Jeugd en muziek Bevliegingen Annie Heijboer vastgelegd in Meekrabbels WAAROM I DEB TEN CATE SURFPLANK BU K ZO GOEDKOOP? Epilepsie Marokkaanse vereniging IN BHHOHl' Cursussen Uit op Tholen Brillenservice Donderdag 19 mei 1983 Tijdelijke maatregelen (OM M ISSI IfiS Vrijdag 27 mei, 10.00 uur, is er eeri vergadering van pro vinciale staten. Gezien de omvang van de agenda wordt het niet uitgesloten, dat ook zaterdags vergaderd moet worden. Jaarverslagen WMZen PZEM Democratisering waterschappen Wegen en fietspaden Begrotingen muziek- en technische bibliotheek Muziek en primair onderwijs Jeugd en Muziek Subsidie aankoop natuurgebied Rijksgeld voor uitvoering gezond heidswetten Streekplanwerk Subsidie provinciale VVV Steun aan de Schelde "Wat ik in m'n hoofd heb, komt eruit", zegt Annie Heijboer-van Dalen uit St.Maartensdijk en zo verscheen Meekrabbels, een bundeling van 33 verhaaltjes over 'zo maar alledaagse en allejaarse dingen', die van december 1977 tot februari 1979 in de Eendrachtbode verschenen. Gezongen PER MAAND BONDSSPAARBANK 5 SINT- PHILIPSLAND PAK EVEN UW ZAKBOEKJE ABDIJ IEUWS Gedeputeerde staten stellen provinciale staten voor de Ver eniging Jeugd en Muziek Zee land met ingang van 27 mei (datum statenvergadering) geen subsidie te geven. Zij baseren hun voorstel op een accountantsonderzoek, waarbij is gebleken, dat Jeugd en Muziek in de loop van de jaren een tekort heeft van ruim 250.000,—. Het tekort is uit drie onderdelen op gebouwd: ƒ129.000,— van jaarlijkse evenementen, waaron der het festival Nieuwe Muziek; bijna 40.000,— op gemeente lijke evenementen en ruim 84.000,— moet worden aan gemerkt als een vermogenstekort. Uit het accountantsrapport komt naar voren dat het bestuur van Jeugd en muziek de financiën ernstig heeft verwaarloosd en dat de organisatie eigenlijk niet goed functioneerde. Gs betreuren het, dat zij tot zo'n negatief advies aan de staten moeten komen. Zij zijn zich er van bewust dat het festival Nieuwe Muziek en andere ver nieuwende activiteiten die de manager van Jeugd en muziek Zeeland steeds voor de provin cie heeft georganiseerd in het gedrang komen. Gezien de er varingen die met het festival in de loop der jaren zijn opgedaan en de bekendheid die het festi val in den lande en zelfs inter nationaal geniet, vinden gs dat geprobeerd moet worden dit culturele evenement voor Zee land te behouden. De staten worden er op gewezen, dat het om een ingewikkelde zaak gaat en dat daarom in eerste in stantie wordt volstaan met tijde lijke maatregelen, waaronder de sanering van de schulden. Op die manier kan ook het festival in 1983 "worden georganiseerd, zij het op beperkter schaal dan in voorgaande jaren. De organisatie komt in handen van de Zeeuwse culturele raad; de manager wordt bij de raad ondergebracht; hij blijft echter tot eind dit jaar in dienst van het intergemeentelijk theaterbu reau Uit in Zeeland. Zijn kosten komen voor rekening van de provincie. De financiële admi nistratie en het aangaan van verplichtingen berust bij de Stichting Zeeland. De subsidie voor het festival mag niet boven een ton uitkomen, aldus gs in hun voorstel. De sanering van de schulden komt voor rekening van de pro vincie, het rijk en de gemeente Middelburg. Provinciale staten behandelen de zaak in hun verga dering van vrijdag 27 mei. Gedeputeerde staten hebben in hun voorstel geschreven met een nadere, definitieve oplossing te komen in