Ferket Reyns B.V. DORPSCAFÉ W0NINGRUIL AANGEBODEN STORINGEN horpanta A4 gemeente tholen gemeente tholen gemeente tholen WATERSCHAP THOLEN 3 EENDRACHTBODE Donderdag 3 juni 1976 FIAT 127 STALEN VISBOOT Steenhouwerij GRAFMONUMENTEN NATUURSTEEN MARMER Te huur aangeboden Verkoping bij inschrijving te Oud-Vossemeer HET HUIS MET SCHUUR EN ERF MAKELAAR C. WILLEMSE ERVAREN MAKELAAR IN DE BEMIDDELING VAN BOERDERDEN VERKOOP Verkoping bij inschryving te Oud-Vossemeer HET HUIS MET TUIN EN ERF 4 wielige ponywagen van Bavel BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat in verband met 2e Pinksterdag op 7 juni aanstaande de route voor het ophalen van huisvuil is gewijzigd. In de kern Tholen wordt het huisvuil opge haald op dinsdag 8 juni in plaats van op maandag 7 juni 1976. In de kernen Sint Maartensdyk en Scherpenisse zal het huisvuil worden opgehaald op woensdag 9 juni in plaats van op dinsdag 8 juni 1976. De stortplaats is op 2e Pinksterdag gesloten. Sint Maartensdijk, 3 juni 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, De Burgemeester, J. E. van Boeijen De sekretaris, T. C. Benou Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 17 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening maakt de burgemeester van Tholen bekend, dat door J. van de Sanden, Scheld seweg 3 te Stavenisse vergunning is gevraagd voor het plaatsen van een demontabele kantine op het perceel, kadastraal bekend Stavenisse, sektie G, nummer 86, plaatselijk gemerkt Scheldseweg te Stavenisse. Het kollege van burgemeester en wethouders is voornemens krachtens het bepaalde in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het vigerende bestemmingsplan voor de duur van 5 jaar. De rechthebbenden op aangrenzende en nabijgelegen gronden hebben de bevoegdheid om gedurende de termijn van ter inzagelegging tegen het verlenen van de vrijstelling schriftelijk bezwaren in te dienen bij burgemeester en wethouders van deze gemeente. De bouw- en situatietekeningen liggen van 4 tot en met 17 juni 1976 voor een ieder ter inzage ter gemeentesekretarie, Markt 1 - 4 te Sint- Maartensdijk Sint-Maartensdijk, 3 juni 1976. De burgemeester voornoemd, J. E. van Boeijen BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat bij hun besluit van 19 mei 1976 het gestelde in artikel 185, lid 1, van de Algemene politieverordening der gemeente Tholen met ingang van 1 juli 1976 van toepassing is verklaard voor de bebouwde kom van de kern Tholen, gelegen in de gemeente Tholen, als bedoeld in artikel 1, lid 1, onder c. van voornoemde verordening. Dit houdt in, dat het de eigenaar, houder of bestuurder van een voertuig met een lengte van meer dan 6 meter of een hoogte van meer dan 2.50 meter, een oplegger, een aanhangwagen dan wel een voertuig dat is voorzien van commerciële reklame verbo den is een dergelijk voertuig te doen of te laten staan in de bebouwde kom van de kern Tholen. Dit verbod geldt niet gedurende de tijd die nodig is voor en gebruikt wordt tot het onmiddellijk in- en uitstappen van personen dan wel het onmiddellijk laden of lossen van goede ren; voor het doen of laten staan van boven bedoelde voertuigen op de aangegeven plaatsen zijnde de Ohmstraat en Volt- straat op het Industrieterrein in de kern Tholen, met dien verstande dat de door gang van het verkeer niet wordt ge stremd en de uitgangen van de aldaar aanwezige bedrijven niet worden be lemmerd indien door ons kollege van het boven staande verbod ontheffing is verleend voor uitzonderlijke gevallen ter beoor deling van ons kollege. Door de rijkspolitie zal toezicht worden gehouden op het Industrieterrein. Sint-Maartensdijk, 