Niet elke woonkern kan zich nog een wijkverpleegster veroorloven Gemiauw dreef K. tot kattenmoord Diamanten bruidspaar in Oud-Vossemeer Tholen/Sint-Philipsland opnieuw tussen wal en schip Topverbruik water DEZE WEEK SANBELLA EN TIMPA WEER IN VORM Democratie Kinderpolikliniek bij Lievensberg VEILINGBERICHTEN 7 29-jarige man in Sint-Annaland doodde 10 poezen Donderdag 19 augustus 1976 32e jaargang no. 39 Minder wijkverpleegsters Platteland in verdrukking Plannen reorganisatie Scherpenisse/Stavenisse Met de bekentenis van de 29-jarige alleenwonende W.FJ.B.K. uit Sint-Annaland katten te hebben mishandeld en gedood, is een eind gekomen aan het drie maanden durende raadsel van verdwijning van poezen in de dorpskern van Sint-Annaland. Beloning Windbuks en val Dierenmishandeling 55> Het enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin op genomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad. Eendrachtbode Postbus 5 Sint Annaland Telefoon 01665-2752 Postgiro 12.44.07. Rabobank 3030.05.556. Verschijnt elke donderdag. Abonnementsprijs 11,- per halfjaar. Per post 13,50. Losse nummers 0,50. Sluitingsdatum advertenties dinsdagmiddag 16.00 uur. Adver tentieprijs 0,24 per mm btw. Spierinkjes t/m 20 woorden 5,00 incl. btw. contant, op rekening 5,75 incl. btw. Hoofdredacteur uitgever G. Hejjboer. Het zou wat vreemd aandoen, wanneer het streekblad met een wekelijkse poging het uitspringend nieuws - ook dat is beperkt naar eigen gevoel - te voorzien van een soort commentaar, zou voorbijgaan aan datgene wat afgelopen,week zelfs de landelijke pers beroerde. (Algemeen Dagblad - SGP boort recreatie genadeloos de grond in, al aanvaard plan in Sint-Philipsland weggestemd). De1 intrekking van het in oktober vastgestelde bestemmingsplan zomer- huizenterrein De Krabbenkreek hield de gemoederen flink bezig. Voorop kan opnieuw worden gesteld, dat we met democratie nooit zoveel moeite hebben. Meerderheid is meerderheid. Ja, dat kan een hard gelag betekenen, maar Wie een volksvertegenwoordiging voor staat. zal zich ook bij teleurstellingen, bij nederlagen moeten neerleggen. Zo moet bijvoorbeeld de Staatkundig Gereformeerde Partij in ons goede landje zich niet zelden neerleggen bij een democratische beslissing, die tegen haar mening indruist. Als het hoogst zelden een keer andersom het geval is, moet dan heftig worden gereageerd? Misschien wuiven we zo'n vraagteken altijd weg, omdat de sympathie onwillekeurig uitgaat naar de zwakkere, maar het kan ook zijn, dat het een gevolg is van de toch weer democratische beslissing. Het moet de lezer in onze contreien haast wel bekend zijn, dat er sinds de raadsverkiezingen van 1974 in Sint- Philipsland bij herhaling conflicten zijn, die in feite toch terug te brengen zijn tot datgene waarvoor de bevolking zich heeft uitgesproken. We geven grif toe, dat de „machthebber" in alle gevallen de helft plus een is en blijft. We moeten daarbij eveneens toegeven, dat de SGP in dat opzicht geen haar beter is dan welke andere partij, ook niet meer of minder profiteert. Dat wordt vooral in Sint-Philipsland de laatste paar jaar duidelijk. Hr was een periode onder een SGP-burgemeester, maar met een SGP- raadsmindurheid, waarin veel - laten we maar voorzichtig zijn - „algemeens" tot stand kon komen. Fr is nu een periode onder toch weer een SGP-burge- ineestcr. waar dat juist niet het geval is als het ook maar even indruist tegen de principiële SGP-achtergronden. Er is nu immers een SGP-meerderheid. Het zal daarom bij menig lezer weinig begrip opleveren, dat we toch juist begrip op kunnen brengen voor die SGP-uitbuiterij. De fractie gaat namelijk uit van een door de kiezer duidelijk gegeven opdracht. Inderdaad