Technisch sterker Zeeuws elftal klopte WHS: 1-4 Tholense Boys kan na goed seizoen verder doorstromen marathon ro(n)de kruiswoordpuzzel TERLENKA ROKJE Nü 27.50 actie (12) Radio-TV-Stereo afspeelapparatuur Fa. VERJAAL LIMOVI Amigos en Veronica kampioen volleybal ZO INZENDEN: GEBRUIKTE NAAIMACHINES W. RIKKEN B.V. PRIJS-TIP VOORJAARS-AANBIEDINGENI 30 DOELPUNTEN Donderdag 13 mei 1976 EENDRACHTBODE DRUKKERIJ Er zit weer schot in Doorzettingsvermogen Rustig naar 3e klas Toekomst gunstig PFAFF NAAIMACHINEHUIS geldig tot 20 mei met plooi middenvoor. Een prachtige uni zomer-kwaliteit in 5 zomerse kleuren: rood - wit - blauw - bleu en ecru maten 36 t/m 46 Normale prijs 32,50 BERGEN OP ZOOM INJT VIERKANTJE", Molendijk 4 Sint Maartensdijk, tel. 01666 - 2315 .Een Zeeuwse selectie van de vermoedeiyk beste voetballers uit de zaterdag en zondagformaties is en moet ook wel belangrtyk sterker zijn dan een middenmoter ln de landelijke zaterdag tweede klasse. Anders mogen zeker geen gedachten opkomen aan een optreden tegen een Belgische topploeg als RWDM of een Nederlands ere divisieteam als Roda J.C. Het Zeeuwse overwicht was zaterdagmiddag op het Sint Annalands sportveld volop aanwezig. Het vooral technisch meer in de mars hebben gaf een extra voordeeltje boven mindere goden op het zo uitgedroogde, harde en daardoor zeer springerig speelveld. Wat inzet betreft deden beide partyen nauwelijks voor elkaar onder. Het Zeeuws elftal verbruikte de eerste helft wei het grootste deel van de krachten, maar toen in het laatste half uur WHS probeerde nog wat terug te doen, was er met de temperatuur van de negende mei toch weinig kans meer op grote daden. De Zeeuwse formatie won overtuigend met 1-4, maar voor de WHS-ers betekende het in feite toch geen vernietigende nederlaag. Uiteraard had de Sint Annalandse aanhang ook niet meer mogen ver wachten dan de underdogpositie, maar er blijft altijd wel ergens een hoopje hangen, dat de favorieten het misschien toch kunnen klaren. Dat lukt dan mis schien eens, wanneer er helemaal niets op spel staat, maar als men tegenover een selectie komt te staan, die zich nog volledig moet waarmaken om straks de eer van een definitieve plaats te kunnen delen, dan ligt het voor de hand, dat men niets cadeau krijgt. De belangstelling langs de Sint Annalandse sportlijnen was overigens heel wat minder groot dan een zaterdag tevoren, toen Krabbendijke en Dintel- oord om de titel streden. De liefhebberij beperkte zich nu hoofdzakelijk tot plaatselijke aanhang en ook daaraan was nogal getornd door muziekfestivi- teiten in Sint Maartensdijk, brand weerwedstrijden in Sint Philipsland, gymnastiekdemonstraties en wat zich nog al niet meer in deze contreien af speelde op de nationale molendag. Het was ook bijna overal beter voor dan om onder die hoge temperaturen te moeten voetballen. Toch trokken beide elftallen zich niet al te veel aan van de zomer en draaiden er lustig op los. Dat was die eerste helft vooral het Zeeuws elftal en vanaf het beginsignaal kwam WHS al min of meer onder druk te staan. Vooral op snelheid en techniek (juiste passes) werd de thuisclub nog al eens geklopt. Zo bleek met name Bert Pentury van Jong Ambon op de rechtervleugel