27 mei 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd. a. Bekendmaking Het dagelijks bestuur van ht waterschap Tholen maakt ter uitvoering van het bepaalde in artikel 9, 2e lid van de verordening verontreiniging oppervlaktewateren Zeeland bekend, dat het ontwerp-plan tot bestrijding van de waterverontreiniging in het gebied van het waterschap vanaf 4 juni 1976 gedurende 30 dagen ter griffie van het waterschap alsmede op de secretarieën van de gemeenten Tholen en Sint- Philipsland voor een ieder ter inzage ligt. Belanghebbenden worden gedurende genoemde periode in de gelegenheid gesteld bij de Algemene vergadering van het waterschap, p/a Onder de Linden 7 te Sint- Maartensdijk, bezwaren tegen het ontwerp plan in te dienen. Sint-Maartensdijk, 3 juni 1976. Het Dagelijks Bestuur voornoemd, De griffier, J. D. de Korte De Dijkgraaf, H. van Gorsel Getrouwd Ir. E. C. W. A. Geuze J Puck Bulthuis Hengelo (O) 29 mei 1976 Adres: Hunzestraat 2, 's Hertogenbosch Op donderdag 10 juni 1976 hopen onze geliefde ouders, groot en overgrootouders L. Deurloo en J.T. Deurloo- Goedegebuur hun 50 jarig huwelijk te herdenken. Wij wensen hen een genoeglijk bruilofts feest en nog vele voor spoedige jaren toe. kinderen, klein kinderen en achterkleinkind E. A. de Viet-Deurloo W. de Viet Willy en Piet Joke, Wim en Eric Ad en Hanny Laura Scherpenisse Langeweg 7 Gelegenheid tot i feliciteren van 8.00 tot 9.30 uur in café ■"Zeelands Welvaren". Langeweg 3 Scherpenisse Door een ongeval werd van ons weggenomen mijn lief klein dochtertje en ons nichtje Annet van ft Hof op 13 jarige leeftijd. Tholen: oma oom Bram tante Janny Kampen: tante Anna en oom Jaap Halsteren 29 mei 1976 Tengevolge van een noodlottig ongeval is op 29 mei overleden ons geliefd achter nichtje Annet van ft Hof op de jeugdige leeftijd van 13 jaar Sint Annaland: Fam. P. Moerland- Rijnberg Hugo Moerland Fam. W. Wielaard- Moerland Anita Peter Sint Annaland 29 mei 1976 Door een ongeval verloren wij ons lieve nichtje ANNET, 13 jaar Zuid Afrika: Pia en Francis Tholen: Jeanet en Koos Janine Arienne Kampen: Arno Halsteren, 29 mei 1976 Door een noodlottig ongeval is van ons heengegaan mijn lief vriendinnetje Annet van ft Hof op de leeftijd van 13 jaar Wij hielden veel van haar Annelies van Driel en fam. St. Annaland, 29 mei 1976 Kerkeblokstraat 16 Op 29 mei j.l. is door een noodlottig ongeval van ons weggenomen ons zeer geliefd buur meisje Annet van ft Hof op de jeugdige leeftijd van 13 jaar. Zeer zwaar valt ons dit verlies. Fam. J. Keur- Bazen Sint Annaland Havenplein 9 Heden overleed naar een langddurig smarte lijk lijden onze schoon zuster en tante Machdalena Hage - Nelisse in de ouderdom van 81 jaar en 6 maanden D. L. Hage M. J. W. Hage- Rijnberg J. B. Hage A. Hage van 't Hof St. Maartensdijk 1 juni 1976 Op D.V. 4 juni a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders A. A. VAN LUUK en M. J. VAN LUUK-KETTING de dag te herdenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk traden. Bergen op Zoom Nico en Lammie Kees en Madeion Han en Judy Nicole en Han Adrie en Bep Anton, Marian en Arjan Tonnie en Corrie Marleen, Matthijs, Antoine! Francien en Frans Reinder Wij hopen dit heugelijke feit in huiselijke kring te vieren. Sint Annaland, juni 1976 Nieuwstraat 9 Leiden Sint Annaland Vlissingen Heden overleed zacht en kalm na een langdurig, geduldig gedragen lijden tot mijn diepe droefheid in Vrederust te Bergen op Zoom, mijn innig geliefde vrouw en tante, mevrouw MAGDALEN A JOHANNA NELISSE echtgenote van C. H. Hage in de ouderdom van 81 jaar en 6 maanden C. H. Hage Sint-Maartensdijk, 1 juni 1976 