w. w Opluchting na overname veiling Sint-Maartensdijk door Dacomex lp middens! anderskopeaf Haven 10 St. Maartensdijk BROEKiUü BOUMAN POTTER Varkens Eerste bekers van 't Scharretje Uien 18 cent Met 70 stemmen voor, 17 tegen en 1 blanco Weer Tholen voor Polen tZffi [3 Samenwerking Donderdag 2 december 1982 39e jaargang no. 3 VUT-kosteMorele plicht De zich krachtig opstellende liquidatiecommissie van de veiling St.Maartensdijk is donderdagavond niet geweken voor nieuwe aanvallen op het ontwerp-accoord met Dacomex. "Het is alles of niets. Als u niet accoord zou kunnen gaan met ons voorstel, waar de liquidatiecommissie eensgezind achter staat, kunnen wij beslist geen verantwoording meer dragen voor het verdere verloop. Dacomex is en blijft de enige kandidaat", zei voorzitter L.Kloet. Hij bracht het voorstel mondeling in stemming en de uitslag was overduidelijk: 70 voor overname door Dacomex en 17 tegen. Dacomex-directeur M.van Damme stemde blanco. Totaal waren er 56 leden aanwezig, van wie er een aantal naar gelang hun veilingomzet 2 of 3 stemmen konden uitbrengen. De 17 tegenstemmen kwamen van 8 leden. Geen kosten achteraf Tien middenstanders in St. Maartensdijk hebben de voormali ge Végé supermarkt en latere woninginrichting van de Sanden op de haven gekocht. "We proberen er weer iets leefbaars van te maken", zegt initiatiefnemer P. Groffen van de Spar-super- markt. Uitbreiding Lid\fereniging Goud-en Zilversmeden WEEK VERSE SCHARDIJN A. Schot en zn. b.v. _WONING IN RICHTING Jll t Molenstraat tel. 01662-2445 Poortvliet Eendrachtbode Postbus 5 4697 ZG Sint-Annaland Telefoon 01 665-2752. Telex 54520. Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Verschijnt donderdag. Postrekening 12 44 07 Bankrekening 30 30 05 556 Abonnement 1 6.50 per halfjaar. Per jaar 32.per post 39.50 per jaar. Losse nummers ƒ0.80. Opgave advertenties voor dinsdag 16 00 u. Advertentieprijs ƒ0.31 plus btw. per mm. Spierinkjes t/m 20 woorden 7.00 contant Inclusief btw. op rekening ƒ8.00 Hoofdredakteur G. Heijboer. In het Distributie-Planologisch onder zoek, waarvan het rapport al weer een paar jaar geleden het licht zag, werd als één van de aanbevelingen een grotere samenwerking van het Midden- en Kleinbedrijf genoemd. Samenwerking kan er zijn op organisatorisch vlak en in dat opzicht is men op Tholen vrij be hoorlijk gesteld via de Middenstandsfe deratie, die niet sluimert. Samenwerking kan er verder ook regionaal zijn tussen ondernemers in dezelfde branche met uitwisselingen in theorie of natura. Dat kan ook plaatselijk gebeuren. Ieder die immers wettelijk gevestigd is, heeft het recht voor zijn bestaan te vechten en als het dan om eerlijke concurrentie gaat. is dat zowel voor ondernemer als consu ment heel wat beter dan een monopo liepositie. Dat doet een ondernemer vaak insluimeren en dat komt de consu ment niet ten goede. De samenwerking kwam ook ter sprake, toen het DPO- rapport werd behandeld door de ge meenteraad. Het eens door b en w ge suggereerde rapport kreeg van het toen malige college niet eens zo'n positieve inbreng, maar de raadsfracties - met name de PvdA - benadrukten, dat de ondernemers op Tholen meer onderlin ge samenwerking dienden te zoeken. Tot dusver waren de resultaten niet al tijd zichtbaar, al wordt overeenstem ming tussen collega's lang niet altijd aan de grote klok gehangen. Veelal komt dat wel openbaar door exploitatie in de praktijk. Deze week werd een samenwerkings vorm bekend, die toch wel even aan dacht mag krijgen. Een tiental plaatse lijke ondernemers te St. Maartensdijk namen het besluit tot aankoop van het pand op de Haven, dat eens de Végé Supermarkt en