nauwelijks te houden voor de WHS verdediging, met welk elan de tweeling Fase zich ook in de strijd bewogen. Datzelfde gold eigenlijk aan de linkerzijde, waar Kees van der Reest het nogal eens moest afleggen tegen Leo van Ast van Yerseke. De voornaamste basis van de aanvals opbouw der gasten lag bij de midden velders, waar vooral eerste klassers van Middelburg domineerden. Die assisteerden de aanval bovendien zo veelvuldig, dat laatste WHS man Theo Fase geen moment kans zag en kreeg om zijn vleugelverdedigers wat te assisteren. Herhaaldelijk lagen hier door de openingen voor het grijpen en openingen betekenen voor aanvallers scoringskansen. De WHS midden velders met Piet de Koster, Theo Moerland en Jan Mosselman zagen nog wel eens kans de bal wat in bezit te houden, maar in de Sint Annalandse voorhoede lukte dat zelden tegen de uit stekend georganiseerde defensie. Bal verlies hield meteen groot gevaar in, want zonder omwegen rukten de geselecteerden op naar het domein van Wim Fase. Het grootste deel van de 25 aktieven inclusief arbiter Kees Heijboer en de grensrechters Adri Keur en Wim van Vossen opereerde dan ook het meest op de WHS helft. Voor de counter was Nico Hage dan toch vaak te eenzaam voorin, want ook Jaap Moerland moest nogal eens terug om te assisteren. Na een kwartier was in elk geval al duidelijk, wie de langste tenen had. Al een paar keer was het groen witte net nauwelijks de dans ont sprongen en bleek elke onattente seconde gretig te worden gepikt door de Zeeuwse aanval. Elk te veel aan risico, waaraan men zich achterin bij WHS toch nog al eens durfde schuldig maken, kon fataal zijn. In de 24ste minuut was dat zo. Drukwerk kopen is een moeilijk vak. U koopt geen kant en klaar produkt, maar in feite materiaal, machinecapaciteit, mankracht en vakkennis. Als alles voorbij is ziet u pas of wat u gekocht hebt goed is en bruikbaar. voor particulier en bedrijf Kerkstraat 27, Scherpenls- se. tel. 01666-2639 1 Terneuzenaar Eugene Lauret had zich van groen-witte belaging ontdaan, speelde vrij op Hennie Wijs, die zich al eerder spelmaker had getoond en het was 0-1. Er kwam weinig later toch weer enige hoop aan de lijn, toen Theo Moerland in een van deze speler toch wel steeds zeldzamer wordende solo's, enkele tegenstanders het nakijken gaf, maar de attent toegesnelde Ewout Fase schoot de hem uitstekend toegepasste bal in te grote haast ver over het doel. Ook Nico Hage kreeg nog een mogelijk heid uit een voorzet van Jan Mossel man, maar hij kopte over. De aanvallen van de selectie bleven gevaarlijker en het was volkomen verdiend, toen via een snelle aktie in de 40ste minuut tussen Bert Pentury en Wim Dekker laatst genoemde de voorsprong vergrootte: 0- 2. Na de thee ebde het Zeeuwse overwicht toch wel geleidelijk aan weg, maar in doelpunten maken bleef men toch veel meer mans dan de thuisclub. Er was al een half uur gespeeld met minder spectaculaire momenten voor het WHS doel dan in de eerste helft, toen Simon Harinck een solo afrondde, daarbij ook Wim Fase passeerde en in het lege doel schoof: 0-3. WHS vond dit verschil ruim genoeg en poogde wat meer aanvals- druk uit te oefepen, maar moest dan wel tegelijkertijd achterin wat meer ruimte