Thijs Fase zesde plaats in de Smalstad Johnny Verbeke uit I Jzendijke winnaar 13e ronde Opnieuw winnares in eigen geboorteplaats Keetie dubbelde alles en iedereen Sportieve Rekreatie KENNISGEVING BONDSSRAARBANK KAA BEE Donderdag 3 augustus 1978 EENDRACHTBODE 9 VLOERBEDEKKING GRATIS GELEGD Vette leidersprijs Korte solo Thijs De voorwaarden die de betrekkingen regelen tussen onze instelling en haar kliënten zijn door de Nederlandse Spaarbankbond ter Griffie van de Arrondissements rechtbank te Amsterdam gedeponeerd. Deze ALGEMENE VOORWAARDEN worden voor onze Bondsspaarbank van kracht met ingang van 1 september 1978. Voor belangstellenden is de tekst op al onze kantoren verkrijgbaar. Breda, juli 1978 Fraai solo OPRUIMING AFGELOPEN? Onze KQSTUUM aanbieding gaat door!! Kremerstraat 11-13 BERGEN OP ZOOM CMODEBRILLEN Niet bij te benen Hoe warm het was en hoe ver 85 kilometer op de fiets is, hebben zaterdagmiddag een vijftigtal renners en enkele honderden kijkers in Sint Maartensdijk ervaren. Met onder die amateurs toch wel een aardige strijd en gezien de temperaturen een hoog tempo. Winnaar Johnny Verbeke uit IJzendijke deed over de 85 kilometer 2 uur en 10 minuten. 45 Seconden later arriveerde Thijs Fase als zesde. De warmte van die 29ste juli na zoveel voorafgaande lagere temperaturen had uiter aard invloed op het aantal bezoekers. De organisatoren hopen altijd op goede weer somstandigheden, maar het kan zelfs te veel van het goede zijn. Zo was het inderdaad zaterdagmiddag, wat het comité een 500,— minder aan entreegelden opleverde in vergelijking met vorig jaar. Toen ging het om ruim 1200 betalende, nu bleef het even beneden de 1000,— Maar financieel is men er nog wel uitgesprongen en de organisatie liep uitstekend, terwijl behalve dan de gemelde valpartij bij de dames de course vlekkeloos werd afgewerkt. Daarbij nu en dan een toch wel aardige strijd. De deelnemers hielden elkaar goed in de gaten en al was er wel een poging van regionaal favoriet Thijs Fase, hij werd scherp in 't vizier gehouden. Zo scherp, dat eerst Johan Kuiken uit Amsterdam (nu Breda een hele tijd kon soleren en tenslotte Johnny Verbeke door een fraaie solo in de laatste ronden de dertiende ronde van Sint Maartensdijk op zijn naam bracht. Puffen werd het ook voor wethouder A.J. Scherpenisse Eerst had hij via speechje en pistool de dames wegge schoten, had vervolgens winnares Kee- tie gehuldigd, zoals dat bij het wielren nen pasteen kon daarna opnieuw het pistool trekken om een vijftig amateurs de pedalen te laten draaien. Ook de jury had zich voor de tweede maal geïnstal leerd in de finishtent, evenals de pre mieregistratie. Van de 50 gestarte renners haalden er 22 de eindstreep en bij die temperatuur moesten sterke jongens uitvallen. Zo moest Ad Tak en Adrie Deusing het tenslotte voor gezien houden en kreeg kanshebber Win de Waal in de slotfase bandenpech, waarmee de kans om het ALLE SOORTEN Zuid-Oostsingel 43 Tel. 34368 BERGEN OP ZOOM Advertentie IM jagend kopgroepje op te pikken verke ken was. Tot bijna 20 ronden van de 63 bleef alles zo ongeveer samen, zij het dan als lang gerekt peloton en zij het dat ook de eer ste uitvallers al genoteerd werden. In de 19e ronde demarreerde Johan Kuijken, 'die een jaar eerder in Sint Maartensdijk de bloemen had veroverd dus wel in het oog gehouden diende te worden. Dat deed het peloton ook wel, al kwam er voor Kuijken nog een voorsprong uit van tot 45 seconden toe. Alleen omdat er toen nog meer dan 40 kilometer gefietst diende te worden, was het nog niet te gevaarlijk, maar de Amsterdammer reed toch 20 ronden lang een soepele solo. Hét bleek hem echter vooral te doen om de niet te