wn BOUMAN POTTER Rijkspolitie Zaterdag vijfde Rode Kruisloop in Tholen Nog dikke vacht met Pasen BROEKHUI Bijbelse beeldtaal in de Gasthuiskapel Vier jaar Alarmnummer Nare lucht in kleuterschool Scherpenisse Commissaris Boertien in St. Philipsland Vissers massaal in hoger beroep Bochtafsnijding Scherpenisse van de baan Langzamer rijden in bebouwde kom Iedere aannemer heeft straatwerk Donderdag 15 april 1982 38e jaargang no. 23 Wandelen op Koninginnedag Tentoonstelling Wil Timmernans van 20-30 april "Christelijke kunst zie je bijna niet meer of 't vervalt in senti mentele toestanden. Toch wil ik er een lans voor breken omdat de Bijbel een rijke inspiratiebron is voor wezenlijke dingen, die ook nog voor deze tijd gelden. Dan moetje de chr.kunst wel een eigentijdse sfeer geven voor mensen die met beide benen op de grond staan". Wil Timmermans(31) uit Sprang-Capelle expo seert van 20 tot 30 april in de Gasthuiskapel te Tholen on belangstellenden kennis te laten maken met zijn krachtige beeldtaal. J/VONÏNGINR IC HTÏNG Molenstraat tel. 01662-2445 Poortvliet Herkenbaar Dienende taak Zaterdagmiddag wordt voor de vijfde keer de Rode Kruisloop in Tholen gehouden ten bate van oefenmateriaal voor de co lonne. In vier jaar werd 7245 gulden bijeen gelopen en wie weet, maken 17 april duizend deelnemers de tien mille vol. Er worden weer heel wat schoolkinderen verwacht, maar ook ouderen mogen best bewegen op de 1, 2, 3, 6, 10 of 15 km. Schroom niet en maak het eerste lustrum van de Rode Kruisloop tot een succes. Burgemeester start Feestelijk tintje Lid\ereniging Goud-en Zilversmeden Eendrachtbode Postbus 5 4697 ZG Sint-Annaland Telefoon 01 665-2752. Telex 54520. Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Verschijnt donderdag. Postrekening 1 2 44 07 Bankrekening 30 30 05 556 Abonnement ƒ1 6.50 per halfjaar. Per jaar 32 per post 39.5C per jaar Losse nummers ƒ0,80. Opgave advertenties voor dinsdag 16.00 uur. Advertentieprijs 0.31 plus btw. per mm. Spierinkjes t/m 20 woorden 7.00 contant Inclusief btw. op rekening 8.00- Hoofdredacteur G. Heijboer. Een predikant is na vier jaar een ge meente te hebben gediend, weer ber oepbaar. Voor zover ons bekend geldt die algemene regel in elk geval in het hervormd kerkbestel. Enerzijds een ze kere bescherming voor een gemeente dat een predikant na korte tijd niet zo maar kan vertrekken, anderzijds ook de ruimte voor een herder en leraar, dat na een bepaalde periode andere mogelijk heden openstaan. Zo ligt het voor de 'hand, dat we in 38 jaren Eendrachtbo- dewerk in de negen woonkernen van onze regio heel wat predikanten zagen komen en ook weer gaan. Veelal zag de kerkelijke gemeente ze met spijt ver trekken. Eerlijkheidshalve moet ook worden gesteld, dat het een enkele maal tot beider genoegen zal zijn geweest. Veel meer echter dan dit laatste was, dat ook de gemeenschap er een lege plaats aan overhield, die niet zo maar was ge vuld. Die herinnering kwam er toen ook op paasmaandag weer een predikant van Tholen afscheid nam. Daardoor was er niet alleen spijt van velen in die ge meente zelf, want als een predikant - zoals maandag ook werd gesteld weet te binden, zonder afbreuk te doen aan zijn opdracht, kan 't dubbel zegenrijk zijn. Er was echter evengoed spijt bij anderen in ons gebied, voor wie de predikant door zijn werk betekenis kreeg. Phila delphia zou in dit verband kunnen wor den genoemd en het Welzijnsorgaan. Mogelijk in eigen woonplaats nog meer, waarmee de Thoolse gemeenschap ge diend was Gaan we verder terug in de herinnering, dan is bekend, dat ook door predikanten het recreatie-kerkewerk van de grond is getild. Nog eerder, hoe door predikan ten initiatieven werden genomen om te komen tot