laten. Het had in zoverre geluk, dat de gasten de voorsprong ook wel voldoende achtten en bovendien wat veel loopkruit in de eerste'speelhelft hadden verschoten onder deze tempe raturen. De verdiende tegentreffer kwam. Theo Moerland kreeg een goede schietkans, maar wachtte nog even en daardoor te lang, zoals ook wel door zijn ploeggenoten gebeurde, maar wist nog wel Jan Mosselman in vrije positie op rechts te bereiken. Die joeg het leer meteen vakkundig achter een tevergeefs grijpende Johan Dijkhuizen van RCS. Een korte groen-witte vreugde, want de Sint Annalanders waren nog nauwelijks gehergroepeerd of Simon Harinck schoof naar de ongedekte Bert Pentury, die geen moment aarzelde en binnen kant paal 1-4 scoorde. Bij WHS waren Jaap Moerland en Han van Vossen in de tweede helft vervangen door Kees Vroegop en Henk Brinkman. Ook nu kon Ko Stoutjesdijk (kniemankement) nog niet van de partij zijn, waardoor voorin aan beweeglijkheid werd ingeboet. De toeschouwers hadden in elk geval heel wat beter voetbal gezien dan een week eerder tussen nerveuze kampioenskandidaten. De heren van Amigos Oud-Vossemeer en de dames van Veronica Sint- Maartensdijk zijn maandagavond kampioen geworden van de 2e klasse in de regio Bergen op Zoom van de Nederlandse volleybal bond. Amigos won in Steenbergen met 1-2 van Diomedon II. Een set winst was al voldoende geweest voor het kampioenschap, want naaste concurrent Tobec had in Bergen op Zoom 1 punt moeten toestaan aan Veronica Sint-Maartensdijk. Amigos maakte in een snelle eerste set korte metten met Diomedon: J-15. De spanning viel toen weg, wat duidelijk bleek in de tweede set, die met 15-13 werd verloren. De Vossetneerse ploeg bewees in de derde set dat het toch echt kampioen was: 3-15. Alle spelers Zaterdag 15 mei Vosmeer toernooi 3e elftal: Poule A: W.H.S. 3, Smerdiek 3, N.O.A.D. 2, V.V.C. 2; Poule B: Vosmeer 3, Thol. Boys 3, S.P.S. 2, Rozenoord 2; W.H.S. A junioren jubileumtoernooi Sint-Annaland Zondag 16 mei Vosmeer 1 2 Internos 1 +2 14.30 uur Dinsdag 18 mei (Deze voor afgelopen zaterdag vastgestelde wedstrijd ging niet door vanwege verkeersongeval jeugdleider Yerseke). De voetbalvereniging Tholense Boys heeft vrijdagavond officieel feest gevierd ter gelegenheid van het kampioenschap van het eerste elftal in de le klasse standaard van de afdeling Noord-Brabant. Ook het gepromoveerde reserve-team en het kampioenselftal van de pupillen deelden in de hulde. De Koninklijke muziekvereniging Concordia met majorettenpeleton bracht een serenade voor hotel de Kroon; waar tevoren diverse sprekers de loftrompet hadden gestoken over Tholense Boys. Eerst was dat voorzitter J. F. J. Kuipers, die vond dat zijn vereniging na enkele moeilijke jaren de weg terug heeft gevonden. Met wilskracht en een goede onderlinge verstandhouding tussen spelers, trainer en bestuur zijn we naar eenheid en succes gegroeid. Het was een goed seizoen voor Tholense Boys. Trainer C. Bruijs verdient een pluim op z'n hoed omdat hij ondanks een moeilijke start zoveel wilskracht toonde. Daar zijn we trots op. Ook de leider van het tweede elftal Hoek van Dijke heeft het toch weer klaar gespeeld te promoveren. Tenslotte krijgt het pupillenelftal van Leen