aiiiiim Kostuum weer op de voorgrond! COR VAN RAAT De nieuwste modellen zijn binnen. McEÏÏTl Het is weer kinderboekenweek! 349,- Ös 239,- mTTTTïTi iiiiilllllV 249.< 298.' 249.' 198. MODECENTRUM Bergen op Zoom achterzijde hema Modetti Mantel- mode 1070. 398 Composé kostuums Kostuums met vest Trouwkostuums Corduroy kostuums Minder bedrijven 14 EENDRACHTBODE Donderdag 27 september 1979 Inventum elektrische deken Philips cassettedeck N2533 Bij ons slechts Excelsior stofzuiger 8080 Creda wasdroger TD 300 Bij ons AAPk slechts 449,- Technics platen speler SL 231 Bij ons QOQ slechts óu99— Oliegevulde radiator Bij ons qq slechts «K7,— Bosch dubbeldeurs koelkast 252 ZL Bij ons -QQ slechts 190,— Blaupunkt kleurentelevisie Malaga Bij ons n>«n slechts 1*848,— ATAG Gasfornuis 10101 Bij ons slechts 898,— U koopt bij een vakhandelaar, d.w.z kwaliteit, service en natuurlijk een deskundig advies. (merk Schuttersveld) Parade 6 Tel. 01640-36780 De Philips 66 cm kleurentelevisie met HiFi 26 C 865. 1998,— uw radio-iv speciaalzaak Verdiende zege van Noad reserves Stavenisse 3 won WHS 4 klopte Noad 3 in eerste helft SPS 3 gelijk Winst Vosmeer 3 4 Voor we het weten staat de winter weer voor de deur. Zorg in ieder geval voor een warm bed! Deze elektrische deken is regelbaar en veilig! Nu vast kopen en laat dan de winter maar komen. 1 pers. onderdeken Bij ons 11Q slechts llïJj— Stereo cassettedeck met long-life koppea Dolby en MP filter. Geschikt voor ferro en chroom cas settes, met handbediende omschakeling. Een stoere en degelijke stofvreter met alles erop en eraaa Een 850 Watt motor, automatisch snoerhaspel, stofindicator, metalen buizen en ga maar door. En u weet, Excelsior gaat kilo meters langer mee. Inhoud van rond de 3 kg. Heeft een tijdschakel- klok tot 90 min. inclusief koude lucht fase. De Creda TD 300 is ge makkelijk te verplaatsen door zijn gewicht van slechts 29 kg en is daar door ook eenvoudig op te hangen. Volledige frontbedie ning. Draaisnelheid 33 1/3 of 45 toeren p/min. Verlichte stroboscoop. Fijnafregeling voor toerental tot 6%. Oliegedempte lift. Instelbare dwarsdruk- kompensatie. Inklusief MM element (EPC 270 C). Dat is handig! Als hoofd verwarming of als bij verwarming. Makkelijk verplaatsbaar, dus warmte waar u wilt! Nu kopen om er van de winter "warmpjes" bij te zitten. 4-Sterren vnesvak (bruto inhoud 67 liter). Bruto inhoud koelruimte 189 liter. Met volautomatische ontdooiing en smeltwater verdamping. Afmetingen: h x b x d 144 x 60 x 60 cm. Desgewenst met naar links draaiende deur leverbaar. Beeldscherm 67 cm. Keuze uit 16 kanalen, met 16 tiptromc kanaalkeuze- toetsen. Volledige bediening op het toestel zoals geluidsterkte, licht/ donker-verhouding, kleur verzadiging enz. Uitvoeringen in: notehout- dekor en züvermetalliek. Wit geëmailleerd gas fornuis met 1 grote, 2 normale 1 sudder- brander en een centrale gasontsteking. Compleet met ruit, lade, afdekplaat, ovenverlichting en keukenwekker. Wl.ziinaangeslotenb^op^o^e Arnco. Dat die lage pnpen. gezame# mkop y protiterenl Electro-technisch bureau Molendijk 3-4 Telefoon: 01666 - 2315 St,Maartensdijk (Z) Gijs v.a. v.a. v.a. v.a. links: Mantel van rijke scheerwollen tweed met tricot kraag. De jeugdige belijning zmgt voor een vleugje sportiviteit. rechts: Voor deze mantel werd een gest rukt ureerde Shetland gekozen, die heerlijk warm in het dragen is. In prachtige modelinten. Philips kleurentelevisie met v» 66 cm/110 HiBri beeldbuis HiFi geluidsbox met twee luidsprekers Vingertip-toetsen voor maar liefst 12 voorkeurzenders, met cijferindicatie Automatische fijnafstemming. Groene ideaalknop voor direkt instellen op üw geluids sterkte en kleurvoorkeur. Aansluitingen voor hoofdtelefoon, videocassetferecorder en audiorecorder. in notenmotief enwit halster se weg 286 290 BERGEN OP ZOOM BOTERMARKT 5 THOLEN van Dies Potappel en het was 3-1. Bij Zevenbergen bleek men echter nog meer pijlen op de boog te hebben, want toen de doelman met een veldspeler