Mode Show BAZAR S.P.S. Nederlandsche Middenstands Spaarbank GEEN SPREEKUUR POLLIE EN ZOON INEMA AVIA GROTE V00RJAARSAKTIE Fa. A. Duine Zn W. G. M. VAN DER VALK AANGIFTE VAN LEERLINGEN KWALITEITSTAPIJT TIJDREDE liefdadigheidsa vond Donderdag 17 maart 1983 EENDRACHTBODE ft Adriana Maria ft Arjenne Mevr. A.J. Slager-Wessels Wim Slager Dinsdag 22 maart in het Dorpshuis te Sint Annaland. Topmannequins tonen u onze voorjaars- en zomerkollektie. U komt toch ook? Aanvang 1 9.30 u. Gratis kopje koffie aal tijdig uw kaarten a 5.00 bij: Boetiek Inema, Nieuwstraat 18 St. Annaland estman Sport en Vrijetijdshop, Hoogstraat 14 Tholen estman Sport en Vrijetijdshop, helminastraat 18 St. Philipsland. 't Kleine Winkeltje, Smeets, Stoofstraat 10 Tholen. Deze modeshow wordt U aangeboden door BOETIEK Rad van Avontuur met 's avonds een half varken. Verder leuke attracties o.a. electronica-spelen. aan ons benzine-station! f". NU 4 CENT KORTING op benzine en gasolie. Deze korting wordt u gegeven in de vorm van spaarzegels, die U later con tant worden uitbetaald. Tot ziens. Sint-Annaland Sint-Maartensdijk Oud-Vossemeer Sint-Philipsland Poortvliet Stavenisse Sint Philipsland KIESVERENIGING SGP oogarts op donderdag 24 maart in 't Cromwiel te Steenbergen Onze hartelijke dank aan alle bezoekers van de sleutelactie RENAULT9 Uw Renault dealers BIJL EN BAL en hun medewerkers. 19 maart 19 maart welkom op onze 19 maart 19 maart REH0B0THSCH0LEN Voor de kleuterschool: Voor de lagere school: Ferket, Reyns en de Maat B.V. Bouwonderneming "SCHOT B.V." Nog één jaar uitstellen? Dat hoeft beslist niet. Bij POLLIE in Oud-Vossemeer vindt u reeds 400 br. p.strekkende mtr. vanaf. 59i75 tel. 01667-2365 Vakkundig en gratis gelegd 3 io Met dankbaarheid en të blijdschap geven wij U >2 0 kennis van het grote (6 (6 wonder een klein S nieuw leven een doch- ft ft ter en zusje werd aan (6 <6 ons gegeven ft (5 Wij noemen haar (6 Haar dankbare ouders: ft W. C. Pleune r2 ft B. Pleune-v/d Hoek ft (6 Miranda en Janine (6 r2 4697 EH St. Annaland ft 13 maart 1983 ft (6 Voorstraat 5 ft Hierbij willen wij iedereen bedanken die belangstelling heeft getoond op onze hu welijksdag. Jan en Tannie den Engelsman Sint Annaland, maart 1983 Voor de zeer vele blijken van belangstelling in de vorm van bloemen, cadeaus en kaarten ter gelegenheid van onze 25-jarige echtver eniging ontvangen, zeggen wij u allen hartelijk dank. K. Goedegebuure M. T. Goedegebuure- Theunisse Sint Annaland, maart 1983 Bierensstraat 44 Op D.V. 20 maart hopen wij met onze ouders en grootouders, J. Smits en C. E. Smits-van Vossen de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wgns van hun kinderen en kleinkind Corrie en Jurjen Johan Ina en Karei Kees Elly Adri Stavenisse, maart 1983 Stoofdijk 87 Wij hopen dit met hen te vieren op vrijdag 25 maart a.s. Er is gelegenheid tot feliciteren van 19.30 tot 21.00 uur in het dorpshuis "De Stove" te Stavenisse. Op D.V. 20 maart a.s. hopen mijn zuster en zwager J. Smits en C. E. Smits-van Vossen de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog Tang voor elkaar, hun kinderen en kleinkind gespaard mogen blijven, is de wens van Betsy Oudesluijs-van Vossen Stavenisse, maart 1983 Op zaterdag 19 maart a.s. hopen onze geliefde ou ders en grootouders, G. J. Plandsoen J. P. Plandsoen-Noor dijk de dag te gedenken dat ze 30 jaar getrouwd zijn. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen H. van Tillo-Plandsoen G. van Tillo Anika Janinco A. Plandsoen E. Plandsoen-de Koning Oud-Vossemeer, maart 1983 Corn. Frankenstraat 1 1943 - 1983 Op D.V. 19 maart hopen onze geliefde ouders en grootouders, D. M. Bal A. Bal-Faasse hun 40-jarig huwelijk te gedenken. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. Oude-Tonge: Tholen: Tholen: Jan en Dien Rianne Nanda Remco Roel Kees en Adri Marco Jolanda Rinus en Nelly Wim Gelegenheid tot feliciteren op 19 maart vanaf 19.30 uur in >,de Wingerd", Nieuwe Pad 1, Tholen. Tholen, maart 1983. Op 25 maart a.s. hopen'onze ouders en grootouders, A. Gunt er en C. Gunter-Mosselman hun 40-jarige echtvereniging te gedenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en kleinkinderen. St. Annaland: P. M. Gunter J. J. M. Gunter-Kievit Bram, Johan, Corné Alblasserdam: M.W. Gunter M. A. N. Gunter-Kievit Bram, Hans 4697 BB Sint Annaland, maart 1983 Kloosterstraat la 1933 - 1983 Op 23 maart is het 50 jaar geleden dat onze ouders, groot- en overgrootouders, L. A. Jansens en P. J. Jansens-Bijnagte in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen deze dag te gedenken op 23 maart in het "Holland Huis" te Scherpenisse. Hun dankbare kinderen, Betsy en Wim v. Vossen-Jansens Han en Corrie Jansens-Vroegop Riek en Giel Bijl-Jansens Klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren vanaf half 8. Scherpenisse, maart 1983 Met diepe droefheid delen wij u mede dat de Heere na een kort ziekbed uit de kring van onze familie heeft weggenomen op de leeftijd van 74 jaar onze geliefde zwager en oom. JAN VAN DUKE echtgenoot van A. J. Keur De Heere sterke onze geliefde zuster, tante en de kinderen en heilige de roepstem aan ons aller hart. Scherpenisse: W. Th. v.d. Jagt-Keur E. Keur-de Boer Middelburg: H. P. Schot-Keur A.J. Schot Hedel: C. Keur-Hartog Dordrecht: H. P. Keur C. Keur-Potter neven en nichten Scherpenisse, 7 maart 1983 Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid, vrij onverwacht van onze zijde weg, mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en opa MAARTEN DE RUIJTER echtgenoot van Cornelia Jacoba Johanna Noom op de leeftijd van 75 jaar en 7 maanden. St. Maartensdijk: C. J. J. de Ruijter-Noom Stavenisse: W. J. Potappel-de Ruijter N. L. Potappel Sarina, Martin, Leo, Cor St. Maartensdijk: G. de Ruijter Goes: J. Kunst-de Ruijter A. M. Kunst Rino 4695 CN St. Maartensdijk, 10 maart 1983 Oudestraat 16 De begrafenis heeft plaatsgevonden op maandag 14 maart j.l. op de nieuwe begraafplaats, Kastelijnsweg 1 te St. Maartensdijk 'Want die mij vindt, vindt het leven, en trekt een welgevallen van den Heere' Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen in het A.G.B. te Bergen op Zoom, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma GEERTRUIDA MARIA MOERLAND echtgenote van Matthijs Geuze in de ouderdom van 81 jaar Tholen: Hoek van Holland: St. Odiliënberg: M. Geuze N.C. Ravestein-Geuze F.G. Ravestein Dick en Martin C.N. Melis-Geuze Erik, Gerdine en Petra 4691 BR Tholen, 15 maart 1983 Regentessestraat 50 Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. De begrafenis zal plaatshebben D.V. zaterdag 19 maart a.s. op de algemene begraafplaats te Tholen om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula, Pr. Bernhardstraat om 13.30 uur. Heden nam de Heere plotseling uit ons midden weg, onze geliefde zwager en oom JOHANNES V.D. WELLE echtgenoot van Jannetje Scherpenisse in de ouderdom van 86 jaar St. Annaland: Brouwershaven: N. Scherpenisse-Rijnberg M. v.d. Boogaard-Scherpenisse E. Scherpenisse-Moerland J. den Haan-Scherpenisse C. v.d. Boogaard-Scherpenisse P. v.d. Boogaard C. Scherpenisse J. Scherpenisse-Goedegebuure H. Franke-Scherpenisse J. M. Franke