van As een pluim voor het kampioenschap, aldus voorzitter Kuipers. Voor wethouder van sportzaken C. J. Moerland was het een genoegen weer in Tholen te zijn. Hij vond dat het niet zo moeilijk is te feesten als je een paar keer gedegradeerd bent, maar dhr. Moerland concludeerde dat er toch weer schot in zit bij Tholense Boys. Er is toekomst voor jullie met een betrekkelijk jeugdig le elftal. De jeugd staat te trappelen. Bovendien is er een goede veld- en kleedaccommodatie. Binnen niet al teveel jaren zal ik daarom weer wel moeten komen. Gefeliciteerd met het le en 2e elftal. Voor de club is dat een geweldige prestatie, zei de wethouder van sportzaken. Namenshet gemeentebestuur gaf hij de voorzitter een waardebon voor een paar wedstrijdballen. Hij hield alleen nog voor, gezien de droogte, de voetbalvelden te ontzien en de rustperiode goed in acht te nemen. Mr. L. Haverman bracht namens het afdelingsbestuur en de districtscommissie zijn bijzondere gelukwensen over. Hij vond dat West- Brabant een beetje jaloers kan zijn op het doorzettingsvermogen van Tholense Boys. Mr. Haverman achtte het een bijzondere eer dat zijn plaatsgenoot trainer Bruijs daar een bepaalde hand in heeft gehad. Ik ben ervan overtuigd dat er nog groei inzit. Als afdelingskampioen wensen we u in de wedstrijden om het Nederlands kampioenschap veel succes. Als districtscommissie doet het ons genoegen dat u binnen korte tijd terug bent in de K.N.V.B. Dat is een geweldige prestatie, want als er eenmaal de klad inzit, duurt het soms drie jaar voordat het herstel komt. Tholense Boys heeft het terrein voor 50% al teruggewonnen. Ik hoop dat ik volgend jaar weer terug kan komen, zei mr. Haverman, die de voorzitter het kampioensdiploma overhandigde. Hij prees, het bestuur nog voor de bijzondere slagvaardigheid door op 12 juni in Tholen de wedstrijd tussen het Zeeuws en Brabants afdelingselftal te organiseren. bijzonder interessant. Bij toerbeurt stonden Tholense Boys en Seolto aan kop, maar in de eindsprint waren de Tholenaren het sterkste. Men zegt dan wel eens, je moet geluk hebben voor een kampioenschap, maar dat stuit me tegen de borst. Ook in de harde maatschappij haal je ,t niet met geluk. Het kampioenschap is bereikt door prestatie van de spelers. Voor de stad Tholen in ,t bijzonder en het eiland in het algemeen, is dat een bijzonder feit. Vergeleken met Schouwen steekt Tholen op voetbalgebied zeer gunstig af. Gezien het aantal inwoners, het aantal leden en zeker gezien de aanwezigheid van trainer Bruijs, is de toekomst voor Tholense Boys gunstig.' Het hart van het voetbal is nog altijd het zelf beoefenen. Men leert incasseren en dat is een zeer belangrijk facet in deze tijd. Ik zie graag met de voetbalfederatie hetzelfde succes als met Tholense Boys, zo besloot dhr. v.d. Hoek. Namens alle eiland verenigingen bood federatie- secretaris H. Dijkslag aanvoerder Jan Jansen twaalf blauwe shirts aan. Ere-lid en oud-voorzitter J. de La&ter liet weten dat de voetbalsport hem nog na aan ,t hart ligt. Hij benadrukte dat hij 1 1/2 jaar geleden niet uit het bestuur gekegeld is, maar dat hij zelf besloten had om bepaalde redenen terug te treden. Tholense Boys draag ik een warm hart toe