Cloveniersgilde op nieuwe zolder EHBO-ploeg Stavenisse nationaal reservekampioen 'Gewoon morsen met gemeenschapsgelden' Sportsubsidies op de helling na afwijzen manege met 9-8 broekSOü BOUMAN POTTER De Meestoof als nieuw 'Niet zakelijk stemgedrag' Kunst in Fliplands gemeentehuis bijna even mooi als meimaand Pinksterketen V erdraagzaamheid mooier dan politiek l^fi -L^t Donderdag 27 mei 191 38e jaargang no. 29 Zilver tijdens Nederlandse kampioenschappen in Tilburg Tijdens de nationale wedstrijden voor het EHBO-kampioen- schap van Nederland heeft de ploeg van Stavenisse in de Til- burgse Stadsschouwburg een tweede plaats behaald. Aartje Eerland-de Ruiter(leidster), Adrie Scherpenisse-Eerland en Lianne Dorst slaagden er zaterdag niet in om nummer 1 Noord-Br abant/Limburg de loef af te steken, maar hielden daarentegen alle andere provincies gemakkelijk op afstand. Vier finalisten Zilver D'66 OP WINST! Burgemeester opende expositie Ben van Rooy Nieuwe technieken DEZE WEEK Wie zelf sport kan betalen, moet dat maar gaan doen CDA en WD vinden dat alle sportsubsidies op de helling moeten nu SGP en PvdA met 9 tegen 8 stemmen een renteloze lening voor een binnenmanege hebben afgewezen. "Er dient een herwaardering plaats te vinden. Bepaalde takken van sport zullen wat moeten inleveren om andere zaken van de grond te helpen", zei Van Kempen. "Daarbij moeten de subsidies voor de jeugdleden wel zeker gesteld worden", vulde Van Damme aan. Wethouder Moerland liet weten, dat mensen die zelf hun sport kunnen betalen, dat maar moeten gaan doen. "Op een gegeven moment moetje die lijn gaan trekken, want de grens van wat wel of niet meer kan, zal steeds moeilijker te bepalen zijn". Zinvol Slechte zaak Lid\fereniging Goud- en Zilversmeden r JWQNING INRICHT Molenstraat tel. 01662-2445 Poortvliet Eendrachtbode Postbus 5 4697 ZG Sint-Annaland Telefoon 01665-2752. Telex 54520. Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Verschijnt donderdag. Postrekening 1 2 44 07 Bankrekening 30 30 05 556 Abonnement 1 6.50 per halfjaar. Per jaar 32.— per post 39.50 per jaar. Losse nummers ƒ0.80. Opgave advertenties voor dinsdag 1 6.00 u. Advertentieprijs ƒ0.31 plus btw. per mm. Spierinkjes t/m 20 woorden 7,00 contant Inclusief btw. op rekening ƒ8.00 Hoofdredakteur G. Heijboer. Als dit nummer uit is, gaat onze regio langzamerhand bol staan van politieke activiteiten met het oog op 2 juni. Trouwens een voorproefje daarvan is de inhoud van deze krant. Niet alleen we gens de tabellen van vier jaar geleden, de cijfers van de statenverkiezingen in maart, maar ook verslagen van politieke bijeenkomsten, advertenties, e.d. naar mate raadsverkiezingen naderen, lopen een aantal politici en zij die zich daar voor bijzonder interesseren op de tenen. Elk verslag wordt op lengte, breedte en diepte afgewogen, er worden scherpere woorden gebezigd dan in het alledaagse voorkomen, want het gaat om stemmen. Het gaat in wezen om macht. De inge boren aard van iedereen. Er is een per centage burgers in de weer alsof er het leven van afhangt. Affiches plakken, folders rondbrengen, geluidswagens be dienen....het is immers zo 2 juni. Alle waardering. Als we het uitrekenen, houdt dat zo intens politiek bezig zijn op met een procent of drie van de bevol king. Drie procent van een goeie 20.000 is 600. Dan heb je er nogal wat, maar het is toch een beperkte drie procent. Dat wil niet zeggen, dat daarmee de demo cratie en ook de bedrijvigheid ophoudt. Maar het overgrote deel zal er toch geen uur voor overwerken. Een kleiner deel is zich pas woensdag a.s. bewust van dat er toch wat moet gaan gebeuren: stemmen. De middenmoot gelooft het wel. Die gaat traditioneel het al jaren gekozen hokje rood maken. Welke