bejaardentehuis Sint Maartenshof, Bloemenlaan, kamer 53 DE BEGRAFENIS ZAL PLAATSVINDEN OP De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 5 juni a.s. des n.m. om 2 uur vanuit gebouw Calvijn, ingang Markt. begrafenis in gebouw Calvijn. Geen bloemen Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen, na een kortstondig smartelijk geduldig gedragen lijden in het ziekenhuis „Lievensberg" te Bergen op Zoom, onze geliefde zoon, broer, zwager en oom, de heer KRUN ELIZA LINDHOUT weduwnaar van A. Ch. C. Moerland op de leeftijd van 77 jaar en 2 maanden. Familie Lindhout Familie Moerland Scherpenisse, 30 mei 1976 Hoge Matkt 1 De begrafenis zal D.V. plaats hebben, heden donder dag 3 juni des namiddags om 2 uur vanuit het verenigingsgebouw der Geref. Gemeente, Kerkstraat 10 te Scherpenisse. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze geliefde oom en oud oom K.E. Lindhout weduwnaar van A. Ch. C. Moerland op de leeftijd van ruim 77 jaar Lelystad: Rienus en Piet Cora Poortvliet: Bep en Kees Wilco Corrie Erwin Lopik: Piet en Cora Poortvliet: Nellie Jos Hermien Marco Henk Scherpenisse 30 mei 1976 Te koop bouwjaar eind 1972 km. stand 22.000 tel. 01660 - 2525 Grindweg 1, Tholen Tï?3S!^nan^^ï?ër? na een smartelijk lijden van ons weg onze lieve en zorgzame oom Krjjn Eliza Lindhout in de ouderdom van 77 jaar J. J. van Houdt C. J. van Houdt- Lindhout en kinderen Scherpenisse 30 mei 1976 Heden overleed in het Algemeen Burger Gasthuis te Bergen op Zoom, mijn broer en onze oom en oud-oom Jacob Moerland in de ouderdom van 90 jaar en 8 maanden namens de familie: E. H. Luijk-Moerland neven en nichten Sint Annaland, 30 mei 1976 Schermerspad 1 De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 2 juni vanuit de aula aan de F. M. Boogaardweg te Sint Annaland Heden is na een langdurige ziekte van ons heenge gaan onze geliefde zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader, zoon, broer, zwager en oom DANKER PIETER MOERLAND op de leeftijd van 57 jaar. P. Moerland-van Beveren M. M. Moerland M. C. Moerland-Anthonisse M. P. Moerland L. J. C. Moerland-Schellevis A. Moerland A. P. E. Moerland-Baars en kleinkinderen Papend recht, 25 mei 1976 Eiland straat 21 De begrafenis heeft vrijdag 28 mei plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Papendrecht. Dankbaar, dat wij haar zo lang mochten behouden, niettemin diep bedroefd, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, WILLEMUNA DE JONGE weduwe van Levinus Jacob van Vessem in de gezegende ouderdom van ruim 91 jaar. 'Rust mijn ziel uw God is Koning' Tholen J. van Vessem Wemeldinge H. Bout-van Vessem J. Bout klein- en achterkleinkinderen Tholen, 28 mei 1976 Bebouwdendam 20 De begrafenis heeft plaats gehad op de algemene begraafplaats te Tholen op maandag 31 mei 1976 te 13.30 uur. Heden behaagde het de Heere na een kortstondige ziekte uit ons midden weg te nemen, onze innig ge liefde en zorgzame vader, groot- en overgrootvader, WILLEM HEUBOER weduwnaar van Johanna Adrians Deurloo in de gezegende ouderdom van 92 jaar en 7 maanden. Poortvliet J. P. Heijboer-Vos C. L. Potter-Heijboer H. P. van der Maas-Heijboer P. van der Maas M. W. Heijboer J. Heijboer-Oosdijk M. van der Male-Heijboer C. van der Male K. A. Heijboer L. Heijboer-den Bleyker J. J. van der Slikke-Heijboer M. C. van der Slikke Jac. Heijboer Joh. Heijboer klein- en "achterkleinkinderen Poortvliet, 1 juni 1976 Zuidstraat 12 Geen bloemen. De begrafenis zal plaats hebben D.V. zaterdag 5 juni a.s. op de algemene begraafplaats te Poortvliet, om 14.