100 jaar waterstaat JONGERENCENTRUM PASPARTOE PRESENTEERT NIEUW PROGRAMMA Waterschappen Meestoof op bewolkte dag v/'po/portot' Duiker gevonden Commissie maakt rapport over voorbeeld in Dreischor (OM M I SS I KS Waterstaat Waterbeheer Onderwijsraad Emancipatie Financiën Milieuraad Ruimtelijke ordening en recreatie Streekplannen AANVRAGEN DOW CHEMICAL Adverteren is bekend blijven ONTWERP VERGUNNINGEN DOW CHEMICAL N azorg borstamput a tie PAK EVEN U ZAKBOEKJE Donderdag 27 augustus 1981 PROVINCIALE INFORMATIERUBRIEK REDACTIE: BUREAU VOORLICHTING PROVINCIE ZEELAND, SINT PIETERSTRAAT 42, MIDDELBURG (01 1 80) 27351 TST 249 Onder de titel "Dorpsvernieu wing, nieuwbouw en herstel in kleine kernen: is een verslag verschenen van een onderzoek naar een "voorbeeldig" wo ningbouwproject in een klein dorp. Een project dus, dat model zou kunnen staan voor een soortgelijke aanpak el ders. Dringend beroep Dreischor Project Welleweg Conclusies I nf ormatiebi jeenkomsten Programma 2e helft 1981 kOAV 1: Raiders of the lost Ark(3) met ABDIJ IEUWS De keus viel op Dreischor, een dorp van een kleine negenhonderd inwoners op Schouwen-Duiveland, waar twee jaar geleden een blok van 1 5 woningen is gezet. Het onderzoek is uitgevoerd door de "Provinciale commissie voorbeeldplan nen Zeeland". De commissies voor beeldplannen - elke provincie heeft er één - zijn ingesteld door de minister van volkshuisvesting en ruimtelijke orde ning. Zij zijn bedoeld om uit te vissen welke bouwplannen voor premie- en woningwetwoningen zich in positieve zin onderscheiden. Er wordt dan vooral gekeken naar een hoge kwaliteit van het geheel en naar de prijs waarvoor dit tot stand gekomen is. De commissie buigt zich dus niet over papieren plannen, maar kijkt naar bouwprojecten die ver wezenlijkt zijn. Het geheel wordt beoor deeld en populair vertaald zegt men: "Dit zijn onze bevindingen. Doe u er uw voordeel mee als u er wat in ziet". Verder is het werk van de commissie - die geheel onafhankelijk is - bedoeld om een discussie op gang te brengen op al die plekken waar wordt gewerkt aan het verbeteren en tot stand brengen van een goede woonomgeving. De commissie doet een dringend beroep op gemeentebesturen, woningbouw corporaties, vormgevers, bouwers en bewoners om met haar contact op te nemen over het verrichte werk en vooral ook voor het aanreiken van goede plan nen, beloftevolle ontwikkelingen of het aangeven van problemen waarover de commissie zich zou moeten buigen. De commissie voorbeeldplannen heeft vastgesteld dat in Zeeland daadwerke lijk aandacht wordt besteed aan stads herstel en stedelijke uitbouw. Anders Nieuwbouwwoningen aan de Welleweg in Dreischor Aandacht voor kleine dorpen ligt het met het probleem van de kleine dorpen. Daar is wel aandacht aan ge schonken, maar alleen in theorie. Prak tische oplossingen zijn er amper. Hoe wel de commissie zich realiseerde dat een project niet zonder meer toepasbaar kan zijn in alle andere kleine kernen, meende men toch dat de 'situatie-Drei- schor" zoveel "herkenbaars" heeft dat men er min of meer algemene geldig heid aan kan toekennen. Het gaat dan vooral om zaken als: het gemeentelijk beleid; aangepaste of niet 'aangepaste nieuwbouw; de woonomgeving en de betrokkenheid van de bevolking bij het project. Ook werd gekozen voor Drei schor, omdat de plaats is aangewezen als beschermd dorpsgezicht. Het verslag geeft een uitvoerige be schrijving van het dorp, de ontwikkeling (lees: teruggang) van het inwonertal, het aantal woningen, de kwaliteit van de woningen, de problematiek van de tweede woningen etc. Vervolgens wordt uitvoerig uit de doe ken gedaan hoe het project van 1 5 wo ningen aan de Welleweg tot stand is gekomen, hoeveel het heeft gekost, hoe de bewoners erover