Toekomstige Oosterschelde allereerst natuurgebied Thoolse festiviteiten vandaag, morgen en zaterdag bouman potter Geen extra luchtjes tevoren aanbrengen De Schelde Van A tot Z. Verkeers- en alcoholcontrole Vertel ons maar uw keuken wensen! CtClXu f Donderdag 21 augustus 1980 36e jaargang no. 40 Dinsdag 16 en woensdag 17 september voorlichting in Sint Maartensdijk en Sint Philipsland WON IN GINRICHTING Molenstraat tel. 01662-445 Poortvliet Oosterschelde Voor baby BABY-HOME De Schorren blijven Schelpdierencultuur toch onzeker CNC rapport uit Wageningen ontvangen Recreatie Onzekerheid Brief van VMZ DEZE WEEK Rapport Wageningen C.N.C. half september openbaar. lid Vereniging Goud-en Zilversmeden TT Modepresentatie van modehuis Suzette BLAUWSTRAAT GQ jEendrachtbode Postbus 5 14697 ZG Sint-Annaland Telefoon 01665-2752 Telex 54520 Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Verschijnt donderdag. Postrekening 1 2 44 07 Bankrekenihg 30 30 05 556 J Abonnement 1 3,50 per halfjaar, per jaar ƒ26,50, per post ƒ33,50 per jaar, losse nummers ƒ0,70. Opgave advertenties voor dinsBag 16.00 uur. Advertentieprijs ƒ0,27 plus btw per mm. Spierinkjes t/m 20 woorden ƒ6,50 contant' inclusief btw. Op rekening ƒ7,50. Hoofdredacteur G. Heijboer. Met deze eenvoudige aanhef, die overi gens wel past aan het begin van een nieuw schoolseizoen, stellen verzeke ringsmaatschappijen zich niet tevreden. Die hebben het eerder over een van de wieg tot het graf. Vandaar dat Orthodox georiënteerden zich van verzekeringen distiancieren. Maar deze week wil het alleen heel sim pel gaan over de Thoolse raadsbeslissing om gecoördineerd bejaardenwerk te gaan subsidiëren. Zowel voor als achter de groene tafel, dus op de publieke tri bune waren daarvoor enthousiastelin gen. Daaraan zouden we niet graag af breuk willen doen. Integendeel, wie ook maar welke naaste ook kan helpen doet nooit verkeerd. Maar we moeten het 'al lemaal wel relativeren. Dat wil zeggen tot de juiste proporties terugbrengen. Wie nog geen A.O.W. trekker is kan ge makkelijk enthousiast zijn om met de beste bedoelingen de oudere burger te willen helpen. Toch wordt vaak daarbij de persoonlijke vrijheid over het hoofd gezien. Er zijn mensen beneden maar ook boven de leeftijd dat er over oudere medeburgers wordt gepraat, die elke bemoeienis afwijzend Zij weten immers te goed dat niet uit ervaring wordt ges proken. Het hoeft niet zo moeilijk te zijn een al wat bejaard echtpaar ergens voor te motiveren, maar hoofdzaak hierbij is dat ze elkaar nog hebben. Al heel wat moeilijker wordt het, wan neer men het allemaal alleen moet op knappen. Dan is er al bij voorbaat een zekere aversie tegen degenen die doen alsof er geen eenzame zorgen zijn. Nu lijkt het na deze regels of we niet volmondig zouden instemmen met de raadsbeslissing tot organisatie van het gecoördineerd bejaardenwerk. Natuur lijk wel. Maar laat niemand doen of hij of zij nu een daad heeft verricht, die hem of haarzelf in de hemel brengt. In dit op zicht kunnen we de met het goede woord gematigheid van de kerken nog best in denken. Het alfabet van A tot Z be heersen is evenmin alleen zalig makend dan het van de wieg tot het graf verze kerd zijn. Er moet geen twijfel over bestaan, dat ook wij instemmen met de raadsbeslis sing tot subsidiëring van gecoördineerd bejaardenwerk. Maar pak het wel aan in de realiteit van hen, die de jaren tellen. Dat zijn niet meer uitsluitend lolbroeken. Dat zijn mensen met levenservaring. Vanuit die basis zal open bejaardenwerk moeten worden benaderd. 