendam. Correspondentie: Kon. Julianastraat 8. 4691 GR Tholen Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, plotseling vari onze zijde weg te nemen, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader, PIETER VAN 'T HOF echtgenoot van Jacoba van Burgh in de ouderdom van 80 jaar J. van 't Hof-van Burgh Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4695 GT Sint-Maartensdijk, 21 oktober 1983 Pr. Kennedystraat 27 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 26 ok tober j.l. om 14.00 uur op de algemene bëgraafplaats. Kastelijnsweg la te Sint-Maartensdijk Met droefheid maken wij u bekend, dat de Heere na een smartelijk, doch zeer moedig gedragen lijden, van ons heeft weggenomen, onze zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder en bet-overgrootmoeder, JANNA ANTHONISSE weduwe van D. Geuze in de gezegende ouderdom van bijna 97 jaar St. Philipsland: C. Jeroense-Geuze A. C. Jeroense Nieuwdorp: J. Rijnberg-Geuze A. Rijnberg Poortvliet: J. C. Geuze W. C. Geuze-Hage Poortvliet: C. Geuze P. Geuze-den Engelsman Poortvliet: A. Oosdijk-Geuze W. Oosdijk Bergen op Zoom: G. Geuze St. Maartensdijk: P. Priem-Geuze J. Priem St. Maartensdijk: J. D. Bentschap Knook-Geuze D. J. Bentschap Knook klein- en achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen St. Maartensdijk, 24 oktober 1983 Bejaardentehuis „St. Maartenshof', Bloemenlaan 2 Correspondentie-adres: J. Priem, Eerste Dijk 9, 4695 ZG St. Maartensdijk Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden heden donder dag 27 oktober om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Poortvliet, vooraf wordt de rouwdienst gehouden in ,,'t Ouwe Raed'uus", Langestraat te Poortvliet, aanvang 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in ,,'t Ouwe Raed'uus". (In plaats van kaarten) Langs deze weg willen wij bij het overlijden van onze geliefde man, vader, grootvader en overgrootvader, PIETER SCHERPENISSE familie, vrienden, bestuur, personeel, collega's van de veiling, dhr. Verwey, ds Geuze en verder allen die hun medeleven hebben getoond hartelijk bedanken. W. F. Scherpenisse-v.d. Boogaard, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sint Annaland, oktober 1983 Julianastraat 7 Voor de vele blijken van medeleven betoond bij het overlijden van onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, Willemina Isabella Franke weduwe van Abraham van Oost betuigen wij onze oprechte dank. Inzonderheid zuster Van Damme en dokter Note- boom. A. H. van Oost G. van Oost-v,d. Jagt klein- en acheterkleinkin- deren Sint Annaland, oktober 1983 Langs deze weg wil ik allen hartelijk bedanken voor het bezoek, de bloemen, fruit en kaarten tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis. Ook zij die hun auto beschikbaar stelden zeg ik mede namens mijn man hartelijk dank. Fam. Groenendijk-v.d. Weele Sint Annaland, oktober 1983 Schoolstraat 31a Voor het vele medeleven, kaarten, bloemen en fruit tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis in Roosendaal en bij mijn thuiskomst, zeg ik namens mijn man en kinderen, U allen HARTE LIJK DANK; T. Nortier-van Nieuwen- huijzen Poortvliet, oktober 1983 Noordstraat 12 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, vader en opa, Gabriël Johannes Hoek zeggen wij langs deze weg hartelijk dank. A. C. Hoek-Theunisse kinderen en kleinkinderen Poortvliet, oktober 1983 Paasdijkweg 1 Hiermede betuig ik mede namens mijn man mijn hartelijke dank voor alle kaarten, bloemen, fruit e.d. tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Mevr. M. Bijl-Deurloo Tholen, oktober 1983 Pr. Irenestraat 3 Voor de vele bewijzen van medeleven en vriendschap die ik heb ontvangen tijdens mijn verblijf in Lievensberg en bij mijn thuiskomst zeg ik U allen mede namens mijn man en kinderen zeer hartelijk dank M. Wessels-Quist Sint Annaland, oktober 1983 Hoenderweg 77 Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedan ken, voor het bezoek, bloe men, kaarten en fruit tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis „Lievensberg". K. Giljam Tholen, oktober 1983 Postweg 6 „Deehoeve" HET DAGELIJKS BESTUUR VOORNOEMD Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de fa milie De Rijke en familie Moerland voor de zeer goe de hulp bij het ongeval mij overkomen. Een hartelijke dank voor de mooie bloe men zeg ik familie en vrienden en ook hartelijk dank voor het bezoek. Mevr. J. Bolier-Moerland Stavenisse, oktober 1983 Molendijk 48 Wij bedanken iedereen hartelijk voor de vele felici taties, bloemen en cadeaus die wij bij de geboorte van onze dochter Amanda mochten ontvangen. Gillis en Nelly Dijke Mariska en Renate Scherpenisse, oktober 1983 Kerkstraat 26 Hartelijk dank voor de feli citaties, bloemen en ca deaus die we bij de geboorte Vdn Nicolien hebben ontvangen. Kees en Ria de Vos-de Rijke Stavenisse, oktober 1983 Pr. Beatrixstraat 3 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, ca deaus en bloemstukken die wij bij ons huwelijk moch ten ontvangen. Adri en Suzan Rijnberg Sint Annaland, oktober 1983 Huygensstraat 117 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de vele felicitaties en cadeaus die wij bij de geboorte van onze Mark mochten ontvangen. Rien en Marian Moerland Stavenisse, oktober 1983 Bos 4 Wij willen iedereen die 4 oktober op onze receptie aanwezig was hartelijk danken. Zoveel mensen te zien was fijn. Verder willen wij iedereen bedanken voor de vele bloemen, cadeaus, geld, kaarten en attenties die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. Mede dank zij u werd 4 ok tober voor ons onvergete lijk. Wim en Sarina Slager Sint Annaland, oktober 1983 IMIEUW IN ROOSENDAAL Speciaalzaak in Ipdy Special t

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1983 | | pagina 3