het najaar. Dinsdag 24 mei, 10.00 uur be handelt de tweede kamer uit ge deputeerde staten het beroep van de heer J.F. Verbiest uit Terneu- zen. De heer Verbiest had bij bur gemeester en wethouders van Terneuzen een vergunning aan gevraagd op grond van de Drank en Horecawet. Deze is geweigerd en daarmee is hij het niet eens. De tweede kamer uit gedeputeer de staten behandelt ook op 24 mei, maar om 11.00 uur een bij standskwestie. Het gaat om een uitspraak van de gemeente Goes. Om 11.30 uur die dag houdt de commissaris van de koningin (in zijn functie van voorzitter van ge deputeerde staten) een AROB-zit- ting. Behandeld wordt het be roepschrift van een inwoonster van Middelburg tegen de be schikking van de commissaris der koningin over algemene bijstand. Alle zittingen zijn openbaar en worden gehouden in het provin ciehuis, Sint Pieterstraat 42 in Middelburg. Staten vergadering De statencommissie voor milieu hygiëne vergadert vrijdag 20 mei, 10.00 uur. Op de agenda staat o.a. een verzoek om garan tie-subsidie van de werkgroep na tuur- en milieueducatie Walche ren voor het houden van een kringloopmarkt. De werkgroep wil de bewustwording van het publiek over beperking en herge bruik van huishoudelijk afval be vorderen. De activiteiten op de kringloopmarkt bestaan o.a. over het geven van informatie over compostering, hergebruik van glas en gescheiden inzameling van huishoudelijk afval. Het sub sidieverzoek is ook gericht aan de gemeenten op Walcheren. Ge vraagd is om een garantie-subsi die van 1.200,— omdat de er varing leert dat niet alle gemeen ten bereid zijn het gevraagde be drag ter beschikking te stellen. Een ander punt op de agenda is een beroepschrift van burge meester en wethouders van de gemeente Westerschouwen. De gemeente is het niet eens met de minister van volkshuisvesting ruimtelijke ordening en milieuhy giëne in het stiltegebied bepaalde delen uit te sluiten. De vergadering is openbaar en heeft spreekrecht voor het pu bliek. Plaats van samenkomst: provinciehuis. Sint Pieterstraat 42 in Middelburg. Gedeputeerde staten stellen de vergadering voor het jaarverslag 1982 van de nv Watermaat schappij Zuidwest Nederland voor kennisgeving aan te nemen. De maatschappij boekte een positief resultaat van ƒ419.000,— (in 1981 ƒ248.000,-). Bij het PZEM-jaarverslag wordt de staten geadviseerd de provinciale verte genwoordigers in de raad van aandeelhouders bindend man daat te verstrekken om de jaar stukken over 1 982 vast te stellen. Tegelijkertijd moet dan worden ingestemd met een dividenduit kering van 12 procent 353.000,—) en ruim ƒ14 mil joen toe te voegen aan de alge mene reserve van het energiebe drijf. De staten wordt gevraagd in te stemmen met een bredere opzet in de bestuurssamenstelling van de waterschappen. Een werkgroep, bestaande uit ver tegenwoordigers van de water schappen en de provincie, heeft een aantal aanbevelingen ge daan, waaronder vereenvoudi ging van de verkiezing van wa terschapsbestuurders en uit breiding van het bestuur met een categorie "gemeenschaps belangen"; nu bestaan de wa terschapsbesturen uit de cate gorieën gebouwde en onge bouwde eigendommen en huis houdelijke en industriële ver vuilers. Als de staten met de al gemene uitgangspunten in- stemmen, gaat de werkgroep Staten behandelen 27 mei aantal wegenvoorstellen. onderzoeken hoe de verande ringen het best in de reglemen ten kunnen worden verwerkt. Gs vragen