versmaden leidersprijs, in uit zicht gesteld voor de renner die de meeste keren als eerste over de streep ging. Ad Tak deed nog de meeste moeite om Kuijken tot de orde te roepen, maar dat lukte ook deze amateurcrack niet. Met nog 27 ronden te rijden hield een uitgeputte Ad Tak het voor gezien en stapte af. Het was niet het enige slacht offer van de warmte. Thijs Fase wist het wel bij te benen, zonder dat van hem uitersten werden verwacht. Toen echter Johan Kuijken eenmaal die leidersprijs op zak had, kreeg het pelo ton de kans hem in te lopen. Het was voor Thijs Fase een sein om het ook eens Vijftig jaar geleden, op 2 augustus 1928 vierde H.M. Koningin Em ma haar 70ste verjaardag. Het werd een groot feest in den lande en ook in deze regio. Er was bij het Nederlandse volk grote eer bied voor deze vorstin. Op 20 ja rige leeftijd was zij gehuwd met de veel oudere koning Willem III. De grijze koning overleed in 1890 na 12 jaar met Emma getrouwd te zijn. Tot 6 september 1898 be reidde zij als Regentes de troon opvolging voor van koningin Wilhelmina. Op de 70ste verjaar dag van koningin Emma schonk het Nederlandse volk haar 300.000,— als verjaardagsca deau. De jarige Regentes op haar beurt droeg dit geld over aan het fonds voor verpleging tuberculo selijders en behalve dit bedrag, stelde ze haar buitenverblijf Oranje Nassauoord te Renkum ter beschikking van de tubercu losebestrijding (sanatorium) Het Nederlandse volk was enthou siast over deze daad van een Oranjevorstin. De autobusonder nemer M.J.M. te Stavenisse en W K. te Oud-Vossemeer werden veroordeeld door de Kanton rechter te Tholen tot een boete van 3,— of 3 dagen hechtenis vanwege het in strijd met de wet uitoefenen van een autobus dienst. Ambachtsheer Jhr. Van Doorn uit Koudekerke deelde het ge meentebestuur van Oud-Vosse- meer mede, dat hel gebouw der Ambachtsheerlijkheid zou wor den aangesloten op hel elektrisch net. Als brugnieuws werd op 3 augus tus 1928 gemeld, dat het transport van de nieuwe brug op vier bak ken zal worden uitgevoerd. Men was al doende het bruggevaarte in de richting van de bakken te verplaatsen, maar in het eerste uur was men nog slechts 14 cm. gevorderd. Het ging wel om een voor die tijd bijzonder sleepwerk. want de brug woog 670.000 kg. Daarbij kwam nog 30.000 kg houtconstructie, de breedte van de sleep bedroeg 14 meter, de hoogte brug 13 meter en dat werd inclusief de bakken 16 meter hoogte. De brug was 100 meter lang. N.V. De Wit's Bergings Maatschappij zou het sleepwerk uitvoeren. Het gevaarte zou via de Noord, Dortse Kil, Hollands Diep, Volkerak en Keeten naar de Eendracht worden gesleept. Met vier sleepboten zou worden begonnen, t.w. de Johanna en Johan de Wit, De Stormvogel en De Adelaar. In het Hollands Diep aangekomen, kon de tocht met laatstgenoemde twee sleepboten worden vervolgd. De gehele sleep werd aangeduid als "De Rooie Tinus". Ter gelegenheid van de verjaardag van koningin Emma kon "Concordia" geen concert aanbieden, omdat de dirigent ziek was. Wel werd een muzikale rondwandeling gemaakt en in de Hoogstraat bij wnd burgemeester H. Goossen het volkslied ten ge hore gebracht. Tien schietverenigingen uit Zee land en Brabant namen deel aan de wedstrijd, die door de Sint Annalandse schietvereniging Prinses Juliana was georgani seerd. Op de vrije baan werden winnaars achtereenvolgens Joh. Kurvink, Th. Kurvink, P.A. Goedegebuure, C.J.J. Kooijman, J.L. Goedegebuure. A. Goedege buure Azn jr. J.A. Heijboer, W. Goedegebuure, M P. Lanooy en M.P. Duijzer. allén uit Sint An- naland. Vanuit Scherpenisse werd ge meld, dat de hondenkar van koopman B uit Tholen tijdens een korte afwezigheid van de ei genaar