wisselde, werd de Seolto druk weer groot en werd 3-2 gescoord. Vijf minu ten voor het einde maakte echter Dies Potappel het verlossende doelpunt, want met de 4-2 voorsprong was voor Seolto de tijd te kort om nog wat terug te kun nen doen. De Noad reserves hebben zaterdag met 3-1 van WC 3 gewonnen. Ze hebben de punten echter niet cadeau gekregen. Er is 90 minuten voor gezwoegd en zelfs voor elke meter geknokt. Wel een ver diende zege. Al in de 5e minuut schoot André van Westen tegen de lat, terwijl het in de 28ste minuut Wim Geense die na een fraaie solo de WC verdediging achter zich liet en zijn inzet kwam achter de doellijn: 1-0. Een doelpunt van Johan Burgers werd door de uitstekende lei dende arbiter voor buitenspel afge keurd. Direct na rust kwam Klaas de Frel op links opzetten en zijn voorzet werd door Johan Burgers afgerond: 2-0/ Een kwartier na rust werd de wedstrijd beslist, toen Johan Burgers voor 3-0 zorgde na voorbereidend werk van Wim Geense. WC wist toch nog de eer te redden, na Noad onder druk te hebben gezet. Met nog een kwartier te spelen was het 3-1, de eindstand. Met behoorlijke tegenstand van de Roosendalers waren de uitvallen van de thuisclub toch gevaarlijker. De voor het eerst meespelende Rien Oostdijk bij het derde senioren-elftal van SC Stavenisse gaf een voorzet op maat en Adri Moer land had slechts te knikken: 1-0. BWR poogde terug te slaan, maar Ko Dro- gendijk en zijn mannen hielden het hoofd koel en goed stand. In de tweede helft kwam Kees Andriesse alleen voor de DVO doelman en toen was het een bekeken zaak 2-0. Scheidsrechter Val kenburg had het niet moeilijk. Een de eerste helft oppermachtig WHS 4 drukte het bezoekende Noad 3 op een 3-0 achterstand. De derde keus van Sint Philipsland had aanvallend weinig te vertellen, hoewel de ver opgerukte groen-witte verdediging daartoe wel ruimte bood. Gelukkig dat een paar maal Ko Geuze uitloopsporen verdien de, anders was de eer voor rust al door Noad gered, zonder dat men zich dat in het veld direct volop waard toonde. In tegendeel, de WHS voorsprong bleef in vergevergelijking tot de vrijwel con stante druk op het Noad-doel met drie doelpunten nog vrij gering. De gasten Openden de score trouwens zelf door het leer in eigen doel te werken, maar dat gebeurde wel onder de druk der omstandigheden. Via Johan Gunst, die op het middenveld volop zijn draai kon krijgen tegen deze partner, werd de voorsprong vergroot en nog voor rust maakte Jan den Engelsman er 3-0 van. Na de thee kwam er een wissel en daar mee Jan Bruijnzeel binnen de lijnen. Het WHS vuur bleek echter wat te zijn uitgeblust, want de goede combinaties die voor de thee te zien waren, bleken na de pauze een zeldzaamheid. Daarente gen gaf Noad de moed nog niet op en via Piet Wagemaker werd dan ook de eer gered en enige tijd de achterstand tot 2 doelpunten beperkt: 3-1. Toen kwam er toch weer een WHS schepje bovenop en werd het via een afstandsknal van Jaap Kodde 4-1. Hoewel het merendeels een plezierige partij was, moest Noad een tijdje met 10 man spelen, nadat Walpot door aanmerkingen op arbiter Van de Hoek eerst zijn naam vergeten scheen te zijn en daarom toen naar de kant moest. Een waarschuwing was er voor spits Frank Ketting, die tegen zijn gewoonte in ook te veel van de tongriem was ges neden en arbiter Van de Hoek laat nu eenmaal niet met zich spotten. Integen deel. SPS 3 speelde met 1-1 gelijk tegen Ko gelvangers 3. Het was een goede, maar narde wedstrijd. Van beide kanten werd er nerveus gevoetbald, zodat het tot aan de rust 0-0 bleef. In de tweede helft ging het bij SPS wat beter en na tien minuten bracht Rien Schipper de bal naar voren, waardoor Hans Elenbaas keihard scoorde: 0-1. De thuisclub liet het er niet bij zitten en scoorde de gelijkmaker: 1 -1 Vosmeer 2 speelde bij Grenswachters 2 duidelijk beter dan vorige week, maar dat was niet voldoende voor de over winning. Na een voorsprong voor de thuisclub scoorde Jan Willem Slager twee keer: 1-2. De tweede