later Woninginrichting van de Sanden herbergde. Het pand staat echter al vijf maanden leeg. Eige naar Végé kreeg niet gemakkelijk een koper omdat kapitaal en rente voor het merendeel van de gegadigden te hoog gegrepen zal zijn om er rendement uit te kunnen halen. De tien ondernemers die het pand nu gezamenlijk aangekocht hebben, spreiden hun risico wel, maar wagen hiermee ook een gokje. Ze be seffen tegelijkertijd, dat er op die manier geen concurrentie komt, die anders het rendement van ondernemers onder druk zou hebben gezet of zo ernstig had aan getast, dat de winkels in gevaar zouden komen. Daarmee is geen enkele inwoner gebaat. Het bewuste perceel is al vanaf het ontstaan veelbesproken geweest. Het gemeentebestuur schiep er destijds ruimte voor in een bestemmingsplan. Te laat werd destijds door plaatselijke on dernemers gereageerd om het terug te kunnen draaien. De middenstandsfede ratie had met bewijzen volop aange toond, dat twee supermarkten het graf van menig andere kleine ondernemer zou betekenen. Dat is ten dele bewaar heid, maar nog eerder bleek de tweede supermarkt geen bestaan te kunnen be stendigen. Wat nu gebeurt, staat nog in de kinder schoenen, zodat het resultaat nog moet worden afgewacht. Niettemin mag het initiatief van de tien als gedurfd en in elk geval uniek worden aangemerkt. Zeker als een vorm van samenwerking, die het DPO-rapport en de gemeenteraad ook beoogde. Een zekere zelfbescherming staat wel voorop bij de tien, maar dat is geoorloofd, nu daarvan niemand schade zal ondervinden. Integendeel, het lege pand zal best weer aan zijn doel kunnen beantwoorden in plaats van staan te verpauperen. Bovendien: goed voor beeld, doet goed volgen. De durf blijkt toch nog aanwezig, zelfs in een tijd dat Sinterklaas inkopen lang niet meer zijn, dan de hausse van enkele jaren geleden. De varkens op Tholen worden beter verzorgd dan de mensen, zegt regionaal ombudsman C. Meerman uit Halsteren als een kip zonder kop in dagblad de Stem. De honden lusten er geen brood van, wat hij en zijn cliënt over Tholen uitstrooien, zoals u in deze krant kunt lezen. De Tholenaren worden verantwoorde lijk gesteld voor het verpauperen van een Smerdieksgezin, dat al vijf maanden geen gas en licht heeft. Ook het water was korte tijd afgesneden. Er wordt wel over eigen schuld gesproken wegens het nemen van ontslag en steunfraude, maar de ambtenaren van sociale zaken, de inwoners en de wethouder worden ver weten, dat de kinderen van het betrok ken gezin de dupe worden. Het is een hard gelag, wanneer men wegens finan ciële problemen zonder gas, licht water en eventueel huis komt te zitten. Toe nemende werkloosheid en bezuinigin gen op de sociale uitkeringen zorgen voor meer moeilijkheden. Het gaat ech ter veel te vef om een gemeenschap de schuld te geven, terwijl men door eigen ontslag, steunfraude en het verkeerd omgaan met geld bij kaarslicht komt te zitten. Uit het artikel blijkt, dat de amb tenaren van sociale zaken al twee jaar geleden hadden moeten adviseren om een potje jam en margarine te kopen, want dat bleek broodnodig. De kinderen zouden de dupe zijn, maar de oudste van de vijf kinderen ontvangt in militaire dienst wel zoveel loon, dat hij er nog een auto op na kan houden, die toch niet op water zal rijden. Dat feit wordt in het Stem— artikel niet ge noemd, maar 't zou beter zijn dat geld voor water, gas en licht van de woning te besteden, dan moord en brand te roe pen. De inwoners van Tholen zijn beslist niet te beroerd om hulp te bieden aan ande- De voorzitter van de liquidatiecommissie, dhr.L.Kloet, leest de namen op voor de beslissende stemming over verkoop van