Burgerlijke Belangstelling Bevorderen W<r WARMING-UP Heeft U nog een goed BANKSTEL bent U er toch een beetje op uitgekeken... RUIL het dan IN en bepaal meteen uw nieuwe keus. C.D.A. Tholen aan 't werk U bent van harte welkom. De nieuwe Oranjekalender is verschenen Voor al uw geschenken FA. F.C. DE VALK VERWIJS AUTO-SHOW!!! Atletiek TIEROLFF- MUZIEKCENTRALE ■-Sb i V0L' I LEY- BAL Thoolse gemeenteraad bekeek ontmoetingscentrum Scherpenzeel Een op de vijf automobilisten rijdt twijfelachtig G. HEIJBOER BEDRIJFSWAGENS EENDRACHTBODE Donderdag 30 december 1976 Tot in1977 SINT-ANNALAND in KRISTAL - GLAS - PORSELEIN bij: NIEUWERKERK, RIJKSWEG 26. TEL. 01114-1268 OUDDORP, MASSAMARKT. TEL. 01878-1280 PIANO'S M ORGELS uit onze kollektie If uit onze kollektie In de Eendrachtbode zal het provinciaal bestuur van Zeeland met ingang van 1977 advertenties plaatsen ter aankon diging van de vergaderingen van provin ciale staten en van de openbare vergade ringen van de commissies uit provinciale staten. Gedeputeerde staten hebben hiertoe besloten op voorstel van de commissie ad hoe bestuur - bestuurden, een com missie. die zich bezig houdt met het meer betrekken van de burgers bij het bestuur van de provincie. In de praktijk blijkt dat velen niet op de hoogte zijn van de vergaderdata van provinciale staten en nog minder van hetgeen dan in de Statenzaal aan de Middelburgse Abdij aan de orde komt. Met het plaatsen van advertenties - die niet alleen datum en tijdstip van de ver gaderingen zullen vermelden, maar ook de voornaamste agendapunten - hoopt het provinciaal bestiiur te bereiken, dat het bezoek aan de statenvergaderingen zal toenemen, maar vooral, dat de be langstelling voor hetgeen de provincie is en doet zal groeien. Het voortdurend vestigen van de aandacht op de aktivi- teiten van provinciale staten kan ook met zich meebrengen, dat geïnteres seerde burgers zich meer tot de leden van de staten wenden met verzoeken om nadere informatie of het bespreken van hun belangen. Degenen, die meer willen weten van de voorstellen, die in staten vergaderingen aan de orde komen, kunnen deze lezen in alle openbare bi bliotheken in Zeeland. De overwegingen voor verbetering van de relatie burger - provinciaal bestuur, die ten grondslag liggen aan het adver teren voor statenvergaderingen, gelden ook voor de vergaderingen van de sta tencommissies. Zoals men zal weten zijn deze weer al geruime tijd openbaar. Dit geldt voor de commissies van advies en bijstand aan gedeputeerde staten zowel als voor de commissies van voorberei ding. Belangstellende burgers kunnen dus als het ware de vorming van het beleid op provinciaal niveau voor aller- lei zaken vanaf het begin volgen. Dit zal nog worden bevorderd nu in het vervolg behalve data en tijdstippen der com missievergaderingen in het Provincie huis te Middelburg ook de voornaamste punten, die op de agenda staan, zullen worden genoemd in de advertenties. Bij provinciale staten komt nog een voorstel aan de orde om het publiek in een com missievergadering gelegenheid te geven te spreken over op de agenda vermelde punten. Voor de staten- en de commis sievergaderingen zal op de hiervoor ge schetste wijze worden geadverteerd tot het einde van de zittingsperiode van de huidige provinciale staten, d.w.z. tot half 1978. Men hoopt dan voldoende inzicht te hebben verkregen in de belangstelling om tot een definitief besluit te kunnen komen. Competitie-programma maandag 3 ja nuari 1977: Sint-Maartensdijk Haestinge 20.00 u. Derby dames le klas Veronica Smerdiek - Amigos Oud-Vossemeer Bergen op Zoom Gageldonk 19.00 her en 2e klas 19.00 u. Tobec III - Veronica. 