MODE-SHOW I BINGO-AVOND J Gewijzigde spaarrente bii de Rabc Rabobank Q Goede Vrijdag zijn de kantoren van de Rabobank de gehele dag gesloten. Rabobank POSTZEGEL- EN MUNTENRUILBEURS! Thank TIJDREDE Modehuis More/li jaarvergadering Ferket Reyns B.V. GEMEENTE SINT PHILIPSLAND Donderdag 1 april 1982 EENDRACHTBODE 3 1942 - 1982 Sint Maartensdijk SGP D.V. donderdag 1 april ds. W. Pieters uit Genemuiden. Aanvang half 8 in gebouw Calvijn GEMEENTE SINT PHILIPSLAND De burgemeester van Sint Philipsland maakt ter voldoening aan artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van 2 april 1982 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp-bestem- mingsplan Sint Philipsland, gedeelte be bouwde kom "de Sluis 1981" met de bijbe horende toelichting en voorschriften. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder bezwaren tegen het genoemde ontwerp-bestemmingsplan indienen bij de gemeenteraad. Sint Philipsland, 1 april 1982 T.A. Vogel. GRAFMONUMENTEN Rouwonderneming "SCHOT B.V." Dinsdag 6 april 19.00-22.00 uur Sporthal 'Meulvliet' - Tholen (zaal 3) Toegang vrij. Voor inl.: 01660-2294 De burgemeester van Sint Philipsland maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 6 april gedurende een maand ter sekretarie voor een ieder ter inzage is nedergelegd de door de gemeenteraad bij zijn besluit van 17 maart 1982, vastgestelde 2e herziening van het bestemmingsplan "Buitengebied met bijbehorende toelichting en voorschrif ten. Deze herziening beoogt o.m. a. het vastleggen van het tracé van de dam met weg vanaf de Slaakweg naar de Philipsdam (secundaire weg nr. 5); b. verandering van de bestemming van het zogenaamde "Bosje van Klompe" van "kampeerterrein" in „agrarische doeleinden" en "bos- en oevergebied"; c. verandering van de bestemming van de ingedijkte "Rammegors" van "bos- - en oevergebied" in ..natuurgebied"; en d. regeling van de bestemming van de zogenaamde "burgerwoningen". Bij de vaststelling van het plan zijn wijzi gingen aangebracht in het ontwerp zoals dit ter inzage heeft gelegen. Deze wijzigingen hebben betrekking op de bestemmingen "natuurgebied" en "dijk met een waterstaatkundige funktie met water" in het meest oostelijke gedeelte van de ge meente en zijn een gevolg van aanpassing van de gemeentegrens. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de ge meenteraad hebben gewend, kunnen gedu rende bovengenoemde termijn bezwaren indienen bij Gedeputeerde Staten van Zee land te Middelburg, Postbus 6001. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ie der die bezwaren heeft tegen de wijzigin gen die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn gemaakt. Sint Philipsland, 1 april 1982. De burgemeester van Sint Philipsland, T.A. Vogel. Bij deze hebben wij het genoegen U uit te nodigen tot het bijwonen van de modeshow die wij presenteren in samenwerking met de plattelandshuisvrouwenvereniging op woensdag 7 april a.s. om 1 9.45 uur in Haestinge. Toegang en 2 consumptie s gratis. Sint Maartensdijk VERLOREN een zilveren armband 01662-602 F.N.V. AFD. THOLEN X Leden en introducees op vrijdag 2 april a.s. om 8 uur in Café Havenzicht (de Man). TENNISCLUB SINT ANNALAND Met een TWEETJE er voor HEIJBOER 1/lJ vivrf \Ui/Vi m.i.v. 1-4-1982 /JLyUi ïiv Spaar-Premie-Rekening 7l/z% (was 8 Spaar-Extra-Premie- Rekening 9Vi% (was 9%%) Rabobank Kinderspaarplan 8/4% (was 81/2%) i Dankbaar en gelukkig k zijn we met de geboorte U van ons dochtertje A nnemiek Haar doopnamen zijn: >z Jannetje Klazina >z Wilhelmina (6 Chris en Nelleke (o Hage 25 maart 1982 K Burg. Baasstraat 19 S? 4697 GV St. Annaland (6 Blij en dankbaar zijn we met de geboorte van onze zoon Willem Jan Marinus William Marius de Rooy Ali de Rooy- van Belzen Sint-Annaland, 6 