revolutionai re veranderingen sommige hartstochte lijke politici dan ook als een toekomstige grote ombuiging op Tholen en St. Phi- lipsland zien gebeuren. Zelfs de meest evenwichtige politici kunnen aan de vooravond van verkiezingen tot uitspra ken komen, waarvan je je dan wel af vraagt, of hij dat ook op 3 juni nog zou hebben gedaan. In elk geval ondekten we dat wethouder Koopman, - iedereen kan blij zijn dat hij toch weer kan mee doen, als men verdraagzaamheid boven politiek stelt - warempel vraagt om meer voorlichting voor de Thoolse burgers, terwijl nooit tevoren - ook niet in de SGP-historie - zoveel voorlichting en inspraak tot stand kwam op Tholen - als in deze tijd. Politiek op de tenen staan, het bleek ook volop in St. Philipsland. Op een leven dige PVAB-bijeenkomst kwam de vraag, of St. Philipsland zich zelfstandig zal kunnen handhaven of mogelijk de komende vier jaar bij Tholen of na ge reedkoming van de Philipsdam bij Bruinisse wordt ingelijfd. Als men het ons had gevraagd, zouden we zeker het hokje rood maken om als buffer tussen die twee te blijven dienen: zelfstandig. Ja, maar in grote gemeenten kun je meer voorzieningen treffen. Inderdaad, maar wat is levensvreugde? Arbeid in plaats van werkloosheid, vrijheid in plaats van onderdrukking, behelpen in plaats van werkloosheid,de hand open te moeten houden. Zo kan nog een lange weg worden bewandeld. In de hoop dat ieder op 2 juni zijn onbetaalbare vrijheid gaat waar maken door een hokje rood te maken, blijven we toch van mening, dat verdraagzaamheid mooier is dan poli tiek. Zonder het laatste echter geen de mocratie en dat zou dan echt lelijk zijn. Dat weet zich nog slechts een klein getal te herinneren uit 1940-1945. Nimmer tevoren hebben bestuurders en medewerkers van het streekmuseum de Meestoof te St. Annaland zo hard moe ten werken voor een tentoonstelling. Voor de tweede lustrumexpositie over Reimerswaal, die gisteravond door bur gemeester H. Boer van Reimerswaal geopend werd, moesten zoveel wijzigin gen worden aangebracht, dat het mu seum compleet nieuw is. Gehoopt wordt, dat er nog tijdig een vitrine gele verd wordt, maar dat kunt u zaterdag middag tussen drie en vijf uur zelf gaan bekijken. Het museum is van dinsdag tot en met zaterdag elke middag geopend van drie tot vijf uur. Had alleen het eerbiedwaardige Cloveniersgilde te Scherpenisse een thuis op de zolder van het gemeentehuis, na de restauratie is dat veranderd. 'Huis en Heem', de vereniging tot behoud van de historische kernen en het landschap van Tholen, was 17 mei de eerste van de verenigingen en gezelschappen die de fraaie, historische zolder gaan gebruiken voor hun vergaderingen of feesten. Beheerder A.J.Slager zorgt ook onder de fraaie balken voor het natje en droogje. De Gildebroeders moeten wel oppassen bij het passeren van de trap, zodat ze pinksterzaterdag heelhuids boven en benenden komen. Beneden krijgt de peuterspeelzaal ruimte en de bibliotheek, zodat het historische gebouw aan de Hoge Markt - dat bij de gemeentelijke herindeling op 1 juli 1971 zijn functie verloor - weer een zinvolle bestemming krijgt. De selectie-wedstrijd bestond uit een ongeval in de pauze-foyer, die zo snel mogelijk het aanzien van een feestzaal moest krijgen. Allerlei versieringen werden te gehaast opgehangen, waar door de veiligheid aan een zijden draadje kwam te hangen. Het ongeval bleef dan ook niet uit: een schuivende ladder slaat door een ruit heen, de ver sierder schiet mee naar voren, steekt zijn handen uit om zich vast te houden, komt met zijn pols op het scherpe glas, maar gelukkig schuift de ladder niet verder. De pechvogel komt met een flink bloe dende arm voorzichtig van de ladder af. De medeversierder die op een