voorlichting van de provincie zeeland BESTEDING CULTUUR GELDEN IN 1980 verschijnt 14 - daags N V J Als een vis in het water O Rundvlees LOOP VOOR RWANDA VEEL WERK PROVINCIE AAN BEROEPSCHRIFTEN BIJSTANDSWET ZEEUWSE BEROEPEND AG Kapsalon C. VERMAAT en ZOON PAK EVEN UW ZAKBOEKJE Donderdag 20 september 1979 EENDRACHTBODE 7 TOELICHTING NIEUWE HUUR WETGEVING COMMISSIE VOOR ONDERWIJS CULTUUR VERGADERT EN 83 Hartelijk afscheid van bestuurder A.J. Scherpenisse. Als een vis. De routine. Cultuur-aspect. Het gaat me om het goede voor de burgers. Overrompelend. Ik had er ook zelf plezier in. uUdeuMzweuk Gedeputeerde staten hebben in een nota aan de staten aangegeven hoe zij de cultuurpot, die bestaat uit ruim 2 miljoen, willen verde- len over de verschillende culturele aktiviteiten in de provincie. Er is onderscheid gemaakt tussen so ciaal-cultureel werk en kunst en oudheidkunde. Het sociaal-cultu reel werk is nog weer onderver deeld in algemeen 35.000,- vor ming en ontwikkeling 120.000,- en amateurkunstbeoefening 279.000,- terwijl kunst en oud heidkunde bestaat uit de hoofd stukjes algemeen 1.448.600,- en kunsten 191.200,- Provinciale staten moeten tijdens de begrotingszitting die begint op 16 november, beslissen of zij met de uitgaven akkoord gaan. Onder de - post vorming en ont wikkeling is een bedrag opgeno men van ƒ40.000,- voor een con sulente vormings- en ontwikke lingswerk voor vrouwen. Bij de amateurkunstbeoefening worden gelden uitgetrokken voor be roepskrachten die de Zeeuwse zang- en operetteverenigingen bijstaan bij hun uitvoeringen en voor beroepsdirigenten van deze gezelschappen. Er zijn subsidies voor het Zeeuws jeugdorkest, het Zeeuws Orkest en de Zeeuwse Koorschool. Verder wordt voor gesteld gelden beschikbaar te Op 9 oktober a.s. zullen funktio- narissen van h^t ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening in de statenzaal van het Abdijcomplex de Zeeuwse huur- commissies informeren over de nieuwe huurwetgeving, die op 1 juli j.l. werd ingevoerd. Zeeland beschikt over vier huuradvies commissies: een in Middelburg, een in Zierikzee, een in Terneuzen en een in Oostburg. De commissies kunnen huurders en verhuurders .schriftelijk adviseren over de voor hen meest geschikte huurprijzen, terwijl zij daarnaast de kanton rechter op zijn verzoek van advies dienen. Het sekretariaat van alle vier commissies zetelt in Middel burg: Seissingel 4, tel. 01180-14053. De voorlichtingsbijeenkomst staat onder leiding van het provinciaal bestuur. stellen op toneelgebied en voor harmonie- en fanfareconcoursen. Onder het hoofdstuk kunst en oudheidkunde wordt ruim 1 mil joen gereserveerd voor de stich ting cultuurspreiding Zeeland. Een deel van dit bedrag 120.000,- bestaat uit subsidie voor twee regio-managers. Gs zijn van mening, dat de kosten hiervan eigenlijk voor rekening van de ge meenten komen. Als overgangsre geling stellen zij voor voor 1980 80 procent van de kosten te subsidië ren en voor 1981 en 1982 resp. 60 en 40 procent. Gs zien wel een pro vinciale taak in de subsidiëring van evenementen die van boven- gemeentelijk belang zijn en van bijzondere evenementen en expe rimenten. Om dit te onderstrepen stellen zij de staten voor deze pos ten te verhogen van respectieve lijk 25.000,- tot 50.000,- en van ƒ45.000,- tot ƒ60.000,-. Als bovenplaatselijke evenementen worden o.a. aangemerkt jazz-fes- tivals, de passionuitvoeringen en activiteiten van het Holland-fes tival. Bijzondere evenementen en experimenten zijn onder meer het straatfestival in Vlissingen en voorstellingen van de toneelgroep Parlando. Voor het festival nieuwe muziek van Jeugd en Muziek Zee land zal voortaan een aparte post opgenomen worden; voor 1980 wordt hiervoor 