de staten een krediet van ƒ180.000,voor de aan koop van grond die nodig is voor een fietspad tussen Kapelle en Goes. Eind vorig jaar stelden de staten al een krediet van bijna 500.000,beschikbaar voor voorbereiding van de plannen. Voor verbetering van de weg ,Goes-'s-Heer Arendskerke wordt in totaal een bedrag van ruim ƒ1,5 miljoen gevraagd. Het plan, dat in twee fasen wordt uitge voerd, behelst o.a. het haakser maken van de aansluiting naar het dorp 's-Heer Arendskerke en het maken van een fietstunnel. Reconstructie van een deel van de doorgaande weg op Sint-Philips- land van Zijpe naar Noord-Bra bant vergt een krediet van bijna 2 miljoen. Zowel het auto- als het fietsverkeer zal baat hebben bij de verbetering. Gs adviseren provinciale staten akkoord te gaan met verhoging,, van de bijdrage van de provincie over 1982 voor de stichting Zeeuwse centrale muziekbiblio theek en voor de technische bi bliotheek Zeeland. De technische bibliotheek wordt gevraagd zich te beraden op de situatie die ont staat als andere subsidiegevers zich terugtrekken. Bekend is dat de gemeente Vlissingen haar subsidie met ingang van 1 984 wil stop zetten. Zeeland kan meedoen in het ex periment "Muziek en- primair on derwijs" van het ministerie van welzijn, volksgezondheid en cul tuur. Het rijk stelt hiervoor ar beidskrachten beschikbaar. Zij moeten het onderwijzend perso neel in het kleuter-, lager- en bui tengewoon onderwijs deskundi ger maken bij de muzikale vor ming. Zeeland zou een of twee consulenten muzikale vorming kunnen krijgen, onder te brengen bij het steunpunt kunstzinnige vorming. Per arbeidsplaats krijgt Zeeland 70.000,-. Aan de problemen bij de Vereni ging Jeugd en muziek Zeeland en de subsidiëring van het festival nieuwe muziek is een apart artikel in deze rubriek gewijd. De stichting Het Zeeuwse Land schap vraagt subsidie in de aan koop van ruim 3 ha weiland in de buurt van natuurreservaat Het Zwin. Het gaat om 50 procent van de aankoopkosten. De provincie krijgt van het rijk een bijdrage van ƒ420.000, om mensen aan te trekken die worden belast met uitvoering van de wet ziekenhuisvoorzie ningen en de wet voorzieningen gezondheidszorg. Gs hebben berekend dat zij voor dit bedrag zes mensen kunnen aannemen, te verdelen over de provinciale griffie en de provinciale raad voor de volksgezondheid. Zij vragen de staten machtiging om deze zaak verder uit te werken. De ervaringen die zijn opgedaan bij de herziening van het streek plan Midden-Zeeland brengen gs tot het advies voor de hele pro vincie één streekplan op te stellen en niet meer plannen per regio te maken. Gs stellen de staten voor geld be schikbaar te stellen, opdat de provinciale VVV een functionaris kan aantrekken die zich gaat toe leggen op.de promotie van Zee land. Achterliggend doel is be houd en versteviging van werk gelegenheid in de recreatieve sector. Tegelijkertijd kan een se- cretaresse worden benoemd. Al in eerder stadium hebben provinciale staten besloten 50 miljoen steun te geven voor het behoud van de Koninklijke maatschappij De Schelde en haar "dochters". Het geld wordt geput uit de algemene reserves van de nv PZEM, waarin de provincie de grootste aandeelhouder is. Om de zaak juridisch verantwoord te laten zijn, moeten de statuten van de PZEM worden veranderd. Gs stellen de staten voor de pro vinciale vertegenwoordigers in de vergadering van aandeel houders te machtigen tot