kan men er veel bijkomstigheden bijhalen. Zoals bijvoorbeeld, dat wat stemmenaantal betreft de SGP alleen maar „geluk" (zelf zal men over zegen spreken) had dat de restzetel haar toe kwam. Maar waar het in wezen toch om gaat, is om de raadsmeerderheid. Die is deze periode voor de SGP. De bevolking heeft dat zo gewild. We zijn de laatsten om daaraan afbreuk te willen doen. Dan immers, doet men ook afbreuk aan de democratie. Slechts op een punt vallen we de SGP af. Dat is wanneer haar woordvoerder zegt, dat het provinciaal bestuur een misgreep deed door het bestemmings plan De Krabbenkreek goed te keuren, terwijl men wist dat de raadsverkiezing een andere richting aangaf. Het provinciaal bestuur kon niet anders dan eveneens afgaan op een eerder eveneens genomen democratische beslissing en dat was de 4-3 goedkeuring. Het verwijt van met name de SGP-wethouder leek ons ten enenmale onjuist. Hij zou daarmee gaan aantasten, wat hem juist mogelijk werd gemaakt, namelijk een meerderheid. We hebben in bovenstaande bewust het praktische, het zakelijke buiten beschouwing gelaten. Als dat te berde komt. zijn er heel wat meer nuances dan hiervoor te noemen waren. Maar als het gaat om democratie, wel dan willen we aan deze SGP-beslissing geen haarbreed afdoen. Uiteraard moet men bij een keuze ook de consequenties willën aanvaarden. Zonder zich martelaar te weten. Bij het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom is een begin gemaakt met de bouw van een kinderpolikliniek. Het nieuwe gebouw grenst aan de bestaande kinderafdeling van het ziekenhuis. Tot aan zijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd was de kinderpolikliniek gevestigd aan huis van kinderarts Van Miert en thans bij zijn opvolger dokter A. Hart aan de Vesaliuslaan. De nieuwe polikliniek wordt gebouwd door aannemingsbedrijf Adr. de Kok B.V. naar een ontwerp van het architectenbureau Margry en Jacobs. De bedoeling is dat de nieuwe kinder polikliniek nog eind van het jaar klaar zou zijn. Wie de laatste weken !de uitlatingen van staatssecretaris Hendriks van Volks gezondheid beluisterde, kon op zijn vingers natellen, dat ook op het gebied van het Groene Kruis nogal wat aan bezuiniging moet worden gedaan. Juist dat gebied van de volksgezondheid ligt bij de bevolking uiterst teer. Zolang nog zoveel „welvaart" bestaat voor het rokertje en het drankje, het etentje of de vakantiereis, kortom zo lang maar weinigen onder velen zich in luxe wat moeten beperken, zo lang zal het een uiterst kwalijke zaak worden gevonden, als medeburgers in ellende niet het volle pond aan hulpverlening zouden kunnen krijgen. Toch snijdt ook het bezuinigingsmes in die volksgezondheid. Soms wordt dat .met een milder woord efficiency genoemd. Ook het Groene Kruis Tholen/Sint-Philipsland krijgt met die overheidsmaatregelen te maken, zo bleek dinsdagavond op de algemene ledenvergadering in dorpshuis de Wimpel te Sint-Philipsland. Onze sfreek krijgt te maken met een meer materialistische dan menselijke benadering. Die materialistische benadering komt er op neer.idat er per 3500 inwoners 1 wijkverpleegkundige subsidiabel wordt. Voorheen werd die rijksvergoeding gegeven naar het aantal leden van de vereniging: per 650 groene-kruis leden gaf het Rijk subsidie voor de aantrekking van een wijk verpleegster. Met acht wijken zaten Tholen en Sint-Philipsland toen in een veilige hoek. De toekomst wordt hoogstens zes wijkverpleegkundigen. Daarbij is het nog mogelijk, dat er per drie wijkverpleegkundigen ook subsidie wordt verleend voor 1 ziekenverzorgster. Voor negen woonkernen (inclusief Anna Jacobapolder) mag het Groene Kruis nog zes wijkverpleegkundigen en twee