wat dan inmiddels het Wel zijnsorgaan is. Kortom, voorbeelden te voer over. dat er door initiatieven van predikanten in maatschappelijke en so ciale noden en behoeften kon worden voorzien of ten aanzien van de plaatse lijke verenigingen stimulerend werk werd verzet. Met name in zo'n geval wordt het als een teleurstelling ervaren, dat zo'n band wordt afgebroken. Het kriebelt dan soms wel eens tot een ander uiterste, namelijk dat je er toch geen 'vastigheid' aan hebt. Dat is in werke lijkheid dan meer een uiting van teleur stelling door het vertrek dan door het hiaat dat wordt achtergelaten. Samen gevat kan vier jaar voor een predikant, maar zeker voor een gemeente erg kort zijn. Dat was tot dusver in de meeste gevallen zo. Voor beiden een goed te ken. Daarom kan er ook langs deze weg wel eens waardering worden geuit voor wat eerder en tot dusver door menig predikant tot stand kwam. Al moeten dan mensen maar nooit mensen willen vasthouden. Gelet op de sombere vooruitzichten zal van een bochtafsnijding bij Scherpenis se binnen redelijk afzienbare tijd geen sprake zijn. G.s. van Zeeland schrijven dat aan provinciale staten, die een be slissing nemen over het afschrijven van 1.062.000 gulden voorbereidingskosten van wegen. Het gaat om vijftien projec ten, waaronder de bochtafsnijding in de provinciale weg Scherpenisse/St. Maar tensdijk ter hoogte van dierenarts Rin- Op 30 april zal de Thoolse Wandel Unie voor de 22e maal de Koninginnetocht organiseren, onder auspiciën van de Nederlandse Christelijke Wandelsport Bond. De afstanden zijn: 5, 10 en 15 km. Het inschrijf- en startbureau is gevestigd in de Visstraat; hotel van Zanten, tel. 01660-2462. en zal vanaf 's morgens 8 uur geopend zijn. De starttijden zijn 's morgens van 8.30 tot 9.30 en 's middags van 14.00 uur tot 14.30 uur. Inschrijven vooraf kan gebeuren bij dhr. P. Witha gen, Kon. Wilhelminastr. 25 te Tholen en tel. bij dhr. C. Burgers, tel: 01660- 2784. De herinnering zal bestaan uit een speciaal ontworpen medaille met af beelding van H.M. Koningin Beatrix, voorzien van speld en oranje lint. Dhr. L. Geuze van het Rode Kruis draagt gewoontegetrouw de zorg voor de (eventuele) perikelen aan de voeten. Vergeet niet de wandelboekjes mee te brengen. De organisatie zal zorgen voor een prima tocht, waarbij hopelijk de weergoden ook gunstig gestemd zullen zijn. De Mosseltocht zal dit jaar worden gehouden op 4 september. Heel wat kinderen zien ongetwijfeld uit naar het eerste lustrum van de Rode Kruisloop, die zaterdagmiddag vanaf kwart over twee in Tholen wordt gehou den. 't Zal vast weer dringen worden bij de start. Je kunt beter rustig beginnen en langzaam het tempo opvoeren, hoewel: er moet niets omdat iedereen zelf z'n tempo mag bepalen. Je mag ook wande len en daaraan zullen de allerkleinsten aan de hand van vader en moeder nog wel de voorkeur geven. Hoewel Timmermans' vrouw(v.d.K- looster) uit Poortvliet komt. is hij door Ben van Rooy uit St.Maartensdijk voor de Gasthuiskapel gestrikt. De Smer- diekse schilder activeert in opdracht van de beheerscommissie de tentoonstellin gen, waarvan hij er dit jaar nog mini maal twee wil organiseren. Van Rooy kende werk van Timmermans en daar door kwam het contact tot stand. Voor de tekenleraar aan een middelbare school te Sleeuwijk was de voorberei- De Thoolse politie houdt in samenwer king met Veilig Verkeer Nederland een verkeersactie, wat gezien de recente 67 overtredingen van de maximum snel heid in de Grindweg geen overbodige luxe is. Dit gebeurt op het gehele eiland. De veiligheid binnen woon- en ver- blijfsgebieden is een onderwerp van be lang, omdat in gewone woonstraten erg veel verkeersongevallen gebeuren. De ongelukken doen zich in