19.45 u. De Berk II - Amigos II Tentoonstelling van de "Reisduif' te Sint-Philipsland. op 11 december in ho tel "De Druiventros". Oude Doffers: 1. Abr. de Zwart; 3. Abr. de Zwart; 5. Abr. de Zwart; 2. K. van Dommelen; 4. Gebr. Fonteijne; 6. W. K. Schot: 7. W. Burgers: 8. H. Smits: 9. Ant. van Daalen: 10. A. v.d. Est: 11. Mevr. Verwijs: 12. R. Mosch; 13. L. Reijn- goudt. Jarige Doffers: I. J. Quist: 2.— 3. C. Ewijk: 4. M. J. Laban: 5. Mevr. Verwijs: 6. R. Mosch: 7. J. C. Verwijs: 8. Gebr. Fonteijne. Jonge Doffers: 1. J. C. Verwijs; 2. J. C. Potappel: 3. Ant. van Daalen; 13. 4. P. van Loenhout; 5. C. Dieleman: 6. C. Ewijk: 7. W. K. Schot; 10. 8. A. S. Hooglander: 9. W. Bur gers: 11. J. K. Schot Jr.; 12. W. v. Dom melen: 14. J. D. Quist; 15. L. Reijn- goudt. Late Doffers: 1. g. Hoek; 2. Ko van Dommelen: 3. J. Verwijs en Zoon; 4. W. Verwijs. Oude Duivinnen: 1. Anth. van Daalen: 3.— 4 2. C. Ewijk; 5. Gebr. Fonteijne: 6. J. Quist: 7. W. K. Schot: 8. L. Reijngoudt: 9. Abr. de Zwart. Jarige Duivinnen: 1. J. Quist; 2.— 3. Ant. van Daalen; 4. W. K. Schot; 5. L. v.d. Kleijne Singel; 6. W. K. Schot Jz.; 7. J. P. Krufft:. Jonge Duivinnen: I. C. Ewijk; 2. 3. J. C. Potappel; 4. J. C. Verwijs; 5. C. Dieleman; 6. W. K. Schot: 7. F. den Braber: 8. Abr. de Zwart: 11.— 15. 9. Ant. van Daalen: 13. 14. 10. J. Quist: 12. C. A. Hommel: 16. P. van Loenhout. Late Duivinnen: 1. C. Ewijk; 2. W. Verwijs: 3. M. Meijer: 4. P. van Loenhout. Mooiste Doffer: Abr. de Zwart. Mooiste Duivin: Ant. van Daalen. Een ander punt, dat tn de nieuwe pro vinciale benadering van de bevolking aandacht vraagt, heeft betrekking op de herkenbaarheid van de advertenties, die het provinciaal bestuur voor allerlei za ken in dag- en nieuwsbladen plaatst. Door een andere lay-out van deze ad vertenties en het afdrukken van het Zeeuwse wapen zal deze herkenbaar heid in sterke mate worden bevorderd. Door H. Nieuwenhuis, fysiotherapeut Tholen Menig lid van "Eegedima" heeft in een dolle bui of als hij of zij te vroeg aan wezig was voor een partijtje tennis wat rondjes gelopen, met de armen ge zwaaid en rondgehuppeld. Meestal werd een en ander door de omstanders wat spottend bekeken met de gedachte: "Wat een uitslover, we bedrijven hier toch zeker geen topsport". Deze gedachte is wijdverbreid, niet al leen bij tennis, maar bij alle amateur sportbeoefenaars en ik zal proberen u uit te leggen, dat juist ook bij zomaar een balletje slaan een "warming up" niet vergeten mag worden. De "warming-up" heeft ten doel: a. het voorkomen van letsels b. het lichaam z.g. prestatiegeschikt te maken Het Thoolse gemeentebestuur (slechts een enkele was verhinderd) heeft na kort op elkaar volgende lange raadsvergade ringen, een