ziekenverzorgsters aanstellen, die door het rijk betaald worden. Onafwendbaar Sint-Annaland, 18 augustus 1976 Dore I 0.96, dore kriel 0.45, dore drielingen o,35, eigenheimer I 0.87- 0.83, bintje I 0.73-0.74, bintje II 0.72, bintje apart O.56-0.62, bintje kriel 0.28, bintje drielingen o,20, aanvoer 60 ton. Sint-Maartensdijk, woensdag Dore I 93.60, lekkerlander 75.10, eigenheimer I 84.90, eigenheimer II 78, bintje I 71.40-75.3o, bintje II 68-71,40, bintje apart 56, dore kriel 45, dore drielingen 39.70, bintje kriel 45, bintje drielingen 25.00. Aanvoer 900 kisten. Gedurende de afgelopen hete droge maanden hebben de produktie- en distributieafdelingen van de watermaatschappij Zuid-West Nederland (WMZ) onder hoogspanning gewerkt. Terwijl het maximum etmaalverbruik vorig jaar 155.708 m3 bedroeg, werd dit niveau tot nu toe in 1976 niet minder dan twintig etmalen overschreden. De maximum etmaalafname werd in de eerste zeven maanden van dit jaar op 28 juni opgetekend.: 175.688 m3. De grote vraag heeft echter niet tot onover komelijke problemen geleid. In de regio's noord en west moest wel gedurende J de piekuren op topverbruikdagen de druk enigszins verlaagd worden. De bevolking is via advertenties attent gemaakt op zuinig watergebruik. In het gehele recreatiegebied is een pamflet verspreid. De Provinciale Staten van Zeetand (40 van de WMZ aandelen) brengen vrijdag een werkbezoek aan de WMZ. Belangrijkste doel is de Biesbosch met de oppervlakte waterbekkens. innamepunt van de grote Biesboschleiding die de WMZ nu aanlegt, hr zal daarbij uitvoerig worden ingegaan op de gehele problematiek van de watervoorziening in ,de komende decennia en het beleid dat de WMZ met het oog hierop moet voeren. moeten dan de kleinste kernen weer het gelag betalen. Opnieuw geldt, zo werd dinsdagavond geconstateerd, dat een algemene, nationale regeling vaak een bevolkings concentratie (het stedelijk gebied) bevoordeeld en een meer gespreide bevolking (platteland) in de verdrukking brengt. De opkomst op de Groene Kruis- vergadering was vrij goed, al beperkte zich het aantal „gewone" leden tot 20 van de 5800. Met name zag men in de Wimpel de artsen uit de streek, de wijkverpleegsters, de bestuurders en de plaatselijke contactraden. De belangstelling van hen die mogelijk maar eens af en toe van de hulpverlening van het Groene Kruis „profiteren", was gering. Voorzitter C.J. Moerland gaf een uitvoerige toelichting bij de reorganisatie van het kruiswerk. In de volgende e.b. komen wij hierop nog nader terug, maar de belangrijkste feiten vermelden wij alvast. Het Groene-kruisbestuur had voor de ledenvergadering de gevolgen van de beperkte subsidieverlening door het rijk met.de wijkzusters besproken. Zij kwamen tot een indeling, die nu door de artsen bekeken wordt voordat een definitieve beslissing genomen wordt. De nieuwe indeling komt er op neer, dat in samenwerking met oost Zuid- Beveland een hoofdverpleegkundige kan worden aangesteld. Dit is reeds het geval: Zuster van der Hoeven.. Tholen, Oud-Vossemeer, Sint- Philipsland en Poortvliet moeten het gaan doen met 3 wijkverpleegkundigen en 1 ziekenverzorgster. Tholen en Oud- Vossemeer zullen kunnen beschikken over een wijkverpleegkundige. Poortvliet en SintPhilipsland krijgen er samen een, plus nog een ziekenverzorgster. Gezien het huidige personeelsbestand komt het er op neer, dat de Poortvlietse wijkzuster daar kan blijven wonen, terwijl de ziekenverzorgster Sint-Philipsland als zetel krijgt. Uiteraard met een gecombineerde werkverdeling voor die twee dorpen. Het andere rayon gaat omvatten cherpenisse, SintMaartensdijk, Stavenisse en Sint-Annaland. Sint- Maartensdijk en Sint-Annaland behouden een eigen