verhoging van eigen creatie staat, schrikt van het plotselinge lawaai en glasgerinkel. De eigen creatie verandert snel van vorm en de ongelukkige valt op de grond. De ploegen ontfermen zich over het eerste slachtoffer met de volgende verwondin gen: een flinke aderlijke bloeding aan de rechterpols en een peesdoorsnijding, waardoor de hand niet gestrekt kan worden. In de ringvinger zit een snij- wond waar veel bloed uit stroomt. Het tweede slachtoffer heeft bij de landing de rechterpols verstuikt en het rechter- sleutelbeen gebroken. Tevens heeft hij een schaafwond van 15 cm. in de linke ronderarm. Voordat de ploeg uit Stavenisse aantrad, had men zich eerst tegoed gedaan aan een lunch. De selectiewedstrijden start- Tijdens een SGP-vergadering in Poortvliet noemde fractievoorzitter Aar- noudse vrijdagavond financiële steun aan de manege 'gewoon morsen met gemeenschapsgelden'. "Er wordt 45.000 gulden in dertig jaar geschonken volgens het voorstel van b en w. Dan spreek ik nog niet eens over de rente over de rente. En wie profiteert er van zo'n manege: een kleine minderheid van de bevolking. Dit zal groot verzet opleveren", voorspelde Aarnoudse. Lijsttrekker Koopman meende, dat de Thoolse burger niet blij zou zijn als er 120.000 gulden renteloos gegeven zou worden om paard te rijden, "Iemand die paard wil rijden, moet dat zoveel mogelijk zelf betalen. Als we deze kant opgaan, waar blijven we dan? Straks komt er een jachtclub, een crossclub, enz. Moet nu alles gesubsidieerd worden? Ik kan niet begrijpen, dat dit zo ge makkelijk wordt voorgesteld", zei de SGP-wethouder vrijdagavond in Poortvliet. In Meulvliet kwam de manege maandagavond tijdens de gezamenlijke ver kiezingsbijeenkomst ook nog ter sprake. D'66 lijsttrekker M.Geuze viel in dit verband met name het PvdA-uitgangspunt 'eerlijk delen' aan. "De PvdA is blijkbaar alleen voor eerlijk delen onder de eigen leden en niet onder de Thoolse gemeenschap. De ruitersport is ergens elitair, maar als je niet subsi dieert, blijft dat zo. De opstelling van de PvdA is verbazingwekkend", aldus Geuze, die ook nog wees op de verkapte subsidies bij tennisbanen en voet balvelden. ten om 13.30 uur en Stavenisse was bij de loting voor de volgorde door dis trictsbestuurder dhr.Nijsse als nummer 7 uit de bus gekomen. Na de puntentel ling kwammen als finalisten de provin cies Zuid-Holland, Brabant/Limburg, Groningen en Zeeland naar voren. De vier teams gingen in afzondering en konden zich geestelijk voorbereiden op de laatste opgaaf: het finale-ongeval. In de concertzaal wordt brandalarm ge geven, er ontstaat alom paniek en in het gedrang bij de uitgang vallen slacht offers. Dichtbij de uitgang worden mensen onder de voet gelopen. Drie slachtoffers, die zichzelf niet meer kun nen redden, blijven vlakbij de uitgang in de concertzaal liggen. Slachtoffer 1 heeft een longbloeding en een zuigende borstwond, slachtoffer 2 is bewusteloos en heeft een onderkaakbreuk met bloe ding in de mond en slachtoffer 3 is in het begin suf, nauweliüks aanspreekbaar, heeft le, 2e en 3e-graads verbrandingen aan het rechteronderbeen en de rechte- ronderarm. Met 135 punten als eindtotaal werd de combinatie Noord-Brabant/Limburg Nederlands kampioen, gevolgd door Zeeland(Stavenisse) met 123 punten, 3 Zuid Holland 110 p, 4 Groningen 97 p, 5 Overijssel 54 p, 6 Utrecht 52 p, 7 Noord Holland 51 p, 8 Friesland 45 p, 9 Gel derland 34 p. en 10 Drenthe met 33 punten. Na het in ontvangst nemen van de feli citaties, een gebeurtenis die onafschei delijk verbonden is met het behalen van de tweede plaats, keerde het EHBO-ge- zelschap met de 38 supporters terug naar het Zeeuwse. Onderweg werd uitgestapt voor een etentje in de Wouwse Tol. En daar werd