maart 1982 Burg. Baasstraat 37 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon, Hendrik Maarten Wij noemen hem Martin Henk van Houte Aline van Houte- Smit 4695 HN St. Maartens dijk 24 maart 1982 Hoge weg 38 Langs deze weg zeggen wij iedereen hartelijk dank voor het vele medeleven, kaarten, bloemen, cadeau's etc., ont vangen bij de geboorte en het verblijf in het ziekenhuis van ons dochtertje Leandra Ad en Marian van Treyen-Bolier Oud-Vossemeer, april 1982 Op 4 april a.s. hopen onze geliefde ouders en groot ouders, C. Moerland C. Moerland-Hendrikse hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Jan en Marjos Corné, Ellen Elga en Maarten Natasja Leon en Wilma Johnny en Wilfred Gelegenheid tot feliciteren Eendrachtsweg 9, Tholen Op 4 april a.s. hopen onze ouders, zuster en zwager, J. Vroegop en N. J. Vroegop-Kloet hun 25-jarig huwelijksfeest te gedenken. Ze hopen dit in huiselijke kring te vieren. Nelly en Joop Adrie Kloet St. Maartensdijk, april 1982 Oudestraat 20 Op 4 april is het 25 jaar geleden dat JOH AN NIS EN NEELT JE VROEGOP-KLOET in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van Koos en Marien Adriaan Kees en Joke Ko Rien en Jeannette Stavenisse, april 1982 Op 8 april zijn onze ouders en grootouders A. J. Soeters en J. W. Soeters-Luijk 40 jaar getrouwd. Dit willen wij op zaterdag 10 april vieren met een receptie in het Dorpshuis te St. Annaland. leder die hen daarmee wil komen feliciteren is van harte welkom vanaf 19.00 uur. Jan en Grietha Margriet, Marjan Rien en Anna Dijlan Eva Anna en Theo 4697 ED St. Annaland, april 1982 Ring 78 Op woensdag 7 april a.s. is het 50 jaar geleden dat onze ouders en grootouders, J, Mijnheere en H. G. Mijnheere-Quist in het huwelijk zijn getreden. Receptie van 20.00 uur tot 21.00 uur in Paviljoen "Rozenoord", Beukenlaan te Bergen op Zoom. Kinderen en Kleinkinderen Bergen op Zoom, Groeshof 68 Op woensdag 7 april hopen onze lieve ouders, groot- en overgrootouders P. Hengstmengel en A. Hengstmengel-Geuze de dag te gedenken dat ze 55 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen. U.S.A.: Janny en Jaap Grashoek: Izak en Dini St. Maartensdijk: Rie en Jacob St. Maartensdijk: Adrie en Jan klein- en achterkleinkinderen Ieder die onze ouders wil feliciteren is welkom 7 april in de recreatiezaal van Sint Maartenshof van 19.00 tot 20.30 uur. St. Maartenshof K33, St. Maartensdijk. Namens onze gehele familie willen wij hierbij een ieder die ons 25-jarig huwelijks feest tot een voor ons onver getelijke dag heeft gemaakt hartelijk dank zeggen. Ook voor de vele bloemstukken, cadeaus, felicitatiekaarten nogmaals onze hartelijke dank. Piet en Hillie Gunst Stavenisse, april 1982 Postweg 45 Langs deze weg willen wij ook namens ons dochtertje onze hartelijke dank zeggen aan familie, vrienden en kennissen voor de belang stelling getoond bij ons 12'/2- jarig huwelijk, hetzij met cadeaux, bloemen, geld of kaarten. Onze hartelijke dank. Han en Annie Zwagemaker Oud-Vossemeer, april 1982 Schoolstraat 4 Bedroefd om het grote verlies, maar vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons deed en betekende, heeft de Heere plotseling van onze zijde weggenomen, mijn innig geliefde man, onze zorgza me vader en schoonvader JOHANNES VIS echtgenoot van Adriana Duine op de leeftijd van bijna 66 jaar Oud-Vossemeer: A. Vis-Duine 's- H.Hendrikskinde ren: Gerrit en Lieneke Weert: Jan-Kees Middelburg: Ad en Ita 4698 AE Oud-Vossemeer, 27 maart 1982 Voorstraat 8 De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 31 maart j.l. op de algemene begraafplaats te Oud- Vos- semeer. Geheel onverwacht nam de Heere van ons weg onze geliefde schoonzoon, zwager en oom JOHANNES VIS op de leeftijd van bijna 66 jaar. St. Annaland: J. Duine A. Duine-Moeliker Tholen: M. Nieuwenhuijzen-Duine P. Nieuwenhuijzen Oud-Vossemeer: D. van Gorsel-Duine A. Duine J. Duine-Bentschap Knook A. van Gorsel-Duine I. J. van Gorsel St. Maartensdijk: H. Duine M. W. Duine-Bazen neven en nichten Oud-Vossemeer, maart 1982 Zeer plotseling is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom, JOHANNES VIS echtgenoot van A. Duine op de leeftijd van bijna 66 jaar GinGin (Austr.): J. de Boer-Vis Tholen: J. Vis M. van Dongen-Vis G. Vis C. Vis-van Vossen P. Vis J. Vis-Perestam A. de Leeuw-Vis J. de Leeuw H. Vis Helmond: C. Sanders-Vis A. Sanders Tholen: T. Soomers-Vis nichten en neven Tholen, 27 maart 1982 Diep bedroefd nam de Heere van ons weg, zonder afscheid van hem te kunnen nemen, onze lieve oom, PIET GELUK echtgenoot van H. J. Polderman op de leeftijd van 68 jaar. Hij was voor ieder die hem kende een man die nooit veel praatte, maar vol van liefde en toewijding, voor tante Lena, voor hun kinderen en kleinkinderen en een ieder die hem goed kende. Moge de Heere kracht en steun geven aan tante Lena met haar'kinderen, in het groot verlies. Altijd zul je in onze herinnering blijven OOM PIET Peter, Limonda en Jonnij van Splunter St. Maartensdijk, 21 maart 1982 Wèl gedaan, gij goede en trouwe dienstknecht; ga in tot het feest van uw Heer" Mattheüs 25:21 Heden nam de Here tot Zich, na een zeer moedig en geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa JAN LABAN echtgenoot van Hendrikje Dijkslag op de leeftijd van bijna 69 jaar Tholen: H. Laban-Dijkslag Mijdrecht: A. E. M. Heezen-Laban H. Heezen Sleeuwijk: E. den Haan-Laban S. den Haan Tholen: C. Laban K. P. Laban-Bout Rilland: T. Laban K. Laban-Boer Breda: E. P. de Wit-Laban E. de Wit en kleinkinderen 4691 KG Tholen, 25 maart 1982 Mossellaan 6 De begrafenis heeft plaats gehad op maandag 29 maart jl. op de algemene begraafplaats te Tholen om 14.00 uur. Na een moedig gedragen lijden is donderdag 25 maart uit onze familiekring weggenomen, onze geliefde zwager en oom, JAN LABAN echtgenoot van Hendrikje Dijkslag op de leeftijd van bijna 69 jaar. Goes: A. J. v. Elsacker-Dijkslag Tholen: A. v.d. Linde-Dijkslag N. v.d. Linde Tholen: H. Dijkslag M. Dijkslag-Jansen Dieren: J. Dijkslag C. Dijkslag-Francke Tholen: Oma G. Dijkslag-Dunweg neven en nichten Tholen, maart 1982 Langs deze weg wil ik, mede namens mijn ouders, ieder een hartelijk bedanken voor de vele kaarten en andere attenties die ik in het zie kenhuis en bij mijn thuis komst mocht ontvangen, Rianne Kempeneers Sint Philipsland, april 1982 Mosselkreekstraat 12 Mede namens mijn vrouw vriendelijk dank voor de ge toonde belangstelling en het medeleven tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst. Han den Engelsman A. v. Bourgondiëstraat 23, Sint Annaland. Tijdens het verblijf in zie kenhuis Lievensberg en bij mijn thuiskomst wil ik iedereen ook namens mijn man hartelijk dank zeggen voor het medeleven en de vele planten, bloemen, ca deaus en kaarten. Nel van de Zande-Wesdorp Tholen, Boomdijk 4 Langs deze weg wil ik ieder een hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en fruitmanden die ik tijdens mijn verblijf in Dijkzigt en bij mijn thuiskomst heb ontvangen. Elly Droogers Tholen, april 1982 1 Cromvliet 4 Na een liefdevolle verpleging in het A.B.G. is tot onze diepe droefheid, zacht en kalm van ons heengegaan, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa, JACOBUS JAN VROEGOP echtgenoot van Martina W. van Dijke op de leeftijd van 75 jaar St. Maartensdijk: M. W. Vroegop-van Dijke Maarn: A. W. M. Vroegop W. J. Vroegop-Beurse Matty Karen Wessel 4695 EJ St. Maartensdijk, 30 maart 1982 Frank van Borselenstraat 38 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 april a.s. om 