40.000,— uitge trokken. De post archeologie is van de cultuurbegroting geschrapt en in de gewone begroting opgeno men. Tegenover al deze uitgaven ramen gs twee inkomsten posten: een rijksbijdrage van 35.000,- voor het Zeeuws orkest en 327.000,- voor de stichting cultuurspreiding Zeeland, eveneens van het rijk te ontvangen. REDACTIE: BUREAU VOORLICHTING PROVINCIE ZEELAND SINT PIETERSTRAAT 42, MIDDELBURG (01180) 27351 Als een burger het niet eens met een beslissing van een gemeente bestuur op een verzoek om bij stand ingevolge de algemene bij standswet kan die burger een be roepschrift indienen bij gedepu teerde staten. In de brief waarbij gedeputeerde staten de provincia le begroting voor 1980 aan de Zeeuwse staten hebben aangebo den hebben zij ook een aantal ge gevens opgenomen over het aantal en de soort van beroepen die zij ter behandeling hebben gekregen. Dat aantal neemt toe. In 1978 werden op het provinciehuis 58 beroeps schriften ontvangen, 8,6 procent meer dan in 1977. In het eerste kwartaal van 1979 kwamen er al 23 beroepschriften binnen, tegenover 10 in het eerste kwartaal van 1978. Van de 58 beroepschriften in 1978 werden er 8 ingetrokken of buiten verdere behandeling gelaten. De "uitslag" in de resterende 50 ge vallen was als volgt: 5 klagers werden geheel of gedeeltelijk in Op woensdag 26 september a.s. om vier uur 's middags zal de com missie voor onderwijs en culturele zaken uit de Zeeuwse staten een vergadering houden in het Pro vinciehuis, Sint Pieterstraat 42, Middelburg. Aan de orde komt o.a. subsidie voor automatisering van de uitleenadministratie in Zeeuw se bibliotheken. De commissie zal in deze vergadering twee nota's behandelen: de nota Steunfunktie sportieve rekreatie Zeeland, van de Zeeuwse sportraad en de Zeeuwse museumnota, samenges teld door de werkgroep museum beleid. De vergadering is open baar. Spreekrecht is er gedurende een half uur direct na aanvang. het gelijk gesteld, 33 zagen hun beroepschrift ongegrond ver klaard en 2 maal werd een bestre den beslissing vernietigd, 2 wer den niet-ontvankelijk verklaard. In 8 gevallen moest nog een uit spraak volgen. De meeste be roepsschriften hadden betrekking op de kosten van levensonderhoud. Andere zaken waren de aanschaf van een woonwagen, woningin richting, reiskosten, kleding, be grafeniskosten, materialen, een lening, verhuiskosten, verblijf in pension of bejaardentehuis en ge neeskundige hulp. Als een ge meente nul op request geeft in een situatie die als urgent zou kunnen worden beschouwd kan, op grond van artikel 45 van de algemene bijstandswet, op de voorzitter van gedeputeerde - de Commissaris der Koningin - een beroep worden gedaan om "een onverwijlde voorziening te treffen". In 1978 is zo'n beroep 31 maal gedaan - een toename van 72 procent ten op zichte van 1977. In 6 gevallen heeft de voorzitter een gemeentebestuur opgedragen een bepaalde bijstand te verstrekken. Twee keer werd iemand niet-ontvankelijk ver klaard in zijn verzoek; de overige 23 gevallen werden afgewezen. In vijf gevallen maakten belangstel lenden gebruik van dd mogelijk heid een bezwaarschrift in te die nen ingevolge de wet administra tieve rechtspraak overheidsbe schikkingen (arob). Alle vijf be zwaarschriften werden ongegrond verklaard. Middelburg zal zaterdag 22 sep tember a.s. in het teken staan van de actie "Loop voor Rwahda". Als het gaat zoals de organisatoren hopen en verwachten zullen hon derden leerlingen van het kleuter en lager onderwijs hun kilome tertjes "trekken" over de bolwer ken en een deel van de binnenstad zoals al eerder in andere plaatsen een "Loop voor Unicef" werd ge houden. Voor elke kilometer krij gen de wandelaars voor "Rwanda" een dubbeltje, een