denken etc. Veel aandacht wordt ook geschonken aan het gemeentelijk beleid. Een van de conclusies van de commissie voorbeeldplannen is dat de gemeente Brouwershaven een nogal passief beleid voert op het gebied van de dorpsver nieuwing. Ook de gemeenteraad toont weinig initiatief. B. en w. zien meer in een verandering van het beleid van ho gere overheden. Er moet een "her waardering" van het platteland komen. Een handicap is de geringe hoeveelheid personeel waarover een kleine gemeen te kan beschikken. Volgens de commis sie dient dorpsvernieuwing een zo breed mogelijke basis te hebben; het onder werp moet leven bij de bevolking, ge meenteraad en b. en w. De gemeente kan hieraan veel doen door voorlichting te geven over allerlei subsidiemogelijk heden, rijksregelingen etc. De gemeenteraad tenslotte zou meer politiek belang moeten hechten aan dorpsvernieuwing Over het rapport "Dorpsvernieuwing" worden vijf informatiebijeenkomsten gehouden, die voor ieder toegankelijk zijn: Dreischor (31 aug.); Terhole (3 sept.); Wateriandkerkje (7 sept.); Scho ne (8 sept.) en Meliskerke (10 sept.). Alle bijeenkomsten beginnen om 20.00 uur en vinden plaats in het dorpshuis. Zolang de voorraad strekt kunnen rap porten worden aangevraagd bij mw. J.M. Tabeling-Nederstigt, Donk 38, 5103 GC Dongen. Op vrijdag 1 6 oktober a.s. vindt in Mid delburg de officiële herdenking plaats van het 100-jarig bestaan van de Pro vinciale waterstaat in Zeeland. Deze dienst werd - bij besluit van de Zeeuwse staten - opgericht op 15 juli 1881 In de afgelopen maanden is een aantal activiteiten op touw gezet om dit jubi leum niet ongemerkt voorbij te laten gaan. Om te beginnen heeft de* provincie op dracht gegeven tot het schrijven van een gedenkboek. Dit boek zal tijdens de of ficiële plechtigheid worden aangebo den. Auteur is de heer M.P. de Bruin, hoofd van het Documentatiecentrum Zeeuws Deltagebied van de Provinciale bibliotheek. De titel luidt "Waken en bewaren - 100 jaar provinciale water staat Zeeland". Het zal vanaf 1 7 okto ber in de boekwinkels verkrijgbaar zijn. Vervolgens zijn twee diaseries vervaar digd over de waterstaat. Ze schenken aandacht aan de belangrijkste water staatsactiviteiten, o.a. zorg voor de zee weringen, aanleg van wegen en milieu beheer. Een serie duurt een half uur en is be stemd voor vertoning aan groepen die belangstelling hebben voor het werk van de waterstaat en de andere serie duurt 10 minuten. Deze zal continu worden vertoond op een "reizende ten toonstelling" over 100 jaar waterstaat. Deze expositie, ontworpen door de heer A. de Werk, vertelt het verhaal van de Zeeuwse waterstaat met foto's, kaarten, schetsen, prenten etc. etc. In de periode Kortgeleden is er een bijzonder aardig boekje verschenen over de waterschap pen. Het is een uitgave van de Unie van waterschappen, maar per provincie zijn wisselpagina's opgenomen voor de "ei gen" situatie. Zo ook voor Zeeland. Het boekje - dat vooral voor het onderwijs goed bruikbaar lijkt - geeft informatie over de geschiedenis en de taak van de waterschappen. En dat alles in heldere beknopte taal, met veel illustraties. Be langstellenden kunnen zich voor het verkrijgen van het boekje wenden tot het kantoor van het waterschap. half oktober '81 tot februari '82 zal de tentoonstelling te zien zijn in Tholen, Middelburg, Goes, Axel, Oostburg en Zierikzee. Per gebied zullen de scholen worden uitgenodigd voor een bezoek. Onder het personeel van de provinciale waterstaat is enige tijd geleden een prijsvraag uitgeschreven voor een vig net ter gelegenheid van het jubileum. De keuze viel op de inzendingen van de heren J. Dobbelaar (sticker) en W.M.A. Boel (speciaal stempel dat meeloopt in de frankeermachines van waterstaat en provinciehuis). Nederland