en ik feliciteer iedereen dan ook van harte met ,t kampioenschap en de promotie van het 2e elftal. In tegenstelling met de vorige sprekers, hoop ik niet dat we volgend jaar hier weer staan. Voor de rikketik en zenuwen van de supporters is dat niet goed. Toch moeten we wel naar de 3e klas gaan, maar dan wat rustiger, door een jaartje over te slaan, aldus erelid de Laater, die de voorzitter een envelop overhandigde. Amro Bank beheerder P. de Koster bood twee ballen aan, terwijl B.V.V.B. en Tholense Girls een bloemetje hadden gestuurd. Rust Roest, Beatrix en Seolto hadden een gelukstelegram gestuurd. Ere-voorzitter M. C. Meerman maakte deze kampioensreceptie in hotel de Kroon ook mee, evenals afgevaardigden van N.O.A.D. en Thoolse voetbal verenigingen op S.C. Stavenisse na. Bestuurslid P. Schot zette het pupillenelftal E nog in ,t zonnetje vanwege het kampioenschap. Bovendien namen Kees Baars en Jan de Bruin een prijs in ontvangst voor respectievelijk pupil en junior van het jaar. Aangezien de band het liet afweten, werd er snel voor een discotafel gezorgd om met platen de feeststemming erin te houden. De voorzitter van de Thoolse voetbalfederatie, dhr. A. van den Hoek, noemde het verloop in de competitie Uw puzzel-oplossingen kunt U op twee manieren inzenden: PER GIRO Heeft U een girorekening? U maakt voor iedere gevonden slag zin f 1,50 (of zoveel U wilt) over op GIRONUMMER 62.000 van het NEDERLANDSE RODE KRUIS, DEN HAAG. Uw betaling via de giro is voor U en het Rode Kruis kosteloos en veel gemakkelijker! Schrijf de gevonden slagzin oplossing op de girokaart onder „Mededelingen". Wilt U vooral duidelijk schrijven? Per girokaart één oplossing in zenden a.u.b.l PER BRIEFKAART Als U geen girorekening heeft, dan kunt U Uw gevonden slagzin inzenden op een normaal-formaat briefkaart. Brieven en ansicht kaarten etc. zijn niet geldig! Plak naast de gewone frankering van 40 cent (vanaf 1 april j.l. 40 cent) voor de gevonden slagzin minimaal f 1,50 tot maximaal f5,- aan geldige postzegels. (Uw betaling via de giro is echter voor U en het Rode Kruis koste loos en gemakkelijker!) Nogmaals vergeet U niet eerst de briefkaart te frankeren met f 0,40 (vanaf 1 april |.l. f 0,40) aan post zegels en dan minimaal f 1,50 tot max. f 5,- aan postzegels te plakken? Uw briefkaart zó adresseren: NEDERLANDSE RODE KRUIS POSTBUS 5700 's-GRAVENHAGE (2040) De Notarissen H. van Beusekom en Mr. F. van Dijk te 's-Graven- hage zullen de winnaars onder de goede inzenders aanwijzen op 8 juni 1976. UW OPLOSSINGEN (U MAG NET ZOVEEL KAARTEN INZENDEN ALS U WILT!) DIENEN UITER LIJK OP 4 JUNI 1976 IN ONS BEZIT TE ZIJN. (behalve de wegens studie afwezige Jan Loof) deelden in de kampioensvreugde. De goede resultaten waren immers deze competitie bereikt door een trouwe opkomst en uitstekende teamgeest van alle spelers. Daarom kwamen ze in deze kampioenswedstrijd allemaal nog een keer binnen de lijnen: Geert Dijkman, Saco Heijboer, Wim Smit, Gerrit Vis, Vin Keyzer, Henk Nieuwenhuis. André Pollie, Frans van Treyen, Jaap Beneder, Ton Keyzer, en Rien van Dijke. De bloemen ontbraken natuurlijk niet, evenmin als de felicitaties van de meegekomen supporters in de sporthal ,t Cromwiel. Het