Leerlingen en burgemeester ramden "De Veste" DE VESTE BOUMAN POTTER Burgemeester verwacht overweldigende belangstelling voor 2e Expo Tholen BROEKHUI] (D De Schelde Expo-Tholen Q VAIM DER GRAAF De Schelde ook voor vloer- en dakplaten Donderdag 18 oktober 1979 35e Jaargang no. 49 Wat gaat er gebeuren? In naam van ons allen... doe open die poort Plussen ===WONINGINRIC HT NG li"- Molenstraat Poortvliet Beschutting. Hoe het begon Zwarte sneeuw smolt. Teveel koopkracht vloeit af naar elders "Gelet op het succes van de Expo van twee jaar geleden en de grootse voorbereiding voor dit gebeuren, verwacht ik ook dit jaar een overweldigende belangstelling". Burgemeester E. Baerends zei dat gisteren bij de opening van de tweede Expo Tholen bij het zwembad aan de Zoekweg in Tholen. De Expo duurt nog tot en met zaterdagavond tien uur en is 's middags vanaf half twee geopend. Afvloeiing koopkracht Diep respect voor initiatiefnemers en bestuurders. Lid\èreniging Goud-en Zilversmeden Het hof maken Springlevend Verrassing Hoog schatten fa® Veilingberichten Muziek feestnieuws Voor orgels, enz. VERSPUY THOLEN U komt toch ook kijken naar onze prachtige orgelaanhieding op de C/ orgels piano's Eendrachtbode Postbus 5 4697 ZG Sint-Annaland Telefoon 01 665-2752 Telex 54520 Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Verschijnt donderdag Postrekening 1 2 44 07 Bankrekening 30 30 05 556 Abonnement ƒ12,50 per halfjaar, per post 1 5,50, losse nummers 0,60. Opgave advertenties voor dinsdag 16.00 uur Advertentieprijs 0,26 plus btw per mm I^Spierinkjes t/m 20 woorden 6,00 contant inclusief btw Op rekening 7,00. Hoofdredacteur G. Heijboer Bij alle gezeur over economische de pressies blijft onze tijd zich nog veelal kennen als een zekere welvaartsperiode, waarbij met uitzondering mogelijk van werklozen nog weinigen de broekriem zodanig moesten aantrekken, dat die danig gaat knellen. Verheeld wordt hierbij niet, dat het wat minder eenvou dig is dan het was om de luxe touwtjes aan elkaar te knopen. Voor niet iedereen is het ogenschijnlijk wenselijke van ei gen auto, kleuren t.v., e.d. weggelegd. Maar dat er ergens werkelijk armoe wordt geleden in de reële zin van dat woord, is twijfelachtig. Wat voor het huisgezin van toepassing is, geldt even eens voor de gemeentelijke huishoud beurs. Zelfs al is het de allerkleinste ge meente im oms gewest, terwijl iedereen luidkeels schreeuwde, dat men zich al leen in groter verband zou kunnen handhaven. Inderdaad, de gemeente Sint-Philipsland moet geen illusies koesteren voor een overdekt zwembad. Maar iemand die als stedeling een keus maakt voor het platteland, moet bij voorbaat incalculeren, dat men binnen die dorpsmuren 's avonds niet ook nog gezellig naar de schouwburg kan. Wel staan er heel wat andere levensmilieu vriendelijke mogelijkheden tegenover. Echter, die het eertijds heerlijk vond zich naast een mestvaalt te huisvesten, moet na enige tijd geen dwang willen uitoefenen de onfrisse geuren te verwij deren. Wijze vaderen hebben het veel kernachtiger uitgedrukt: tering naar ne ring. Het bovenstaande is in feite een inleiding op de ontvangen begrotings- brief 1980 va. de kleinste Zeeuwse ge meente: Sint-Philipsland. Een verschij ning zo kort voor sluiting van dit num mer, dat er onmogelijk diep kan worden ingegaan op de verschillende, voor de bewoners toch wel interessante details. Men gelieve dat nog voor te goed te houden. Een enkel belangrijk aspect kan er toch alvast worden uitgelicht. Het gaat immers de gemiddelde burger al leen om wat er van zijn belastinggelden tot stand kan worden gebracht, zonder enerzijds dieper in die toch ook weer wel beperkte beurs te moeten tasten en an derzijds toch wel te veronderstellen, dat er na zijn betaling ook iets voor terug komt. Daarom is in