BOUMAN POTTER Peuterspeelzi gec aal ipen >t. Annaland d - ÉNflL' i ÜM1 1BÉ 1 Bijzondere aandacht voor welzijnszorg en onderwijs St. Philipsland heeft per jaar 12 woning nodig Restauratie Smidsklokje JBlPufl B en W van Tholen willen tweede vuilnisauto kopen Donderdag 20 september 1979 35e Jaargang no. 45 Rustiger vaarwater Orgels - piano's Verspuy Zn Zaterdag muziek in St. Maartensdijk 1 i JBÉttk I MÊÈÈL^y* M Pb I WËKm. Nieuw raadslid J. W. Hilbron Positieve invloed Veilingberichten. 90 Marokkanen op Tholen Lid\fereniging Goud-en Zilversmeden Behoefte Inrichting Fruitteler van Kempen: Kritiek op herinplant regeling Sint-Philipsland heeft jaarlijks twaalf huizen nodig: 9 voor bruidsparen, 2 voor Oud-Fliplanders en 1 voor een schipper of economisch gebondene. Die prognose leggen b en w van St. Philipsland aan de gemeenteraad voor met het oog op toewij zing van huizen voor de komende drie tot vijf jaar. 13 in 1980 Molenstraat Poortvliet Het uitbesteden van een gedeelte van het ophaalschema is duurder dan aanschaf van een tweede vuilniswagen, zelfs al zal deze aanvankelijk niet voor honderd procent ingezet behoeven te worden. Om die reden willen b en w van Tholen een tweede vuilnisauto kopen van hetzelfde type als nu in gebruik is. Vuilverdichter éENDRAC Eendrachtbode Postbus 5 4697 2G Sint-Annaland Telefoon 01 665-2752 Telex 54520 Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Verschijnt donderdag. Postrekening 12 44 07 Bankrekening 30 30 05 556 Abonnement ƒ12,50 per halfjaar, per post 15,50, losse nummers ƒ0,60. Opgave advertenties voor dinsdag 16.00 uur Advertentieprijs 0,26 plus btw per mm. Spierinkjes t/m 20 woorden 6,00 contant inclusief btw Op rekening 7,00. Hoofdredacteur G. Heijboer. Als u het ons zou afvragen, is dan ein delijk het Thoolse schip na acht jaar ge meentelijke herindeling in wat rustiger vaarwater terecht gekomen. Niet alleen omdat er landelijk heel wat economi sche moeilijkheden zijn - die zich voor lopig nog niet in de Thoolse begroting openbaren - maar vooral omdat de messen aerder zijn geslepen. Het moei lijke punt in een heringedeelde ge meente met meerdere kernen blijft altijd een zodanige gulden middenweg te zoe ken, dat er geen opstand ontstaat. Ter nauwernood is daaraan Tholen in die gevoelige periode ontkomen. Dat kon voor een buitenstander wel, maar voor een insider niet zo verwonderlijk zijn. Immers, eeuwen lang was Tholen-stad toch als het ware de wel of niet gegunde hoofdplaats van de streek. Het Open baar Verkeer was daarop geconcen treerd. De Openbare Voorzieningen zoals belastingkantoor, normaalschool, kantongerecht en wat dies meer zij in het als het ware langdurige Middeleeuwse gebeuren, was op dat punt geconcen treerd. Voor de gewone burger betrof dat met name het Openbaar Vervoer. Niet alleen met de postkoets, maar zo dra het gemechaniseerde vervoermiddel - de bus - haar intrede deed, was er de lijn vanaf Stavenisse naar Tholen en vanaf het andere eilandelijk eindpunt, St. Annaland naar Tholen. Het andere aspect - meer van deze tijd - is, dat Tho len-stad vooral in de bewogen oorlogs jaren en direct na-oorlogse jaren de boot miste. Als daar toen leiding was geweest, die zich bewust van haar mogelijkheden had ingezet, dan was er nimmer een vraagteken ontstaan rond een door de herindeling noodzakelijk aan te wijzen centrum. Inmiddels zijn al die woelin gen achter de rug en terwijl er op natio naal niveau heel wat financiële zorgen zijn, is dat Regionaal een veel meer na- slurpen van vette jaren. Voor Tholen lijken de grote zaken afge rond te zijn. Vanzelfsprekend blijven er elk