die statutenwijziging en vervolgens tot het doen van een uitkering van 50 miljoen uit de PZEM- reserves aan de aandeelhou ders: de provincie en de Zeeuw se gemeenten. Om nu het uitgekeerde geld van de aandeelhouders naar De Schelde over te hevelen wordt de Stichting voor economische ontwikkeling Zeeland opge richt. De stichting wordt ge vormd door de gemeenten en de provincie, die hun PZEM-uitke- ring lenen aan de stichting. Het gaat om een renteloze lening. Gs vragen de staten machtiging tot het aangaan van die lening. De statenvergadering wordt in openbaarheid gehouden in de statenzaal, Abdij 11, Middel burg. Abdijnieuws is de informatierubriek van de provincie Zeeland. Redactie: bureau voorlichting, Sint Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg, telefoon 01180 31391 of 31392 "Iedereen zegt wel eens: ik ga een boek schrijven. Als ik zo'n bevlie ging heb - en ik zit er vol mee - gebeurt het ook. Ik moet altijd iets doen. De uitgave van dit boekje is geen wensdroom die in vervulling is gegaan, want ik heb eigenlijk geen wensen. Ik heb alles al." Mevr.Heijboer zit vol levens vreugde en neemt geen blad voor haar mond. Toch heeft ze met een mislukt eerste huwelijk wel het een en ander meegemaakt. "Toch zit ik zelden in de put, want dat is slecht voor je gezondheid en voor je huisgenoten, 't Komt altijd terecht, dus moetje uit de put ko men. Het helpt ook niets wanneer je nu bijvoorbeeld met de lang durige regenval in de put zit om dat je niet kan zaaien en poten. Daarmee help je de aardappelen niet de grond in. Het komt best terecht. Ik hoop maar op een goed najaar." De optimistische levensvisie houdt mevr.Heijboer al 46 jaar op de been. Als tuindersdochter in Bolnes op het Rotterdamse plat teland, moest ze flink aanpakken, ook 's zaterdags. Vervolgens werkte ze in het horecabedrijf, o.a. in cafetaria Smalstad in St.Maar tensdijk, waar ze in 1972 haar tweede man leerde kennen: land bouwer J.P.Heijboer. Aan de Veerdijkseweg werd een fraai huis gebouwd, van waaruit de varkéns en meststieren verzorgd worden en ook het akkerbouwland wordt bewerkt. "Ik wilde graag in de polder wonen. Dat was het liefste wat ik deed. Ook het landwerk was me als echte tuindersdochter niet vreemd. Toch vond men 't best gek, dat een stadsmens met gelakte nagels in 't land werkte, zoals men dat toen vertelde." In St.Maartensdijk begon me vr.Heijboer aan een nieuw leven en dat was een goede aanleiding om alle lief en leed in een dagboek te schrijven. "De trouwdag van m'n dochter, het vinden van een dode kat, alles kwam met illustra ties in zeven dagboeken terecht. Je onthoudt namelijk nooit alle leu ke dihgen. Als ik oud beh, wil ik dat allemaal nog eens teruglezen. Ik wóu dat m'n opoe zo geweest was, dan had ik nu genoten val al die verhalen over vroeger. Mevr.Heijboer schreef meer dan alleen dagboeken, want naar aan leiding van een raadsvergadering waagde ze zich in het openbaar met een bijdrage voor 'stemmen van lezers' in de E.B. over meubi lair voor de gemeenteraad. "Het was een directe reactie op dat raadsverslag en toen dat geplaatst werd, dacht ik: nou heb ik 't voor mekaar. Ik durfde toen meer, al ben ik altijd al een doordouwer. Een 'stemmen van lezers' over Sinterklaascadeaus was mijn tweede bijdrage. Daarna maakte ik vier verhaaltjes en toen de E.B. die accepteerde, heb ik op de te rugweg naar huis keihard gezon gen. Op 15 december 1977 ver