excursie gemaakt. Voor het eerst nu ook met de dames erbij. Van de partij waren tevens de afdelingschefs met hun echtgenote, totaal een groep van zo'n veertig personen. Het aangename werd met het nuttige verenigd. Dat aangename was een vooral voor de dames ingelast program mapunt: een bezoek aan een glasindu strie in Leerdam. Het gehele procédé kon worden gevolgd en dat bleek bij zonder interessant te zijn, ook al was de temperatuur in de bedrijfshallen niet laag. Na een lunch in Bunnik volgde de be zichtiging van het ontmoetingscentrum Heyhorst in Scherpenzeel. Een centrum met alles erop en eraan op sport- en cultureel gebied. Deze oriëntatie was gekozen in verband met een in 1977 te verwachten advies van de Zeeuwse Sportraad met betrekking tot de bin nensport- en zwemaccommodatie. In Scherpenzeel zag men zowel een gezel lige bejaardensoos als een sporthal van 21 x 42 Vi meter. Bovendien bleek dat dit een naar verhouding voordelige bouw was, solide uitgevoerd. De raad kan er zijn voordeel mee doen bij een eventueel volgend jaar te nemen beslissing op dat terrein. Omstreeks half acht was het ge zelschap weer in veilige haven, na een dagje van ongedwongen contact op een wat minder officieel niveau dan binnen de raadszaal mogelijk kan zijn. ANW B-onderzoek wijst uit: Een op de vijf automobilisten beschikt over rijkwaliteiten die volgens de ANWB op z'n minst twijfelachtig moe ten worden genoemd. Bij 50-plussers komen drie maal zoveel "twijfelachtige" rijders voor dan bij automoblisten die jonger zijn dan 40 jaar. De kennis van verkeersregels en verkeersborden neemt sterk af bij het toenemen van de rijerva ring. Dit zijn enkele opmerkelijke, zo niet verontrustende conclusies uit een on derzoek dat de ANWB instelde naar de rijkwaliteiten van bijna 5500 automobi listen die de laatste jaren deelnamen aan de Rijproef voor Gevorderden. Omdat deze deelnemers geheel vrijwil lige aan deze proeven hebben meege daan. mag uit de resultaten geen con clusie worden getrokken over de rij kwaliteiten van alle Nederlandse auto mobilisten. Echter, naar de mening van de ANWB mag worden verondersteld, dat bij een verplicht rijproef het resul taat nog ongunstiger zou zijn. Uit het onderzoek kwam duidelijk naar voren dat bepaalde groepen en automoblisten extra aandacht verdienen, te weten de ouderen (boven de 50 jaar) en "de wei nig kilometers rijders" (minder dan 10.000 km per jaar). Van deze laatste groep kwam maar liefst de helft van de deelnemers nie niet verder dan het pre dikaat "twijfelachtig". De ANWB meent dan ook dat juist deze groepen van verkeersdeelnemers sterk moet worden aanbevolen hun rijkwali teiten extra kritisch te laten controleren. De vele gegevens, die de ANWB uit dit onderzoek heeft verkregen, stellen de Bond in staat zijn voorlichting op het gebied van rijadviezen aan de wegge bruikers in de eerste plaats te concen- treeren op de geconstateerde meest voorkomende fouten. De Minister van Verkeer en Waterstaat stelde in het Be leidsplan voor de Verkeersveiligheid, dat "het scheppen van mogelijkheden tot het testen en vergroten van de ver- keersvaardigheid moet worden gesti muleerd" Een landelijke