begrotingsjaar wensen te over. In politiek opzicht kunnen de bestedingen blijvend verschillend worden benaderd. De ene partij zal de voorkeur geven aan een fietspad, de ander aan een sporthal. Maar de mogelijkheden zijn er om of het ene of het andere te verwezenlijken. In het begin van de herindelingsperiode liep als het ware iedereen te vechten voor het eigen hachje. Nu de kaarten zijn verdeeld, gaat het metterdaad voornamelijk nog om een jaarlijkse reeële verdeling. Zowel de winnaar als de verliezer gaan wat meer ontspannen. Het lijkt ons, dat de komende begro tingsbeschouwingen nauwelijks nog echt vuurwerk meer kunnen opleveren. De kaarten zijn immers ai eerder ge schud. Orgels vanaf595,— 39,50 per maand) alle mer ken. Piano's vanaf.2500,— Gitaren, citers, mondorgels, blaasinstrumenten, bladmuziek. Persoonlijke lesgeving: Paul Heijboer speelt u voor en advi seert u. Ook in Barendrecht, 2x Zwijn- drecht en Middelharnis. HOOGSTRAAT 20-22 THOLEN 01660-3775 IF- Vrijdag koopavond. Advertentie IM Euterpe organiseert zaterdag in Sint- Maartensdijk een muziekdag en -avond met medewerking van de vier zuster verenigingen op Tholen en Sint-Phi lipsland. Om half vijf maken de vijf muziekver enigingen een rondgang door het dorp. waarna gezamenlijk de mars 'Miami' wordt uitgevoerd. Om half zeven begint het eerste concert in Haestinge door Euterpe o.l.v. M. Gijzen. Met 30 muzi kanten en 18 tamboers. Concordia St. Philipsland (14 muzikanten, 12 tam boers) o.l.v. C. Rombouts is om zeven uur aan de beurt. Oud-Vossemeers mu ziekvereniging f32 muzikanten. 18 tam boers) o.l.v. C.W. Delhez om half acht. De Koninklijke Fanfare Accelerando uit St. Annaland (29 muzikanten. 14 tamboers) o.l.v. K. den Toonder ver volgt het concert om acht uur. De Ko ninklijke Harmonie Concordia uit Tho len besluit om half negen de muziek avond in Haestinge met de 35 muzikan ten. 16 tamboers en 20 majorettes o.l.v. P. Steijns. Elke vereniging voert vier nummers uit. A, 3888888 Kg!'-*• De peuterspeelzaal Ollebolleke in St. Annaland is woensdagavond 12 septem ber met een druk bezochte 'Open Huis' geopend. Afgevaardigden van de zuster- peuterspeelzalen op Tholen en St. Phi lipsland feliciteerden het bestuur met het bereikte resultaat, wat werd onderstreept met een bloemetje namens de regio en speelgoed van enkele zusterverenigin gen. Ook verschillende moeders en en kele vaders kwamen een kijkje nemen in het fraaie lokaal aan de Bierensstraat, dat donderdagmorgen voor het eerst door de peuters in gebruik werd geno men. Het gemeentebestuur was verhinderd het 'Open Huis' bij te wonen wegens een vergadering van het college van b en w in Goes. De bestuursleden van Ollebol leke zorgden voor koffie en waren blij dat de peuterspeelzaal na maanden van voorbereiding en enkele dagen van schoonmaken in gebruik kon worden genomen. Personeel van de Chr. kleu terschool en de Casembrootschool gaf ook blijk van belangstelling, evenals wijkverpleegkundige zuster Pigmans. Ollebolleke is donderdag met dertig peuters begonnen. Maandag- en vrij dagmorgen komen de kinderen van 3-4 jaar, dinsdag- en donderdagochtend de peuters van 2-3 jaar. Leidsters zijn Lien Gleym en Dini de Groen. De kosten bedragen 26 gulden per maand voor twee ochtenden per week van 9.00 tot 11.30 uur. Het bestuur bestaat uit Fran- cine Burgers (-Reijngoudt) (voorzitter), Cecilia van Besouwen (secretaresse), Coba den Engelsman-Gunst (penning- meesteresse), Corry Coomans-Kodde en Magda Kuzee-de Bruijn, leden. Het bestuur vindt het van groot belang, dat jonge kinderen met andere peuters Ieren spelen. Vroeger gebeurde dat in de grote(re) gezinnen, nu kan dat in de peuterspeelzaal. Volgens het bestuur leert de ervaring, dat de peuterspeel zaal-periode een positieve invloed heeft op de kinderen, wat reeds op de kleu terschool tot uiting komt. Dat de peu terspeelzaal gemakkelijk zou zijn voor de moeders, die twee voormiddagen per week gedurende 2 'A uur hun handen Dinsdag 18 september Sint Annaland bintje 17,— tot 19,— bonken 27- tot 29,-kriel 34,36, ei genheimer 38,— tot 39.