2500,- boete voor illegale verbouwing in Oud-Vossemeer Reünie chauffeurs bij opheffing T.A.D. BOUMAN POTTER Poortvliet huldigde zilveren hoofdonderwijzer R. Weijler VERSPUY EN ZN. Busstalling in St. Maartensdijk GRANDIOZE MEUBEL AUTO SHOW Verder van het gezinspad Donderdag 26 maart 1981 37e jaargang no. 20 AKTIE TANKSLAG Gezamenlijke bijeenkomst kamerverkiezingen Drs.Gilhuis:wees dankbaar en kijk de j meester er maar eens op aan Op school Rechtzaak Klankbeeld DEZE WEEK Lid\ferenigjng Goud-en Zilversmeden Kantonrechter: Wel bewust voorschriften aan laars gelapt Krakkemikkig Ontoelaatbaar Molenstraat tel. 01662-445 Poortvliet Woninginrichting Garagebedrijf Fa. W. PLEUNE st Annaland J- HOMMEL op vrijdag 10 en zaterdag 11 april. Eendrachlbode Postbus 5 4697 ZG Sint-Annaland Telefoon 01665-2752 Telex 54520 Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Verschijnt donderdag. Postrekening 1 2 44 07 Bankrekening 30 30 05 556 Abonnement 14,50 per halfjaar, per jaar 28,00, per post 35,50 per jaar, losse nummers 0,75. Opgave advertenties voor dinsdag 16 00 uur. Advertentieprijs 0,29 plus btw per mm. Spierinkjes t/m 20 woorden 6,50 contant inclusief btw. Op rekening 7,50. Hoofdredacteur G. Heijboer. alle tijden is er wijziging van levensge woonten voorgekomen. Die verande ringen zijn veelal het gevolg van - niet zelden - economische omstandigheden. Het gezinsleven bijvoorbeeld heeft zo ongeveer een eeuw lang in zijn huidige vorm stand kunnen houden. Er was im mers een tijd, dat ieder tevreden moest zijn met een bescheiden huisvesting. Onafscheidelijk verbonden daaraan waren voedsel en kleding. Oudere lezers zal het ongetwijfeld bekend zijn, dat vroeger een gezin veelal bestond uit ou ders en kinderen, aangevuld met een of meer grootouders. Het kwam zelfs voor, dat ooms en tantes deel uitmaakten van het gezin. Dan had ook ieder zijn taak in het produktieproces. Niet zelden lag bij de grootouders het zwaartepunt in de opvoeding en het bewaken van de kleintjes de produktieve leeftijdsklassen deed men immers het zware landwerk of werd voor het vee gezorgd. De indus triële revolutie scheidde de eertijds uit drie of meer generaties bestaande ge meenschap. De grootouders leefden af zonderlijk tot een van beiden stierf. De kinderen bleven bij hun ouders tot de trouwdag en opa of overblijvende oma trok in de meeste gevallen in bij een van de kinderen, met de dochter als fvoriet. Naarmate degezinswelvaart toenam, werd het verzorgen van de bejaarden door de kinderen afgeschaft. Althans in de meeste gevallen. Het ouderenpen- sioen droeg daartoe bij, zeker na de verplichte oudedagsuitkeringen. De binding binnen het gezinsverband werd door de toenemende welvaart gesloopt. Kinderen gaan de ouders op steeds jon gere leeftijd verlaten, echtgenoten voe len zich steeds minder aan elkaar ver bonden en ieder stelt zich steeds onaf hankelijker op. Niet iedereen zal de mening delen, al is het voor ons gevoel wel zo, dat vooral de emancipatie van de vrouw van grote invloed is bevorderen van gezinsontbinding. Aan de centrale plaats van moeder wordt immers steeds meer getornd. Het gezin komt niet meer op de eerste plaats bij de vrouw, maar een eigen werkkring. De onafhankelijk heid. Niet alleen haar schuld, vaak op initiatief van andere gezinsleden. Daar bij komen andere oorzaken als een technische ontwikkeling, stijgende wel vaart, toenemende vrije tijd, veranderde opvattingen van maatschappij en religie. Dat bij elkaar verdrijft de collectiviteit. Maar het veroorzaakt wel onmiddelijk andere en nieuwe problemen, denk al leen maar aan de huisvesting. De grote familiewoning heeft al jaren afgedaan. Een