enquête, die de ANWB heeft uitgevoerd, wees duidelijk uit dat ook de automobilisten die me ning zijn toegedaan. Bijna de helft van de ondervraagde automobilisten achtte hun rijstijl voor verbetering vatbaar. Wanneer wij bewegen, gebruiken we onze spieren, deze kunnen samentrek ken. als aan bepaalde voorwaarden wordt voldaan. Het voert te ver, om het gehele chemische proces te schetsen, dat ten grondslag ligt aan bewegen, maar een kort overzicht van het belangrijkste proces is hie wel op z'n plaats. Spierarbeid is mogelijk, dankzij een hoeveelheid adenosinetrifosfaat ATP), (vroegere spelling fosfaat was phosphaat. De afkorting ATP is echter dat in de cellen geproduceerd kan wor den. In elke cel is voor plm. 30 seconden arbeid ATP aanwezig, door een gedegen training is het mogelijk de hoeveelheid ATP op te voeren. Na deze periode wordt de ATP geproduceerd door ver branding van glucose en vetzuren. Heel belangrijk is hierbij natuurlijk zuurstof: naarmate de energiebehoefte groter wordt, kan naast deze energieproduktie nog beschikt worden over andere che mische hulpbronnen. De aanvoer van alle benodigde stoffen geschiedt door de bloedsomloop, welke ook de afvoer van afvalstoffen verzorgt. Zodra er meer be hoefte is aan bovengenoemde stoffen, wordt de bloedtoevoer vergroot, dit ge beurt via kunstige schakelingen, waarbij het zenuwstelsel een grote rol speelt. He;t blijkt nu, dat bij bewegen de bloedsom loop automatisch naar het gedeelte dat om energiestoffen "roept", die grond stoffen daadwerkelijk stuurt - uiteraard binnen bepaalde grenzen. Misschien denkt u nu, dat het flauwekul is aan "warming up" te doen, omdat het waarschijnlijk toch wel goed komt. ge zien bovenstaand verhaal. Wanneer te plotseling zware eisen gesteld worden aan de spieren, krijgt men echter een soort kortsluiting, waardoor de bloed somloop ter plaatse volkomen dicht slaat. Het is goed voor te stellen, dat blessures snel kunnen optreden en te vens dat nooit direkt aan een maximale prestatie kan worden voldaan. Het lichaam moet tijd krijgen om even aan de nieuwe situatie te wennen, dit kunnen we bereiken met een "warming up". Enkele "warming up" oefeningen: 1. cirkelvormige bewegingen van beide armen. 2. verende bewegingen achterwaarts van beide armen, zowel met de armen hoog als uitgangshouding als de armen laag hangend. 3. bovengenoemde oefening gaat nu sa men met rompbuiging voorwaarts en achterwaarts. 4. zijwaarts huppelen, zowel links als rechts. 5. huppelen op de plaats. 6. in starthouding wisselsprongen ma ken met de voeten, het lichaam steunt op de handen, tevens doorveren. 7. looppasjes rond het tennisveld, rustig beginnen en dan opvoeren. Een "warming up" kan overgaan in conditietraining, maar dat is weer een hoofdstuk apart. (Dit verhaal uit het clubblad van de tennisvereniging Eegedima in Tholen is belangrijk genoeg voor alle sportbeoe fenaren op Tholen en Sint Philipsland om het hier integraal af te drukken). Het voorlopig bestuur van het Christen Democratisch Appel Tholen gaat drie punten voorbereiden: a. een huishoudelijk reglement b. een technisch lijstvoorstel voor de ge meenteraadsverkiezingen c. een preconstituerende