kampioenschap werd maandagavond nog gevierd in ,t clublokaal Saparow te oud-Vossemeer. Dankzij het kampioenschap keren de heren van Amigos terug naar de le klasse, waar ze zich nu hopelijk langer kunnen handhaven dan bij de vorige promotie. De Oud-Vossemeerse dames opereren in de competitie op hetzelfde niveau aangezien men zonder een enkele punt degradeerde uit de promotieklasse. Mogelijk komt Amigos nog met een tweede herenploeg uit, maar dat hangt af van het aantal beschikbare spelers voor de competitie. Verloren de heren van Veronica dan met 2-1 van Tobec, het Smerdiekse damesteam werd verrassend kampioen. De titel zat wel in de lucht, maar werd nu een week eerder gepakt dan verwacht werd, aangezien de naaste concurrent maandagavond verloor. De dames van Veronica wonnen zelf met 0- 2 van Tobec in Bergen op Zoom. Een dubbel succes dus voor het Thoolse volleybal, waarop we nog nader terugkomen. De jeugddag in Rucphen is zaterdag voor Amigos Oud-Vossemeer in meer dere opzichten een succes geworden. Zowel het eerste meisjesteam als het eerste jongensteam plaatsten zich in hun poule als tweede. De tweede teams moesten met een lagere klassering genoegen nemen. De Amigos spelers waren zo enthousiast dat ze de sporthal omtoverden in een kleine heksenketel waarbij voórtdurend liederen klonken ter aanmoediging van de spelende club genoten. Ook de uitslagen van de jeugd- competitie werden bekend gemaakt: meisjes vijfde, jongens achtste. In de Thoolse en Fliplandse sportwereld zijn dertig doelpunten in 1 wedstrijd toch wel een uniek feit. Ze vielen zaterdagavond in het Thoolse zwembad De Spetter, waar de heren van ZPC de Eendracht de waterpolowedstrijd tegen de Warande uit Oosterhout met 1-30 verloren. Nu is het zevental van de Warande ook een sterk team, want de Oosterhouters zijn kampioen geworden van de eerste klasse West-Brabant uit zodat ze nu in de Bondsklasse komen. Ter vergelijking is dat op voetbalniveau de eredivisie. De Thoolse adspiranten moesten met 1-11 het onderspit delven. Niettemin zet ZPC de Eendracht met goede moed tot 28 augustus het nederlaagtoernooi voort. Zaterdag in De Spetter te Tholen om 17.45 de adspiranten en om 18.15 u. de heren tegen DIO uit Etten-Leur. voor weinig geld. ALLE MERKEN, grondig nagezien en met ga ra ntie. Korte Meestr. 17 Bergen op Zoom tel. 01640-35878 Indien u bovenstaand diagram aan de hand van de hori zontale en verticale verklaring juist hebt ingevuld en de let ters van de gelijkgenummerde vakjes op onderstaand dia gram hebt overgenomen, ontstaat de slagzin voOr puzzelno. 12 Omschrijving horizontaal 1 pels; 4. vrucht; 8. persoonlijk voornaamwoord; 10 deel van de bijbel (afk.); 11 persoonlijk voornaamwoord; 13. graansoort; 16 gewicht (afk 17 Europeaan; 19. klein hert; 20. voor (Lat 21. kledingstuk; 23. nietig; 25 kleine drankgelegenheid; 26. haarkrul. 28. grote bijl; 30. in orde. 32 voorzetsel; 34 wereldtaal. 36. mal; 38 bevel; 39. tre de van een ladder; 41. kopers keus (afk 42 persoonlijk voornaamwoord. 43 voegwoord; 45 windrichting; 46 oog ziekte Omschrijving vertikaal 1 gevleugeld dier. 2 lengtemaat (afk 3 lidwoord. 5 strafwerktuig. 6 grondtoon. 7 muziekinstrument; 9 tijd maat; 12. bevroren water. 