zonder dijken. De commissie voor de waterstaat vèr- gadert maandag 31 augustus om 10.00 uur. Aan de orde komt o.a. het ontwerp-voorstel voor het sluiten van een gedeelte van de Koudepolderstraat in Hoek en een gedeelte van de Nieuw Neuzenweg in Terneuzen voor het openbaar verkeer. Verder wordt er ge praat over een ontwerp-voorstel voor toekenning van een jaarlijkse bijdrage aan de Stichting studiecentrum ver keerstechniek (SVT) in Driebergen-Rij- senburg en over een advies van de werkgroep bestuurlijke organisatie wa terkwaliteitsbeheer aan gedeputeerde staten over de beheersbevoegheid van het waterkwaliteitsbeheer. De werk groep adviseert om het beheer bij de waterschappen te houden. Dit houdt echter wel een verdere concentratie van de waterschappen in. Dit laatste punt wordt ook besproken in de commissie voor het waterbeheer en de milieuraad. Dinsdag 1 september komt de commis sie voor het waterbeheer bijeen. De commissie praat over het advies van de werkgroep bestuurlijke organisatie wa terkwaliteitsbeheer en over een notitie zoet watervoorziening Zoommeer. De vergadering wordt gehouden om 10.05 uur. Woensdag 2 september om 14.00 uur is het de beurt aan de afdeling basison derwijs van de provinciale onderwijs raad. Aan de orde komen de aanvraag van een experimenteel arbeidsproject voor jeugdige werkloze onderwijsge venden en de stand van zaken met be trekking tot de Stuurgroep kleine basis scholen Zeeland. Verder zal de coördi nator van het AKU-project (advies ver zorgingsstructuur kunstzinnige vor ming) een inleiding houden over dit project. De provinciale emancipatiecommissie komt donderdag 3 september om 9.30 uur bijeen. Op de agenda staat de be handeling en vaststelling van het ont werpverslag van de inspraak op de dis cussienota "Een Zeeuws plan voor de provinciale steunfunctie emancipatie". Het verslag is opgesteld door de werk groep inspraak van de provinciale emancipatiecommissie Zeeland. De commissie financiën vergadert vrij dag 4 september om 9.30 uur. Aan de orde komen het beschikbaar stellen van krediet voor het bestuurlijk experiment Kaderwet specifiek welzijn, een wijzi ging van de legesverordening en de subsidiëring van culturele activiteiten in 1982. Verder staan op de agenda de subsidiëring van de dienst "Meer be wegen voor ouderen" en de subsidië ring van het provinciaal opbouworgaan Stichting Zeeland. De milieuraad komt vrijdag 4 september om 10.00 uur aan de beurt. De raad zal de provinciale begroting voor 1982 be handelen en spreekt verder over het programma 1981 onderzoek vuilstort plaatsen. Ook in deze vergadering wordt het advies van de werkgroep bestuur lijke organisatie waterkwaliteitsbeheer besproken. De commissie voor de ruimtelijke orde ning en recreatie en de commissie voor de streekplannen vergaderen gecombi neerd op vrijdag 4 september om 14.00 uur. Onderwerpen zijn de provinciale begroting voor 1982 en de rapportage van de nota bewoningspatroon. De emancipatiecommissie en de milieu raad vergaderen in de statenzaal, Abdij 11 in Middelburg. De overige vergade ringen worden gehouden in het provin ciehuis, Sint Pieterstraat 42 in Middel burg. Begonnen wordt met spreekrecht voor het publiek met uitzondering van de commissie waterbeheer, de onder wijsraad en de milieuraad. Alle verga deringen zijn openbaar. PROVINCIE ZEELAND Gedeputeerde Staten van Zeeland maken op grond van de artikelen 12 en 29 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne het volgende bekend. AANVRAGEN Dow Chemical (Nederland) B.V. te Terneuzen heeft bij hen op 16 juli 1981 ingediend: I een aanvraag om vergunning ingevolge de Wet inzake de Luchtver ontreiniging voor het uitbreiden van een chemisch/petrochemisch fa briekscomplex door het installeren