de veiling St.Maartensdijk aan Dacomex. Links naast hem secretaris J.op den Brouw en tweede voorzitter M.Hoek. Rechts naast voorzitter Kloet: accountant J.A.Maas, mr.A.Kroon( hoofd juridische dienst Centraal Bureau voor de Tuinbouwveilingen) en administrateur A.L.Kampman. zijn afgebroken. Nu ligt'er alleen dit voorstel", zei de voorzitter. Accountant J.A.Maas, die met mr.A.K- roon(hoofd juridische afdeling van het CenJraal Bureau van de Tuinbouwvei- lingen (donderdagavond aanwezig was, probeerde de ongeruste leden tevreden te stellen. "Verliezen uit het verleden mag je compenseren met winsten. Ver der is de belastingaanslag 1980 al defi nitief geregeld, zodat het alleen nog om 1981/82 gaat. We zullen er op aandrin gen, dat begin volgend jaar rond te hebben om op korte termijn de leden te kunnen uitkeren. Als er geen onvoor ziene kosten bijkomen, zit 't goed, want alles is in aanmerking gekomen. Er is nog een reserve van 5500 gulden voor afwikkelingskosten als er van de 15.600 pallets niet terugkomen, sparen we daarmee nog statiegeld uit. Het perso neel komt 1 januari in dienst van Daco mex en dat is de hoofdmoot", aldus dhr.Maas, die nogmaals benadrukte, dat alle te verwachten kosten in rekening waren gebracht. Dhr.Wielaard concludeerde, dat de VUT-kosten toch voor de veiling waren en niet voor Dacomex. Ook dhr.C.Koopman zei niet tevreden te zijn over de handelswijze van de liquidatie commissie. "Van I mei tot 31 oktober is er een tekort van 80.900 gulden. Dat kost 't dus als de veiling voor Dacomex draait. Waarom zou de veiling dan de 23.500 gulden loonkosten voor Kamp man van 1 november tot 1 april volgend jaar betalen? Dat moet Dacomex maar doen", zei Koopman. Hij had er ook kritiek op, dat na de ok tobervergadering geen advertenties wa ren geplaatst om meerdere gegadgiden voor overname te zoeken. Volgens de notulen van secretaris J.op den Brouw was het advertentie-voorstel door dhr.C.J.Knuist ingediend en door de toenmalige voorzitter J.Nelisse overge nomen, echter zonder het in stemming te brengen. Voorzitter Kloet liet blijken, dat de advertenties onder druk van het FNV, Dacomex en het personeel niet waren geplaatst. "Bij de eerste gesprek ken op 29 oktober 's morgens, liet de districtsbestuurder van de FNV ons we ten, het personeel niet meer langer in onzekerheid te kunnen laten, wanneer de advertentie(waarover op de leden vergadering van 27 oktober was gespro ken) zou uitgaan, waardoor de onder handelingen zouden worden opgehou den. Ook Dacomex liet weten, zich als koper terug te trekken, als de adverten tie zou uitgaan. Daarop volgde direct 's avonds een gesprek met de commissie en het personeel. Na een uitgebreide, maar beslist waardevolle discussie, besloten we - gezien onze verantwoordelijkheid - de advertentie aan te houden. Alleen als er eventueel geen accoord met Dacomex bereikt kon worden, zou plaatsing zinvol zijn. Daar voelde ik me wel gelukkig bij, want de beslissing was eenstemmig. We zouden het ook beslist niet kunnen ver antwoorden tegenover onze leden: een nieuwe koper afwachten met een grote kans op tekorten, waarmee we een be roep op de aansprakelijkheid van de le den moeten doen. We zouden dan ook wel bijzonder onzorgvuldig bezig zijn met ons personeel, dat graag aan het werk wil blijven. Dat geldt ook ten aan zien van Dacomex. Daarmee werken we al circa tien jaar samen en dat heeft ze ker tot een morele plicht geleid. Via ad vertenties meer gegadigden zoeken, zou onbehoorlijk handelen zijn gezien in het licht, dat al eerder vergevorderde on derhandelingen hadden plaatsgevonden Vervolg op pag. 9 De knoop werd 25 november in café P.J.van