Rabobank S Rabobank S Algemene vergadering van de Rabobank Algemene vergadering van de Rabobank ij VASTGOED BV te Sint-Annaland Tholen - Sint Philipsland Warenhuis J. Verwijs VASTGOED BV Schildersbedrijf Quist VASTGOED BV Ferket Reyns B.V. WONING WONING ASS. KANT. M.J. HOEK WONING Donderdag 19 juli 1979 EENDRACHTBODE RIJNBERG VASTGOED RIJNBERG VASTGOED Wegens vakantie gesloten van 23 juli t/m 4 augustus Zuiddijk 60, Sint Philipsland Tel. 01677-391 Dr. A.G.S. van Ramshorst Huidarts Is wegens vakantie afwezig van 27 juli tot 20 augustus. Voor spoedgevallen contact opnemen] .met de secretaresse, 01640-37980. is wegens vakantie gesloten van maandag 23 juli t/m 3 augustus Dringende zaken bellen naar: het distr.kant. Breda tel. 076-222760 RVS ft Stavenisse Moderne Woning met C.V., garage en ruime tuin. Verkoping bij inschrijving te Sint Maartensdijk Notaris Mr. W. Loof te Tholen, Hoogstr. 15, (tel. 01660-2254) is voornemens ten verzoe ke van de erven van Mevrouw J.G. van de Vaate-Kruithof bij inschrijving te verkopen: de BUNGALOW met grote garage en grote tuin aan de J. van Beierenstr. 9 te Sint Maartensdijk sectie N nummer 164 groot 5.15 aren. Te bezichtigen op zaterdag 21 juli 1979 's middags van twee tot half vier. Aanvaarden bij betaling koopsom. Inschrijvingen in te leveren ten kantore van genoemde notaris uiterlijk dinsdag 24 juli 1979 's middags 4 uur. Nadere inlichtingen ten kantore van ge noemde notaris. C*K B V. CENTRAAL MAKELAARSKANTOOR St. Maartensdijk <4K B.V.CENTRAAL MAKELAARSKANTOOR te huur of te koop gevraagd voor één van onze medewerkers. Opgaaf Koster-Dey, Fortuinstraat 20, Bergen op Zoom. Tel. 01640-53508. Wegens vakantie gesloten vanaf 3 tot 20 augustus Vanaf die maandag weer tot üw dienst. V oorstraat Sint Annaland THOLEN (stad) Halfvrijstaande woning Tholen (stad) Klassieke Woning Steenhouwerij D.C. SCHOT EN ZN BV v. Dankbaar en blij ma ken wij de geboorte bekend van ons zoontje en broertje Martinus Maarten hem Wij noemen Matthijs. Tini en Riet Hage Jan Willem Andrea Poortvliet, 10 juli 1979 Bernhardstraat Erg gelukkig en dank- baar voor Gods goed heid geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon Cornells Cris broertje van Margreet en Hans. Gilles en Joke Krijger j Poortvliet, 13 juli 1979 Zuidplantsoen 2. Met dankbaarheid aan God delen wij u mee dat onze ouders A. Andriesse en J. C. A ndriesse-Uijl op 22 juli a.s. hopen te herdenken dat zij 25 jaar getróuwd zijn. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Janneke Dick Ineke Marleen Poortvliet, Tolweg 4. Gelegenheid om onze ouders te feliciteren op maan dag 23 juli a.s. van 20.00 tot 21.30 uur in '"t Ouwe Raeduus" aan de Langestraat te Poortvliet. Op donderdag 26 juli D.V. hopen onze ouders A. GUNTER en D. GUNTER-HEIJBOER hun 45-jarig huwelijk te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Iedereen die onze ouders wil gelukwensen is op die dag van harte welkom aan huis. Han en Nelly Briël en Sina Marie en Dim Adriaan en Toos Rinus en Annie Janny en Piet Adrie en Wim Dini en Rinus Sjaak en Tilly Sint Annaland, 26 juli 1979 Tienhoven 38 Op donderdag 26 juli D.V. hopen onze opa en oma A. GUNTER en D. GUNTER-HEIJBOER hun 45-jarig huwelijk te herdenken. Dat zij nög vele jaren in gezondheid mogen door brengen is de wens van hun dankbare'kleinkinderen Francis Arjenne en Ine Bram Sandra en Danielle Mia, Dia, Bram en Peter Diana, Corne en Peter Davina Ineke Sint Annaland, 26 juli 1979 Tienhoven 38 Donderdag 26 juli a.s. hopen onze kinderen, broer, schoonzus, oom en tante, Kees van Vossen en Lijda van Vossen de Hoed hun 12'/2-jarige huwe lijksdag te herdenken. Dat zij nog lang voor ons en voor elkaar ge spaard mogen blijven is de wens van ons allen. G. v. Vossen M. v. Vossen-Geluk Rinus en Trudie Gerold Piet en Nel Petra en Gerard 1 Sint Maartensdijk, i Pres. Kennedystr. 