wijkverpleegster terwijl Scherpenisse en Stavenisse het samen met een moeten doen, plus een ziekenverzorgster. Die komt dan te wonen volgens de wensen van het bestuur, in het dorp waar geen wijkverpleegster is gehuisvest. De artsen gaan zich nu over dit plan van het bestuur en de wijkzusters beraden. De huidige verpleegkundigen of zoals dat nog steeds beter bekend is, onze wijkzusters zijn gevestigd te: Tholen: Zr. J. Uijl; Poortvliet: Zr. P.E. Slager; Scherpenisse: Zr. N. Priem-Schakel; Sint-Maartensdijk: Zr. W.M. De Smit; Stavenisse: Wnd Zr. Mevr. Timmermans; Sint-Annaland: Zr. M.A. Ku/.ee-De Bruijn; Oud-Vossemeer: Zr. J.K. Krijger; Sint-Philipsland: Mevr. Verwijs. i- Een van de katten die aan de Ring te Sint-Annaland het leven liet. Het is voor het eerst dat de politie op zo'n grote schaal dierenmishandeling ontdekt heeft. K- liep tegen de lamp toen hij op het Kerkplein bij de bosjes werd gezien met een stok, waarna een dode kat wqrd gevonden die aan het achterlijf volledig verlamd was. Het dier was eerst beschoten, maar toen blijkbaar niet voldoende geraakt. K. achtervolgde de kat daarom met een stok in de beplanting rond de N.H. Kerk. K. verklaarde tegenover de politie een hekel te hebben aan poezen omdat die hem ,s nachts door hun gemiauw irriteerden. Ze hinderden hem zodat hij Harde werkers. Dat zijn dhr. L. J. Havermans (85) en mevr. B. C. A. Havermans-Etienne(77) uit Oud- Vossemeer, die dinsdag a.s. hun zestig jarige bruiloft hopen te vieren. De bruidegom op het land en in de bouw, de bruid in de winkel en in het uishouden. Op z'n 73ste stopte dhr. Havermans maar met werken, want hij moest teveel naar Den Haag brengen Het diamanten paar woont al 52 jaar aan de J. F. Kennedystraat, nadat men eerst 1 1/2 jaar in de Molenstraat en 1 1/2 jaar op de Krabbe woonde. Voordat mevr. Havermans begon met een kruidenierswinkeltje, wat ze 44 jaar deed, zaten ze 3 1/2 jaar in café ,t Vosje op de hoek J. F. Kennedystraat/F. D. Rooseveltstraat. Ze wist wat dat betreft wel van wanten, aangezien ze als kasteleinsdochter was geboren op de Weele, het caféetje tussen Oud- Vossemeer en Sint-Annaland dat inmiddels ook al verdwenen is. Het echtpaar Havermans kreeg zeven kinderen, van wie er nog zes in leven zijn, dertien klein- en twee achterklein kinderen. Het gezin bracht de nodige zorgen mee, aangezien er tijdens de oorlog een zoon in Duitsland moest gaan werken, terwijl er later een als militair in Indië verbleef. Mevr. Havermans herinnert zich ook nog goed, hoe haar man twee maanden na hun huwelijk bij de landstorm Landstorm moest waardoor hij steeds Dhr. en mevr. Havermans-Etienne uit Oud-Vossemeer zijn dinsdag zestig jaar getrouwd. zeven weken van huis was. Ze moest rond zien te komen van 52 cent per week. „Nu leven we als een Koning, maar niet zo rijk", zegt dhr. Havermans. Hij werkte eerst als landarbeider, o.a. 25 jaar bij boer Timmermans. Dat beviel echter niet omdat er in tijden van werkeloosheid te weinig binnen kwam voor het gezin. Een zwager van dhr. Havermans was uitvoerder bij een bouwbedrijf in Utrecht en toen die werk voor hem wist, verwisselde hij de landbouw voor de woningbouw. Dat betekende wel, maar om de veertien dagen thuis. Bij het uitbreken van de oorlog in 1940 was dhr. Havermans net in Utrecht en tien dagen lang hoorde de toen in verwachting zijnde mevr. Havermans niet van haar man. Haar oudste zoon fietste naar Utrecht en kwam na zeven uur fietsen met zijn vader in Oud-Vossemeer terug. Wat een opluchting. Dhr. Havermans moest bij de boer van vier uur ,s ochtend tot zes uur ,s avonds werken voor vijftien gulden per week, terwijl er in de bouw heel wat meer te verdienen viel. Maar dan was er