scheen de eerste Meekrabbel - die naam was van de E.B. over een kerstrok van geweven ouderwetse opoestof. Ik was er zo groots op! Dat geldt niet alleen voor die stukjes in de krant, maar ook voor het behangen van de kamer of het verven van het kippenhok. De Meekrabbels plakte ikalle maal in en toen ik ze later nog eens las, dacht ik: ik zou er best eens een boekje van kunnen ma ken. Niet om eraan te verdienen, maar gewoon omdat 't leuk is." Op 97 pagina's wordt er over de schoonmaak, kinderleed, kaant jes, toveren, e.d. geschreven. Geen diepzinnige beschouwingen, maar gewone dingen, zoals het ontvan gen van ansichtkaarten. Een aan tal verhaaltjes heeft de schrijfster zelf voorzien van illustraties. "Ik kan geen werk uit handen geven." Meekrabbels, belevenissen van toen en nu, opgetekend door An nie van Dalen, staat er op het ti telblad. "Ik vond het leuk om mijn meisjesnaam te vermelden, want zo heet ik toch? Het is beslist geen uiting van vrouwenemancipatie, want dat vind ik vreselijk. Die dolle mina's overdrijven zo ontie gelijk." Vandaag viert mevr.Heijboer de uitgave van Meekrabbels met een ontvangst aan huis van tien uur 'S morgens tot tien uur ,s avonds, waarvoor tweehonderd mensen uitgenodigd zijn. De leden van de Bond van Plattelandsvrouwen St.Maartensdijk, waarvan ze lid is, familie, de winkeliers waar ze boodschappen doet, enz. Mevr.Heijboer houdt van gezel ligheid, tradities en antiek. "Ik ben niet voor dat moderne gedoe. Niet dat ik tegen veranderingen ben, maar 't zijn allemaal geen verbeteringen." Ze heeft ook al verder gekeken dan Bolnes en St. Maartensdijk, want verschillende keren maakte mevr.Heijboer een reis mee naar Italië, waar haar broer als inter nationaal chauffeur regelmatig komt. Ook die belevenissen zijn met illustraties allemaal vastge legd in plakboeken. In haar oude dag hoopt mevr.Heijboer zo een heleboel leuke herinneringen nog eens opnieuw te kunnen beleven. Speciaalzaak in kousan, sokken, panty's, maillots. Wouwsestraat 15, B.o.Z. Advertentie IM De cursussen van Uit op Tholen blijven onafhankelijk van het West-Brabants Avondcollege functioneren. Dhr.H.Venekamp liet dat weten, naar aanleiding van het verslag van de welzijnsraad, waarin over aansluiting bij het re gionaal educatie centrum(REC) de Bevelanden te Goes was ge sproken. Als dat REC van de grond komt, gaan de cursussen van Uit op Tholen onder de REC-paraplu. Men heeft echter geen enkele connecties met het West-Brabants Avondcollege, die op Tholen o.a. de opstapcursus en een mavo— opleiding geeft. (Zie ook Tholënderwijs). Ten C.ue Spacer. Winkelprijs f 1.895,-. Betaald niet een Persoonlijke Lening. Looptijd 24 mnd. U betaalt bij een lening van 11.800,-: Wie 'n lening bij de Bondsspaarbank afsluit is altijd erg voordelig uit. Ten eerste, omdat wij 'n zeer lage rente berekenen. En ten'tweede, omdat wij bij 'n lening ook wel eens nee verkopen. Niet omdat we u geen surf plank gunnen, maar wel omdat u voor een surfplank niet in de financiële problemen moet komen. Kom 'ns praten. Ook als uw voorkeur niet naar 'n Ten Cate surfplank uitgaat. U zult dan één ding merken: bij ons is 'n lening nog te betalen. Kantoor: Hoogstraat 28, Tholen, tel. (01660) 2338 Advertentie IM Er zijn plannen om op Tholen een Marokkaanse vereniging op te richten. Hiervoor is een comité gevormd, bestaande uit drie Ma rokkaanse mannen uit Tholen - onder wie een zestienjarige jongen