7 SPORTVISSERIJ sportvisserij vanaf de wal zeer visrijk water visrijk water sportvisserij vanuit bootjes zeer goed viswater £11 goed viswater visboten op slik of schor trailerhelling A bestaande visboot- havens/ jachthavens Het provinciaal bestuur van Zeeland zal in het komende najaar inspraakronden organiseren over de inrichting en het beheer van de Oosterschelde en over het voorontwerp streekplan Midden-Zeeland. Met het laatste heeft onze regio niet van doen, al deed het gemeentebestuur van Tholen pogingen deze gemeente onder te brengen bij dat streekplan, maar die zijn mislukt. Tholen, Sint Philipsland en Schouwen-Duiveland blijven behoren tot het toekomstig streekplan Noord-Zeeland. Des te meer heeft onze regio, zowel Tholen als Sint Philipsland te maken met de toekomstige inrichting van de Oosterschelde. Daartoe worden dan ook voor de bevolking voorlichtingsavonden (telkens om 20.00 uur) georganiseerd en wel dinsdag 16 september in Haestinge te Sint Maartensdijk en woensdag 17 september in het dorpshuis De Wimpel te Sint Philipsland. In die voorlichtingsavonden zullen de gedachten en inzichten over de toekomst Eigenlijk is het een Thoolse vierdaagse, want ook gisteren waren al festiviteiten, zoals we enkele weken geleden al heb ben aangekondigd. Er was een gezellige middag voor 50 plussers in Hof van Holland met Parodist en Hypnotiseur, met bingo en dansmuziek, In dezelfde zaal waren 's avond 'De Havenzangers' te beluisteren. Met name de Kerkstraat was al eerder feestelijk versierd. Van daag beperkt het programma zich tot de avonduren, waarbij dan vooral het jon- gerendeel aan bod zal komen met Avro's Top Pop en Disco Show in Hof van Holland. Naarmate het weekend nadert, worden de festiviteiten uitgebreid. Vrijdag 22 augustus begint de braderie van de Thoolse winkeliers en een aantal verenigingen. Dat zal de gezelligheid in Kerk- en Dalemsestraat, op de Markt en Hoogstraat en waar verder de stands te vinden zijn verhogen. Uiteraard met talrijke attrakties, zowel door verenigin gen als winkeliers gepresenteerd. De braderie begint om 14.00 uur tot 21.00 uur en zaterdag 23 augustus is dat op nieuw het geval en dan zelfs tussen 10.00 en 20.00 uur met daarbij een eigen kin derbraderie. Vrijdagavond met een start om 18.30 uur in de MoMolenvlietsestraat, zoals ook vorige week nog is aangekondigd de zesde ronde van Tholen. Het houdt die vrijdag nog niet op want vanaf 21.00 uur is er in Hof van Holland het optreden van de zangeres Corry en het muzikaal ensemble van Anita en de Edger Boys - die avond zal ook het bekende duo Frank en Mirella optreden. Zaterdag is er als afsluiting naast de al vermelde braderie de 20ste mosseltocht, een jaarlijks terugkerend programma van de Thoolse Wandelunie. De start, van deelnemers aan de 43 kilometer om half negen, de 5 - 10 - 15 km. om 14.00 uur. Een kindermiddag in Hof van Holland met Ben de Groot en zijn poppenkast, zijn sprookjes en zijn goochelen. Reken maar op een volle zaal vanaf 15.00 uur. 's Avonds vanaf 20.00 uur dan nog op nieuw in Hof van Holland een bingo dansant met 'De Poppelstars'. De festiviteiten zijn georganiseerd van wege het 20-jarig bestaan van de voet balvereniging 'Tholense Boys', terwijl er tegelijkertijd ook al 20 jaar wandeltoch ten worden gehouden Gewoonlijk is een 20 jarig verenigingsbestaan geen reden voor grote jubileumviering, maar men kan het wel als zodanig aangrijpen. Dat gebeurde en nadat Tholense Boys bij de afsluiting van het seizoen al een wed strijd speelde tegen een eilandselectie wordt thans een meer feestelijk pro gramma afgewerkt. Het was eind juni 1960 dat Tholense Boys na een ruim zesjarige terreinloze periode weer herleefde. Binnen enkele maanden zou men immers kunnen be schikken over een gemeentelijk sport terrein aan de Zoekweg. Als overbrug ging zou worden gepoogd nog enkele weken een weiland te huren om toch reeds aan het begin van de competitie 1960/61 te kunnen starten. De in 'Hof van Holland' gehouden heroprichtings vergadering werd door