de begrotingsbrief Sint-Philipsland het onderdeel 'investe ringsplan 1980' in feite het belangrijkste aspect. B en W formuleren het aldus: naast een aantal investeringen die tel kens terugkeren, is getracht een aanzet te geven voor nieuwe voorzieningen. Daaronder zijn er dan, die gewestelijk of landelijk worden afgeremd, dan wel be vorderd (rioolstelsels). E- zijn er ook, waarbij het gemeentelijk eleid dommi- neert. Zo vindt een deel van het Fli- plandse college het weinig aantrekke lijk, zo geen aanfluiting, dat er een sportveld naast de begraafplaats ligt. Het lijkt op zich inderdaad wat wezens vreemd, afscheid en droefheid naast spirit en ontspannen blijheid. Maar te gelijkertijd wordt daarmee toch gesteld, dat voorgangers - in de oude stijl spreekt met over voorvaderen - de plank lelijk hebben misgeslagen. Dan worden echter ook vaak de mogelijkheden van het moment vergeten. Er is ergens een ge bied beschikbaar voor openbare voor zieningen. Dat blijken dan wat tegen gestelde zaken te zijn: Een sportveld en een begraafplaats. Belangrijkste oor zaak voor die combinatie was de goed kopere aanleg. Met meer mogelijkheden in ruimtelijk opzicht, met een goed ge vulde beurs, enz. lijken die combinaties in dérdaad niet het meest ideaal, zoals ook bij een dorpshuis/gymzaal. Afge zien nog van de vraag of het ene inder daad het andere kwaad doet. Het is niet overdreven, als er mogelijkheden zijn voor andere plaatsen. Echter, als dat wel ten koste moet gaan voor wat anders te realiseren valt, zal men zich wel twee maal bedenken. Bedenken, omdat er in een kleine gemeente, (zelfs de kleinste) niet steeds ideale oplossingen mogelijk zijn. Bedenken eveneens omdat de ge schiedenis daarvan nog zo jong is, dat er op een of ander gebied toch wel een belangrijk offer moet worden gebracht. De beslissing is aan de volksvertegen woordiger wat het zwaarste weegt. Wel is ondenkbaar, dat wat een bepaalde categorie eerst werd gegund, moet wor den ontnomen omdat eerder geen ideale situatie werd gevonden. Zelfs al is er begrip voor onevenredig hoge bedragen die het sportgebeuren van een kleine gemeente vergen. De burger blijft jaar lijks weer benieuwd, wat er met zijn ook jaarlijks terugkerende belastimgaanslag kan worden verwezenlijkt. Als het ene gewenste wordt gedaan, dankzij het feit dat een andere wens wordt ontfutseld, dan zal die burger daarvoor moeilijk begrip kunnen opbrengen. Dat zal toch moeten worden bedacht, wanneer het gemeentebestuur van Sint-Philipsland straks gaan nadenken over verplaatsing sportveld (dik 8 ton), bouw Aula (bijna 3 Het is niet zo moeilijk voor het openen van een school, die "De Veste" wordt genoemd, originele ceremonieën te bedenken, die tegelijkertijd toebehoren aan een ver verleden. Daarom ook was de officiële ingebruikname van de nieuwe school voor buitengewoon onderwijs vrijdagmiddag 12 oktober 1979 een spectaculair gebeuren. Maar met waardering voor vindingrijkheid van oudercommissie, personeel en leer lingen is het nog veel belangrijker, dat vanaf deze datum het b.o. een onderkomen heeft, dat het verdient. Na de zware toets (steen), zo benadrukte de voormalige voorzitter van deze stichting, de heer W.C. van der Stel, is "De Veste" veroverd en daarmee kan geheel Tholen worden gefeliciteerd. Het toch inderdaad wat buitengewoon onderwijs gebeuren speelde zich vrij dagmiddag rond half vier af aan het Schuttershof bij, wat de volksmond nog altijd kent als de school in het Bosje. Maar daar staat dan nu wel een vesting. Die vesting veroveren was een niet zo gemakkelijke zaak. Men kan er als het ware voor teruggaan tot de vijftiger ja ren, terwijl het feitelijk pas in 1964, nu 15 jaar geleden enige gestalte kreeg. De jongste geschiedenis echter van de christelijke school voor buitengewoon onderwijs