14.00 uur op de nieuwe begraafplaats, Kastelijns- weg 1 te St. Maartensdijk Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de aula van de begraafplaats, aanvang 13.30 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in de aula U wordt verzocht om 13.20 uur in de aula aanwezig te zijn Heden overleed nog onverwacht na een liefde volle verpleging in het A.B.G. te Bergen op Zoom, onze geliefde broe der en zwager, J. J. VROEGOP Wed. C. Vroegop- Knulst Wed. J. Stoutjesdijk- Vroegop C. J. Vroegop J. Vroegop-Dane N. J. Baay-Vroegop B. W. Baay C. op den Brouw- Vroegop C. op den Brouw Sint Maartensdijk, 30 maart 1982 De begrafenis zal plaats vinden op vrijdag 2 april a.s. om 14.00 uur op de nieuwe begraafplaats, Kastelijnsweg 1, Sint Maartensdijk Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, grootvader en over grootvader, de heer Johannis Maris van der Rhee zeggen wij u hartelijk dank. M. A. v.d. Rhee-v.d. Hoek kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sint Annaland, april 1982 'De Schutse' F. M. Boogaardweg 10 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader, Jacobus Overbeeke betuigen wij U onze op rechte dank. fam. Heyboer-Overbeeke fam. Boot-Overbeeke St. Annaland, april 1982 (In plaats van kaarten) Voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom, Willem Marinus van Tiggele betuig ik u namens de familie mijn oprechte dank, in het bijzonder ds. Mouw, de kerkeraad van de Geref. Gemeente, de vrouwenver. van de Geref. Gemeente, de familie Van As en mevrouw Murre, en alle vrien den en kennissen. W. A. van Tiggele 4693 BH Poortvliet, april 1982 Molenstraat 11 Voor de vele blijken van medeleven betoond bij het overlijden van onze geliefde en zeer zorgzame moeder en oma, Willemina Quist weduwe van Jacob den Braber zeggen wij u allen hartelijk dank. Uit aller naam, fam. den Braber Stavenisse, april 1982 Oudelandsedijk 2 Voor de vele attenties, in welke vorm dan ook, die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zieken huis en bij mijn thuiskomst zeg ik allen hartelijk dank, mede namens mijn vrouw en kinderen. A. Verstrate Anna Jacobapolder, april 1982 Langeweg 35 Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de 'blijken van belangstelling en medeleven, in welke vorm ook, die ik in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. J. Wagemaker Sint Philipsland, april 1982 Gladiolenstraat 14 Mede namens mijn man en kinderen, wil ik langs deze weg allen heel hartelijk be danken voor de vele kaar ten, fruit, bloemen en ande re attenties, die ik in het zie kenhuis en thuis mocht ont vangen. Allen hiervoor har telijk dank. Mevr. L. de Viet-Poot St. Maartensdijk, april 1982 W. Churchillstraat 9 Hulst Steensedijk 100 Tel. 01140-12906 Bergen op Zoom Kamillelaan 4 Tel. 01640-34873 Een modern bedrijf al meer dan 25 jaar. Gespecialiseerd in: in vele steensoorten modellen prijzen Kleuren katalogus vrijblijvend op aanvraag via lijk dienaars en grafmakers. Voor inlichtingen: Postweg 3 - Tel. 01660-2650 Toonkamer: Postweg 3 peoeooeseeeeoeeoeoseeooee bestaande uit verschillende plaatjes. Op het middelste plaatje staat een boerderij afge beeld. Verloren op woensdag morgen 24 maart in Sint Maar tensdijk. Graag terugbezorgen (tegen beloning): Hogeweg 18 Sint Maartensdijk. Uw AUTO VERKOPEN tegen CONTANT GELD. U belt (in weekend) en wij komen direkt. F.N.V. afd. Tholen nodigt haar leden uit tot het bijwonen van de in café Havenzicht te Sint Annaland op maandag 5 april, aanvang 20.00 uur. Het telefoonnummer gewijzigd. U kunt er snel een adres stempel voor laten maken bij: BOEK- en KANTOORBOEKHANDEL Sint Annaland, tel. 01665-2375 i Wijzigingen voorbehouden

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1982 | | pagina 3