kwartje, of zelfs meer van degene die op hun ver zoek als "donor" wil optreden. Alle scholen in Middelburg (met inbegrip van Sint-Laurens en Nieuw en Sint-Joosland) hebben een klein aantal invulformulieren voor de leerlingen gekregen. Meer formulieren zijn te verkrijgen op bet Provinciehuis, Sint Pieter straat 42, waar - voor verdere in formatie - coördinator C.A. Ba- chofner van de aktie "Zeeland helpt Rwanda" zetelt (tel. 01180-27351, toestel 126 of 122). Het is de bedoeling dat niet alleen de jeugd op stap gaat: het mee wan delen van ouderen (ook tegen een redelijke kilometervergoeding!) wordt zeer aangemoedigd. De "Loop voor Rwanda" begint om 10 uur zaterdagmorgen en eindigt om 4 uur des middags. Wie zonder on derbreking gaat wandelen zal hoog scoren voor het waterput- tenprojekt in Rwanda. Maar kor ter mag ook natuurlijk: de uitges tippelde en beveiligde route bij oversteekplaatsen is ongeveer 5 km lang. Start en finish zijn in de Abdij. Niet tevergeefs is een be roep gedaan op vrijwillige mede werkers en -werksters uit ver schillende kringen. Het is - tenslotte - de bedoeling na Middelburg andere Zeeuwse plaatsen in het teken van "Loop voor Rwanda" te stellen. "Loop voor Unicef' wordt in Zeeland "Loop voor Rwanda", Middelburg bijt het spits af met een wandeltocht met kilometervergoeding. Die ver goeding is bestemd voor het drinkwa ter-puttenprojekt. De werkgroep contact onderwijs en beroepenwereld van de provinciale onder wijscommissie in Zeeland organiseren op donderdag I november a.s. een be- roependag in de Schouwburg aan het Molenwater in Middelburg. Het thema van deze dag is "Onderwijs en beroepenwereld: op zoek naar een gezamenlijk perspectief'. Een actuele zaak nu vaker de klacht gehoord wordt; dat onderwijs en bedrijfsleven niet bijster goed op elkaar aansluiten. De beroependag wordt geopend door de Zeeuwse onderwijsgedeputeerde mr. J. P. Boersma, die ook voorzitter is van de provinciale onderwijscommissie. Gastspreker is de minister sociale zaken dr. W. A Ibeda. 's Middags is er een forumdiscussie. r Geachte heer, Gebeurt het ook wei eens dat u een beetje weemoedig in de spiegel kijkt, onderwijl denkend aan uw mooie haardos van vroeger? Inderdaad, uw haren van vroeger bent u jammer genoeg kwijt, maar toch hoeft niemand anders dat te weten, want er is een uitstekend alternatief dat de natuur tot op een haar na benadert: de beroemde „Free world toupets". Een toupet als geen ander, gemaakt van prachtige haarsoorten en/of kunstvezels, ademt en is niet van echt haar te onderscheiden. Lang niet het duurste, wel het beste, schriftelijk gegarandeerd Welnu, als wij u een klein beetje nieuwsgierig hebben gemaakt, gaat u dan in op onze uitnodiging om een demonstratie van deze in heel Europa beroemde toupets bij te wonen, welke gehouden.zal worden in onze fraaie en zeer diskrete salon. Deze demonstratieavond zal gehouden worden op maandag 24 september a.s. De aanvang is om 20.00 uur en wij bevelen u dringend aan. om uw vrouw, verloofde of vriendin mede te nemen. In de hoop dat wij ook u mogen verwelkomen, verblijven wij, met vriendelijke groeten Uw haarwerkspecialist Grote Markt 314611 NT Bergen op Zoom Tel. (01640)3 43 24 O Naam: Adres: Woonplaats Wij komen met opa.s. Advertentie IM Aan de vooravond van een behandeling van het voornaamste materialistische jaar stuk, de begroting, stond de Thoolse raadsvergadering vooral in het teken van de menselijke betrekkelijkheid. De beëdiging van het nieuwe raadslid J.W. Hilbron uit Tholen en het afscheid van zijn VVD fractiegenoot A.J. Scherpenisse uit Sint Anna- land. Burgemeester E. Baerends vond het laatste als het ware wat onwezenlijk. Telkens immers wordt hij in het Thoolse land nog