een 40-tal be langstellenden bezocht. De bijeenkomst stond onder leiding van de heer M. C. Meerman, die al eerder voorzitter van een Thoolse voetbalclub was geweest. Die oprichtingsavond sloten zich 33 personen direct aan en men verwachtte met junioren-leden wel aan een 60-tal te kunnen komen, eer men binnen de lij nen zou komen. In het bestuur kregen zitting de heren M.C. Meerman, voor zitter, J. de Later, secretaris, de huidige voorzitter J. Beukelaar, penningmeester plus A. van Vossen en A. de Bruin, die toen in elk geval ook al Tholenaar was. Met het eerste gemeentelijk sportveld is er een gegestage uitbreiding geweest van de accommodatie en nu doet ook het sportcomplex aan de Zoekweg voor geen ander in de omgeving onder. Daarom is het wel waard het vierde lus trum te vieren Advertentie IM van de Oosterschelde door middel van een diaserie worden verduidelijkt. Voor het geven van informatie zijn beschik baar functionarissen van de provinciale planologische dienst en de Synthese groep inrichtingsalternatieven Ooster schelde (Sios). Gespreksgroepen. Verder ligt het dan in het provinciaal voornemen om in de maanden oktober en november gespreksgroepen van zo'n 10 tot 15 personen te formeren, die hun visie op de toekomstige Oosterschelde- inrichting kunnen geven. Ieder die zich ervoor interesseert kan meedoen. Elke gespreksgroep krijgt een gespreksleider en een rapporteur. De inspraakgroepen hebben tot 1 de cember de gelegenheid hun mening te geven. Behalve die inspraakgroepen krijgen ook verenigingen, organisaties dracht de mogelijkheden te onderzoe ken voor de inrichting en het beheer van de Oosterschelde. In de stuurgroep zijn vertegenwoordigd het rijk (zeven departementen), de pro vincie Zeeland (deze levert de voorzitter en het secretariaat), de dertien gemeen ten rond de Oosterschelde, de water schappen rond de zeearm en de provin cie Noord-Brabant. In 1979 heeft de stuurgroep de z.g. Verkenningennota - een tussentijdse rapportage - naar bui ten gebracht, in juni j.l. is de nota "De Oosterschelde, een overzicht van de be- leidsmogelijkheden" gepresenteerd. In deze nota (waarvan de eerder genoemde brochure een samenvatting geeft) is een hoofddoelstelling geformuleerd waaruit een zekere rangorde volgt voor de ver schillende activiteiten in het gebied van de Oosterschelde. Op de eerste plaats staat ook voor de toekomst het functio neren van de Oosterschelde als natuur gebied. Visserijactiviteiten (vooral de mossel- en oestercultures) zijn toelaatbaar voor zo ver deze niet van nadelige invloed zijn op de natuur. Andere activiteiten als re creatie en scheepvaart zullen op hun beurt de natuur en visserij niet mogen aantasten. en instellingen de mogelijkheid te rea geren. Die reacties zouden dan op 1 no vember binnen moeten zijn. Wie in ons gebied de inspraak-brochure Ooster schelde wil bezitten kan die aanvragen bij het bureau voorlichting van de pro vincie (Postbus 6001-4330 LA Middel burg). In 1976 besloot het kabinet - onder goedkeuring van de Tweede Kamer - tot de bouw van een pijlerdam in de mon ding van de Oosterschelde in plaats van volledige afsluiting van de zeearm van de Noordzee. In september 1977 stelden Gedeputeerde Staten van Zeeland de Stuurgroep Oosterschelde in met de op- vindt u bij BABY-HOME alles wat uw hartje begeert. Een verant woorde baby-uitzet, grappige modieuze schoentjes, baby - kindermeubeltjes, de nieuwste kinder-wandelwagens, bud-, gy's, kinderstoelen, boxen en naast goedgekeurde autostoelen nu ook baby- kinderspeeltjes. ja, Inkluslef, bij BABY-HOME een vakkundige en vriendelijke begeleiding. Komt u gerust vrijblijvend kijken naar al dat liefs op meer dan 450 m2 bedrijfsruimte. Antwerpsestraat 117 (Plein 13) A Bergen op Zoom De voorrang die aan de natuur wordt