toenemende vraag naar huizen voor 1 en 2 persoons huishoudens en in wei nig mindere mate naar eengezinswo ningen. Er is al een boek verschenen over samenwonen met ruim tweehon derd brieven over de voor en tegens daarvan. Onvolledige gezinnen en scheidingen zijn aan de orde van de dag. Dit laatste vaak alleen maar om econo misch gewin. Tegelijk met die gezins verdunning het probleem van het veel grotere energieverbruik, maar met name het huisvestingsprobleem. Door dit alles bewegen we ons gestaag naar een maat schappij vol misverstanden, argwaan, duurte en psychische problemen. Ver mindering van het sociaal contact leidt ook tot spanningen, want menig ouder van nu heeft aangename herinneringen aan het gezinsleven van weleer, wordt tegenwoordig veel krediet opgenomen, niet alleen voor een eigen huis maar ook op geestelijke weerbaarheid. Het brengt ons collectief verder van het pad, omdat we de collectiviteit niet meer willen. Nu een dikke prijs voor uw oude olie!! Werk mee aan een schoon milieu zoals gemeente en provincie. Laat daarom, de resterende olie in uw niet meer gebruikte tank gratis door een gespecialiseerd en erkend bedrijf verwijderen. Bel nu voor een afspraak en vergoe ding, TANKCLEANING SCHIPPERS VELDHOVEN. 04905-1205 of 04905-2218 Denk eraan dat de eigenaar van een tank aansprakelijk is voor alle ge volgen die zo'n installatie met zich meebrengt. Daarom kunt u proble men het beste nu voorkomen door zo spoedig mogelijk melding te doen van de (vermoedelijke) aanwe zigheid van een olietank in uw tuin. Tevens het adres voor alle afge werkte olieën van Garages, Sche pen, Industrieën enz... Advertentie I.M. ORGEIS - PIANO'S Johannes 5800.- Yamaha 1595.- Yamaha 4795.— Solina 1295.- Conn 11200.- E™"™1 >595.- Viscount 950.- Alhborn 10500.- Cosmovox 1795.- Piano 1450.— Gitaren, Blokfluiten, dwarsfluiten, bladmuziek enz. Geef u op voor orgelles Hoogstraat 20 Tholen 01660-3775 ^^rjjda^toogavond ADVERTENTIE I.M. Op originele en speelse wijze heeft Poortviiet woensdagavond het 25-jarig jubileum gevierd van dhr.R. Weijler, hoofd van de School met de Bijbel, 't Ouwe Raed'uus was bijna te klein, zoveel ouders en oud-leerlingen hadden gehoor gegeven aan de uitnodiging. "Als je met zoveel kleuren de eenheid weet te bewa ren, dan moet je dat vieren en dat mag best rond een persoon, die 25 jaar met bezieling in 't onderwijs werkt", zei drs.T.M.Gilhuis, voorzitter van de Unie School en Evangelie. Hij was een van de weinige sprekers, want op verzoek van de schoolleider - zoals de Poortvlietse hoofdonderwijzer heet - was het een feestelijke avond van de plaatselijke dorpsgemeenschap. In Poortvliet voerde hij gedurende twintig jaar als enthousiast onderwijzer nogal wat veranderingen in, was er in het klankbeeld te horen, en dat kwam ook woensdagavond tot uiting. Met foto's, dia's, via de bandrecorder opgenomen gesprekken en een toneelstukje werd de zilveren onderwijsloopbaan van meester Weijler in woord en beeld gebracht. Het bestuur, het onderwijsteam en de ou derwerkgroep hadden voor een plezierig programma gezorgd. Er waren ook oud-personeelsleden present alsmede Er zijn plannen om dinsdag 12 mei in het gemeenschapscentrum te Tholen een gezamenlijke bijeenkomst te hou den met het oog op de tweede kamer verkiezingen. "Anders komen er alleen sprekers voor eigen volk en wanneer je zoiets geza menlijk aanpakt, krijg je een levendiger bijeenkomst", zegt initiatiefneemster mevr. M. v.d. Reijdt, voorzitster van de Thoolse P.v.d.A. Voor de gemeente raadsverkiezingen was er in Haestinge ook al een dergelijke samenspraak, ter wijl voor de kamerverkiezingen VVD en PvdA zich al