op de grens van Scherpe nisse in de sloot raakte. Kar en honden werden door voorbijgan gers op het droge gebracht. In Den Haag slaagde voor han delskennis L.O. de heer A.v.d. Velde te Tholen. In Stavenisse werd de 70ste verjaardag van ko ningin Emma door Accelerando uit Sint Annaland muzikaal op geluisterd. De overheid had volksspelen op de openbare weg verboden en gebeurde dat op de weilanden van de heren M.C. Steendijk en J. Leune. De armen werden bedacht met krenten brood. boter en kaas. Het bericht besluit dat er tot laat in de avond gepaste vreugde heerste. In Sint Maartensdijk voelden b en w weinig voor benoeming school arts met andere Zeeuwse ge meenten. In de raadsvergadering werd toen dit voorstel aan de orde kwam besloten eerst met de ge meente geneesheer te overleggen. Het circus Roberti zou in die au gustusmaand enkele voorstellen geven en kreeg daartoe vergun ning op de gedempte kleine Kaai voor 100.— In Poortvliet werd de heer C.J. Steenpoorte als tijdelijk gemeen te ontvanger benoemd. Hij zou het vele jaren blijven. Het eerste jaar bedroeg het salaris J' 500.— In Amsterdam werden de IXe Olympische Spelen geopend door Prins Hendrik. Het kanon bul derde, de Olympische vlag werd gehesen en de deelnemers uit verschillende landen legden de Olympische eed af. Van busondernemer J.C. Krijger te Goes was er een ingezonden stuk, waarin hij verzocht ver schoond te blijven van laster en vuile praatjes en deelde voorts mede, dat de bustarieven alleen onder goedkeuring van g.s. kon den worden gewijzigd. Ja, het was vijftig jaar geleden en heftige busdienst-strijd. Advertentie 1M AchterrvolgeAs zijn op het rechte stuk van de Sportlaan nog niet eens te zien, terwijl Johnny Verbeke uit IJzendijke de handen al kan heffen als winnaar van de dertiende ronde van Sint Maartensdijk. Wim Fase uit Oud-Vossemeer klasseer de zich als zesde. te proberen en vooral om de supporters wat te doen opveren. Thijs kon wel wat ruimte maken, maar hij werd argwa nend in 't vizier gehouden. Zelfs al kwam hij dit jaar tot dusver wat minder op de voorgrond dan de voorgaande ja ren, de drang om in eigen regio een goede beurt te maken en de nog altijd aanwezige capaciteiten van de Sint An nalandse Vosmeerder, eisten bij de col lega's alle mogelijke voorzichtigheid. Een paar ronden lang mocht Thijs de aansporingen van zijlijn en speaker Kees Maas extra impuls geven, maar de arenden bleven te dichtbij om niet meer tijdig op het aas te kunnen neerstrijken. Dat gebeurde dan ook al vrij snel na die van Thijs toch wel moedige poging op dat moment van de course en met die hoge temperaturen. Die extra kracht proef had overigens nog wel die energie gevergd, dat hij in de slotfase niet volle dig aan de spurt om de tweede plaats kon meedoen. Maar de supporters wa ren ïeker niet ontevreden met zijn vijfde plaats na een toch zo hoog tempo. Dat tempo bleef er inderdaad tot het einde toe. Na Thijs Fase deed Ton ter Harmsel nog een poging, evenals Wil van Helvoirt, Cees Spaans en Heddy Nieuwdorp. Telkens was daarbij ook Johnny Verbeke niet ver uit de buurt. Een moment scheen ook Wim de Waal nog een serieuze poging te gaan doen, maar ook voor hem waren de sterksten in het peloton attent en na de lekke band was het voor de Waal afgelopen. Met nog 8 ronden voor de boeg reed Jo de 25 jarige Johnny Verbeke uit IJzen dijke zich los. Wil van Helvoirt, Rini Roks, Harry van Piere en Piet Franken poogden nog ook deze vluchter nog tot 9 iO 'hoT-ftr Advertentie IM I v de orde te roepen, maar in goede cadans hield Verbeke de ruimte er tussen en kon zelfs verder uitlopen. Vier ronden later had hij dan ook alle inhaalgevaar bezworden en zijn