ook veel overwerk bij, ,s avonds.. Dhr. Havermans werkte in Utrecht, Rotterdam, Vlissingen en op Tholen. Hij stond bekend als een schone opperman en werkte bij de plaatselijke aannemers v.d. Zande. van Driel, Vos en Hage. Hij bouwde o.a. de huizen in de Bou Kooijmanstraat, het Holland Huis in Scherpenisse en op z'n 73 ste jaar sloot Havermans zijn bouwcarrière bij aannemer Vos af met de bouw van de garage voor autobusbedrijf v.d. Klundert, schuin tegenover zijn woning aan de J. F. Kennedystraat. Na die tijd was dhr, Havermans elke vrijdag present in de garage van zijn schoonzoon Hommel in Sint-Annaland om allerlei karweitjes op te knappen. Hij deed dat op de fiets, zoals hij nu nog elke dag zo'n twee uur fietst. Toen dhr. Havermans echter vlak voor z'n geplande afscheid in de garage een pols brak, was het met de arbeid definitieé gebeurd. In beweging blijft hij echter door te fietsen en te lopen. Twee bekers prijken in de kamer vanwege z'n deelname aan de avonddriedaagse van de Eendrachtrijders, terwijl hij onlangs de prestatieloop van de V.V. Vosmeer meewandelde. Op z'n tachtigste is hij wel gestopt met de bejaardengym, maar thuis houdt hij de oefeningen nog vol. Mevr. Havermans is minder goed ter been en verbleef ook reeds verschillende keren in het ziekenhuis. Momenteel verkeren beide echter in redelijke welstand. En samen met hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen hopen zij dinsdag in het dorpshuis de Vossenkuil op feestelijke wijze hun diama.nten bruifolt te herdenken. Uit dankbaarheid wordt ,s middags in de Sint Willibrorduskerk een Heilige Mis opgedragen. niet kon slapen en dan was hij overdag niet fit. K. vond dat een katteneigenaar voor zijn dieren dient te zorgen en als men dat niet deed, zou hij er wel voor .zorgen". Toen de laatste drie maanden steeds meer katten aan de Ring en omgeving verdwenen, werd duidelijk dat er geen sprake van een ongeluk kon zijn. Er moest opzet in het spel zijn. De poezen- bezittgrs werden in die mening nog versterkt, toen er enkele katten meer dood dan levend thuiskwamen. Ze waren geslagen of geschopt, in elk geval mishandeld, zodat ze bij de minste aan raking schreeuwden van de pijn. Nadat ze wat opgeknapt waren, gingen ze ,s nachts weer op jacht, hun einde tegemoet. Een van degenen die erg aan zijn kat gehecht was, zette vorige maand een advertentie in de E.B. waarbij 250 gulden beloning in het vooruitzicht werd gesteld voor degene die inlichtingen over dieren mishandeling kon geven. Ook in de rubriek „Stemmen van lezers" werd de aandacht gevestigd over de verdwijning van poezen in Sint-Annaland. "Daarbij werd een aantal van 13 genoemd. De politie heeft officieel aangifte gekregen van de verdwijning van 10 kattën, hoewel men ervan overtuigd is, dat verder spitten nog meer zou opleveren. Bij het onderzoek werd in de tuin van K. een val gevonden om poezen te vangen. De dieren werden met een windbuks doodgeschoten, maar als dat niet helemaal lukte, werden ze op andere manieren om het leven gebracht. Een van de vermiste poezen werd met een open gesneden buik Democratisch machtsgebruik Sint-Philipslandse raads meerderheid kelderde De Krabbenkreek Reorganisatie Groene Kruis Bezuiniging knabbelt aan wijk verpleging op platteland Open bejaardenwerk in Flipland gestart Een diamanten bruidspaar Sanbella houdt het vol Thoolse werkgelegenheid trekt niet aan Kunstwerk voor de Rieburch Kattenmoordenaar iri Sint- Annaland Lievensberg krijgt kinderpoli kliniek De Olympiade triomf van Lia Duine Modder in de Thoolse wieler ronde Kritieke situatie dorre sport velden EERDER WORDT HET KWADE VAN EEN ANDER GELOOFD DAN HET GOEDE Dit nummer bestaat uit 8 pagina's. teruggevonden