[a stoffen PERSONEEL KRUISWERK WIJKVERPLEEGKUNDIGE PERSONEEL GEVRAAGD AUTOSCHADE GEMEENTE SINT PHILIPSLAND VERKOOP BIJ EXECUTIE DROGISTERIJ A. VIS-DUINE STOFFEN iTOORDEEl ELENBAAS - POORTVLIET (part-time) Donderdag 19 mei 1983 EENDRACHTBODE Maja Klaasse Jos Leemreijze J. G. Anthonisse M. Anthonisse-Voshol J. G. Anthonisse Af. Anthonisse-Voshol J. G. Anthonisse Af. Anthonisse-Voshol J. Ridderhof T. Af. Ridderhof-Gunter J. L. W. Geuze C. J. Af. Geuze-Murre Corrie en Jan Geuze-Murre Af. C. van der Est Af. D. van der Est-Quist W. Af. van As J. van As-Poot Miranda Burgemeester en wethouders van Sint Phi lipsland maken bekend dat bij hen is inge komen een verzoek om vergunning voor de bouw van een zes-tal bejaardenwoningen op het terrein van de voormalige lagere school aan de Langeweg 23 te Anna Jaco bapolder welk verzoek is ingediend door de Stichting Gereformeerde Bouwcorpora tie voor Bejaarden. Gezien het feit dat de gemeenteraad heeft verklaard dat voor. dit gedeelte van het be stemmingsplan een herziening in voorbe reiding is, ligt het in het voornemen van het college de vergunning te verlenen met ge bruikmaking van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de woningwet. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 20 mei 1983 voor een ieder gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie ter inzage. Gedurende die termijn kan een ieder tegen het plan bezwaren bij ons college indienen. Sint Philipsland, 19 mei 1983 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, J.P.A. de Kok De burgemeester, T.A. Vogel Op vrijdag 20 mei 1983, des namiddags te 14.30 uur, zullen in het pand aan de Oostsingel 49 te Sint-Maartensdijk, ten laste van P.G.P. DAALMANS enige meubilaire en andere goederen in het openbaar worden verkocht. De verkoop wordt gehouden bij opbod en de toewijzing zal geschieden aan de meestbiedende en tegen gerede beta ling, zonder opgeld. De deurwaarder met de executie belast: F.W.J. van Veen Ferket, Reyns en de Maat B.V. Rouwonderneming "SCHOT B.V." Wegens vakantie gesloten van 26 mei tlm 4 juni Oud Vossemeer Braderieprijzen De Eendrachtbode SCHOOL MET DE BIJBEL POORTVLIET TWEE ONDERWIJSGEVENDEN reserve-operator MAN ZOEKT VROUW Jonge vrouw ZOEKT WERK DAN NAAR VOOR UITDEUKEN - SPUITEN - MOFFELEN Gevraagd voor dire kt Werkster voor hele dagen Hulp in cafetaria, ervaring gewenst Inlichtingen Camping de Zeester Gorishoeksedijk 35 Scherpenisse Tel. 01666-3292 en hopen op vrijdag 27 mei a.s. om 13.30 uur hand in hand naar het stadhuis in Sint Maartensdijk te gaan, om daar de huwelijks-akte te ondertekenen. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 14.30 uur in de R.K. kerk Onze Lieve Vrouwe ten Hemel opneming te Tholen door ds. J.P. Schouten en pastor A. v.d. Brule. De receptie is van 19.00 tot 20.00 uur in het dorps huis 'De Stove' in Stavenisse. Ons adres is: Wilhelminastraat 27, Sint Maartens dijk. 1958 1983 Op D.V. 22 mei hopen onze geliefde ouders, en hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Hannie en Adrie Janneke en Johan 1 Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 27 mei vanaf I 19.30-21.00 uur in 't Ouwe Raed'uus te Poortvliet. 4693 EE Poortvliet, mei 1983 Julianastraat 32 Zo de Here wil en zij leven, hopen onze kinderen en op 22 mei hun zilveren bruiloft te vieren. Dat zij nog lang voor elkaar, voor hun kinderen en hun ouders gespaard mogen blijven. M. K. Voshol J. Voshol-Anthonisse Poortvliet, mei 1983 Hogedorpstraat 1 Zo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde kinderen, en op 22 mei hun zilveren bruiloft te vieren. Dat zij nog lang voor elkaar, kinderen en ouders gespaard mogen blijven. L. Anthonisse en J. M. Anthonisse-van As Poortvliet, mei 1983 Zuidstraat 9 Op D.V. 22 mei a.s. hopen onze ouders, opa en oma, en hun zilveren bruiloft te vieren. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van Cor en Willie Sjaak en Hellen Monique Anita Willem Sint Annaland, mei 1983 Tienhoven 21 Op zondag 29 mei zijn onze ouders en 25 jaar getrouwd. Wij hopen dit te vieren op zaterdag 28 mei in het "Holland Huis" te Scherpenisse. Receptie van 4 tot 5 uur n.m. Thijs en Hennij Rinus en Anja Kees Leo 4697 RE St. Annaland, mei 1983 Lange weg 19 Zo de Heere wil en zij leven hopen op 29 mei a.s. mijn geliefde dochter en schoonzoon, hun zilveren bruiloft te vieren. Dat ze nog lang voor hun ouders en kinderen ge spaard mogen blijven. M. G. Murre-Niemantsverdriet Poortvliet, mei 1983 Kerkplein 17 Op vrijdag 20 mei a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders, en de dag te herdenken dat ze 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen, Adrie en Mien Lijda en Jacob Mark Kees Roel Mariët Jeannet Jopie Corrie en Krijn Angelique Mariola Piet en Marijke Michel Karei Giel en Marja Het was hartverwarmend zoveel vriendschap, liefde en steun van u te mogen ontvangen, op welke wijze dan ook, zowel in het ziekenhuis als bij mijn thuis komst. Hiervoor, mede namens mijn man en kinde ren, dank ik u allen hartelijk. Dit heeft ons werkelijk goed gedaan. Corry de Bruin-Wisse Poortvliet, mei 1983 Op 26 mei a.s. hopen onze ouders, groot- en over grootouders, en hun 45-jarig huwelijksfeest te mogen gedenken. Dat ze nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Tholen: Gommert en Stien Poortvliet: Rinus Halsteren: Riet en Geert St. Annaland: Riek en Adrie Poortvliet: Hanny en Han Tholen: Jacob en Nel Adrie en Koos Addie en Marij Sint Willebrord: Mart en Els klein- en achterkleinkinderen 4691 JN Tholen, mei 1983 Kotterstraat 39 Wij hopen dit te vieren op vrijdag 27 mei in Hotel Zeeland, Kaan 6, Tholen, waar u hen kunt feliciteren van 19.30 tot 21.00 uur. Heden overleed tot onze diepe smart na een kortston dig, geduldig gedragen lijden, onze innig geliefde man, vader, grootvader, schoonzoon, broer, zwager en oom CORNELIS VERKERKE echtgenoot van Catherina Jannetje Quaak op de leeftijd van 59 jaar Sterke de Heere ons in dit zo zware verlies. C. J. Verkerke-Quaak Dim en Leny Adrie en Henny Corrie en Henk Jan en Ineke Gerard en Aafke Betsy en Teus Ko en Marianne Kees en Nella Joke Marco en kleinkinderen 4675 CM St. Philipsland, 18 mei 1983 Deensestraat 2 De begrafenis zal plaats hebben D.V. zaterdag 21 mei op de algemene begraafplaats te St. Philipsland om 13.30 uur. Tot ons groot verdriet is overleden, onze lieve opa CORNELIS VERKERKE Wij zullen hem niet vergeten. Kees en Diana Kees, Carolien en Arjan Henk en Corrie Mariska en Anneke Nicole en Marjolein St. Philipsland, 18 mei 1983 Heden ontvingen wij het droeve bericht, dat nog on verwacht is overleden CORNELIS VERKERKE Tot voor kort actief lid van onze vereniging. Namens het bestuur en leden muziekvereniging Concordia Sint Philipsland, 18 mei 1983 Ten zeerste bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die hij ons heeft toebedeeld, geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weg genomen, mijn lieve man, vader en opa, LEENDERT POLDERMAN echtgenoot van Martina J. Voshol op de leeftijd van 79 jaar en 4 maanden. St. Annaland: M. J. Polderman-Voshol L. H. Hage-Polderman P. C. Hage David en Sandra 4697 GK Sint-Annaland, 15 mei 1983 van den Bosstraat 37 De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 18 mei j.l. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint-Annaland, vanuit het Hervormd Verenigingsge bouw aan de Ring. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze ge liefde zwager, oom en oud-oom, LEENDERT POLDERMAN echtgenoot van Martina J. Voshol St. Annaland: A. C. Voshol-v.d. Klooster St. Maartensdijk: H.C.A. Bentschap Knook-Voshol D. F. Bentschap Knook St. Annaland: H. C. Stoutjesdijk-Voshol W. Stoutjesdijk St. Maartensdijk: C. Bentschap Knook J. Bentschap Knook-de Vos St. Annaland: Annet, Angelique en Jürgen Sint-Annaland, mei 1983 Met droefheid maken wij U bekend, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, .zwager, oom en oud-oom, LEENDERT POLDERMAN echtgenoot van Martina J. Voshol St. Annaland: E. M. Goedegebuure-Polderman J. Goedegebuure Burgh: Fam. Bom-Polderman Vrouwenpolder: Fam. de Kraker-Polderman St. Annaland: Fam. Moerland-Goedegebuure Fam. Bruijnzeel-Goedegebuure Sint-Annaland, mei 1983 Op 6 mei overleed in het A.B.G. te Bergen op Zoom onze lieve opa, de heer J. RIDDERHOF Kootwijkerbroek: Jaap en Nelly Woudenberg: Trudi en Jaap St. Annaland: Conja en David René Caroline St. Maartensdijk: Hans en Jacco Sint Annaland, mei 1983 Op 6 mei overleed onze zorgzame opa JACOB RIDDERHOF Stavenisse: Bert en Corrie Jaap en Willie Piet en Jannie en achterkleinkinderen Sint Annaland, 6 mei 1983 Ten zeerste bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die hij ons heeft toebedeeld heeft de Heere na een liefdevolle verpleging in het A. B. G. te Bergen op Zoom uit ons midden weggenomen onze lieve vader, groot- en overgrootvader JACOB RIDDERHOF weduwnaar van Jacoba Goedegebuure eerder weduwnaar van Cornelia Overbeeke op de leeftijd van 87 jaar en 5 maanden Stavenisse: P. J. van Eenennaam-Goedege- buure M. A. H. Ridderhof H. Ridderhof-Ruiter T. C. de Korte Ridderhof J. H. de Korte St. Annaland: C. T. van Oudenaarde-Ridderhof C. van Oudenaarde A. M. Ridderhof Klein- en achterkleinkinderen Bergen op Zoom, 6 mei 1983 Correspondentie-adres: C. van Oudenaarde, Tienhoven 100, 4697 GT Sint Annaland. De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 10 mei om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint Annaland. Kootwijkerbroek: Scherpenisse: St. Maartensdijk: Voor de vele blijken van medeleven en deelneming ons betoond na het zo onverwachts overlijden van onze geliefde vader en grootvader, JASPER CORNELIS DEURLOO betuigen wij u onze oprechte dank. A. van Hattum-Deurloo W. Knulst-Deurloo C. Knuist en kleinkinderen Stavenisse, mei 1983 Hartelijk dank voor de be langstelling, cadeaus, bloe men en kaarten bij de ge boorte van onze dochter Otto en Marjan Contant Tholen, mei 1983 Molenvlietsestraat 10 Wij bedanken iedereen voor de vele felicitaties, bloemen, planten, cadeaus en geld, die we bij ons hu welijk mochten ontvangen. Johan en Gerda van Dijke Stavenisse, mei 1983 Wilhelminastraat 33 Voor de vele blijken van belangstelling, waaronder bloemen, kado's en ruim 300 kaarten, t.g.v. onze 50- jarige echtvereniging zeg gen wij u mede namens on ze kinderen en kleinkinde ren hartelijk dank. Fam. P. M. v.d. Berg Stavenisse, mei 1983 Stoofdijk 95 Mede namens mijn man en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor alle belangstelling en de vele kaarten, bloemen, fruit en andere attenties, tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuiskomst. Mevr. M. Meijer-Neele Sint Philipsland, mei 1983 Achterstraat 40 Allen die van hun belang stelling blijk gaven tijdens mijn verblijf in het zieken huis Lievensberg en bij mijn