eens samen presenteerden. Het hoofdthema van de avond is het so ciaal-economisch beleid en met name de werkgelegenheid. Nog niet elke partij is erin geslaagd een specialist uit de tweede kamer voor dit onderwerp te strikken. De kamerleden Toussaint (PvdA) en Braam (VVD) komen in elk geval, ter wijl D'66 en het CDA nog op een naam uit Den Haag wachten. De SGP heeft nog geen ja gezegd, zodat het nog niet zeker is, of zich 12 mei vijf partijen aan de Thoolse kiezers zullen presenteren. collega's van de Veste en de Regenboog uit Tholen, waarmee de Poortvliet chr.school in het kader van het funde rend onderwijs samenwerkt. 's Morgens hadden alle leerlingen al feest gevierd met spelletjes, een tractatie en een cadeau voor de jubilerende meester: twee overtrekhoezen voor de auto. 's Avonds werden dhr. en mevr. Weijler in het volle dorpshuis begroet met een welkomstlied, waarna voorzitter W.C. van Kempen het programma opende met samenzang van ps 138:1 en 4, het lezen van ps 45 en gebed. Hij was ver heugd over de grote opkomst, waaruit de waardering bleek voor het werk van dhr.Weijler en zijn vrouw. In verschillende liedjes kwam tot uiting, hoe de uit Dinteloord afkomstige on derwijzer in 195S begon aan de chr.school te St.Annaland, waar hij ook z'n vrouw leerde kennen. In 1958 werd het St.Maartensdijk en op 10 oktober 1960 kwam dhr.Weijler naar Poortvliet om hoofdonderwijzer J.I.Hollebrands op te volgen. Vijf oud-bestuursleden, Joh.Krijger, J.Üijl, Jac. de Groen, H.v.d. Slikke en D.Muilié, boden dhr. en mevr. Weijler vervolgens een tuinameublement aan. Toch leek het niet allemaal pais en vree, toen vier in toga gestoken, eerbiedwaar dige gasten 't Ouwe Raed'uus binnenk wamen, vergezeld van een deurwaarder en een persfotograaf. Het leek niet pluis voor de op 26 juli 1934 in Dinteloord geboren Rokus Weijler, want er was een aanklacht tegen hem ingediend. Bij binnenkomst riep het rechtscollege al direct veel hilariteit-op en dat werd er niet minder om, toen de zaak werd he- handeld. Het schoolteam had namelijk een spel ingestudeerd over de te lange schoolreizen o.l.v. dhr.Weijler. De reis doelen zouden volgens de aanklacht te ver van huis liggen, zodat het doel nogal eens voorbij geschoten werd. Waarom naar de grotten in Han, terwijl de gasbel in het eigen Groningen nog niet was bezocht? Officier van justitie Karin Heel serieus liet de Poortvlietse 'recht bank' zich woensdagavond na de zaak Weijler op de gevoelige plaat vastleggen. Aleen rechter Jaap Walhout lacht bree duit na zijn vrijspraak voor schoolleider R. Weijler, de zilveren hoofdonderwijzer van de school met de bijbel. Op plezierige wijze werd hij voor zijn 25-jarig onder- wijsjubileum gehuldigd, o.a. door het schoolteam met 'recht is recht, spel is spel'. V.l.n.r. advocate Karin Hofland (onderwijzeres), dhr. Weijler, deurwaar der Ellen Stroo(kleuterleidster), officier van justitie Karin Peeks (onderwijzeres handvaardigheid), persfotograaf Anja v.d Voet (kleuterleidster), rechter Jaap Walhout (onderwijzer) en griffier Maja Boot (onderwijzeres). Peeks eiste voortaan een uitgebreid, pe dagogisch verantwoord plan voor het reisdoel. Advocate Karin Hofland wees er in haar pleidooi op, dat het gehele schoolteam de verantwoording voor de schoolreizen had gedragen. Buitenland se schoolreizen noemde ze een unieke ervaring voor het leven. De ervarings gedachte staat centraal binnen de Jena- plan-school, zei de verdedigster. Intus sen was persfotograaf Anja v.d.Voet af en toe flink lastig en rechter Jaap Wal hout moest ze dan ook een paar keer tot de orde roepen, ook al was ze dan ver slaggeefster van de schoolkrant de kle