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in „ft Ouwe Raed'uus", aanvang 13.30 uur. Biddinghuizen Poortvliet Heden overleed onze lieve groot- en overgrootvader W. HEIJBOER op de leeftijd van 92 jaar en 6 maanden Scherpenisse: A. J. van Houdt- Heijboer Jolanda en Johan Poortvliet: P. C. Heijboer-Heijboer Marcel Poortvliet, 1 juni 1976 Op 1 juni overleed te Poortvliet mijn geliefde oom Willem Hejjboer in de gezegende ouderdom van 92 jaar en 7 maanden S. C. Heijboer Dennenheuvel, Ossendrecht Heden overleed onze geliefde broeder, zwager en oom de heer W. Heijboer wedn.van Joh. A. Deurloo in de gezegende ouderdom van 92 jaar en 7 maanden. Goes: huize 'Ter Valke": wed. W. Heijboer Poortvliet: J. Heijboer E. D. Lindhout en kinderen Poortvliet, 1 juni 1976 Beeke- Heijboer- Voor de vele blijken van medeleven, ontvangen bij het plotseling overlijden van mijn geliefde man, vader en grootvader Adriaan Willem de Jonge betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank E. de Jonge- van Dullemen kinderen en kleinkinderen Tholen, juni 1976 Regentessestraat 49 Voor de vele blijken van belangstelling in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst ont vangen zeg ik allen hartelijk dank. Ook in het bijzonder hartelijk dank aan hen die hun auto beschikbaar hebben gesteld. A. Geense Sint Philipsland juni 1976 Oostdijk 22 Mede namens mijn vrouw willen we allen hartelijk bedanken voor het bezoek dat ik in het Ziekenhuis Lievensberg heb ontvangen. Ook voor de bloemen en het fruit dat ik bij mijn thuis komst heb ontvangen. Inzonderheid diegene die hun auto beschikbaar gesteld hebben om met mijn vrouw naar het ziekenhuis te rijden heel hartelijk dank. Fam. Elenbaas-Lindhout Oud Vossemeer juni 1976 Kalisbuurt 40 Voor de bewijzen van mede leven ons betoond na het overlijden van onze geliefde tante Neeltje van Zuljen-Luijk betuigen wij onze oprechte dank, uit aller naam: M. A. Stouten Stavenisse juni 1976 Voor de belangstelling bij het overlijden van vader, schoonvader en opa Izaak Mattheus Oostdijk zeggen wij u oprecht dank. In het bijzonder de Fam. v, Gorsel te Sint Maartensdijk M. A. Oostdijk E. Oostdijk-Jansen en kinderen Stavenisse, juni 1976 Burg. Sluijmersstraat 12 Mijn oprechte dank voor de vele kaarten, brieven en cadeaus die ik tijdens mijn verblijf in het zieken huis mocht ontvangen; en ook aan degenen die hun auto beschikbaar hebben gesteld. Anne Hoek Sint Philipsland juni 1976 Oostdijk 1 Te koop: Anna van Bourgondiëstraat 3 Sint Annaland tel. 01665 - 2584 Heden overleed nog onverwachts, onze lieve broer, zwager en oom, PIETER JACOB PLEUNE op de leeftijd van 66 jaar. Scherpenisse A. Pleune-Hage Halsteren J. A. van Steveninck-Pleune Poortvliet M. L. Pleune M. Pleune-Ketel Tholen A. P. v. d. Berge-Pleune Rilland Bath D. M. Krijger-Pleune Rotterdam M. Pleune-Maris Poortvliet J. J. Pleune M. Pleune-Otte Yerseke J. P. Pleune Haamstede P. Pleune-Commee L. A. de Vrieze-Pleune M. P. de Vrieze Haamstede, 26 mei 1976 Bemhardstraat 4 De begrafenis heeft plaatsgehad maandag 31 mei op de algemene begraafplaats te Haamstede. Steensedijk 100, HULST, tel. 01140-2906 Bergen op Zoom: Kamillelaan 4, tel. 01640-34873 Tholen: Toonkamer Bouwonder neming D. C. Schot en Zn. B.V., Postweg 3, tel. 01660-2650 Éis een modem bedrijf, GESPECIALISEERD in: in vele uitvoeringen: klassiek en modern. Wij komen gaarne met onze kleuren catalogus. (Bestelling ook via lijkdienaars, grafmakers en metselaars. op eiland Tholen. Zonder papieren onnodig te reflecteren. Brieven onder nr. 4126 Eendrachtbode Postbus 5, Sint Annaland van 10/7 t/m 17/7 dicht bij bos en zwembad voorzien van alle comfort (geen t.v.) GEZOCHT: dito woning liefst in Stavenisse