Neven en nichten St. Annaland, 16 maart 1983 Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid na een geduldig gedragen lijden en liefdevolle verzorging in Huize Ten Anker te Tholen van onze zijde weg te nemen, onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante, MARIA ARINA GEUZE in de ouderdom van 88 jaar Tholen: J. Overbeeke-Geuze C. de Jonge-Geuze St. Maartensdijk: C. M. Geuze E. C. Geuze-van As neven en nichten Tholen, 13 maart 1983 Bejaardentehuis Ten Anker, Ten Ankerweg 32 Correspondentie-adres: J. Overbeeke-Geuze, Machteld van Gelrestraat 39, 4691 HM Tholen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden heden donder dag 17 maart om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Poortvliet, vooraf wordt de rouwdienst ge houden in huize Ten anker, aanvang 13.45 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in huize Ten Anker Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons deed en betekende, heeft de Heere zacht en kalm van onze zijde weggenomen, onze geliefde en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, ADRIAAN CORNELIS DE JONG weduwnaar van Pieternella Cornelia Oostdijk in de ouderdom van 90 jaar en 3 maanden. (Engeland) Eastbourne: C. M. de Jong H. de Jong-Brown Ridderkerk: M. C. de Jong N. de Jong-van de Berg Stavenisse: A. P. Moerland-de Jong C. L. Moerland Klein- en achterkleinkinderen 4696 CA Stavenisse, 10 maart 1983 Pr. Irenestraat 9 De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 15 maart om 14.00 uur op de nieuwe begraafplaats te Stavenisse. Vooraf werd de rouwdienst gehouden in de Ned. Herv. kerk. Hartelijk danken wij een ieder die ons met oprecht medeleven steunde tijdens de moeilijke periode die onze familie plotseling moest doormaken. Wij denken o.a. aan de vele ontvangen reacties over een gepubliceerde foto die ons verdriet verder vergrootte. De kinderen Heijboer St. Maartensdijk, maart 1983 (Dankbetuiging) Voor de vele blijken van belangstelling ons betoond tijdens de kortstondige ziekte en het medeleven na het overlijden van onze ge liefde moeder, groot- en overgrootmoeder, Klazina v.d. Boogaard-Kaashoek betuigen wij U onze op rechte dank. Fam. G. Potappely-v.d. Boogaard Sint Annaland, maart 1983 Dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, overleed zacht en kalm, onze lieve opa, A. C. DE JONG op de leeftijd van 90 jaar. Stavenisse: Nelly en Wim Kees Adri en Dirk Rian Jaap en Tineke Diana Johan Kees Piet en Betsie Corné Lianne St. Maartensdijk: Ad en Jozien Corina Halsteren: Corrij en Rien Stavenisse, 10 maart 1983 Mede namens mijn man en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor het bezoek, de vele kaarten, fruit, bloemen en andere attenties die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. T. Hage-Ridderhof Stavenisse, maart 1983 Keetenweg 8 Hierbij wil ik iedereen har telijk danken, ook namens mijn man en kinderen voor het bezoek, de vele kaarten, bloemen, fruit en andere attenties, tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. M. Dane-Leendertse Scherpenisse, maart 1983 Kerkstraat 27 Wij danken hierbij alle bu ren, vrienden en kennissen voor hun belangstelling, fe licitaties. kaarten, bloemen en cadeaus op de dag van onze zilveren bruiloft. Te vens danken wij de blaas kapel van Oud-Vossemeer voor hun aubade. Toon en Bep van Rijn Oud-Vossemeer, maart 1983 Voor de vele felicitaties van o.a. gemeentebestuur, ken nissen, familie en buren, de vele bloemen, cadeaus en fruitmanden, ontvangen bij het gedenken van ons 50- jarig huwelijk, willen we langs deze weg