helft duurde zestig seconden te lang voor'Vosmeer, want in de laatste minuut maakte Grenswachters gelijk: 2-2. Vosmeer 3 overkwam hetzelfde, maar dan in positieve zin. Sjaak Mosch be kroonde een solo in de laatste seconden met het winnende doelpunt: 2-1 tegen Alliance 4. Tot 10 minuten voor het einde was er nog niet gescoord. Toen passeerde Jos Vaders de Brabantse kee per. Goede reddingen van doelman Sjaak den Hollander hielden de voor sprong overeind, maar aarzelen met aanvallen werd Vosmeer noodlottig. De Alliance-spits brak door en scoorde via doelman Den Hollander. Mosch bracht de winst terug. Vosmeer 4 won met 4-0 van Kruisland 3. Dirk van Driel bracht de thuisclub aan de leiding en met twee goals van Jan Geuze was het 3-0 bij rust. Na de thee scoorde Geuze nogmaals: 4-0. Vijf mi nuten voor het einde leek Alliance van een misverstand te profiteren, maar keeper Daan Vaders redde op ouder wetse wijze. Vosmeer 5 leed in Bergen op Zoom een zware 11-1 nederlaag bij Dosko 9. Bij de rust was het al 5-0. Toen Rien Goudzwaard en Jan de Klerck na de thee geblesseerd uitvielen, moest Vosmeer met negen man verder. Er werd wel beter gespeeld, maar het werd toch 8-0 voordat Sjaak Hommel Azn. de eer redde. Dosko kwam tenslotte aan 1 goal per speler: 11-1. Van 3 t/m 12 oktober is er feest in de bibliotheken in St. Annaland, St. Maar tensdijk en Tholen ter gelegenheid van de kinderboekenweek, die in de boek handel vergezeld gaat van een geschenk en andere attracties. Tijdens de kinderboekenweek staat het kind en vooral het kinder boek centraal. Het is niet voor niets dat er ieder jaar zoveel aandacht wordt besteed aan het kinderboek: een kind dat leest, beleeft meer. Er worden aan een aantal jeugd boekenschrijvers ook prijzen toegekend, de zgn. gouden en zilveren griffels. De gouden griffel ging dit jaar naar de schrijver Guus Kuyer voor zijn boek "Krassen in het tafelblad". De drie bibliotheken hebben weer een leuk programma samengesteld. Natuur lijk mogen alle kinderen komen; het is niet alleen bestemd voor de eigen leden. Tijdens de prijsuitreiking zijn de ouders en belangstellenden welkom. Deze prijsuitreiking gebeurt trouwens op een heel speciale manier.... Hoe? Dat blijft een verrassing! Programma St. Annaland: wo. 3 okt., 2 uur: voorlezen kinderen t/m 8 j: tekenwedstrijd daarna kinderen vanaf 9 j: speurtocht. do. 4 okt, half 5: voorlezen ma 8 okt, half 5: voorlezen wo 10 okt, 2 uur: poppentheater, uitslag tekenwedstrijd, speurtocht en citaten- vinderswedstrijd, spelletjes. do. 11 okt, half 5: film. De hele week ligt er een "bibliotheekspel" St. Maartensdijk Van 3 tot 10 oktober: speurtocht voor kinderen van 10 t/m 14 jaar. wo 3 okt: inleveren citatenboekjes (laatste dag!), half 2 tot half 4 voor kin deren van 7,8 en 9 jaar: levend ganzen bord spelen, affiches maken. Kwart over 4: voorlezen (voor alle kin deren) vr. 5 okt: kwart over 4: voorlezen ma 8 okt: kwart over 4: voorlezen di 9 okt: inleveren oplossingen speur tocht, kwart over 4: voorlezen, wo 10 okt: half 2 tot half 4 voor kinderen van 4, 5 en 6 jaar, tekenfilm, spelletjes, tekenen. 4 uur: uitreiking van de prijzen en di ploma's. vr 12 okt: als afsluiting: om 16.45 een lachfilm voor alle leeftijden. Tholen: De gehele week ligt er een ganzenbord spel. wo 3 okt: half 2 tot half 4: knutselmid- dag voor kinderen van 4 tot 8 jaar. Voor de kinderen van 8 tot 12 jaar is er een kaften-speurwedstrijd, half 4: voor lezen. ma. 8 okt: inleveren oplossingen kaf- tenspeurwedstrijd, kwart over 4 tot kwart voor 5: voorlezen. di. 9 okt: kwart over 4 tot kwart voor 5: voorlezen. wo 10 okt: vanaf 2 uur: feestmiddag met o.a. film en uitreiking van prijzen en di ploma's. Het aantal in het Handelsregister inge schreven ondernemingen op Tholen en St. Philipsland is vorig jaar met zestien verminderd. Op Tholen liep het terug van 665 tot 651 (-14) en op St. Philips land van 86 naar 84 (-2).

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1979 | | pagina 14