sterke solo werd vol ledig beloond: winnaar van de dertiende ronde van Sint Maartensdijk. Op 29 se conden won Wil van Helvoirt uit Zuid- dorpe de sprint van de vier achtervol gers, die overigens de rest van een gerekt en sterk gedund peloton op de nek had den. 3 Rini Roks, Sint Willebrord, 4 Harry van Piere uit Mijdrecht, 5 Piet Franken uit Oosterhout. Deze vier na de winnaar op 29 seconden. Vervolgens als zesde op 45 seconden Thijs Fase uit Oud-Vosse meer, 7 Ton ter Harmsel uit Lage Zwa- luwe, 8 Heddy Nieuwdorp uit Wemel- dinge, 9 Cor de Jong uit Schijf, 10 Mario van Vlimmeren uit Hoeven. Op 55-seconden volgden Cees Spaans uit 's Gravenpolder, Johan Kuijken uit Breda, E. Hopman uit Bergen, Jan van Tilborg uit Bergen op Zoom' P.v.d. Pluijm uit Hank, G. van 't Geloof uit Oudenbosch, J. Bodifee uit Tilburg, H. Prinsens uit Hank, J. Berghege uit Roosendaal, J. Lepoeter uit Oost Sou burg, J. Kole uit Goes en als 22 ste wat over de minuut na aankomst van Ver beke werd R. Kruijbeek uit Heerle hek- kensluitef In zijn felicitatie tot de win naar en alle andere finalisten, verzeker de wethouder A.J. Scherpenisse dat de aktiviteiten van het wielercomite door de gemeente op prijs worden gesteld, waarom hij iedereen dank bracht, die ook aan deze dertiende ronde mee werkte. Daaraan ontbrak ook de warme zoen niet voor Johnny Verbeke. Voor de voetballers is het ook welletjes geweest met de rustperiode sinds zo om en nabij half juni. Langzaam maarzeker dient weer aan de conditie te worden gewerkt, voorzover dat een week of zes in gebreke bleef. Dat gaat niet meteen hurry up en daarvoor zijn dan de oe fenwedstrijden zonder dwingende reden om tot het uiterste te gaan. Zaterdag om 11 uu4 het kam.ioenselftal van de WHS dames het nieuwe seizoen met een wed strijd tegen een selectie uit de dames teams van Rozenoord, Tholen en Chri- slandia. Vervolgens spelen om 13.00 uur WHS I en 2 tegen Rillandia I en 2. Woensdag 9 augustus wordl het WHS oefenprogramma vervolgd om 7.I5 uur met een thuisontmoeling tegen Alliance I en 2 uit Roosendaal. Zaterdag 5 aug.rstus om 3 uur gaan het eerste en tweede elftal van Smerdiek het vasi proberen legen Internos uil Ellen-Leur. WHS beginl zaterdag ook met twee elf lallen tegen Rillandia. Vanwege de bra derie gaan de reserves om I uur en de eerste elftallen in Sint Annaland om 5 uur voetballen. Dat gaat dus tussen de braderiebedrijven door. Gepoogd werd nog de partijen naar de vrijdagavond te Stecnbergscstraat - Tel. 34228 BKRGF.N OP ZOOM B Advertentie IM Het wordt tijd dat er weer eens een nieuwe Thoolse Keetie op de fiets springt, flapte er zaterdagmiddag een fervent wielersupporter uit, toen hij na de twintigste ronde in de damescourse con stateerde, dat Keetie van Oostenhage eenvoudig niet meer bij te benen was. De omatanders rondkijkend voegde hij er haastig aan toe: niet omdat ik Keetie de zege niet zou gunnen, maar telkens is na half course de lol er al af. Na die ver zachtende omstandigheid bleef een felle reactie van omstanders uit. De Keetie- fans moesten dat laatste wel toegeven, maar voor dit keer moest het toch nog maar zo, vonden ze. Om vooral duidelijk te maken, dat het de voorafgaande woensdagavond in Utrecht niets anders was geweest, dan een misverstand, toen in de finale achtervolging Anne Riemer- sma uit Nederhorst den Berg Keetie was voorgegaan. Inderdaad een misverstand, want zaterdag toonde Keetie in haar ge boorteplaats, dat zij nog torenhoog boven alle anderen wegfietst. Zo....weg- fietst dat iedereen wordt gedubbeld. Keetie waagde de sprong al na 15 van de 41 ronden, die er onder tropische tem peraturen werd gefietst. Ze kan dat ook al zo vroeg in een course