2 Langs deze weg zeg ik vrienden en bekenden har telijk dank voor de belang stelling, ontvangen bloe men, kaarten en cadeaus tij dens mijn verblijf in en thuiskomst uit het zieken huis Lievensberg te Bergen op Zoom. Mej. H. Bruijnzeel Sint Annaland, juli 1979 Voorstraat 54 Allen die hun belangstelling hebben getoond, in welke vorm dan ook, bij mijn af scheid als onderwijzeres van de Chr. school te Sint Phi- lipsland, zeg ik hartelijk dank. E.F. Vogelaar-Francoys Anna Jacobapolder, juli 1979 Lageweg 6. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere onver wachts heeft weggenomen, onze geliefde broeder, zwager en oom, P. JEROENSE echtgenoot van K. Bettings in de ouderdom van 74 jaar. Halsteren: T. Jeroense-Baak en Gerrie Oud-Vossemeer: J. van Driel-Jeroensc P. van Drie) Bergen op Zoom: A.Jeroense T. Jeroense-Vervoort Oud-Vossemeer: D. Jeroense J. Jeroense-Goudzwaard Oud-Vossemeer, 13 juli 1979 Heden nam de Heere uit ons midden weg. tot onze diepe droefheid na een langdurig en smartelijk lijden, onze innig geliefde zuster, behuwdzuster en tante, JANSJE BIERENS in de ouderdom van 76 jaar en 3 maanden. Sterke de Heere ons in dit zware verlies Stavenisse: A. C. Eerland-Bierens Stint-Maartens- dijk: W. J. Zwagemaker-Bierens J. L. Hage-Bierens Roosendaal P. Bierens C. Bierens-Schippers Sint-Maartens dijk: M.J. Bierens Sint-Maartensdijk. 12 juli 1979 Haven 25 De begrafenis heeft plaatsgehad op maandag 16 juli j.l. des namiddags om 14.00 uur op de nieuwe alge mene begraafplaats vanuit gebouw Calvijn. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere onver wacht heeft weggenomen onze geliefde oom, ADR1ANUS ARNOUDSE weduwnaar van Anna Josina Johanna Maria Koppchol in de ouderdom van 75 jaar en 8 maanden Fam. Vaders-Arnoudse Fam. Arnoudse-v. Daalen Fam. Louwerse-Arnoudse Fam. v. Beveren-Arnoudse Tholen.juli 1979 Heden overleed tot onze diepe droefheid onze innig geliefde en onvergetelijke grootmoeder, MARINA WAGEMAKER echtgenote van Johannes Quist in de ouderdom van ruim 82 jaar. Mientje en Glijn Rina en Han Jaap Han en Adrie Rina Han en Jannie Sjaan en Gommert Han en Ria Sam en Yvonne Willy en Fien Rina en Kees Lenie en Dim Johan en Jannie Marleen en Henk Marianne en Gerard Anja en Dick Aschwin en achterkleinkinderen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op vrijdag 13 juli 1979. Anna Jacobapolder, juli 1979 Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde broeder en zwager, de heer JAN WESDORP oud 88 jaar. A. Wesdorp M. Wesdorp-van Beveren M. van Beveren Stavenisse, 11 juli 1979 Psalm 89 vers 19 Diep bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan heeft, delen wij u mede dat God op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder en zuster, WILHELMINA CATHARINA JANSEN echtgenote van Karei Cornells Deurloo op de gezegende leeftijd van 89 jaar en 9 maanden Tholen: K.C. Deurloo C. Deurloo J. Deurloo-Kaashoek L. Deurloo J. S. Deurloo-Istha St. Maartensd. (Zld.): Maartensdijk (Utr.): H. Deurloo J. M. Deurloo-van Dijke A. W. Deurloo M. M. Deurloo-Odekerke Kruisland: W. C. van Wezel-Deurloo G. C. van Wezel Tholen: E. Deurloo R. Jansen klein- en achterkleinkinderen Tholen, 12 juli 1979 Ter Vate 12 De begrafenis heeft plaatsgehad op maandag 16 juli j.l. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Tholen. Heden behaagde het de Heere nog onverwachts van onze zijde weg te nemen, onze geliefde en zorgzame vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder MARINA ADRIANA MOERLAND echtgenote van J. van Oeveren in de ouderdom van 89 jaar en 10 maanden J. van Oeveren L.J. de Rijke-van Oeveren H. van Oeveren Klein- en achterkleinkinderen Stavenisse, 17 juli 1979 Bos 41 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 20 juli a.s. des namiddags om 1 uur op de algemene be graafplaats te Stavenisse vanuit de consistorie der Oud Gereformeerde gemeente. Geen bloemen. God alleen de eer voor de bereidwilligheid geschon ken aan al die vrienden en vriendinnen uit onze ge meente en daarbuiten. Daar het mij onmogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken voor de bezoeken, de bloemen, het fruit en de bijzondere hulp aan mijn tuin en de giften in na- tura en de vele autobezitters die mijn vrouw en kin deren in de gelegenheid gesteld hebben om mij 2 maal op een dag te bezoeken. Ook voor de geestelijke verzorging van de consulent en broeders, ouderlingen en diakenen in het zieken huis en bij mijn thuiskomst bij de Heere alleen van daan geschonken, zeg ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, allen zeer hartelijk dank. W.J. van Hemert Sint Maartensdijk, juli 1979 Bleekveldstraat 12. Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen hartelijk bedanken voor het be- z'oek, bloemen, kaarten, fruit en andere cadeaus die ik tijdens mijn 2 periodes in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomsten mocht ontvangen. Ook in het bijzonder diegene die hun auto voor mijn vrouw beschikbaar stelden, heel hartelijk dank. Chr. v.d. Rijsen Tholen.juli 1979 Oudelandsedijk 2. Langs deze weg wil ik allen hartelijk danken voor het bezoek, de bloemen, kaarten en fruit tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. P.P. Wielaard-Wesdorp Stavenisse, juli 1979 Buurtweg 22. Voor de vele kaarten en ca deaus bij het verblijf en mijn thuiskomst uit het zieken huis "Lievensberg" wil ik iedereen bedanken. Sjanel Dingemans St. Annaland, juli 1979 Julianastr. 17. Voor de tweede maal dan ken wij u hartelijk voor uw medeleven, voor alle kaar ten, voor de mooie fruit manden, het fruit en de hulp die we wederom mochten ontvangen tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Allen hartelijk dank. Fam. J. v.d. Velde Anna Jacobapolder, juli 1979 Noordweg 18 Het is voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te be danken. Uw aanwezigheid, uw gelukwensen, bloemen en cadeau's maakten dat voor ons 6 juli een onverge telijke dag werd. Hiervoor onze hartelijke dank. Hans en Jenny Goudzwaard Poortvliet, juli 1979 Hogeweg 19. Mede namens mijn vrouw en kinderen zeg ik u allen hartelijk dank voor de vele bezoeken, fruit, bloemen en kaarten die ik tijdens en na mijn verblijf in het zieken huis mocht ontvangen. Jari Menheere Sint Annaland, juli 1979 Tuinstraat 3 Hierbij betuigen wij, ook mede namens onze kinde ren, onze hartelijke dank voor de vele kaarten, bloe men en kado's die wij bij onze 50-jarige echtvereni ging mochten ontvangen. C.M. Geuze E.C. Geuze-van As Poortvliet, juli 1979 J. v.d. Slikkeplein 9. Voor alle blijken van mede leven die wij van u mochten ontvangen bij het overlijden van moeder Wed. PIPPING- VAN POORTVLIET wil ik u langs deze weg be