— Irene 29,— aanvoer 80 ton. Uien maat 40 p opw 19,— aanvoer 16 ton. Sint Maartensdijk dorej" 50.—.bintje/ 17,20 tot 18,— eigenheimers 38,10 tot 38.80, ei genheimer 2 31.— bintje bonken 26,10. drielingen 19,— kriel f 34,10. Aanvoer 1531 kisten. Van de 177 geregistreerde buitenlanders in de gemeente Tholen zijn er 90 Ma rokkanen. Daarvan wonen er 74 in Tholen en 16 in St. Maartensdijk. Verder zijn er 19 Duitsers. 17 Spanjaar den. 11 Belgen, 11 Engelsen. 5 Turken, 5 Surinamers. 4 Grieken. 3 Italianen. 3 Statenlo/.en. 2 Amerikanen. Van de Franse. Nieuw Zeelandse en Zweedse nationaliteit is er elk I op Tholen. Daarnaast zijn er nog 64 Thoolse inwoner uit Suriname met de Nederlandse Nationaliteit: 52 in St. Maartensdijk 15 gezinnen). 9 in Tholen (2 gezinnen) en 3 in St-Annaland 1 ge zin). Juwelier horloger opticiën Grote Kerkstraat 5 - Steenbergen Te! 01670-33 85 Adri C. Broekhuis, een begrip voor kwaliteit en service Advertentie IM De eerste peuters donderdagmorgen 13 september in de peuterspeelzaal Olle bolleke aan de Bierensstraat te St. An naland met de leidsters mevr. Gleym en mevr. de Groen'. 'vrij' zouden hebben, wijst het bestuur nadrukkelijk van de hand. Het gaat om het kind en dan met name om de con tacten met andere peuters. Met de opening van Ollebolleke in St. Annaland zijn er nu vijf peuterspeelza len op Tholen en St. Philipsland. Peuters uit dorpen waar nog geen peuterspeel zaal is, gaan soms naar dichtbij gelegen voorzieningen zoals bijvoorbeeld kin deren uit Scherpenisse en Stavenisse die naar St. Maartensdijk gaan en kinderen uit Poortvliet naar St. Annaland. De Thoolse Welzijnscommissie gaat bij de komende hoorzittingen mogelijk onder zoeken of er ook in Poortvliet, Scherpe nisse en Stavenisse behoefte is aan een peuterspeelzaal. In Tholen werkt nu de Fabeltuin met 45 peuters (drie groepen) in het voormalige cafetaria aan de Een- drachtsweg. Dit was de eerste peuter speelzaal op Tholen, die destijds door wethouder C J. Moerland officieel werd geopend. De Fabeltuin krijgt een nieuw onderkomen in het voormalige gebouw van gemeentewerken aan de Molen- vlietsedijk. Contactadres voor d Fabel tuin is mevr. J. Huiskamp, Pr. Beatrix- straat 21, tel. 2187. In St. Maartensdijk werkt 't Hummeltje met 30 peuters in de voormalige kleuterschool aan de Radda Barnenstraat. Contactadres: A. Pipping, Bloemenlaan 32, tel. 3470. St. Anna land: Ollebolleke met eveneens 30 peu ters in het nieuwe noodlokaal aan de Bierensstraat. Contactadres: mevr. F. Burgers, Schoolstraat 16, tel. 2333. Oud-Vossemeer: de Pluus (45 peuters) in het hoekpand Voorstraat/Raadhuis straat. In de voormalige brandweerka zerne wordt een nieuwe accommodatie geschapen. Contactadres: mevr. E. van Maanen, Molenstraat 28, tel. 634. St. Philipsland: Turn Turn (40 peuters) in de kelder van het dorpshuis de Wim pel. Contactadres mevr. N.G. de Jager, Sluisweg, tel. 334. De Thoolse gemeenteraad besloot maandagavond 11.943,33 subsidie te geven voor de peuterspeelzaal St. An naland: 3400 gulden voor de inrichting, 1333,33 (2000 gulden per groep peu ters per jaar) voor de exploitatie en 7210 gulden voor de