de gehele wijk voor. Het gaat niet speciaal om kruis punten of om drukke straten, het ge beurt daar net zo vaak als in rustige straten. In woon- en verblijfsgebieden zijn het vooral voetgangers en fietsers die te lij den hebben van de onveiligheid. Met name de automobilisten zijn, gezien de snelheden die in een woonwijk in acht worden genomen, relatief veilig, Voet gangers en fietsers zijn dit echter niet. Een aanwijzing voor de onveiligheid van voetgangers en fietsers zijn de volgende cijfers: In 1979 gebeurde 70% van de dodelijke verkeersongevallen binnen de bebouwde kom. Dit betrof ongevallen waarbij een voetganger betrokken was. Voor fietsers bedroeg dit percentage 53%. Kinderen en ouderen blijken daarbij extra kwetsbaar te zijn. Zo tonen gegevens aan dat in een bepaald jaar 69% (91 kinderen) van de voetgangers in de leeftijd van 0 - 6 jaar in de eigen straat bij een verkeersongeval om het leven kwam. In de leeftijd van 7 - 14 jaar was dat nog altijd 34% (25 kinderen). Ook fietsende kinderen (50%) verongelukken volgens onderzoeken binnen een paar honderd meter van de ouderlijke wo ning. In de actie gedurende het eerste halfjaar van 1982 zal dan ook geprobeerd wor den om automobilisten, motorrijders en bromfietsers het inzicht bij te brengen, dat langzamer rijden in woon- of ver blijfsgebieden noodzakelijker is dan al gemeen gedacht wordt. Het risico voor anderen het zwakke verkeer - is immers zoveel groter dan het risico voor zichzelf. In het kader zal de politie verbaliserend optreden voor wat betreft overtredingen gepleegd i.v.m. de veiligheid van voet gangers en fietsers. IN ONZE WOONWIJK IS 50 KILO METER TE SNEL Advertentie IM dingstijd wel kort. want hij moest als het ware alles hals over kop regelen om dinsdagavond 20 april zo'n 25 werken te kunnen voorschotelen aan burgemees ter Baerends of wethouder Versluijs, die de opening zal verrichten. Toch is de jonge kunstenaar blij met zijn eerste zelfstandige tentoonstelling en net name ook met de Gasthuiskapel omdat daarin zijn plechtige schilderijen goed tot z'n recht zullen komen. Timmernans was eer^t vertegenwoordi ger, maar de beeldende kunst trok hem meer en na een avondopleiding kwam hij op de Tilburgse academie voor lera ren om de akte MO-B te veroveren. Vo- Meldkamer district Middelburg. Bel dit nummer in dringende gevallen. Er is altijd een surveillance auto in de buurt. Een geruststellende gedachte. Advertentie IM rig jaar studeerde hij af en zijn leraren Ru van Rössem en Nico Molenkamp waren mede bepalend voor een stuk vorming en beeldtaal. "Ik heb altijd dolgraag getekend en er jaren voor gek nokt om dit te bereiken", zegt de Ca- pelse kunstenaar. Hij wil geen aureool om zich heen van de kunstenaar die orakeltaal spreekt. "Er moet geen af stand zijn tot mensen, anders zitje in een isolement en dan is er geen communi catie. Daarom werk ik ook niet abstract. Mijn thema's moeten herkenbaar zijn. Ik probeer de essentie te raken. Je moet niet blijven stilstaan bij details, want die doen meer afbreuk", aldus Timmer mans, die wat dit betreft, beinvloed is door Wagemakers en Tapiece. In zijn etsen, aquarellen en collages(van jute, gips, enz.) wordt dan ook door middel van krachtige beeldtaal het we zenlijke belicht. Het gaat met name om onderwerpen uit de Bijbel, zoals olie verfschilderijen van de Schepping, het lijden, sterven en de opstanding van Christus. "Een kunstenaar heeft wat te zeggen, want ieder heeft een taak gekregen in 't leven. Ik heb een dien ende functie en laat het evangelie van Jezus Christus door mijn werk spreken. Ik mag de heilsfeiten uitdragen en de mensen laten zien wat Christus gedaan heeft. Een stukje getuigenis, maar ook didactiek, 't Is wel