14 woonboot. 15 grasland; 16 vreemde munt (afk 18 oogvocht; 20 landbouwwerk tuig; 22 zwaardwalvis. 24 ieder. 27 wild vervolgen. 29. terneergeslagen; 30. gehoororgaan; 31 bouwland; 33. wa ter in Noord-Brabant. 35. onwetend; 37 Eerste kwartier (afk 39 Sociaal Economische Raad (afk.); 40 voorzetsel. 42 op deze manier. 44 muzieknoot Voor deze MARATHON RO(N)DE KRUISWOORD- PUZZEL ACTIE t.b.v. de vakantie-projecten voor chronisch zieken en gehandicapten van het Neder landse Rode Kruis werd door de Staatssecretaris v. h. Min. v. Justitie vergunning verleend bij besluit van 6 nov. 1975 onder nummer LO. 700/143/080. Pelgrim Gasfornuis van/ 850,nu -f Nestor Martin Gascomfoor speciaalprijsnu 1401. Tafelmodel Koelkastennu f 2^'— .Indesit Combikast koel-diepvriesnu Esta Combinatie Koelkast van 797,nu 54 Esta diepvries kisten: 2001. van 751nu 519,— 3001. van 867,—nu620,— 4201 van 1094,—nu 749, 6001 van 1344,—nu 949,— Esta diepvrieskastem 771 van 661,—UU 455, 1451. van 719,—nu 499, 2501 van 1001,nu 620,— 3501 van 1161,—HU 798,— Marijnen Wasautomaat 5 kg wasgoed van 849,nu 699, ErresC.C. 1000 van/ 1660,—nu 1160,— Erres Wasautomaten/ 969,nu 749, Bauknecht Wasautomaat van/ 1599,nu 999, Miele 422 van 1810,—nu 1412,— Miele 423 van 1891,—nu 1475,— 'Miele 436 van 2010,—nu 1568,— Miele 443 van/ 2322,nu 1811, Miele Afwasmachine type G 230 van/ 1856,nu 1448, Miele Droogautomaat type 333 van 1441,nu 1124, AEG Wasautomaat 1000 toeren van/ 2130,nu 1598, AEG Afwasmachine Favorit van 1645,-^nu 1245,— Erres Afwasmachine met waterontharder van 1165,nu 799, Portable T.V.'s speciale aanbieding 349, 32 cm, geschikt voor lichtnet en accu. 61 cm zwart-wit T.V.'s Indesitnu 449, Erres KTV 12 kanalen 66 cm2099, Indesit K.T.V. 66 cm pracht toestel 1599, Blaupunkt K.T.V. nieuwste uitvoering met tiptoetsbediening van 2469, nu 1999,— Erres KTV met afstandbediening2375, Philips witte uitvoering 66 cm KTV met tiptoetsbediening van/ 2575,— nu 2195,— Philips stereo-radio-grammofoon en cassetterecorder, compl. met boxen 2x 17 Watt van 1695,nu aktie-prijs/ 1295,zolang de voorraad strekt. HiFi stereo radio-grammofoon combinatie 2x 18 Watt/ 1295,nu 995, zolang de voorraad strekt. Philips stereo-radio-grammofoon-combi na tie kompleet met lichtbeschadigde MFB boxen/4100,nu ƒ3100, Rosita stereo radio-grammofoon, cassetterecorder comb. 2x 50 Watt kompleet met boxennu 1498. Schneider radio-grammofoon-cassette combinatie vermogen 2x 25 Watt. nu 1098, Erres 2x 30 Watt Hi-Fi radio combinatie kompl. met boxen/ 1895,nu 1495, Erres Hi-Fi stereo radio-grammofoon met boxen 2x 20Wvan/ 1599,nu Erres portable radio lichtnet en batterij van/ 188,nu Wereldontvanger Hi-Fi speakersets 20 Watt voor zelfbouw: 3-delige setnu Eiken stereomeubel radio-grammofoon met ruime platenbergingnu Erres elektrogrammofoonnu Groot assortiment radio cassetterecorders op lichtnet en batterij. Recordermatic automatische platenberging bekend van de T.V Cassette Racks draaibare cassettebergingnu 8,95 Wist U dat wij een grote sortering doe-het-zelf-artikelen hebben Pelgrim gasfornuizen luxe uitvoering van/ 850,nu 650,- 1399, 159, 206,50 59,25 849,— 134, 9,75 1

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1976 | | pagina 9