huisvesting. Dit alles heeft nog betrekking op vier maanden van 1979. De raad nam het advies van de Welzijnscommissie over om maar 1 in plaats van 2 zand/watertafels aan te schaffen en voor een kast maar 250 gul den uit te trekken. Raadslid J.L. van Gorsel (VVD) gaf wethouder J. Ver- sluijs een compliment voor de ver schrikkelijk snelle wijze waarop de peu terspeelzaal in St. Annaland er stond. Terwijl we ons in de augustus-vergade- ring maandagmiddag nog druk maakten of het noodlokaal er wel snel kon staan, was het dinsdagmiddag al gereed. Ge feliciteerd, zei van Gorsel. Raadslid M.P. van Dijke (SGP) merkte op, dat de discussie in augustus er om ging, of met in achtneming van de regels (welstand stoezicht e., bouwvergunning. Wet Ruimtelijke Ordening) het gebouw er wel in 1 week kon staan. Dhr. van Gorsel wilde nog weten, of er voor de inrichting aan de consulente voor de peuterspeel zalen in Middelburg was gevraagd, zoals in de Welzijnscommissie besproken was. Wethouder Versluijs antwoordde, dat het met name ging over een bank. Die wordt echter niet vooj gymnastiek ge bruikt, maar als zitbank. Overigens is het advies wel gevraagd, maar dat is nog niet binnen' aldus wethouder Versluijs maandagavond in de Thoolse gemeen teraad. Tijdens de hoofdbestuursvergadering van de CBTB West-Nederland heeft fruitteler W.C. van Kempen uit Poort vliet kritiek geuit op de herinplant-re- geling. Volgens hem biedt die nu geen soelaas. Er zou een mogelijkheid moe ten zijn voor een getrapte subsidierege ling, zodat verouderde boomgaarden in een tijdsbestek van enkele jaren - in plaats van ineens - kunnen worden ver jongd. Dhr. van Kempen toonde zich slechts ten dele gelukkig met de plannen van de minister om de concurrentiepo sitie van de Nederlandse fruitteelt te verbeteren.. Hij wees ook op de proble men rond de fruitimporten van buiten de E.E.G. "Het gebeurt nogal eens, dat fruit dat in Nederland wordt aange voeld. bij de Duitse grens wordt gewei gerd. Het gevolg is dan, dat dan fruit exhla op de Nederlandse markt komt met alle gevolgen van dien voor de prijsvorming van het Nederlandse fruit". De Poortvlietse fruitteler toonde zich overigens zeer gelukkig met de op stelling van de plantenziektenkundige dienst inzake het bacterievuur. Deze dienst is erg attent op de uitgroei van deze ziekte, vooral in de meidoorn. Dhr. van Kempen hoopte dat die aandacht er zal blijven en dat de bestrijding van bacterievuur, vooral in de meidoorn, ri- goreus zal worden aangepakt. Maandagavond was er aan het begin van de Thoolse raadsvergadering in het ge meentehuis te Sint Maartensdijk de beëdiging van het nieuwe raadslid J.W. Hilbron, opvolger van het om gezond heidsredenen teruggetrokken raadslid A.J. Scherpenisse. De heer Hilbron zei bijzondere belangstelling te hebben voor welzijnszorg en voor het onderwijs. Hij hoopte daarom vooral op goede contac ten met de burgerij en op bestendiging van het "eigene" van de zeven kernen. Het protocol van de beëdiging beteken de, dat het oudste raadslid (Kloet) en jongste (Van Dijke) de debutant de raadszaal binnenvoerde, waarna er het welkom was van raadsvoorzitter burge meester E. Baerends en de vereiste eden werden afgelegd. Daarna zei de burge meester, hoe de heer Hilbron naar een bestuurlijk meedoen al geruime tijd had toegeleefd, maar de reden van realise ring hiervan minder plezierig was. De raadsvoorzitter twijfelde niet aan de be langstelling van het nieuwe raadslid voor het gehele Thoolse gebeuren en wenste hem Gods zegen toe in de nieu we functie. Moge dit werk u datgene br "ngen wat zowel de burger als u er