thuiskomst, in de vorm van kaarten, bloemen, fruit en andere attenties zeg ik ook namens mijn vrouw en kinderen onze hartelijke dank. J. C. Bazen Tholen, mei 1983 Verbrandestraat 31 Wij willen iedereen harte lijk bedanken voor de vele blijken van belangstelling, die wij na de geboorte van Richard mochten ontvan gen. Rien en Plonie Fase-Geuze 4675 CV St. Philipsland, mei 1983 Zijpestraat 14 Wij willen iedereen harte lijk danken voor de vele kaarten, bloemen en andere cadeaus, ook de gemeente Tholen voor de zeer mooie attentie bij onze 50-jarige echtvereniging op 4 mei. Mede namens onze kinde ren en kleinkinderen harte lijk dank. J. C. Goedegebuure E. Goedegebuure-Over- beeke Sint Annaland, mei 1983 Langeweg 5 De vele blijken van belang stelling en medeleven tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, vader en opa, Abraham Pieter Quist maken het helaas onmoge lijk een ieder hiervoor per soonlijk te bedanken. Graag willen wij langs deze weg u allen, in 't bijzonder voor de geestelijke bijstand, de medische en verpleeg kundige hulp, hiervoor on ze oprechte dank betuigen: C. Quist-van Ofwegen kinderen en kleinkinde ren Sint Annaland, mei 1983 Brugstraat 14 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager, oom en huisgenoot, Comelis Johannes v.d. Maas betuigen wij u onze oprech te dank. Fam. v.d. Maas Fam. v.d. Male Oud-Vossemeer, mei 1983 Voof de bewijzen van deel neming ons betoond na het overlijden van onze geliefde vader en opa, Cornelis Scherpenisse betuigen wij u onze oprech te dank. Fam. Scherpenisse Sint Annaland, mei 1983 (In plaats van kaarten) Wij waren diep getroffen door de stroom van kaarten, persoonlijke condoleances en overweldigende belang stelling van allen die de laatste eer hebben bewezen aan onze lieve zoon, broer, zwager en oom, Jacob Marinus Quist Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te be danken, willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Het is een steun in ons grote verdriet. Uit aller naam, Fam. I. Quist- Moerland Anna Jacobapolder, mei 1983 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze zwager ën oom, Marinus Bijl betuigen wij u onze harte lijke dank. Uit aller naam, M. Bijl-Geluk Stavenisse, mei 1983 Kleuren T.V. reparatie aan huis Dag- en avondservice, geen voorrijkosten, prijsopgaaf vooraf. Tel. 01662-2674 JAPONSTÖFFEN WESTERN LOOK Moolt, soepel vallende stoffen In polyester met zijde, exclusieve, zomerse dessins en kleuren. Normaal 29,96 150 breed Voordeelprijs 15,- 1928- 1983 EBEN HAËZER Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan familie, buren en kennissen voor de belangstelling die wij mochten ontvangen bij ons vijf- en vijftig jarig hu welijksjubileum J J. C. Bijl C. D. Bijl-Geuze Oud-Vossemeer, mei 1983 Schoolstraat 25 Mede namens mijn man en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling, kaarten, bloemen en alle andere at tenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. A. Verhage-v.d. Reest Anna Jacobapolder, mei 1983 Noord weg 45 KATOEN IMPRIMÉ 100% katosn In kaasdosk.. modarns dessins an klauran. Idaaal ta comblnaran. Normaal 16,96 120 cm braad Voordaalprljs 9,- Ean nlauwa richting In rultan an strapan, 100% katoan of mat Tarlanka. Normaal 32,50 150 braad. Voordaalprljs 19,- 100% KATOEN In da ntauwsta modaklauran, ook gaschlft voor broakan an jasjas, affan, stona wash an sfraapjas. Normaal 24.96 150 braad. Voordaalprljs 14,- Nlauwa Markt Na, Roosendaal. Zulveistraat 4, Bergen op Zoom. Steenhouwerij Hulst Steensedijk 100 Tel. 01140-12906 Bergen op Zoom Kamilielaan 4 Tel. 01640-34873 