vergadering op dinsdag 15 februari waarin het definitief bestuur wordt benoemd en de regle menten worden behandeld en goedge keurd. Zoals gemeld is op dinsdag 7 december in 't Ouwe Raed'uus in Poortvliet defi nitief ja gezegd tegen de vorming van het C.D.A. Tholen. De voorzitters van ARP. CHU en KVP lichtten de standpunten van de leden vergaderingen toe. Vrij unaniem bleek, dat de drie partijen het initiatief onder streepten om tot oprichting van het C.D.A. Tholen en Sint-Philipsland te komen. ARP. voorzitter J. Uyl uit Scherpenis- se. die de vergadering presideerde, be nadrukte de wens het C.D.A. duidelijk een christelijke partij te doen zijn. In de praktische opstelling ten opzichte van andere partijen zal dat moeten blijken. Deze visie deelde CHU-voorzitter E.PH.Nieuwkerk uit Poortvliet. Hij concretiseerde dit met name in de wijze waarop de vergaderingen worden geo pend en zoals dat ook tot uitdrukking moet komen bij verkiezingen voor o.a. de wethouders. K.V.P. voorzitter C.W de leeuw uit Oud-Vossemeer constateerde met zijn leden dat gebleken is, dat met name in de raadsfracties, de samenwerking on danks de verschillen, uitstekend is. Voorzitter Nieuwkerk van het Zeeuws regionale CDA-verkiezingsteam be sprak vervolgens nog de campagne voor de kamerverkiezingen via het provin ciale draaiboek. Als coordinator naar het Zeeuwse campagneteam werd dhr. A. Boxhoorn uit Tholen benoemd met als directe leden dhr. H. Filius (ARP) uit Poortvliet. A. v.d. Vloet (KVP) uit Tho len en J.B. Leunis (CHU) uit Poortvliet. KORFBAL Emergo P2 tegen Springfield P3 in Hal steren. Deze wedstrijd bleek al gauw in het voordeel van Emergo te zijn. want voor rust stond Emergo al met 3-0 voor. De doelpunten werden allemaal door Tonny Verjaal gezet die dus een gran dioze wedstrijd heeft gespeeld, met na tuurlijk de medewerking van zijn mede spelers en een goed verdedigingsvak van Emergo. Na rust vielen er geen doelpun ten meer. hoewel er nog genoeg gescho ten werd. Emergo PI tegen Juliana P in Halsteren. Deze wedstrijd verliep duidelijk niet in het voordeel van Emergo, daar Juliana veel sterker bleek te zijn. dan Emergo had verwacht. Zij werden als het ware overdonderd. Emergo PI verloor met 0-4. Voltreffers Al tegen Emergo Al in Oo sterhout. In deze wedstrijd bleken beide ploegen even sterk te zijn en dat beloofde een spannende wedstrijd waarin be hoorlijk geknokt moest worden om doelpunten te zetten. Voltreffers opende de score door 1-0 te maken, maar Henk Stoutjesdijk had al gauw een antwoord hierop en maakte 1-1. Toen werd het rust. Na rust zag Jacqueline Roelse haar schot doel treffen 1-2, maar Voltreffers volgde dit voorbeeld op wat 2-2 beteken de. Addi Stoutjesdijk was door een goede schijnbeweging langs zijn heer gegaan en kon scoren 2-3. Voltreffers scoorde echter ook weer 3-3. Emergo kreeg toen een strafworp mee, die Marianne Dijkshoorn helaas miste, maar dat maakte zij vlak daarna goed door van afstand te scoren. Er was toen nog maar een paar minuten te spelen en Emergo wachtte op het eindsignaal dat helaas niet kwam en Voltreffers kon nog scoren 4-4. Emergo 2 tegen Br. Noord 3 in Halste ren. Emergo ging goed van