komt er op neer, dat er een lagere schoolgebouw vrij kwam in Tho- len-stad en dat het b.l.o., of zoals we dat thans noemen een school voor moeilijk lerende kinderen (MLK), al te lang in de houten herverkavelingsbarak aan de provinciale weg te Sint Maartensdijk was ondergebracht. Geen wonder, dat sprekers benadrukten, dat het eigenlijk voor geheel Tholen een feestelijke dag was. Nadat het spectaculair openings- cermonieel was gepasseerd, met echte kleine en ook een echte grote watergeus, nadat De Veste poorten waren geram meid, was er binnen de schoolmuren even later het onderkennen van de rea liteit. Die realiteit was een enorme ver betering voor het b.o. met een ruimte in vergelijking met die te Sint Maartens dijk, waarvan men kon watertanden. Van die realiteit waren er heel wat uit ton) en herinrichting van het rioolstelsel (5.5 ton). Wat het zwaarst weegt, mag inderdaad het zwaarst meetellen, maar de burger wil toch wel graag waar voor zijn geld. Wie deze week ook in de E.B. 'Sensatie- berichten' verwacht over het negende deel van Dr. L. de Jong's geschiedenis van de Rweede Wereldoorlog, moet in zoverre worden teleurgesteld, dat Jonk heer dr. Carel van Vredenburgh (die bij de uitbetaling van gelden aan een vriendin van Prins Hendrik en haar zoontje - een halfbroer van Koningin Juliana - was betrokken) een broer was van de zeer bekende Thoolse Jhr. Jan van Vredenburgh, die nog samen met wethouder Goossen op de foto staat. De tuin van Jan was een begrip op Tholen, bevorderlijk ook voor de werkgelegen heid. Dat voorts de Thoolse Jonkheer pionier was op het gebied van de water leiding in deze regio, kan ook bekend zijn. Kortom, Jonkheer Jan heeft op Tholen heel wat plussen kunnen note ren, evenals Koningin Juliana in den lande. Advertentie IM, eigen en andere regio getuige. Opval lend was de bijzondere belangstelling van het Thoolse onderwijs in al haar geledingen. Daarmee vooral werd aan getoond, dat bij degenen, die dagelijks met kinderen van doen hebben, deze sector van het Thoolse onderwijs in elk geval een gekoesterde plaats inneemt. Zij kregen allen een welkom toegeroe pen van de voorzitter van deze chr. schoolstichting, de heer J. Nelisse uit Sint Maartensdijk. Verder ook of vooraf burgemeester E. Baerends, de wethou der L.J. Koopman en J. Versluijs, de in specteur van het b.o. in Zeeland en West Brabant, de heer A. Beerendonck, de oud-voorzitter van de vereniging en eertijds directeur Welzijnsorgaan, de heer W.C. wan der Stel (met vrouw aanwezig), eveneens het voormalige hoofd van De Toetsteen, de heer en mevrouw Huygens, Zeeuwse b.o. verte genwoordigers, het RPCZ, directeur ge meentewerken, aannemer en onderaan nemers, de oudercommissie, die nog pas anderhalve maand functioneert en daarnaast nog verschillende burgers en burgeressen, die bij dit onderwijs zijn betrokken. Vooraf had de heer Nelisse psalm 122 gelezen, terwijl hij er voorts op wees, hoe er in Spreuken 18 staat, dat de naam des Heeren een sterke toren is, zoals er in veel plaatsen in de bijbel valt te lezen over een sterkte, een vesting. Die toren of die vesting bood beschutting. Dat de ze school de naam "De Veste" kreeg was om meerdere redenen. O.m. naar de Thoolse Veste, maar het kan meer zijn. Dat nu juist lezen we in de bijbel. Ge sproken wordt daarin over een machtig bolwerk. Dat is de naam des Heeren, een onneembare vesting, tegelijkertijd daar om veiligheid. Bij Hem is veiligheid en bescherming. Op die wijze willen we ook overdrachtelijk uitdrukken, dat "De Veste" voor ons MLK veilig kan zijn. Door Gods Woord kan men, kunnen ook onze kinderen voor hun gehele leven beschermd en veilig zijn. Die vei ligheid en die bescherming heeft trou wens iedereen nodig. De heer Nelisse wees er voorts op, hoe in 1974 een min derheid