natuurlijk nagepraat over deze onvergetelijke prestatie. Zonder het geweldig enthousiasme van instruc teur Piet Snoep, alle leden en de steun van de EHBO-afdeling Sint Annaland was dat allemaal een stuk moeilijker geweest. De EHBO-ploeg uit Stavenisse ziet deze wedstrijden als een stimulans om, als het nodig mocht zijn, de mede mens zo goed mogelijk te kunnen hel pen. Voor die medemens is het ook een hele geruststelling om een EHBO-ploeg als die van Stavenisse in het midden te hebben. Proficiat! Uit alles blijkt dat de mensen achter D'66 op Tholen goed be vallen. Samen blijken zij, Tholenaren en nieuwe Tholenaren, tot veel din gen in staat. Partijmensen zeiden: - VVD: jammer dat jullie niet groter zijn - PSP: sympathieker dan we dachten - CDA: jullie zullen het goed doen - PvdA: het wordt lastig voor ons Stemmen is de moeite waard, D'66 uw stem. Advertentie I.M. "Geen enkele andere gemeen schapsvoorziening raakt door ge meentelijke financiële steun aan de manege in de knel. De 9-8 af wijzing berust op niet-zakelijk stemgedrag en dat betreur ik in hoge mate. Kennelijk weegt de vrees voor stemmenverlies zwaar", zegt secretaris J.de Boer van de stichting de Hollaere. Volgens hem hebben bepaalde gevoelens bij de PvdA ten op zichte van de ruitersport belem merend gewerkt voor een recht vaardige keuze. "Niet alleen fi nanciële motieven speelden een rol. Intern spreekt men van een elitaire sport, maar als dat zo is, houdt men dat wel in stand door geen steun te verlenen." Hij hoopt alsnog wegen te vinden om de manege te bouwen, even tueel door bij de stichting steun Rabobanken aan te kloppen. "De zelfwerkzaamheid heeft na deze raadsuitspraak wel een knauw gehad, want 't is teleurstellend dat de sportsubsidie niet eerlijk verdeeld wordt. Wij hebben van velen enthousiaste medewerking gekregen, ook financieel door middel van aandeeltjes van hon derd gulden. Het stichtingsbes tuur bezint zich op de situatie en zal in juni vergaderen. "Hoop doet leven", aldus secretaris De Boer. "Zo mooi als de natuur, zeker ook in deze meimaand, kan zelfs de beste kunstenaar niet scheppen. Dat wil ook kunstschilder Ben van Rooy uit St. Maartensdijk best toegeven. Daarvan getuigt dan meteen zijn bijzonder gevoel voor de natuur, wat in zijn werk tot uiting komt". Burgemeester T.A. Vogel verrichtte dinsdagavond in het gemeentehuis te St. Philipsland de officiële opening van de tentoonstelling van Ben van Rooy. Hij vond 't een goed begin van de nog jonge evenementencommissie. Immers, Ben van Rooy is niet alleen Thoolse buur man, maar zijn werken zijn gericht op het Zeeuwse water en landschap. Bij el kaar een gevarieerd oeuvre. De burgemeester, die tevens voorzitter is van de evenementencommissie, maakte de veertig genodigden duidelijk, blij te zijn met deze tentoonstelling. Het is iets geheel nieuws voor St. Philipsland en de gedachten hieraan, kwamen voor het eerst in de raadszaal naar voren, zoals vorige week werd gemeld. Dit is dan het eerste resultaat. Cultuur betekent verbouwen, zei de burgemees ter. Het cultiveren van grond, maar ook cultiveren van vele andere dingen. Handelen met de natuur heeft Ben van Rooy in het oog en in de vingers. Een spelen met lijnen en kleuren meer nog met kleur dan met lijn. Deze kunstenaar behoort tot een van ons. Tot de Zeeuwse bevolking en in de schilderkunst gaat hij daarin zijn eigen gang. De burgemeester bedankte Ben van Rooy voor de inwilliging van het ver zoek van de evenementencommissie. Hij hoopte dat velen komen kijken en het ook de kinderen vertellen, hoe mooi ook schilderkunst is. Ben van Rooy zei in zijn dankwoord, hoe de natuur hem in bijzondere mate trekt, want mooier dan die natuur is er op de wereld niet. Daarvan is dan Zee