Houdt na een uur vergaderen doorgehakt. Uit de discussie kwam naar voren, dat de meerderheid van de leden een eind wilde maken aan de onzeker heid, die de laatste maanden rond de overname van de in liquidatie verke rende veiling St.Maartensdijk was ont staan. Het voorstel van de liquidatiecommissie was, het veilinggebouw met machines en het bijna 1 ha grote terrein voor 360.000 gulden aan Dacomex te verkopen. De boekwaarde was 69.500, dus voor de veiling een boekwinst van 290.500. Daarvan moesten de VUT-kosten 208.700 gulden worden afgetrokken, dus nog 81.800 over. Dat bedrag werd echter teniet gedaan door het exploitatieverlies van 80.900 gulden over de periode 1 mei tot 31 ok tober 1982, loonkosten van administra teur A.L.Kampman van 1 november tot 1 april 1983 van 23.500 en 5500 gulden afwikkelingskosten, dus totaal 109.900. Dat leverde een tekort op van 28.100 gulden, maar de veiling had nog een re serve van 61.600 gulden, zodat het com mercieel voordelig liquidatiesaldo op 33.500 gulden was geraamd. Hierbij was de post pallets van 15.600 gulden buiten beschouwing gelaten. Als die niet terug gebracht worden, hoeft de veiling het statiegeld van 60 gulden öiet terug te betalen, zodat er een overschot blijft. Met de 360.000 gulden van Dacomex betaalt de veiling de VUT-verplichtin- gen van 208.700 gulden. Het twaalf man tellende personeel komt 1 januari a.s. officieel iö diman tellende personeel komt 1 januari a.s. officieel in dienst van Dacomex, maar vanaf 1 november heeft dit bedrijf de verantwoording al. De twee maanden loonkosten worden ver rekend met de sorteer-, afstaart- en droogkosten die Dacomex anders aan de veiling zou betaald hebben. Administrateur Kampman wikkelt de liquidatie af, zoals hij dat al eerder voor de veiling Stavenisse deed. Volgend jaar mei gaat de boekhouding, die twintig jaar bewaard moet blijven vólgens de wet, naar het gemeente-archief. De vei- lingverening blijft nog een paar jaar stil functioneren tot augustus 1985, wanneer de laatste VUT-verplichting vervalt. Wanneer er tot die periode namelijk ie mand zou overlijden, komt het VUT- bedrag terug. In augustus 1985 wordt pas definitief bekend, welk bedrag de leden uitgekeerd krijgen. Behalve de overname van gebouwen, machines en personeel, verklaarde Da comex zich ook bereid tot handhaving ren. Meerman kan de collecte-opbreng sten voor verschillende instellingen in Tholen en Halsteren vergelijken. Toen een St. Annalands gezin door brand werd gedupeerd, kwam er spontaan een inzamelingsactie op gang. Ook voor de Polen liep Tholen warm. Maar als men zelf alle aangeboden voorwaarden niet nakomt, zoals de wethouder zegt, dan maakt men zich bij iedereen onmoge lijk. Zeker als er zo tegen Tholen wordt aangeschopt als nu gebeurde. van een aanvoerpunt voor aardappelen. Naast de ruimte stelde het bedrijf op kostprijsbasis een heftruck met chauf feur en een controleur beschikbaar. De De bedoeling is, dat de adspirant-kopers in St.Maartensdijk de aardappelen be kijken, waarna ze dezelfde morgen in St.Annaland geveild worden. Dacomex zal hierover onderhandelen met de vei ling St.Annaland. Toen voorzitter Kloet het voorstel van de liquidatiecommissie ter discussie stelde, bleek, dat niet alle leden het ver trouwen hadden, dat ze er zonder kleer scheuren zouden afkomen. Het ge raamde voordelige liquidatiesaldo van 33.500 gulden ten spijt. Komen we er niet aan tekort? Komt er geen navordering van de belasting, wa ren de herhaalde vragen. "We moeten geen tekorten hebben en geen aanspra kelijkheid", liet dhr. A.P.Bout weten. En dhr.Van Gorsel: "Ik wens geen kosten achteraf te hebben". Hij vond ook, dat