van een 2" ammoniakleiding vanaf de bestaande ammoniakopslagtanks D-110 A/B naar de Ethyleenfa- briek-1 en Ethyleenfabriek - 2. II een aanvraag om vergunning ingevolge de Hinderwet en de Wet inzake de Luchtverontreiniging voor het uitbreiden van een chemisch/petro chemisch fabriekscomplex door het uitbreiden van de Saranfabriek 60, die bestaat uit een produktie-eenheid voor Saran - Saran*-F poeder, met een latex prodüktie-eenheid. De inrichting is gelegen aan de Herbert H. Dowweg te Terneuzen, kadas traal bekend gemeente Terneuzen, respectievelijk (I) sektie A, no. 535 en 569 en (II) sektie A, no. 535. TER INZAGE Voor een ieder liggen de volgende stukken ter inzage: de aanvragen met bijlagen en de ontwerp-vergunning met betrekking tot I (waarin opgenomen voorschriften ter voorkoming of beperking van luchtverontreiniging); Terinzagelegging vindt plaats van 27 augustus tot 27 september 1981 en wel op de volgende plaatsen en tijden: - in het gemeentehuis van Terneuzen, op werkdagen van 9-12 en van 13.30-16.30 en iedere donderdagavond van 19-22 uur; - in de provinciale bibliotheek, Abdij 9, Middelburg, op werkdagen van 9-21 uur; - in de openbare bibliotheek, Spuistraat 22, Vlissingen en in de openbare bibliotheek, Oostkant 1, Terneuzen, maandag van 14-20, dinsdag t/m donderdag van 10-12 en van 14-16 en vrijdag van 14-20 uur; - op het bureau Milieuzaken van de provinciale griffie, Bellinkstraat 8, Middelburg, op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur; en na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de verleende vergunningen, op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. BEZWAREN Een ieder kan een gemotiveerd bezwaarschrift indienen tegen zowel het geven van de aangevraagde vergunningen als tegen de ontwerp-vergun: ning met betrekking tot I, bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, St. Pieterstraat 42, 4331 EW Middelburg en wel tot 27 september 1981. Te vens kan worden verzocht zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom verzocht wordt, kunnen tot 20 september 1981 tegen de aanvragen en de ontwerp-vergunning met betrekking tot I mondelinge bezwaren worden ingebracht. Hierbij wordt de^aanvrager in gelegenheid gesteld aanwezig te zijn (tel. 01180-27351, t. 455). Middelburg, 26 augustus 1981. PROVINCIE ZEELAND Gedeputeerde Staten van Zeeland maken op grond van artikel 24 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne het volgende bekend. AANVRAGEN Dow Chemical (Nederland) B.V. te Terneuzen heeft op 17 maart 1981 bij hen ingediend een aanvraag om vergunning ingevolge de Hinderwet en de Wet inzake de Luchtverontreiniging voor het uitbreiden van een che misch/petrochemisch fabriekscomplex door het uitbreiden met 15 silo's 350 M ton voor polystyreengranulaat, een weeg- en afzakinstallatie en een palletiser-inrichtftig, die de zakken met produkt automatisch opstapelt. De inrichting is gelegen aan de Herbert H. Dowweg te Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen sektie A, no. 535. TER INZAGE Voor een ieder liggen de volgende stukken ter inzage: - de ontwerp-vergunningen (met daarin opgenomen voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving resp. ter voorkoming of beperking van luchtverontreiniging; - de aanvragen met bijlagen van 27 augustus tot 10 september 1981 en wel op de volgende plaatsen en tijden: - in het gemeentehuis van Terneuzen,op werkdagen van 9-12 en van 13.30-16.30 en iedere donderdagavond van 19-22 uur; - in de provinciale bibliotheek, Abdij 9, Middelburg, op werkdagen van 9-21 uur; - in de openbare bibliotheek, Spuistraat 22, Vlissingen en in de openbare bibliotheek, Oostkant 1, Terneuzen op maandag van 14-20, dinsdag t/m donderdag van 10-12 en van 14-16 en