land met zijn mooie luchten, het altijd boeiende water en de wijde polders voor mij het meest aantrekkelijk. De kunst schilder verklaarde vroeger wel eens met de ezel buiten te hebben gezeten, maar nu neemt hij in zich op wat hij ziet om het dan thuis op het doek vast te leggen. Vakanties brengt hij veelal door in Schotland, waar het landschap en niet in het minst ook het ruige water hem bij zonder boeit. Ook gaf van Rooy enige toelichting op de technieken bij zijn olieverfschilderijen en aquarel len, waarbij hij veelvuldig zelf experi menteert. Dat is vooral zichtbaar bij een drietal landschappen uit deze omgeving, die in de raadszaal te zien zijn. Ook in de hal van het gemeentehuis boeit de kunst, op een doek waar alleen maar golven te zien zijn. Je voelt de kracht die er van het water uitgaat. Daarnaast sühorren met een kronkelend kreekje. De kleurenva- riatie is natuurecht. Ben van Rooy is duidelijk vertrouwd en vergroeid met het Zeeuwse landschap. Het springt eruit bij zijn schorren, dijken en indruk ken van het water. U moet het zelf gaan zien. Vanavond, donderdag 27 mei, van 20.00-22.00 uur, morgen, vrijdag 28 mei, van 14.00 tot 16.00 en eveneens van 20.00 tot 22.00 uur en zaterdag a.s. nog van 14.00 tot 16.00 uur. Zestig mensen nemen deze week iedere avond deel aan een fietstocht naar vijf R.K.kerken als voorbereiding op het pinksterfeest. Maandagavond werd in Welberg begonnen en dinsdagavond was Oud-Vossemeer aan de beurt. Woensdagavond; Steenbergen, van avond Nieuw-Vossemeer en morgen avond Tholen, waar de afsluiting van deze gebedstocht voor de vrede in de wereld is. De dienst in de R.K. kerk te Tholen begint om zeven uur. Kies (politieke) verdraagzaam heid Speldeprikken in Meulvliet Sportsubsidies op de helling na afwijzing manege Niet bang zijn voor principieel geluid, zegt SGP Jan Overeenkam kleurt de rest zetel in mooiste maand van het jaar Tot zaterdag kunst in Fliplands gemeentehuis Een las-cursus op de L.T.S. PVAB St. Philipsland wil kiesve reniging Realisme en CDA horen bij elkaar VVD toch liever open sollicitatie schoolhoofd Thoolse jeugd tastte politieke partijen af EHBO-ploeg Stavenisse natio naal reserve-kampioen Budelpack wint zilveren noot Elenbaas fractievoorzitter Verkeerscirculatieplan Tholen zal moeten wennen Maandag Eendrachtcupfinale Thol.Boys-WHS op Haestinge En nog zoveel meer nieuws in dit omvangrijke nummer NIEUWE RAADSLEDEN: AL DOENDE LEERT MEN Dit nummer bestaat uit 18 pagi na's. Dat nieuwe sportbeleid tekende zich maandagmiddag in de Thoolse ge meenteraad af bij de discussie over de binnenmanege van de Hollaere te Oud- Vossemeer. De meerderheid van b en w wilde een renteloze lening van 120.000 gulden verstrekken en bij de dertigjarige aflossing jaarlijks 1500 van de 4000 gul den kwijt schelden. In 1983 betekende dat een last voor de gemeente van 13.800 gulden( 12.300 rente bij 10a% en 1500 schenking). Zoals in de commissie sportzaken al was gebleken, stemden de SGP en PvdA tegen(totaal 9 stemmen) en CDA, VVD en PvdA-wethouder C.J.Moerland voor(totaal 8 stemmen). Een poging van de VVD om het voorstel tot na de verkiezingen uit te stellen voor nader beraad over o.a. een brief van de gehandicaptenvereniging Philadelphia, mislukte. "Of deze zaak ooit nog eens terugkomt, zullen de tijden en omstan digheden bepalen", concludeerde bur gemeester E.Baerends. VVD-woordvoerder J.v.d.Heuvel liet als eerste weten, zeer positief te staan tegenover financiële steun aan de stich ting de Hollaere voor de bouw van een eenvoudige binnenaccommodatie voor de ruitersport. "De financiële gevolgen zijn zeer aanvaardbaar gezien de zelf werkzaamheid en financiële steun van de hippische sportbond. De leden van de Hollaere komen