doen, omdat ze nog dltiied HQ OpVHfEipdHfd over energie beschikt, d ver boven dat van rivalen uitgaat. Daarmee kan de echte wedstrijdlol er inderdaad al tijdig af zijn. Niemand van het overigens niet bijzon der grote aantal langs de "lijn", gaf wie dan ook van de collega's van Keetie nog een kans. toen ze eenmaal het peloton achter zich had gelaten. Het eerste kwart van de ronde had zich beperkt tot een lekker warm draaien en daartoe was za terdag niet veel extra inspanning nodig. Zelfs langs de lijn kon het zweet gutsen. Er volgde een enkel speldeprikje, zoals in de veertiende ronde een poging door Anneke van de Weegberg uit Loon op Zand. De reacties bleven gering, want het was nog vroeg. Als niemand dan wilde ingrijpen, moest Keetie het zelf maar doen en in de vijftiende ronde sprong ze weg om Anneke tot de orde te roepen. Enkelen volgden nog wat, zoals Els van Leeuwen uit Lisse, die later maar slecht wegkwam, toen zij of liever haar wiel een steen op de weg ontmoette. Ze raakte uit balhns en de macht over haar stuur kwijt om met een forse klap tegen de afzettingshekken te recht te komen. Na die flinke smak bleef Els versuft liggen en meteen waren EH- BO-ers en politie aanwezig. Per bran card werd de onfortuinlijke wielrenster met een flinke wond boven het linker Keetie Hage finisht nog lang niet uitge put, maar wel als overtuigend winnares, want de andere dames moeten nog een ronde verder, eer ze zover zijn als de wereldkampioene, nog steeds onbetwist aan de top. Geheel links Anne Riemer- sma die in Utrecht op de baan eerste werd, maar nu diep het hoofd moest bui gen voor de oppermachtige Smerdiekse. oog naar dokter van de Bel gebracht. Na de hechting bleek, het nog wel mee te vallen, want de slot van de course kon Els van Leeuwen nog vanaf de zijlijn volgen. De sprong van Keetie werd aanvanke lijk niet alleen maar gevolgd door Els van Leeuwen, maar ook door Mimi Brinkhof uit Heerenveen, Anneke van de Weegberg uit Loon op Zand en Ma rian Bik uit Lekkerkerk. Snel was het toen gedaan met elke uitlooppoging, maar Keetie had nu eenmaal het ritme te pakken en voelde zich mans genoeg om het peloton achter zich te laten. Haar voorsprong groeide snel met elke ver dere ronde: 35 seconden, 62 seconden, 77 seconden. Nou ja, het werd voor iedereen duidelijk, het was weer ge beurd met de dames. Het ging er nog slechts om hoe ver de voorsprong van Keetie zou gaan reiken. De eerste ge- dubbelden vielen al door de mand. Na dertig ronden was ze het overgebleven peloton al tot op schootsafstand gena derd. Moest het ook in Sint Maartens dijk weer zover komen, dat alles door Neerlands beste wielrenster zou worden gedubbeld. Negen meisjes deden een poging dat na die dertig ronden alsnog te voorkomen. In twee groepjes werd gedemarreerd. Bella Van de Spiegel- Hage rook onraad en ging op kop rijden. Ze sleurde Mini Brinkhoff en Truus van de Plaat mee. Even later ontstond een tweede groep en gat tussen het peloton met de demarrage van Anne Riemer- sma, Petra de Bruin, Betsy van IJken, Geertje Ruijs, Anneke van de Weegberg en José Huizinga. Zo hard wilde met name Bella nou ook weer niet, want zij gurr'de het haar zuster best, dat iedereen zou worden overrompeld. De twee uit lopende groepjes vonden elkaar al na een paar ronden en Keetie ging haar warm karweitje van deze laatste juli za terdag afmaken. Met nog vijf ronden voor de boeg had ze ook de laatste negen gedubbeld. Tenslotte was ze ook daar van weer weggefietst, al leek het er even op. dat Corry Oostenwaal en Marian Bik het nu wel zouden klaren. Ook dat was niet het geval en met de 55 kilometer in 1.38.06 ging Keetie onder groot applaus van de supporters ook na die dubbeling van iedereen nog onbedreigd over de streep. De klasse was weer getoond. In Utrecht was het een vergissing. 