van de leerlingen afkomstig was uit het chr. onderwijs, een meerderheid uit het openbaar onderwijs. Nu zijn er ook leerlingen uit niet-kerkelijke gezin nen. Maar allen hebben die sterkte en bescherming nodig. Daarom: vrede in uw vesting, sterkte en welvaart in uw paleizen, om des huizes des Heeren on- zes Gods wil zullen wij trachten het goede voor elkaar te zoeken èn voor onze kinderen. De deur naar de vesting staat open via de Borg Jezus Christus, want wie op hem vertrouwt, ziet zich omringt door veiligheid, zo rondde de heer Nelisse het eerste deel van zijn openingswoord af. Verder pleegde de b.o. voorzitter een stukje historie. Op 1 december 1964 startte het b.l.o. in een lokaal van de voormalige oude openbare school te Sint Maartensdijk. Het hoofd van de school moest er al om 6 uur 's morgens zijn in de winter om de grote kolenka- chel aan te maken en te pogen rond ne- ■lÉMfc 1 Met echt gerammei, met ook echt vuur werk, werd vorige week vrijdagmiddag "De Veste", de nieuwe school voor moeilijk lerende kinderen letterlijk inge nomen. Zelfs de schildwachten met speer ontbraken niet voor de eerst nog zwaar vergrendelde Veste-poort, maar met ve reende krachten van de kleine water geusjes en ook een echte grote water geus, duurde het niet lang of la Lumey werd deze Veste veroverd. De torens braakten vuur- en rook uit en het leek allemaal even ecus.,' behalve dan de feestballonnen op de kantelen, die dan toch in feite het echte symbool vormden voor deze voor het B.L.O. zo blijde dag. Hoe het verder ging, nadat "De Veste" was ingenomen kan men lezen op pagina 17 gen uur een draaglijke temperatuur te verzekeren. Als school was men toen nog depen dance van het instituut in Klundert. La ter kreeg men de beschikking over de herverkavelingsbarak, waarin men 14 jaar onderdook. Elke leerkracht zou daar een verhaal over kunnen schrijven. In januari 1967 werd de school zelfstan dig, al begonnen we met een schuld vanaf 3500,— Het vml. gemeentebe stuur van Sint Maartensdijk nam dit bedrag voor haar rekening. We kregen in 1967 235,— per leerling, maar hadden in feite met 35 niet het vereiste aantal leerlingen. De toenmalig staats secretaris van onderwijs was toch bereid 99% van het salaris der leerkrachten bij te dragen en een beroep op de Thoolse burgers betekende dat ook die 1 procent er kwam. Drie jaar later nam het eerste hoofd van de school afscheid. Thans staat er in de Thoolse begroting 935,— per leerling voor onze school. Het leerlingental draaid rond de 35 met uitzondering van 1974, toen er 41 leer lingen waren. In dat jaar werd ook al gesproken over verbouw of nieuwbouw, maar in 1975 was het leerlingen aantal (25) zo laag, dat we het niet meer zagen zitten. Gelukkig kwam er een kentering en in dat opzicht zitten we nu gebeiteld. Dank zij degenen, die vasthoudend doorvechten voor het behoud van de school. Mannen van het eerste uur wa ren wijlen burgemeester Versluys van Oud-Vossemeer, wijlen wethouder Boender uit Tholen, de heren Van Stee nis uit Scherpenisse, Klippel uit Stave- nisse, Breas uit Sint Annaland en huidig voorzitter Nelisse uit Sint Maartensdijk met toen nog als adviseur de heer W.C. van der Stel. Over dat werk van die pio niers valt een verhaal te schrijven. We zijn daarvoor dankbaar, ook dankbaar voor de medewerking en steun van het gehele gemeentebestuur. Hopelijk kun nen de contacten zo blijven. Veel te danken is er eveneens, zo meende de heer Nelisse, aan de inspecteur b.o. De voorzitter herinnerde verder nog eens aan die moeilijke beginperiode en aan het dieptepunt in 1975. Met de oud-voorzitter Van der Stel had men De burgemeester had meegeleefd met de standhouders naar deze opening, want uit ervaring wist hij wat zo'n orga nisatie inhoudt. Dinsdagavond had hij samen met Zijn echtgenote