nl» Een modern bedrijf al meer dan 25 jaar. Gespecialiseerd in: GRAFMONUMENTEN in vele steensoorten modellen prijzen Kleuren katalogus vrijblijvend op aanvraag via lijkj- dienaars en grafmakers. Voor inlichtingen: .Postweg 3 - Tel. 01660-2650 Toonkamer: Postweg 3 Uitslag loterij Peuterspeelzaal "De Pluus" op Braderie 14 mei Oud-Vossmeer Doos eieren: wit 135, Set mandjes: blauw 482, Fles port: wit 172, Transis torradio: blauw 442, Fles jenever: wit 134, Wijnpak ket: blauw 408, Peuter schommel: wit 147, Draag bar: blauw 430, Citruspers: blauw 474, Rolveger: wit 168. Voor de vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, behuwd-, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder, Pieternella Geluk-den Braber betuigen wij u onze oprech te dank. Fam. Geluk Stavenisse, mei 1983 Kon. Haakonstraat 5 Oud Vossemeer 1Rolvkit nr. 661 2. Glasservies nr. 667 3. pluche hond nr. 221 4. houten kipauto nr. 397 5. Tefal hapjespan nr. 76 Tien troostprijzen nrs. 207, 204, 237, 649, 634, 644, 688, 90, 680, 674. FA DEURLOO F.D. Rooseveltstraat 6 Oud Vossemeer 01667-2301 de meest gelezen krent op Tholen en Sint-Philipsland. U hebt nu de meest gelezen krant op Tholen en Sint-Philipsland in handen. Het bestuur vraagt met ingang van augustus '83 voor haar kleuter- en lagere school voor één schooltijd (k.o.) en twee schooltijden (l.o.) i.v.m. aktiveringsplan buo - bao, i.e. m.l.k. school "De Veste" - Chr. basisschool te Poortvliet, en taakverlichting schoolleider. Kombinatie van drie schooltijden voor één onder wijsgevende is mogelijk. Wij verwachten dat de nieuw benoemde(n): het Christelijk Onderwijs uit persoonlijke overtui ging willen dienen en tot één der reformatorische kerken behoren. eventueel bereid zijn om de gehele week of een deel daarvan in de school te werken met behoud van werkeloosheidsuitkering. De school is een leef-werkgemeenschap die volgens Jenaplanprincipes werkt. Inlichtingen -bij de schoolleider, dhr. R. Weyler, Schoolstraat 23, 4693 RC Poortvliet, tel. 01662- 2381 (privé) of 2784 (school). Sollicitaties aan de sekretaris, dhr. J. Verheuvel, Smidsstraat 7, 4693 CC Poortvliet, tel. 01662- 2383 I.F.F. St. Maartensdijk vraagt een Bij afwezigheid van een van de vaste operators kan de reserve man opgeroepen worden. Werkzaamheden in drie-ploegendienst, L T S. opleiding gewenst. Interesse? Schrijf een briefje naar I.F.F., Geulweg 2, 4695 RE St. Maartensdijk. Leeftijd 50-60jaar, om de eenzaamheid samen op te lossen. Brieven onder nummer 4303 aan Eendrachtbode, Postbus 5, 4697 ZG St. Annaland. voor enkele ochtenden en/of middagen per week. Liefst in Tholen. Brieven onder nummer 4302 aan Eendrachtbo de, Postbus 5, 4697 ZG Sint Annaland. r PAASDIJKWEG 11 - TEL. 01662 - 2310 - 2357 Het Bestuur van de Vereniging Het Groene Kruis Tholen-St. Philipsland vraagt in verband met het volgen van de variantdagopleiding MGZ door één van haar medewerkers per medio augustus 1 983 een standplaats: St. Maartensdijk Dienstverband: 50% voor maximaal 2 jaar Bij onze Kruisvereniging werken 7 wijkverpleegkundigen, 2 wijkziekenverzorgenden en 3 verpleegkundigen voor de avond- en nachtdienst. Er wordt gewerkt in teamverband. De CAO-Kruiswerk en Tuberculosebestrijding is van toepassing. Verdere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. P.C. de Jong, hoofdwijkverpleegkundige, telefoon 01 666-231 8 of 3402.. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het bestuur van de Vereniging, p/a dhr. C. Meertens, sekretaris, Burgemeet 21, 4693 CJ Poortvliet.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1983 | | pagina 3