van de zogenaamde tweede gene ratie - en een uit St.Maartensdijk. Het ontvangen van Arabarische les staat hoog op hun verlanglijst je. Op zaterdagmorgen gebeurt dat in Meulvliet al door de stich ting voor buitenlandse werkne mers, maar de kinderen hopen dat in september ook op de lagere scholen Ter Tolne en de Rieburch te kunnen ontvangen. Mevr.Sit- trop, medewerkster voor het min derhedenbeleid van de gemeente Tholen, hoopt op 1 lA dag in Tho len en 1 dag in St.Maartensdijk. Ze heeft ook naailes voor buiten-* landse vrouwen op poten gezet, maar het valt niet mee om daar voor gehuwde Marokkaanse vrouwen te krijgen. Eerst waren er twee, maar één viel er al snel af en vervolgens ook de tweede. Eman cipatie van de vrouw is in de Ma rokkaanse cultuur onbekend. Een tiental meisjes gaan wel door met de naailes. Wethouder Versluijs zei in de welzijnsraad, dat het bicultureel onderwijs op Tholen mogelijk ge stalte gaat krijgen door samen met Bergen op Zoom een onderwijzer aan te trekken. Vanavond Rode Kruis Vanavond om half acht heeft de traditionele jaarvergadering van het Rode Kruis in de Wimpel niet alleen een feestelijk karakter we gens de uitreiking van het provin ciaal ereteken. Dokter H.Menger zwaait namelijk af als voorzitter, na vele jaren de steunpilaar van de afdeling te hebben gevormd. Zijn schoonzoon A.van Doesburg, de nieuwe huisarts, wordt als nieuw bestuurslid voorgesteld. Verder is bestuurslid P. Voorwin den herkiesbaar. Bloeddonors krijgen weer erete kens en collectanten een attentie. In de pauze is er een verloting van welfare-artikelen en daarna treedt troubadour Engel Reinhoudt op, zanger van het Zeeuwse lied, in dialect. Gisterenmiddag vertoonde het Rode Kruis in de Wimpel en Ons Dorpshuis al films van Stan Lau rel en Oliver Hardy(de Dikke en de Dunne) en van Walt Disney. Fliplands Mannenkoor 10-jarig jubileum Het Fliplands Mannenkoor viert vrijdag 20 mei om 19.30 uur in de Wimpel het 10-jarig jubileum. Naast 'de jarige' onder leiding van dhr.C. den Braber werken ook het jeugdkoor 'Van Knop tot Bloem' ónder leiding van dhr.H.Geluk, sbpraan H.Moerland, bas F.Bree- man en ténor C. deri Braber mee. De laatste twee zullen onder meer één drinklied van Mozaft en een duet uit de Parelvissers zingen met pianobegeleiding, van dhr.T. van Gurp' uit Sint Maartensdijk. Voor orgelbegeleiding zorgt dhr.H.Ge luk. De avond zal gesloten worden door burgemeester T.A.Vogel. Ringvinger kwijt Dhr.A.G.V. maakte woensdag 11 mei tijdens het oud papier opha len door leden van muziekvereni ging Concordia een noodlottige sprong van de vrachtwagen. Hij bleef namelijk met zijn ring achter de laadklep hangen en verloor zijn ringvinger. B en W van Tholen hebben Van der Ham Optiek uit Bergen op Zoom toestemming gegeven voor uitbreiding van de 'markt' met een mobiele brillenwinkel en -werkplaats. Het viel niet mee om alles in het schema te laten passen - b en w hielden vast aan de vaste standplaatsdagen per kern van de vis-, kaas- en groenteman - maar toch is dat gelukt. Dhr.v.d.Ham spreekt van een 'unieke service'. "Het kopen van een bril in de stad is misschien nog wel een uitje, maar als men voor een schroefje of voor een knellende bril veertig kilometer moet rijden, wordt het niet leuk meer. Ook voor kinderen en ouden van dagen zal deze ser vice ideaal blijken te zijn. Dienst verlening hebben wij van thuis meegekregen. Verdienen begint met dienen, zijn