start, hoewel Br. Noord het eerste doelpunt scoorde. Even voor rust scoorde Peter Roelse d.m.v. een afstandschot (1-1). Na rust hadden' Peter en Kees Klomps ontzet tend veel kansen, die zij niet benutte. Zodoende kon Br. Noord 3 met 1-2 voor komen. Even voor het eindsignaal wist Kees Klomps toch te scoren en werd de eindstand 2-2. Emergo 1 tegen A.C.K.C. in Giessen. Emergo had A.C.K.C. al zien spelen en vonden dat zij wel konden winnen. Maar het bleek al gauw dat zij A.C.K.C. over schatte. zij kwamen al gauw achter te staan, hoewel Jasper v.d. Linden hier gauw antwoord op had 1-0. A.C.K.C. liep uit tot 3-1. voordat Dicky v.d. Linden kon scoren d.m.v. een technisch genomen vr ije worp 3-2. Emergo kwam gelijk doodat zij kort achter elkaar scoorde, doelpun ten kwamen van Annemiek Slootweg (afstand) en Anton Rooseboomdevries 4-4. A.C.K.C. kwam echter weer terug 5-4. nog net voor de rust scoorde Dicky v.d. Linden, nadat zij voorbij haar dame was 5-5. In de rust werd Emergo door hun trainer toegesproken en dit bleek nodig te zijn. want in de 2e helft was Emergo niet meer te stuiten en volgden de doelpunten zich snel achter elkaar op, zodat de eindstand op 6-12 kwam: Doelpunten kwamen van Annemiek Slootweg (2), Ruud Slootweg yccooooocccoooooooocoooooeoooooooocoqf Naast de commercie zal iedere onderneming ook pogen een zekere maatschappelijke functie te vervullen. Dat hopen ook wij in 1976 te hebben mogen doen en in 1977 opnieuw waar te kunnen maken. Met dank aan de zeer velen in de streek die persoonlijke- en vakkundige voorlichting waarderen, met dank aan velen die voor elk boek dat ze wen sten bij ons informeerden en aan hen, die in de kantoor boekhandel- en speelgoedbranche tevreden kopers waren. Tot in 1977 bij Boek- en Kantoorboekhandel voor elk boek dat u wenst voor alles wat met papier van doen heeft voor alles wat ontspanning kan bieden. 1 BOOOOOOOOOOOOOOCeOOOCOPOOOOOOOOOOOO GROOTHANDEL IN Wand- en Vloertegels F. DE LANGH Tel. 01646 - 3482 Industrieterrein HOOGERHEIDE t Het goedkoopste adres. Bergen op Zoom Tel. (01640) 3 33 52 (in t vierkantje). De onderstaande prijzen gelden slechts van 23 december t/m 4 januari. Laaft U dan ook aan de bron die deze 7 dagen in Roosendaal vloeit!! Luxe wagen incl. B.T.W.Merc. 240 D. veel extra's '74 niet 21.500,- maar 19.800,-. Volvo 244 D.L. sch.dak gasinst. '76 niet 22.500,— maar 21.800,— Peugeot 504 DL zacht groen '75 niet 14.750,- maar 13.800,- .Opel 2100 L Diesel 4-drs. brons'74 niet 11.500,- maar 10.500,- Mere. 200 Benzine, sch.dak '69 niet 3.900,- maar 3.200,- A.M.CMatador 4-drs. gasinst. '63 niet 8.900,- maar 7.800,-Dodge Dart, 4-drs. gasinst. bijna '70 niet 2.900,— maar 2.600,— Opel Commodore G.S. coupé autorrf. T '73 niet 6.750,— maar 5.850,—Ford 1600 L 4-drs. zeer goed '74 niet 6.750- maar 5.700,- Opel Ree. 1700 Bestel sl.motor '71 niet 2.150,- maar 1.150,- Ford 1300 L 2-drs. Cortina '73 niet 5.900,- maar 4.800,- Opel Ascona 16 Luxe '73 niet 6.350^- maar 5.300,- CV4 motor 10.000 km '72 niet 2.800 maar 2.250,— Ford Escort Luxe, M. g. type '71 niet 1.750,— maar 1.150,—.Mini 1000 Luxe houten deasb. T 73 niet 3.750,— maar 3.250,—Houten Sta-caravan - 1 jaar oud - 9 m. x 3 m. compl. 