nog een kijkje genomen bij de opbouw. "Einde lijk is het dan zover: de deuren van de tweede Expo Tholen worden geopend. Enorm veel voorwerk is door de organi satoren en de standhouders verzet. Een keur van Thoolse middenstanders heeft zijn beste beentje voorgezet. Vier dagen zullen zij zich op sublieme wijze pre senteren. Naar ik begrepen heb, zijn werkelijk kosten noch moeite gespaard om er bijzondere dagen van te maken. Het antwoord is nu aan de Thoolse be volking, waarbij natuurlijk ook de be zoekers uit de regio van harte welkom zijn", zei de burgemeester. Dhr. Baerends noemde het zeer verlei delijk bij deze presentatie van Thoolse middenstanders naar buiten, in te gaan op de zolang verbeide rapporten ron dom het distributie planologisch on derzoek (DPO), waarvan de concepten onlangs binnenkwamen. "Gedachtig aan het spreekwoord 'met een geestige inval wordt meer bereikt dan met een pinnige uitval' - in dit geval zou deze gericht zijm naar de opstellers van dat rapport - lijkt het mij beter de rapporten hier maar te laten rusten om ze na bes tudering, actualisering en becommenta riëring eerst te bespreken in de daarvoor geëigende commissies. Wat wij al wel wisten en ook door het onderzoek is be vestigd is, dat een groot deel - te groot deel - van de koopkracht naar elders af vloeit. Deze constatering is niet nieuw, maar dit moet ons toch bezighouden. Dit feit heeft ons namelijk allen blijvend wat te zeggen. heel wat zwarte sneeuw gezien. Die is nu echter gesmolten en wat er hier in ge bruik wordt genomen, overtreft zelfs de stoutste verwachtingen. Veel waarde ring had de voorzitter voor de vasthou dendheid van velen. Zo werd het schooltje...een echte school. Dankbaar was de voorzitter ook de dienst ge meentelijke ontwikkeling en de aanne mers. Het personeel gooide er ook heel wat extra uren tegenaan. De sterke To ren heeft ons dit alles mogelijk gemaakt, daarom Gode alleen de eer. Vrede zij in uw vesting, sterkte en welvaart in uw paleizen. Laten we het goede voor el kaar en onze kinderen zoeken. Vertrouw daarbij op de Heiland, want wie daarop vertrouwt, op Hem alleen, ziet zich om ringt door Zijn weldadigheden, zo be sloot de heer Nelisse zijn toespraak. Burgemeester Baerends verzekerde, in zijn toespraak al meteen, dat het ge meentebestuur diep respect en bewon dering heeft voor de initiatiefnemers van destijds en de latere bestuurders van het b.l.o. op Tholen. Ook hij bracht nog een stukje geschiedenis als toevoeging van wat reeds door de voorzitter was opgesomd. De geschiedenis van het b.l.o. op Tholen gaat al terug tot de vijf tiger jaren, stelde de burgemeester. De samenwerking met Klundert was wel goed, maar de afstand te ver. De ouders hadden het er moeilijk mee hun kinde ren dagelijks naar Klundert te laten gaan. Daarom was de inzet van die mannen van het eerste uur ook zo groot. Men zat met het vrij geringe aantal Vervolg op pag. 17 Juwelier horloger opticiën Grote Kerkstraat 5 - Steenbergen Tel. 01670-33 85 Adri C Broekhuis, een begrip voor kwaliteit en service Advertentie IM Voor de ondernemers mogelijk dit: Uw klanten zijn niet met u getrouwd. U moet ze zonder ophouden het hof ma ken. Voor de consument dit: denk eens na wat het kan betekenen voor uw dorp, uw stad, als u steeds uw eigen winkel bestand voorbij loopt. Maar ik weet het, denken is vaak zo vermoeiend dat velen de voorkeur geven aan oordelen. Het is heus niet zo, dat alleen de bejaarden gedupeerd worden bij het verdwijnen van winkels. De plaatselijke overheid zal samen met de ondernemers alle mo gelijkheden moeten aangrijpen om de concurrentiepositie, de maximale stuw kracht en wervingskracht van ons be drijfsleven te versterken. Een manifestatie als deze Expo geeft reeds uitgang aan een springlevend on dernemerschap op