wij nog niet ver leerd", aldus dhr.v.d.Ham. Hij komt met zijn brillenwagen op heel Tholen en St.Philipsland, behalve in het stadje Tholen en in St. Annaland omdat daar een op tiek gevestigd is. Vervolg van pag. 1 cherche uit Middelburg om assis tentie gevraagd en dat leidde tot aanhouding van de even buiten Tholen wonende 40-jarige K.M. In het pand werd drie kilo hasj gevonden en nog wat ander, min der strafbaar materiaal. De ver dovende middelen waren van goede kwaliteit en konden best een waarde vertegenwoordigen van 30.000 gulden. De huisgenote van K.M. werd na verhoor vrij gelaten. Niet duidelijk werd of K.M. al eerder in verdovende middelen handelde. Vrijwel zeker was het niet de bedoeling de hasj in Tholen aan de man te brengen. Deze affaire krijgt nog een ver volg voor de Middelburgse recht bank. Het Nationaal Epilepsie Fonds en de macht van het kleine houden van 24 tot 28 mei een landelijke collecte voor de epilepsiebestrij- ding. Circa 90.000 mensen in ons land hebben epilepsie of vallende ziekte. Plotseling en onverwacht treedt er een kortdurende storing op in de werking van de hersenen. Ruim driekwart van deze mensen kan door regelmatig medicijnge bruik geheel of grotendeels vrij van deze aanvallen worden. Epi lepsie is echter nog niet te gene zen. Men weet onvoldoende over wat zich in de hersenen afspeelt en waarom de ene mens wel aanval len krijgt en de ander niet. Voor een afdoende behandeling is nog veel onderzoek nodig: De op brengst van de collecte is bestemd Voor directe hulp en voor verbe tering van de behandelmogelijk- heden. THOLEN vr. 20 mei: Pinkstertoernooi kla verjassen, de Tol, 20 u. za. 21 mei: disco Pinocchio mmv Caroline 19 u. woe. 25 mei: Vrouwentrefcen- trum bijeenk. café de Kroon, 9.30 u. za. 28 mei: MAC-auto-oriëntatie- rit, Zoekweg 19 u. do 2 juni: deelname tobbedansen Pinocchio 27MC zo. 5 juni: boutwedstrijd hsv de Pieterman OUD VOSSEMEER za. 4 juni: AVRO's Toppop, d'Ouwe Vos, 21 u. SINT PHILIPSLAND vr. 20 mei: Fliplands Mannen koor 10 jr, de Wimpel, 19.30 u. do 19 mei: Rode Kruis-avond, de Wimpel, 19.30 u. SINT MAARTENSDIJK za. 28 mei: bekerwedstr.O'schel- devissers, de Noord, 15.30-18.30 u. ma. 30 mei: demonstratie Dodi Dodi, vm.kleuterschl. 20 u. SCHERPENISSE za. 23 mei: hsv de Zeebaars Del taconcours Scherpenissepolder 11-14 u. woe. 25 mei: pl.l.vr. veldboeket maken, Holl.Huis 19.30 u. BERGEN OP ZOOM za. 21 mei: Floor van Zutp- hen(zangeres), de Hemel, 21.30 u. tm 29 mei: schilderijen van Cor- nelis(expressionisme). De Hemel, ma. gesloten tm 6 juni: 'B.K.R. bedreigd': schilderijen, grafieken en beelden van o.a. Ben van Rooij, dag. 14-17 u. behalve ma. Markiezenhof film film film ROXY 1; De Lift - 16 jr. met o.m. Willeke van Ammelrooy en Huub v.Stapel, do, di woe 20 u, vr za 18.45 en 21.15 u, zo ma 14, 16.15, 18.45 en 21.15 u. Jonge Meisjes Intiem -18 jr. vr, za zo 23.30 u. ROXY 2: In de Greep van de Boogschutter - 16 jr. do, di woe 20 u, vr za 19 21.30 u, zo ma 16.30, 19 en 21.30 u. BillieTurf -a.l. zo, ma woe 14 u. CINEMACTUEEL 1: Jacht op Tiroler Slipjes -16 jr. do, di woe 20 u, vr&za 19 21.30 u, zo& ma 14, 16.30, 19 21.30 u. CINEMACTUEEL 2: Fame - a.l. do, di woe 20 u, vr za 19 21.30 u, zo ma 14, 16.30, 19 21.30 u. CINEMACTUEEL 3: De Gen darme in Paniek(2) a.l. do, di woe 20 u, Vr za 19 21.30 u, zo tfia 14, 16.30, 19 21.30 u.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1983 | | pagina 7