pel. Griffier Maja Boor en deurwaarder El len Stroo leverden ook hun bijdrage aan de rechtszitting, waarbij de rechter ten slotte uitspraak deed. Hij noemde de klacht ongegrond en verplichtte het schoolteam de schoolreis voortaan zo te regelen, dat hij zelf ook mee kon. De aanwezigen reageerden enthousiast met applaus voor deze inhreng van het on derwijsteam. In een klankbeeld werd vervolgens de de 25-jarige onderwijsperiode van dhr. Weijler uiteengezet. Op de band was te horen, hoe juffrouw Knuist zich nog herinnerde, dat in 1956 'een lange slun gel' op de chr. school in St. Annaland kwam. Haar vader, oud-voorzitter van de chr. school St. Maartensdijk, wist nog dat St. Annaland echt boös was toen dhr. Weijler naar Smerdiek werd gehaald, al was hij dan nog maar een 'broekje'. Oud-voorzitter J. Uijl van de chr. school Poortvliet herinnerde eraan, dat dhr. Weijler bij zijn installatie als school hoofd in 1960 zei, dat geloof, hoop en liefde de basis van het chr. onderwijs vormden. Ook oud-schoolhoofd J.I. Hollebrands kwam nog op de band aan 't woord. Het gesprokene ging vergezeld van dia's met beelden van de oude school, de in 1961 geopende nieuwe schoolklassefoto's, personeelswisselin gen, schoolreizen en vakantie-impres sies In 1966 pleitte dhr. Weijler al voor een chr. kleuterschool, maar daarmee moest hij geduld hebben tot 1979. Nu hebben het schoolhoofd en onderwijzer Walhout vier juffen aan hun zij, waar door de in 1913 opgerichte school een bloeiperiode doormaakt. Alleen de ac commodatie is nog niet optimaal, maar de verbinding van de lagere met de Vervolg op pag. 7 Steeds verder af van het gezinspad 0 70 Zakken vuil en boomplantdag Tholen 0 Illegale bouw en schoolverzuim voor rechter 0 Kritiek op aanbesteding scholen bouw St. Philipsland 0 Zestig jaar personenvervoer in woord en beeld 0 In mei gezamenlijke verkiezings strijd 0 Geen loon meer voor werknemers Asselbergs 0 Tegemoetkoming aan veel be zwaren bij vaststelling plan kom St. Annaland 0 Maar gymonderwijs moet daar nog lang wachten op vereiste accommodatie 0 Twee bezwaren tegen dorpshuis Stavenisse 0 Busstalling in St. Maartensdijk 0 Nw. Vossemeer verwacht geen CNC-overlast - 0 Meester Weijler in Poortvliet 25 jaar bij onderwijs 0 Vosmeer wint 0 LENTE: VERLIEFDEN HOL LENDE KLOK VOORUIT 0 Dit nummer bestaat uit 18 pagi na's Juwelier horloger opticien Grote Kerkstraat 5 - Steenbergen TEL. 01670-63385 Adn C Broekhuis een beorio voor kwaliteit en service Advertentie IM "Dan maar in 't kot, want ik kan 't niet betalen". M.P.B. uit Oud-Vossemeer kwam vrijdagmiddag voor het Thoolse kantongerecht tot die uitspraak, nadat mr.W.F.van Solinge 2500 gulden boete of 1 maand hechtenis had gegeven voor een verbouwing zonder vergunning. Volgens de kantonrechter was de hele achterlijn van de huizen Onder de Molen in Oud-Vossemeer verpest door de uitbouw met een 'bunker'. "U hebt wel bewust de voorschriften aan uw laars gelapt en dat moet u goed voelen, anders staat er nog een prijsje op illegale bouw. Ik geef hiervoor hardstikke hoge boetes", zei mr. Van Solinge. De officier van justitie,mr.J.G.F.A.Hage, was nog veel verder gegaan met een eis van 5000 gulden boete of 3 maanden hechtenis. In maart vorig jaar was B. zonder ver- sing proberen te zoeken. "Ik ben toen gunning gaan bouwen. Hij kreeg hulp met vakantie gegaan en toen we terugk- van familieleden en aangezien 't aan de achterkant gebeurde, was er op 't oog niet veel van de bouwactiviteiten te merken. Bij een routinecontrole werd de illegale boqw echter door bouw- en wo ningtoezicht ontdekt(28 mei), waarna b en w op 3 juni een brief stuurden aan dhr. B„ dat hij de