gegeven houdt o.a. in dat wat er nog aan schorren aanwezig is niet verder mag afnemen als gevolg van menselijk han- .delen. De betekenis van de schorren, slikken, platen en inlagen voor de vogels moet behouden blijven. Dat zal o.a. be perking van de toegankelijkheid met zich meebrengen. Dit betekent weer dat de plaats en de omvang van b.v. nieuwe terreinen voor de recreatie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid dienen te worden gekozen. Ter verzekering van de toekomst van de schelpdierencultiires worden bepaalde gebieden gereserveerd. De verwachting is dat enkele oude percelen als gevolg van veranderingen in het stroompatroon en het aanbod van voedsel ongeschikt Het deskundig rapport uit Wageningen over mogelijke milieuhinder en/of stan koverlast bij vestiging van het Limburgse compostbedrijf in de Thoolse Slabbe- coompolder is door het gemeentebestuur ontvangen. Dinsdagmorgen heeft de stuurgroep het rapport met b en w besproken in tegen woordigheid van en met toelichting door de rapporteurs uit Wageningen. Dat dit zou gaan gebeuren deelde maandagmid dag burgemeester E. Baerends de raad mee na een met name door PvdA woord voerder P. van Schetsen gestelde vraag of de raad al nader kan worden geïnfor meerd. Dat zal niet lang meer op zich laten wachten, zo verzekerde de burge meester, want hoe sneller in de open baarheid hoe beter. Dat voorkomt ge ruchten en misverstanden. Het onderwerp kwam maandagmiddag aan de orde, toen bij de inkomsten-stuk- ken de brief werd genoemd van de groep 'Leefbaarheid Tholen'. De inhoud daar van hebben we al ruim een maand gele den gepubliceerd. Die inhoud betroffen opmerkingen omtrent de vestiging van C.N.C. het voorstel van b en w op deze ontvangen brief was om ze voor advies in handen te stellen van het college. zullen worden voor het gebruik. Waar en in welke mate dat zal gebeuren is nu nog niet te zeggen. De reservering van de gebieden houdt in dat niet zullen worden toegestaan ontwikkelingen die het toekomstige gebruik als "schelpdie renperceel" onmogelijk maken. Bijzonder belangrijk punt in het hoofd stuk recreatie is het aantal ligplaatsen. Een eerste globaal onderzoek heeft tot de conclusie geleid dat een maximaal aantal nieuwe ligplaatsen voor jachten van 1.500 uit een oogpunt van zorg voor de natuur nog wel mogelijk zou kunnen zijn. De beleidsnota geeft zes mogelijkheden voor de spreiding van deze 1.500 over het Oosterscheldegebied. In de beleids nota zijn nieuwe voorzieningen voor het sportduiken, het sportduiken en de oe verrecreatie zoveel mogelijk geconcen treerd bij de bestaande en de mogelijk nog aan te leggen jachthavens. Tot 1985 - het jaar waarin de stormvloedkering gereed zal zijn - zal een zeer terughou dend beleid moeten worden gevoerd: uitvoering van allerlei plannen zal niet of nauwelijks worden toegestaan. Tus sen 1985 en omstreeks 1990 hopen de plannenmakers te kunnen nagaan of en in hoeverre de veronderstellingen over de gevolgen van de verminderde getij werking juist zijn geweest. De uitkomst zal van doorslaggevende betekenis zijn voor de vraag of meer plannen tot uit voering kunnen worden gebracht. Over de verwezenlijking van plannen na het jaar 1990 doet de beleidsnota geen uit spraken. Omstreeks dat jaar moet wor den nagegaan of een algehele aanpas sing van het plan noodzakelijk zal zijn. Een eerste voorlopig standpunt over de beleidsnota heeft inmiddels het dage lijks bestuur van de Stuurgroep Ooster schelde geformuleerd. Het is opgeno men in de informatiebrochure en kan in de inspraak worden "meegenomen". Gewezen wordt op de grote onzekerhe den die er nog zijn vooral over de vraag hoe de natuur zal reageren op de veran dering in de getijwerking en ook over de gevolgen van menselijke activiteiten op de natuur nu voldoende