op het erf van de eigenaar. De politie spreekt van een ergerlijke manier van dierenmishande ling. K. legde een bekentenis af dat de feiten gepleegd zijn. De strafbare feiten die hierbij in ,t geding zijn, staan in artikel 254 en 350 van het wetboek van strafrecht. Art. 254: Met gevangenisstraf van ten hoogste zes maanden of geldboete van ten hoogste duizend gulden wordt gestraft hij die, zonder redelijk doel of met overschrijding van hetgeen ter bereiking van zodanig doel toelaatbaar is, opzettelijk een dier pijn of letsel veroorzaakt of de gezondheid van een dier benadeelt. Dit artikel valt onder de titel misdrijven tegen de zeden. Art. 350 Een gevangenisstraf van ten hoogste twee jaren of geldboete van ten hoogste zeshonderd gulden wordt toe gepast op hem die opzettelijk en wederrechtelijk een dier dat geheel of ten dele aan een ander toebehoort, doodt, beschadigt, onbruikbaar maakt of wegma'akt. Dc foundationsbedrijven Sanbella uit Goes/Sint-Annaland en Timpa uit Tholen/Ieper/Tunesië zitten weer in de lift. Ze hebben het dal verlaten en zien gunstige perspectieven voor uitbreiding van de produktie en de werkgelegen heid. Met name Sanbella heeft in de problemen gezeten. De vestiging Vlissingen werd gesloten en het personeelsbestand in Sint-Annaland gehalveerd. Met de benoeming van een nieuwe staf is een einde gekomen aan de reorganisatie. Dhr. H. Meeuwsen heeft zijn werkzaamheden als algemeen directeur na een langdurige periode van ziekte hervat. Tot commercieel directeur is benoemd dhr. J.D. Holkeboer uit Tholen, die jarenlange ervaring in deze branche heeft als export-manager bij Timpa Duet Foundations in Tholen. Dhr. H.K. Grutter uit Bergen op Zoom. chef produktie bij Timpa, is benoemd tot bedrijfsleider bij Sanbella. Ter ver zekering van de continuïteit in het bestuur is mr. J.G.W. Vreijling uit Sint- Philipsland die een advocatenkantoor te Bergen op Zoom heeft, benoemd tot commissaris van Sanbella. VOOR JONGERE VROUW Volgens dhr. Holkeboer is de collectie geheel vernieuwd. Er zijn meer modellen b.h.'s voor de jongere vrouw gekomen. Naast de binnenlandse markt zal de export niet verwaarloosd worden. Sanbella zal de markt met open vizier gaan bewerken. Een uitbreiding van de produktie en werkgelegenöeid in Goes en Sint- Annaland moet zeker niet uitgesloten geacht worden. Met name ook in Sint- Annaland zijn er duidelijker ver wachtingen aan uitbreiding dan aan vermindering van het personeels bestand; aldus de nieuwe commercieel directeur van Sanbella, dhr. Holkeboer uit Tholen. TIMPA FLEXIBEL Bij Timpa in Tholen heeft er naast de bovengenoemde wijzigingen in de staf nog een verandering in de directie samenstelling plaatsgevonden. Directeur G.J. te Pas uit Halsteren heeft zich teruggetrokken, zodat zijn broer A. te Pas uit Kapellenbos in België (die nog raadslid is geweest in de voormalige gemeente Tholen), nu de enige directeur is. Volgens Timpa-staflid A.W.G. Vanwesenbeeck gaat het momenteel zeer goed met het Thoolse bedrijf. „We zijn de export volop aan het uitbreiden en onze greep op bestaande markten, zoals West-Duitsland, aan ,t ver stevigen. De omzet stijgt en sinds kort hebben we in Tholen meer mensen in de produktie. We zijn druk bezig met die produktie-uitbreiding. Er is voldoende ruimte voor aanwezig in de bestaande gebouwen. De grootste hap blijft in Tunesië, maar die grote afstanden kunnen lange levertijden met zich mee brengen. De produktie in Tholen betekent een stuk flexibiliteit en dat is belangrijk voor onze afnemers die we de foundations tegen concurrerende prijzen kunnen aanbieden", aldus dhr. Vnmvesenbeeck.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1976 | | pagina 1