betrokken of herinnerd aan een periode wethouder Scherpenisse. Daarom ook kan hij zich in de betiteling nog wel eens vergissen en spreekt hij over wethouder inplaats van raadslid Scherpenisse. VVD fractie-voorzitter M. van Damme herinnerde er in een bewogen toespraak aan, dat zijn fractie binnen de 5 jaar voor de tweede maal een eigen raadslid moet missen met nog wel dit verschil dat er de eerste maal geen bemoediging meer kon zijn en dat nu gelukkig nog wel het geval is. Voor het aanwezige echtpaar Scherpenisse waren er bloemen en het gemeentewapen, als een kleurrijk symbool, zo benadrukte de raads voorzitter van een kleurrijke bestuurlijke periode A.J. Scherpenisse. Met een weer behoorlijk gevulde pu blieke tribune speelde zich het ceremo nieel af, zowel aan het begin als aan het eind van de raadsvergadering, die in za kelijk opzicht snel was bekeken. Wan neer we ons hier beperken tot die slot fase. komt dit omdat het de menselijke hoofdschotel vormde in een raadsver gadering, die zakelijk nodig was, maar aan de vooravond van begrotingsonder- zoek en jaarstukbehandeling niet zo veel kon voorstellen. Een bijzonder facet bovendien, omdat de hierbij direct be trokkenen nog wel van de partij konden zijn. Voor de lezers is al geruime tijd bekend, dat oud-wethouder en laatste lijk raadslid A.J. Scherpenisse om ge zondheidsredenen de Thoolse bestuur speriode moest afsluiten. De omstan digheden lieten wel toe, nog bij dat af scheid aanwezig te kunnen zijn en ook dat maakte er een wat bijzondere raadsvergadering vanvan. Het kan bijna niet zonder terug te blikken op een 16 jarige periode als wethouder. De burge meester herinnerde er tegelijkertijd aan. hoe er al een afscheid was geweest van wethouder Scherpenisse met een daarbij bijzondere belangstelling van de burge rij. De raadsvoorzitter kon zich inden ken. wat het voor de heer Scherpenisse betekende, toen de keiharde politiek zijn wethouderszetel verplaatste naar het besturen achter de tafel. Het is immers op Tholen bekend, dat de heer Scherpenisse zich bestuurlijk voel de als een vis in het water. Daarom ver gde het ook tijd, eer hij het raadslid maatschap kon ambiëren. Duidelijk werd. dat er in dat opzicht de laatste raadsvergaderingen voor de heer Scher penisse een vooruitgang ihzat. Hij kwam weer op dreef. Burgemeester Baerends herinnerde eraan, hoe de heer Scherpe nisse in 1962 de eerste stappen zette op de bestuurlijke weg. Hij kenmerkte het scheidende raadslid als een voor de re gio vriendelijk man. luisterend naar elke burger, uie hem advies vroeg, steeds be reid tot medewerking, al liep dat soms tegen onmogelijkheden op, maar Scher penisse bleef voor die burger opkomen. Nimmer het conflict, maar veeleer har monie zoekend. Met een bijzondere liefde voor het welzijn van zijn geboor teplaats en voor het onderwijs- en wel zijnsbeleid in de gemeente. Nu wordt dan die toch mooie bestuursperiode af gesloten, een periode met veel hoogte punten, soms ook met tegenslag, zoals in de politiek voor het grijpen ligt. Het kan toch een troost zijn, dat u niet van het wethouderschap werd verstoken van wege de persoonlijke aktiviteiten, maar uitsluitend als een politiek gevolg. De raad kreeg een andere samenstelling. Toch was er bij u de moed, zo vervolgde burgemeester Baerends zijn toespraak, om een raadszetel te bezetten en ook dat was een bewijs, dat de gemeentebelan gen na aan het hart lagen. Hij was er daarom ook van overtuigd, dat de be langstelling van de heer Scherpenisse voor dat gemeentelijk gebeuren zou blijven bestaan, zolang hij dat ook maar in behoorlijke gezondheid zou kunnen volgen. De gemeente Tholen wil u voor alles wat u deed, nogmaals dank bren gen. zei de heer Baerends