een mysterie, want het menselijk verstand schiet tekort om 't allemaal te zien. God geeft echter gaven en daarom waag ik 't om er iets van te 'zeggen', aldus Timmermans. Na heel wat 'broedwerk' - het maken van schilderijen is bij de Capelse kun stenaar iets van lange aden - kwamen de Bijbelse onderwerpen, rrjaar ook stil le vens en portretten uit de verf. Een over zicht van de laatste vijf jaar is in de Gasthuiskapel te zien. Ben van Rooy wil graag doorgaan met de tentoonstellingen in Tholen. "De ex posities vormen een stimulans voor amateurs en hobbyisten en hun bezig zijn, waardeer ik positief. Daarom zal ik ook met plezier adviezen blijven geven", zegt de Smerdiekse schilder. De expositie van Timmermans is vanaf woensdagmiddag 21 april te zien 's middags van drie tot zes uur, bovendien vrijdagavond van zeven tot negen uur en op zaterdag van twee tot vijf uur. Daar na van maandag 26 april tot vrijdag 30 april van twee tot vijf uur. In 1978 namen vier Thoolse atleten het initiatief voor dit evenement omdat ze meer aanhang wilden voor hun tak van sport. Tot hun verbazing trok de eerste prestatieloop 400 deelnemers, wat de Rode Kruiscolonne f 1209,50 oplever de. De tweede uitgave werd een nog groter succes met 700 lopers en 2000 gulden. In 1980 werden er 1000 deelne mers geregistreerd en een overschot van 1900 gulden. Vorig jaar leek de presta tieloop overschaduwd te worden door de opening van Meulvliet, maar op nieuw waren er bijna 1000 lopers en een overschot van 2150 gulden. Het Thoolse bedrijfsleven steunde de Rode Kruis loop steeds met het beschikbaar stellen van prijzen, terwijl de Bergse sigaret- tenfabriek Philip Morris ook al vijf jaar een steunpilaar is. In het comité maakte M.Hommel wegens verhuizing plaats voor P.Suurland uit Scherpenisse. J.de Leeuw uit Oud-Vossemeer, W.van Dij- ke en J.Baarends uit Tholen en J.Ko- nings uit Halsteren zorgen nu al vijfjaar met succes voor de organisatie, want de Rode Kruisloop is door de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie erkend als officiële prestatieloop. Burgemeester Baerends lost zaterdag middag op de Markt in Tholen om kwart over twee het startschot voor de 1 km. Er hadden zich zaterdag al 450 deelnemers van scholen en verenigingen ingeschreven en het comité rekende erop, dat er nog velen dat goede voor beeld zouden volgen. Om half drie geeft de burgemeester ook het vertreksein voor de 2 km. Om drie uur lost dokter R.H.Padt of dhr. L.N.Niemantsverdriet namens de Rode Kruiscolonne het startschot voor de 3 en 6 km. Om vier uur komen de wedstrijd lopers op de 10 en 15 kn aan bod met o.a. Ko v.d.Griek. Rinus Jeroense, Jan de Leeuw, e.a.. Hiervoor zal een verte genwoordiger van Philip Morris het verstreksein geven. De 15 km-lopers strijden ook om de Philip Morris trofee, zoals voor de - procentsgewijs - grootste groep(school of vereniging) de Een- drachtbode-wisselbeker beschikbaar is. Deze bokaal wordt verdedigd door de Oosterscheldeschool uit Scherpenisse. Voor elke deelnemer is er echter een fraaie herinnering, dus doe zaterdag middag mee aan de vijfde Rode Kruis loop in Tholen. Op zaterdag 17 april zal in Tholen voor de vijfde maal in successie de Rode Kruisloop van start gaan. Het eerste lustrum van deze voor Tholen zo unieke en toch inmiddels wel zeer populair ge worden sportmanifestatie - voor elck wat wils - wordt daarmee een feit. Niet tegenstaande de reeds grote bekendheid die deze loop al heeft, tot ver in de regio, is het een goede zaak om aan deze ma nifestatie zowel bij jong als oud, bij iedereen die hieraan in eigen tempo en naar afstand van eigen keuze, wil deel nemen (weer) bekendheid te geven. Niet slechts om de aantrekkelijkheid in zowel sportief