8.700,- .De cara- vanprijs is incl. stalling t/m mei '77 VW. Dubbelk. Pick-Up '74 model 1600 niet 5.700,— maar/ 4.850,—V.W. Pick-Up nieuw!'73 model 1600 niet 4.900,— maar 4.350,— V.W. gesloten Bestel '73 mo del 1600 niet 3.900,— maar 3.500,— .V.W. gesloten Bestel '72 model 1600 niet 3.400,— maar 2.900,— Ford 150 Dubbell. gesloten bestel '73 niet 5.900,— maar 4.850.— Ford 100 gesloten bestel '70 uitvoering niet 950,— maar 750,— Opel Record 1700 Bestel, sl. mo tor'71 niet 1.950,— maar 950.— Onze auto's worden geleverd met service-beurt en 10.000 km garantie, en eventueel A.N.W.B.-keuring. Onze,inrui- lers en bedrijfswagens worden in principe voetstoots ver kocht. Geopend van 9 tot 19 uur. Vrijdagsavonds tot 21 uur. Zaterdags van 10 tot 16 uur. VERWIJS-Autobedrijf B V. langs de weg van Roosendaal naar Oud-Gastel(seweg 247). Tel. 01650-34583. Verwijs - Auto's - Roosendaal. (2 door strafworp). Kees Klomp en Dicky v.d. Linden. F.mergo A2 tegen Keep Fit A2 in Hal steren. Deze ploegen waren ook weer aan elkaar gewaagd. Als Emergo scoorde dan volgde Keep Fit. Scoorde Keep Fit eerst dan volgde Emergo. Zo kwam de eind stand op 4-4. Wat voor de beide ploegen verdiend was. Bij de Kerstcross van Grenswachters in Putte behaalde Ko van der Griek een eerste plaats op de tien kilometer met een tijd van 32 minuten en 17 seconden. Hij had 20 seconden voorsprong op de Belgische Stabroek loper Michielsen. Rien Hommel uit Tholen werd lie in 37.13. Er waren 59 deelnemers. Tevens werd er een zes kilometer cross gehou den en hier wist Rinus Jeroense, de uit Oud Vossemeer afkomstige en in Hal steren wonende marechaussee, winnaar te worden met een tijd van 21 minuten en vijftig seconden. Radio - televisie - Hi-Fi MOLENSTRAAT 19 ROOSENDAAL 01650-36593 HUUBERGSESTRAAT 9 BERGEN OP ZOOM 01640-43988 ONZE SERVICE IS SNELLER DAN WE MOGEN RIJDEN Een uitgave in kleuren van Pro Juventute. De op brengst komt ten bate van het kind dat extra zorg nodig heeft. I IITDDCini KI met ruim 100 m2 van onze winkeloooervlakte Uil DnklUllVU als toonkamer voor PIANO'S en ORGELS YAMAHA, EMINENT, o.a. de bijzonder mooie U1H, en daarnaast Q o.a. het fameuze 310 Theater Model, de beroemde vleugel G2E, maar ook de SOLINA, veelgevraagde modellen Hibari en Shiro. de A-serie vanaf 1995,-, met de topper ZIMMERMANN, I A211 met Orbitone en Ritmix voor 2990. modellen Vivace en Chippendale |n de B-serie B316 met automatische ak- CHAPPELL, k°ordbegeleiding! de fijne Engelse piano. HAMMOND, het drawbar-model 7122, en NORDISKA, het nieuwste model 9800, en de beste model Futura, in wit zijdeglans E®1??!3'®*®' TRUXON YAMAHA, SDeciale aanbiedina voor f 3490 -i ook veelzijdig in orgels, modellen B4 DR - M B5DR - B20CR Alle met Ritmix. A. HERMANN, model Gavotte. |7| AHLBORN KEMBLE, bekende studie-piano puur kerk-orgel. Geen merk benadert het BARRATT ROBINSON, model Kastner. |M kerk-orgel zover. Wenst u uw piano vakkundig gestemd te hebben? Wij staan direkt voor u klaar. Verder hebben wl] zoals altijd een grote sortering bladmuziek, blaasinstrumenten, gitaren, drumstellen enz. enz.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1976 | | pagina 4