en er is de wens van alle burgers, dat u nog lang het Thoolse gebeuren mag volgen. Als kleurrijk symbool aan kleurrijk be stuurlijk werk op Tholen wil ik u na mens de gemeente het Thoolse wapen overhandigen, zei de burgemeester, die de heer Scherpenisse een pottenbak kerskunstwerk overhandigde en aan mevrouw Scherpenisse onder dank voor haar opoffering bloemen. VVD fractievoorzitter zei in een af scheidswoord tot zijn partijgenoot, dat hij de woorden van de burgemeester kon onderstrepen, toen die zei dat het een wat onwezenlijke zaak is afscheid te ne men van de heer Scherpenisse als be stuurder. In de 5 jarige periode, dat hij zelf zitting kreeg in de raad is het al voor de tweede keer afscheid van een partij genoot te moeten nemen als gemeente bestuurder. Die eerste maal was er zelfs geen mQgelijkheid meer tot een bemoe digend woord (overlijden mevr. Renes). Toch is ook nu de reden van het afscheid weinig plezierig. De heer Van Damme herinnerde er aan. hoe hij en zijn collega Van Gorsel als ,wat jonge "broertjes" (inmiddels werd hij al het oudste fractielid) in de Thoolse raad kwam en er bij dat vele jeugdig enthousiasme nu en dan wel eens wat blussingswerk nodig was van de routinier. Hij schetste de scheidende fractiegenoot als een niet aan de weg timmerende doener. Het in dividu vooropstellend, zoals het liberale beginsel ook wil en aangeeft. Bij het vele wat al door de burgemeester was genoemd, wilde de heer Van Dam me ook nog wel aanstippen, dat dhr. Scherpenisse zich had beijverd voor het cultureel leven op Tholen, evenals voor het welzijnswerk. In de laatste periode was er de fractie-afspraak, dat dhr. Scherpenisse zich het eerste jaar met de wethouderskennis maar wat op de achtergrond zou houden. Op het mo ment dat hij de touwtjes weer wat zou kunnen aantrekken, heeft hij het moeten opgeven en dat zullen meerderen dan alleen onze fractie spijtig vinden, ver onderstelde de VVD woordvoerder. De reden van de opvolging is te betreuren, maar de heer Van Damme was er wel van overtuigd, dat zijn fractie en daar mee ook het Thools gemeentebestuur in de heer Hilbron een opvolger had, die evenals dhr. Scherpenisse het belang van de gemeenschap wil dienen. Ik hoop, zo besloot dhr. V^n Damme tot het echtpaar Scherpenisse, dat u nog vele jaren getuige zult mogen zijn van zowel het falen als het slagen van onze fractie op bestuurlijk niveau. Ook het deze avond beëdigde raadslid de heer Hilbron voerde het woord. Hij vond het een heel bijzondere raadsver gadering, omdat er voor de eerste maal in het gemeentehuis Sint Maartensdijk een raadslid werd beëdigd en tege lijkertijd voor het eerst ook een collega afscheid neemt. Hij wilde vooral zijn vriend Scherpenisse het beste toewensen en herinnerde met dankbaarheid het contact daarmee in de afgelopen jaren via de commissie "20. Voor de toekomst hoopte hij nog op zijn advies te kunnen rekenen. Bijzondere belangstelling zei de heer Hilbron te hebben voor het welzijnswerk en het onderwijs. Hij hoopte voorts met alle collega's goed te kunnen en mogen samenwerken. Een contact met de burgerij zal hij zeer op prijs stellen. Zoals de heer Scherpenisse begrijpelijk een bijzondere liefde voor zijn geboorteplaats had. zo heeft ook hij wel bijzondere liefde, maar ik wil raadslid zijn voor alle zeven kernen en wil die ook graag in hun eigen waarden handhaven, stelde het nieuwe VVD raadslid. In zijn weerwoord zei de heer Scherpe nisse wat te zijn overrompeld door de lofprijzing en goede woorden. Ik was met mijn vrouw nog naar deze raads vergadering gekomen om de beëdiging van vriend Hilbron bij te wonen om dan tenslotte met een handdruk van de col lega's afscheid te nemen. Bij de nu toegezwaaide lof, vraag