als recreatief opzicht te benadrukken, doch ook wegens het feit, dat uit de opbrengsten ervan de afdeling Tholen van het Rode Kruis wederom de noodzakelijke financiële steun hoopt te ontvangen. Daarom te meer wil ik hier mee de aandacht nog eens vestigen op dit sportieve festijn, waarbij te wensen is, dat ditmaal een record aantal deel nemers een extra feestelijk tintje zal ge ven aan deze vijfde Rode Kruisloop en daarmee tevens een bekroning zal vor men voor haar eerste lustrum en een pluim zal zijn op de hoeden der organi satoren. R.H. Padt colonnecommandant Rode Kruis Tholen Het gemeentebestuur treft maatregelen om de hinder van gas uit de spaanplaat van de openbare kleuterschool te Scherpenisse te beperken. Bij herhaling hebben de hoofdleidster en de ouders klachten geuit over het rondhangen van een nare lucht in de Blokkendoos, waardoor de kleuters prikkelende ogen en keelpijn hadden. Het staatstoezicht op de volksgezondheid heeft het ge meentebestuur desgevraagd meege deeld, dat maatregelen tegen de aanwe zigheid van het zogenaamde formalde- hydegas nodig zijn. Uit verschillende metingen is gebleken, dat er 123 tot en met 193 microgram gas in het lokaal was, terwijl de maximum norm 120 microgram per kubieke meter lucht is. De Blokkendoos bestaat voornamelijk uit spaanplaat, waarbij het gas formal dehyde vrij kan komen. B en W hebben bij een deskundige instantie een verf- technisch advies gevraagd, waardoor de uitstoot van gas beperkt kan worden. Om de lucht in de school te normalise ren, moeten de binnenwanden verwij derd worden om de achterkant van de spaanplaten te behandelen. De verwij derde spaanplaat is dan niet meer te ge bruiken en dient vervangen te worden door multiplex platen. De overige Niet alleen de schapen aan de Gorishoeksedijk bij Scherpenisse konden hun dikke vacht met Pasen nog goed gebruiken. Ook de mensen hadden hun winterjas nog nodig, nu er dit paasweekeinde nog verschillende hagelbuien neerdaalden uit de zeer koude lucht. Wanneer de zon zich liet zien, zoals zaterdagmiddag, was het nog redelijk, maar de harde wind maakte 't nog bijzonder fris. Daarom gaven de schapen hun lammetjes maar het voorbeeld om de nodige caloriën te verzamelen om 't hoofd te kunnen bieden Aan de kille weersomstandigheden. Met Pinksteren staat de zon ongetwijfeld hoger. spaanplaten en het plafond dienen in tensief behandeld te worden met een afsluitende verf. De gemeenteraad be slist maandagavond of b en w het ge vraagde geld krijgen om dit karwei uit te voeren. Het karwei, dat in de zomervakantie wordt uitgevoerd, kost meer van twin tigduizend gulden, wat uit de gemeen tekas moet komen. Volgens wethouder J.Versluijs is de Blokkendoos gelukkig de enige school op Tholen waar veel spaanplaat gebruikt is. "In Vlissingen heeft dit al eerder gespeeld, maar in on ze gemeente hebben we nergens klach ten, behalve in Scherpenisse. Toen er voor het eerst over tranende ogen van de kleuters werd geklaagd - ongeveer een jaar geleden is er een onderzoek inges teld, maar de uitkomst lag beneden de norm. Eind vorig jaar vond op maan dagmorgen een tweede onderzoek plaats en toen ging de zaak over de schreef. Met beluchting - ramen openis de hinder tijdelijk op te lossen, maar dit vereist een definitieve aanpak", aldus wethouder Versluijs. De Commissaris der Koningin in Zee land, dr. C. Boertien, heeft gisteren met zijn echtgenote een bezoek aan St. Phi lipsland gebracht. Hij werd met zijn ka binetschef in het gemeentehuis ontvan gen door B. en W„ waarna een rondrit volgde langs de Rozeboom, de scholen, Albert Heijn. het Politiebureau, het Bosje van Klompe in Anna Jacobapol- der, de Noodbrug naar de Philipsdam, de Schorren en het Industrieterrein. Voor