van verwacht, zo besloot de burgemeester het welkom tot het nieuwe raadslid. La ter, bij het afscheid van dhr. Scherpe nisse, bracht de heer Hilbron dank voor die woorden en benadrukte zijn liefde voor welzijnszorg en onderwijs, maar stelde tegelijkertijd, dat hij raadslid wil de zijn voor de gehele gemeente en op de bres wilde staan voor alle onderdelen daarvan. Hij werd ook opvolger van zijn voorganger in de vele commissies, waarin raadsleden functies hebben en daarvan is zowel het Welzijnsorgaan als de nieuwe Welzijnscommissie ook een onderdeel. De op zich gemakkelijke stemming voor vervulling van die vaka- tures deed zijn fractiegenoot M. van Damme verzuchten, dat het gemakke lijker is als raadslid in een commissie te worden benoemd, dan voor een burger om raadslid te worden. Zo is het maar net! Voor bruidsparen, Oud-Fliplanders en Schipper De vragenlijst nieuwbouw/vernieuw bouw werd altijd ingevuld door b en w, maar het Ministerie van Volkshuisves ting en Ruimtelijke Ordening heeft ge- Van het bekende smidsklokje, dat de voorgevel sierde van de firma Vos in de Raadhuisstraat, is momenteel niets meer te zien daar werknemers van het plaatse lijke bwbedrijf Vaders zijn begonnen met de sloop van de voor- en zijgevel van dit pand, dat geheel gerestaureerd gaat worden. Hierbij zal alles in de toestand worden teruggebracht van 1786, toen het smidsklokje door een zekere Verkerke werd ge bouwd. Het uurwerk van de klok was in het begin van de week verwijderd door de heer Landheer uit Wezep, die als hobbyist het klokje een grote schoonmaakbeurt zal geven. Deze stond versteld van de grote vakkennis en het geduld dat de schepper van het smidsklokje moet hebben gehad. Alles wat het uurwerk bevat, moet met de hand gemaakt zijn. Het buitenaanzicht van het smidsklokje wilde men in eerste instantie met het bestaande materiaal herstellen maar dit bleek zoveel slijtage hebben on dervonden in de bijna twee eeuwen dat het zijn dienst heeft gedaan, dat dit niet mogelijk is. De plaatselijke timmerman P. Hommel zal een getrouwe weergave maken. Het schilderwerk wordt uitgevoerd door het plaatselijke schildersbedrijf A.H. Ridderhof. Wanneer er zich geen bijzondere omstandigheden voordoen, hoopt men de restauratie nog dit jaar klaar te krijgen. De gevel zal een heel andere aanblik geven daar er in de loop der jaren stucwerk op de IJsselsteentjes is gesmeerd als vorm van onderhoud. Na de restauratie, die met nieuwe IJsselsteentjes wordt uitgevoerd, zal het p,ind dat onder Monumentenzorg staat de toestand van 1786 geheel weer geven. vraagd, die gegevens te baseren op een raadsbesluit. B en W hebben twee uit gangspunten genomen: I. een verant woorde prognose. 2. Binnen de regels van de Nota Bewoningspatroon blijven. Over de laatste vijf jaar is een opstelling gemaakt van het aantal huwelijken en de echtparen die zich blijvend hebben gevestigd. 1979: 14, waarvan 9 zich in St. Philipsland vestigden. 1978: 9-5. 1977:18-7. 1976: 19-11. 1975: 21-11. Totaal 81 huwelijken, waarvan 43 echt paren zich in St. Philipsland vestigden. Dat is 53.09%. Dat betekent gemiddeld 8 'A of afgerond 9 huizen per jaar. Uit gaande van het feit dat er 2 Oud-Fli planders per jaar terugkomen, alsmede dat 1 economisch gebondene of 1 schip per (sociaal gebonden) zich in St. Phi- rustiger vaarwater 0 Kyo-Glas kreeg extra faciliteiten 0 Afscheids van raadslid Scherpe nisse en beëdiging van nieuwe VVDer Hilbron 0 Tweede vuilnisauto aan de orde 0 De tweede Expo Tholen...vol. 0 Hoeveel Thoolse buitenlanders 0 Welzijnscommissie bekijkt verde re peuterzaalbehoefte 0 Sint Annaland kreeg Ollebolleke. 