uit alle lagen van de bevolking en dat heeft bij onze besluit vorming een belangrijke rol gespeeld. Wij zijn verheugd dat zoveel niet-agra- riers lid zijn van deze vereniging. Door realisering van deze accomnodatie verdwijnt er weer een witte vlek in ons gebied en de leefbaarheid in een kleine kern neemt toe", zei v.d.Heuvel. CDA-fractievoorzitter W.C.van Kem pen noemde de ruitersport een zinvolle vrijetijdsbesteding voor jongeren, die fi nanciële ondersteuning verdiende. "In toenenende mate zie je kinderen in de ruitersport en de gemeente mag zich hierbij niet afzijdig houden. Meerdere gemeenten geven al steun aan een ma nege en ook deze garantiestelling is een goede zaak, al kan niet alles meer. De zelfwerkzaamheid is echter aanzienlijk en het plan is sober opgezet. Het is een uitgekleed plan", aldus Van Kempen. SG P-fractievoorzitter Th. Aarnoudse kon om principiële redenen al niet meewerken aan de manege gezien de zondagopenstelling en daardoor de meerdere ontheiliging van Gods dag. "Onze verantwoordelijkheid gaat echter verder. In een tijd dat men allerwege de mond vol heeft over bezuinigen en inle veren, moeten we nauwkeuriger om gaan met gemeenschapsgeld. De minis ter heeft op kamervragen geantwoord, dat de gemeenten ten aanzien van ma neges een terughoudend beleid moet worden. Ook de Hippische Sportbond waarschuwt met de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten omdat de renta biliteit, van veel maneges te wensen overlaat. De exploitatie van de stichting de Hollaere is sluitend, maar groten deels omdat het beheer door zelfwerk zaamheid wordt uitgevoerd. Dat is een zwakke basis. Hoe moet 't, als er een vaste kracht komt? Het is niet zo moei lijk om een sluitende exploitatie te krij gen met een bijdrage van de gemeen schap van 249.000 gulden in dertig jaar. De stichting heeft zelf maar 5000 gulden laag rentende leningen binnengebracht en dan is 't een slechte zaak als de ge meenschap hiervoor moet opdraaien. Als de raad dit besluit durf te nenen, waar komen we dan terecht? Bij de jachthavens is toch ook van een sluiten de exploitatie uitgegaan, zonder er ge- neenschapsgeld in te pompen. Is het streven naar de gebruiker betaalt, niet gezonder? Van Damme heeft bij afwij zing van een aula in Poortvliet gezegd, dat wij prioriteiten moeten stellen en tegen onze burgers ook nee moeten durven zeggen omdat niet alles kan. Daar zijn wij het mee eens", aldus Aar noudse. PvdA-fractievoorzitter P.van Schetsen meldde, dat de manege zijn partij intens had beziggehouden. "De stichting heeft moeite noch tijd gespaard en mijn waardering daarvoor. Wij hebben gpede gesprekken gehad en een manege is ze ker een belangrijke accommodatie. De tijden dat alles kon, is echter voorbij. B en W hebben zelf die signalen gegeven ten aanzien van leermiddelen en het uitgestelde tennisgebouw te Oud-Vos- semeer. Een dubbeltje moet twee keer omgedraaid worden. Dit voorstel is geen subsidie, maar een nieuwe investering. Ons is verweten, dat we met twee maten meten. Ik geef toe, dat het ontzettend moeilijk is om nee te zeggen, maar eens moetje een streep trekken van dit wel en dat niet. Er is subsidie gevraagd om 's winters in het overdekte zwembad te Bergen op Zoom te zwemmen en dat is ook afgewezen. Wij hebben dezelfde fi nanciële bezwaren als Aarnoudsê die heeft verwoord. Alles kan niet meer, willen we een trendmatige belastingver hoging aanvaardbaar maken voor onze burgers", zei Van Schetsen. Vervolg op pag. 9 Juwelier horloger opticiën 'Grote Kerkstraat 5 - Steenbergen Tel. 01670-63385 Adri C. Broekhuis en Zoon, een begrip voor kwaliteit en service! 'Advertentie IM Advertentie IM~*

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1982 | | pagina 1