het voorstel met de cijfers vroeger bij de leden had moeten zijn om advies te kunnen inwinnen. Het papier werd nu bij het tekenen van de presentielijst bij binnenkomst uitgereikt. Dhr.A.Wielaard concludeerde, dat overname met alle lusten en lasten van de baan was. ,'Die onderhandelingen Het gebouw van 300 m2 wordt verhuurd aan een of meer van de tien bétrokken middenstanders of aan derden, maar dan in een branche die nog niet aanwe zig is in St. Maartensdijk. De gezamen lijke aankoop is een opmerkelijke zaak. "Ik ben erg content met deze solidariteit onder middenstanders", zegt dhr. Grof fen. "In eerste instantie had ik het pand zelf willen kopen, want 't is gevaarlijk om zo'n gebouw leeg te laten staan. De eerste kampioenen van de jonge visclub 't Scharretje uit Oud-Vossemeer: Remi Lindhout uit St.Maartensdijk (junioren), mevr.M.Plompen(dames), dhr.I.L.Lindhout uit St. Maartensdijk(senioren en algemeen kampioen) en Arjan Rijnberg(pupillen). De 85 leden tellende visclub 't Scharretje uit Oud-Vossemeer heeft zijn eerste kampioenen gehuldigd. Dat gebeurde vrijdagavond in Hof van Holland, nadat de spanning er" tot de laatste wedstrijd had ingezeten. Dhr.I.L.Lindhout uit St.Maartensdijk passeerde toen voorzit ter C.PIoropen en met slechts drie pun ten voorsprong werd hij kampioen, 't Was de eerste competitie van de jonge vereniging, die aan velen een plezierige ontspanning biedt. Voorzitter Plompen was blij met de grote opkomst, zoals er ook tijdens de wedstrijden altijd veel animo was. Op een sportieve manier werd er hard om de punten gevist en na een aarzelend begin kwam dhr.Lind- hout goed op dreef. Voorzitter Plompen, die regelrecht op het kampioenschap leek af te stevenen, schoot in de finale tekort. Bij de dames ging de beker naar mevr.Plompen-Joppe, bij (je junioren naar Remi Lindhout uit St.Maartensdijk en bij de pupillen naar Arjan Rijnberg. Dhr.F.Hommel Jzn. werd gehuldigd omdat hij de grootste platvis had ge vangen: een bot van 39 cm en dat in het eerste jaar dat hij zijn hengel uitgooide. De prijs voor de sportiefste visser ging naar C.IJsseldijk. De viscontroleurs M.Plandsoen en J. Boogaart Azn. kre gen respectievelijk een motorhand schoen en een wintertrui voor hun in spanningen. Voorzitter Plompen feliciteerde de kampioenen, maar zei ook veel waarde ring te hebben voor de leden die zich met minder vis tevreden moesten stel len, maar toch steeds present waren. Met hapjes, drankjes, bingo en muziek van ,t Vosje uit Nieuw-Vossemeer werd 't een gezellige feestavond. Senioren: 1.1.L.Lindhout St.Maartens dijk 698 punten 2.C.Plompen 695 p 3.R.Bevelander 671 p 4.P.Plompen 666 p 5.M.Rijnberg 656 p.üp 6.T.Schot 638 p 7.T.Henraad 634 p 8. R.de Leur 626 p 9.J.Keur 624 p lO.C.IJsseldijk 623 p 11.F.Hommel 622 p 12.C.van Steenpaal 620 p 13.S.Verkerke 614 p 14.J.Ponse 611 p 15.J. Hoek 611 p 16.L.Ponse 17.M.van Poortvliet 18.M.Eversen 19. C.Burgers 20.J.Verhees 21.L.Plandsoen 22.G.v.d.Hoven 23.J. v.d.Hoven 24.C.Voshol 25.A.van Poortvliet. Dames: LM.Plompen 687 p 2.F.Lind hout 666 p 3.W. Kosten 646 p. Junioren: l.R.Lindhout St.Maartens dijk 691 p 2.C. Boogaart 666 p 3.A.Lindhout 665 p 4.A.Kouwen 642 p 5.P.van Westen 641 p6.M.Glimmerveen 638 p 7.R.van Poortvliet 634 p J.Ponse. Pupillen: l.A.Rijnberg 659 p. De leden zonder punten hebben niet het vereiste aantal van zeven wedstrijden gevist. Bovendien is 't onooglijk voor de inwo ners. 