1. Keetie van Oosten-Hage uit Kloetin- ge, op één ronde won Truus van de Plaat uit Geldermalsen de sprint van het pe loton. 3e aerd Bella van de Spiegel-Ha- ge, 4 MiAi Brinkhoff uit Heerenveen, 5e Petra de Bruin uit Nieuwkoop, 6. Anne Riemersma, 7. Betsy van IJken uit Baarn' 8. José Huizinga uit Woudri- chem, 9 Anneke van de Weegberg uit Loon op Zand, 10. Geertje Ruijs uit Oss. Op 1 ronde en 400 meter kwam als nummer 11 Majan Blik uit Lekkerkerk, uit Vlijmen, 14 Joke Eisten uit Roosen daal. 15. Conny Leliveld uit Mijdrecht, 16. B. de Breij uit Poortugaal, 17. Ma rion Bax uit Rotterdam, 18. Anita Kui pers uit Tilburg. 19. Joke Barnhorn uit Haarlem en 20. Gerrie van den Berg- Tijsen uit Ochten. verschuiven, maar dat lukte niet bij de gasten. Vosmeer, inmiddels wel met de training begonnen, gaat 12 augustus thuis spelen tegen Wouw, terwijl ons van andere verenigingen nog geen medede lingen rond het oefenprogramma berei ken. Uitslag van do gehouden wedvlucht van de l'.V. "De Reisduif' te St.Philipsland vanaf C'orheil op 29-7-'78. In concours waren 347 duiven. Ze werden niet Noord-Noordoostenwind gelost om 6 uur 40. De snelheid van de eerste duif was 975.83 m/m. Aankomst 12.43.14. De snelheid van de laatste duif was 691.77 m/m. Aankomst 15.12.47. A.Faasse 1-12-57 cn 58. J.Walpot 2 en 54, L.Rcijngoudt 3-11-40 -69-70-82 cn 85. MFonleijne 4. A.S. Hooglander 5 cn 42, S.M.Quist 6-64-74-77 cn 78, 1/ Ver- mcij 7-19-27- 30-56-60-75 cn 87, W.Verwijs 8-36-46-51 en 67, J. Verwijs Zn. 9-13-20-21-24-25 -31-33-34-39- 48.49. 59-62-66-68-72 en 86, K.de FKREL -"!!!!£ EN i G.'Walpot 14-16-35 en 47, Jac. Geense 15-55 en 80, F. den Braber 17-53 en 73, J.D.Quist 18 en 65, M.Meijer 22-29-63-76 en 83, Iz. Reijngoudt 23, W.Neele 26, Gebr.Fon tei jne 28. S.A.M. Vermaas 45, J .Quist 50, A.v.d.Est 52, Adr.Verwijs 61, A.W. Walpot 79, J.C.Verwijs 84,. Bergerac afst.830 km. 42 duiven 9 in zenders. D. Polderman 1-3-6-9-11, J.Egberts 2-5-10-13, A.Lindhout 4-8-12, C.Hommel 7, A.Douw 14. In het kader van de sportieve rekreatie zijn er ook in augustus weer volop akti viteiten. Touwtrekken, fietsen, zwem men, wandelen. Doe mee met uw club of buren. Zaterdag 5 augustus tijdens de braderie te Sint Annaland touwtrekwedstrijden voor iedereen. Opgave in groepjes van 5 bij P. Mosselman - Raiffeisenstr. 17 Sint Annaland, tel. 01665-2412. Op de braderie ook de toerclubs met een rollenbank. waarop iedereen zijn krach ten kan meten, terwijl de werkgroep Sportieve Rekreatie Tholen met een stand allerhande informatie over de sportieve rekreatie zal verstrekken. Woensdag 16 augustus kinderspelen in en om Haestinge te Sint Maartensdijk. Aanvang 10.00 uur. Voor inlichtingen Huib Boxe, tel. 01666-2861. Deelname gratis. Zaterdag 19 augustus slikloop over 6 en 12 km. Start vanaf Haestinge te Sint Maartensdijk. Aanvang 14.00 uur. Inl. Huib Bocxe, kosten deelname 3,50. Maandag 21, dinsdag 22, woensdag 23 en donderdag 24 aug. Zwemvierdaagse te Sint Maartensdijk in Haestinge. Kos ten 3,50. Inlichtingen ook weer Huib Boxe. Woensdag 23 aug. kinderspelen in de Spetter te Tholen in het kader van de Brugfeesten. Donderdag 24 aug. volksdansen- en vaardigheidsspelen Brugfeesten Tholen. zaterdag 26 aug. zwemmijl over 1850 m. in Haestinge te Sint Maartensdijk. Kos ten j' 3,50. Inlichtingen Boxe. Vrijdag 25 aug. en zat. 26 aug. braderie Tholen met de werkgroep Sportieve Rekreatie. Stand van Wielertoerclubs. Zaterdag 2 sept. tweede provinciale fietsdag. f,

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1978 | | pagina 9