ons eiland, dat de competitie met het bedrijfsleven elders aandurft en ook aankan. Deze Expo is dan ook een bezielende confrontatie tussen de consument en het bedrijfs leven. Een inspirerende ontmoeting tus sen de ondernemers en consument van uit de wetenschap,.dat ze elkaar nodig hebben. Samen bouwen aan de samen leving waar het fijn wonen en werken is. Samen werken aan het mooie eiland dat Tholen heet. Organisatoren en deelne mers, ik wens u allen een succesvolle vierdaagse toe", aldus burgemeester Baerends woensdagvoormiddag bij de opening van de Expo Tholen. Arend Brinkman, het zoontje van de organisator, bood de burgemeester een attentie aan, terwijl er voor mevr. Bae rends en mevr. Jansen, de echtgenote van het bestuurslid van de Midden standsfederatie, bloemen waren. Dhr. P. Brinkman liet weten, dat de geslaagde eerste Expo Tholen in 1977 de grondslag vormde voor deze tweede Thoolse beurs. Dat was voor hem duidelijk ge bleken na een enquête van de E.B. onder de standhouders, 't Was ook een grote verrassing dat 98% van de deelnemers aan de eerste Expo positief reageerden om ook nu weer mee te doen. Gezien de opbouw en de prettige samenwerking is deze tweede Expo al voor vijftig procent geslaagd, aldus dhr. Brinkman. Hij noemde de onderlinge verstand houding van de deelnemers bijzonder goed. "Ook de bijdrage en aanwezigheid van de Middenstandsfederatie Tholen mag u hoog schatten, want de beurzen en lande worden overspoeld met bedrij ven en dat niet altijd uit de regio. Bij de voorbereiding was er steeds het vingertje van de Middenstandsbestuursleden Jansen en Tack, gericht op de platte grond. Het zijn hier meest Thoolse deelnemers en houdt dit ook zo", zei Dhr. Brinkman. Hij dankte het ge meentebestuur en met name wethouder J. Versluijs voor de medewerking, brandweer, politie, gemeentewerken en badmeester J. Jansen, voor wie als buurman van de Expo niets teveel was. Met een 'heel veel succes' besloot dhr. Brinkman de openingsceremonie, waar na de gemeentebestuurders em andere genodigden een rondgang maakten langs de gevarieerde stands op de twee de Expo Tholen. Tot en met zaterdag avond tien uur zal het aan belangstelling zeker niet ontbreken. Wat kan er in 1980 in Sint Phi- lipsland 0 Sinds gisteren draait de Expo Tholen op volle toeren 0 'De Veste' ingenomen 0 Hoogbejaarde dirigent nog actief bij Jubileum VZOS 0 Het woord is nu aan de Thoolse raad over de vuilverdichter Veehouder emigreert naar Cana da f 0 Is er afiimo voor inspraak over welzijn 0 Tholen definitieve cursusplaats vakopleiding vishandel a 'Ark' in Tholen wordt gemeen schapsruimte bejaardenwoningen 0 Faillissement Fliplands bouwbe drijf 0 Leuk in de Gasthuiskapel om Thools kunstenaarswerk te zien 0 Afvallers en doorzetters beker voetbal 0 WIE HET EERSTE KNOOP SGAT OVERSLAAT, KOMT ER NIET MEER UIT 0 Dit nummer bestaat uit 20 pagi na's St. Annaland, 16 oktober, uien maat 40 opw. kl. 2 nl 28.40, Drielingen maat 30/40 20.00, aanvoer 34 ton. Aardappe len Bintje apart 22, Bonken 26-27 Kriel 39, aanvoer 15 ton. St. Maartensdijk, 16 oktober, Bintje 21.00-21.80, Bonken 28.30, Eigenheimer 40.3Q, Furore 34.20, Drielingen 14.80, aanvoer 256 kisten. Zie pagina 10 van deze krant. Advertentie IM Steeds meer mensen ontdekken dat De Schelde in Bergen op Zoom het goede adres is voor vloer- en dakplatenDirekt uit voorraad leverbaar èn... interessante prijzen bouwmaterialenhandel Theodorushaven (bij de Gamma) Bergen op Zoom tel. (01640) 36910 Advertentie IM SCHERPENISSE, Hogemarkt 11, tel. 01666-2529 BRUINISSE, Kerkstraat 14, tel. 01113-1379 CAPELLE AAN DEN IJSSEL, tel. 010-508762-503175, De Koperwiek 91. Tijdens de Expo gelden de aanbiedingen in al onze filialen! Advertentie IM

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1979 | | pagina 1