de dames was er een apart pro gramma in het bejaardencentrum de Rozeboom. Op het industrieterrein werd een champignon- en witlofkweke rij bezocht, waarna de Commissaris het nieuwe gebouw van Aannemingsbedrijf Ligtendag officieel in gebruik stelde. Tenslotte vond er een informele raads vergadering plaats, maar niet voor de dames, die zich vermaakten bij bloe- menkwekerij Goudzwaard. Vier jaar is kort Langzamer rijden in bebouwde kom Thoolse raad kan uit 1980 nog wel wat besteden Elke aanemer heeft nu wat straatwerk Hervormd predikant nam afscheid Nare lucht in kleuterschool Scherpenisse Bijbelse beeldtaal in Gasthuiska pel De PSP-kandidatenlijst voor de gemeenteraad Zaterdag vijfde Rode Kruisloop Thol. Boys 2 wijst koploper WHS 2 terug MET GOEDHEID KAN MEN BIJNA IEDER MENS VER RASSEN Dit nummer bestaat uit 12 pagi na's. De gemeente Tholen heeft 't de tien uitgenodigde aannemers voor het her- bestratingsprogramma 1982 gemakke lijk gemaakt door het werk precies in tien stukken te verdelen. Iedere aanne mer heeft nu één karwei, al loopt het hedrag wel uiteen van 43.100 gulden voor Klippel in Scherpenisse tot 115.600 gulden voor Joh.van Vossen in St.An- naland. Er werd in tegenstelling tot vo rige keren voor elk perceel maar beperkt ingeschreven. In de stad Tholen konden er drie be drijven gelukkig gemaakt worden: ge- br.Moerland uit St.Annaland was met 75.970 de laagste voor perceel I met Joh.van Vossen uit St. Annaland als tweede met 76.500. Voor perceel 11 wa ren er drie gegadigden: W.van Vossen St.Annaland 83.700, Van Dijck-Petit Bergen op Zoom 85.500 en gehr.Moer- land 85.900. Perceel III: C.Scherpenisse St.Annaland 103.580, W.van Vossen 105.800 en gebr.Moerland 107.000. Voor de Poortvlietse herbestrating wa ren er twee inschrijvers: A.v.d.Werf Scherpenisse 88.000, Joh.van Vossen 89.300. Hetzelfde gold voor het straat werk in Scherpenisse: A.Klippel Stave- nisse 43.100 en Van Dijck-Petit 44.000. In St.Maartensdijk waren er twee her- hestratingsplannen, waarvan perceel VI met vier inschrijvers erg gewild was: N.de Rijke St.Maartensdijk 71.000, A.Klippel 71.400, A.v.d.Werf 72.000 en C.W.van Haaften Stavenisse 72.800. Perceel VII: C.W.van Haaften 78.500, N.de Rijke 82.500 en Joh. van Vossen 83.100. Stavenisse: Van Dijck-Petit 67.400, Klippel 70.700 en Van Haaften 71.300. Het grootste straatwerk lag in St. Anna land en daarvoor waren dan ook vier belangstellenden: Joh.van Vossen 115.600, C.Scherpenisse 116.200, ge br.Moerland 117.000 en Van Dijck-Petit 118.000. Oud-Vossemeer tenslotte met 55.000 van A.Goedegebuure uit St.An- naland(het was ook het enige karwei waarvoor hij inschreef) en Van der Werf met 55.600 gulden, alles exclusief btw. Heel wat Tholenaren zijn weer voor een periode van werk verzekerd. Op het Thoolse echtpaar Jan S.L. van den B. en de Vlissingse visser L. de N. Sr. na, zijn alle verdachten bij de visfrau- dezaak in hoger beroep gegaan bij het gerechtshof te Den Haag. Daar wordt de zaak helemaal opnieuw behandeld, maar dat kan nog vele maanden aanlo pen. De officier van Justitie heeft het hoger beroep mee-aangetekend, wat gebrui kelijk is wanneer de verdachte dat doet. De zaak van J.C.S., A.J.S., W.S., D.S. en Job S., allen uit Tholen, komt in Den Haag opnieuw aan de orde, waarmee hun in Middelburg uitgesproken straf fen komen te vervallen. Ook negen van de tien vissers uit Arnemuiden, Vlissin gen tekenden appèl aan. De drie ven nootschappen namen wel genoegen met hun straffen (geldboetes). Juwelier horloger opticiën Grote Kerkstraat 5 - Steenbergen Tel. 01670-63385 Adri C. Broekhuis, een begrip voor kwaliteit en service vertentie IM

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1982 | | pagina 1