vrijdag van 14-20 uur; - op het bureau Milieuzaken van de provinciale griffie, Bellinkstraat 8, Middelburg, op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur. (Na 10 september 1981, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de verleende vergunningen, liggen de boven genoemde stukken ter inzage op bovengenoemde plaatsen op werkdagen van 9-12 en van 14-16 uur.) BEZWAREN De aanvrager, degenen, die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvragen en een ieder die aantoont daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kunnen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen tegen de ontwerp-vergunningen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, St.' 'Pieterstraat 42,4331 EW Middelburg, en wel tot 10 september 1981 men kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken). Middelburg, 26 augustus 1981. Zaterdag 5 september a.s. gaat het streekmuseum de Meestoof in St.Anna- land weer dicht. Half augustus waren er 1500 bezoekers geteld in de tien weken dat de tentoonstelling 'Van zaaien en oogsten' toen open was. Met de warme dagen zakte het bezoek begrijpelijker wijs in. Eén bewolkte dag en de Mees toof liep weer vol. Het bestuur is dankbaar voor giften van o.a. dhr. C.Stols te Steenbergen, me vr J. Visser te Wouw en dhr.Verhage te Poortvliet. De vakantie zit er voor de meeste mensen weer op en dat geldt ook voor het jonge rencentrum Paspartoe. Vanaf 29 augus tus a.s. is het jeugdhonk aan de Zoekweg in Tholen elke zaterdagavond vanaf half acht weer geopend voor jongeren van 15 jaar en ouder. De toegang is vrijwel altijd gratis en het programma voor het ko mende seizoen ziet er weer veelbelovend uit. Opnieuw volop aktiviteiten bij het Thools jongerencentrum! Paspartoe kan terugkijken op een zeer geslaagd seizoen 1980/1981. Sinds ja nuari heeft men de beschikking over het jeugdhonk in het nieuwe gemeen schapscentrum aan de Zoekweg, een sfeervolle ruimte die veel mogelijkhe den biedt. Het bezoekersaantal ver toonde dan ook een stijgende lijn. Ge middeld namen 40 tot 50 jongeren deel aan de aktiviteiten van Paspartoe. Vooral de dropping, de sportavonden en de films trokken veel bezoekers naar het jeugdhonk. Ook bij de "Open Dag" van de Meulvliet was Paspartoe present, o.a. met tekenfilms die bij de Thoolse jeugd goed in de smaak vielen. Het seizoen werd op een sportieve wijze besloten; een slagbalcompetitie en een behendigheidscircuit, waarna het koud buffet zich uitstekend liet smaken. Sinds februari kan men donateur wor den van Paspartoe. Momenteel zijn er ongeveer 125 mensen die de activiteiten van het jongerencentrum financieel on dersteunen. Driemaal per jaar zullen de donateurs een informatiekrantje ont vangen om op de hoogte te blijven van het reilen en zeilen van Paspartoe. Do nateurs, jongeren en andere belangstel lenden worden uitgenodigd om op 12 september a.s. een filmavond bij te wo nen (De kanonnen van???) terwijl op 7 november a.s. een speciale donateurs- avond wordt georganiseerd (met o.a. leuke quiz, bingo, eigen werk e.d.) Nu de vakanties weer achter de rug zijn, begint de werkgroep "Nazorg Borstam- putaties" te Bergen op Zoom weer met de contact-ochtenden. Deze contact ochtenden worden gehouden elke le dinsdag van de maand van 10 tot 11 uur in ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom. Op deze ochtenden kunnen da mes, die een borst-amputatie hebben ondergaan ervaringen uitwisselen over de operatie, bestralingen, protheses, kleding etc. De komende winter zullen ook enkele deskundigen uitgenodigd worden om lezingen te houden o.a. plastisch chirurg, diëtiste en fysiothera peut. Op de eerste dinsdag in september is mevrouw C. Greyghton uit Tilburg uitgenodigd een deskundige op het ge bied van protheses. Deze ochtend wordt gehouden op dinsdag 1 september a.s. van 9.15 tot 11.30 uur in ziekenhuis Lievensberg, Boerhaaveplein 1 te Berg en op Zoom. Voor nadere informatie kunt U bellen 01640-37980 toestel 2305 en 2306. 