of naaste omgeving 8 sl.pl. T. VAN HAAFTEN, Begoniastraat 96, Barneveld. Notaris Mr. W. Loof te Tholen, Hoogstraat 15, is voornemens ten verzoeke van de erven van M. B. de Wilde-van den Boogaard bij inschrijving te verkopen te Oud-Vossemeer aan de Raadhuisstraat 20 sectie K nr. 302 groot 1 are en 53 c.a. Te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen. Inschrijvingsbiljetten in te leveren ten kantore van genoemde notaris uiterlijk woensdag 16 juni 1976 des n.m. om 4 uur. Nadere inlichtingen ten genoemde notaris kantore (tel. 01660-2254) Te bezichtigen zaterdag 12 juni a.s. des n.m. van 24 uur. (lid Ned. B.M.) zowel voor gebruikers als voor beleggers. Inl. Domburgseweg 61 OOSTKAPELLE gem. DOMBURG Tel. 01188 - 1437 Hartelijk dank voor de vele felicitaties, bloemen en cadeaus die we bij ons hu welijk hebben ontvangen. Rlen en Ineke den Engelsman Sint Annaland, juni 1976 Tienhoven 18 Jan en Rika Goedegebuure bedanken familie, vrienden en bekenden voor de vele belangstelling bij hun huwe lijk; en voor de cadeaus en bloemen die ze gekregen hebben. Sint Annaland, mei 1976 Burg. Baasstraat 85 Notaris Mr. W. Loof te Tholen, Hoogstraat 15, is voornemens ten verzoeke van de erven van M. M. Plandsoen-Minheere bij inschrijving te verkopen staande en gelegen te Oud-Vossemeer aan de Molen straat 86 sectie K nr. 642 groot 2 are en 20 c.a. Te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen. Inschrijfbiljetten in te leveren ten kantore van genoemde notaris uiterlijk dinsdag 15 juni 1976 des n.m. om 4 uur. Nadere inlichtingen ten genoemde notaris kantore (tel. 01660-2254) Te bezichtigen in overleg met Dhr. M. J. Plandsoen, Bou Kooijmanstraat 26 te Oud-Vossemeer. 4oeL \J&*rV(open Mede namens onze kinderen willen wij onze hartelijke dank betuigen voor de felicitaties, bloemen en geschenken die wrj mochten ontvangen Jjij onze 50-jarige echtvereniging M. Schot L. Schot-Quist Tholen, juni 1976 Verbrandestraat 24 Voor de vele blijken van belangstelling ontvangen bij onze 40-jarige echt vereniging, zeggen wij allen heel hartelijk dank. C. G. Guequlërre J. C. Guequlërre-van Gorsel St. Maartensdijk, Juni 1976 Noord poort 6 Voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst ont vangen, zeg ik u hartelijk dank. Cennie Suuriand Sint Philipsland juni 1976 Pr. Hendrikstraat 13 Ook namens onze kinderen willen wij u allen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen bij ons 25 jarig huwelijksfeest J. C. v. d. Jagt M. v. d. Jagt- Moerland Stavenisse, juni 1976 Pr. Beatrixstraat 24 van de functies van de hoofdhuid hebben o.a. als gevolg: haaruitval, hardnek kige roos, snel vet worden van het haar. Doe hier op tijd wat aan met de bekende biologische haarfcuurprepa- raten bestaande uit: 1. ui terst werkzame haartoni- cums, 2. zeer zachte haar- shampoos, 3. massage-olie, 4. haarcrème. Een van de vele voorbeel den: Dhr. Lohuis, Kolonieweg 3, Wierden. leed ook aan haaruitval en roos in meer of minder ern stige mate. Dankzij het ge bruik van de horpanta pre paraten is het prachtige suc ces: weer een gezonde haar dos. Verkr. bij Oud- V om oneer: Drog. J. Vis, Voorstr. 8 Scherpenlase: Drog. M. C. Hage, Weststr. 1, Kaps. v. d. Reest, Hoge Markt 4. St. Annaland: Drog. L. Goedegebuure, Voorstr. 46 Drog. G. Heyboer, Ring 66, Drog. Van ft Hof, Voorstr. 1. St. Maartensdijk: Kaps H. Duine, Molenstr. 7 Stavenisse: Drog. H. M. Hout, Wilhelminastraat 14 Tholen: Drog. N. Jansen, Hoogstr. 11. Te koop Geschikt voor enkel dubbelspan Prijs 375, Molenstraat 79 Oud-Vossemeer tel. 01667 - 661 of c.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1976 | | pagina 3