't Is zo een bouwval en dat is niet bevorderlijk voor het image van de on dernemers in St. Maartensdijk. Toen ik medewerking kreeg, is er een vergade ring belegd, waar alle middenstanders in St. Maartensdijk de kans kregen om aandeelhouder van de 'Haven 10 B.V.' te worden", aldus dhr. Groffen. Tien ondernemers staken er geld in: behalve dhr. Groffen, de bakkers Schot en Van den Hoek, de slagers N. op den Brouw en D.K. Slager, de zuivelhandels Na- gelkerke en Hoek, huishoudelijke arti kelen en installatiebedrijf Potter, rij wielhandel Han van Houdt en wonin ginrichting H.A. van Houte en zn. Dhr. M.J. van Houte is directeur van de 'Ha ven 10 b.v.', die 18 december officiéél van kracht wordt. Het pand staat sinds juli leeg, toen wo ninginrichting van de Sanden naar Roosendaal vertrok. Deze huurde het gebouw van Albada Jelgersma uit Bre da, die er eerst een Végé supermarkt exploiteerde. Sinds het pand leeg staat, zouden de Mikromarkt, de Prijsslag en Albert Heijn belangstelling hebben ge toond om zich in St. Maartensdijk te vestigen. Met name Smerdiekse mid denstanders in de voedingsmiddelen sector wilden die eventuele concurrentie voorkomen. Anderen sloten zich daar- bui uit het oogpunt van gezamenlijk be lang bij aan. "Je moet het zien als een uitbreiding van een of meerdere ondernemers", zegt dhr. Groffen. "Er zijn een paar kandi daten die in combinatie interesse heb ben voor het gebouw, 't Blijft in elk ge val niet leeg staan. Het gebouw kan al tijd als opslagruimte dienen, maar dat is niet de bedoeling. We gaan 't op de ha ven in elk geval aantrekkelijker maken omdat het pand eerst een verfje krijgt", zegt dhr. Groffen. Samenwerking 0 Tien ondernemers kopen Végé U De veiling naar Dacomex 0 De Veste en de Burcht bezorgd Provinciale Staten zonder ambts gebed 0 Sprankelende noten in het Hol land Huis 0 Er is weer een Eendrachtbode- Sinterklaas met prijzen 0 Jan Overeenkam is ook van de partij 0 Er zijn weer vogel- en duiventen- toonstellingen en bekers voor vis serslatijn 0 Thoolse reserves deden WHS 2 bijna de das om HET GRABBLEN IS GEDAAN EN DE ONUITPUTBARE BRON, DE GROENE REISZAK VOL VAN ZOETHEEN EN BONBON, IS EINDLIJK LEEGGESTROOMD (de Ge- nestet 1829-1861) Dit nummer bestaat uit 16 pagi na's. Er komt weer een actie Tholen voor Polen', zoals die vorig jaar december met groot succes werd gehouden. Vrij wel elke eilandbewoner gaf toen levens middelen, geld of kleding voor het in ernstige moeilijkheden verkerende Poolse volk. De omstandigheden zijn er niet beter op geworden en daarom is zaterdag 15 januari in alle zeven wpon- kernen een ophaalactie gepland. Uit verschillende reacties bleek, dat het aantal Tholenaren weer op een voedsel- actie rekenden. Voormalige comité-le den speelden daarop in en dinsdagmor gen vond de eerste bespreking plaats. De plannen moeten nog nader uitgewerkt worden, maar verenigingen, scholen en particulieren die medewerking willen geven, kunnen alvast contact opnemen met: in Tholen de fam. Rens, Jan van Blois- straat 22, tel. 3697. Oud-Vossemeer: fam. Schipper, Dr. Renesstraat 11, tel. 2903 of fam. Hommel, Hiksedijk 6, tel. 2643. Sint-Annaland: fam. Heijboer, Ring 66, tel. 2752. Stavenisse: fam. van Rossum, Buurtweg 18, tel. 2575. Sint- Maartensdijk: fam. Hage, Weststraat 1, tel. 2493. Poortvliet: fam. Donken, Lan ge Zandweg 2, tel. 2365. Sint Annaland: di. 30 nov. Uien maat 40 opwaarts kla sse 2 NL 18,30 - 18,70. Drielingen maat 35/40 klasse 2 NL 15,30 - 16,60. Aanvoer 127 ton. per kg., 2.50 5 kg. voor 10.00 zeer geschikt om zelf in te zuren verder vele soorten verse en gebakken vis. Thoolse vishandel 01660-2540. Advertentie I.M. Juwelier horloger opticiën Grote Kerkstraat 5 - Steenbergen Tel. 01670-63385 Adri C. Broekhuis en Zoon. een begrip voor kwaliteit en service! Advertentie IM Advertentie I.M.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1982 | | pagina 1