0 Warmhoudenwarm aanbevo len 0 Glastuinders met energie proble men 0 Zaterdag festival in Sint Maar tensdijk 0 Stavenisse won derby 0 GEDULD IS DE BRUG TUS SEN PLOEGEN EN PLUK KEN. 0 Dit nummer bestaat uit 18 pagi na's. lipsland vestigt, betekent dat minimaal 9 2+1 12 huizen per jaar. Het aan tal woningen voor de laatste categorieën is volgens b en w laag geraamd. Dit houdt verband met de beperkte moge lijkheden in de bestaande bestem mingsplannen. Vanzelfsprekend komt er af en toe een huis vrij door verhuizing of overlijden. De Rijksoverheid verp licht echter 10% van een complex wo ningwetwoningen beschikbaar le stellen voor een rijksambtenaar zoals politie, PTT-er en waterslaalsmensen. Het col lege vertaalt deze regeling ruim, zodat ook onderwijzend personeel hiertoe ge rekend wordt. B en W hopen in 1980 dertien huizen te kunnen bouwen: Sterntjeskreek 5 wo ningwet- of premie A-woningen en I vrije seelorwoning en op de hoek Aehlerslraat/Zuiddijk 6 woningwetwo ningen met in plan de Luijster I nog I vrije sectorwoning. In 1981 hoopt het college zelfs 14 huizen tg kunnen ver wezenlijken: Karreveld 5 premie A- of woningwetwoningen, de Luijster I 4 premiewoningen. Steintjeskreek 4 wo ningwet- of premie A-woningen en I vrije sectorwoning. In 1982 daalt het aantal tot 10: 9 woningwet- en 1 vrije sectorwoning in plan de Luijster II. Verder wordt geraamd dat per jaar drie huizen worden verbeterd voor een be drag boven de 10.000 gulden en dat er jaarlijks twee woningen worden afge broken of anderszins worden onttrok ken aan de huizenvoorraad. Advertentie IM. Ook aanschaf van verdichtingsmachine voor Tuttelhoekje min of meer fijn maalt, waardoor een meer compacte massa ontstaat. Hiermee wordt de capaciteit van de stortplaats vergroot. Bovendien is het werken met een verdichter uit milieu-hygienisch oogpunt aantrekkelijk omdat een snelle en afdoende verwerking van..,het vuil mogelijk wordt. Een normale laadschop is nauwelijks opgewassen tegen de extreme werkom standigheden op een stortplaats. Mo menteel wordt tijdelijk een gehuurde verdichter gebruikt en de ervaringen zijn goed. B en W willen nu een zes jaar oude machine huren bij Scaidis b.v. uit Borssele, die ook een verdichter in be drijf heeft op de vuilstortplaats Mid den-Zeeland. Ze geven de voorkeur aan huur omdat eigen exploitatie niet te verwaarlozen risico's met zich mee brengt: tegenvallende onderhoudskos- De bestaande wagen heeft te weinig ca paciteit om het vuilaanbod op normale wijze te verwerken. Slechts wanneer re gelmatig en vrij langdurig overgewerkt wordt, kan het huidige ophaalschema worden afgewerkt. Deze situatie heeft ook tot gevolg, dat te weinig tijd kan worden besteed aan het onderhoud van de vuilniswagen. Voor het opheffen van deze ongewenste situatie kunnen derden ingeschakeld worden, maar volgens b en w pleiten financiële overwegingen voor de aan koop van een tweede, eigen vuilniswa gen "De Commissie Openbare Werken van de gemeenteraad brengt hierover maandagavond een advies uit aan b en w. (zie ook Tholenderwijs). De aanschaf van een vuilverdichter moet min of meer gezien worden als een investering die in het verlengde ligt van de herinrichting van het Tuttelhoekje. Een verdichter is een erg zware laad schop met speciale wjelen. die het vuil ten of een tegenvallende restwaarde. Er zijn slechts weinig vuilverdichters in ons land in bedrijf. Als de commissie positief adviseert, komen b en w op zo kort mo gelijke termijn met een voorstel bij de Thoolse gemeenteraad. 7

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1979 | | pagina 1