bouw moest staken. B. nam daarop contact op met wethou der L.J.Koopman en die zou een oplos- Buschauffeur J.C. Bazen uit St. Anna land had er geen vrede mee, dat vorig jaar augustus met stille trom Thoolse auto bus diensten (T.A.D.) werden opgeheven bij de overname van de lijndiensten van de fa. v.d. Klundert door de B.B.A. Hij nam het initiatief voor een reünie van chauffeurs en oud-chauffeurs om nog eens stil te staan bij zestig jaar perso nenvervoer op het eiland Tholen. Zater dagmiddag was dat zover in de Vossen- kull te Oud-Vossemeer, waar een foto tableau werd onthuld: 1920-1980 Klun dert Tours -T.A.D. in beeld. De bestuur ders van de bussen, die vrijwel iedere Tholenaar een of meerdere keren veilig op hun bestemming voor of over de brug brachten, poseren hier voor het Am bachtsherenhuis te Oud-Vossemeer. Op de tweede rij v.l.n.r. J. Deurloo uit Oud- Vossemeer, Ant. Kurvers uit Bergen op Zoom, A. Van Driel en G.C. Goedege- buure uit St. Annaland, P. de Vos uit Stavenisse, B. Soomers uit Hoogerheide, P. van Tiggele uit Poortvliet, Abr. van Poortvliet, M. Pipping uit Oud-Vosse meer, A.P. Polderman uit St. Annaland, E. van Dijk uit St. Maartensdijk en J.v.d. Houten uit Oud-Vossemeer. Op de voorste rij v.l.n.r. Jac. Havermans uit Oud-Vossemeer, L. Smits uit St. Anna land, P. Janse uit St. Maartensdijk, P. Moerland (Knielend) uit Oud-Vosse- meer, W.Poot uit Oud-Vossemeer, J.C. Bazen en Adr. Polderman uit St. Anna land, R. de Graaf uit Bergen op Zoom, C. Timmermans en C. Vroegop uit Oud- Vossemeer, P. Clarijs uit Nieuw-Vosse- meer en J. Van Poortvliet uit St. Anna land. wamen, had ik nog niets gehoord. Ik ben maar een dom iemand en ik dacht, de oplossing was, dat ik door mocht gaan met de bouw. 't Was ook puur achter werk. Verder was 't een troep, want we hadden geen stoel om op te zitten. Eind september kreeg ik echter een agent op m'n dak en dat was geen eerlijke zaak", aldus B. "U moet de zaak niet omdraaien", zei de kantonrechter. "U had geen vergunning en u bent oud en wijs genoeg om te we ten dat u een vergunning nodig hebt. Of het nu om een schoorsteen, een antenne of een vergroting van de woning gaat, het is allemaal bouwen. Na de brief van 3 juni bent u doorgegaan en nu staat de uitbouw er, terwijl u nog geen vergun ning hebt, aldus mr.Van Solinge. "Ik heb 't onbewust gedaan. Ik dacht, voor zo'n akkevietje is geen vergunning nodig. Toen ik echter dwars door de straat moest voor de riolering bleek dat wel nodig te zijn", zei B. De rechter overlegde nog even met de officier of de zaak aangehouden zou moeten worden om wethouder Koop man te horen, maar ze vondem niet, dat dit veel zin had. "Is de wethouder wel te verwijten dat hij niets meer aan B. heeft laten weten? Betreft 't geen misverstand? Of had B. contact met de wethouder moeten opnemen toen bij van vakantie terugkwam. Het is niet duidelijk waar om u dat niet deed", zei de officier. "Nu is er clandestiene bouw ontstaan, drie meter naar achter, waardoor er een krakkemikkig geheel is ontstaan. Als het afgebroken wórdt, kost dat 35.000 gul den, maar nu blijft het bouwwerk tegen heug en meug van de gemeente staan 1 zei mr. Hage. De officier had er geen goed woord voor over, dat B. zonder vergunning was be gonnen en na de brief van de gemeente gewoon was doorgegaan met de ver bouwing. "Dit soort praktijken is ontoe laatbaar, want dan zou morgen uw buurman en vervolgens een ander dat ook gaan doen. En dat in de^vetenschap, dat als het bouwwerk er eenmaal staat, de gemeente het toch niet durft af te breken, zodat zij aan het langste eind trekken. U hebt de voorschriften aan uw laars gelapt en daar vraag ik heel