29 augustus: soos, 5 september: fiet- spuzzeltocht (vertrek 7 uur), 12 septem ber: Film in grote zaal (spannend ver haal over een groep Engelse comman do's die de opdracht krijgen een aantal reusachtige Duitse kanonnen uit te schakelen om de geallieerde aanvoer- routes veilig te stellen) eigen bijdrage 5,—19 september: quiz en soos, 26 september: sportavond (bijdrage 2,50), 3 oktober: soos, 10 oktober: thema en soos, 17 oktober: soos, 24 ok tober: film, 31 oktober soos, 7 novem ber: donateursavond, 14 november: soos, 21 november: sportavond (bijdra ge 2,50), 28 november: thema en soos, 5 december: gesloten, 12 december: dropping (bijdrage 2,—19 decem ber: soos. De bij Stavenisse op donderdag 6 au gustus in het Keeten verdronken sport- duiker J.D.A. van Asten uit Tilburg, is zaterdagmorgen in het Zijpe gevonden door de bemanning van de veerpont Zijpe/Anna Jacobapolder. Hij werd overgebracht naar het ziekenhuis in Zierikzee, waar de lijkschouwing plaatsvond. Overste de aat uit Amster dam M/ duikspecialist van de Rijkspo litie te water, was dit weekeinde juist in Zeeland om te duiken. Daardoor kon hij direct beginnen met het onderzoek van de technische uitrusting. Zijn rapport daarover was bij het opmaken van dit bericht nog niet klaar. Dhr. van Asten was in het Keeten bij Stavenisse samen met drie collega's van de Tilburgse duikclub onder water, toen hij proble men kreeg met de zuurstoftoevoer. Een reddingspoging van zijn koppelgenoot mislukte. Na een intensieve zoekactie van duikers, brandweer en politie 'werd de vermiste duiker niet gevonden, tot zaterdagmorgen de bemanning van de veerpont het lichaam ontdekte. Naast het gewone programma komt Paspartoe dit seizoen met een aantal extra's: -herfstvakantie bowlingavond -21 oktober filmmiddag voor jeugd van 6 tot 12 jaar -kerstvakantie schaatsen -gedurende winterperiode op 5 vrijda gavonden competities (o.a. biljarten en schieten) op 20 nov., 4 dec., 22 jan., 19 febr., en 19 mrt. THOLEN vr. 28 aug. 18.30 u. wielerronde en bra derie za. 29 aug. (kinder)braderie POORTVLIET za. 29 au9. 14.00-21.30 u. zomermarkt SCHERPENISSE wo. 2 sept. 19.30 u. Wijkgebouw cursus a.s. ouders ST .MAARTENSDIJK di. 1 sept. v.m. kleuterschool film Vrou wentrefcentrum SINT ANNALAND t/m za. 5 sept de Meestoof Streekmu seum 'Van zaaien en oogsten' di t/m za 15-17 u. za. 5 sept. Dorpshuis dansavond BERGEN OP ZOOM t/m 21 sept. Markiezenhof The Shoe Show schoenententoonstelling Etcetera t/m 6 sept. Schilderijen, litho's, aquarellen van Hans Borking en edels- meedwerk van Olaf Luykx film film film Harrison Ford, 12 jr. dagelijks 20.00 u., vr. 18.45,21.15 u., za. en zo. 14.00, 16.00, 18.45, 21.15, wo. 14.00 en 20.00 u. Moto Girls 18 jr. vr. en za. 23.30 u. ROXY 2: Kuifje en het Haaienmeer te kenfilm van Hergé a.l. za, zo en wo. 14.00 u. Home Movies 16 jr. dagelijks 20.00 u., vr. 18.30, 21.00, 23.15 u., za., 16.30, 18.30, 21.00 en 23.15 u„ zo. 16.15, 18.30 en 21.00 u. CINEMACTUEEL 1: Change of Sea sons (2) 12 jr. dagelijks 20.00 u., vr. 19.00 u., za en zo 14.00, 16.30 en 19.00 u. Vrolijke Ontucht in Tirol 16 jr. vr, za en zo. 21.30 u. CINEMACTUEEL 2: For Your Eyes On!y(9) met Roger Moore als James Bond. Dagelijks 20.00 u., vr. 19.00 en 21.30 u„ ia en zo. 14.00, 16.30, 19.00 en 21.30 u. CINEMACTUEEL 3: The Good, the Bad and the Ugly(2) met in de hoofdrol revolverheld Clint Eastwood. Dagelijks 20.00 u., vr. 18.30 en 21.30 u., za en zo. 14.00, 18.30 en 21.30 u. k.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1981 | | pagina 7