danken. Uit aller naam: Fam. Pipping Oud-Vossemeer, juli 1979. ANNA-JACOBAPOLDER: Landelijk gelegen Hal, L-vormige woonkamer, 3 sl.kamers, eetkeuken/ser- re, douche/w.c. en 400 m2 tuin. Polderzicht. Prijs/ 149.500 - k.k. InL: Q9H. Tel. 01667-788 IiIbJ Oud-Vossemeer Hierdoor roept de Coöperatieve Raiffeisen-Boerenleenbank "Sint-Annaland" W.A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene vergadering die op donderdag 26 juli 1979 om 19.30 uur in de zaal van de heer J. Keur, Havenplein 9 gehouden zal worden. Verkorte agenda 1 Opening 2 Aanwijzing secretaris en stemopnemers 3 Notulen vorige vergadering 4 Aanwijzing leden, belast met voorlopige vaststelling notulen 5 Balans en winst- en verliesrekening 1978 6 (en 6a) Bestuursverkiezing 7 (en 7a) Verkiezing Raad van Toezicht 8 Mededelingen 9 Rondvraag 10 Sluiting De volledige agenda, alsmede de jaarrekening over 1978 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur, A.A. Geluk, voorzitter A.C. Breure, secretaris THOLEN: met hal, voor- en achterka mer, keuken, douche/w.c., 2 sl.kamers, tuin en schuur. Taxatie prijs 42.500,— k.k. InL: raH Tel. 01667-788 riLJ Oud-Vossemeer Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank "Tholen" W.A., gevestigd te Tholen haar leden op tot het bijwonen van de algemene vergadering die zal worden gehouden op dinsdag 7 augustus 1979 om 19.30 uur in Dorpshuis "De Vossenkuil" te Oud-Vossemeer. Verkorte agenda 1 Opening 2 Aanwijzing secretaris en stemopnemers 3 Notulen vorige vergadering 4 Aanwijzing leden, belast met voorlopige vaststelling notulen 5 Balans en winst- en verliesrekening 1978 6 Bestuursverkiezing 7 Verkiezing Raad van Toezicht 8 Mededelingen 9 Rondvraag 10 Sluiting De volledige agenda, alsmede de jaarrekening over 1978 liggen vanaf heden op de kantoren van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur, EC. Hage, voorzitter C. v.d. Berge, secretaris Indeling: Hal. kamer, open keuken, bijkeuken, toilet, schuur. Ie Verdieping: Overloop, ruime douche, 3 slaapka mers. 2e Verdieping: Zolder. Prijs: 112.500 - k.k. Tel. 01666-2972, 01665-2382, 01660-3322 Blauwst raat/Korte Veste: Nieuwbouw) Zes nieuwbouw PREMIEWONINGEN in het centrum met tuin, berging en c.v.-gas. Deze woningen bevatten o.m. woonkamer met open keuken, badkamer met douche en 2e toilet, 3 slaapkamers. Oplevering: april 1980. Koopsom: vanaf 136.613,29 All in. Bleekveldstraat 3: Verbouwd WOONHUIS met tuin, berging en achterom. Bevat o.m. ruime eetkeuken en 4 kdaapk. Vraagprijs: 77.500,— k.k. I.ondensekaai 1, Middelburg tel. 01180-11470 M.J.H. Burgers en G. Spaans, makelaar en taxateurs o.g., met leuke tuin en blijvend vrij uitzicht Indeling: Gang, voorkamer, slaapkamer, achterka mer, keuken, douche met toilet, schuur. le Verdieping: zolder met slaapkamers 2 en 3 Prijs 64.500- Voor nadere inlichtingen HfSTURRIS Tel. 01666-2972,01665-2382,01660-3322 Gelegen aan de rand van het stadje Tholen met uit zicht op grachten. Indeling: Gang, voorkamer, zijkamer, slaapkamer, keuken, toilet, schuur. le Verdieping: Slaapkamers 2, 3 en 4, ruime zolder. Prijs: 120.000 - k.k. Voor nadere inlichtingen: S STURRIS Tel. 01666-2972, 01665-2382, 01660-3322 Voor degelijke, passende en vol doening gevende GRAFMONUMENTEN ln de toonkamer van de Rouw- onderneming D.C. Schot Zn. BV staan vele modellen opge steld. Ook de jijkdienaars komen gaarne met de catalogus. Voor inlichtingen: Postweg 3. THOLEN, Tel. 01660-2650.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1979 | | pagina 3