dui delijk hoge geldboetes voor", aldus mr. Hage, die 5000 gulden boete eiste. De eveneens meegekomen mevr. B. zei er destijds al van overstuur geweest te zijn. Als gezinshelpster had ze een leidster van het Welzijn-orgaan in de arm genomen, die op 't gemeentehuis naar de zaak had geïnformeerd. Volgens de leidster liep 't wel af en zou er niets afgebroken worden. Volgens mevr. B. had ze voor 10.000 gulden aan rekenin gen voor het bouwmateriaal óetaald. "De rest heb ik met eigen handen ge daan", voegde haar man er aan toe. "Als iedereen z'n gang maar gaat en snel bouwt omdat 't anders zo zielig en duur is om het af te breken, barst het van de zelf gebouwde huizen", zei de kanton rechter. "Ik heb geen centen om de boete te be talen" liet B. weten. "U verbouwt toch ook uw huis. Ik til hier zwaar aan, want u hebt de hele achterlijn van de huizen doorbroken. Het is niet leuk hoe 't er nu De B.B.A. is van plan voor het Eiland Tholen een centrale busstalling te stich ten op het terrein van de Thoolse Beton Industrie te St. Maartensdijk. Besprekingen met het gemeentebestuur leverden geen geschikt terrein op, wat bij de T.B.I. wel lukte. Per 1 juni zullen de bussen daar al gestald worden, voor lopig nog in de open lucht. De stallingen in Stavenisse, St. Annaland en Oud- Vossemeer van de B.B.A. zullen dan opgeheven worden. Ook de van de toenmalige Thoolse au tobus diensten (T.A.D.) overgenomen DAF-bussen van de lijndiensten van de Klundert verdwijnen. In verband met het onderhoud en de beschikbaarheid van onderdelen rijdt de B.B.A. op Tho len, St. Philipsland en in West-Brabant in het vervolg alleen met Volvo-bussen. In Bergen op Zoom komt er een volle dige automatische wasinstallatie. In St. Maartensdijk gaat het uitsluitend om een stalling met een onderkomen voor de chauffeurs. Onderhoud zal daar niet plaatsvinden. uitzietl zei mr. Van Solinge, die de boete op Va van de verbouwingskosten be paalde: 2500 gulden. "Ik wil er verder niet over strijden, maar 1000 gulden wil ik direct betalen, maar meer niet", zei B., die de kantonrechter nog een hand gaf en toen kon vertrek ken. Het bleef 2500 gulden of 1 maand hechtenis wanneer hij niet zou betalen. Schoolverzuim Intussen had I.P.G. uit St.Annaland, die als laatste op de rol stond, zich al opge wonden omdat de zaak B. zo lang duur de en zijn boosheid werd er niet minder om toen zijn zaak behandeld werd. De kantonrechter wees G. erop, dat hij zich aan de regels had moeten houden, dan had hij ook niet hoeven te wachten bij het Thoolse kantongerecht. G. had zijn zoon zonder toestemming van het gemeentebestuur vorig jaar meegenomen op vakantie, waardoor het kind van 29 november tot 13 december onwettig de school had verzuimd. Het hoofd van de chr.school in St.Annaland had dat toegestaan. "Het hoofd zei, dat haalt die jongen best in. Dat verzuim is geen punt", aldus G., die aanvoerde wegens z'n werk als glastuinder niet in de normale schoolvakanties op reis te kunnen. "Ik heb het gemeentebestuur nog wel om toestemming gevraagd, maar dat heb ik niet gekregen. De brief zag ik pas, toen we van vakantie terugk wamen. Dat is het gevolg van de amb telijke molens die zo langzaam draaien", zei G. De kantonrechter wees hem erop, dat hij de brief pas op woensdag 26 november had verzonden, terwijl G. zaterdag 29 november al met vakantie was gegaan. Mr. Van Solinge zei verder, dat het werk geen excuus was voor onwettig school verzuim. Ook beheerders van campings bijvoorbeeld, die toch in de zomer hèt Vervolg op pag. 17 .=□0/019 ING IN RICHT Advertentie IM Advertentie IM

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1981 | | pagina 1