ik me af, waaraan dat is verdiend. Ik deed niet anders dan mijn plicht. Daarbij komt. dat t, dat ik het bestuurlijk werk ook graag deed, zodat het ook nog tot ge noegen was voor mezelf. Ik hoorde wet houder Moerland bij zijn jubileum spontaan uitroepen, dat hij een prachti ge periode had mogen beleven en ik wil hem dat nu eigenlijk wel nazeggen, on derstrepen. Zo was het ook voor mij. Prettig was dat het gelijkertijd in het belang was van de bevolking, maar het was toch ook wel plezierig voor mezelf. Graag wil ik de burgemeester danken voor de goede woorden en het mooie cadeau van de gemeente, dal naast de al ontvangen schilderij een goede plaats zal krijgen. Er zijn in die jaren banden gegroeid, waarvan ik hoop, dal ze niet verbroken worden. De heer Scherpenis se was er zeker van dat zijn opvolger zich ook volledig voor de gemeenschap zou inzetten.. Hij spoorde hem aan ook te pogen op goede voet om te gaap met alle collega's, omdat ook daarmee gemeen tebelangen gediend kunnen zijn. Dank bracht hij eveneens aan de heer Van Damme, met wie hij vele jaren vriend schappelijk omgang had en hij toonde zich getroffen door de afscheidswoorden van de fractiewoordvoerder. Erkentelijk was de heer Scherpenisse het college en de raad voor het grote meeleven tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis en bij zijn thuiskomst. Zo'n meeleven doet bijzon der goed, verzekerde het scheidend raadslid, die tenslotte bestuur en burge rij alle goeds toewenste. THOLEN 22-23 sept: sluitingstocht 22-28-30 sept: koffietochten za. 6 okt: 20.00 uur O.L.V. Kerk, orgel concert doorJan Zwanepol. Kampen za. 6 okt: oriëntatierit MAC 6 en 7 okt: koffietochten vr. 21 sept: zangavond Herv. Kerk SINT MAARTENSDIJK za. 6 okt: zangavond in Haestinge SINT ANNALAND za. 6 okt: 20.00 uur Dorpshuis, dans avond SINT PHILIPSLAND za. 22 sept: 14.30 uur oriëntatierit MAC BERGEN OP ZOOM za. 22 sept: 19.30 uur "De Korenbeurs" Postzegelmarkt. zo. 7 okt: Goddelijke Voorzienigheids- kerk, orgelconcert door Jos van der Kooy uit Amsterdam t/m 22 sept: Sticht. Etcetera, penteke ningen van Dick Bruna vr. 21 sept: De Botte Hommel, 21.00 uur afscheidsconcert door Rock Rollade t/m 21 okt: Markiezenhof, 150 jaar Kerk van de H. Maria ten Hemelope- ning zo. 7 okt: Markiezenhof, 12.00 uur kof fieconcert door Muramatsu kwintet. Tholen do 27 sept. 20 u bibliotheek schrijfavond Amnesty International Poortvliet di 25 sept. 15 u verkoping Geref. Gem. Sint-Maartensdijk za. 22 sept. 20 u. Haestinge dansen Sint-Annaland za. 29 sept. dorpshuis 19.30 u zang avond, VZOS. Smalstads Mannenkoor, jeugdkoor Scherpenisse. Roxy Grijpstra en de Gier do 20 u. vr za 18.45 21.15 u. zo 16. 18.45 21.15 u. ma. di. wo 20 u. Het porno paradijs 18 j vr za 23.30 u. De vrolijke piraten van schateiland a.l. za, zo, wo 14 u. Luxor Uit elkaar 12 j do 20 u^vr. 21.15 u. za. 18.45. zo. 16+ 18.45 u. d*+wo 20 u. Porno pretjes in zachte bedjes 18 j vr. 23.30 u. za. 21.15 23.30 u, zo. 21.15 u. Pistolero van Ave Maria 12 j zo 14 u. \LL. 'Zoals je spreekt over een aardbeien- of kersentijd, zo kun je eigenlijk ook over een "Rundvleestijd" spreken. Natuurlijk is rundvlees het hele jaar door verkijg- baar, maar NU in augustus is het wel op z 'n fijnst. Rundvlees "uit de volle weide", een begrip voor kenners en genieters. trakteer Uw gezin nu op een extra malse RIBLAP 500 gr. 7.50 of op een mooie ENTRECOTE 100 gr. 1.95 en zeker ook op een dik uit gesneden zeer malse, oer-Hol- 1andse BIEFSTUK 100 gr. 2.65 Als U verzekerd wilt zijn van zeer goed rundvlees, met zorg bewerkt, kies dan voor Keurslager Co Simmers Raadhuisstraat 28 Oud-Vossenteer Advertentie IM

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1979 | | pagina 7