beheersmaa tregelen nog niet mogelijk zijn. De recreatieactiviteiten zijn voorname lijk in het middengebied van de Ooster schelde geconcentreerd. Dat is het minst gevoelige gebied. Tot 1990 komen - al dus het dagelijks bestuur van de stuur groep - alleen Colijnsplaat, Zierikzee en Goes/Goese Sas in aanmerkingvoor het stichten van nieuwe ligplaatsen voor jachten.De bovengrens daarvan is be paald op ongeveer 1.000. De heer van Schetsen zei behalve zijn vraag om nadere informatie dat zowel b en w als zijn fractie eerst de bevolking willen informeren. Een informatie dan van 2 kanten, enerzijds van het bedrijf, anderzijds van neutrale deskundigen. Daarop antwoordde de raadsvoorzitter dat het rapport uit Wageningen bin nenkwam, maar hij het nog niet serieus had kunnen bestuderen. Wel achte hij het gewenst dat op een breder vlak door te spreken en daarna ook zo snel moge lijk in het openbaar te behandelen. De heer J.L. van Gorsel (VVD) hoopte, dezelfde lijn volgend als dhr. van Schet sen, dat de raad spoedig kennis zal krij gen en van het rapport en van de bevin dingen daarvan door de stuurgroep. Het blijkt immers met name binnen Tholen stad toch wel op grote schaal te leven: daarom is een goede voorlichting zeer gewenst. Ook mevrouw J.M. Deurloo-van Broekhoven (CDA) benadrukte dat er in Tholen een positief kritische benadering valt te beluisteren. De raadsvoorzitter zei daarvoor best begrip te hebben, gezien wat er zich in Tholen eerder afspeelde met de visfa- briek. Als b en w willen we het niet mooier, ook niet somberder maken. Hoe sneller we het gezamenlijk kunnen bes preken, hoe meer misverstanden voor komen kunnen worden. SGP-er M. Dijke bleek van oordeel, dat er ook te Oud-Vossemeer nogal belang stelling naar zou uitgaan, want met een bepaalde windrichting zou men ook daar overlast kunnen hebben. Dat geldt dan ook voor Brabantse zijde, zo werd geïnterumpeerd. De heer van Schetsen vroeg zich af of niet meteen al van elke fractie een ver tegenwoordiger aanwezig zou kunnen bij de bespreking van het rapport op dinsdagmorgen. Zijn collega J. de Bres kon zich niet indenken, dat dit bezwaar zou opleveren bij b en w. Wethouder Koopman vindt dat wat je bij het ene bedrijf doet bij het andere ook moet doen. Er is toch wel voldoende vertrou wen in b en w om te verwachten dat de raad volledig op de fttiogte komt. De VVD woordvoerder M. van Damme bleek ook bereid de normale behande ling af te wachten. Hij was liever com pleet en dan schriftelijk op de hoogte om van daaruit zijn standpunt te bepalen, dan tussendoor al kreten te gaan slaken. Hij vond niet dat men tevoren al extra luchtjes moet gaan aanbrengen, die er niet zijn. De heer de Bres interumpeerde dat dit geen tekort is aan vertrouwen, maar wel een tijdig inleven en meedenken. Wethouder Versluijs herinnerde er aan, dat een stuurgroep is ingesteld om het voor de raad beoordelingsklaar te ma ken. Dinsdag kon de afronding plaats vinden. Eerst is gevraagd om een raads lid tot die stuurgroep toe te laten, nu gaat het al om alle fracties. Veel beter acht hij het rapport aan alle raadsleden .ter hand te stellen. SGP woordvoerder Th. Aarnoudse informeerde nog of al bekend is in welke commissies het aan de orde komt. De voorzitter kon hierop nog geen afdoend antwoord geven. Wel dat het zo snel mogelijk en in het open baar bespreekbaar zal zijn. Inmiddels kreeg het college van b en w ook een brief van de vereniging milieu hygiëne Zeeland over dit onderwerp. Daarin schrijft die vereniging dat het college eerst de procedure voor het ver lenen van de benodigde hinderwetver gunning dient af te handelen, eer aan het compostbedrijf een bouwvergun- ning wordt verstrekt. Het blijkt dat verlening van bouwver gunning en procedure hinderwetver gunning onafhankelijk