eenieder heel hartelijk bedanken, mede namens onze kinde ren. M. D. Uyl C. C. Uyl-Geuze Scherpenisse, maart 1983 Bobbeweelweg 1 Voor de grote liefde en be langstelling die wij tijdens en na ons 50-jarig huwelijk mochten ondervinden, zeg gen wij allen, mede namens onze kinderen, hartelijk dank. Wij zullen dit nooit verge ten. C. Reijngoudt M. Reijngoudt-Bakker St. Philipsland. maart 1983 Achterstraat 44 Langs deze weg wil ik iedereen ook namens mijn man hartelijk bedanken voor alle belangstelling en voor de vele kaarten, bloe men, fruit en andere atten ties die ik tijdens mijn ver blijf in 'Lievensberg' en bij mijn thuiskomst heb mogen ontvangen. mevr. A. Oudesluijs- Hoogerhuis Sint Annaland. maart 1983 Tienhoven 46 LET OP BELANGRIJK VOOR VOLLEYBALLERS Op woensdag 30 maart om 20.00 uur is er een vergadering voor al diegenen die belangstelling hebben voor volleybal. In bar l'Esperance, Voorstraat 22, St. Anna land. Alle mogelijkheden zullen worden besproken, de contributie, de uren waarop gespeeld zal worden, enz. Dus heb je interesse, kom dan ook en laat je stem horen. S.V. E'Fsperance Ondergetekende, mevr. A.J. Slager-Wessels, Nieuwstraat 5, Sint-Annaland deelt hierbij mee, dat Bakkerij Slager volledig is overgedragen aan haar zoon Wim Slager. Zij dankt de klanten voor het zovele jaren in haar man en in haar gestelde vertrouwen. Ze hoopt uiteraard, dat de opvolger ook alle vertrouwen zal krijgen. In aansluiting op het bovenstaande deelt Wim Slager, Nieuwstraat 10 mee de bakkerij vanaf heden voor eigen rekening te exploiteren. Hij hoopt door het goede en verse eigen produkt de klanten tot tevredenheid te bedienen. Bakkerij Slageral tientallen jaren een vertrouwd adres. Sint-Annaland, maart 1 983 zaterdag 19 maart van 14.00-23.00 uur in 't Ouwe Raed'uus te Poortvliet. Spuidamstraat 3, Scherpenisse. NMS vrijdagavond 1 8 maart Ds. A. v.d. Meer in het kerkgebouw van de Oud. Ger. Gem. Aanvang 1 9.30 uur. Meer dan 300 sleutels zijn gepast. Helaas is de goede sleutel niet in ons rayon gevallen. Deze kwam terecht bij een collega dealer in Poortugaal. De belangstelling voor de RENAULT 9 is dan ook enorm. Niet voor niets was hij auto van het jaar in 1 982 (en dit jaar in Amerika). Er zit nog meer „Goed Renault Nieuws" aan te komen. Wacht maar af, of zoals men het in Frankrijk zegt: 'Attendez'. in Haestinge te Sint Maartensdijk om 1 9.30 uur, ten bate van de onvermoeibare werkers van Borneo en vergeten Nederlanders in Indonesië. m.m.v. fraaie Javaanse en Balinese dansgroepen ook rad van avontuur met afsluitend een knallende westerse modeshow. Verder gelegenheid tot dansen. voor onderwijs op Gereformeerde Grondslag te Stavenisse de kleuters die voor 1 okt. 1 983 de leef tijd van 4 jaar hopen te bereiken, de kleuters die in de loop van het cursus jaar 1 983/84 de school wensen te bezoe ken. De kinderen die voor 1 okt. 1983 de leef tijd van 6 jaar hopen te bereiken. Gaarne voor 31 maart. Inlichtingen en aangifte bij het hoofd van de beide scholen: Dhr. W. v.d. Dikkenberg: Pilootweg 2, Stavenisse tel. 01663-2800 (school) Kloosterstraat 19, St. An naland tel. 01 665-31 83 (privé) Steenhouwerij Hulst Bergen op Zoom Steensedijk 100 Kamillelaan 4 Tel. 01140-12906 Tel. 01640-34873 Een modern bedrijf al meer dan 25 jaar. Gespecialiseerd in: GRAFMONUMENTEN in ve,le steensoorten modellen prijzen Kleuren katalogus vrijblijvend op aanvraag via lijki dienaars en grafmakers. Voor inlichtingen: Postweg 3 - Tel. 01660-2650 Toonkamer: Postweg 3

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1983 | | pagina 3