van elkaar ver lopen, zo kan het voorkomen dat eerder een bouwvergunning wordt verleend, maar ook omgekeerd. Ongetwijfeld zul len nog heel wat manuren passeren, eer de compostbeslissing er ligt. Bij herhaling was er deze week controle door de rijkspolitie groep Tholen en de verkeersgroep Middelburg. Zaterdag avond werden 160 autobestuurders aangehouden voor alcoholcontrole. Vijf legden de blaasproef af, waarna tegen een inwoner van Poortvliet een proces verbaal werd opgemaakt. Bij andere auto's werden nog wat mankementen ontdekt. Een controle aan de Thoolse brug deed 25 automobilisten stil staan. Een had er stukken aan zijn verlichting, een ander een defecte richtingaanwijzer en een derde kon geen rijbewijs tonen. Maandag was er nog een gerichte ver keerscontrole waarbij 102 autobestuur ders werden aangehouden. Twee had den er gladde banden en een chauffeur had het rijtijdenbesluit overtreden. Een laatste controle op 120 auto's leverde zes bekeuringen op wegens het niet vol doende rechts houden. Niet overal mee bemoeien 0 CNC rapport Wageningen half september pas openbaar 0 Oosterschelde vooral natuurge bied 0 Raadsleden schrokken van huur prijs houtskeletbouw 0 Geen extra C.N.C. luchtje bij voorbaat lanceren 0 Een luchtje ook van Raadslid Van Damme 0 Het schoolseizoen start 0 Nu Thoolse festiviteiten 0 Gecoördineerd bejaardenwerk op Tholen krijgt steun 0 PvdA wilde meer weten over werkzaamheden leerlingwezen 0 Voetballers oefenen of er geen eind aan komt 0 Een gesplitste auto bracht nog overlevenden 0 EEN KLEINE HAMER (DIT IS SERIEUS ONDERRICHT AAN HET BEGIN VAN HET SCHOOLSEIZOEN) KAN OOK EEN GROTE SPIJKER INSLAAN. Dit nummer bestaat uit 12 pagi na's Het milieu-rapport dat op verzoek van het gemeentebestuur van Tholen werd gemaakt door de Landbouw Hoge school te Wageningen van het Com postbedrijf CNS (Coöperatieve Neder landse Champignonkwekersvereniging) te Gennep in Limburg, zal niet voor half september openbaar worden. Het werd dinsdagmorgen door de stuurgroep en b en w van Tholen behandeld, maar de stuurgroep vond het gewenst dat er vooral een Thoolse Klimatologische vi sie op komt. Daarvoor is het nodig het meteorologisch instituut in De Bilt in te schakelen, al kunnen de praktische ge gevens dan ook worden verstrekt van het weerstation Woensdrecht. De klimato logische verschillen tussen Limburg en Tholen zijn toch wel van dien aard, dat de werkgroep, die aan het rapport een stevig been wil hebben, meende dat de inhoud van het rapport ook op dat on derdeel volledig op Tholen toepasbaar moest zijn. Er worden pogingen gedaan om de Thoolse versie 10 september klaar te hebben en dan komt de stuurgroep op nieuw bijeen. Lukt dat niet, dan wordt het 23 september.'Tot zolang is er geen vuiltje aan de lucht. Wij hebben een aandachtig oor voor al uw individuele keuken-wensen... Die inven tariseren wij nauwkeurig en toetsen ze aan onze jarenlange ervaring. Het resultaat: een kompleet, uiterst doordacht keukenplan dat past in uw budget. Zegt u dan 'ja' tegen ons plan dan zorgen wij voor een perfekte plaatsing van uw keuken. Bedrijfsklaar. Dus inclusief de aansluitingen van gas, elektra en water. Desge wenst inclusief het tegelwerk. bouwmaterialenhandel Theodorushaven (bij de Gamma) Bergen op Zoom tel. (01640) 36910 Juwelier horloger opticien Grote Kerkstraat 5 - Steenbergen TEL. 01.670-63385 Adn C Broekhuis een begrip voor kwaliteit en service Advertentie IM Deze zal worden gehouden op dinsdag 2 en woensdag 3 september ais. vanaf 19.30 uur in de showruimte achter de winkel. U kunt dan kennis maken met onze NAJAARS- en WINTERCOLLEC TIE 1980/1981. Dit mag u niet missen, maak tijd een afspraak. 64792 STEENBERGEN Advertentie IM i

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1980 | | pagina 1